PDA

View Full Version : Imeri


GURI SYLAJ
16-11-07, 17:38
Nje mireseardhje dhe nje falenderim per shkrimin .Kalofshim mire ne Dardani!

Naki
16-11-07, 19:27
Zotėri Imer,mirė se vini nė Dradania.de -duke ju dėshiruar ēaste tė mira, ju pėrshėndes kudo ēė tė jeni!

Naki

BE LK
16-11-07, 20:15
O imer pershendetje mire se ke ardhe ne dardania.de

http://www.lugs.ch/LUGS_Members/norbert.kuemin/welcome.gif

Alfred
19-01-08, 04:04
Zotėri Imer,mirė se vini nė Dradania.de -duke ju dėshiruar ēaste tė mira, ju pėrshėndes kudo ēė tė jeni!

Naki

Pershenetje edhe nga mu.