PDA

View Full Version : Be Lk


Preshevar
01-11-07, 09:45
Isha ne dilem pak ma herėt,... se ditsha a eshte femer apo mashkull ky Tiransi "BE_LK",.. :biggrin:

Po tash kur me tha qe "mos po te dukem femėr" :biggrin: e kuptova qe ishte njė vella i yni !

Sidoqoft,..

I uroj nje mirseardhje ne mesin tonė duke i deshiruar Shėndet tė mir, bised tė kėndshme si dhe shum fat dhe suksese ne qdo hap te kesaj dhe tjetrės jetė !

Ju pershėndes i Nderuar dhe per hajr ju qoft oda e re ku mundeni tė pritni edhe shum pershendetje nga miqt e FD ! :smile:

Me Selam,...

Preshevari,...

http://www.decoavenue.com/prod/img1128.jpg

BE LK
01-11-07, 10:31
Isha ne dilem pak ma herėt,... se ditsha a eshte femer apo mashkull ky Tiransi "BE_LK",.. :biggrin:

Po tash kur me tha qe "mos po te dukem femėr" :biggrin: e kuptova qe ishte njė vella i yni !

Sidoqoft,..

I uroj nje mirseardhje ne mesin tonė duke i deshiruar Shėndet tė mir, bised tė kėndshme si dhe shum fat dhe suksese ne qdo hap te kesaj dhe tjetrės jetė !

Ju pershėndes i Nderuar dhe per hajr ju qoft oda e re ku mundeni tė pritni edhe shum pershendetje nga miqt e FD ! :smile:

Me Selam,...

Preshevari,...

http://www.decoavenue.com/prod/img1128.jpg

O Faleminderit. ju faleminderit shume per kete, eshte kenaqesi te biseedosh ne FD dhe ne vecanti te bisedosh me ju Preshevar. shpresojme te kalojme qaste te kendeshme. Shpresojme qe secili prej nesh te jape me te miren e mundshme ne FD, me shpresen qe te marim sa me shume nga vlerat e njeritjetrit. Duke qene gjithmone brenda asaj qe zoti na ka obliguar.

W. selam...
Dhe i peshendes te gjithe anetaret e FD

Preshevar
01-11-07, 11:10
S'ka pėrse, ėshtė nder per FD qė ka nje antar tė matur siq jeni ju.

Mir u lexofshim nė biseda, :wink:

Dhe kqyr ushtroje pak trurin, se tash qe e ke kalu klasėn DO T'JET mė Veshtirė :biggrin:

gazi-de
01-11-07, 11:15
Pranoj edhe pershendetjet e mia i nderuar BE LK,me te them mire se ke ardhe ti qenke ardhe para meje ne f/d..hahah
Te uroj gjdo te mire ne te gjitha sferat e jetes..
pershendetje me respeket gazi-de

BE LK
01-11-07, 11:20
Pranoj edhe pershendetjet e mia i nderuar BE LK,me te them mire se ke ardhe ti qenke ardhe para meje ne f/d..hahah
Te uroj gjdo te mire ne te gjitha sferat e jetes..
pershendetje me respeket gazi-de


Eshte kenaqesi i i urti mergimtar "gazi-de"

Preshevar
01-11-07, 11:28
Pėrnime, BE LK paske ardh 4 dit para meje ne FD e jo per ta dit :biggrin:

Elina
01-11-07, 12:29
Pershendetje per ty :smile:

Elina!

http://www.myprofilepimp.us/myprofilepimp/public_html/presentation/images/personality-thumbnails/45350.jpg

BE LK
01-11-07, 13:12
Pershendetje per ty :smile:

Elina!

http://www.myprofilepimp.us/myprofilepimp/public_html/presentation/images/personality-thumbnails/45350.jpg

pershendetje dhe juve. ja kalofsh mire FD

BE LK
01-11-07, 16:44
Pėrnime, BE LK paske ardh 4 dit para meje ne FD e jo per ta dit :biggrin:

Po nja tre kater dite por une kam bere shume mungesa nuk e di nese e pranojne raportin keta ketej qe tmi bejne me arsye. hahaahahahaaahaa:tongue:

Prishtinasja_
02-11-07, 14:12
Oooo Cun Tirone,:biggrin:

prano edhe pershendetjet e mia !

Cdo te mire kudo qe te jesh !!

Goca nga Prishtinasja_:biggrin:

http://images.zwani.com/graphics/welcome/images/welcome200.gif

BE LK
02-11-07, 15:14
Oooo Cun Tirone,:biggrin:

prano edhe pershendetjet e mia !

Cdo te mire kudo qe te jesh !!

Goca nga Prishtinasja_:biggrin:

http://images.zwani.com/graphics/welcome/images/welcome200.gif

Oj Qik Prishtene, eshte kenaqesi te maresh pershendetjet tuaja. edhe une te uroj te gjitha te mirat dhe ja kalofsh mire kudo ce te jesh.

Me nderime BE LK


Kujdes: Kush ka mare guximin te shikoj me shume rreth meje. dote shikoj se une banoj dhe jetoj ne Tirane. por me origjine jam nga KUKSI. per ndryshe nuk do meremi vesh aq mire hahaha.:biggrin:

BE LK
02-11-07, 15:14
Oooo Cun Tirone,:biggrin:

prano edhe pershendetjet e mia !

Cdo te mire kudo qe te jesh !!

Goca nga Prishtinasja_:biggrin:

http://images.zwani.com/graphics/welcome/images/welcome200.gif

Oj Qik Prishtene, eshte kenaqesi te maresh pershendetjet tuaja. edhe une te uroj te gjitha te mirat dhe ja kalofsh mire kudo ce te jesh.

Me nderime BE LK


Kujdes: Kush ka mare guximin te shikoj me shume rreth meje. dote shikoj se une banoj dhe jetoj ne Tirane. por me origjine jam nga KUKSI. per ndryshe nuk do mereshim vesh aq mire hahaha.:biggrin:

LuLjaa
02-11-07, 15:52
BE LK, Pershendetje per ty t'deshiroj argetim te kendeshem ne vazhdim

moti paske pas ardh ne FD , por me postime s'koke kan aq aktiv tash nashta je me shume kesajde dhe klm.. me tutje.

http://s9.rimg.info/fe8bb1bf717da71c0e6ab14d8df173fc.gif

BE LK
02-11-07, 16:03
BE LK, Pershendetje per ty t'deshiroj argetim te kendeshem ne vazhdim

moti paske pas ardh ne FD , por me postime s'koke kan aq aktiv tash nashta je me shume kesajde dhe klm.. me tutje.

http://s9.rimg.info/fe8bb1bf717da71c0e6ab14d8df173fc.gif

Faleminderit dhe une te pershendes shume, dhe te uroj te gjitha te mirat.

Po bre kam pak kohe ce kam ardh por kam ba shume mungesa po spo e di a do mi justifikojne. hahahahahahah. :biggrin:

LuLjaa
02-11-07, 16:10
BE LK nese kallxon per ēka ke mungu nashta ta falim, se per ndryshe jo hahahahaa
( mungesat pa arsyje ki mi pas dije ) :D

Po boj hajgare se qe 1 lule e ki, veē qe ke mungu kaq shume :D

http://www.antiqueroseflowers.com/kisses.jpg

SANTANA-29
02-11-07, 16:10
BE LK, Pershendetje per ty t'deshiroj argetim te kendeshem ne vazhdim

moti paske pas ardh ne FD , por me postime s'koke kan aq aktiv tash nashta je me shume kesajde dhe klm.. me tutje.

http://s9.rimg.info/fe8bb1bf717da71c0e6ab14d8df173fc.gif
BE LK.....Kti urimi po i bashkohem edhe une te pershendes kudo qe je santana,frankfurt,,,,,,,,,

BE LK
02-11-07, 16:18
BE LK.....Kti urimi po i bashkohem edhe une te pershendes kudo qe je santana,frankfurt,,,,,,,,,

Te pershendes dhe une ty dhe te uroj caste te kendeshme ne dardania.de. gjithe te mirat.

BE LK Tirane.......

BE LK
02-11-07, 16:24
BE LK nese kallxon per ēka ke mungu nashta ta falim, se per ndryshe jo hahahahaa
( mungesat pa arsyje ki mi pas dije ) :D

Po boj hajgare se qe 1 lule e ki, veē qe ke mungu kaq shume :D

http://www.antiqueroseflowers.com/kisses.jpg


Faleminderit

http://www.theflowerbakery.com/shop2/images/flowers/Ballerinas-Tutu-Flower-Cake-30.jpg

Po ta kthej edhe une nje Tufe Lulesh.

A e di pse kam mungu.. ose leje se spo e them fare ndoshta ndonje dite tjeter.... hahahah:biggrin:

LuLjaa
02-11-07, 16:40
Faleminderit

http://www.theflowerbakery.com/shop2/images/flowers/Ballerinas-Tutu-Flower-Cake-30.jpg

Po ta kthej edhe une nje Tufe Lulesh.

A e di pse kam mungu.. ose leje se spo e them fare ndoshta ndonje dite tjeter.... hahahah:biggrin:


O zot o zot ēkas ka dal, veē kesi lule hala s'kam pa shume e mire koka flm. more BE LK
e pse ke mungu pak po ma marr menja se per ēka, a me kallxu une tash a po kallxon ti hahahaha ..
nese eshte ashtu qysh po mendoj Urimee .. :biggrin:

Arkza
02-11-07, 16:56
Pershdnetje Be Lk !
Te Deshiroj Mir se Ardhenje tend ketu ne F/D Besoj se Dote Ja kalofsh sa me Mir !

Me shuem Respket Arkza :smile:

Linka_pz
02-11-07, 18:03
Pershendetje BE LK mire se erdhet mne Forumin Dardan shpresoj se do ja kalosh mire !

BE LK
03-11-07, 08:35
Pershdnetje Be Lk !
Te Deshiroj Mir se Ardhenje tend ketu ne F/D Besoj se Dote Ja kalofsh sa me Mir !

Me shuem Respket Arkza :smile:

Faleminderit Arkza. Dhe une ju uroj mireseardhjen ne FD. ose e bejme keshtu. mire se erdha dhe mire se erdhet. hahahahaha...

Te uroj te gjitha te mirat dhe ja kalofshi mire kudo qe te jeni.

Me nderime BE LK

BE LK
03-11-07, 08:38
Pershendetje BE LK mire se erdhet mne Forumin Dardan shpresoj se do ja kalosh mire !

Mie se ju gjeta pas kesaj mungese kaq te gjate. Dhe une shprsoj tja kaloni mire ketu dhe te uroj te gjitha te mirat.

q'na thote prizzereni se me duket se andej jeni.

hasanmehmeti
04-11-07, 13:38
Selam vellai nga Shqiperia ,

Shpresoj se jeni mire me Iman dhe Shendet .Te uroj mireseardhe ne mesin tone.

Allahu ju ruajt.

selamualejkum
hasani

BE LK
05-11-07, 11:28
Selam vellai nga Shqiperia ,

Shpresoj se jeni mire me Iman dhe Shendet .Te uroj mireseardhe ne mesin tone.

Allahu ju ruajt.

selamualejkum
hasani

W. Selam Vella i dashur.

Faleminderit per Urimin dhe une uroj te jesh mire.

Me nderime BE LK

BE LK
05-11-07, 13:36
O zot o zot ēkas ka dal, veē kesi lule hala s'kam pa shume e mire koka flm. more BE LK
e pse ke mungu pak po ma marr menja se per ēka, a me kallxu une tash a po kallxon ti hahahaha ..
nese eshte ashtu qysh po mendoj Urimee .. :biggrin:

Me kishte ikur pa pa ky mesazh.

Ato lulet ishin speciale per lulen. hahahaha :biggrin:

Persa i perket mungeses nuk mendoj se eshte ajo ce thua ti eshte dic tjeter... hahahaha:tongue:

aLbaChiCk
08-11-07, 18:34
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/hello-2.gif

egi
09-11-07, 16:51
Pershendetje me nje pytje per me lodh trunin hehehe

Kur bejn 11 + 2 = 1 hahahha :biggrin:

Linka_pz
09-11-07, 17:02
http://www.zangygraphics.com/weekend/37.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=weekend&n=37)

Lijanna
11-11-07, 21:37
http://i166.photobucket.com/albums/u114/COLMAR1029/hello-5.gif

BE LK
12-11-07, 11:13
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/hello-2.gif

Faleminderit Albachick qe kaluat nga anet tona dhe na pershendetet. ju falenderoj dhe ju oruj te gjitha te mirat.

Me nderime BE LK

BE LK
12-11-07, 11:22
Pershendetje me nje pytje per me lodh trunin hehehe

Kur bejn 11 + 2 = 1 hahahha :biggrin:

Pershendetje Egi.

Kjo pyetja ne aparence eshte e lehte por ne realitet eshte pakez si e veshtire nuk e di nese ndajme te njejtin mendim per kete. hahahaha:biggrin:

Ekam lodh trurin kete fundjave me pune aq shume sa nuk mundem me e lodh me per nja nje jave. hahahahhahhahaa.:tongue:

BE LK
12-11-07, 11:26
http://www.zangygraphics.com/weekend/37.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=weekend&n=37)

http://envisiontarizi.files.wordpress.com/2006/10/thank-you.gif

BE LK
12-11-07, 11:28
http://i166.photobucket.com/albums/u114/COLMAR1029/hello-5.gif

Hello Lijanna.

Te pershendes dhe te uroj te gjitha te mirat nje jave te kendeshme.

ssara
12-11-07, 12:18
Erdha edhe une ne kete ode tuajen te le nje persjhendetje duke te uru qdo te mire ne jete

BE LK
12-11-07, 12:27
Erdha edhe une ne kete ode tuajen te le nje persjhendetje duke te uru qdo te mire ne jete
Ishte kenaqesi qe erdhe dhe ketej nga oda ime dhe te falenderoj shume.

Besoj se sa te gjej kohe te lire do dal dhe une andje nga anet tuaja.

Me respekt BE LK

egi
13-11-07, 21:30
Pershendetje Egi.

Kjo pyetja ne aparence eshte e lehte por ne realitet eshte pakez si e veshtire nuk e di nese ndajme te njejtin mendim per kete. hahahaha:biggrin:

Ekam lodh trurin kete fundjave me pune aq shume sa nuk mundem me e lodh me per nja nje jave. hahahahhahhahaa.:tongue:

hahahha ani po ta la afatin edhe nje jave me ma kthy pergjigjen :biggrin:

pershendetje truni i lodht :tongue:

ninnela
14-11-07, 01:06
I nderuari BE LK ndoshta me vonese por te deshiroj mireseardhje dhe te pershendes kudo qe je,me shprese se do te hasi ne mirekuptim te falenderoj

Gjithe te mirat qofshin me ty dhe familjen tuaj

Respekte NINNELA

rilinda
14-11-07, 12:28
http://img77.imageshack.us/img77/3674/herehd4.png

BE LK
14-11-07, 14:00
I nderuari BE LK ndoshta me vonese por te deshiroj mireseardhje dhe te pershendes kudo qe je,me shprese se do te hasi ne mirekuptim te falenderoj

Gjithe te mirat qofshin me ty dhe familjen tuaj

Respekte NINNELA
Faleminderit per respektin, "Me mire vone se kurr"

Te uroj te gjitha te mirat ne te gjitha fushat e jetes.

me nderime BE LK

BE LK
14-11-07, 14:39
http://img77.imageshack.us/img77/3674/herehd4.png

Faleminderit
shum bukur

selvija
18-11-07, 17:02
BE LK pershendetje dhe mir se ke ardhur ne mesin ton,,ndoshta eshte von jko pershendetje por disi tek urimet pakez demelice,,

flm shum per pershendtjet e shpeshta qe ben ne profilin tim..

http://dl9.glitter-graphics.net/pub/607/607039r8r9453kfz.jpg (http://www.glitter-friends.com/)

BE LK
22-11-07, 21:00
BE LK pershendetje dhe mir se ke ardhur ne mesin ton,,ndoshta eshte von jko pershendetje por disi tek urimet pakez demelice,,

flm shum per pershendtjet e shpeshta qe ben ne profilin tim..

http://dl9.glitter-graphics.net/pub/607/607039r8r9453kfz.jpg (http://www.glitter-friends.com/)

Faleminderit per viziten.
Mire se me keni gjetur ne FD hahahaha

Ska problem per voneen se kurr seshte vone per pune temira.

BE LK

rilinda
23-11-07, 00:57
http://cap09.caption.it/326/captionit175603I708D33.jpg

Arkza
23-11-07, 17:11
BE LK Te Pershendtes dhe te Uroj Gjithe te mirat !

Prishtinasja_
24-11-07, 19:44
http://sl.glitter-graphics.net/pub/711/711408stegmh2sih.gif

SANTANA-29
27-11-07, 15:01
Pershendetjet e mia shoki kudo nga je,

Me respekt Santana Frankfurt,,,,,,,,

BE LK
27-11-07, 15:28
Rilinda

Arkza

Prishtinasja

Santana.

Faleminderit shume per Pershendetjet uroj tjeni mire dhe tja kaloni mire.

Me respekt BE LK

Prishtinasja_
27-11-07, 23:56
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

BE LK
28-11-07, 07:16
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/diteneflamurit13.gif

Gezuar, se shpejti me pamvaresine e Kosoves

Diana007
28-11-07, 11:52
http://img150.imageshack.us/img150/5141/28nentori1bc2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)


Himni!Kur ka ra Kushtimi ne Kosove mp3 (http://www.trepca.net/kultura/hymni_kosoves.mp3)

rilinda
28-11-07, 14:14
http://img148.imageshack.us/img148/9711/28nentorizv5.png (http://imageshack.us)


Gėzuar Festa e 28 Nėntorit- dita e simboleve tona tė shenjta dhe e krenarisė kombėtare!

DEA
28-11-07, 15:00
Urime festa e flamurit. DEA

SANTANA-29
28-11-07, 15:42
Urime 28 Nėntori
http://rilindja.no/v3/images/stories/ismail.jpg

Nirvana Band
28-11-07, 20:59
Pershendetje per ty Shoki , URIME FESTA E 28 NENTORIT - DITA E FLAMURIT.Te deshiroj gjitha te mirat.

uck_aksh
29-11-07, 01:54
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-1.jpg

vjeshta
30-11-07, 18:14
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

BE LK
30-11-07, 19:52
Diana007

Rilinda

DEA

SANTANA

Nirvan BAnd

UCK-AKSH.

Faleminderit, Urime dhe ju.

Me respekt BE LK

BE LK
30-11-07, 19:53
http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html (http://www.riversongs.com/Flas/lovely.html)

Faleminderit Vjeshta shume e bukur kjp gjeja ne flash.

Te uroj te gjitha te mirat BE LK

Luana
01-12-07, 22:34
http://i238.photobucket.com/albums/ff319/Sunburn_69/hello/Hifriend2.gif

egi
02-12-07, 22:10
pershendetje..lodhe pak trunin hehe :biggrin:

http://files.blogter.hu/user_files/2536/math.gif

Linka_pz
05-12-07, 17:31
Pershendetje!


http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/love/friends/1180384611friendship_3.gif (http://www.blingcheese.com/)

gazi-de
06-12-07, 11:09
BE LK,po si po kalon he burr,te pershendes....................................

BE LK
07-12-07, 15:04
Luana

Egi

Linka-Pz

Gazi-de


Ju faleminderit per pershendetjet tuaja. dhe une uroj qe te jeni mire.

aLbaChiCk
08-12-07, 00:49
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/HaveaGreatWeek-endFlowers720.gif

BE LK
08-12-07, 12:18
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/HaveaGreatWeek-endFlowers720.gif
Faleminderit Albachick. Uroj te kaloni dhe ju nje fundjave te kendeshme.

me respket BE LK

DritonPR
09-12-07, 19:45
po ckemi o Tirons? Si te kalon jeta?

egi
12-12-07, 15:04
http://img238.imageshack.us/img238/2865/hola4hg.png

Sy_kaltra
13-12-07, 21:13
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/810v.jpg

Dardan Kastrati
14-12-07, 16:22
http://img212.imageshack.us/img212/2254/greatweekend1ud5.gif

selvija
14-12-07, 23:56
http://cap04.caption.it/348/captionit163836I733D35.jpg

uck_aksh
17-12-07, 05:38
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:47
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

BE LK
18-12-07, 14:52
http://img238.imageshack.us/img238/2865/hola4hg.png

Pershendetje EGI. Te faleminderit per ardhjen en kullen time. uroj tja kalosh mire.

BE LK
18-12-07, 14:55
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/810v.jpg
Ju faleminderit Sy kaltrushe per viziten dhe pejsazhin e bukur. e kam vendos Wallpaper.
ishte e bukur.

BE LK
18-12-07, 14:57
http://img212.imageshack.us/img212/2254/greatweekend1ud5.gif
Dardan te feleminderit uroj te jesh mire ti dhe familja jote.

me respekt BE LK

BE LK
18-12-07, 14:57
http://cap04.caption.it/348/captionit163836I733D35.jpg
Selvije ju feleminderit. paske shkrim te bukur hahahhahhahha

BE LK
18-12-07, 14:58
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg
aaaaaaaa, virusi, ej o virus duhet ta dish se je i veqante. dhe pranohesh nga mos dhe pershendetesh biles. ju faleminderit.

BE LK
18-12-07, 15:00
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif
Me fat dhe ju i nderuar. Shpresoj tja kaloni mire kete feste dhe Zoti na bekofte te gjitheve dhe na befte prej atyre qe e kenaqin ate.

ju faleminderit.

BE LK
18-12-07, 15:02
po ckemi o Tirons? Si te kalon jeta?
Mire, si jeni ju me shendet me pune me halle, cthote philadelphia. ??

Ju faleminderit per viziten. BE LK

Lona
18-12-07, 15:17
Pershendetje i nderuar dhe njeherit Urime Festa e Kurban Bajrami,,, gezimi , hareja, lumturija qofshin mbi ju dhe familjen Tuaj..

BE LK
18-12-07, 15:23
Pershendetje i nderuar dhe njeherit Urime Festa e Kurban Bajrami,,, gezimi , hareja, lumturija qofshin mbi ju dhe familjen Tuaj..
Ju faleminderit Lona. gjithashtu mbi ju qofte lumturia dhe gezimi. paqi fat ku do qofshi.
te uroj nje feste te kendeshme dhe medituese.

BE LK

Arkza
18-12-07, 16:13
Pershendetje BE LK , Me Fat Kurban Bajramin, Le te jet Vit i Mbare per te Gjithe !!

Linka_pz
18-12-07, 20:45
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

gazi-de
19-12-07, 10:28
I nderuar BE LK,pershendetje dhe me Fat Kurban Bajrami,paqja dhe lumturia qoft mbi ju dhe familjen tuaj.
respeket per ty....................

Gjumashja
19-12-07, 18:37
Me fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....

Paradox_13
19-12-07, 19:33
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

LuLjaa
20-12-07, 03:59
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!

Prishtinasja_
20-12-07, 17:09
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_kurban.JPG

Dukagjinas_i
21-12-07, 09:44
Urime Festa e Kurban Bajramit, Fati, Gezimi dhe Lumturia qofshin mbi Ju, dhe familjen Tuaj !

BE LK
21-12-07, 16:30
Arkeza
Linka_pz
Gjumashja
paradox
Gazi-de
Lulja
Prishtinasja
Dukagjinas i

Ju faleminderit per pershendetje ju uroj gezuar dhe ju dhe vitin tjeter sovran.

BE LK

~AmaZonA~
21-12-07, 19:48
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy124643946D31.gif

BE LK
22-12-07, 13:09
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy124643946D31.gif
Faleminderit me fat dhe juve .


BE LK

egi
22-12-07, 14:25
BE LK, urime festa, ishalla don Zoti qe te kesh nje jete te lumtur dhe te gjat sebashku me familjen tende.

hasanmehmeti
23-12-07, 00:26
Selamualejkum i dashur vella ,
Prano Urimet e mija per rastin e festes se Kurban Bajramit, gezuar per shume mote me shpres per nje te ardhme me te mire.
Dhashte Allahu subhanhu we teAla te na jene pranuar ne dhe ju veprat tona te mira.

http://img513.imageshack.us/img513/7173/urimza9.jpg (http://imageshack.us)

BE LK
25-12-07, 08:02
Egi

Hasani

Gezuar dhe faleminderit.

aLbaChiCk
26-12-07, 23:05
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Cia-Ferizaj
29-12-07, 17:42
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/newyear4.gif

Sy_kaltra
29-12-07, 21:08
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_Gezuar_vitin_e_ri16.jpg

Buqja_ch
30-12-07, 07:19
..... Urime vitin e ri 2008 ...

Diana007
30-12-07, 14:36
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:37
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Gjumashja
30-12-07, 14:38
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3945837/2/istockphoto_3945837_bottle_champagne_saying_happy_ new_year_2008.jpg

Elina
30-12-07, 16:09
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

Linka_pz
30-12-07, 17:32
http://i173.photobucket.com/albums/w56/ToI-Et-MoI/0b19cf5d.gif

rilinda
30-12-07, 18:29
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

Xuki
30-12-07, 23:41
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 00:22
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Nirvana Band
31-12-07, 21:02
Urime Viti i Ri 2008


Uroj te jet ky vit me te mira e te mbara per ju dhe familjen tuaj.


Gezuar

BE LK
05-01-08, 11:29
Doja ti falenderoja te gjithe qe me kane Uruar festat.

************************

Paqe lumturi e harmoni paqi gjithmone.

************************

BE LK

Cia-Ferizaj
05-01-08, 18:26
pershendetje ..............

BE LK
07-01-08, 12:37
pershendetje ..............
MIre se erdhe. A don kafe apo ndonje pije tjeter.???

Cia-Ferizaj
10-01-08, 12:44
pershendetje


http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/hejshqipe2.gif

BE LK
10-01-08, 12:55
pershendetje


http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/hejshqipe2.gif
Mire jam shqipe, si jeni ju???

E bukur kjo oj shqipe...............

uck_aksh
22-01-08, 12:49
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)

SANTANA-29
26-01-08, 02:46
Nje pershendetje shoki nga tirana ne ket mengjez te hershem,kudo nga je

santana-29 frankfurt...02,40,,,,:tongue:

BE LK
26-01-08, 09:02
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)
Ju faleminderit UCK-AKSH, per pershendetjen tende, uroj tjeni mire dhe tja kaloni sa me mire. Fat mbaresi, paqe e lumturi...


BE LK

BE LK
26-01-08, 09:03
Ju faleminderit UCK-AKSH, per pershendetjen tende, uroj tjeni mire dhe tja kaloni sa me mire. Fat mbaresi, paqe e lumturi...


BE LK
Pershendetje shoki, ju faleminderit per pershendetjet tuaja, uroj tjeni mire.

Ej shoki, "Santana-10.05.2008. hahahahhahahahahhahahhaahahhahahhaaha"

ninnela
27-01-08, 16:58
Pershendetje Belk

Uroj Te Kesh Uikend Te Qet Sot

Ninnela

Cia-Ferizaj
28-01-08, 11:15
BELK prano pershendetje nga une dhe shihemi kete vere ?

Gjumashja
31-01-08, 00:55
http://419.bittenus.com/englesenita4realluv/sweet%20dreams.gif

Prishtinasja_
01-02-08, 11:16
http://i109.photobucket.com/albums/n51/missjennifer77/my%20comments/good%20weekend/weekend4.jpg

aLbaChiCk
03-02-08, 12:26
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/sunday-1.gif

Cia-Ferizaj
04-02-08, 10:18
vera erdh gati.mos harro


http://i0.tagstat.com/images/user3/24/95/44/249544388-62303717.gif

BE LK
04-02-08, 10:35
Pershendetje Belk

Uroj Te Kesh Uikend Te Qet Sot

Ninnela
Ju faleminderit per viziten, gjithashtu ju uroj c'do te mire.........

BE LK
04-02-08, 10:40
BELK prano pershendetje nga une dhe shihemi kete vere ?
Gjithashtu te pershendes.

Ej hajde shpejt, se po te iken lol.............hhaahhaahahahaha

BE LK
04-02-08, 10:40
http://419.bittenus.com/englesenita4realluv/sweet%20dreams.gif
Ju faleminderit, Gjumashe........Nje jave te mbare........

BE LK
04-02-08, 10:41
http://i109.photobucket.com/albums/n51/missjennifer77/my%20comments/good%20weekend/weekend4.jpg
Te uroj nje jave te mbare, Ju faleminderit per viziten.........

BE LK
04-02-08, 10:43
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/sunday-1.gif
Faleminderit, Have a special week.........

Prishtinasja_
04-02-08, 10:44
oooo Malok, :biggrin:

Te deshiroj nje jave te mbare dhe nje "start te mire" ne kete dite ! :smile:

http://www.mycrunkspace.com/content/graphics/b0bf384961bc25a078631b922df3aed7.jpg

BE LK
04-02-08, 10:48
vera erdh gati.mos harro


http://i0.tagstat.com/images/user3/24/95/44/249544388-62303717.gif
jo, nuk harroj, por inshallah nuk merzitet ajo tu prit,,,,,,,,hahaaaahahahahahahaha

BE LK
04-02-08, 10:49
oooo Malok, :biggrin:

Te deshiroj nje jave te mbare dhe nje "start te mire" ne kete dite ! :smile:

http://www.mycrunkspace.com/content/graphics/b0bf384961bc25a078631b922df3aed7.jpg
hahahahahahahaha, Ju faleminderit, te uroj nje jave te mbare dhe juve,,,,,,,,,,,hahahahahahaha

Malok..............:D

Cia-Ferizaj
04-02-08, 14:46
jo, nuk harroj, por inshallah nuk merzitet ajo tu prit,,,,,,,,hahaaaahahahahahahaha

pse a qasi te merzitshme ma ke gjet a ....... kuku per mu hahahha

uck_aksh
07-02-08, 00:44
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif

LaCoStA
07-02-08, 09:50
Pėrshėndetje ty .... !!!!

BE LK
07-02-08, 10:55
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif
Pershendetje shoku moster.................hahahahahaahaha

Ej po te ngeli mendja tek Viagra mor i shkrete,,,, hahahahahaha se mos te ka ik pa e pa ate textin tek titulli............hahahahahahaha

Mbetesh i pershendetur nga une..........

BE LK
07-02-08, 10:59
Pėrshėndetje ty .... !!!!
pershendetje dhe ty..........

Preshevar
08-02-08, 15:50
BELK,

Prano pėrshėndetje edhe nga ana ime,...

http://mediaphoto.doctissimo.fr/dossiers/t/a/tartalacreme/Gifs-Bisous-Bonjours-Bonne-semaine-etc-/TN-12132-bon-week-end.gif

http://www.telemobil.com.tr/referans/selam.gif

BE LK
08-02-08, 16:19
BELK,

Prano pėrshėndetje edhe nga ana ime,...

http://mediaphoto.doctissimo.fr/dossiers/t/a/tartalacreme/Gifs-Bisous-Bonjours-Bonne-semaine-etc-/TN-12132-bon-week-end.gif

http://www.telemobil.com.tr/referans/selam.gif
alejkum selam . Metesh i pershendetur ............

Gjumashja
09-02-08, 09:09
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

LuLjaa
11-02-08, 01:13
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

BE LK
18-02-08, 11:16
Gjumashe & Luljaa flm per viziten.....!

Gezuar pavaresine ..... !

Prishtinasja_
19-02-08, 11:49
BE_LK,

nje pershendetje per ty dhe per gjithe popullin e Shqiperis qe e kan perkah gjithmone Pavaresin e Kosoves ! :smile:

Pra urime edhe ty ! :biggrin:

http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

turisti
21-02-08, 21:51
Per TY i nderuar, 2x

http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Diana007
23-02-08, 17:55
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:09
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

Cia-Ferizaj
23-02-08, 21:16
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
28-03-08, 16:55
http://img119.imageshack.us/img119/131/00bkie22716784ql2.jpg

egi
29-03-08, 22:18
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje2.gif

BE LK
29-03-08, 23:16
Prishtinase
Turist
Dardan
Diana007
Cia-ferozaj
Xinxilushe (Egi)

Ju faleminderit per pershendetjet dhe viziten tuaj...!

p.s. Te trashegohet qifti, por skam mundesi pjesemarrje...!

rilinda
27-04-08, 13:42
Pėrshnetje o ēun Kukėsi!

egi
27-04-08, 15:48
Pershendetje dhe nga ana ime :smile:

Estella
27-04-08, 16:08
http://www.desktopvision.de/thumbs/4/4207603large_1568.jpeg


Optimisten wandeln auf der Wolke , unter der Pessimisten sitzen :biggrin:

emine
27-04-08, 19:45
pershendetje vellaqko!
http://i1.tagstat.com/images/user3/53/85/93/5385932938-62849929.jpg

gazi-de
28-04-08, 23:40
Pershendetje i nderuar,ke humbe edhe ti krej plako.......

BE LK
29-04-08, 14:11
Pėrshnetje o ēun Kukėsi!
Flm per viziten oj cuce prizereni, shyqyr qe ju ra njehere ne mend me dal ka oda ime se dhe sovatimi i kishte pas rene...:biggrin:!

Pershendetje dhe nga ana ime
Gjithashtu te pershendes, me duket se ke harru me sjell noj ushtrim...:tongue:http://www.desktopvision.de/thumbs/4/4207603large_1568.jpeg


Optimisten wandeln auf der Wolke , unter der Pessimisten sitzen
Flm per viziten....sa per texin ?!pershendetje vellaqko!
http://i1.tagstat.com/images/user3/53/85/93/5385932938-62849929.jpg

O faleminderit Motrushe, te uroj nje dite te mbare.....


Pershendetje i nderuar,ke humbe edhe ti krej plako.......
Gaz djali, te faleminderit per viziten. Ne fakt kam fillu me e lan pak pas dore kete oden time. e keshtu kam pas disa pune jo pak te hidhura. zoti na i lehtesofte dhimbjet, se kjo jete keshtu e kishte ....!

Me t'mira BE LK

rilinda
29-04-08, 14:19
Ēka dmth. sovatimi?!

BE LK
29-04-08, 14:22
Ēka dmth. sovatimi?! Pehhhhhhhhhhh, si s'po ja thoni hiq shqipes sime dhe ju...hahahaah


Sovatim= Sovatim = sovatim... Shtresa qe i vihet murit prej llaqi ne momentin kur ndertohet nje shtepi pao dicka tjeter quhet sovatim...!

pa pa pa sa te trashe anej ka prizereni....hahahahaha

te pershendes shume...!

BE LK

rilinda
29-04-08, 14:39
Pehhhhhhhhhhh, si s'po ja thoni hiq shqipes sime dhe ju...hahahaah


Sovatim= Sovatim = sovatim... Shtresa qe i vihet murit prej llaqi ne momentin kur ndertohet nje shtepi pao dicka tjeter quhet sovatim...!

pa pa pa sa te trashe anej ka prizereni....hahahahaha

te pershendes shume...!

BE LK

Pha phaaaa... a molere po t'dokna une tye aaaa?! Nc nc nc :cool:

Selom.

Adina-R.Ks
29-04-08, 20:50
Pershendetje...
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
30-04-08, 00:51
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

Prishtinasja_
01-05-08, 09:55
Malok....moti nuk te kam pershendet ! :biggrin::eek:

Nje pershendetje per TY ! :smile:

Arkza
26-05-08, 15:56
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........

Albonita
10-06-08, 07:38
Pershndetje nga Albonita..deshiroj nje dit te qet..!

Adina-R.Ks
10-06-08, 21:12
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

MemphiSx
15-06-08, 22:44
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif

uck_aksh
17-06-08, 00:23
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-M.gif

BE LK
17-06-08, 07:50
Doja tju pershendesja te gjitheve per viziten ne oden time, ju kerkoj falje per vonesen, por kjo ka ardhur si pasoje e vapes...hahaha

Ju pershendes nga thellesia e zemres dhe ju uroj nje dite te mbare !

BE LK

gazi-de
17-06-08, 17:50
Pershendetje i nderuar BE LK,nje mbremje te qete te uroj....

Adina-R.Ks
24-06-08, 12:58
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

LuLjaa
24-06-08, 23:59
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

Prishtinasja_
23-08-08, 08:29
Malok te deshiroje nje fundjave te kendshme ! :biggrin:

http://i84.photobucket.com/albums/k24/kymyrr/d2/48.jpg


Te pershendet

Fushorja....:tongue::tongue:

BE LK
23-08-08, 10:23
Malok te deshiroje nje fundjave te kendshme ! :biggrin:

http://i84.photobucket.com/albums/k24/kymyrr/d2/48.jpg


Te pershendet

Fushorja....:tongue::tongue:
Ju falenderoj per viziten tuaj te vyer ne oden time.

Me respekt BE LK

p.s. oj fushore, ke humb krejt bre !?

Estella
23-08-08, 21:01
Pranoni Pershedetje Te Perzemerta...

Prishtinasja_
31-08-08, 19:09
http://img254.imageshack.us/img254/1458/urimibl4.jpg

egi
31-08-08, 19:39
http://www4.slikomat.com/08/0831/sv-ramaza.jpg (http://www.Slikomat.com/slika/3089856.htm)

rilinda
01-09-08, 04:23
Me fat muajin e Ramazanit!
Qoftė ky muaj i paqes, mirėsisė dhe mbarėsisė!
Allahu xh.sh. ua pranoftė agjerimin dhe na udhėzoftė gjithmonė drejtė rrugės sė mbarė!

LaCoStA
01-09-08, 05:04
http://www.klubikulturor.com/dposter/ramazani.jpg

Ju uroj nga thellesia e zemres nje muaj te begatshem dhe agjerim te lehte.

Lus Allahun qe te kalojme te gjith nje agjerim te leht, gjithashtu Ai te na e pranoj ate.

gazi-de
07-09-08, 16:35
http://www.foontastic.com/images/ramadan/ramadan001.jpg

hasanmehmeti
09-09-08, 17:44
Selam Alejkum Be Lk,

Duke shpresuar se jeni mire me shendet te Uroj Agjerim te lehte te Muajit te Ramazanit.

Me Respekt,
Hasani

Tizziano
10-09-08, 16:12
Selam Alejkum Be Lk,

Duke shpresuar se jeni mire me shendet te Uroj Agjerim te lehte te Muajit te Ramazanit.

Me Respekt,
Hasani
***********

Alejkum selam o hasan...

Me qe BE LK eshte me bushime vjetore, une po mar mundimin me te shkrujt...
E me te uru gjithashtu dhe ty agjerim tte lehte dhe te pranueshem...!

***

Gjithashtu u uroj te gjithe anetareve qe kane uruar BE LK muajin e madherueshem te ramaznit, pasi BE LK ma ka lene amanet me ua kthy selamin...:D

C'do te mire !

Tizziano ne vend te BE LK

***********

aLbaChiCk
12-09-08, 10:44
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/happyweekend-1.jpg

Prishtinasja_
22-09-08, 15:18
ooo Malok rrofsh sa malet e Shqiperis....:biggrin:

Gjithe te mirat ! :smile:http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/birthday9.gif

gazi-de
22-09-08, 18:09
URIME URIME,i gezofsh edhe 102 tjera,pershendetje e te uroj gjdo te mire ne jete.
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/thumb_ditelindja.jpg

lirik
23-09-08, 18:49
Urimet me te sinqerta per ju belk gezofsh jeten edhe ne pleqeri uroj shum tė mira per ju
te uron liriku i vargjeve shqiptare nga mergimi

Lona
25-09-08, 09:22
Pershendetje te perzemerta i nderuar..

Jana
30-09-08, 00:26
Urime Fejesa...

http://img227.imageshack.us/img227/2363/lulakuranioq0.gif

Dardan Kastrati
30-09-08, 11:46
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram8.gif (http://www.albanianglitters.com/)

Trina_1
30-09-08, 13:21
http://img530.imageshack.us/img530/2773/urimexw2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Prishtinasja_
30-09-08, 15:51
http://img215.imageshack.us/img215/1930/rosekoranpk3.jpg

ninnela
01-10-08, 00:18
Zoti leshon bekimin
mbi ata qe besojne
u dhuron dite
kur mund te festojne
ruaji keto festa
si ata dy sy
dhe dije se Bajrami
eshte dhurate per ty


ME FAT FITER BAJRAMI

vjeshta
18-10-08, 21:50
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Albonita
13-12-08, 10:43
http://img209.imageshack.us/img209/1893/173323a1d13d2b66552a852ih8.jpg (http://imageshack.us)


TE Pershndes sinqerish ..po ashtu edhe ti na mungon shume namungoj shkrimet e tua shum te bukra.


Deshiroj nje fund jave te Mrekullushme..


Rrespekt per ty.

gazi-de
26-12-08, 17:09
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

MemphiSx
28-12-08, 23:47
BE_LK,Urime Viti i Ri,Uroj qe edhe viti qe po vjen te percjell me gjithe te mirat,qe te kesh shendet,dhe suksese ne jete!

Te pershendes nga Gjakova City!!


http://img71.imageshack.us/img71/5544/gjakova20082bc1.jpg

ritta
29-12-08, 14:34
http://i140.photobucket.com/albums/r17/madmd23/Happy-new-year-2.jpg

Albonita
26-02-09, 09:13
Na mungnon shumee..!http://img21.imageshack.us/img21/4161/rpalebyorizablumen1.gif (http://imageshack.us)

Arkza
26-03-09, 15:39
Me Vjen keq qe ju kam kam lan pas Dore , Shkaku ishte Puna dhe mos premtimi i kohes se lir !
Ju Pershedes shume Be LK !

http://i241.photobucket.com/albums/ff5/WitchyWoman_0000/A%20Starters/Flowers/flowers3002wwg.gif (http://witchyswikkedgraphix.com/)

Albonita
22-05-09, 08:39
http://img195.imageshack.us/img195/2154/6csezy8.jpg (http://img195.imageshack.us/my.php?image=6csezy8.jpg)

Lijanna
26-07-09, 12:48
Pershendetje Be Lk :)

gazi-de
31-08-09, 01:43
hmmm dje me duket ishe ne fd thash mos na harrove
te pershendes

Albonita
05-09-09, 09:42
http://img529.imageshack.us/img529/615/liebegruesseblume.jpg (http://img529.imageshack.us/i/liebegruesseblume.jpg/)

BE LK
05-09-09, 10:16
Te Nderuar Miq.

Pas disa pushimeve te kushtezuara, serish kam kenaqesine te jem ne mesin tuaj te ngrohjte.

Ju falenderoj te gjitheve per urimet dhe pershendetjet,
Pranoni pershendetjet me te sinqerta nga ana ime !

Ju uroj nje dite te mbare,

BE LK

p.s.
Gazi-de serish do me kesh ketej verdale, por jo me si me pare :biggrin:

Diana007
05-09-09, 14:44
http://img515.imageshack.us/img515/5135/dianaq.gif

MemphiSx
19-09-09, 22:47
http://img165.imageshack.us/img165/7894/14815341wj9.jpg

Jana
19-09-09, 23:34
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram11.gif

Albonita
31-10-09, 10:12
http://img689.imageshack.us/img689/8443/2z6h8vn.gif (http://img689.imageshack.us/i/2z6h8vn.gif/)

Albonita
27-11-09, 07:52
http://img21.imageshack.us/img21/677/indexpf5.gif (http://img21.imageshack.us/i/indexpf5.gif/)

rafet llapjani
27-11-09, 09:53
Me fat festen e Kurban Bajramit (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?t=20828)

LaCoStA
27-11-09, 11:15
Mė lejoni njėherė t’ju uroj me nderė, qė kėtė ditė tė madhe ta festoni edhe 100 herė. Uroj qė kurr t’keqe mos tė shijoni, Kurban Bajramin, ta gėzoni.

http://www.shkodraonline.com/e107_images/newspost_images/b.jpg

LuLjaa
27-11-09, 17:04
Urime Kurban Bajramin
uroje te presni edhe shume e shume festa te tjera
ne Lumturi, Dashuri, Harmoni e Paqe.


Me Respekt LuLjaa!

Albonita
10-12-09, 08:18
Te pershndes shume ....duke deshirua nje perfundim viti me Suksese.!


http://img693.imageshack.us/img693/5011/bluecandlescf8.gif (http://img693.imageshack.us/i/bluecandlescf8.gif/)

Dal nga kjo dhome me shum Rrespekt per ty Albonita.

Albonita
15-05-10, 14:23
http://img1.imagehousing.com/100314/12f42b3a3a0879d1834139d688be4e30.gif

Albonita
01-07-10, 06:35
Deshiroj caste dhe momente te Lumtra ne gjdo hap te jetes tende..
Te pershndet Sinqerisht dhe me shum Rrespekt ----> AlbonitA.

http://view.stern.de/de/picture/1560422/Rot-wei%C3%9F-Rosen-Rosenbl%C3%BCte-Zweisamkeit-rotweis-Rot-510x510.jpg

Kaqanikasja
14-02-11, 15:30
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink: