PDA

View Full Version : Iliros


°Mili°
12-10-07, 21:47
e pershendes iliros qe ma ka dhon linkun e keti webit, edhe pse po ekzistojka prej 1999 hanez sod e kam zbolu :D flm iliros :D pershendetje te perzemerta

LuLjaa
12-10-07, 22:37
http://s8.rimg.info/81889efea58d25a04f8a4711db60ffc6.gif

Dhe Urime Festa e Fitėr Bajramit!