PDA

View Full Version : Melania


Giovanni
11-09-07, 16:37
Meli mire se erdhe ne mesin tone te deshiroj qe te kalosh sa me bukur.....

Po ta hapi oden tena qe te mund te pershendesin dhe te shajn kush qe te do.... hihihi

Pra mire se erdhe ..... Gio

Giovanni
11-09-07, 16:40
http://dakara.free.fr/Creas_utiles/Bienvenue/Bienvenue_Tag_Bouche.gif

Naki
12-09-07, 19:28
http://i12.photobucket.com/albums/a246/a_tinkstar/hello.jpg
Tak tak,po trokas nė porten me mbishkrim mirė se vini te Melania,mirė se ju gjejmė nė shoqėrin e preferuar nė Dardania.de.Me vete sjella njė flutur ēė shpėrndanė nektarė ngrohtėsie dhe njė lule simbolė tė mirėseardhjes tė kaloni ēaste tė mira me ne!
Naki

Amina
12-09-07, 20:45
Melania mire se vjen ne FD. Postime te kendshme te uroje dhe shume kenaqesi.