PDA

View Full Version : juskoster


selvija
01-11-07, 11:48
Pershendetje juskoster ja hapa oden tende dhe prit musafiret e ty ashtu si ka hije..
te pershnendes dhe uroj mirserdhje ne mesin ton shoqrore,,
q'do e mir qofte me ju..

http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/love/friends/004friendsForever22.gif (http://www.blingcheese.com/)

Elina
01-11-07, 12:32
http://www.myspaceprodesigns.com/Pixy/fly1.gif

juskoster
01-11-07, 15:59
Pershendetje juskoster ja hapa oden tende dhe prit musafiret e ty ashtu si ka hije..
te pershnendes dhe uroj mirserdhje ne mesin ton shoqrore,,
q'do e mir qofte me ju..

http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/love/friends/004friendsForever22.gif (http://www.blingcheese.com/)
SELVIJE TE FELIMINDEROHEM ME GJETH ZEMER PĖR KIT GJEST TE MIR
DHE UNE TY TE UROJ SHUM QASTE TE MIRA E SHOQERI TE MIR ASHTU SE QĖ JE TI

juskoster
01-11-07, 16:04
http://www.myspaceprodesigns.com/Pixy/fly1.gif
PĖRSHENDETJE MIKE
FLM SHUM PĖR PIKTUREN E BUKUR

aLbaChiCk
08-11-07, 18:40
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Pink-Spk-Rose7.gif

juskoster
08-11-07, 19:48
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Pink-Spk-Rose7.gif

flm alba shum shum !

vjeshta
08-11-07, 20:05
Mire se erdhe dhe qaste te bukura ne mesin tonė .


Vjeshta!

juskoster
08-11-07, 20:23
Mire se erdhe dhe qaste te bukura ne mesin tonė .


Vjeshta!
mir se ju gjeta ne kto qaste te bukura !:cool:

Linka_pz
09-11-07, 09:55
Mire se erdhe ne Forumin Dardan juskoster.

Caste te kendshme argetimi !


http://www.mylivecomments.com/graphics/ShowingLove/pic79.gif (http://www.mylivecomments.com/Myspace-Comments-Showing-Some-Love-Graphics/Myspace_Comments_ShowingLove_1427.html)

egi
09-11-07, 16:37
pershendetje me nje kafe, kalo bukur

Linka_pz
09-11-07, 16:56
http://www.zangygraphics.com/weekend/37.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=weekend&n=37)

Luana
03-12-07, 00:36
http://i108.photobucket.com/albums/n36/krishk25/ef00cc7f.gif

Gjumashja
05-12-07, 10:38
juskoter te pershendes dhe te uroj qdo te mire . . . a ka sot kafe per mu a jo . . .

selvija
15-12-07, 00:10
http://cap04.caption.it/348/captionit163836I733D35.jpg

uck_aksh
17-12-07, 05:32
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:54
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Lona
18-12-07, 15:23
Pershendetje, Urime Festa e Kurban bajramit,, me fat e te lumture qofshi gjithe jeten.

Linka_pz
19-12-07, 09:50
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

Gjumashja
19-12-07, 18:41
kafexhi...:biggrin:
Me fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....

LuLjaa
20-12-07, 04:06
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!

L~Nora
23-12-07, 19:34
Sot Bajrami me zemer ja uroj shendet dhe lumturi ju deshiroj drita e allahut rugen ja ndriqofte stacijoni gjenetit nga e keqja te shpetoft.http://img221.imageshack.us/my.php?i...ajram11qp9.gif (http://img221.imageshack.us/my.php?image=bajram11qp9.gif)Me fat e me hajr Kurban Bajrami pritshi edhe shum tjer bashk me familje paqja meshira sinqeriteti lumturija mbizotrofshin ne familjen e juaj
Nora

aLbaChiCk
26-12-07, 23:16
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Buqja_ch
30-12-07, 07:05
..... Urime vitin e ri 2008 .....

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:10
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Elina
30-12-07, 15:23
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

Xuki
30-12-07, 23:55
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 00:07
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Zana_ch
31-12-07, 01:28
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif