PDA

View Full Version : yllka


Naki
10-09-07, 11:49
http://www.valentins.de/shop/images/valentins/products/2298.jpg


Mikeshė e nderuar po ndertojė njė portė me mbishkrimin tuajė,dhe ju sjelli njė Tufė Luleshė pėr tė zbukuruar Dhomen tuajė Virtuale nė Dardania.de.
Ju vrejė qenkeni online,ju pėrshėndes miqėsisht juve dhe gjithė shoqėrinė pėr tej oqeanit Atlantikė.

Naki

yllka
10-09-07, 12:01
http://www.fotosearch.de/comp/dsn/dsn110/arm-ringen-~-1769944.jpg


Naki i Dashure ju me lete pa koment,je shpirte bujar,nga thellesia e Zemres te falenderoje.
Yllka kiss you

Diana007
10-09-07, 12:04
http://www.valentins.de/shop/images/valentins/products/2298.jpg


Mikeshė e nderuar po ndertojė njė portė me mbishkrimin tuajė,dhe ju sjelli njė Tufė Luleshė pėr tė zbukuruar Dhomen tuajė Virtuale nė Dardania.de.
Ju vrejė qenkeni online,ju pėrshėndes miqėsisht juve dhe gjithė shoqėrinė pėr tej oqeanit Atlantikė.

Naki

Un vetm edhe nje mpuq gjith kesaj po ja shtoj per ty Yllka.

Te qaf Diana.

Kavaleri
10-09-07, 12:18
Un vetm edhe nje mpuq gjith kesaj po ja shtoj per ty Yllka.

Te qaf Diana.
Edhe un i bashkangjitem Urimit per YLLKA`n
http://www.parfuemshop.net/shop/images/Amor%20Amor%20EdT.jpg

Linka_pz
10-09-07, 12:28
http://a80.g.akamai.net/f/80/71/6h/florists.ftd.com/kernel/imageload/?table=fol3_catalog_images&key1=S32-3169_feature&key2=404_featurePershendetje Yllka te uroj te gjitha te mirat !
Linka_Pz

yllka
10-09-07, 12:37
http://cl.idaho.gov/cjs/images/thank.gif

Naki,Diana,Kavaleri,Linka_Pz

turisti
11-12-07, 20:09
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg __________________

Dardan Kastrati
18-12-07, 15:31
http://img57.imageshack.us/img57/2839/festaot3.gif

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:33
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Diana007
30-12-07, 15:35
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Zana_ch
31-12-07, 01:46
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

turisti
21-02-08, 22:42
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Diana007
23-02-08, 17:37
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Diana007
08-03-08, 17:09
urime 8 Marsi.

http://www.sararichards.co.uk/images/631659W%201.jpg

ninnela
13-03-08, 14:22
Yllka Pershendetje Per Ty

Gjithete Mirat E Sukese Ne Jete

Respekt Ninnela

Naki
27-04-08, 21:01
Edhe pse mijėra kilometra na ndajnė gjeografikishtė, sytė janė drejtuar nga porta e jujė.
Po vi me deshirė tė jemė pėr disa minuta me ju me kėngėn ēė preferuam tė ndėgjojmė sė bashku http://de.youtube.com/watch?v=GVeqBsxBWBE .

Ju dergojė pėrshėndetje tė pėrzemėrta juve dhe gjithė shoqėrisė qė ju rrethojnė!

Miku i juaj Naki !

gjini
27-04-08, 21:06
http://www.richmond.edu/~jhayden/Recent_travels/nelumbo_nucifera_1s.JPG

gazi-de
28-04-08, 23:33
http://www.grassmyer.de/resources/anikamaus_26_blackmagic_140.jpg:smile:

Adina-R.Ks
29-04-08, 21:53
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
29-04-08, 23:16
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

lovely
19-05-08, 17:06
http://i28.photobucket.com/albums/c216/angelmom21/flowers/P5170128.jpg

Naki
20-05-08, 14:15
Qershia

Jam e vogėl, rrumbullake
jam e shijshme pėr merake
piqem herėt nė pranverė,
jam e kuqe, nuk kam erė.

Mė pėlqen e gjithė njerėzia,
por mė shumė mė ha fėmija.
A e dini se kush jam?
Unė 'Qershi' emrin e kam.


http://www.geiserschmiede.de/img/obst2.jpg

Mbasi ėshtė koha e qershijave ,nuk po dua tė ha veq vetė e kam vendos mi shpėrnda nėpėr shoqėri.
Ju bėfshin mirė!

uck_aksh
20-05-08, 23:32
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/IR.gif

turisti
14-11-08, 16:23
Pershendetjet,shendet dhe momentet romantike deri ne thellesi te horizontit

ju deshiron,

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

http://www.brightcompany.nl/upload/image/menu/Blue%20Flower1.jpg

ShEjToNkA
27-12-08, 02:11
http://img71.imageshack.us/img71/7835/getattachmentaspxhi3.jpg

lazdrani
27-12-08, 15:32
http://www.tobiaspfau.de/cms-gfx/media-i00001722w771h556q97.jpg (http://www.tobiaspfau.de/de/photo_list-00000001-3DEDB8E0.html)

Dreni30
28-12-08, 01:31
http://i7.tinypic.com/6x0yxld.gif

Uroj qe ky vit te jet vit i sukseseve, njeherit edhe plotesim i deshirave tuaja.

Urime.

Dreni.

lovely
28-12-08, 01:34
http://i234.photobucket.com/albums/ee165/leapschin/NEWYEAR12.gif

MemphiSx
30-12-08, 01:25
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Domira
25-02-09, 00:21
Yllka te pershendes me nje martini...kalo sa ma mir.

http://www.engadget.com/media/2006/01/martini.jpg

Diana007
05-09-09, 15:52
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Kaqanikasja
15-07-11, 10:46
http://www.iorkutsms.com/orkut/Images/Mix/Mix-13.gif