PDA

View Full Version : Kavaleri


egi
18-09-07, 10:02
Ejani ne oden e "gjentleman-it".
Kqyra, kqyra, kqyra, kqyra edhe apet kqyra po kerka nuk ish oda jote, keshtu qe vendosa me hap une dhe me qen e para qe te pershendes.
Pra pe prejm trakun e kuq per hyrje publike hehehhe :biggrin:

http://www.actionpartyrentals.com/images/ribbon-cuttinga.gif

Elina
18-09-07, 10:34
Hajde se qe une po hy menjehere pas teje dhe po e le nje pershendetje...


Kavaleri te pershendes dhe te uroj gjith te mirat...

Elina!

http://i.mrdoe.com/pub/180/dc9570b60a36ead76e434213509a5d54.gif

Preshevar
18-09-07, 12:38
Kavalier,

Urime odėn e re, edhe pritna sonte per iftar t'vim siq duhet per me ta bo pėr hajr :biggrin:

Tė pershendes,
Preshevari

lyra2
18-09-07, 12:49
Kavaler,mire se ka ardhe bree...veq edhe kavaler edhe kurvan ...qysh e ke pershkru vehten,hiq nuk po te shkon jo!:biggrin:
Perhajr oda e behu mikprites .le te jete gjithmone dera e hapur per miq:smile:
Gjithe te mirat!

Kavaleri
18-09-07, 15:43
Ejani ne oden e "gjentleman-it".
Kqyra, kqyra, kqyra, kqyra edhe apet kqyra po kerka nuk ish oda jote, keshtu qe vendosa me hap une dhe me qen e para qe te pershendes.
Pra pe prejm trakun e kuq per hyrje publike hehehhe :biggrin:

http://www.actionpartyrentals.com/images/ribbon-cuttinga.gif

A e paske pre shiritin ti a? haha, Tu rrit ndera Miss Peja, ta kthefsha per te mire, ja edhe nga un nje dhurat.
http://img441.imageshack.us/img441/5297/rosenkavalieryc5.jpg
Per ty EGI.

Ps. i kam nja dy dhoma dikund nja ne tavan, ate e kam mbydh vetem, nja se di as vet moti se kam vizitu, ket po ja lojm Pritjen per granimin haha!
Falemnderit EGI edhe nje her per Oden, por tani me duhet nje Pastruse kqyrmi tasht naj njo pak ma posht hahah.
Flm shum e shum e shummm.

Kavaleri
18-09-07, 15:49
Hajde se qe une po hy menjehere pas teje dhe po e le nje pershendetje...


Kavaleri te pershendes dhe te uroj gjith te mirat...

Elina!

http://i.mrdoe.com/pub/180/dc9570b60a36ead76e434213509a5d54.gif

Falemnderit ELINA per mesazhin, edhe viziten.
Ju pershendes dhe ju falmnderoj me ket tuf lule.
http://img205.imageshack.us/img205/4137/blumengrussoi3.jpg

Kavaleri
18-09-07, 15:59
Kavalier,

Urime odėn e re, edhe pritna sonte per iftar t'vim siq duhet per me ta bo pėr hajr :biggrin:

Tė pershendes,
Preshevari
O mire se vini Preshevar, qe gati e kam bo, uluni qaty ku tju pershtatet me se miri.

http://img441.imageshack.us/img441/795/juboftmircz7.png

Falemnderit per Viziten haver, ju pershendes me ket Video (http://video.google.com/googleplayer.swf?docId=-8816442239579882860) .
Perzemersisht Haveri.

Diana007
18-09-07, 16:01
A po mun i mban dy oda o Kavaler ooooooo ahahhahaha

Te pershendes shum o vendas , e perhajer te qoft oda me e re per ty ,
TE fala nga Hanifja :biggrin:

Kavaleri
18-09-07, 16:08
Kavaler,mire se ka ardhe bree...veq edhe kavaler edhe kurvan ...qysh e ke pershkru vehten,hiq nuk po te shkon jo!:biggrin:
Perhajr oda e behu mikprites .le te jete gjithmone dera e hapur per miq:smile:
Gjithe te mirat!

http://img441.imageshack.us/img441/4481/blumenstrausscharmingpijm6.jpg
Falemnderit Zonjushe,ju pershendes perzemersisht, ndash si kurvan, ndash si hajvan hahha.!
Un jam per ato qe jan,Di edhe te shoqeroj.
Nga nje her kur me hyp temperatura e me vlon gjaku dal nga takti.

p.s po me duhet ni asistente ketu, edhe nje pastruse per me hek naj marimong hahah!
Ju falemnderit edhe nje here..

Kavaleri
18-09-07, 16:16
A po mun i mban dy oda o Kavaler ooooooo ahahhahaha

Te pershendes shum o vendas , e perhajer te qoft oda me e re per ty ,
TE fala nga Hanifja :biggrin:

haha fol per fshisadoren fshisadorja mbas derses hahah!
Po ku mos me mujt mi mbajt per qka te kam ty Vendase ketu a?
http://images.amazon.com/images/G/03/kitchen/aplus/B0007CN1HK_1.jpg
Te pershendes me qit fshis, te dores hahaha!
Ket dhom e kam hap veq sa per Ramazan hahah!
Falemnderit ne vizit, te pershendes edhe un ty Perzemersisht Vendase.

rilinda
11-10-07, 20:57
Simbolika e kėsaj dite le t'ju bėhet udhėrrėfyese nė jetė! E pėrforcoftė besimin tuaj dhe e shtoftė dashurinė, mėshirėn dhe solidaritetin mes jush!
Me fat!

LuLjaa
12-10-07, 18:31
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram10.gif