PDA

View Full Version : Toni3


Toni3
13-10-07, 01:47
Po, mua njeri s'me pershendet, a?

Ani, e pershendes une veten time.

Pershendetje te ngrohta per Tonin.

LOL

sunshine
13-10-07, 09:40
Po, mua njeri s'me pershendet, a?

Ani, e pershendes une veten time.

Pershendetje te ngrohta per Tonin.

LOL

Qenke plakė nė forum mė! 157 shkrime e tash tė pershėndetim a?
.................................................. .................................................. ....

Tė deshirojė mirėseardhje, e kalofsh ēaste tė kėndshme nė familjen e madhe shqiptare!

gazi-de
19-10-07, 16:01
Pershendetje.......................

ninnela
21-10-07, 01:22
Po, mua njeri s'me pershendet, a?

Ani, e pershendes une veten time.

Pershendetje te ngrohta per Tonin.

LOL


Prano pershndetje edhe nga une Toni vetem mso u revolto :biggrin:

Te deshiroj mireseardhje ne mesin tone

Kalofsh sa ma mire


Respekt Ninnela

Toni3
22-10-07, 00:46
Prano pershndetje edhe nga une Toni vetem mso u revolto :biggrin:

Une revoltohem sepse qe sa kohe jam ne forum dhe askush nuk morri guximin te hap nje teme per Tonin qe cdo dite (ndoshta edhe anetare forumit) i sherben me kafe ne Morena, ne kompleksin e kafenever Santea ne Prishtine. Si te mos jem i revoltuar mandej ninnela ku zemra me vajton per nje pershendetje nga dikush. :D

vjeshta
30-11-07, 19:01
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)