PDA

View Full Version : Zemera e djegur


Zemera e djegur
24-10-07, 12:24
Pershendes gjith antert e forumit, me vjen mire qe me ne fund jam ne mesin tuaj.

gazi-de
24-10-07, 12:34
Pershendes gjith antert e forumit, me vjen mire qe me ne fund jam ne mesin tuaj.
Pershendetje dhe mire se vjen ne mesin ton.
Tu uroj qasje te kendeshme ne mesin ton........

BE LK
24-10-07, 12:37
Pershendes gjith antert e forumit, me vjen mire qe me ne fund jam ne mesin tuaj.

Mire se vjen ne FD, dite te veshtira te presin :biggrin:

:redface: "Sa here ka me tu kall zemra" :redface:

gjini
24-10-07, 15:27
Mire se te pruni i madhi zot ketu ne mesin e ma te mireve dhe ma te dashurve ne FD.

paq kamben e mare e me fat.

Abetare
24-10-07, 16:39
Zemra e djegur oh edhe mu mu ligė zemra kur ta lexova pseudonimin ...


Pėrshėndetje pėr ty e ishalla sa ma shpejt tė Freskohet Zemra edhe padyshim hiq se po ...Nėse natyrisht nėse diqka fshihet pas pseudonimit tuaj ...
Me respekt Abetare

BaNu Ne JeT I sInQeRt
24-10-07, 18:33
Mir Se erdhe NE mesin TOne...Te DEshiroj Argetim t dhe Shoqeri te kendshem....!!!

Mire Mbetsh e Nderuara...!!!

E sinqerta...!!!:smile:

Naki
24-10-07, 19:09
Pershendes gjith antert e forumit, me vjen mire qe me ne fund jam ne mesin tuaj.

Mirė se keni ardhur Zemra,ju dėshiroj shoqėrim tė ngrohtė nė forumin dardania.de.

Kamė modifikuar temen,le tė jetė oda e juajė ku do ti pritni dhe pėrcjellni pėrshėndetje dhe faliminderime.


http://www.valentins.de/shop/images/valentins/products/2298.jpg

Zemera e djegur
24-10-07, 20:04
Faliminderit per pershendetjet, me vjen mire qe jam ne mesin tuaj shpresoj se do te kaloj caste te mira, gazi-de, BE LK, gjini, Abetare, BaNu Ne JeT I sInQeRt, Naki cdo te mire.

aLbaChiCk
24-10-07, 23:07
Mir se paske ardh Zemra e djegur qaste te kendshme ne dardania

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/62529pklnen0nxu.gif

Zemera e djegur
25-10-07, 02:32
Faliminderit aLbaChiCk mire se u gjeta, gjithe te mirat.

Paradox_13
25-10-07, 02:34
Pershendes gjith antert e forumit, me vjen mire qe me ne fund jam ne mesin tuaj.

Mire se vjen e nderuar,qaste te kendeshme argetimi ne sofren e madhe Dardane ju deshiron Paradox_13.

Dreni30
25-10-07, 06:39
Pershendes gjith antert e forumit, me vjen mire qe me ne fund jam ne mesin tuaj.

Pershendetje edhe per ty e nderuar dhe mirese ke ardh ne mesin tone. Se pari te uroj shendet e njeherit edhe biseda te kendshme ne forumin dardania.
Gjithe te mirat,
Dreni.

Zemera e djegur
25-10-07, 12:14
Faliminderit per pershendetjet, Paradox_13, Dreni30 gjithe te mirat.

SANTANA-29
25-10-07, 13:15
Tė uroj nje forum sa me te kendshem mes nesh.ju deshiron santana-29...........

Zemera e djegur,,,,,,,,,,,,,,,,...http://jandingo.com/index3/dove1a.gif

Zemera e djegur
25-10-07, 15:38
Faliminderit shume SANTANA-29 cdo te mire.

Amina
25-10-07, 15:46
Pershendes gjith antert e forumit, me vjen mire qe me ne fund jam ne mesin tuaj.

Mire se erdhe, zemera e djegur, uroje ta kalosh sa me mire. E ishalla ky nik, eshte veq nik,. e kurgjo tjeter. O.K!

LuLjaa
26-10-07, 02:06
Zemera e djegu, argetim te kendeshum ne vazhdim.

http://s9.rimg.info/c1c314dcaf288f2508be8357ba1e5a19.gif

http://www.antiqueroseflowers.com/images/40anniv[1].jpg

Zemera e djegur
26-10-07, 10:19
Faliminderit shume Amina, LuLjaa gjith te mirat.

Xuki
26-10-07, 12:53
Zemra e djegur tė pėrshėndes dhe tė uroj argėtim tė kėndshėm nė kėtė forum.

Pėr TY:


http://www.blume2000.de/images/produktbilder/97422_5.jpg

Zemera e djegur
26-10-07, 17:53
Faliminderit shume Xuki, gjithe te mirat.

Elina
28-10-07, 13:32
Te pershendes Zemra...:smile:


http://blobs.shoppay.be/products/163-141528-boeket-rechterhand1.jpg