PDA

View Full Version : Testoje mendjen ......................


Zana_ch
31-08-07, 17:42
:biggrin:


Ky test do tė tregon qka po t`mungon dhe qka po t`preokupon, qka ka nė nėndijen.http://www.xenini.com/nendija.htm

Elektroliti
01-09-07, 14:53
Uuuuuuuuuuuuuuuuhuhuaahhahahahahahhahahahahhahahha hahahhahahahaha, thashė ta mashtroj dyqysh nisa me prekė tastierėn kur.... :biggrin:

lyra2
01-09-07, 15:52
Poo aaaa,e cka te tha ty Zana aaaaa???

Elektroliti
01-09-07, 17:17
Hė Lyrė a s'e provove edhe ti kėtė lojė a? :P

lyra2
01-09-07, 17:53
Heheheh ,pak me vone .........;))!

Elektroliti
01-09-07, 18:07
Provoje provoje se (s') do tė zhgėnjehesh heheheheh. :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

lyra2
01-09-07, 18:10
Po u zhgenjeva,behet vone pastaj......:biggrin: :wink:

Tomori
01-09-07, 19:07
shum bukur mrekulli ................

selvija
01-09-07, 21:32
HAhahahaah Zana kete test e provoj prap mas 12:00 ...:biggrin:

Kavaleri
02-09-07, 21:26
Mua me tha se Zana po mendon per mu.
Amo ka rrejt se Zana nuk me njef mu, qe me mendu qdo 5 seconda veq per mu.
ncncncn Zan vertetoj qe ka genjy ky testi hmm.