PDA

View Full Version : gjini


Faqet : [1] 2 3

selvija
13-09-07, 16:36
gjini ja oda jote ketu mundem te lem pershendtjet tuaj e pergezoshe me shendet dhe lumturi
te uroj q'do te mir dhe te kesh shendet ne jeten tende
rrespekt nga Selvija
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/love/flowers/365287502-60231564.gif (http://www.blingcheese.com/)

Buqja_ch
13-09-07, 16:55
gjini ja oda jote ketu mundem te lem pershendtjet tuaj e pergezoshe me shendet dhe lumturi
te uroj q'do te mir dhe te kesh shendet ne jeten tende
rrespekt nga Selvija
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/love/flowers/365287502-60231564.gif (http://www.blingcheese.com/)Shum t mira t dshiroi o gjini n oden e tnde te re
Buqja

RiannA
13-09-07, 18:28
Tpershendes amo jo me lula sikur qikat e vogla hahahaha


http://www.justcruising.de/images/dynamic/98_60_298_298.jpg

gjini
13-09-07, 20:46
O shum me keni bere qejfin qe te pakten tash e bane nje ode ku muj lirishte edhe dikend me e ftua ne konak.
Selvije oden ma dhurove e nusen jom ka e pres se dimri erdhi e qka me ba une i shkreti merdhihem kete dimen vetun.
Buqja je shum e mire dhe e lezetshme per bisedda.

Lyra, ty te kom pas lodhe tuj te shti mesit me ma qel dikush deren e me bo konakl meshftas nga njehere te oda e grave.
Tash mundesh edhe ti me ardhe te une ne kafe.


Rianaa, ti je ka me frigon dhe je ka don me ma nderua vendin nga ana e podgurit po don me mqite ne peje por jo se jom i knaqun aty ku jam ne podgur e ndiej veten ma mire dhe ma i lumtur.
te gjitha juve nje puthje ne faqe a bon????

RiannA
13-09-07, 20:56
Jo valla mu nese ban puthem ne dor se faqet jan nxan per momentin hahahhaa

Elina
13-09-07, 20:56
Erdha te pershendes edhe ne kete oden tjeter,,, shpresoj se ke me dite me prite mysafir vakt e mas vakti si asht me se mirti :biggrin:

http://media.bigoo.ws/content/glitter/cartoon/cartoon_46.gif

Me nje lule te vockel ne dore nga nje vajze e madhe,,, te deshiroj gjith te mirat...:tongue:

Elina!

gjini
13-09-07, 21:03
Erdha te pershendes edhe ne kete oden tjeter,,, shpresoj se ke me dite me prite mysafir vakt e mas vakti si asht me se mirti :biggrin:

http://media.bigoo.ws/content/glitter/cartoon/cartoon_46.gif

Me nje lule te vockel ne dore nga nje vajze e madhe,,, te deshiroj gjith te mirat...:tongue:

Elina!


Elina, te faliminderit ty dhe juve te gjithave ketu se jeni shum te mira dhe me bahet qejfi shum qe kam lidhe shoqeri kaq te sinqert me juve.
une di me prite e me percjell musafir moj elina por jom lodhe tan diten ne pune e musafiri don muhabet e konak e ato duhet ti ban gruaja e une marova tuj lyp nuse nuk eshte njeher rendi me gjete!!!

Elina
13-09-07, 21:09
Elina, te faliminderit ty dhe juve te gjithave ketu se jeni shum te mira dhe me bahet qejfi shum qe kam lidhe shoqeri kaq te sinqert me juve.
une di me prite e me percjell musafir moj elina por jom lodhe tan diten ne pune e musafiri don muhabet e konak e ato duhet ti ban gruaja e une marova tuj lyp nuse nuk eshte njeher rendi me gjete!!!


Nigom ti mu,,, nese don me gjete nuse tjera her mos u ul ne rendin e trete...
Shko zine vendin ne rendin e pare sa nuk ta ka zene kush, e ndashta te lune nafake,,,fatit thojne kurre si dihet hahahhah (shaka) :tongue:

selvija
13-09-07, 21:17
O gjini rri pa frik se kysmet edhe nusen si oden kemi me ta prue ,,rri pa gajle,,hahahah veq edhe ti pak duhet me shpurdhe hahah daq mu marue more krejt per hazder sban ,,,

qe nusja se shpejti ne dhomen tende do jete,,,
http://www.klodis-salon.com/galeria/albums/userpics/10001/normal_100_0977_resize.jpg

gjini
13-09-07, 21:18
po mu duk ma mire ne rendin e tret se i shof ato para meje dhe kqyri vjedhtas nga njeher mas dhe anash pa me diktu ato perpara.

se di valla po jom ra ne dert tash qe u bana me shpi e sene te mira veq nusja po me mungon.
kqyr bre elina edhe ti naj sende se selvija maroj pash zotin e eshte ka me dhimbet shum.
ajo ma gjet edhe banesen tash edhe nusen mos po e ngarkoj shum se.!!!!???

gjini
13-09-07, 21:20
O gjini rri pa frik se kysmet edhe nusen si oden kemi me ta prue ,,rri pa gajle,,hahahah veq edhe ti pak duhet me shpurdhe hahah daq mu marue more krejt per hazder sban ,,,

qe nusja se shpejti ne dhomen tende do jete,,,
http://www.klodis-salon.com/galeria/albums/userpics/10001/normal_100_0977_resize.jpg

jo more une sjom ba gato hala e ti e paske ba nuse . kuku per mua po as nuk di qysh duhet me ji dhanderrr moj se sko pa e as skom ndi qysh duhet!!!!!

Luana
13-09-07, 21:22
Uhh shyqyr qe paske bo edhe ti nji dhome siq duhet se tybe isha ka mendoj qe ky na mbeti pa kulm gjunahit ..

Te pershendes prej Canade e deri ne Oslo :wink:

Elina
13-09-07, 21:24
Jaaaaaaa n'pritsh me te gjete une nuse, paske me mbete vetem tan jeten :biggrin:
Nuk ja di rendin msitnise hiq :eek: :biggrin:

selvija
13-09-07, 21:32
jo more une sjom ba gato hala e ti e paske ba nuse . kuku per mua po as nuk di qysh duhet me ji dhanderrr moj se sko pa e as skom ndi qysh duhet!!!!!Hahaha ja edhe sante mos dish se qka ahaha mos vet,,hiq mos u marto agagaga,,qyre qka thot a don edhe me te mesue aaaa ahahhahah:biggrin:

gjini
13-09-07, 21:35
Uhh shyqyr qe paske bo edhe ti nji dhome siq duhet se tybe isha ka mendoj qe ky na mbeti pa kulm gjunahit ..

Te pershendes prej Canade e deri ne Oslo :wink:luana edhe une te pershendes shum dhe sinqerishte mu be qejfi qe te pash dhe moti kam mendua me te qu fjale se kesajde jom .
une nje kohe kam pas nise muhabet te mire me ty po nuk e di si ndodhi dhe na hupi adresa apo postijeri nuk na i sjellke letrat.
njehere kom nxan postijerin kur i lejke tana letrat tube ne zadruge te katundit e ai zadrugari kur ju tek ja jepke e kuj jo i hudhke posht. e keshtu edhe neve na ka ndodhe.
pra eja ne oden time si me kan ne tujen.

gjini
13-09-07, 21:40
Hahaha ja edhe sante mos dish se qka ahaha mos vet,,hiq mos u marto agagaga,,qyre qka thot a don edhe me te mesue aaaa ahahhahah:biggrin:

oj selvije,
eshte kon martue njeher nje kusheri i jemi dhe kur ja prune nusen nuk dojke me hi dhanderr, i ikte mos me hy dhe tuj e lute e i ba rigja ai folke e nuk vijke nga qileri por bertitke me za : po me kan mire me hy dhanderr hin bac e jo une "
e ky kusheriri im dikur me zore hyni por me zore edhe doli pastaj.
edhe une e kom veshtire me vendos njeher me hi se pastaj :::::

Luana
13-09-07, 21:43
luana edhe une te pershendes shum dhe sinqerishte mu be qejfi qe te pash dhe moti kam mendua me te qu fjale se kesajde jom .
une nje kohe kam pas nise muhabet te mire me ty po nuk e di si ndodhi dhe na hupi adresa apo postijeri nuk na i sjellke letrat.
njehere kom nxan postijerin kur i lejke tana letrat tube ne zadruge te katundit e ai zadrugari kur ju tek ja jepke e kuj jo i hudhke posht. e keshtu edhe neve na ka ndodhe.
pra eja ne oden time si me kan ne tujen.

Pyete Adminin mos i ka hanger letrat e tona .........?????http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k025.gif

gjini
13-09-07, 21:48
Luana nuk e di por te betohem se te kam shkrua shum here.
une per sonte ju pershendes dhe ju uroj nje nate te qete e pa brenga te gjitha juve ketu kalofshi mire .
ndegjohemi neser. tung

gazi-de
13-09-07, 22:02
Pershendetje,dhe gjdo te mire nje jete gjini..
me respeket gazi-de................

gjini
14-09-07, 07:28
Gazi te faliminderit shum per pershendetjen qe me ke dergue. qofsh i pershendetur gjithmon e jetes. kalofsh mire kete fundjave

jEtA_1
14-09-07, 15:44
Po e shohe se e nderuara selvije paska bere hapjen solemne te odes tuaj andaj rastesisht kalova ktu pari dhe thash ta beje nje vizit si mik virtual dhe ne dalje te odes po le nje pershendetje ne shenje respekti per ju te uroj nje vikend te kendshem dhe argetim ne mesin tone shoqeror

LuLjaa
15-09-07, 01:27
http://s.rimg.info/62f22e4ba8b71ac813b32a043a351d90.gif

T'deshiroj argetim te kendeshem gjini t'kam shok ty :D

instruktori
15-09-07, 15:45
Pershendetje dhe mire se na ke ardhe more Gjino

respekt

aLbaChiCk
15-09-07, 18:44
gjini te pershendes e urime oden ishalla e gezon

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Hallo.gif

gjini
16-09-07, 00:35
http://s.rimg.info/62f22e4ba8b71ac813b32a043a351d90.gif

T'deshiroj argetim te kendeshem gjini t'kam shok ty :D

Luljaa, ti me paske quajt shok , me gezon shum dhe jom shum i lumtur qe ndodhem ne mesin e njerzve qe dijne qka eshte kjo jete dhe e jetojne jeten si duhe.
Ty lulje te uroj jete te gjate dhe te kesh shendetin .

gjini
16-09-07, 00:38
gjini te pershendes e urime oden ishalla e gezon

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Hallo.gif


te falemnderit shum qika bukuroshe per urimet qe mi ke que.

jom i lumtur qe kam taku kaq shum njerz te dashur ketu. nder ta ti ke vendin e merituar ne mesin e miqve te mij.

egi
18-09-07, 14:18
pershendetjen po ta kthej :biggrin: tu rrit nera =)

http://i112.photobucket.com/albums/n161/msrockz/glitterkiss/hello/hello005.gif

gjini
24-09-07, 21:06
te pershendes dhe te uroj nje fillim jave te mbare .
te kesh shendet dhe lumturi gjithmon.

LuLjaa
12-10-07, 18:42
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif

ninnela
21-10-07, 01:38
GJINI prano pershndetje ne oden tende

E gezofsh :smile:

Respekt NINNELA

gjini
21-10-07, 20:59
Lulja e ty ninela ju pershendes dhe ju uroj edhe juve nje jave te suksesshme dhe me fat.
Jeni te mrekullueshme te gjitha ketu ne forum dhe ju dua shum

vjeshta
30-11-07, 19:05
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Luana
01-12-07, 22:48
http://i149.photobucket.com/albums/s66/chickenlittle576/Hugs/Hello/sigani0_hifriend03.gif

selvija
15-12-07, 00:11
http://cap04.caption.it/348/captionit163836I733D35.jpg

uck_aksh
17-12-07, 05:30
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:55
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Lona
18-12-07, 15:22
Pershendetje, urime Festa e Kurban bajramit,, me fat e te lumture qofshi gjithe jeten.

Arkza
18-12-07, 16:16
Pershendetje Gjini . Me Fat Kurban Bajramin , Le te jet Vit i Mbare per te Gjithe ! !

Linka_pz
18-12-07, 20:44
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

gazi-de
19-12-07, 10:28
Pershendetje................................

selvija
19-12-07, 16:32
EE gjini ti me doket se paske hy me kerkue bakllaven time aaaa,,qka je ti qka je,,
qe veq sa me kerkue po ta dha do se bash per veti e kam qit,,du me hangre krejte deri sa shkrihem ne sherbet hahah,,
Urime bajrami..
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/8f/Baklava_-_Turkish_special,_80-ply.JPEG/230px-Baklava_-_Turkish_special,_80-ply.JPEG

Gjumashja
19-12-07, 18:19
Me fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....

gjini
20-12-07, 12:06
Ju falemnderit shum per pershendetje te gjithe juve qe keni ardhe per kete feste te une ne oden time:
Selvija mi ka sjell do bakllava por nuk kam hanger kurr ma te mira ju gostise edhe juve me nga nje cop.http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/8f/Baklava_-_Turkish_special,_80-ply.JPEG/230px-Baklava_-_Turkish_special,_80-ply.JPEG

Gjumashe ti veq kur te qohesh nga gjumi nuik e di a do te jet naj grime!!!!
Gazi ty te la gjysmen. Linka e ty Arkeza nga nje se ju ne PZ i kini merak shum bakllavat. e nga Une urim dhe fat paqi ne jete.Lona dhe ty dardan ju pershendes dhe ju deshiroj shendet dhe jete te lumtur, Ty UQK te uroj shendet dhe sa ma pak ta perdorish ate kallash .Ninela dhe ty lule gjitheashtu nga nje cop bakllave te selvijes dhe ju koft per hajr festa e Bajramit

Prishtinasja_
20-12-07, 16:49
Gjini.........

http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_kurban.JPG

LuLjaa
21-12-07, 01:51
Urime festa e Kurban Bajramit

Gzim, harmoni dhe dashuri mbreterofte ne Familjen tuaj!

gjini
21-12-07, 19:28
lulja dhe prishtinase ju falemnderit shum per urimet e juaja aq te bukura. po ju uroj une juve festat e fundvitit

http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Merry_Christmas_1024.jpg

~AmaZonA~
21-12-07, 20:15
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy124643946D31.gif

gjini
21-12-07, 20:52
te falemnderit shum e nderuara amazona,
kam nderin qe jam nder njerzit e nderuar

egi
22-12-07, 14:35
gjini, urime festa, ishalla don Zoti qe te kesh nje jete te lumtur dhe te gjat sebashku me familjen tende.

gjini
22-12-07, 17:00
urimet etua i ndegjoft allahu dhe edhe ti qofsh e kofsh me jet te gjate dhe me fat

Ma-Origano
22-12-07, 19:26
gjini mir se vjen midis nesh!

gjini
22-12-07, 22:21
gjini mir se vjen midis nesh!

te falemnderit per mireseardhje qe me urove por une ketu jam qe nga 13.04.2004 dhe kam shku ndonjehere ne pushime por prap jom kthy dhe kam dhane ate kontribut qe ma ka marr mu mendja qe eshte i drejt.

Ty Ma-origano te falenderoj shum dhe te deshiroj edhe ty mireseardhje

aLbaChiCk
26-12-07, 23:31
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

gjini
28-12-07, 10:51
te falemnderit shum per uraten tende dhe nga une ke urimet ma te bukura per keto festa dhe viti qe vjen 2008 te ploteson deshiren tende

Buqja_ch
30-12-07, 07:40
..... Urime vitin e ri 2008 ...

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:06
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Elina
30-12-07, 15:24
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

Sy_kaltra
30-12-07, 15:25
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_Gezuar_vitin_e_ri16.jpg

Zana_ch
31-12-07, 02:00
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

gjini
31-12-07, 13:11
..... Urime vitin e ri 2008 ...

nga zemra te uroj edhe ty fat dhe shendet paq ne vitin 2008

gjini
31-12-07, 13:12
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gifhttp://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

Zana bukuroshe edhe ty nga zemra urime dhe paq fate dhe shendet ne vitin 2008

gjini
31-12-07, 13:13
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_Gezuar_vitin_e_ri16.jpg

Sy-kaltroshe te uroj nga thellsia e zemres te kesh fat dhe shendet ne jte dhe viti 2008 te jete viti ma i bukur perTY

gjini
31-12-07, 13:14
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

besoj qe urimit tim per ty ne prag te vitit te ri 2008 do ti bjere ne vesh zotit dhe do ti ploteson te gjitha deshirat

gjini
31-12-07, 13:15
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

O dardan kastrati , te falemnderit shum more burr per urimet tuaja dhe ti prano te njejta urime nga une dhe paq fat ma te mire dhe shendet ne vitin 2008

gjini
31-12-07, 13:16
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Ty he bukroshe te uroj nga zemra shendet dhe fate ne viotin 2008,

rilinda
31-12-07, 13:29
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif

http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

LuLjaa
11-02-08, 01:21
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

Urata
11-02-08, 02:54
http://th185.photobucket.com/albums/x177/glory_bluver/icons/th_d7cff1ab-1.gif (http://photobucket.com/mediadetail/?media=http%3A%2F%2Fi185.photobucket.com%2Falbums% 2Fx177%2Fglory_bluver%2Ficons%2Fd7cff1ab-1.gif&searchTerm=hello or hello icons&pageOffset=10)

gjini
11-02-08, 22:55
hello ty nusja e dukagjinit dhe ty lulja qe ma ke freskue sot loqken e zemres me ate leng te mjedrrave te lugut te shpelles. pra ju dua shum

gjini
12-02-08, 11:22
Lulja, te pershneti nga zemra dhe te uroj shendet dhe gezime ne ket jave ne prag te pamvarsise.
me pi spo te qoj njehere asgje por nje buket me lule po ti qoj per dy data per pamvarsi dhe nese ke dikend te dashur ja jep nje lule per tja terhek vemendejen.

gjini
12-02-08, 11:28
Urata, per ty kom qka me fol nje vit , ke nje kapital ne vete nga jeta ne gurbet dhe peripecite e gyrbetit.
Por tash ne prag te pamvarsise po te dergoj nje buqete me lute dhe mos harro ja jep edhe nje kushes se e meriton edhe ai njo.

Buqja_ch
17-02-08, 21:32
http://www.youtube.com/watch?v=71zneo-wHNg

Prishtinasja_
19-02-08, 11:51
http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

turisti
21-02-08, 21:47
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
22-02-08, 03:45
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

mentor*
22-02-08, 15:13
urime pavarsin

dhe nje fundjave te kendshme

te pershendet mentori

Diana007
23-02-08, 18:00
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:05
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

gjini
29-02-08, 21:09
Buqe-ch, Prishtinase, Turist, Arb. Mentor Diana007 e ju Dardan Kastrati, Nga zemra ju deshiroj edhe juve gezuar pavarsin dhe tani e tutje ju realizofshin thttp://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gife gjitha deshirat

rilinda
29-02-08, 22:37
Gjini, duke ta uruar TY fitimin m t madh t neve kosovarve, pra q m n fund u bm shtpi, uroj q ne si popull t jemi me syel, e t punojm n t mir t shtpis son!


GZUAR!

mentor*
01-03-08, 01:07
pershendetje te ngrohta shokit

fundjave te kendeshme

egi
01-03-08, 22:13
Falimenderit qe po ma permend rinin time hehhe...
Kaloja bukur dhe doku me shpesh ksajde :smile:

gjini
01-03-08, 22:57
Falimenderit qe po ma permend rinin time hehhe...
Kaloja bukur dhe doku me shpesh ksajde :smile:

Une dal nganjeher me i pa ata qe i dua e me dojne ata qe me respektojn dhe i respektoj.
Ma shum rri gjat diteve te punes se kam ma shum kohe te lire. por ty qika e mire e shpise mire te uroj weekend te bukur

MemphiSx
02-03-08, 16:43
gjini te pershendes dhe te uroj nje dit te lumtur kudo qe je :)

ssara
03-03-08, 10:47
Te pershendes Gjini,te deshiroj do te mire dhe nje jave plot suksese

gjini
10-03-08, 22:53
Memfix e ti Saraa ju pershendes dhe ju falemnderit shum per pershnetjen qe me keni percjelle
jeni shum te nderuar nga une dhe paqi fat e gezime ne jete

egi
12-03-08, 22:45
Une dal nganjeher me i pa ata qe i dua e me dojne ata qe me respektojn dhe i respektoj.
Ma shum rri gjat diteve te punes se kam ma shum kohe te lire. por ty qika e mire e shpise mire te uroj weekend te bukur

Erdha prap te pershendes...diqysh me ra ne sy oda jote :biggrin:
Te deshiroj nje mbremje te kendshme..dhe nje nate me endrra te bukura =)

ninnela
13-03-08, 14:10
Gjini Erdha Te Le Nje Pershendetje Te Ngrohte Ketu Ne Oden Tende


Gjithe Te Mirat

Respekt Ninnela

gjini
13-03-08, 21:41
Gjini Erdha Te Le Nje Pershendetje Te Ngrohte Ketu Ne Oden Tende


Gjithe Te Mirat

Respekt Ninnela

Po ti ardh e bardh moj e bukura e dheut.
Ti je gjithmon e mireseardhun ne oden time shum te vogel por gjithmon te ngohte nga zemergjersia

Estella
18-03-08, 00:58
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif

LuLjaa
19-03-08, 03:33
gjini Pershendetje ...

http://www.giftstoindians.com/images/Loveyouforever.jpg

gjini
19-03-08, 09:18
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif

Nuk po e shof se qka me ke dergue Estella por besoj qe diqka mire!!!!
dhe te falemnderit e paq nje jave te mire oj qika e vendit.

gjini
19-03-08, 09:19
gjini Pershendetje ...

http://www.giftstoindians.com/images/Loveyouforever.jpg

Oj lule, po ti ske nevoj me dergue lule se vet lule je dhe vetm deren me ma qele ma mbush oden me arom trandafilash .
por te falemnderit per te dyja qe ke ardh ti dhe ate me lule.
je shum e mire

Linka_pz
19-03-08, 19:16
http://i190.photobucket.com/albums/z77/starrysparklegirl/hi-hello-14.gif

uck_aksh
20-03-08, 01:21
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/per.gif

gjini
20-03-08, 09:29
Linka, te pershendes dhe te uroj diet te bukura ne kete fest.


UQK_AKSH, Te pershendes dhe te uroj dite te qeta ne kete feste.
me kete emer po me frigon pak se nuk po e di a je UQK apo AKSH
Ne dy ushtri smundesh me kry pune siq duhet

emine
20-03-08, 11:14
Ju pershendes!ja kalofshit sa ma mir ket dit....


me nderime Eminja!

gjini
20-03-08, 11:34
Emine , gjitheashtu re deshiroj edhe ty nje dite dhe nje fundjave te bukur.
keto lule merri te kesh aromen e pranveres se sot eshte dita e pranveres e lulet e kan rendin sot me u shpernda.

Lona
20-03-08, 15:29
Pershendetje gjini,,,,kalo bukur ne mergim.

Estella
27-04-08, 16:13
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/time-day/good-weekend/week222.gif

Jana
27-04-08, 16:20
Pershendetje............

emine
27-04-08, 19:47
http://i1.tagstat.com/images/user3/53/85/93/5385932938-62849929.jpg

gjini
27-04-08, 20:33
Pershendetje gjini,,,,kalo bukur ne mergim.

Lona urimi yt me ka dhan nje gezim te mire per kete dite dhe kur e pash sa u gezova qe te ka ra ndermend me dergue pershendetje.
Me beso se je shum e pershendetur dhe e nderuar nga une

gjini
27-04-08, 20:33
http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/time-day/good-weekend/week222.gifEstella po mos e le dikend me ma prish gjumin se paskam gjum te qete.
Pra te falemnderit shum dhe te uroj shendet dhe getime

gjini
27-04-08, 20:34
Pershendetje............


E pershendetue je gjithmon nga une dhe te uroj shendet mbi te gjitha dhe pakez fat qe te kesh jeten e lumtur

gjini
27-04-08, 20:35
http://i1.tagstat.com/images/user3/53/85/93/5385932938-62849929.jpg


emine te falemnderit per kujtesen dhe urimet qe mi dergon por pse spo ma hek lakun nga qafa qe te rri i lire ne shoqeri me ty ...

rilinda
27-04-08, 22:08
Hellooooo...
..................

gazi-de
28-04-08, 23:29
Pershendetje............................

Adina-R.Ks
29-04-08, 21:56
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
29-04-08, 23:13
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

gjini
02-05-08, 13:05
Juve ketu qe keni lan pershendetjet tek oda ime dhe skeni prit nje kafe desha tju falenderoj shum duke u nise nga . Rilinda qika e bukur e prizrenit, gazi djale bujar dhe shum i dashur. Adina vajza e sinqert dhe shum e bukur. e Lulja shtylla e forumit qe me sharmin dhe prezencen e saj e hijeshon kete forum si dhe rrugen kah ecen neper kosove-

pra ju dergoj te gjithve kete lule gjyle ti merrni ere.

http://www.grassmyer.de/resources/anikamaus_26_blackmagic_140.jpg

Adina-R.Ks
02-05-08, 17:18
Juve ketu qe keni lan pershendetjet tek oda ime dhe skeni prit nje kafe desha tju falenderoj shum duke u nise nga . Rilinda qika e bukur e prizrenit, gazi djale bujar dhe shum i dashur. Adina vajza e sinqert dhe shum e bukur. e Lulja shtylla e forumit qe me sharmin dhe prezencen e saj e hijeshon kete forum si dhe rrugen kah ecen neper kosove-

pra ju dergoj te gjithve kete lule gjyle ti merrni ere.

http://www.grassmyer.de/resources/anikamaus_26_blackmagic_140.jpg

Te falm shume Gjini qofsh i uruar...

natyra
03-05-08, 17:38
http://Rruge te mbar per ne Kosove gjini...:mad:

PRITEM SE PO VIJE DHE UNE

http://www.dardania.de/vb/upload/attachment.php?attachmentid=1314&stc=1&d=1209832490

MemphiSx
05-05-08, 11:47
http://www.worth1000.com/entries/47000/47338VBEA_w.jpg

gjini
06-05-08, 10:13
http://www.worth1000.com/entries/47000/47338VBEA_w.jpg
te pershendes dhe te uroj edhe ti te jesh mire.
Po kam nje lutje a bon me e dite se qka me ke dergue se nuk e shof se di qka eshte ne ate date qe e ke deergue qe nuk hapet tek une.

gjini
06-05-08, 10:15
http://Rruge te mbar per ne Kosove gjini...:mad:

PRITEM SE PO VIJE DHE UNE

http://www.dardania.de/vb/upload/attachment.php?attachmentid=1314&stc=1&d=1209832490


Natyra ashtu siq ke dal ne kete fotografi fluturo e eja e do shkojm se bashku ne rugoven tende te dashur.
po te pres atje ku kendojne zanat e malit. aty ku shkrin bora ne vere ku flladi i ajrit te freskon ballin, aty ku hahet tamelebore.

natyra
08-05-08, 13:02
Natyra ashtu siq ke dal ne kete fotografi fluturo e eja e do shkojm se bashku ne rugoven tende te dashur.
po te pres atje ku kendojne zanat e malit. aty ku shkrin bora ne vere ku flladi i ajrit te freskon ballin, aty ku hahet tamelebore.

hahahahahha te lumt goja o gjini,por gjysem vaji e kisha keta te qeshur,sa m'ke permalluar me keto fjale,o Zot sa kam malle per rugoven time...:mad:

I nderuar gjini,me lejo me pak rreshta mbi rugoven time,edhe se eshte nen temen tuaj ketu,besoj se nuk te bezdise,sepse eshte ni ndjenje natyrore qe shpirti po kerkon per momentin,jufalemnderit ....Prandaj,te pershendes sinqerishte,si shok si mike si vella...dhe besoj ne mirekuptim,e aqe me shum,kur hasim ne nje shoqeri te sinqert,dhe te moralshme,gjithashtu...Jufalemnderit

...Per Kosove te qofte,rruge e mbare
Prandaj,gjini mos harro,
Rugoves time qoj selam,(t'fala)
se kesaj here s'mundem me ardhe,
o rruge e gjate me ka qilluar,
oh kushe keshtu me ka mallkuar
o dure e kembe kush m'ka zapuar,
qe s'po mundem me fluturuar,
kisha dashur per me ardhe...
ne rugoven time n'bjeshk me dale
per me pi tamel me bore,
me i ndegjuar bilbilave kengen
me i ndjere krojet kah gurgullojn
edhe qingjat kah blegerojn
me i pare shqipet kah fluturojn
me u kenaqur me ate arom,
o n'ate malesi kam rritur shtatin
duke qeshur e duke qarur,
O aj vend eshte i bekuar
gjithe kah shkoj kam per ta uruar
atje qdo gje te mahnite
atje nata,behet dite
o kushe ka shkuar e shkel ate vend
pergjithmon e ka mbajtur mend
atje vashat jene si zana
o djemt e bukur por si hana
linde e rritur ajo malesi nana....:smile:

I nderuar gjini dhe njihere te pershendes,dhe kerkoj falje nese e kam tepruar me kte poezi,dhe nese ju pengon? ju lutem e fshini, ska gje,ju jam mirnjohese gjithnje...Jufalemnderit

me respekt
Natyra

gjini
08-05-08, 13:43
Te Falemnderit shum oj Natyra e rugoves .
te kthefsha me te mira keto urata qe mi dergove ne oden time.
Nga Kosova kam me te sjelle eren e lulev te prillit.

natyra
08-05-08, 17:47
Te Falemnderit shum oj Natyra e rugoves .
te kthefsha me te mira keto urata qe mi dergove ne oden time.
Nga Kosova kam me te sjelle eren e lulev te prillit.

Ani bre ani, te falemnderit dhe nga ty per gjitha qe ke shkruar ketu,kalofshi sa me bukure ne ate kosove Dardane...mbushi xhepat te fala per te afermit dhe njerzit qe kemi atje...:smile: gjithe te mirat

me respekt
Natyra

Adina-R.Ks
10-05-08, 12:30
Pershendetje Gjini, lutem te jesh mire dhe gjate rruges te kesh kaluar mire.Ti tanime duhet te jesh ne Kosov, te uroj mireseardhje. Po te le keto lule per te ta mbajtur te fresket dhomen tende, ndersa aromen e luleve dhe freskin e natyres do ta gjesh ketu...

http://www.gaziantepcicek.gen.tr.stabilisim.com/r/kucuk_urun_resimi/3324.jpg

gjini
13-05-08, 21:34
Adina, mundem me te than me plote gojen se je nje vajz e mrekullueshme dhe te falemnderit nga toka e ne qiell per keto fjale te bukura miradije dhe per kete tufe me lula kaq te bukura.
asgje veq ndjefsha gjith mon e jetes mire per ty.

Guri i madh
13-05-08, 21:39
pershendetje miku i nderuar pershendetje te perzemrta keni nga

Guri i madh

Adina-R.Ks
13-05-08, 22:16
Po te sjell pak nga bukurit e rugoves, freskohu me ujin e paster si loti e me kete natyre te rrall...

http://www.ens-newswire.com/ens/feb2005/20050218_falls.jpg

Jana
14-05-08, 18:29
Pershendetje i nderuar.....
Te pershendes shum dhe te uroj pushime te kendshme me Kosove....

http://www.blej.com/Merchant2/graphics/00000001/tufe%20e%20bardhe.jpg

Giovanni
15-05-08, 08:56
http://www.wondercliparts.com/good_day/graphics/good_day_graphics_07.gif

gjini
15-05-08, 20:54
gjovani nga peja e bukur te dergoj nje pershendetje te madhe dhe te falemnderit shum per deshiren tende qe une te kem nje dite te mire ketu ne pushime ne kosoven e lire.

natyra
18-05-08, 02:53
I nderuari vendases gjini pershendetje per ty, dhe gjithe te afermit tuaj nga atje.....sa zili po te kam qe je ne vendin tend o vella,
te deshiroj ditet me te bukura pranverore
duke u argetuar me njerzit qe te rrethojn,
kenaqu dhe per neeeee
p.s.mos harro,
merre me vete nje grushte dhe,
na qo n'per posta edhe ne....:mad:

mireardheshit...

Dhe ja merri keto lule ne natyr i mblodha...p.s.u perpoqa me jau pershtatur luleve t'rugoves time...:smile:

me respekt
Natyra
http://bloomex.ca/components/com_virtuemart/shop_image/product/7818df51cdcb3968265fd5ddfb81429a.jpg

LaCoStA
18-05-08, 09:54
http://nyhouses4sale.typepad.com/ny_houses_4_sale/images/2007/06/01/weekend.jpg

gjini
21-05-08, 14:41
Lacosta dhe ty natyra nga zemra ju falenderoj shum per urimet qe mi keni dergue

Urata
23-05-08, 20:47
K'jofsh tu bo qejf vendas...!

Jana
23-05-08, 23:16
Per rrepsektin qe e kam per ty.....

http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg

gjini
25-05-08, 13:23
Urata, te pershendes e te uroj nga zemra shendet ty dhe familjes tende.
une sot jom kthye nga kosova dhe shum mire kom kalue.
te falemnderiit qe te ka ra ndermend

gjini
25-05-08, 14:54
JANA, Respekti per ty nuk mungon dhe as qe do ungon kurr ne te ardhmen per ty nga une.
sot jam kthye nga kosova

Arkza
25-05-08, 16:06
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........

selvija
25-05-08, 18:48
Pershendes gjini gjitha te mirat per ty dhe familjen tende,,flm per mesazhe dhe me vjen mir qe ke kaluar mir ne kosove dhe te afermit e ty


http://tanmarket.com/Filma_Shqiptar/foto_filmash/pranveranukerdhivetem.jpgSelva...

Adina-R.Ks
26-05-08, 08:36
Pershendetje gjini,lutem te jeni mire dhe ju uroj pashtu nje dite te mbar me te gjithe ata qe shoqeroheni.
http://www.webdersleri.com/ders/vazo-gul.jpg

Estella
27-05-08, 11:03
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/freundschaft/band_der_freundschaft.jpg

Jana
27-05-08, 11:37
Gjini te pershednes.......

http://www.c4ekonomen.com/hemsida/Tulpan.jpg

gjini
27-05-08, 13:08
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/freundschaft/band_der_freundschaft.jpg

Estella, me ke lend pa koment me kete postimin tend dhe te falemnderit per konsideraten dhe ashtu do mbeteni edhe ju tek une. kalo bukur dhe paq shendetin

Urata
27-05-08, 13:28
Ore, shume e 'shoqet' e mikeshat ti...ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaa...! Asnje shok e mik spo duket ksajde...!

t'pershendesim!

gjini
27-05-08, 15:00
uroj nga zemra te jesh mire e shum faliminderit per kete dhurat kaq te bukur qe me ke lan ketu

gjini
27-05-08, 15:32
Ore, shume e 'shoqet' e mikeshat ti...ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaa...! Asnje shok e mik spo duket ksajde...!

t'pershendesim!kurr kend mos e pafsha pa miqe e mikesha
une kam shum nga ata qe i dua dhe me dojne i respektoj dhe me respektojne
pra Urata edhe ti je nder te parat ne krejt forumin qe e njof dhe ska ndryshue kurr asnje qast mendimi im ndaj teje e nderuar.http://www.c4ekonomen.com/hemsida/Tulpan.jpg

ninnela
31-05-08, 00:03
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0f/Flores.gif

natyra
31-05-08, 05:43
Ni pershendetje te ngrohte per gjini,ohh, si te ardhka era Kosove...O a na ke sjellur ndoj lule me arome nga ai vend i bekuar o gjiniiiiii....e lums si ti qe ke shijuar ato vende te bukura Kosove....:smile: te urojm mirseardhje nga vendlinja e dashur....dhe mire qofshite me gjithe te dashurit tuaj familjare...:smile:

.... qdo te mire
Natyra....

Ja dhe nga nje kafe solla ketu ne ODEN tende...eja ti pijm o gjini...:)

http://www.scq.ubc.ca/wp-content/uploads/2006/09/coffee.jpg

gjini
31-05-08, 21:39
nga zemra te felenderoj per ato urata qe mi ke lan ne oden time dhe konsideraten time per ty dhe vendin nga vjen ti e kom gjithmon ne kujtes.
pra edhe ti qofsh me jete dhe shendet

gjini
31-05-08, 21:40
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0f/Flores.gif


ninela te uroj nje fundjave te bukur dhe nga zemra te falenderoj per kete tuf lule qe mi paske lan ne ode dhe era ne oborr paska dal nga ajo arom e luleve dhe aroma e juaj si nje lule

selvija
03-06-08, 14:14
Gjini me ftove ne Dilindjen tende sot kishe erdha te uroj ketu dhe te deshiroj edhe shum e shum vite te bukura dhe endrra te plotsuara i nederuara

Urime ditlindja..
http://img291.imageshack.us/img291/4954/birthdaycakenz4.jpg

Adina-R.Ks
03-06-08, 15:02
http://forumi.zemrashqiptare.net/attachment.php?attachmentid=619&stc=1&d=1131015169
http://69.39.226.126/attachment.php?attachmentid=102768&stc=1&d=1207165359
Shpresoj q ditlindja jote sht vetm fillimi i nj viti prplot me lumturi!

Jana
03-06-08, 16:02
Urime Datlindja....te uroj te gjitha te mirat ne jet dhe Familje....

http://www.primrosebakery.com/special_cakes/images/sp_cakes/sp_cakes1.jpg

rilinda
03-06-08, 21:38
Asnjher mos e mendo ditlindjen si lamtumirn e nj viti t shkuar, sepse nuk do t mundje kurr ta festoje at. Mendoje si mirseardhjen e nj viti plot dashuri, lumturi, fat dhe suksese. URIME!

p.s. ni cop torte e du. :biggrin:

Urata
03-06-08, 21:41
Urime Datlindja....te uroj te gjitha te mirat ne jet dhe Familje....

http://www.primrosebakery.com/special_cakes/images/sp_cakes/sp_cakes1.jpg


'kunato' urime Ditelindja! U befsh 100 vjet!

Naki
03-06-08, 21:42
http://img291.imageshack.us/img291/4954/birthdaycakenz4.jpg

Urime Ditlindja,shndeti i mir,lumturia dhe gzimet mbi zotrofshin edhe pr shum dekada!

Prishtinasja_
03-06-08, 22:22
Gjini....

Festofsh edhe shume vite te tjera prane njerzve te dashur!:smile:

Fat e suksese ne rrugen e bukur qe ndjek !:smile:

http://www.peer.biz/easy2web_new/upload/images/1159341229bild_gluckwunsch.jpg

e_martumja
03-06-08, 22:27
Urime edhe nga ana ime cdo te mire ne te ardhmen.....

gjini
04-06-08, 13:07
Gjini me ftove ne Dilindjen tende sot kishe erdha te uroj ketu dhe te deshiroj edhe shum e shum vite te bukura dhe endrra te plotsuara i nederuara

Urime ditlindja..
http://img291.imageshack.us/img291/4954/birthdaycakenz4.jpg

Po si mos me u gezue kur feston ditlindjen dhe urimet per kete dite me vijne nga njerzit qe i dua dhe me dojne. faliminderit shum prej teje zeshkanja e re me frizur te re selvushja e bukur.

gjini
04-06-08, 13:09
Urime edhe nga ana ime cdo te mire ne te ardhmen..... gruja e martueme , pa hezitim te them se me eshte bere zemra mal kur pash nga ti urimet per ditlindjen time. me ka gezuar shum kjo urat dhe sdi qka me te shkrua ma shum vetem

Te falemnderit shum . m-.....

gjini
04-06-08, 13:11
Gjini....

Festofsh edhe shume vite te tjera prane njerzve te dashur!:smile:

Fat e suksese ne rrugen e bukur qe ndjek !:smile:

http://www.peer.biz/easy2web_new/upload/images/1159341229bild_gluckwunsch.jpg
Mbesa jeme e dashur te falemnderit shum per kete uriom kaq te mire nga ti, ty te kam mbesen ma te bukur dhe ma te dashur .kalo sa ma bukur

gjini
04-06-08, 13:12
http://img291.imageshack.us/img291/4954/birthdaycakenz4.jpg

Urime Ditlindja,shndeti i mir,lumturia dhe gzimet mbi zotrofshin edhe pr shum dekada!
Naki, e shof se urimeve per kete dite ju ke bashkangjitur edhe ti dhe me beso se kam nje respekt te madh per personin tend dhe te them nga zemra faliminderit shum dhe te kthefsha ne gezime kete urat.

gjini
04-06-08, 13:16
'kunato' urime Ditelindja! U befsh 100 vjet!

Oj Urata kunata ime ma e mira te pershendes shum dhe ate kusghen tim atje pertej detit.
Po pse moj ja ke marr Janes ate torte qe ma ka que ajo mu e se ke ndal nje cope per veten dhe nje per kushen tim.
une vetem nje cop e kom ngran dhe te tjerat i kom lan ne frigo.

Kur merr njeriu urata nga ajo qe eshte vete Urat, ska se ku me shkue ma mire dhe ma gezim
Pra mundem veq faliminderit dhe ta kthefsha per ditlindjen tende Kunata ime e dashur

gjini
04-06-08, 13:18
Asnjher mos e mendo ditlindjen si lamtumirn e nj viti t shkuar, sepse nuk do t mundje kurr ta festoje at. Mendoje si mirseardhjen e nj viti plot dashuri, lumturi, fat dhe suksese. URIME!


p.s. ni cop torte e du. :biggrin:Bukur e ke shkrua Rilinda por ti je edhe vete e bukur dhe qka do qe te shkeruajsh ti del bukur.
Pra , per mundin dhe per deshirat tuja ne lidhje me mue te falenderoj nga zemra ,
Paq nje jete te lumtur dhe shendet mbi te gjitha e nje vere te bukur ne prizrenin ton te dashur

gjini
04-06-08, 13:20
Urime Datlindja....te uroj te gjitha te mirat ne jet dhe Familje....

http://www.primrosebakery.com/special_cakes/images/sp_cakes/sp_cakes1.jpg

Jana , te falemnderit shum per mundimin qe ke marr dhe per respektin qe ke ndaj meje . Kjo qe ti ke pregadite me gezon shum dhe tregon se sa respekt kemi ne per njeri tjetrin.
Pra nga ana ime nuk mungon respekti tek ti dhe je gjithmon e dashur dhe shum e respektuar tek une.
edhe nje here faliminderit per kete torte.

gjini
04-06-08, 13:23
http://forumi.zemrashqiptare.net/attachment.php?attachmentid=619&stc=1&d=1131015169
http://69.39.226.126/attachment.php?attachmentid=102768&stc=1&d=1207165359
Shpresoj q ditlindja jote sht vetm fillimi i nj viti prplot me lumturi!

Adina nga made in Kosova, te pershendes shum te falenderoj shum per ato pije dhe ato lula aq te bukura qe mi kishe lan tek dera .
kisha dehsire qe edhe ti te ishe aty dje ne festen e madhe timen por qka ti bojsh se jeta eshte e till dhe nuk shkon si e paramendon njeriu,.

Adina-R.Ks
04-06-08, 13:35
Adina nga made in Kosova, te pershendes shum te falenderoj shum per ato pije dhe ato lula aq te bukura qe mi kishe lan tek dera .
kisha dehsire qe edhe ti te ishe aty dje ne festen e madhe timen por qka ti bojsh se jeta eshte e till dhe nuk shkon si e paramendon njeriu,.

O gjini nuk i kame lene tek dera po mbrenda, andaj pyet se kush i nxori jashte dhuratat e mija!, hahaha.

Urata
04-06-08, 13:57
Oj Urata kunata ime ma e mira te pershendes shum dhe ate kusghen tim atje pertej detit.
Po pse moj ja ke marr Janes ate torte qe ma ka que ajo mu e se ke ndal nje cope per veten dhe nje per kushen tim.
une vetem nje cop e kom ngran dhe te tjerat i kom lan ne frigo.

Kur merr njeriu urata nga ajo qe eshte vete Urat, ska se ku me shkue ma mire dhe ma gezim
Pra mundem veq faliminderit dhe ta kthefsha per ditlindjen tende Kunata ime e dashur

Jo mer , jo...torten ajo e la n'trapazan e une veq e morra e thash ta vej aty ku duhet...! Edhe mua si kunate m'bie me ba hyzmet ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...! Kusha po t'bon selam edhe po thote edhe 100 tjera djalo...!

t'fala e gjithemon gezofshi!

natyra
04-06-08, 14:47
Bashkvendases Gjini.Urime Ditelindja i gezofshe dhe 100 te-tjera...:smile: qofshe me fat dhe shendet,lumturia te percillt ku do,dhe nga do..e veqenarishte ne familje...:smile:
madje kerkoj falje per vonesen,p.s.megjithate mendoj se ni urim,apo ni fjale e mire nuk eshte e von kurr perqdo kend....Jupershendes
****************G*E*Z*U*A*R****GJ*I*N*I*********** ****
Ja edhe kengen GEZUAR e porosita per ty dhe gjithe shoqerin....Natyra
http://www.dardania.de/vb/upload/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=1378572

...ma ne fund dhe "Torten me qirinje"P.S. thuaja se i ke ndezur ti vet Gjini hahahaha hajde te gjithe se bashku te themi, Shummmmmmmm Urimeeeeeeeee per tyyyyyyyyyyyyyyy:biggrin:
http://i2.tinypic.com/6jzhy7s.jpg

LuLjaa
05-06-08, 01:48
http://www.redribbongifts.com/images/seduction_roses.jpg

.. Pershendetje gjini...

E paske pas Ditelindjen tash e pash , Urime shume per ty ishalla edhe shume tjera i gezon :)

gjini
05-06-08, 12:20
Bashkvendases Gjini.Urime Ditelindja i gezofshe dhe 100 te-tjera...:smile: qofshe me fat dhe shendet,lumturia te percillt ku do,dhe nga do..e veqenarishte ne familje...:smile:
madje kerkoj falje per vonesen,p.s.megjithate mendoj se ni urim,apo ni fjale e mire nuk eshte e von kurr perqdo kend....Jupershendes
****************G*E*Z*U*A*R****GJ*I*N*I*********** ****
Ja edhe kengen GEZUAR e porosita per ty dhe gjithe shoqerin....Natyra
http://www.dardania.de/vb/upload/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=1378572

...ma ne fund dhe "Torten me qirinje"P.S. thuaja se i ke ndezur ti vet Gjini hahahaha hajde te gjithe se bashku te themi, Shummmmmmmm Urimeeeeeeeee per tyyyyyyyyyyyyyyy:biggrin:
http://i2.tinypic.com/6jzhy7s.jpgOj Natyra, te falemnderit per te gjitha urimet qe mi ke lan ketu ne oden time.
Je, shum e dashur dh e respektuar per mua te falemnderit edhe njehere .

gjini
05-06-08, 12:23
http://www.redribbongifts.com/images/seduction_roses.jpg

.. Pershendetje gjini...

E paske pas Ditelindjen tash e pash , Urime shume per ty ishalla edhe shume tjera i gezon :)

Luljaa, e dashur dhe shum e respektuara lule.te falemnderit shum per kujdesen qe ke tregua per mue.

ssara
05-06-08, 12:49
Urime Ditelindjen Gjini..pak me vonese ndoshta
Tu plotsofshin te gjitha deshirat

gjini
05-06-08, 21:19
Urime Ditelindjen Gjini..pak me vonese ndoshta
Tu plotsofshin te gjitha deshirat shum te falemnderit sara

Guri i madh
05-06-08, 21:33
shum te falemnderit sara


gjini miku i nderuar urime ditlindja ju deshiroj jet te gjat sa alpet shqiptare


ju pershendes perzemersisht

gjini
07-06-08, 18:18
Guri imadh te pershendes dhe uroj te jesh mire se ka kohe qe skemi shkrua e as ndegjue .
Une te uroj qe te jesh mire me shendet dhe familjen mire ta kesh . Kalo nje vikend te bukur

Albonita
10-06-08, 07:20
Pershndetje nga Albonita..deshiroj nje dit te qet..!

gjini
10-06-08, 12:19
Albonita, te falemnderit shum per keto pershnetje tua aq te shkurrta por shum te bukura

selvija
10-06-08, 19:00
gjini veq hyra shpejt e shpejt ne oden tende se keta tjert po mendojn se po me grabite me dit e jave hahahhaha (pak shaka) te pershendes gjini shum gjitha te mirat per ju atje ku jeni,,ishalla keni nje ver sipas planit qe keni bere,,
ja nje foto qe te sjell ate ver te nxet ...
http://srv0110-08.oak1.imeem.com/g/p/881d395b81e210e21e069bf98f873cdc_web.jpg (http://www.imeem.com/pajacerna/photo/HpRm4jlVT4/)

Adina-R.Ks
10-06-08, 20:09
Miqt jan engjujt t cilt na ngrisin n kmbt tona athere kur Kraht ton kan problem t kujtojn si t fluturojn!

gjini
11-06-08, 15:03
Adina, qenka nje pershendetje serike dhe po te kthej me nje falenderim te veqant per vete fjalet qe i ke dergua te gjith antarve te forumit.

gjini
11-06-08, 15:04
Selvushe e nderuar ti e din se ku me dhemb mua ma shum per ate me ke dergue kete foto dhe te falenderoj nga zemra per te gjitha.

Adina-R.Ks
24-06-08, 13:12
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

LuLjaa
25-06-08, 00:26
http://img504.imageshack.us/img504/5942/pershendetjevl3.png

gjini
25-06-08, 11:23
Ju te dyjave ju respektoj shum dhe ju falemnderit shum per pershendetjet qe mi keni dergue.
Edhe pse nuk ishin pershendetje personale ato te une ju dergoj nga zemra urimet ma te mira per keto qaste te bukura vere

Dreni30
14-07-08, 10:06
Pershendetje gjini,
Shpresoj te jeni mire me shendet dhe njeashtu te kaloni dite te bukura verore.

Dreni.

gjini
14-07-08, 21:56
te pershendes shum dhe te uroj nga zemra edhe ti te kesh dite sa ma te bukura vere.
kalofsh bukur ne nje pushim te merituar dreni dhe je shum i respektuar nga une
edhe pse spo kam aq kohe me shkrua ketu por mos mendoni se ju kom harrue juve qe shum kam respekt per nje numer te madhe ketu ne fd.

me ju lexua ju lexoj nga njehere por me shkrue kur te kam kohe do i hy asaj rruge

gjini
26-08-08, 21:08
http://img504.imageshack.us/img504/5942/pershendetjevl3.pngLulja te pershendes dhe te deshiroj te jesh mire me shendet dhe te kesh nje fat te mire ne jete
kete pershendetje e pash qe e kishe ba shum speciale dhe desha te falenderohem per kete .

Jana
27-08-08, 11:39
Pranoni pershendetjet e mija i nderuar...
Kalofsh mir kudo qe je...

http://cdn.overstock.com/images/products/L10683123.jpg

Me respekt JANA....

Lona
27-08-08, 14:15
Pershendetje gjini shpresoj se mire je dhe mire po ia kalon.

egi
27-08-08, 21:12
Ju pershendes me nje Peja foto :biggrin:

http://www.visitkosova.org/foto/big/13.jpg

Amina
28-08-08, 17:29
Ju pershendes me nje Peja foto :biggrin:

http://www.visitkosova.org/foto/big/13.jpg

Me kete foto te egit, te pershendes edhe une. Uroje te gjitha te mirat.

gjini
29-08-08, 10:29
Jana,
Lona, Egi vendase dhe ty amina gjithashtu nga dukagjini ju pershendes dhe ju uroj shendet dhe lumturi.Paq e miresi paqi gjithmon e jets.
Ju falemnderit per urimet qe mi keni dergua ne oden time.

gjini
09-09-08, 20:37
Desha tju pershendes krejt juve miqve te mije qe ju kam deshte dhe ju kam respektue ketu qe nga sonte nuk do jem ma ketu aktiv dhe krejt per shkak te ketij fare insani me emrin Bond por jo jems bond
ky qenka njeri i pa cipe dhe nuk meriton ky kete pozicion
ai , ne vend te sqarimit te nje qeshtje ai ofendon dhe as qe ka nje qike fytyre te kerkoj falje.... shendet dhe lumturi ju deshiroj te gjithve

LuLjaa
09-09-08, 21:00
http://www.worldfloristassociation.com/images/7.jpg

Hello gjini!
A je qysh je, qysh po kalon, a pot rrihet hiq
Ishalla mire jeni,, une erdha met pershendet pak, hee ma mire pak se hiq qysh ka than aj i moqmi :)
T`deshiroj argetim te kendeshem ne vazhdim.. gjithe t'mirat.

aLbaChiCk
12-09-08, 10:55
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/happyweekend-1.jpg

ninnela
14-09-08, 01:55
Pershendetje Per Ty Gjini

selvija
20-09-08, 10:07
Selam keni prej Babes plak dhe inxhes karimane ju ftojn ne Dasem...tek kaffja e forumit
]http://img529.imageshack.us/img529/415/41406342cd4.jpg (http://imageshack.us/)

Shpat
20-09-08, 12:11
Gjini ke shkrime BOMB ,t prshndes.................

Jana
30-09-08, 01:04
Urime Festa...

http://img227.imageshack.us/img227/2363/lulakuranioq0.gif

Prishtinasja_
30-09-08, 15:27
http://img215.imageshack.us/img215/1930/rosekoranpk3.jpg

ninnela
01-10-08, 01:00
Zoti leshon bekimin
mbi ata qe besojne
u dhuron dite
kur mund te festojne
ruaji keto festa
si ata dy sy
dhe dije se Bajrami
eshte dhurate per ty


ME FAT FITER BAJRAMI

vjeshta
18-10-08, 21:29
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

gjini
27-10-08, 18:24
Gjini ke shkrime BOMB ,t prshndes.................

Me urimet ma te mira per ty dhe familjen tende Shpati te pershednes dhe te falenderoj per konsideraten.

Shqiptare_ne_Turqi
08-11-08, 12:29
po mu duk ma mire ne rendin e tret se i shof ato para meje dhe kqyri vjedhtas nga njeher mas dhe anash pa me diktu ato perpara.

se di valla po jom ra ne dert tash qe u bana me shpi e sene te mira veq nusja po me mungon.
kqyr bre elina edhe ti naj sende se selvija maroj pash zotin e eshte ka me dhimbet shum.
ajo ma gjet edhe banesen tash edhe nusen mos po e ngarkoj shum se.!!!!???


Gjini,po shoh se po shtin msitnin ne katr nd,po q deshte,shiqojm dhe ne Turqi diqka,e lehtsojm pak dhe selvijen:biggrin:

Dreni30
13-11-08, 16:07
http://i211.photobucket.com/albums/bb69/daku323/daku323%20forum/lule.jpg

Gjithe te mirat kudo qe jeni.

Dreni.

Shqiptare_ne_Turqi
13-11-08, 17:20
Para do dite ta lash nj mesazh ketu,pra e shof se nuk u prgjegje gjini,?

a ta gjeti selvija nusen ajo ? po q je i interesum per ne turqi shiqojm dhe kendej ??:tongue: Pra si t duash,mendo dhe am xhevap,njeher vjen vera kah dera :biggrin:

T prshndes sinqerisht ...Dhe do lule ti drgoj,nuk disha por,kam fillu t msohem dal ngadale si mundem ...:smile: http://www.9sn.net/resim/Menekseler.jpg

ShEjToNkA
15-11-08, 00:56
Gjini, t prshndes i nderuar dhe uroj q t mirat dhe harmoni t jn shoqrues tuaj dhe t dashurve tuaj prher.
I prshndetur dhe i respektuar nga un gjithnj!

Urata
15-11-08, 06:59
Citim:
Postimi origjinal sht br nga gjini
po mu duk ma mire ne rendin e tret se i shof ato para meje dhe kqyri vjedhtas nga njeher mas dhe anash pa me diktu ato perpara.

se di valla po jom ra ne dert tash qe u bana me shpi e sene te mira veq nusja po me mungon.
kqyr bre elina edhe ti naj sende se selvija maroj pash zotin e eshte ka me dhimbet shum.
ajo ma gjet edhe banesen tash edhe nusen mos po e ngarkoj shum se.!!!!???
Gjini,po shoh se po shtin msitnin ne katr nd,po q deshte,shiqojm dhe ne Turqi diqka,e lehtsojm pak dhe selvijen:biggrin:


...a jeni edhe ju 'ispat' ka jam tu lexue une?!!!...o kuku per ty o kunato, se pa i tregue grues tende e femijve qe po kerkon nuse "nuk e la"...!!!...deli hakesh asaj qe e ke, e masanej shiqo tjera!...ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o kuku "ta qita faqen e zez"...ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

...'kunato', prano pershendetjet tona... lezeti i kesaj dynjaje vetem yti ish kane...!...keto lule per ju te gjithe anej...
http://unjin.net/zb41/data/unjin003/Roses.jpg

Shqiptare_ne_Turqi
15-11-08, 13:43
Urata,pash zotin qenka i martuar gjini a ?? :eek: Kukuuu !! ani un e
ngrata dhe ne Turqi i propozoj t'kqyri pr to :biggrin: ama, s'kam gjynah tybe,se e pash qe njeri paska shti msitnin tana and e, m'duket mas shumti selvijes ja kish ngarku kt gajle,un me i ndihmu selvijes e pata ma tpr :wink: :tongue:

Ju prshndes shum,jeni shum t mir ...
http://www.9sn.net/resim/Haseki-Kupesi_Blue-Columbine.jpg

selvija
15-11-08, 15:14
Urata,pash zotin qenka i martuar gjini a ?? :eek: Kukuuu !! ani un e
ngrata dhe ne Turqi i propozoj t'kqyri pr to :biggrin: ama, s'kam gjynah tybe,se e pash qe njeri paska shti msitnin tana and e, m'duket mas shumti selvijes ja kish ngarku kt gajle,un me i ndihmu selvijes e pata ma tpr :wink: :tongue:

Ju prshndes shum,jeni shum t mir ...
http://www.9sn.net/resim/Haseki-Kupesi_Blue-Columbine.jpgOj motrusha shqiptare gjini kurr nuk ngihet nuse pasha ty e mu,,si shef femrat atje posht te pa cezurat gjylyt ne to ju shkon hiq tuj mi lan ato shqe rahat spo mi len:biggrin:
ja edhe qete nuse ja pruna nese nuk e pelqen tyben as qe do lodha me me ju bo qikave rigja
ta hjekim nge gajle se keq djali ka met o gjini more a po ta mush synin hiq ajo
http://media.imeem.com/p/3j3z3WZsXK.jpg (http://www.imeem.com/mekaniku/photo/3j3z3WZsXK/)

Shqiptare_ne_Turqi
15-11-08, 16:03
[quote=selvija]Oj motrusha shqiptare gjini kurr nuk ngihet nuse pasha ty e mu,,si shef femrat atje posht te pa cezurat gjylyt ne to ju shkon hiq tuj mi lan ato shqe rahat spo mi len:biggrin:
ja edhe qete nuse ja pruna nese nuk e pelqen tyben as qe do lodha me me ju bo qikave rigja
ta hjekim nge gajle se keq djali ka met o gjini more a po ta mush synin hiq ajo


http://media.imeem.com/p/3j3z3WZsXK.jpg (http://www.imeem.com/mekaniku/photo/3j3z3WZsXK/)


Jo tyben selvi,edhe qikjo mos ja musht synin :tongue: boll emir teko qika,kurr fare behonje stekpaska :frown: :biggrin:

Jana
15-11-08, 16:24
Me gjith respektin qe kam per Juve...ju sjella nje buqet Trendafila nga Gjakova...
Ju pershendes shum...

http://munshigi.com/images/1dozen_Red%20Rose.jpg

gjini
17-11-08, 11:36
Gjini, t prshndes i nderuar dhe uroj q t mirat dhe harmoni t jn shoqrues tuaj dhe t dashurve tuaj prher.
I prshndetur dhe i respektuar nga un gjithnj!


A ka kund qike ma te mire dhe ma te lezetshme se ti,
per kete ke marr epitetin Zane e malit

gjini
17-11-08, 13:16
Citim:
Postimi origjinal sht br nga gjini
po mu duk ma mire ne rendin e tret se i shof ato para meje dhe kqyri vjedhtas nga njeher mas dhe anash pa me diktu ato perpara.

se di valla po jom ra ne dert tash qe u bana me shpi e sene te mira veq nusja po me mungon.
kqyr bre elina edhe ti naj sende se selvija maroj pash zotin e eshte ka me dhimbet shum.
ajo ma gjet edhe banesen tash edhe nusen mos po e ngarkoj shum se.!!!!???...a jeni edhe ju 'ispat' ka jam tu lexue une?!!!...o kuku per ty o kunato, se pa i tregue grues tende e femijve qe po kerkon nuse "nuk e la"...!!!...deli hakesh asaj qe e ke, e masanej shiqo tjera!...ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o kuku "ta qita faqen e zez"...ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

...'kunato', prano pershendetjet tona... lezeti i kesaj dynjaje vetem yti ish kane...!...keto lule per ju te gjithe anej...
http://unjin.net/zb41/data/unjin003/Roses.jpg

Oj kunat oj dreq, mos ma prish punen se sa isha gati selvija me ma gjet njo e tash edhe kjo qika nga turkija i dual zote selvijes dhe e bon zemren guri me ma ba qaren mue ti hop e thua se kishe une jam i martuem , .........! po ani qka ka ketu te keqe edhe nese jom a????
Une po du me u ba musliman e muslimani eshte per 7 gra apo???
Ti ne vend se me ju than atyre qe po lypin nuse me kqyer diqka te mire ti shkon e prish pune,.. ! ani ska gje se flas une me kushen tem e ke me e pa se qka ka ai me te than pasataj se na ja dijm shum mire hallin shoqi shojt , ne sejnove jemi rrite na....!


E seafan e kom ndjek tana heret por gazepin e kom gjet tana heret une valla sish kon hiq pwer mue kjo dynje .
Per lule qe mi ke dergue te falemnderit shum por une po jau dergoj Selvijes dhe Kesaj Shqiptares ton ne turkie per punen qe kan ba ne te mire te qeshtjes se atdheut me e marue nje mashkull te shpise!!!!!

e tu dhe atij kushes tim nje dite te mire se atsh jeni que ndoshta nga gjumi

gjini
17-11-08, 13:23
Oj motrusha shqiptare gjini kurr nuk ngihet nuse pasha ty e mu,,si shef femrat atje posht te pa cezurat gjylyt ne to ju shkon hiq tuj mi lan ato shqe rahat spo mi len:biggrin:
ja edhe qete nuse ja pruna nese nuk e pelqen tyben as qe do lodha me me ju bo qikave rigja
ta hjekim nge gajle se keq djali ka met o gjini more a po ta mush synin hiq ajo
http://media.imeem.com/p/3j3z3WZsXK.jpg (http://www.imeem.com/mekaniku/photo/3j3z3WZsXK/)Oj selvije, po ku pe e din ti se me pelqejn zeshkanet mue!!!!Valla dreq selvije je dhe ska me ty hiq.
Kush ta ka inatin i dekt nana ne dite e bajramit ha..-...!
Ty tu rrit nera se ma te mire spe du hiq por kur me ardhe me e marr????nusen se deshat Kunates me i que fjale per mu ba gati per dashem.

He kunat kqyre se qka ka ba selvija per mue e ti tash kqyer e bonu gati e thirri bijat ka jon se po dua me e ba njejt edhe kete marifet.

gjini
17-11-08, 13:24
[quote=Jana]Me gjith respektin qe kam per Juve...ju sjella nje buqet Trendafila nga Gjakova...
Ju pershendes shum...

http://munshigi.com/images/1dozen_Red%20Rose.jpg[/quote
Jana, edhe lulet jon te bukura sikur ti dhe te falemnderit shum shum pwer respektin dhe lulat qe mi ke dergue ketu tek oda ime.
Paq shendet te mire dhe fat .

gjini
17-11-08, 13:27
Urata,pash zotin qenka i martuar gjini a ?? :eek: Kukuuu !! ani un e
ngrata dhe ne Turqi i propozoj t'kqyri pr to :biggrin: ama, s'kam gjynah tybe,se e pash qe njeri paska shti msitnin tana and e, m'duket mas shumti selvijes ja kish ngarku kt gajle,un me i ndihmu selvijes e pata ma tpr :wink: :tongue:

Ju prshndes shum,jeni shum t mir ...
http://www.9sn.net/resim/Haseki-Kupesi_Blue-Columbine.jpg

O mos e ngo ti Uraten se ajo sdi tjeter gja veq me shti spica e me ba keso marifetesh....!
Ajo , ka dashte me e marr vete kete iniciative por ska pas nge e shkreta se eshte tuj punue por tasgh po i vjen inati qe selvija ma ka gjet nusen e vete i duhet tash me u ba plake kerri e me shkue me e marr nausem.

Pra ju falemnderit ty dhe selvijes shum qe keni nga per mue!!!!!

Shqiptare_ne_Turqi
17-11-08, 14:56
O mos e ngo ti Uraten se ajo sdi tjeter gja veq me shti spica e me ba keso marifetesh....!
Ajo , ka dashte me e marr vete kete iniciative por ska pas nge e shkreta se eshte tuj punue por tasgh po i vjen inati qe selvija ma ka gjet nusen e vete i duhet tash me u ba plake kerri e me shkue me e marr nausem.

Pra ju falemnderit ty dhe selvijes shum qe keni nga per mue!!!!!
sedi valla gjini, urata sma mer menja qe osht gru e keqe :biggrin:
kalxom ti tash a te pelqej qikjo qe ta gjeti selvija ? a po vazhdoj t'kqyri un k'sjade anadoll , i kishe permen me i bo 7 !! :biggrin: masi e paske shpin a madhe bon nashti, ka nje ode te tanave po mos eki zorr me i bo idare tplakun para vakti :biggrin: veq na theret mu e selvin naj rast urgjente per ndihem !

romansa
17-11-08, 15:54
Prano pershendetjet e mia !
http://www.yeniresim.com/data/media/626/www.yeniresim.com_-_iek_Resimleri_-_Karanfil.JPG

Jana
17-11-08, 17:12
Pi sho o Gjini qe paskan ra en Hall met gjet Nuse po pse s'ju ke tregu qe nusen e ki en Gjako ...se s'ban met lshu pi Gjakoves TY...se masnej thojn qe se paska marr kush Gjinin ...ky far djali qyyy..
Hajt ty mes ta nin edhe kujdes mes e tradhti Gjakovaren....

DetiJon
17-11-08, 17:19
Oj jana , po pse moj ju tregove ketyne qe se kan dite qe une jam pi gjakoves dhe qe jom i nxanun ,
Kjo selvija mi ka pas ngre veshet dhe me pat lan tuj prit e deshta me dit qka po bon ajo.
Jana , jam ra ne dert tash:
ajo qe po thu ti eshte bjonde, kjo qe ma paska gjet selvija zeshkane , jom shum i ndieshem ndaj zeshkaneve dhe mu ka lig zemra shume spo di qka me ba tash??? a bon me i marr te dyjat per inat te tanve tash e per qefin tem a???

Jana
17-11-08, 17:23
Oj jana , po pse moj ju tregove ketyne qe se kan dite qe une jam pi gjakoves dhe qe jom i nxanun ,
Kjo selvija mi ka pas ngre veshet dhe me pat lan tuj prit e deshat me dit qka po bon ajo.
Jana , jam ra ne dert tash:
ajo qe po thu ti eshte bjonde, kjo qe ma paska gjet selvija zeshkane , jom shum i ndieshem ndaj zeshkaneve dhe mu ka lig zemra shume spo di qka me ba tash??? a bon me i marr te dyjat per inat te tanve tash e per qefin tem a???

Valla spaske faj koke ra en dert mer...
Po a din qsyh po ja bojm....Pi qojm Gjakovaren en Solarjum edhe ta bojm zeshkane edhe flokt ja ngjyrosi edhe ta boj zeshkane per merak,,,se pe dhimesh me i marr dy gra se valla te bojn me u tranu...si grat mo....

DetiJon
17-11-08, 17:26
Jana, kam shum respekt per ty dhe sonte kom me e mendue kete propozim dhe te tregoj neser ,
se pe din edhe vete se sa ne telashe qe jom une??
ty te falemnderit shum dhe shendet paq e fat ne kete jete te pisaft

Jana
17-11-08, 17:36
Jana, kam shum respekt per ty dhe sonte kom me e mendue kete propozim dhe te tregoj neser ,
se pe din edhe vete se sa ne telashe qe jom une??
ty te falemnderit shum dhe shendet paq e fat ne kete jete te pisaft

Shpresoj qe ki me gjet gjidhjen e mir...edhe une juve ju rrespektoj shum....

http://www.ghostcircles.com/mike/wp-content/uploads/2007/04/roses.jpg

gjini
18-11-08, 13:28
Oj Shqipe e turkijes mos mendo asnjeher se Urata eshte qike e keqe .
Ajo eshte si floriri se ma mban shum mire kushen tim.
si pellumb e mban dhe per kete nuk guxon kush asnje fjale te rand me ja than urates se e boj gjakun deri ne gu.!!!

Shqiptare_ne_Turqi
18-11-08, 14:33
Oj Shqipe e turkijes mos mendo asnjeher se Urata eshte qike e keqe .
Ajo eshte si floriri se ma mban shum mire kushen tim.
si pellumb e mban dhe per kete nuk guxon kush asnje fjale te rand me ja than urates se e boj gjakun deri ne gu.!!!


jo une nuk menova moozzallahh qe osht e keqe asnjehere , lumi kusherini qe e paska grun e till,:tongue: po ti seee ?? veq e kena rrok me siklet une e selvija e vallha ketij dimri mos ke dert se pa te rahatu me emer te zotit zdo e lam aaa skaa ..:biggrin:

ju pershendes te dyve dhe qe nje lule nga turqia ...:wink:http://www.9sn.net/resim/Lotus_Nilufer.jpg

gjini
18-11-08, 14:44
Prano pershendetjet e mia !


Sa po mundohem me i lyp do luel e me ju dergue disave ketu qe i meritoj lulet spo gjej por me deshire te madhe i marr ere edhe keshtu se bashku dhe ju dergoj si falenderi edhe juev

http://www.yeniresim.com/data/media/626/www.yeniresim.com_-_iek_Resimleri_-_Karanfil.JPGLulet kaq te bukura qe mi dhuroat ju disa me duhet te njetat me jau dhurue se spo gje ma te bukura , ashtu siq i meritoni ju ketu.

gjini
18-11-08, 14:54
jo une nuk menova moozzallahh qe osht e keqe asnjehere , lumi kusherini qe e paska grun e till,:tongue: po ti seee ?? veq e kena rrok me siklet une e selvija e vallha ketij dimri mos ke dert se pa te rahatu me emer te zotit zdo e lam aaa skaa ..:biggrin:

ju pershendes te dyve dhe qe nje lule nga turqia ...:wink:http://www.9sn.net/resim/Lotus_Nilufer.jpg

A e ke ndegjue ate kengen e shkurte Fejzes O SA MIRE ME KAN SHQIPTARE.
Zot kosoves sot me i dal.
Ti je ka na del si nje lule qe del ne pranver me flladin e pranveres na erdhe ketu, dhe me te gjitha te mirat e vjeshtes.
HJyne pak si von ketu ne mesin ton por e bere vendin aty ku duhet dhe ke gjete njerz te dahsur oj Shqiptarja e turkijes.
Mire se ke ardhe e ardhesh me kemb te mbare.
shfrytezoj rastin me te informue se asgje te keqe nuk ka nese ketu pakez e teprojm se ne ketu me disa antare perlahemi dhe nga njeher duhet'mi nga pak por vetem si shoke jemi shum te mire ketu
Pra ti ke ardhe dhe paq faqen e bardhe qe menjihere te paska shkue mendja tek ajo qka une kom nevoj , per nuse ne kete dimer se kom pas ba njet se ma dimer pa nafak nuk e boje por gjithnji tuj e prit selvije,

Urata
20-11-08, 07:44
http://www.9sn.net/resim/Lilac_Leylaklar.jpg

u nguta para Shqiptars n'Turki me it prue keto leylak lulet...!

Urata
22-11-08, 06:35
...kunato kjofsh tu bo qejf!

gjini
22-11-08, 12:04
Te falemnderit oj kunat,
e kom dite qe nuk me len ti me ato qka mi kan gjete ato grat e mahalles se nuk kan dasht me ba konkurence .
pra thenk you Kunate

rexho
22-11-08, 13:59
Hahaha ja edhe sante mos dish se qka ahaha mos vet,,hiq mos u marto agagaga,,qyre qka thot a don edhe me te mesue aaaa ahahhahah:biggrin:
prshndetje nuk e di ku kam hi vec thash t prshendes

Urata
23-11-08, 07:33
Te falemnderit oj kunat,
e kom dite qe nuk me len ti me ato qka mi kan gjete ato grat e mahalles se nuk kan dasht me ba konkurence .
pra thenk you Kunate

...hajde perhajr, perhajr...!...'thenk' you paq!


http://www.neibert.com/images/amaryllis-roses-angel-ivy-19.jpg

Shqiptare_ne_Turqi
23-11-08, 10:35
Pasi q kam lexu se,e ke merak detin du t pershndes me nj foto,si t qohesh prej gjumi shko drejt ne to :biggrin: dhe t uroj nj dite e nj nuse t mire :biggrin: http://www.manzararesimleri.net/manzararesimleri.net1/deniz/deniz-resimleri%20(9).jpg

pa_dorza
23-11-08, 15:56
valla ky gjini fort marakli kah ushkuri bre hala ksi kurvari nuk ka pa forumi

~AnnA~
25-11-08, 10:15
Pershendetje per ty gjini!

http://i30.tinypic.com/33p9i7a.jpg

Urata
26-11-08, 06:14
...halo deutchland!


http://www.neibert.com/images/roses-bella-donna-DSCN10-cy.jpg

gjini
28-11-08, 13:04
valla ky gjini fort marakli kah ushkuri bre hala ksi kurvari nuk ka pa forumi


O ti djali pa dorza rri rahat e mos nguc grejzin me krane se gjen te zezen tende, or djale.!!!!
Tash eshte dimer dhe mos rri pa dorza se femijve ju narthin duart shum ne dimer dhe mjeku i keshillon ata te mbajn dorza per mos me ju prish duart.#
Ty te preferoj qe mbaje nje kapele te mire si ato te rusve me lesh qe mos te infektohet kaptina!!!!

Shqiptare_ne_Turqi
28-11-08, 13:16
Urime,dita e flamurit i nderuar ,...

Shqiptare_ne_Turqi
28-11-08, 13:18
U a kam sjell urimet dhe prshndetjet e tuaja,te gjith atyre qe kan ngel Shqiptar ne Turqi ...

keni t fala vllazrore nga Turqia ...

selvija
30-11-08, 10:59
Gjini pershendes ne kete wikend dhe mos se jam jangjija e keqrrit te nuses se per ndryshe valla idhnohna as ne dasem nuk vi ,,ti ban qka dush ama une keshtu e kam vendos njher une e pastaj kunat jote Urata ulun mrapa se nucun ne dasem prushet dasma ska hjeshi nese nuk jam une aty,,
pershendes me nje dit te bukurhttp://srv0110-06.oak1.imeem.com/g/p/512274383c2b0953306f8c44ed780583_web.jpg (http://www.imeem.com/mekaniku/photo/JT_GUuWgEs/)

ritta
30-11-08, 22:48
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif

Shqiptare_ne_Turqi
06-12-08, 15:11
http://www.youtube.com/watch?v=onzOKFkS9wk

Gjini,besoj se u paguam me kt Shiptaren qe vrtet na i knaq shpirtat po,dhe syrin tybe :biggrin:
t prshndes dhe uroj nj vikend te mire pr ty ..

Jana
07-12-08, 02:22
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram1.gif

ritta
08-12-08, 12:06
*urime Festa E Kurban Bajramit *
Fati Dhe Miresia Qofshin Gjithmone Me Ju...

~AnnA~
12-12-08, 21:55
dhe me ne fund te gjeta :smile:
qekur kerkoj dhomen tende!!!
ja o gjini ate qe te premtova,,,,pranveres,vesh dorezat dhe futja punes :smile:
bashke me lulet te deshiroj dhe nje fundjave te bukur....

http://www.animaatjes.de/bilder/w/wochenende/schwochenende00025.gif

gjini
12-12-08, 22:09
AnnA , po une tan kohe po mendoj qe ty te kam mike dhe qe te respektoj dhe te dua une e ti shkon e me gjen pune ne pranver!!
a pak po te duket qe jom ka punoj aapo don edhe shpirtin me ma marr a???
valla une krej qato qka mi ke gjet mue te tana kunates tinme atje pertej oqeanit kom mae ja que.po skom nge moj me u mor me lule
Edhe njo??
une lavroj thell dhe nuk besoj se do dalin mbi dhe nese une i mbjelli se sa here e kom mbjell " faren" une ska dal ma mbi dhe

~AnnA~
12-12-08, 22:16
ahahah gjini,ani mbille qe tani ne dimer e deri ne pranvere del nga ajo thellesi qe do e mbjellesh...ps.do te ndihmoja dhe une ne levrim dhe mbjellje,por po me prishen thonjte :biggrin:
une mund te vij aty afer te te bej muhabet,ama ti shiko punen se une gojen shpate e kam e nuk e lej dot kollaj te ndryshket :smile:

gjini
12-12-08, 22:21
Tash ndryshon muhabeti pasi qe ti do te vijsh une do gjej kohe dhe vullnet per te ba gjera te bukura

Shqiptare_ne_Turqi
14-12-08, 23:56
Pash se kishet lane urimet per bajram ne oden time dhe un me rend sonte ua bera nga nje vizit te shkurt per falenderim te gjithve,e erdha pak dhe te ti te pershndes dhe te uroj jave te mbar gjini..

Ja pas ket gjet qaren si duket me annan per mos te vjedhesh lule me, te urata,a keni nevoj per ndihem ??:tongue: :wink:http://www.resimhayattir.com/data/media/225/carte_printemps033.JPG

natyra
17-12-08, 03:25
http://www.anyhere.com/gward/snaps/EnglandCyprus06/img/P7021982_l23D.jpg (http://www.anyhere.com/gward/snaps/EnglandCyprus06/img/P7021982_l23D.jpg)

I nderuar gjini te pershendes duke te shoqeruar me nje kafe te fresket,mu ne oden tuaj te preferuar,p.s.(por une se kam vjedhur askujt) hahahha me pak shaka'a...meqense tek ju pothuaj ju keni afruar mengjesit,prandaj dhe per kete arsye vendosa qe t'ju sherbej me nga ni kafe veq e veq,(ne veqanti juve qe m'keni vizituar oden time),Prandaj uroj qe ta keni ni dite te gezuar nga do qe jeni...mirmbeteshit

me respekt
Natyra

Shqiptare_ne_Turqi
20-12-08, 00:13
http://www.youtube.com/watch?v=JKf8FW3Zfk8&feature=related
Erdha t prshndes special gjini,me nj knge si ndr klasike Shqipe nga Aurela Gace, kesaj radhe...

Kalofsh mire vikendin me ma te dashurit e tu...

Albonita
22-12-08, 13:58
http://img166.imageshack.us/img166/8527/40f27535cba1a7eff57fff9ir0.jpg (http://imageshack.us)Inderuari Gjini.


Erdha ta le nje Dhurat te vogel ne dhomen tende Per Ty edhe Nusen tende Virtuale.... si shej Rrespekti..!


Po ashtu ju deshiroj te kaloni Sonte nje mbremje shum te mire.....!


Te pershndets ku do se gjindesh me shum Rrespekt Albonita.