PDA

View Full Version : °Mili°


gazi-de
20-10-07, 17:26
Mili mire se vjen ne mesin tone,ne familjen dardane.
te pershendes dhe te uroj argtim te kendeshem ne mesin ton..
te uroj gjdo te mire,me respeket per ty gazi-de.....

vjeshta
20-10-07, 17:40
Mili mire se vjen ne mesin tone,ne familjen dardane.
te pershendes dhe te uroj argtim te kendeshem ne mesin ton..
te uroj gjdo te mire,me respeket per ty gazi-de.....


Urime Gazi per temen e qelluar ...shume te mira ke ba sot hahaaaa...........nejse........


Mire se erdhe Mili ,kalofsh bukur ne mesin e Dardaneve !

Vjeshta!

°Mili°
20-10-07, 21:21
flm shum prej juve per ket mirpritje, forum i qellum asht ky, e mesi mir kejt do te mundoma me qen sa ma aktiv, dhe do te mundo me ju mundsu qaste te mira me potimet e mi :P ehehe flm apet

Abetare
20-10-07, 21:46
°Mili° Kalofsh si ėshtė mė sė miri nė Dardani ...

°Mili°
20-10-07, 21:51
flm valla jam ka kaloj diqka super a ishalla qeshtu dhe te ardhmen

Arkza
26-10-07, 12:27
Mili Te Pershendes shume dhe mir se ke Ardhe ne Mesin Ton ..... :smile:

Prishtinasja_
28-11-07, 00:43
Mili te pershendes dhe urime "Diten e Flamurit"...:smile:

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

Diana007
28-11-07, 11:54
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

vjeshta
30-11-07, 18:41
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

vjeshta
18-10-08, 21:29
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)