PDA

View Full Version : Te rejat mbi fytyrat publike"Promis"


DEA
27-08-07, 17:50
Te nderuar lexues Dardane, ne kete teme kisha shprehur deshiren qe shume tema mbi personalitetet publike te vequara te permblidhen ne nje term " te rejat mbi personalitetet tona". Te shkruhet per politikan , kengetare, artiste, humorist, moderatoretj. te ju zbulohen atyre fshehtesirat dhe ne te komentojme rreth sjelljeve te tyre si te hijshme po ashtu te pahijshme.
si psh: Sinan Vllasaliu thuhet te jet Babai i te birit te Mihrije Brahes sa i besoni ju dhe sa eshte e vertet, tjetra U rrehen Adelina e Leonora kend e fajesoni ju dhe si e shihni kete ngjarje? dhe qpo ndodhe ne Gjyqin e Hages ku mendoni se do te perfundoj Ramush Haradinaj e shume e shume lloj pyetjeve te ketilla...................

Diskutim te kendshem.......................

DEA
28-08-07, 07:21
A eshte Meda Rom apo Shqiptare?


Gjyste Vulaj, Grua e martuar dhe nene , apo Femer lakuriqe e kafeneve?

Paradox_13
28-08-07, 07:30
A eshte Meda Rom apo Shqiptare?


Gjyste Vulaj, Grua e martuar dhe nene , apo Femer lakuriqe e kafeneve?

Une them se eshte Shqiptare,perkunder shume thashethemeve qe jan te pabaza.

~AmaZonA~
28-08-07, 07:35
A eshte Meda Rom apo Shqiptare?


Gjyste Vulaj, Grua e martuar dhe nene , apo Femer lakuriqe e kafeneve?
Ndėrsa per Gjysten me nje emison ne RTK e di qe ka thon jam e martuar dhe kam njė vajze 10 vjece ne mos gabofsha!!!

DEA
28-08-07, 07:38
Ne mes te Anita Muqaj dhe Ramush Hajradinaj eshte dashuri e sinqert apo i lidhi interesi?

ELENORA212
16-11-07, 23:52
kengetari BLERO a eshte nda prej te fejumes apo vetem thashetheme

Dina
24-11-07, 13:10
Sa e di un Blero esht nda nga e fejuara e tij :S

Dina
24-11-07, 13:11
Genta Milotin a e don sinqerisht apo per interes??

rilinda
24-11-07, 13:13
Genta Milotin a e don sinqerisht apo per interes??

Ēfarė interesi mund ta ketė Genta nga Miloti?

egi
24-11-07, 15:15
Mu veq po me intereson a ka Ermali femen :tongue: nese s'ka pe rezervoj per vete ehehhe

Dina
24-11-07, 22:28
po mundet te ket cfardo interesi uhuu edhe drejt me fol se genta so kan per milotin 500 mij her osht ma e bukur se ai ska bo per to po nejse qka me bo

aLbaChiCk
24-11-07, 23:04
Mu veq po me intereson a ka Ermali femen :tongue: nese s'ka pe rezervoj per vete ehehhe

Sa e di un Ermali osht schwul

DEA
25-11-07, 00:49
Sa e di un Ermali osht schwul

Mooooooo bre, c`fare lajmi na prune ho mozomakeq!

egi
25-11-07, 17:23
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sa gjynaaaah aj me kan schwul...
Kur me kqyrke ne koncert s'mu doke qe eshte schwul :tongue: qata pata shpresa hehehe

Xuki
25-11-07, 21:12
Mooooooo bre, c`fare lajmi na prune ho mozomakeq!
Oooo gajret bree....se bėhet mirė qy! hahahahahaha. Ani schwul koka njeri....

elenora
30-11-07, 22:33
GENTA me MILOTIN eshte bashke per ket arsye: GENTA para se me u ban kengetare ka qen e dashuruar ne nje meksikan ne amerik te cilin genta edhe shum kang ja ka kushtu atij me nje fjal te vetme ka qen e qmendur mas tij e miloti i perngjan shume tij meksikani e d.m.th. genta per ket arsye eshte me MILOTIN ,, po deshta te tham se ishin pershtat kta dy se dyt ishin shum te budallum sa e pash une ne emisionin prrall me tupan kuku se di qysh sju ka ardh marre me dal se sdishin as ni fjal me fol qysh duhet marre

BE LK
01-12-07, 11:45
I paki futur nje muhabet per shtatepale qejfe. A thu si do jetonim pa keto Biseda. hahahah {Shaka}

egi
03-12-07, 23:29
I paki futur nje muhabet per shtatepale qejfe. A thu si do jetonim pa keto Biseda. hahahah {Shaka}

do jetojm duke i zgjidh problemet tona..nuk nau kishin grumbullu dhe kishim jetuar me leht hahahh :biggrin:

BE LK
06-12-07, 14:11
do jetojm duke i zgjidh problemet tona..nuk nau kishin grumbullu dhe kishim jetuar me leht hahahh :biggrin:
hahahahhaha. ja ke qellu. bravo. hahahhahahhaahha

elenora
04-01-08, 22:49
e lexova qe BLERO ju ka kthye ish te fejuares a din dikush me konkrete lidhje me kete, nese din le te shkruaj jam e interesune me dit veq kaq

DEA
07-03-08, 09:40
Shikoni, une skam koment, ska nevoje ta jap mendimin tim, shikojeni fotografija e saj flet vet............
http://de.youtube.com/watch?v=gxaHIllllr4&feature=related

vjeshta
07-03-08, 15:36
Shikoni, une skam koment, ska nevoje ta jap mendimin tim, shikojeni fotografija e saj flet vet............
http://de.youtube.com/watch?v=gxaHIllllr4&feature=related

Jo ke nnevoj me e dhan mendimin ,se qe 2 ore po e shikoj ,por kot !!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif