PDA

View Full Version : rovena


Zero Cool
30-07-07, 16:40
Nje anetare e qete e cila nuk imponohet me agresivitet por postimet e saja jane te qelluara.
Nje mireseardhje te ngrohte ne FD e nderuar.
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

rilinda
03-08-07, 11:08
Rovena, mirė se na erdhe nė Dardani.

Shėndet!
Rilinda

rovena
04-08-07, 14:24
Zero Cool Te Falenderoj Shume Per Pershendetjet E Tua ,gezohem Shume Qe Jam Ne Shoqerin Tuaj !
*trendafili Eshte Perfekt!


Rilinda Shume Faleminderit Shoqe ,gezohem Shume ,dhe Te Lumte Per Postimet E Tua I Lexoj Gjithmone Me Vemendje.

instruktori
07-08-07, 20:42
PERSHNEDETJE DHE SHUME RESPEKTE PER JU

INSTRUKTORI

uck_aksh
08-08-07, 00:07
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1973.jpg

rovena
08-08-07, 23:17
Ju falenderoj shume per pershendetjet tuaja
Instruktor shume respekt edhe per ju ,uroj gjithe te mirat.

Uck-aksh respekte dhe per ju!
Vargjet dhe buketa jane nje pershendetje shume e ngrohte ,ju falenderoj.

prishtinasi
08-08-07, 23:59
Mireserdhe Rovena:wink:

ninnela
09-08-07, 19:50
Pershendetje per ty e nderuar

Mire se na paske ardh


Kalo bukur

rovena
09-08-07, 22:25
Faleminderit shume shume!
Prishtinas i nderuar mire se te gjej ,dhe vazhdo me poezi dhe foto te bukura.
Ninnela faleminderit shoqe mire se te gjej.

Zero Cool
10-08-07, 11:23
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/flowers/564.gif

Zana_ch
10-08-07, 12:07
http://www.dgrusskarten.de/grusskarten/allgeimein/wochenende/wochenende1.gif