PDA

View Full Version : Lojė jo vetėm argėtuese!


Murgesha
04-11-07, 23:58
Tė zbėrthejmė shkurtesa tė ndryshme qė hasim nė pėrditshmėrinė tonė. Edhe luajm e edhe mėsojmė diē. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

CIA

valiii
05-11-07, 00:40
Tė zbėrthejmė shkurtesa tė ndryshme qė hasim nė pėrditshmėrinė tonė. Edhe luajm e edhe mėsojmė diē. http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

CIA

CENTRAL INTELLIGENCE AGENCY


KMDLNJ

Zero Cool
05-11-07, 10:08
Keshilli mbi te drejtat dhe lirite e njeriut


OSPF (informatike)

lyra2
05-11-07, 10:36
Open Shortest Path First -protokol

SMTP

Preshevar
05-11-07, 12:21
Open Shortest Path First -protokol

SMTP

Simple Mail Transfer Protocol

http://tuftsesi.files.wordpress.com/2007/05/wwf_big.gif


PS: e Nėse e Shiqoni kėt Pandėn gjat 45 sekundav duke ja caktuar hundėn, do ta shihni nė Realitet nėse e ktheni shikimin nga nje mur afer jush :biggrin:

BE LK
05-11-07, 14:05
Simple Mail Transfer Protocol

http://tuftsesi.files.wordpress.com/2007/05/wwf_big.gif


PS: e Nėse e Shiqoni kėt Pandėn gjat 45 sekundav duke ja caktuar hundėn, do ta shihni nė Realitet nėse e ktheni shikimin nga nje mur afer jush :biggrin:

E pashe per 45 s dhe pasi pashe ne mur pashe oren ce eshte varur ne mur ishte 14:07 hahahahaha.:biggrin::tongue:

Prishtinasja_
05-11-07, 21:27
EFTA....................:biggrin:

luckyman
07-11-07, 21:50
European Free Trade Association?!


SIG!

rilinda
08-11-07, 12:51
Pėr me qenė jo veē argėtuese, a kish me qenė mė mirė me tregu edhe pėr veprimtarinė e tyre?!

Preshevar
08-11-07, 13:43
Pėr me qenė jo veē argėtuese, a kish me qenė mė mirė me tregu edhe pėr veprimtarinė e tyre?!

OK

SIG (Services Industriels de Genčve) :biggrin:


Eshte nje ndermarje qe furnizon ujin, gazin, rrymėn, energjigjen termike dhe i mbledh bėrrlogjėt :biggrin:

luckyman
08-11-07, 21:17
European Free Trade Association?!


SIG!SIG
Schweizerische Israelische Gesellschaft....(SIG eshte nje ndermarrje per prodhimin e armeve....................p.sh SIG SAUER).

luckyman
15-11-07, 22:05
AKSH..................................:biggrin:

sherri
15-11-07, 22:46
AKSH..................................:biggrin:
Ahmaket e Kosoves,Shqiperis

Prishtinasja_
21-11-07, 14:26
AKSH..................................:biggrin:

Armata Kombetare Shqiptare

Prishtinasja_
21-11-07, 14:30
ESA ...........................:smile:

^katunari^
21-11-07, 14:42
ESA ...........................:smile:

Eminja Shkoi te Asmani ...........................:smile:

Prishtinasja_
21-11-07, 14:44
Eminja Shkoi te Asmani ...........................:smile:

hahhahaha.....:biggrin:

SANTANA-29
21-11-07, 14:49
ESA ...........................:smile:

Ekonomia Sociale Amerikane........??????

Prishtinasja_
21-11-07, 14:54
Ekonomia Sociale Amerikane........??????

JO Santana_29 ....................

^katunari^
21-11-07, 14:57
JO Santana_29 ....................

European Space Agency

uh uh , a pernime e paski a ??????:smile:

Prishtinasja_
21-11-07, 18:16
European Space Agency

uh uh , a pernime e paski a ??????:smile:

Po katunar me ne fund ja qellove !:smile:

Po de pernime..qy :biggrin:

luckyman
22-11-07, 20:34
* K K K* .......................................

luckyman
28-11-07, 21:57
* K K K* .......................................
Ku Klux Klan,........eshte nje lidhje e msheft(sekret) me motive raciste (ne SHBA).

Dallandyshja_718
08-11-08, 05:00
N B A (sport) :biggrin:

flutra
09-11-08, 08:43
N B A (sport) :biggrin:
National Basketball Association

deti_om :-)
09-11-08, 09:38
RSA.........Shtet :biggrin:

deti_om :-)
12-11-08, 17:23
RSA.........Shtet :biggrin:

Republic South Africa !!!

Angel_
12-11-08, 17:52
Fbi..............

ShEjToNkA
17-11-08, 22:01
Fbi..............

Federal Bureau of Investigation...

lovely
17-11-08, 22:24
PTT :biggrin:

ShEjToNkA
17-11-08, 22:26
PTT :biggrin:

Post, Telephone and Telegraph...

Dallandyshja_718
17-11-08, 22:28
PTT :biggrin:

Pashe Trupin Tend!...a je n'vedi...ahhahahhahahah


Push To Talk:biggrin:

lovely
17-11-08, 22:28
Udi..........

Dallandyshja_718
18-01-09, 18:11
Udi..........

Urban Development Institute...(English version) :biggrin:


OJQ?:biggrin:

shfletuesi_
18-01-09, 18:17
Organizata Jo Qeveritare Qohuuuuuuuuu

shfletuesi_
18-01-09, 18:18
Sbashku

desert
19-01-09, 21:34
Sindikata E Bashkuar E Arsimit, Shkencės Dhe Kulturės


AKP?

Dallandyshja_718
19-01-09, 22:51
Agjencia Kosovare e Privatizimit :smile:


U D SH

ShEjToNkA
19-01-09, 23:19
Agjencia Kosovare e Privatizimit :smile:


U D SH Unioni Demokratik Shqiptar!SHPK

sherri
19-01-09, 23:58
Unioni Demokratik Shqiptar!SHPK
Sherrat/Shejtanat,Po Kuvenojn

Dallandyshja_718
14-08-09, 20:02
Unioni Demokratik Shqiptar!SHPK


Sherbimi Policor i KosovesNASDAQ