PDA

View Full Version : Suzii


Peja-Boy
26-11-07, 16:04
Pershendesim Anetarin e ri Suzii I urojm mire se ardhje ne Forum dhe kalim te kendshem ....

Me kongen Hajdeeee moj Dashnieeeeeeee haha !

suzii
26-11-07, 16:07
flmm shum per ke pritje solenale ahahahahhahah

nait
26-11-07, 17:35
pershendetje t eperzemerta per anetaren e re

Dardan Kastrati
26-11-07, 18:13
flmm shum per ke pritje solenale ahahahahhahah
tok tok suzii mire se ke ardhur ne forumin e dardanise , uroj te ia kalosh sa me mire ....

suzii
26-11-07, 18:19
:smile: flm shum i nderuar gjithmon kam respekt per tyyy je me i miri

Dardan Kastrati
26-11-07, 18:26
:smile: flm shum i nderuar gjithmon kam respekt per tyyy je me i miri

suzii ti je :cool: qofsh e respektuar si gjithnje, me shoqeri te mire gjithesesi do te jem i mire.ti je yll i pa shuar qe shenderit ne qiell ......

Peja-Boy
04-12-07, 17:17
http://www.locolobo.net/bokstaver/3/s.gifhttp://www.locolobo.net/bokstaver/3/u.gifhttp://www.locolobo.net/bokstaver/3/z.gifhttp://www.locolobo.net/bokstaver/3/i.gif (http://www.locolobo.net/bokstaver/3/s.gifhttp://www.locolobo.net/bokstaver/3/u.gifhttp://www.locolobo.net/bokstaver/3/z.gifhttp://www.locolobo.net/bokstaver/3/i.gif)

Peja-Boy
04-12-07, 17:19
http://www.locolobo.net/bokstaver/3/s.gif http://www.locolobo.net/bokstaver/3/u.gif http://www.locolobo.net/bokstaver/3/z.gif http://www.locolobo.net/bokstaver/3/i.gif

Gjumashja
04-12-07, 18:18
Suzii mire se ke ardh . . .uroj te kalosh si osht mas miri kettu ne mesin tone . . .

LuLjaa
10-12-07, 01:11
suzii Pershendetje shume per ty syn
t'deshiroj gjithe te mirat..

http://s.rimg.info/1283ba96bc30a974a51de3d03576ac12.gif

turisti
11-12-07, 18:30
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg __________________

Dardan Kastrati
12-12-07, 12:44
http://img341.imageshack.us/img341/865/thumbnailou0.jpg

Dardan Kastrati
12-12-07, 13:19
http://img57.imageshack.us/img57/4579/valentine20420copysq7.jpg

suzii
12-12-07, 13:24
Gjumashja flmmm shum .....Te pershendes edhe un ty nga zemra .......

suzii
12-12-07, 13:30
Luljaa te faleminderit per lule..... Te pershendes edhe un ty shum shum ...mpuqqqqqqqq te kam moter tyyy

suzii
12-12-07, 13:32
Ju faleminderit turisti..pershendetjee te ngrohta ngaa unnnnn

Dardan Kastrati
14-12-07, 16:42
http://img214.imageshack.us/img214/5336/rose2tk8.jpg

uck_aksh
17-12-07, 05:42
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:17
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Nirvana Band
18-12-07, 14:19
Pershendetje per ty ,uroj te keni qaste te mira.

Arkza
18-12-07, 14:37
Pershendetje Suzii , Me Fat Kurban Bajrmin dhe le te Jet Vit i Mbare per te Gjithe !!

Lona
18-12-07, 15:51
Pershendetje , Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten.

Linka_pz
18-12-07, 23:01
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

gazi-de
19-12-07, 09:53
Pershendetje dhe urime fastat e fund vitit..........

suzii
19-12-07, 16:19
Ju Faleminderit .....Ju Pershendes edhe un shum shummmm... Urimee festat edhe tyyy e qdo te mir ne jetttt si don zemra e juaj.

suzii
19-12-07, 16:22
Dardani Faleminderit shum shumm nga Juve..Te uroiedhe un Kurban .Bajraminnn e te uroi shum te mira ne jett....

suzii
19-12-07, 16:29
Flm Linka pz gjithashtu ju uroi Festen e Kurban ...Bajramit e ju uroi shum te miraa suksese dhe fat ne jet.....

suzii
19-12-07, 16:31
Gjithashtu Lona ju uroi Bajramin e qdo te miraaa ne jettttt...

suzii
19-12-07, 16:33
Arkza Pershendetje ...... Edhe ty te Uroiiii Festattt e fundit dhe shum Gezime ne jet.

LuLjaa
20-12-07, 04:54
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!

suzii
20-12-07, 09:19
Faleminderit Luljaa per kto fjal te bukura. Te Uroi gjithashtu Festen E Kurban Bajramit E Te Uroi Fat lumturiii Dashuriii e shum te mira ne jet .....

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:29
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

suzii
31-12-07, 14:23
Uowwwww Merciiiiiii Dardani Gjithashtu Te Uroii Vitin E Ri 2008 e gjith te mirat ne jet .... Te Uroi shum suksese lumturi e fat ..................

Peja-Boy
04-01-08, 22:10
http://www.locolobo.net/loveblue.gif

Peja-Boy
04-01-08, 22:12
http://www.locolobo.net/lovefalliluvu.gif

Peja-Boy
04-01-08, 22:12
http://www.locolobo.net/lovespecialheart.gif

Peja-Boy
04-01-08, 22:14
http://www.locolobo.net/romancelips.jpg

Peja-Boy
04-01-08, 22:23
http://www.heathersanimations.com/alphabets/abc89_files/bz03215.gif http://www.heathersanimations.com/alphabets/abc89_files/bz03217.gif http://www.heathersanimations.com/alphabets/abc89_files/bz03222.gif http://www.heathersanimations.com/alphabets/abc89_files/bz03205.gif

Peja-Boy
04-01-08, 22:25
http://www.heathersanimations.com/alphabets/beach/KKS~Christmas%20at%20the%20Beach%20S.gifhttp://www.heathersanimations.com/alphabets/beach/KKS~Christmas%20at%20the%20Beach%20U.gif


http://www.heathersanimations.com/alphabets/beach/KKS~Christmas%20at%20the%20Beach%20Z.gif

http://www.heathersanimations.com/alphabets/beach/KKS~Christmas%20at%20the%20Beach%20I.gif

LuLjaa
11-02-08, 01:20
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

turisti
21-02-08, 22:18
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Dardan Kastrati
24-02-08, 11:58
http://img89.imageshack.us/img89/2171/1kc1a9be97cdei6tk6.jpg