PDA

View Full Version : Rebeka


SANTANA-29
13-09-07, 19:23
Deshira ime e madhe per te ju pershendetur, beri qe te hapi nje ode per ju, duke shpresuar se do jete gjithenje e hapur per miqt tuaj.Tershendes santana-29,,,,,,,,,,,

Naki
13-09-07, 20:37
Rebeka,mirė se vini nė dardania.de!

http://www.valentins.de/shop/images/valentins/products/2298.jpg


Kudo ēė tė jeni ju pėrshėndes,nė shenjė mirėseardhje njė Buqetė lule!

Naki

gjini
13-09-07, 20:52
Rebeka, ti je e re dhe per fillim po te kthej ate perqafim , tash eshte iftari dhe deri ne syfyr ska problem me u perqafu.
une sot i kom lute te tane me ma fal ate perqafim se e kom prish ramazanin e me duhet 60 dite pastaj me ngjinua.
ketu ne dhomen tane je shum ma mire dhe sukses dhe argetim te mire nga une

LuLjaa
15-09-07, 02:15
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/32.gif

LuLjaa
15-09-07, 02:21
http://www.123glitter.com/graphics-gallery/happy-weekend/32.gif

instruktori
15-09-07, 15:43
Pershendetje Rebeka e nderuar

Uroj nga zemra qe ju te kaloni sa ma mire ne Dardani

Respekt