PDA

View Full Version : Yllbardh


Elina
19-08-07, 19:13
Vendas i nderuar te pershendes perzemersisht dhe te deshiroje nje mireseardhje te ngrohte ketu ne mesin tone...


Elina!http://www.eciks.org/english/news/photos/prishtina03050602.jpg

lyra2
19-08-07, 19:56
Yllbardh,kengen e Prishtines e mesove ..tash edhe bukurite e saj zbuloi...
Shendeti gezimi dhe dashuria le te jene percjellesit Tuaj gjat gjith jetes.Paqja qofte me ju.

Kavaleri
19-08-07, 20:18
Yllbardh
Mire se paskeni ardh ne FD.
Pershendetje edhe nga un.

yllbardh
19-08-07, 22:46
Wooow......Cfarė befasie.....Flm vendase pėr kėtė befasi tė papritur, gjithashtu edhe ty lyra2 qė mė tregove (morre myzhde) dhe ty kavaler pėr mikėpritjen tuaj bujare. Mikėpritje tė cilėn e kam hasur cdo kundė kėtu. FALEMINDERĖS

egi
22-08-07, 15:28
pershendetje, kalofsh bukur :smile:

Arb
22-08-07, 23:13
Gjithashtu, i uroj mireseardhje YllBardh-it!

Ia kalofsh mire ne FD!

Albanian^Boy
23-08-07, 00:03
Mir se erdhe ketu tek ne.Kalofsh sa me bukur :)

Zana_ch
24-08-07, 19:25
PERSHENDETJE NGAx ______x ____________ x ______x
x xxxxxxxxxxxxxxx _____ x xxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx __ x xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx _x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxx ZANA_CH xxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxxxxxxxxxx x
x xxxxxxxxxx x
x xxxx x
x x x
x

~AmaZonA~
24-08-07, 19:26
http://img265.imageshack.us/img265/30/normalkartolinemz7.jpg (http://imageshack.us)

SANTANA-29
28-08-07, 12:31
http://www.beepworld4.de/bilderarchiv/bilder/sonstiges/gbuch10.gifpershendetje shoki kudo nga je santana,,,,,,,,

Preshevar
11-09-07, 13:37
Yll'bardhė i Nderuar,

Erdha tė uroj muajin e shenjtė e tė bekuar tė Ramazanit duke e lutur All-llahun
xh.sh. qė tė na japė shėndet e fuqi qė kėtė muaj ta pėrfundojmė sa mė lehtė e sa me mė
shumė sevape dhe mė nė fund tė na i bėjė kabull tė gjitha ibadetet tona: agjėrimin,
namazet, duatė e lutjet qė ia drejtojmė All-llahut xh.sh.

Tė pėrshėndes me pėrshėndetjen mė tė bukur qė Egziston !

Es-Selamu Alejkum ve rahmetullah ve berekatuhu,
Vėllau i juaj,

Preshevari

http://www.takingitglobal.org/images/connections/tigblogs/entryphotos/44139.jpg

LuLjaa
15-09-07, 03:05
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

rilinda
11-10-07, 20:55
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

yllbardh
12-10-07, 10:26
Eu menxi se e gjeta kėtė faqen se ish pa hup dikund.....:biggrin:
Ju falenderoj tė gjithėve pėr pėrshėndetjet dhe ju uroj caste tė lumtura.

Prishtinasja_
12-10-07, 10:27
http://www.albislam.com/urim.jpg

aLbaChiCk
12-10-07, 11:13
Paqa dhe meshira e All-llahut qofte mbi Ju Me fat per shumė vite, festa e Fitėr Bajramit


http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/bajrami.gif

SANTANA-29
12-10-07, 15:05
Uroj Festen e Bajramit e Allahu Ja u Pranoft Agjerimin Allahu Ju Shperbleft Me Te Mirat e Tij , Duke Uruar Te Keni Ne Trup Shendet, Ne Pune Vullnet, Ne Mendje Qetesi, Ne Ide Drejtesi, Ne Familje Harmoni e Ne Jete Qdo Here Lumturi.
Psh,santana.29........

LuLjaa
12-10-07, 16:57
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

yllbardh
13-10-07, 23:34
I falenderoj tė gjithėve qė mė kan pėrshėndetur dhe gjithashtu ju uroj kėtė festė me tė kaloni njė kohė sa mė tė kėndshme gjatė kėtyre ditėve.

yllbardh
13-10-07, 23:35
I falenderoj tė gjithėve qė mė kan pėrshėndetur dhe gjithashtu ju uroj kėtė festė me njė dėshirė qė tė kaloni njė kohė sa mė tė kėndshme gjatė kėtyre ditėve.

harresa than ėshtė motra e ngutjes.....

jEtA_1
17-10-07, 12:45
http://www.shqiponjat.ch/uploads/photos/721.jpg (http://www.shqiponjat.ch/uploads/photos/721.jpg)

gazi-de
19-10-07, 15:48
Pershendetje i nderuar,me plot respeket,te uroj gjdo te mire ne jete....

Elina
28-10-07, 14:00
Vendas te pershendes shume...:smile:


http://www.kiwigiftsolutions.co.nz/site/giftsolutions/images/champagne_wine_gift_box_chocolate.jpg

Prishtinasja_
29-10-07, 13:03
God uge og god fornöjelse :biggrin: (se di a e kam shkrua mire oo vendas )

Sidoqoft..te deshiroj nje jave te mbare dhe pa brenga ! :biggrin:

http://gedeonp.com/flowers/Passion_Flower.jpg

yllbardh
29-10-07, 17:59
Njė falenderim i sinqert tė gjithė ju qė keni marrė kohėn tė mė pėrshėndetni.....

P.S. OOOOjjjjj Prishtinase :smile: gati i'a ke qėllue mėsuesin/mėsuesen e mirė paske pasė........ Dass stimt( se di se a kam shkruar si duhet) hihhihihiiiiiii........

Prishtinasja_
28-11-07, 00:34
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

rilinda
28-11-07, 14:35
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

vjeshta
30-11-07, 18:35
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Elina
01-12-07, 22:44
Heyy vendas kah na hupe keto dit bre ?!:tongue:

Me shprese se je mire te pershendes atje ku je!!!


Elina!

LuLjaa
21-12-07, 02:21
Urime festa e Kurban Bajramit

Gėzim, harmoni dhe dashuri mbreterofte ne Familjen tuaj!

~AmaZonA~
21-12-07, 19:56
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy124643946D31.gif

hasanmehmeti
23-12-07, 01:17
http://img513.imageshack.us/img513/7173/urimza9.jpg (http://imageshack.us)

aLbaChiCk
26-12-07, 23:24
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Buqja_ch
30-12-07, 11:52
..... Urime vitin e ri 2008 ....

Diana007
30-12-07, 12:33
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:01
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Elina
30-12-07, 15:42
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

Zana_ch
31-12-07, 01:47
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

Prishtinasja_
19-02-08, 12:24
http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

turisti
21-02-08, 21:17
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

rilinda
19-05-08, 10:42
Asnjėherė mos e mendo ditėlindjen si lamtumirėn e njė viti tė shkuar, sepse nuk do tė mundje kurrė ta festoje atė. Mendoje si mirėseardhjen e njė viti plot dashuri, lumturi, fat dhe suksese. URIME!

http://i245.photobucket.com/albums/gg48/biancaabrahams/happy-birthday.gif

Elina
19-05-08, 21:54
Vendas i nderuar,
Urime ditelindja :smile:

http://i83.photobucket.com/albums/j288/miller2348/myspace/comments/Happy_Birthday/images/happy-birthday-with-balloons.gif

SANTANA-29
19-05-08, 21:55
Yllbardh urime urime edhe nje qind vjet te tjera,,,,,,,,,,,,,,,,,,:smile: