PDA

View Full Version : Oroshi


Kodra
17-11-07, 09:22
**********
**********
**********

I nderuari Oroshi,

le tė mbetet kjo dhomė ku ju mund t'i pritni dhe pėrcillni mysafirėt dhe dashamirėt tuaj.

Pėrshėndetje nga

Kodra