PDA

View Full Version : sherri


Faqet : [1] 2

Elina
11-09-07, 22:55
E lypa oden tende te pershendetjeve edhe nuk e gjeta askund!!! Bile nje her me shkoj mendja mos je shperngule krejt ne oden e grave, po perseri nuk te gjeta as atje ...:tongue:

Sherri pak shaka ne rrjeshtat me larte,,,po mu dash me e fillu disi hapjen e odes tende ... :smile:


Te pershendes kudo qe je, duke te deshiruar gjith te mirat ...

Elina!

Vjollca
12-09-07, 14:09
O Sherr Edhe Un Po Ta La Ni Selam

lyra2
12-09-07, 14:13
Po ta le edhe une nje selam :MOS BEJE SHUME SHERRE SE DO BIESH VET NE TO?!
Respekt....

sherri
12-09-07, 14:55
Elina!

Tefalemnderit shume,(veq qe t'paska ra n'men) hahahahaha
Se di sa jam une per ode ne veti!? (boll mire kesh catje te Granimi,)po meq paske marr vendim,kam me majt si burrat hahahahahaha edhe kushe te vjen kam me i marr n'gryk......

Pershendetje ke edhe nga "sherri" shume te sinqerta-pa sherr:cool:

sherri
12-09-07, 15:03
Vjollca, T'falemnderit edhe ty per selamin,qe e pske lane,e morra me shume respekt,e njashtu ke shume selame nga une pa-sherr!;)

Lyra2 per ty dy her t'falemnderit,per selamin edhe per keshillen,do te mundohem mos me ba sherre, bile ketu ne ket od se thojn: "qe veq qe esht para kolibes t'vet"hahahahahahaah

Elina
12-09-07, 16:52
Elina!

Tefalemnderit shume,(veq qe t'paska ra n'men) hahahahaha
Se di sa jam une per ode ne veti!? (boll mire kesh catje te Granimi,)po meq paske marr vendim,kam me majt si burrat hahahahahaha edhe kushe te vjen kam me i marr n'gryk......

Pershendetje ke edhe nga "sherri" shume te sinqerta-pa sherr:cool:


Besoj se me mire ke me i pase punet ketu ne oden tende,,, se Shqipja e kish marre nje tehollues ne dore edhe jau kish mbledhe bete burrnimit...:biggrin:

LuLjaa
15-09-07, 02:52
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/40.gif

sherri
15-09-07, 08:40
Besoj se me mire ke me i pase punet ketu ne oden tende,,, se Shqipja e kish marre nje tehollues ne dore edhe jau kish mbledhe bete burrnimit...:biggrin:

hmmmm se paske pas keq hahahahaa,megjithse edhe atje kom.shqip...mu me ka leju me ndejt,vec me tha mos ta din njeret,se po i qojn hunt hahahaha

e ketu nime me mire ,shif LuLjaa, si me ka xixllue hahahah flm. LuLja,edhe ty ja kalofsh nje fund-jave te mire.....

Luana
16-09-07, 00:14
Oda e jote qenka pakez e ftohet , ku e paske len koftorin , phaaaaa as dru nuk paske , Sherr i madhe sa te lypsh prej maje te gishtave e deri ne qup te kres ,
Sherrit shkaktoi shendetin shumekujt Shqipetarve , shqetsoi shoqerin , shkaku shpernguljes ....
shih Sherr shkrimet shume shpejt shumohen ,
Shihemi Sherr ..... Shendet...!!!! :wink:

selvija
16-09-07, 13:44
Sherri edhe une hyra te le nje pershendetje dhe e gezofsh me shendet kete ode,,dhe sa me pak sherre...
q'do te mir dhe suksese te ardhme tende ...
http://s195.photobucket.com/albums/z229/hostdrjack1/art/8063.gif (http://commentcafe.com/hdj/)

sherri
17-09-07, 13:29
Oda e jote qenka pakez e ftohet , ku e paske len koftorin , phaaaaa as dru nuk paske , Sherr i madhe sa te lypsh prej maje te gishtave e deri ne qup te kres ,
Sherrit shkaktoi shendetin shumekujt Shqipetarve , shqetsoi shoqerin , shkaku shpernguljes ....
shih Sherr shkrimet shume shpejt shumohen ,
Shihemi Sherr ..... Shendet...!!!! :wink:

Luana,me paske ngushtu nime,po qe sa jam hy e hala skam ba sen de ,po sjam kan i zoti as deri ketu me pru ket od po dashamiret me kan ndihmu,edhe ty sa me kritikon me mire te kishe ble nje koftorr,edhe qyngat mos me harru,ma kishe sjell dhurat...........

Po qe qe zoti ste len me hjek,e ka dergu Selvin me njefar drite magjike edhe po nxen edhe drit po na ben....
Ju falemnderit te dyave,per viziten,e me falni qe s'me qelloj far cai a sen po ja dini halin fukaras besoj.....

egi
17-09-07, 13:59
sherri te pershendes me nje gazan ploz sherre hehe
eshte mire nganjeher me ba sherre apo :biggrin:
kalo nje dit te bukur

Arkza
26-10-07, 12:39
Sherii Ku do te jesh Te Pershendes shume....:smile:

Elina
28-10-07, 13:38
Sherri na ke humbe dicka krejt kohet e fundit,,, shpresoj se je mire.
Te pershendes me nje shishe leng te pemeve :tongue:


http://www.kiwigiftsolutions.co.nz/site/giftsolutions/images/Wine_chocolate_gift_box_1.jpg

Luana
03-12-07, 14:30
http://img.photobucket.com/albums/v316/beachmouse/Daisy-3.gif

Elina
04-12-07, 15:24
http://i188.photobucket.com/albums/z92/dazzlej2/greetings/great-week/nice-week_3-4.gif

LuLjaa
21-12-07, 02:20
Urime festa e Kurban Bajramit

Gzim, harmoni dhe dashuri mbreterofte ne Familjen tuaj!

~AmaZonA~
21-12-07, 19:56
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy124643946D31.gif

Buqja_ch
30-12-07, 08:14
.... Urime vitin e ri 2008 ...

Diana007
30-12-07, 13:18
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:32
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Elina
30-12-07, 15:52
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

Xuki
30-12-07, 23:49
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 00:11
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Zana_ch
31-12-07, 01:21
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

LuLjaa
11-02-08, 01:23
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

turisti
21-02-08, 22:17
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
22-02-08, 02:56
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Diana007
23-02-08, 18:04
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:02
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

LuLjaa
19-03-08, 03:45
sherri pershendetje ( hakaret ) :biggrin:

http://www.giftssendtoindia.com/flower_A/carnation.jpg

uck_aksh
20-03-08, 01:41
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/per.gif

lovely
25-03-08, 22:21
o sherri i sherravt..ec n darsem atje..

http://img119.imageshack.us/img119/131/00bkie22716784ql2.jpg

emine
28-03-08, 10:31
SHERROOOOOOO
JU PERSHENDES DHE UROI VIKEND TE CLODHESHM!

Elina
31-03-08, 17:08
Bash po me vjen inati bre djale,,,nuk e di a po i lexon bilem kto pershendetje ...se me mi kthy edhe ma hiq :biggrin:

Ok, nuk ka problem ...une perseri po te pershendes ...:tongue:

Kalofsh mire atje ku je...

Elina!

sherri
10-04-08, 22:05
EEeeeeeeee qeshtu bahet hor njeri,phaaaa nga me ba sherre tjeter kah e le oden vetun......
Se di si u ba qe skam hy ketu!? sinqerisht po me vjen keq,prej juve qe keni shkru,e uru,e pergezu....Falemnderit shume prej te gjitheve...ju kthefsha per t'mire e pa sherr....

banuni rend, t'ju qafi kaniher :biggrin:

Adina-R.Ks
10-04-08, 22:17
http://www.flora2000.com/common/images/ProdImg300/7401.jpg

Sherr ja kete buqet lulesh per oden tende, disponim te mire tutje.............

sherri
10-04-08, 22:22
Adina,po te faleneroj sa jam kesajde,se harroj une hahahaa flm.shume

po dicka si do dinamita mu duken..hahahaa mos ma shih mer ta madhe se veq ne sherr me shkon mendja....

Adina-R.Ks
10-04-08, 22:30
Adina,po te faleneroj sa jam kesajde,se harroj une hahahaa flm.shume

po dicka si do dinamita mu duken..hahahaa mos ma shih mer ta madhe se veq ne sherr me shkon mendja....

jo jo mos ke frik se dinamita nuk jane po jane porosi hahaha

ssara
10-04-08, 22:33
Sheri mendova mos e ke edhe ti ditelindjen..hehee.po mbasi erdha ksajde po ta le nje pershendetje duke te deshiru argetim te kendshemm sonte

vjeshta
23-04-08, 13:40
Nje pasdite te kendeshme Ju uroj ...


Vjeshta!

Jana
27-04-08, 16:45
http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_roses/1011-008-67-1057.gif

sherri
27-04-08, 20:20
ssara;vjeshta;Jana,ju falemderit shume...renisnu qetu tjau dha nga nje te dushne ovaaaa :D:D

Murgesha
28-04-08, 14:24
Sherro prano nj prshndetje pa pik sherri nga Murgesha e pa sherr hahahahahahahaahah.

sherri
28-04-08, 15:47
Sherro prano nj prshndetje pa pik sherri nga Murgesha e pa sherr hahahahahahahaahah.
hahahahaaahaahaa a ju more lakmi atyne a??...., flm.shume,hajt se edhe ty, po te dushi ovaaa pa sherr,vllaznisht keshtu.....

gazi-de
28-04-08, 23:18
Pershendetje................

Adina-R.Ks
29-04-08, 22:19
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
29-04-08, 23:02
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

Jana
14-05-08, 18:15
Pershendetje,.....
http://www.blej.com/Merchant2/graphics/00000001/tufe%20e%20bardhe.jpg

Giovanni
15-05-08, 08:59
http://data1.blog.de/media/788/2024788_a8ab02d611_m.jpg

LaCoStA
18-05-08, 10:41
http://nyhouses4sale.typepad.com/ny_houses_4_sale/images/2007/06/01/weekend.jpg

lovely
18-05-08, 14:43
http://i255.photobucket.com/albums/hh159/emy82762/fren64.jpg

emine
21-05-08, 08:45
o i hupni i zanav,,,a je en mesin e te gjallve:p


http://i2.tagstat.com/image01/0/eec7/000A051AeX7.jpg

Arkza
26-05-08, 15:21
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........

Adina-R.Ks
11-06-08, 08:48
Miqt jan engjujt t cilt na ngrisin n kmbt tona athere kur Kraht ton kan problem t kujtojn si t fluturojn!

sherri
11-06-08, 17:30
U bana hore!me t'vertet,po nuk me ipet me shfletu ket rubrik!? te gjithve ca ishit kesajde,nga hera e fundit,kure isha ketu.....ju DUSHI shummmmeee ovaaaaaaaaaaaa,e flm. shume per shnetjet e fjalet e mira..ju done sherri;pa sherre

Luana
13-06-08, 18:40
Kujdes , mos ben Sherr .....

Te uroj qetsi te kendshem ne MSN ...:biggrin:

http://srv0110-07.oak1.imeem.com/g/p/862c54dda9f6e53aa7c91e60eb36b797_web.jpg

MemphiSx
15-06-08, 23:36
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje2.gif

uck_aksh
17-06-08, 00:14
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-M.gif

Adina-R.Ks
24-06-08, 13:04
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

LuLjaa
25-06-08, 00:28
http://img504.imageshack.us/img504/5942/pershendetjevl3.png

lovely
26-06-08, 13:14
erdha thashe mos t ka met nej cop tespishte qe ta ka pru tezja, po ncuk...


nejse, tjeter here

ova ova Sherri :wink:

Jana
26-06-08, 14:06
Pershendetje Sherri dhe kalofsh sa me mir....

http://www.blej.com/Merchant2/graphics/00000001/25trendafila.jpg

emine
09-07-08, 06:42
pershendetje i nderuari sherr,,,,ka kohe qe sju kam pa ne fd,,,,,shpresoi te keni kalu mire dhe te jeni mire,,,,ishalla ste ka hangert dreqi e je martu e spo guxone prej gruse me vizitu mo fd:tongue:

http://i4.tagstat.com/images/user/59/31/98/5395593198-69257927.jpg

Dreni30
13-07-08, 09:02
Pershendetje sherri,
Shpresoj te jeni mire me shendet dhe njeashtu te kaloni dite te bukura verore.

Dreni.

Elina
14-07-08, 15:42
Pershendetje per ty sherri,
Te deshiroj caste te kendeshme me familjen tende !!!
Shpresoj se po kalon mire ne pushime.

Elina!

lovely
14-07-08, 21:28
me fal, a je ti Sherri i sherravt?? :rolleyes: :tongue: :biggrin: :wink:

lovely
24-07-08, 19:43
http://i270.photobucket.com/albums/jj96/datdeh/friend-12.jpg

Breshka
11-08-08, 21:35
u tkongt qeni ty hooo http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

http://www.norwegischer-lundehund.de/wp-content/uploads/2008/02/bolla_510.jpg

Adina-R.Ks
14-08-08, 14:53
Pershendetje te perzemerta nga ana ime, lutem te jeni mire me shendet dhe koha te jete duke ju ecur mbar sipas planeve tuaja.

selvija
18-09-08, 12:02
Selam keni prej Babes plak dhe inxhes karimane ju ftojn ne Dasem...tek kaffja e forumit
]http://img529.imageshack.us/img529/415/41406342cd4.jpg (http://imageshack.us/)

LuLjaa
19-09-08, 01:00
http://i273.photobucket.com/albums/jj207/hani3man/facab3631de7bdf19ebc5a513e47dd35_we.gif

Jana
30-09-08, 01:06
Urime Festa...

http://img227.imageshack.us/img227/2363/lulakuranioq0.gif

romansa
30-09-08, 21:18
http://www.albislam.com/urim.jpg

ninnela
01-10-08, 00:40
Zoti leshon bekimin
mbi ata qe besojne
u dhuron dite
kur mund te festojne
ruaji keto festa
si ata dy sy
dhe dije se Bajrami
eshte dhurate per ty


ME FAT FITER BAJRAMI

vjeshta
18-10-08, 21:39
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Elina
26-10-08, 12:05
http://img.smile18.com/hello/88.jpg

romansa
26-10-08, 14:38
Sherri te pershendes me nje pasdite te kendshme!
http://www.giftservice.be/product_images/flowers/FL010.jpg

lovely
26-10-08, 22:34
http://i385.photobucket.com/albums/oo291/031567/thcatflowers.jpg


http://i385.photobucket.com/albums/oo291/031567/thcatflowers.jpg

Dreni30
13-11-08, 16:50
http://i211.photobucket.com/albums/bb69/daku323/daku323%20forum/lule.jpg

Gjithe te mirat kudo qe jeni.

Dreni.

lovely
14-11-08, 19:08
http://i270.photobucket.com/albums/jj96/datdeh/friend-12.jpg
Sherri, i am greatful for your friendship!!n kete dite, t`qaf nana:D ;) :)

ShEjToNkA
15-11-08, 00:41
Sherri i nderuar prano prshndetje me dshirat m t mira pr ty dhe t dashurit tuaj, I respektuar dhe i prshndetur nga un!

sherri
15-11-08, 08:44
Qeshtu e ka pertesci!,tashe mu keni ba shume,spo di nga tja filloj,a bane keshtu....me ju dushe tanve ovaaaaaaaa,pa sherr dihet:mad:

Edhe sote e kam ditelindjen,e kishe ...a dini si femia kure e pin naje cigare dasmave,hajt se dasem esht ska dert.....

Ju falemnderit t'gjithve,qe keni kalu kah dera e sherrit ( mose ju nxaft)edhe nga une gzoni respekt pa kufi.

lovely
15-11-08, 13:50
http://i281.photobucket.com/albums/kk202/suongmai_1010/8525-017-05-1062.gif


http://i206.photobucket.com/albums/bb170/manuklipanu/Birthday_cake_3.jpg


http://i387.photobucket.com/albums/oo319/coldsoul2306/marlboro.jpg

http://th333.photobucket.com/albums/m374/SundryBeast/Autos/th_04500.jpg (http://media.photobucket.com/image/old%20mercedes/SundryBeast/Autos/04500.jpg?o=2):biggrin:


http://i274.photobucket.com/albums/jj279/amandamanitz/Me/AmandaWed01.jpg


ooo per hajr t kofte ditlindja .................................

qu veshu, nrequ, hyjdisu se nusja po t pret.... :biggrin:

shume t mira Sherr, per sa t`osht Jeta :smile:


Lovely


p.s. m`fal , a je ti Sherri? :wink:

emine
15-11-08, 15:20
Urime Ditelindja Sherro,paqit gjithmone gjith te mirat qe ju i deshironi vetes suaj!
Zeit heilt alle Wunden

http://www.kleine-traeumerin.de/Zeitheilt%20alle%20Wunden%201.jpg

Dallandyshja_718
16-11-08, 19:28
Urdhero sherri, se mos po shejtnohesh...:biggrin:

http://static.guim.co.uk/sys-images/Guardian/Pix/pictures/2007/11/26/cupoftea2.jpg

GURI SYLAJ
27-11-08, 07:30
Urimet me te mira me rastin e Dites se Flamurit!

vjeshta
29-11-08, 11:04
http://www.kiwigiftsolutions.co.nz/site/giftsolutions/images/Wine_chocolate_gift_box_1.jpg


Per me i uru te gjitha ato dhurata te majkes nevojitet nje pije ....hehehe :biggrin:


Shum urime pr ty ,edhe njeqind vjet tjera sikur kjo ...:smile:


Vjeshta!

ritta
30-11-08, 22:46
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif

gazi-de
26-12-08, 17:25
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

Dreni30
27-12-08, 01:26
http://i7.tinypic.com/6x0yxld.gif

Uroj qe ky vit te jet vit i sukseseve, njeherit edhe plotesim i deshirave tuaja.

Urime.

Dreni.

ShEjToNkA
27-12-08, 01:56
http://img71.imageshack.us/img71/7835/getattachmentaspxhi3.jpg

lazdrani
27-12-08, 15:51
http://www.tobiaspfau.de/cms-gfx/media-i00001722w771h556q97.jpg (http://www.tobiaspfau.de/de/photo_list-00000001-3DEDB8E0.html)

lovely
28-12-08, 01:08
http://i234.photobucket.com/albums/ee165/leapschin/NEWYEAR12.gif

e_martumja
28-12-08, 01:09
Nje pellumb i shkruar ne dritare troket hape mos nguro se diqka e mir te pret ne krahet e ti ka nje porosi urime viti i ri 2009

Pershendetje nga Merita

MemphiSx
30-12-08, 01:22
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

teutaA
30-12-08, 09:06
shum Te Mira Per 2009

respekt Teuta

romansa
30-12-08, 10:42
http://www.tiranacity.com/Tirana/Galeria/albums/userpics/10066/Pema_-_Vitit_Te_Ri.gifGezuar Vitin e Ri 2009

sherri
30-12-08, 14:21
http://www.thepolarbearsgolfsociety.com/PolarBearsPhotos/champage%20bottles.jpg

Te gjithe juve qe ishite ne oden e sherrit :P,ju falemnderit,njeashtu ju uroje festat e fund/vitit.
Meq jame ne Kosove spo kame shume kohe me u duke kesajde po ju la pake champagne sa me qu nga nje gote...edhe juve qe vini...sherbenu ..nime qe edhe gotat ;)

http://www.access-wines.com/seau_champagne/VasqueChampagneEtainSupport_G.jpg

Geyuar! 2009 te gjithve

Dallandyshja_718
30-12-08, 16:15
Sherrooooo, Gezuar senja e re, shnet e lek e dashni te uroj...

http://www.operationlettertosanta.com/Christmas%20images/christmas%20cards/1925%20card.jpg

selvija
30-12-08, 18:18
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gif
__________________

Amina
30-12-08, 22:25
GEZUAR, FAT DHE SUKSESE:smile:


http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/6149793/2/istockphoto_6149793-happy-new-year-2009.jpg

Jana
31-12-08, 12:03
URIME VITI I RI...
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

MemphiSx
31-12-08, 17:41
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Xuki
01-01-09, 16:33
http://photos2.hi5.com/0064/952/429/1uD8R4952429-02.jpg

emine
23-01-09, 21:11
http://i2.tagstat.com/image01/1/9023/001t001Ap0z.jpg

LuLjaa
25-01-09, 00:28
Pershendetje dredhan
S`di pom doket se kot po pershendesum na ketu se ti kurr nuk vjen me vizitu kete dhome tanen, a ke kush a joo s`po ta nin bilee, allah :P
Qe nje lule per ty, edhe me ardh mema kthy se kuku :D

http://dl10.glitter-graphics.net/pub/1239/1239060iglyaaxusg.gif

sherri
25-01-09, 01:09
Jaaaaaaa dredh s'paskam care,se me paske gezu..ma shume per goten hahhaahaha koka per birre e mire FLM:shume

LuLjaa
25-01-09, 01:16
Jaaaaaaa dredh s'paskam care,se me paske gezu..ma shume per goten hahhaahaha koka per birre e mire FLM:shume

Ohoo paska ardh pasha allahin, brravoo be :D
auu sikur ta kisha dit per kete got qe pot vyka, ani tash merre edhe ruaje
e dijee kush ta ka dhan hahahahaa ani per birr nuk thot per naj sok tjeter qyh :P

lovely
06-02-09, 22:24
Evlad, per hajr robi i ri, e ma shume per hajr qe i lshum ato t mocmet :biggrin:

http://i229.photobucket.com/albums/ee228/lilsheba247/flower-marydee.jpg

diqka t murr :P iu pruna kunra msyshit, edhe kunra mgjive :P:D

romansa
07-02-09, 11:47
http://flore22.unblog.fr/files/2008/06/250pxrosepapameilland1.jpg
sherri te solla nje pershendetje per TY
Te kalosh mire ne kete vikend

Dreni30
11-02-09, 21:14
http://www.ladorishti.com/gallery/albums/userpics/10001/normal_dimri.jpg

Pershendetjet e mia kudo qe jeni.

Dreni.

ninnela
13-02-09, 15:43
SHERRO TE PERSHENDES EDHE PO TA UROJ KETE DITEN E DASHNIS ......:biggrin:

emine
13-02-09, 16:04
http://images.google.de/url?source=imgres&ct=img&q=http://www.kuellmann.de/cards/valentinstag.gif&usg=AFQjCNHegMXBr3dvr9UzbYXVulfdYNsbww

Zana_ch
13-02-09, 21:08
http://img34.glitterfy.com/44/glitterfy134800764D30.gif

LuLjaa
14-02-09, 18:41
http://i249.photobucket.com/albums/gg202/eda199/myspace-comments/happy-valentines-day/504.gif

lovely
15-02-09, 14:12
evlad, kesh tuj menu, qysh na nxani kjo dite dashnije veq me ka ni rob :biggrin: :biggrin: aaa??

shnetje

sherri
15-02-09, 22:58
evlad, kesh tuj menu, qysh na nxani kjo dite dashnije veq me ka ni rob :biggrin: :biggrin: aaa??

shnetje
Vet i ki fajet Nna! mi leshove shtat copa,ti me morre n'qaf :mad: qe je ra vet ne hunlesh,e spo guzon pse mu mi ndalove!? kthemiiiiiiiii robttttttt:confused:

sherri
15-02-09, 23:03
http://www.ladorishti.com/gallery/albums/userpics/10001/normal_dimri.jpg

Pershendetjet e mia kudo qe jeni.

Dreni.
Flm.Dreni,t'shnes edhe une ty shume....edhe nje her Flm. per ket peisazh t'bukure:cool:

sherri
15-02-09, 23:11
romansa,ninnela,emine,Zana ch,LuLja(dredha) ju falemnderit shume,edhe juve urime e shume dashni ne catfar diten e t'sakatumve,,po jau uroj sot,se dje ishte dite ..qysh i thojn..?? 13-ti e premte ju dush sherri....per festa nuk ngjehet pa sherr keshtu ;);)

lovely
17-02-09, 10:54
Vet i ki fajet Nna! mi leshove shtat copa,ti me morre n'qaf :mad: qe je ra vet ne hunlesh,e spo guzon pse mu mi ndalove!? kthemiiiiiiiii robttttttt:confused:

evlad, qu se po des n gjume :biggrin: , qe t ka ardh baba Rafet e t kish ble diqka :biggrin:

lej robt se kush hajrin s jau ka pa :biggrin:

lovely
24-02-09, 23:22
evlad, kurgjo nuk ish kan hunleshi jem, qka po don me na dal kjo hunleshka jote hahahahahahahaha

nana me menxi pshtoj sante pej saj, ish qu veq me m myt :biggrin: ika tinxa erdha qitu me t thane, sa ma qpejt hjekma pej shpije kete rob :biggrin: e po i kthejme tonat ato t mocmet, se tona ato bashke tybe s bojn sa kjo qka ish kjo qka ish :biggrin:

qe je n rrezik pej saj

http://www.youtube.com/watch?v=FVLxu_PvLzw

u will never be alone, nana will always be with u hahahahahahaha per me ik bashke tani :biggrin:

Shqiptare_ne_Turqi
24-02-09, 23:48
evlad, kurgjo nuk ish kan hunleshi jem, qka po don me na dal kjo hunleshka jote hahahahahahahaha

nana me menxi pshtoj sante pej saj, ish qu veq me m myt :biggrin: ika tinxa erdha qitu me t thane, sa ma qpejt hjekma pej shpije kete rob :biggrin: e po i kthejme tonat ato t mocmet, se tona ato bashke tybe s bojn sa kjo qka ish kjo qka ish :biggrin:

qe je n rrezik pej saj

http://www.youtube.com/watch?v=FVLxu_PvLzw

u will never be alone, nana will always be with u hahahahahahaha per me ik bashke tani :biggrin:


s'pasna ni hiq kurr je ardh k'tu :mad: :redface: :biggrin:

hhahahahahahahahhaaa ooo deka :biggrin:

Shqiptare_ne_Turqi
24-02-09, 23:49
shqerr e ke nj prshendetje t sinqerte nga un :smile:

sherri
25-02-09, 12:14
shqerr e ke nj prshendetje t sinqerte nga un :smile:
T'flm.Shqiptare,te pershendes edhe une ty,hupi Nnes dikah e hajde te kinizi n'drek hahahaha

lovely
25-02-09, 12:21
e gjeta qet syret,
http://i114.photobucket.com/albums/n241/Lildebbie0604/Fight.jpg
e m ra n men kur i ke pas 6 rob ktynehere:biggrin: sa mire e kapercejshum hahahahahahahahaha

Albonita
26-02-09, 08:38
http://img21.imageshack.us/img21/4161/rpalebyorizablumen1.gif (http://imageshack.us)Sherri prano pershndetjen time te sinqer..ku do se gjindesh deshiroj nje dit te qet..!

Me Rrespekt per ty >>Albonita.!

lovely
07-03-09, 10:21
evlad, marak jam bo, qka s po t nihet zani diqka hiq, qka t ka bo ajo e gzumja?:biggrin:

Shqiptare_ne_Turqi
07-03-09, 22:25
evlad, marak jam bo, qka s po t nihet zani diqka hiq, qka t ka bo ajo e gzumja?:biggrin:o sherr,qysh bre me i tregu tash nanes q s'po ke deshir ma me u kthy :biggrin: :biggrin: hajt ti valla se un s'muj hahhahahahahaha

lovely
07-03-09, 22:29
o sherr,qysh bre me i tregu tash nanes q s'po ke deshir ma me u kthy :biggrin: :biggrin: hajt ti valla se un s'muj hahhahahahahaha

plaq sante ti hoooo:biggrin:

evlad, a m bonen vesht qitash prape a? :rolleyes: :mad:

sherri
07-03-09, 23:08
plaq sante ti hoooo:biggrin:

evlad, a m bonen vesht qitash prape a? :rolleyes: :mad:
Veq vesht Nna tybe se kush sen nuk tha hhahahaahhaedhe mos ngo shume banu kishe spo nin qy,me na ik edhe ky rob na mur pusi nana na ka dal zani (i zi)

lovely
07-03-09, 23:25
Veq vesht Nna tybe se kush sen nuk tha hhahahaahhaedhe mos ngo shume banu kishe spo nin qy,me na ik edhe ky rob na mur pusi nana na ka dal zani (i zi)

evlad, pusi na ka marr ashtu-kshtu :biggrin:

Shqiptare_ne_Turqi
07-03-09, 23:32
evlad, pusi na ka marr ashtu-kshtu :biggrin:
pusii :biggrin: pra un pothom se ka lind dielli mbi juve oj nanooo:biggrin: ta qojm bileten kthyse nj javshe,mas do dite :biggrin:

lovely
07-03-09, 23:45
pusii :biggrin: pra un pothom se ka lind dielli mbi juve oj nanooo:biggrin: ta qojm bileten kthyse nj javshe,mas do dite :biggrin:


hahahahahahahahahaahah

ev po sherri qe ishe kan edhe ti :biggrin: veq n ia qofshi ni bilete edhe Hasanit, se pa Hasanin nuk vi :biggrin:

Shqiptare_ne_Turqi
07-03-09, 23:54
hahahahahahahahahaahah

ev po sherri qe ishe kan edhe ti :biggrin: veq n ia qofshi ni bilete edhe Hasanit, se pa Hasanin nuk vi :biggrin:vallahi sjadin lezetin me Hasanin hoo,ku jem na ka veq cullaka :biggrin: a pedi baci qe pedo Hasanin ti :biggrin: :biggrin:

lovely
07-03-09, 23:55
vallahi sjadin lezetin me Hasanin hoo,ku jem na ka veq cullaka :biggrin: a pedi baci qe pedo Hasanin ti :biggrin: :biggrin:


hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahah ahaha

ti plaq n nate t santit :biggrin:

une e du kon du :biggrin:

mos na baj ti gajle mu e Hasanit, se na shkojm dikun ku s ka insan t gjalle :biggrin:

Shqiptare_ne_Turqi
08-03-09, 00:06
hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahah ahaha

ti plaq n nate t santit :biggrin:

une e du kon du :biggrin:

mos na baj ti gajle mu e Hasanit, se na shkojm dikun ku s ka insan t gjalle :biggrin:


jo oj nane ka hotele tybe me 5 yjzi,qe jan per Hasanat,aqik grat aqik burrat :biggrin: pojav bojm nje rezervim qaty a pranon ti,veq,num kallxofsh qa te veta (per bacin ) ki me pas diqka extra :biggrin: :biggrin:

lovely
08-03-09, 00:08
jo oj nane ka hotele tybe me 5 yjzi,qe jan per Hasanat,aqik grat aqik burrat :biggrin: pojav bojm nje rezervim qaty a pranon ti,veq,num kallxofsh qa te veta (per bacin ) ki me pas diqka extra :biggrin: :biggrin:

ngom mire qka po t thom, mu edhe Hasanit porositna ni ujdhese aqik:biggrin: veq mu edhe atij, a nive?

e sa per bacin, ai m ka lan mu per Dalladyshken :biggrin: ai osht me Dalladyshken tash :biggrin:

Shqiptare_ne_Turqi
08-03-09, 00:12
ngom mire qka po t thom, mu edhe Hasanit porositna ni ujdhese aqik:biggrin: veq mu edhe atij, a nive?

e sa per bacin, ai m ka lan mu per Dalladyshken :biggrin: ai osht me Dalladyshken tash :biggrin:


valla ujdhesat e lira ishen met veq qatje kah kufiri i Greqis ne detin " egje " po tutna oj nane poju bojn naj sene Greket se jan dyshmana me Turqit kta :biggrin:

baci qashtu a,tybe t'zot ju te dyt hooo:biggrin: hahahahhahahaa

sherri
08-03-09, 00:16
http://images2.traveltainment.de/images/content/almanach/pois/Fotos/middle/ALM_LA17_H1935465.JPG

Kqyre nana,a ju nxen ty e hasanit!)nimekush esht ky hasani tashe??),veq mos medal prej shpie......
A pe sheh plemen that esht qaty rrini......

lovely
08-03-09, 00:16
valla ujdhesat e lira ishen met veq qatje kah kufiri i Greqis ne detin " egje " po tutna oj nane poju bojn naj sene Greket se jan dyshmana me Turqit kta :biggrin:

baci qashtu a,tybe t'zot ju te dyt hooo:biggrin: hahahahhahahaa

na s jem asnjani Turkeli :biggrin: porositna mejhere ate far ujdhese :biggrin: e une shkova mi kallxu Hasanit :biggrin:

lovely
08-03-09, 00:38
http://images2.traveltainment.de/images/content/almanach/pois/Fotos/middle/ALM_LA17_H1935465.JPG

Kqyre nana,a ju nxen ty e hasanit!)nimekush esht ky hasani tashe??),veq mos medal prej shpie......
A pe sheh plemen that esht qaty rrini......

shko ti rri n Turki me muj, se une po rri vet :rolleyes: :biggrin:

Qika^Me^Kule
10-03-09, 18:03
Pershendetje ty , me shpres se jeni duke kaluar si me se miri!!

LuLjaa
16-03-09, 02:41
http://www.buyflower.com.sg/main/images/atrfd1234.JPG

dredhan,, t`pershendesss

lovely
23-03-09, 21:24
http://i156.photobucket.com/albums/t2/Franchesca815/BOUQUETFLORESWHITEPHOTO.jpg

Elina
02-04-09, 17:10
Phaaaaaaaaaa qe sa nuk paskam qene ksajde o cift,,,ma ban hallall se kokna korite :tongue:

Erdha ne kete pasdite ma ta lene nje pershendetje ... duke te uru caste te kendeshme atje ku je!

Besa edhe dicka se perpak harrova...po ta le edhe nje kenge qitu...shpresoj se ka me te pelqy :biggrin: (Ishalla nuk e nin Nana kete kange)

http://www.youtube.com/watch?v=xWAG-QvQG9A

lovely
02-04-09, 17:13
Phaaaaaaaaaa qe sa nuk paskam qene ksajde o cift,,,ma ban hallall se kokna korite :tongue:

Erdha ne kete pasdite ma ta lene nje pershendetje ... duke te uru caste te kendeshme atje ku je!

Besa edhe dicka se perpak harrova...po ta le edhe nje kenge qitu...shpresoj se ka me te pelqy :biggrin: (Ishalla nuk e nin Nana kete kange)

http://www.youtube.com/watch?v=xWAG-QvQG9A


hahahahahahahahahahahahahahahahahahhahaahahahahaha hahahahahahahahahhahaha

mbylle gojen moj hyjneshe, sa s e hangre flakareshe
e mire e keqe nane e kom, fjalen me ia kthye s bon


hahahahahahahahahahahahhahahahahahahahaha

qe ni syret i juvi :P

http://i415.photobucket.com/albums/pp236/Keefers_/Keefers%20flowers/001l052985E1.jpg

evlad, mum misses uuuu ;)

Shqiptare_ne_Turqi
03-04-09, 10:48
Phaaaaaaaaaa qe sa nuk paskam qene ksajde o cift,,,ma ban hallall se kokna korite :tongue:

Erdha ne kete pasdite ma ta lene nje pershendetje ... duke te uru caste te kendeshme atje ku je!

Besa edhe dicka se perpak harrova...po ta le edhe nje kenge qitu...shpresoj se ka me te pelqy :biggrin: (Ishalla nuk e nin Nana kete kange)

http://www.youtube.com/watch?v=xWAG-QvQG9A
hhahahahhahahaaaaa po ku e paske gjet ket kenge oj Elina taman per keta dy teko hahahhahahaa

Sherri pershendetje :wink:

emine
10-04-09, 21:22
https://www.feierabend.com/images/channel/web/5/5/g.338985.jpg

Dallandyshja_718
12-04-09, 17:49
Me shnet sherrooo, me zemer t'mire e per shume vjet Pashket!

GURI SYLAJ
13-04-09, 08:10
A je burr si je !??

Qika^Me^Kule
14-04-09, 11:54
Ooooo sherri te eprshendes e inshalla je mir e mir je duke kaluar,,,, shpresoj qe mi ke ble kulet se vera qeto se i kam tybe te nxehta jan,, inshalla jan qato tujat sfill,,, heeheheheh

http://www.youtube.com/watch?v=eFLmRut0Udg&feature=related

LuLjaa
06-05-09, 00:58
http://i147.photobucket.com/albums/r307/freecommenttags/Hello/_Hello_cfprrtTGZ.jpg

GURI SYLAJ
17-05-09, 17:15
http://www.youtube.com/watch?v=Ub_jY7p2gsM

Qika^Me^Kule
23-05-09, 09:39
VDqjx7uarCg&feature=related
http://img129.imageshack.us/img129/3089/weekendmu2.gif

emine
19-06-09, 09:46
pershendetje te perzemerta!!!
http://j1.tagstat.com/image04/a/511f/000Y053mB4v.gif

Elina
02-07-09, 13:27
http://img02.doobix.com/myspace/best-friends/pictures/best-friends_glitter_28.gif

lovely
07-07-09, 18:52
evlaaad, qu sa insani koka ardh me t pa e ti kerkun hiq :mad:


oqNPx1hbhfo


t shnes fort

Shqiptare_ne_Turqi
18-07-09, 23:38
http://cdn-img1.imagechef.com/w/090718/samp05787e7db00214ae.jpg

deti_om :-)
02-08-09, 16:55
Te pershendes sherri !!!

Agolli
30-08-09, 10:30
Ku je mara ti komandant Sherri :biggrin:
Doku mara pismilet, e t'ja kersasim kenges sone me sharki e cifteli, kembkryq tu oda e granimit.
Te pershendes fort.

sherri
30-08-09, 10:37
Juve qe ishit kesajde,e me bate nder me pershendetje ...ju falemnderit shume,perveq Nnes,e Gurit keta e kan obligim ;) esht shpia e tyre bile edhe me ju kthy pershendetjet tjerve ju takon ;) se evladin e qune ne gyrbet(ee hupen :(

deti om, flm dost,e di qe me sherr je ardh veq....hahahahahaha (ruju Gurit)

gazi-de
31-08-09, 00:18
http://img53.imageshack.us/img53/830/pershendetje.jpg

emine
02-09-09, 17:02
o ti djali i asaj nanes tane,po te la nji shnetje,ishalla ja ke kalu mire:)

http://www.hullahu.de/myCARDS/kleine/kategorien/gruss/liebengrussk.jpg

Diana007
05-09-09, 15:08
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

Urata
12-09-09, 02:03
Kemi nje PROFET, andaj tpershendes....!


hSTivVclQQ0&feature=channel

Jana
19-09-09, 13:48
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram11.gif

lovely
15-11-09, 00:10
I dashuri Sherr,

Urime 97 vjetori i lindjes, :biggrin: djale hallall ishe kan :biggrin: perzote e ke ngu nanen sa here t ka tho lshoj ropt hohohohohohohohoo


http://i680.photobucket.com/albums/vv164/szizanie2008/birthday.jpg

remember, whatever u wish, i wish it with you, for you

with love

lovely


ps;

http://i148.photobucket.com/albums/s8/mae_fortunately/funny-pictures-rude-birthday-cake-i.jpg


hahahahahahahahahahahahahahaaha

Murgesha
15-11-09, 00:42
Sherri ishalla i jeton keto 3 vite qe te paskan mbet deri sa ti bajsh 100 me gezim e lumturi te pashtjerrur.

Urime ditelindja e edhe 100 tjera! :tongue:

e_martumja
15-11-09, 00:44
Sherri ishalla i jeton keto 3 vite qe te paskan mbet deri sa ti bajsh 100 me gezim e lumturi te pashtjerrur.

Urime ditelindja e edhe 100 tjera! :tongue:me buzeqeshja i bashkangjitem ketij urimit.

Shume urime...

Qika^Me^Kule
15-11-09, 10:33
Eu beaqeush.. e hallall te koft hoo edhe ditlindja e 97 uroj edhe 97 tjera ti kalojsh edhe ma mir se keto qe i ke prit e do i presesh me radhe... cdo te mir oo sherr-aga:biggrin:
Qe prej meje e ke nje dhurat nje tramafil e inshall-llah te pelqen:tongue:
http://www.gibraltar-autotrader.com/Gift_Wrapped_Car.jpg
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/1k19b7227236.jpg

vjeshta
15-11-09, 15:07
http://www.simoserpe.it/public/Buon_Compleanno_07.jpg

Te uroj qe sot ,se paku ,toast te mos digjet ,qe dora te mos te dridhet dhe te derdhet kafja ,qe autobusi te pret sot (:biggrin: )...dhe uroj qe sot te mso harrosh respektin qe kam per ty .:smile:


Urime ,urime ...

vjeshta
15-11-09, 15:07
.....

selvija
15-11-09, 15:35
Nipeqeeeee paske ditlindjen sot a? hajde perhajre ishalla rritesh hala tezes e befesh edhe shum vite te lumtura

Uron Tezja gjithat T'mirat per ty
http://j7.tagstat.com/tags/07s/07s8l_8Zu.gif

Elina
15-11-09, 15:58
Urime!

http://www.applebox.com/web/rgb/AntiqueCheest.jpg

Prishtinasja_
15-11-09, 16:05
Urime Sherr:smile:

Gjithe te mirat per ty ! :smile:

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/birthday9.gif

emine
15-11-09, 19:34
Ein Engel schaut von oben runter. Holt schnell die Sterne die singen munter. Ein Geburtstagsliedchen nur fr dich einfach so weil es dich gibt!


http://www.dummschwatzen.de/uploads/Schoko-Kirsch-Kuchen.jpg

sherri
15-11-09, 20:11
I dashuri Sherr,

Urime 97 vjetori i lindjes, djale hallall ishe kan :biggrin: perzote e ke ngu nanen sa here t ka tho lshoj ropt hohohohohohohohoo


T'falemnderit "Nna".....nime a 97 i bana a?! m'kujtohet si sot kafe dynja..shpejt po shkojn :(
Sherri ishalla i jeton keto 3 vite qe te paskan mbet deri sa ti bajsh 100 me gezim e lumturi te pashtjerrur.

Urime ditelindja e edhe 100 tjera! :tongue:
T'falemnderit e nderuara Murgesha,qofshit mire,me te gjithe te dashurit e juje.
me buzeqeshja i bashkangjitem ketij urimit.

Shume urime...
Nje falenderim me buzqeshje,per ty e_martumja(mos u martofsh ma jarabi)
Eu beaqeush.. e hallall te koft hoo edhe ditlindja e 97 uroj edhe 97 tjera ti kalojsh edhe ma mir se keto qe i ke prit e do i presesh me radhe... cdo te mir oo sherr-aga:biggrin:
Qe prej meje e ke nje dhurat nje tramafil e inshall-llah te pelqen
T'falemnderit qika me kule(t'qkyme)......baje t'qkyme edhe pak se gati jane t'rejat, flm.per tramafil,e per urim.......hume fat ne jet te deshiron babgjyshi ;)

Te uroj qe sot ,se paku ,toast te mos digjet ,qe dora te mos te dridhet dhe te derdhet kafja ,qe autobusi te pret sot ()...dhe uroj qe sot te mso harrosh respektin qe kam per ty .

Urime ,urime ...
T'falemnderit,per urim,per lutjen:qe sot nuk mu dogj toast-eri,qe nuk me u dridhen duart(nje autobus me iku:(,por e zura tjetrin :D ) ...respekti esht reciprok..(qe te patem leshu niher faji i nanes u kane :frown: )
Nipeqeeeee paske ditlindjen sot a? hajde perhajre ishalla rritesh hala tezes e befesh edhe shum vite te lumtura

Uron Tezja gjithat T'mirat per ty
ooooooo T'falemnderit Teze,po kush dine ma mire me uru se tezja nipit?!
Urime!


E nderuara Elina,shume t'falemnderit,per keto dhurata,(ke vy me u hargju) t'ecanta,e per qefin time,flm
Urime Sherr
Gjithe te mirat per ty !

T'falemnderit Prishtinase,gjithe t'mirat e suksese edhe per juve.

shfletuesi_
15-11-09, 20:22
te pershendes _ SHERRO_ vetem desha te di cili eshte sherri me i vogel qe ke ber ndojhere ne jeten tende>

luckyman
15-11-09, 20:29
**URIME** sherri.

sherri
15-11-09, 20:55
Ein Engel schaut von oben runter. Holt schnell die Sterne die singen munter. Ein Geburtstagsliedchen nur fr dich einfach so weil es dich gibt!


http://www.dummschwatzen.de/uploads/Schoko-Kirsch-Kuchen.jpg

Ooooo flm Minush,e bafsh hajr,se nuk disha me ba nje tort me ju dhane mysafirve(a nuk te vjen merzi me ju nda nga nje pjes qeti mileti?!) T'falemnderit,fate e shendet ty ,dhe te dashurve tuj..

romansa
15-11-09, 20:56
http://i46.photobucket.com/albums/f103/Grudjane/birthday7.gif
urime!!
http://www.toursannonces.fr/sorties/images/leblois/gateaux2.jpg
qe urdheroni nga sherri te gjith ju!

sherri
15-11-09, 21:00
**URIME** sherri.

Lockaman! T'falemnderit :wink:

te pershendes _ SHERRO_ vetem desha te di cili eshte sherri me i vogel qe ke ber ndojhere ne jeten tende>

T'falemnderit Shfletusi.......me t'kallxu a...veq mos e shkep! e pata vra at gjuren e gorazhdecit...mos e ban t'madhe:wink:

sherri
15-11-09, 21:06
http://i46.photobucket.com/albums/f103/Grudjane/birthday7.gif
urime!!
http://www.toursannonces.fr/sorties/images/leblois/gateaux2.jpg
qe urdheroni nga sherri te gjith ju!

OOOooooooo Shpat je,,T'falemnderit shume.....ani qysh ja dine renin,e dine qe sherri ka nqef me i qeras krejt,edhe qmimet mire qe po shihen....:biggrin: (kushe i merr dy e paguan nje..)

jadore
15-11-09, 21:34
OOOooooooo Shpat je,,T'falemnderit shume.....ani qysh ja dine renin,e dine qe sherri ka nqef me i qeras krejt,edhe qmimet mire qe po shihen....:biggrin: (kushe i merr dy e paguan nje..)

hahahahaha, ma gjykove tu kesh ..
ti u plaksh edhe 970 tjera vite ..

GURI SYLAJ
15-11-09, 23:29
Sherr edhe nje URIM vllezerore nga une !
Shendet ,gezim dhe u befsh me plaku i katunit me shume nipa e mbesa ,e sternipa e stermbesa!!

Elina
16-11-09, 00:01
Urime!
E di qe ajo dhurata ma heret ke extra e madhe po me pelqej diqysh ....tash nje pak me te vogel,,,edhe ma moderne besa :tongue:

Urime edhe nje here :smile:


http://www.thebasketspot.com/images/P/6822h_The_Birthday_Collection-01.jpg

Urata
16-11-09, 01:01
http://www.songlegacy.com/images/StandardLyricSheets/HappyBirthdayToYouTodayLyrics2_450.jpg

lovely
16-11-09, 10:23
T'falemnderit "Nna".....nime a 97 i bana a?! m'kujtohet si sot kafe dynja..shpejt po shkojn :(T'falemnderit,per urim,per lutjen:qe sot nuk mu dogj toast-eri,qe nuk me u dridhen duart(nje autobus me iku:(,por e zura tjetrin :D ) ...respekti esht reciprok..(qe te patem leshu niher faji i nanes u kane :frown: )


evlad mesap 97 se qathere n kohe t korrnav je kon le :biggrin:

uh djale qa po ia len fajin nans? joh tybe 300tybe u s kom dore aty :redface: (ihh)

Shqiptare_ne_Turqi
16-11-09, 18:00
Sherr m fal se se pas kam dite q ke pas ditelindjen,

Pra dhe nga un,urimet e mia ma t sinqerta pr t kaluar nj jet shum t lumtur me t dashurit a tu.Shndet dhe gjitha t mirat i nderuar ...:smile: http://www.hediye.com.tr/hediye/images/liste/200_4X1J3S4U3F121155.JPG (http://www.hediye.com.tr/hediye/Hediye_detay.asp?p1=&p2=48&p5=30890)

Shqiptare_ne_Turqi
16-11-09, 18:03
evlad mesap 97 se qathere n kohe t korrnav je kon le :biggrin:

uh djale qa po ia len fajin nans? joh tybe 300tybe u s kom dore aty :redface: (ihh)E ti,sa i ke nan ? :biggrin:

Luana
16-11-09, 18:12
http://img231.imageshack.us/img231/9065/4ecd685c63a9e5e1764148a.gif

Edhe 100 tjera i gezofsh ......!

LuLjaa
17-11-09, 00:16
Dredh ani e kishe pas ditelindjen, qysh more s'ke kallxu ncnc
Po nasht apet ma mire se um kan pshtu do pare, se me pas dit ish dasht me dal e me t'ble naj dhurat e keshtu qe vetum nje torte ta pruna sa per adet..
.. edhe qe je rri kaq i madhe me vjet po menoj, men se kam ba mashalla t'koft i gezofsh edhe nja 15 tjera ,, a po bahen 100 rrafsh a jo :D
ptuuu ptuuu ishallaaaaa edhe shume tjera i gezon ashtu qysh ta don loqka e zemres tyjeee...


http://albums.top.al/1/d/8/1d826730.jpg

PS. Ruma nje rrisk mos harro

Agolli
17-11-09, 01:00
Komandant Sherri,.. ta solla do Sherry Cognac, qe s'ki gota tufja me kapak. :D
U rritsh sa lisi, he ty mos ta zoft koken plisi hahaha
Gezuar o sherri.

http://thisbarsucks.com/wp-content/uploads/2009/08/samadamsutopias.jpg

Idila
17-11-09, 01:14
Sonte do t pim e do t dehemi deri n agim, vetm pr sherr...ah, pr sherrin mendova :D

Urime ditlindja e u bfsh plak me mjekrr...e u bfsh kryeplaku i fshatit i pasherr! :smile:

http://goldcoast.functions247.com.au/247venue_images/14697-2006320-champange.jpg

lovely
17-11-09, 07:49
E ti,sa i ke nan ? :biggrin:


hohohohoh nana ka harru se ktynehere s na kan qkru kurr po e di i kam pas 8 pranvera kur ma ka fal i madhi Zot Sherrin :tongue: :biggrin:

sherri
17-11-09, 15:42
T'gjithve qe paskit lane urimet ju felemnedrit shume,nga:Jador,Guri Sylaj,Urata,Elina(t'ka ra me u hargju dy her:( ,nje dhurat e vjedhi dikush:biggrin: )...Vjeshta,Nna(kjo si n'shpi t'vet ma),Luana,zv.Komandant Agollli,Lulja(drdhajka:wink: )Shqiptare....(me nuk esht n'Turqi,por n'Kosove:biggrin: ),Idila.........m'keni ba nder,jau kthefsha pa sherr!

Peja-Boy
19-11-09, 19:33
http://srv1.gb-pics24.com/1ec203525f6c9d59774bea5509e5c422.jpg

emine
20-11-09, 16:37
http://i42.tinypic.com/o0s55l.jpg

Urata
25-11-09, 23:28
http://sumluv4u.com/pics/weekdays/Great_Day/Have_A_Great_day-1.jpg


qe dhe ca lule te asaj anes tone...!

http://th07.deviantart.net/fs43/300W/i/2009/074/5/b/_Another_Beautiful_Day__by_moroka323.jpg

Urata
27-11-09, 05:25
http://i223.photobucket.com/albums/dd31/xp1r3d/EidMubarak.jpg

LuLjaa
27-11-09, 17:21
Urime Kurban Bajramin
uroje te presni edhe shume e shume festa te tjera
ne Lumturi, Dashuri, Harmoni e Paqe.


Me Respekt LuLjaa!

sherri
28-11-09, 12:36
Flm.Urate,rreze,(drite) nuri me paske uru festen me gjuhe "kaurri" ;) pse oj bi,kur ke mujt edhe Arabisht!? qe se kisha marre vesh,ma kishin perkthy shkinisht:biggrin:

dredh flm edhe ty,ke mujt far bakllave veq ani :(

Albonita
28-11-09, 16:51
Sher..beso pa pik Sheri erdha te jap nje Lule:biggrin:

Sinqershit edhe me Shum Rrespket
Te pershndes edhe deshiroj nje fund jave te Mrekullushme ashtu siq je vet Ti.


http://img6.imageshack.us/img6/4386/rosalinda03r.jpg (http://img6.imageshack.us/i/rosalinda03r.jpg/)

Albonita
10-12-09, 08:09
Te pershndes shume ....duke deshirua nje perfundim viti me Suksese.!


http://img693.imageshack.us/img693/5011/bluecandlescf8.gif (http://img693.imageshack.us/i/bluecandlescf8.gif/)

Dal nga kjo dhome me shum Rrespekt per ty Albonita

Zero Cool
24-12-09, 18:14
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/1.jpg

doGzona
24-12-09, 19:21
http://sl.glitter-graphics.net/pub/1765/1765610wumb6ezvqs.gif

Domira
26-12-09, 01:34
GZUAR VITI I RI 2010, SHNDETI DHE T GJITHA T MIRAT E KSAJ BOTE QOFSHIN ME JU DHE FAMILJEN TUAJ.

http://i303.photobucket.com/albums/nn131/cam6112/Celebraciones/Hollidays/Cam-Postal-Happy-2010-2.png

Artisti
26-12-09, 20:57
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png2010

Shqiptare_ne_Turqi
30-01-10, 15:41
http://i245.photobucket.com/albums/gg76/deprince1/Haveaniceweekend.jpg

Prshndetje Sherr. :smile:

Albonita
14-02-10, 15:51
http://img194.imageshack.us/img194/8120/normalshenvalentinin99.jpg

LaCoStA
14-02-10, 16:53
http://i134.photobucket.com/albums/q119/cottontail_77/HappyValentinesDay6.gif

Urata
05-05-10, 19:35
evlad i lovelyt, qysh je? qysh e ki nanen? ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...! u mundova me lexue po ma s'po pikavke...!


t'pershendes respektueshem!

Urata
07-05-10, 14:00
t'pershendes por pa respekt anymore ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...!

jadore
07-05-10, 14:18
t'pershendes por pa respekt anymore ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...!

ti veq pershendet e mos prito si une , se une e bij respektin hahahhaa besa hajt po i ndaj punet , une jap respekt ti pershendetje .. se diqysh as respekti nuk po me vrehet kur po harroj me shkru pershendetje ..
nima e gezon te drejten time , aty ku pershendet shkuaje poshte dhe nga jadore..( kete e ke si kushte me te arsyetu per mungesen )
p.s.
sherri , respekt per Ty njeri ,nga une dhe Urata

Urata
07-05-10, 15:04
ti veq pershendet e mos prito si une , se une e bij respektin hahahhaa besa hajt po i ndaj punet , une jap respekt ti pershendetje .. se diqysh as respekti nuk po me vrehet kur po harroj me shkru pershendetje ..
nima e gezon te drejten time , aty ku pershendet shkuaje poshte dhe nga jadore..( kete e ke si kushte me te arsyetu per mungesen )
p.s.
sherri , respekt per Ty njeri ,nga une dhe Urata


shihe kete...?!!! o sherrin e kam bashkeideologjist, si zor eshte me u zbeh respekti, por thashe ta ngacmoj i cike, qy...!


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....! besa nuk e paske pas keq jadore, tani e tutje me ndarjen e detyres do kursej kohe,,,!


sherr, a dite qysh ish Sabit Geci? ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....


une po t'pershendes bash me respektin e jadores!

Idila
08-05-10, 17:23
Prshndetje t przemrta Sherro. :)

Qika^Me^Kule
11-05-10, 07:58
Hei... sherroooo erdha dhe tek dhoma jote... tet... Falenderoj... per respektin tend qe je ndaj meje..... dhe je nje nder me te respektuarit..... Te uroj... nje fillim jave te mbar... dhe sa me pak lodhje... E di se tani jeni duke fletur.... te uroj gjum te qete.... :biggrin: dhe te mos harojsh qate cka me the ne msn bre...???

Per Ju... L.G. MelaQeja.

Albonita
15-05-10, 14:42
http://img1.imagehousing.com/100314/12f42b3a3a0879d1834139d688be4e30.gif

Albonita
01-07-10, 06:34
Deshiroj caste dhe momente te Lumtra ne gjdo hap te jetes tende..
Te pershndet Sinqerisht dhe me shum Rrespekt ----> AlbonitA.

http://view.stern.de/de/picture/1560422/Rot-wei%C3%9F-Rosen-Rosenbl%C3%BCte-Zweisamkeit-rotweis-Rot-510x510.jpg

lovely
05-07-10, 23:05
qa ke bo kshtu? kqyr sa insani koka kan ktu e ti kerkun hiq ncncnc qysh i gave Humdise me ka krejt hahahahahahahaa

a po ta prish kush tymin e duhanit evlad? :wink:

Elina
07-07-10, 15:46
qa ke bo kshtu? kqyr sa insani koka kan ktu e ti kerkun hiq ncncnc qysh i gave Humdise me ka krejt hahahahahahahaa

a po ta prish kush tymin e duhanit evlad? :wink:Nuk te ka tregu ku ka shku a?....kshyre ku esht per momentin....u knaq tybe :tongue:
http://chikaadc.files.wordpress.com/2010/04/tahiti1.jpg

Te pershendes Sherr...kalofsh hjeshem atje ku je!

Qika^Me^Kule
10-07-10, 09:43
Te pershendes... duke te deshiruare... nje weekend.... sic zemra jote e don....

JgDQL9uCBic&feature=related

instruktori
31-07-10, 18:17
Pershendetje

lovely
15-11-10, 06:58
Sherr, shume urime ditelindja e 98 -t, i bofsh edhe 102 tjera :D

GURI SYLAJ
15-11-10, 07:46
Hajt se po bahna eshe une qitu varg me nje Urim per Ditelindje!
Shendetin ,gezimin e suksesin i paq shoke ne jete o Sherrrrrrrooooooo!!
Burri nuk vetet sa vjet i ke po sa i mban mend e ti ishalla edhe njeqind te mira e te mbara!

Diana007
15-11-10, 12:10
http://img258.imageshack.us/img258/9928/bajk.jpgPs Urime Ditelindja!

Elina
15-11-10, 15:05
Urime !

http://i9.photobucket.com/albums/a98/lowanjpi/Birthday%20Cakes/001550.jpg

sherri
15-11-10, 15:59
http://img258.imageshack.us/img258/9928/bajk.jpgPs Urime Ditelindja!

T'falemnderit Diana,me fat bajramin edhe juve.....Gazin mos e le me hanger bakllav shume se po qohet pesh :D

Nn's me njeri e me re kurgja spo ju tham qy.....as torte nuk me keni ba :(

lovely
15-11-10, 19:06
T'falemnderit Diana,me fat bajramin edhe juve.....Gazin mos e le me hanger bakllav shume se po qohet pesh :D

Nn's me njeri e me re kurgja spo ju tham qy.....as torte nuk me keni ba :(qajo qe e ka pru reja jem, torte m doket osht :biggrin: paret per harq ia kena dhane une e njeri, ajo e ka maru vet, kshtu qe treve na ki borgj ka ni gjyse falenderimi, bile ndash daje edhe n tri pjese n t ardht fort zor cncncnc :P

Qika^Me^Kule
22-11-10, 18:38
Erdha ne dhomen tende per te then se tybe nuk mundem tet haroi.... vertet je person qe meriton respektin time..... te pershendes nga zemra dhe te uroi nje fillim jave te mbare dhe pa lodhje....

http://www.freizeitfreunde.de/system/files/images/41e2eed76123471e4d05367ac5aeb694/sch%C3%B6nen%20Abend.JPG

sherri
23-11-10, 10:51
Erdha ne dhomen tende per te then se tybe nuk mundem tet haroi.... vertet je person qe meriton respektin time..... te pershendes nga zemra dhe te uroi nje fillim jave te mbare dhe pa lodhje....

http://www.freizeitfreunde.de/system/files/images/41e2eed76123471e4d05367ac5aeb694/sch%C3%B6nen%20Abend.JPG
aaaa koke p'shtu per pak,gati ken me te shku kulet...:( mi lypen me jau shite per parashute po ju dufshin njanit...... FLM shume,,qika sikushi

GURI SYLAJ
27-11-10, 18:12
gezuar 28 nentorin
diten e flamurit

Qika^Me^Kule
30-11-10, 22:12
Sincerisht te Pershendes...!!

http://www.ekartenwelt.de/system/card_images/images/16356/original/h6000_romantik-nacht_12929_0_12929_0.gif?1283135770

Cuca_Llapjane
07-12-10, 08:47
- Sot erdha ketu ne dhomen tende vetem qe te ju pershendes dhe te ju deshiroj gjdo te mire ne jete,...N ga zemra ju uroj Jete te gjate e te lumtur, fat ne Dashri dhe suksese ne te gjitha sferat e Jetes ,..........me shum rrespekt per juve keto ju deshiron Cuca_Llapjane

Qika^Me^Kule
06-01-11, 11:25
I Nderuar sherri ( sherri kret forumit):biggrin:

Te pershendes...ku do ce gjindesh...duke te uruar dhe viti 2011-t shpresoi te jete viti i skseseve Tua...!!

Selam Qika^Me^Kule

http://s4.gb-pics.com/userpics/1a6e8c7af1.gif

Guri i madh
22-01-11, 11:23
sherr me nji pershendetje per juve


me respekt per juve Guri i madh

sherri
24-01-11, 08:40
sherr me nji pershendetje per juve


me respekt per juve Guri i madh

T'falemderit Guri!* gjithashtu je i pershrndetur...........(mose pate edhe naje porosi:rolleyes:) qe t'porosit hajra najsen mos gabo me ardh qaq ma ;)

Kalimero
24-01-11, 13:22
qiki dejuzi im ka shajten ni her*erdha me ja gjujten ni guri un pinxhere pur inatii.dejuz a i ki naj teze qatyqene mum ba hizmet.:biggrin:

Hajra
11-02-11, 21:24
...ju pershendes duke ju deshiruar nje Weekend te kendshem dhe gjdo te mire ne jete

Ceylan - Sevim Yikilsin Evim

Albonita
13-02-11, 12:49
Dashuria nuk sht tradite dhe as feste, eshte ushqim i perditshem per te krijuar nje shoqeri te forte dhe te lidhur dhe ne dite tilla, duhet t kujtojm te gjitha ato qe na bejne njerez me te mire dhe me me vlera, njerez qe kane humanizm dhe zemr t gjer pr t dhuruar buzqeshje dhe gzim, per nje shoqeri nga e cila burojn vetem dhurata dhe lule ndjenjash.
Te thuash fjale t bukura nuk eshte turp, sepse nuk esht turp te dhurosh lumturi njerezve te shtrenjte te jetes tende!


http://picfor.bildero.net/0014478C3/.jpg

Sot shfrytzoj kohen te le fjal te bukra per Diten e SHEN VALENTINIT!
Pac gjithmon Dashuri lumturi miresi gjat gjith jetes Tende!
Sinqerishte -----> AlbonitA

Kaqanikasja
14-02-11, 14:09
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi t dashuruar gjithmone:wink:

Qika^Me^Kule
24-02-11, 16:24
Te pershendes.... ku do ce gjindesh... duke te uruar gjitha te mirat....
http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/I%20love%20you2/5380818451-65140430.jpg

Hajra
19-03-11, 12:17
....sherr erdha ni udhe edhe dy pune, me te pershendet edhe me te ba hajr,

Respekt per ty


-a7hJuqHyEU

Jana
25-03-11, 18:55
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTj3gJZUNH4a9bRv_UcxvMY7zL4olGsw niO97eU8v52S8hwQ2Pd

Qika^Me^Kule
07-05-11, 19:31
http://www.gifbilder.net/animiertegb_gruesse2/schoeneswochenende/02/01_schoenes_wochenende.gif

Kaqanikasja
25-05-11, 16:51
http://www.commentsguru.com/images/goodday/a_beautiful_day.gif

Albonita
19-06-11, 09:56
http://media.picfor.me/0014BDD1D/x.jpg

VoOoglushja
20-06-11, 19:43
http://www.jucoolimages.com/images/goodevening/goodevening_05.gif

Kaqanikasja
01-07-11, 14:12
http://www.komogvind.dk/myprofile/profileimages/gallery_images_dk/Mjk5ODkz1171014621.GIF