PDA

View Full Version : DritonPR


Elina
05-12-07, 21:07
Vendas i nderuar,ke pershendetje te ngrohte nga une!

Gjithashtu te deshiroje mireseardhje ketu ne mesin tone!

Caste te kendeshme kudo qe je...

Elina!

http://profilejewels.net/grafix/specialties/Welcome/cowgirls_welcome.jpg

rilinda
05-12-07, 21:14
Eh moj teze po lokaliste je :biggrin:

Driton, mirė se na paske ardhur kėndej.

Elina
05-12-07, 21:17
Eh moj teze po lokaliste je :biggrin:

Driton, mirė se na paske ardhur kėndej.


Pse moj lokaliste? :biggrin: po gjaku te ngreh kah i yti diqysh :biggrin:

DritonPR
05-12-07, 21:54
oooo Elina falemnderit, me bone mua te ndjehem special :P

Je shpirt si yll :D

Flm Rilinda

Ju dua te gjithve, startuar nga Elina :)

Arkza
07-12-07, 15:57
Te Preshendes Dhe te Uroj Argetim te Kendshum !:smile:

aLbaChiCk
08-12-07, 00:48
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/HaveaGreatWeek-endFlowers720.gif

Arkza
18-12-07, 15:46
Pershendetje Driton , Me Fat Kurban Bajramin , le te jet Vit i Mbare per te Gjithe !!

DritonPR
18-12-07, 20:45
ooo flm shum Arkza, je yll me te vertet :D

pse po ma uron bajramin moj jom katolik haha hajgare po boj

flm gjithashtu edhe ty me fat bajramin e ishalla ki suksese ne qdo aspekt te jetes ditore :)

Albachick danke shum a :D

Linka_pz
18-12-07, 20:48
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

Cia-Ferizaj
18-12-07, 22:09
me fat festen e bajramit

gazi-de
19-12-07, 10:09
Pershendetje,urime festat e vund vitit............

Gjumashja
19-12-07, 18:38
Me fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....

LuLjaa
20-12-07, 04:11
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!

Prishtinasja_
20-12-07, 17:08
Vendas....:biggrin:

http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_kurban.JPG

DritonPR
21-12-07, 22:06
Te dashur forumista:

Linka_Pz, falemnderit per urimin, gjithashtu edhe ty dhe familjes tende me fat Bajramin!

Cia Ferizaj, edhe ty shoki me familjen me fat bajramin, edhe kqyr naj dele boni spiunazh :P

Gazi de, i nderuar falemnderit, gjithashtu edhe ty me familje urime festat e fund vitit, shpresoj se do ju sjell viti i ri lumturi, hare, dhe shendet ne familje.

Gjumashja amin, ishalla Kosova e pavarur vitin tjeter, urime Bajramin dhe ty e familjes :D (e mos flej shum se te gjuj ne gjum me sherbet!)

Lulja sa te embla fjalet tua, falemnderit, gjithashtu edhe ty dhe familjes me fat Bajramin me qdo te mire ne jete :)

Prishtinase vendase :D falemnderit, hajde urime edhe ty e familjes Bajramin, e heren tjeter e festojm ne Prishtine :)

Me respekt,

Kryetari i ardhshem i Kosoves (po boj shaka), Dritoni.

egi
22-12-07, 14:19
qy ky tipi e paska oden e vet...une se gjeta edhe e shkruva edhe njo..shyqyr keta moderatort shum shpejt pi ndreqin gabimet tona heheh

ani driton..too bad you're not hamlet hehehhe
Urime festa..
Pershendetje

Buqja_ch
30-12-07, 08:13
..... Urime vitin e ri 2008 .....

Diana007
30-12-07, 13:12
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Elina
30-12-07, 13:14
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

Gjumashja
30-12-07, 13:57
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3945837/2/istockphoto_3945837_bottle_champagne_saying_happy_ new_year_2008.jpg

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:21
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

rilinda
30-12-07, 19:10
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

Xuki
30-12-07, 23:06
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 01:07
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Zana_ch
31-12-07, 01:10
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

Albonita
06-01-08, 16:20
Gjithqka le te behet siq deshironi ju per te miren tuaj , le te jet nje vit i mbar dhe i suksesshem per ju viti 2008 me shum rrespekt te pershendet Albonita..

DritonPR
08-01-08, 06:50
ooo kom harru me kqyr knena e jom kon nxon, me falni per vones, po falemnderit krejtve per urimet e bukura :)

Egi, harro njerz e vdest edhe ti (hamletin), urime vitin e ri ty :)

Buqe, flm, urime vitin 2008 edhe ty! (gjith kur e shoh nickun tond, ma qon mallin e buqe qitakut kur e kom taku ata :P)

Diana, flm shoqe, kartolin e bukur nga ti :D te uroj vitin 2008 edhe ty e shpresoj se ki fat ne jete :)

Elina, flm shoqe edhe ty urime vitin 2008, shpresoj se ki fat e qdo te mire ne kete vit (edhe nje bojfrend e ishalla nuk bohesh kurr hostigj haha)

Gjumashja, pe lo gezuar me ty veres kur te vi atje, edhe me qon ti ne bar :D gezuar 2008 ;)

Dardan flm haver, panoram e bukur ishte, urime vitin 2008 edhe ty :D

Rilindushe lulkuqe e shadervanit, flm per urim, hajt se kur te vi ne prizren me qon ti ne restoran anena ka ai lumi afer kufirit me shqiprin :P...urime 2008, shpresoj se ki suksese ket vit

Xuki svajclland danke :D Te uroj qe viti 2008 te sjell ty fat dhe qdo te mire!

Uck Aksh, patriot flm per kartolinen e bukur :D edhe ty me fat viti 2008 me qdo te mire ne jete

Zana flm per urimin, gjithash happy new year 2008 edhe ty me qdo te mire ne jete :)

Albonita sa lezet ki shkru, shkruja qashtu edhe mamit tem nje email haha...flm, urime edhe ty vitin 2008, me qdo te mire ne jete siq ta don zemra :D

ninnela
14-01-08, 10:41
Pershendetje per ty driton

KALOFSH BUKUR

uck_aksh
22-01-08, 12:41
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)

Prishtinasja_
01-02-08, 13:13
Vendas.........:smile:

http://crazyprofile.com/myspace_graphics/imgs/Weekend003.gif

Arkza
06-02-08, 13:25
Kudo te jesh te Pershendes ! :smile:

uck_aksh
07-02-08, 00:26
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif

LaCoStA
07-02-08, 10:10
Pėrshėndetje ty .... o Driton PR-ja !!!!

DritonPR
07-02-08, 19:32
une kishe me keni harru :D

flm Ninnela, UCK_AKSh (rrofsh me ato grafike qe i ki bo :) Prishtinase (bashkvendase danke shum a, edhe ty nje vikend te bukur qe vjen), Arkza, dhe Lacost, ju flm per pershendetjet :D

Preshevar
08-02-08, 15:44
Prishtinali, kaloja nje week-end sa me te mir !
http://mediaphoto.doctissimo.fr/dossiers/t/a/tartalacreme/Gifs-Bisous-Bonjours-Bonne-semaine-etc-/TN-12132-bon-week-end.gif
Preshevari,

Gjumashja
09-02-08, 09:12
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

LuLjaa
11-02-08, 01:12
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

Prishtinasja_
19-02-08, 12:16
http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

DritonPR
20-02-08, 09:47
Preshevari, Gjumashja, Lulja, dhe Prishtinasja ju flm shum per puthjet hahah

edhe une ju du juve shum, ama ma shum e du pavarsin :biggrin:

Dardan Kastrati
20-02-08, 15:43
http://img84.imageshack.us/img84/6145/urimekx5.gif

turisti
21-02-08, 20:53
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
23-02-08, 12:44
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Diana007
23-02-08, 16:49
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:56
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

Amina
27-03-08, 20:28
Pershendetje Driton, uroje nje nate te kendshme.

DritonPR
28-03-08, 16:24
Dardan, Turisti, Arb, Diana, Darnani prap ti :tongue: ju flm per urimin e pavarsis...urime edhe juve, e tash koha per neve perpara me punu me qu shtetin tone ne Evrope, e mos mi lon shkive me hi ne Kosove as me viza

DritonPR
28-03-08, 16:25
Pershendetje Driton, uroje nje nate te kendshme.


oooo thank you honeyyy, ta hankshe lieben ty, shpirtin, loqken, zemren, pallaqinkat qe i maron ti, krejt ti honksha hahah :biggrin:

egi
29-03-08, 22:21
http://www.graphicsdb.com/data/media/453/friendship_rose.gif

DritonPR
30-03-08, 17:36
oooo thank you honey, you trying to make me gay with that flower ? haha jk

ok flm per lulen, e marr, dhe ta vnojn ne flok permi veshit te djatht, edhe ill kiss your forehead :D

Pershendetje Egi.

LuLjaa
30-04-08, 00:53
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

.. Edhe ti ke hup krejt :)

DritonPR
22-05-08, 06:07
ueeeeeeee um paskeni harru krejt fijuuuuuuu kom me ju rreh tash :P

Lule thank you shoqe, qysh te kom aaaa :D

rilinda
22-05-08, 13:00
Oooooo Prishtinali Se Jo Mahi, where are ti more?! :biggrin: A how are ti a?! :biggrin:

DritonPR
24-05-08, 07:15
ooo prizrena like, i am ktu, i am mire shum good, how je you? Si is family jote?

ja paske nis me mesu anglishten ti, good mire qiki :)

Arkza
25-05-08, 16:19
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........

Estella
27-05-08, 11:07
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/freundschaft/band_der_freundschaft.jpg

Albonita
10-06-08, 07:38
Pershndetje nga Albonita..deshiroj nje dit te qet..!

Adina-R.Ks
10-06-08, 21:13
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

MemphiSx
15-06-08, 22:47
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif

uck_aksh
17-06-08, 00:22
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-M.gif

Adina-R.Ks
24-06-08, 13:00
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

LuLjaa
24-06-08, 23:58
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

DritonPR
27-06-08, 21:44
ooooo, thank you Arkeza, ESTELLA, Albonita, Adina, Memphis, UCK, Adina prap :D, si dhe Lulja...i love you allll

egi
28-06-08, 22:11
Pershendetje more Amerikan...kalo bukur dhe ishalla gjen nuse qe te pershtatet =)

DritonPR
23-02-09, 06:07
Pershendetje more Amerikan...kalo bukur dhe ishalla gjen nuse qe te pershtatet =)

Flm moj amerikank wanna be :P e me qat ishalla qe e kishe shkru, u bo :D sidoqoft edhe ty te uroj ne ardhmeri nje princ, se tash mos gabo se xixa, e le je :P

lazdrani
24-02-09, 13:05
http://www.fotosearch.de/bthumb/DGV/DGV097/76146474.jpghttp://www.fotosearch.de/bthumb/CSP/CSP045/k0454472.jpghttp://www.fotosearch.de/bthumb/ISH/ISH106/42-15358996.jpg

Albonita
26-02-09, 08:49
http://img21.imageshack.us/img21/4161/rpalebyorizablumen1.gif (http://imageshack.us)