PDA

View Full Version : Ketu jam


jadore
11-08-07, 10:44
.. duke shikuar ne listen e vrojtimit , pash kete nick ..ketu jam ... dhe thash te marr e para mundin e servilizmit e te ju uroj mireseardhje ..prandaj hap kete ode enkas per Ju. me deshiren qe ne te ardhemen , te mos jete vetem ode ku shkembehen prshendetje dhe urime , por dhe levdate per te shprehurin e juaj permes virtualitetit ..
... e besoj qe kete do ta deshmoni ..!!
pra mire se vjen ..

me respekt J'ador

ketu jam
11-08-07, 16:42
.. duke shikuar ne listen e vrojtimit , pash kete nick ..ketu jam ... dhe thash te marr e para mundin e servilizmit e te ju uroj mireseardhje ..prandaj hap kete ode enkas per Ju. me deshiren qe ne te ardhemen , te mos jete vetem ode ku shkembehen prshendetje dhe urime , por dhe levdate per te shprehurin e juaj permes virtualitetit ..
... e besoj qe kete do ta deshmoni ..!!
pra mire se vjen ..

me respekt J'ador
Falemindrit per lehtsimin ne ket forum e ēmoj shum ket gjest Jador ēka edhe ju keni pershtat emrit

Gentiani
26-08-07, 22:32
Ketu jam,

Pėrfitoj nga rasti, sa nuk ėshtė aprovuar rezoluta pėr servilizėm nga ansambleja e pėrgjithshme dhe nė mėnyrė unilaterale tė ju dėshiroj mirė se ardhje nė organizatėn e mendimeve tė ndryshme dhe tė bashkuara, duke ju dėshiruar ēaste tė kėndshme diskutimi, debatimi edhe pse ndodhė qė nganjėherė situata tė acarohet edhe me pėrdorim vetoje, por kjo ėshtė rutinė e punim-diskutimeve qė zhvillohen nė sesione tė ndryshme! Ha,hahaha


Ju pėrshėndes dhe ju dėshiroj ēaste tė kėndshme diskutimi dhe leximi nė Dardani!

ninnela
28-08-07, 10:17
Peshendetje per ty i/e nderuar :confused: duke te deshiruar mireseardhje ne keshtjellen dardane

Kalofsh caste te paharruara ne mesin tone

Respekt NINNELA :wink:

prishtinasi
28-08-07, 19:59
A je ketu?...Ketu je...mire se erdhe pra...!

LuLjaa
29-08-07, 01:15
http://s8.rimg.info/66ffe4d8624806473bae4c78a8afb624.gif

egi
29-08-07, 16:37
Mire se u qel edhe oda jote =)
Te uroj nje dit te bukur me pak filozofi, se filozofija po na lodh trunin nganjehere :biggrin:

rilinda
12-10-07, 10:44
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!