PDA

View Full Version : Peja-Boy dhe Rilinda ne Msn


Peja-Boy
23-08-07, 16:18
Bised permes Msn ...Peja-Boy dhe Rilinda hahahahahahahhahahahahahaha

http://www.youtube.com/watch?v=egqj8KRKM0k

Peja-Boy
23-08-07, 16:20
Me Falni per Postimin Gabim ....Ky eshte Postimi Origjinal

http://www.youtube.com/watch?v=BhkA9YkD5Qk

rilinda
24-08-07, 10:38
Me Falni per Postimin Gabim ....Ky eshte Postimi Origjinal

http://www.youtube.com/watch?v=BhkA9YkD5Qk


hahahhahahah... i paske ngatrru personazhet breeeeh. Ku e ke lan origjinalin :tongue::biggrin:

LuLjaa
24-08-07, 13:02
Hahahahahahahahahahahahahahahahahaah oo u pakaaaa oj mesusee moj a qeshtu fol ti aa hahahahahahahaha veres kome ardh n'kosove dugii hahahahahahaa oo dugii duhet me prit n'ren o dugii hahahahahahahaha oo ta hanksha pasoshin e pse dijee se jan faqet e tuaa mrena hahaha plasaaa bre phaaaaaaaaaa

rilinda
24-08-07, 13:22
Hahahahahahahahahahahahahahahahahaah oo u pakaaaa oj mesusee moj a qeshtu fol ti aa hahahahahahahaha veres kome ardh n'kosove dugii hahahahahahaa oo dugii duhet me prit n'ren o dugii hahahahahahahaha oo ta hanksha pasoshin e pse dijee se jan faqet e tuaa mrena hahaha plasaaa bre phaaaaaaaaaa

Kadal, kadal ēiko se po ta sho sherrin. Po dek najka tu kesh me bised temen e tani kuku per mu. Duhet ni vrasje nė ndėrgjegje me majt :tongue::biggrin:

LuLjaa
24-08-07, 17:24
Valla be ti mesuse qatehere desh diqa tu kesh se shume interesant mu dok,
ja tash jam nal nuk keshi ma :P Po edhe me dek s'ki ēka ban ti veē se kishe ardh n'vorrim tem edhe kurgja, ni asi tuf lulash me ma lan qaty ka ni here i kisha marr er sa me ju kujtu naj here juvee :D

yllbardh
24-08-07, 18:08
Kadal, kadal ēiko se po ta sho sherrin. Po dek najka tu kesh me bised temen e tani kuku per mu. Duhet ni vrasje nė ndėrgjegje me majt :tongue::biggrin:

hahahaaa mos oj qiko....mos e vraj se bie n'bela..... le me deke vetė t'uj keshe se ma mirė i ke punėt.....

selvija
24-08-07, 18:48
Me Falni per Postimin Gabim ....Ky eshte Postimi Origjinal

http://www.youtube.com/watch?v=BhkA9YkD5QkHahaha bash bisede e bukur dhe argetuse Peja_Bojy ,,sikurishte sa behet viza do tregon ate biseden e fundit ahahah e presim rilinda ahahaha..:biggrin:

Peja-Boy
24-08-07, 19:30
Hahaha bash bisede e bukur dhe argetuse Peja_Bojy ,,sikurishte sa behet viza do tregon ate biseden e fundit ahahah e presim rilinda ahahaha..:biggrin:

Kismet Ate pune po ja Boj, e Vizen po ja Nxirri, e ateher jau tregon Rilinda historin ne Vazhdim !!

selvija
24-08-07, 19:37
Kismet Ate pune po ja Boj, e Vizen po ja Nxirri, e ateher jau tregon Rilinda historin ne Vazhdim !!Veq thuj te flet dugit pak me ngadal se kam frike se sdo ta kuptone....:tongue:

Peja-Boy
24-08-07, 19:39
Veq thuj te flet dugit pak me ngadal se kam frike se sdo ta kuptone....:tongue:

Qashtu e ka msu Gjuhen Baustell-qe aj ....sdin me fol ma mire si me kon i Kumanoves hahahaah

rilinda
24-08-07, 22:47
ncuk, ncuk, ncuk... nuk du une me mi nreq letrat e me dal jasht. S'e lshoj Kosovėn une. Duhesh mi pas letrat e Kosovės o Pejon :D

SANTANA-29
24-08-07, 22:56
hahahahhahahha,,Mos e ngucni rilinden se pa ardhe pavarsia nuk e ka menden me nshue kosoven,,,:tongue: e me letra te kosoves mir e ka,,,,hahahahahhahaaha

rilinda
25-08-07, 00:11
hahahahhahahha,,Mos e ngucni rilinden se pa ardhe pavarsia nuk e ka menden me nshue kosoven,,,:tongue: e me letra te kosoves mir e ka,,,,hahahahahhahaaha

E deeee... tregojuuuu... ēka po hjeki une pa i shpullat do do, edhe n'fund mi lan letrat e Kosovės s'bon :biggrin:

SANTANA-29
25-08-07, 00:16
E deeee... tregojuuuu... ēka po hjeki une pa i shpullat do do, edhe n'fund mi lan letrat e Kosovės s'bon :biggrin:
hahahahahhaa,,mir e ke se pa letra te kosoves dhe pa pavarsi le te harrojn,,ej amo kjo pavarsia po shkon si qumili si ka than her at ejte her ket ejte,,,aq shum don me prit,,,hahahhahahaa

Peja-Boy
25-08-07, 10:09
ncuk, ncuk, ncuk... nuk du une me mi nreq letrat e me dal jasht. S'e lshoj Kosovėn une. Duhesh mi pas letrat e Kosovės o Pejon :D

A nese i pret Ti Letrat e Kosoves ke Mu thi te Nona...Ka me te dal Flokt e Bardha ,hahahahaha.....
Ndaq ndaq Mua po me Lusin hahahahaha !

rilinda
25-08-07, 11:10
A nese i pret Ti Letrat e Kosoves ke Mu thi te Nona...Ka me te dal Flokt e Bardha ,hahahahaha.....
Ndaq ndaq Mua po me Lusin hahahahaha !

hahahahhahahahahha.... jo ishalla so qaq gat!!!
Ani ani se edhe mu po m'lusin knej kta qe pi presin letrat e Kosovės :tongue::biggrin:

25-08-07, 11:20
JO po po qka me bo !

po perparon teknika :D:P


Rilinda qysh ja paskan qellu bash qashtu fol ti en MSN ?!

MOTRA JEME E MARTUME :P:D:D:D:D

rilinda
25-08-07, 11:58
JO po po qka me bo !

po perparon teknika :D:P


Rilinda qysh ja paskan qellu bash qashtu fol ti en MSN ?!

MOTRA JEME E MARTUME :P:D:D:D:D

hahahahha... mos gabo me ju kallxu prindve se kukuuu... pa ti qit n'shesh edhe ty krejt se la :tongue::biggrin:

Peja-Boy
25-08-07, 12:05
JO po po qka me bo !

po perparon teknika :D:P


Rilinda qysh ja paskan qellu bash qashtu fol ti en MSN ?!

MOTRA JEME E MARTUME :P:D:D:D:D

Mos ju Kallxo Pribndve deri sa te vij une ne Kosove, se Rilinda me tha ne Msn qe Mami e Babi kan qejf ne Befasi !!

rilinda
25-08-07, 22:40
Mos ju Kallxo Pribndve deri sa te vij une ne Kosove, se Rilinda me tha ne Msn qe Mami e Babi kan qejf ne Befasi !!

Ti a krejt qka po folim n'privat pi qet ktu a? :redface:
Je tu m'shti ma mos me t'fol n'privat hiq, po qka t'folim qetu n'shesh :redface:

Preshevar
26-08-07, 10:52
A qėshtu po folka vendasja n'MSN a ????? :eek: :biggrin:

Peja-Boy
26-08-07, 11:33
Ti a krejt qka po folim n'privat pi qet ktu a? :redface:
Je tu m'shti ma mos me t'fol n'privat hiq, po qka t'folim qetu n'shesh :redface:

Jo more veq mos te lojm Kosowar me i tregu Prindve ....se gjonat sekrete si tregoj une !!

rilinda
26-08-07, 13:54
A qėshtu po folka vendasja n'MSN a ????? :eek: :biggrin:

Ēka po quditesh ti se? A mos do me na than kishe ti nuk flet n'msn k'shtu? :tongue:

Preshevar
26-08-07, 17:25
Ēka po quditesh ti se? A mos do me na than kishe ti nuk flet n'msn k'shtu? :tongue:

U habita de,.. a s'kam drejt a ? :biggrin:
Po Jo de s'foli kshtu, ku me dit un ?!:D sefte po t'shoh se qysh po folshe n'msn hahahahaa, Dije ? :biggrin::biggrin:

rilinda
26-08-07, 17:44
U habita de,.. a s'kam drejt a ? :biggrin:
Po Jo de s'foli kshtu, ku me dit un ?!:D sefte po t'shoh se qysh po folshe n'msn hahahahaa, Dije ? :biggrin::biggrin:

Hajt se pa ta bo ni t'zez (ni kamer t'msheft) ty se la. :wink:

Preshevar
26-08-07, 17:50
Hajt se pa ta bo ni t'zez (ni kamer t'msheft) ty se la. :wink:


Yhy.. :eek: ...qysh um shtin mu rujt kur t'foli shti :tongue: lol
Me t'zan... ma mir hup krejt tani ahahahahahhahahaa lol