PDA

View Full Version : Dardan Kastrati


Faqet : [1] 2 3

rilinda
08-12-07, 17:51
Pėrshėndetje pėr TY Dardan.
Mos harro me na u bashku n'gosti http://www.emoticons4u.com/fingers/fing02.gif :biggrin:

Dardan Kastrati
08-12-07, 18:18
Pėrshėndetje pėr TY Dardan.
Mos harro me na u bashku n'gostihttp://www.emoticons4u.com/fingers/fing02.gif :biggrin:
Te flm nga ju qofsh e pershendetur dhe e nderuar gjithenje ,patjeter do te jem ne gostin e juaj :thumbup:

Peja-Boy
08-12-07, 18:25
Chaste te kendshme ne Forumin Dardania ...!

Respekt Peja^Boy

Dardan Kastrati
08-12-07, 18:31
Chaste te kendshme ne Forumin Dardania ...!

Respekt Peja^Boy

Te flm nga ju , ju uroj edhe juve t'ia kaloni sa me mire....
Shendet Dardani.....

gazi-de
08-12-07, 19:11
Pershendetje Kastrat,te uroj qasje te kendshme ne f/d..
gjdo te mire me respeket gazi-de....

Dardan Kastrati
08-12-07, 19:19
Pershendetje Kastrat,te uroj qasje te kendshme ne f/d..
gjdo te mire me respeket gazi-de....
Pershendetje edhe nga ana ime ... te flm per respektin e juaj e qofsh e respektuar cdo here ne jete , gezim dhe shendet paqesh gjithemon.

Shendet dhe te gjitha te mirat

Sy_kaltra
08-12-07, 21:24
Mire se ke ardhe Dardan Kastrati ,te deshiroj qaste te kendeshme ne forumin dardan ..

Selam babadimrit :biggrin:

Gjumashja
08-12-07, 21:29
dardan mirese ke ardh...eja edhe ti te ngrem dolli dhe per kete sfide... e noshta te del nafak edhe te mesitet.... hahahah te pershendes...

Flori-88
08-12-07, 23:14
pershendetje dardan mire se ke ardh sna tregove kurgjo per vete mos je i anes Kamenices... kaloja sa me mrie see u soon enjoy here ...

Nirvana Band
08-12-07, 23:44
Pershendetje shoki, uroj te kalosh mire me ne.

Dardan Kastrati
09-12-07, 12:37
Mire se ke ardhe Dardan Kastrati ,te deshiroj qaste te kendeshme ne forumin dardan ..

Selam babadimrit :biggrin:
Mire se ju gjeje e nderuar ,po ashtu ju uroj argetim sa me te mire me ne ....
selam paqesh aagagagag :smile:

Dardan Kastrati
09-12-07, 12:39
dardan mirese ke ardh...eja edhe ti te ngrem dolli dhe per kete sfide... e noshta te del nafak edhe te mesitet.... hahahah te pershendes...
Te flm per pershendetjen ,qofsh me fat e jete te gjate GEZUAR :biggrin: .Ja po rrin ne gjum ti spo te shohin mesit hiq kur po vijne ahahahahaha

Dardan Kastrati
09-12-07, 12:42
pershendetje dardan mire se ke ardh sna tregove kurgjo per vete mos je i anes Kamenices... kaloja sa me mrie see u soon enjoy here ...
Pershendetje edhe juve Flori-88 dhe te flm per mire se ardhje , hmmm ka kohe jam kendej pari.Me shume per veten time kam shkruar ne Prezonte veten ,perndryshe jam nga rrethi i Anadrinise ...rrafshi i dukagjinit.....


Shendet dhe me te mira

Dardan Kastrati
09-12-07, 12:44
Pershendetje shoki, uroj te kalosh mire me ne.
Te flm per pershendetjen shume nga ana juaj .Qofsh i pershendetur edhe nga ana ime dhe argetim sa me te mire ...

Respekt ....

Albonita
10-12-07, 21:43
Po ashtu te pershendes qaste te mira ne vazhdim me rrespekt Albonita.!!

Dardan Kastrati
10-12-07, 21:54
Po ashtu te pershendes qaste te mira ne vazhdim me rrespekt Albonita.!!
Te flm per pershendetjen e juaj ne dhomen time , respekt paqesh gjithemone ...

Shendet ....

Sy_kaltra
13-12-07, 21:50
http://images.fotosearch.com/bigcomps/PDS/PDS139/AA003966.jpg

Dardan Kastrati
13-12-07, 22:06
http://img84.imageshack.us/img84/5245/ty2hf0.gif

Ncuk nuk harroj jo ta sjell ne oden tende agahahahahaha

Ma-Origano
14-12-07, 13:47
pershendetje gjithasthu!!

Dardan Kastrati
14-12-07, 17:50
pershendetje gjithasthu!!

Te flm per pershendetjen e juaj , uroj te ia kaloni sa me mire ne mesin tone ....

L~Nora
15-12-07, 01:04
.............
1091
...........

Linka_pz
15-12-07, 09:50
http://sl.glitter-graphics.net/pub/615/615183mrp9q8l8q5.gif

ssara
15-12-07, 14:30
Pershendetje i nderuar qaste te kendshme ne dardani

Dardan Kastrati
15-12-07, 14:55
http://img218.imageshack.us/img218/583/faleminderitpervizitck5.gif.............
1091
...........

Dardan Kastrati
15-12-07, 14:56
http://sl.glitter-graphics.net/pub/615/615183mrp9q8l8q5.gif
http://img218.imageshack.us/img218/583/faleminderitpervizitck5.gif

Dardan Kastrati
15-12-07, 14:57
Pershendetje i nderuar qaste te kendshme ne dardani

http://img218.imageshack.us/img218/583/faleminderitpervizitck5.gif

adidu
15-12-07, 19:14
Dardan i Dardanise, te pershendes vellazerisht(nga Tirana) nga forumi Dardania.

Amina
15-12-07, 23:07
Pershendetje Dardan, hmm ske qen moti ksajde. Kalo mire.

Dardan Kastrati
16-12-07, 14:22
Dardan i Dardanise, te pershendes vellazerisht(nga Tirana) nga forumi Dardania.
http://img98.imageshack.us/img98/4056/faleminderitpervizitck5ne7.gif
Pershendetje edhe nga ana ime i nderuar adidu ,uroj te ia kaloni sa me bukur ne mesin tone ....

Dardan Kastrati
16-12-07, 14:24
Pershendetje Dardan, hmm ske qen moti ksajde. Kalo mire.
http://img98.imageshack.us/img98/4056/faleminderitpervizitck5ne7.gif
jam here pas here , kuptohet kur te kemi rryme ne Ks se per momentin eshte me reduktime te gjata orari i rrymes , keshtu qe nuk jam gjithnje ne On.
Kaloja sa me mire edhe ti e nderuar ...

uck_aksh
17-12-07, 05:11
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Dardan Kastrati
18-12-07, 15:13
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg
Te flm shume per kete pershendetje te mrekullueshme , Uroj te ia kaloni sa me mire edhe juu.........

Lona
18-12-07, 15:42
Pershendetje Dardan , Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten.

Dardan Kastrati
18-12-07, 18:37
Pershendetje Dardan , Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten.
http://img100.imageshack.us/img100/2328/11977417rm7.gif

Linka_pz
18-12-07, 20:42
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

Dardan Kastrati
18-12-07, 20:46
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

Shume te flm per kete Urim.
Fati dhe lumturia te ju ndjek edhe juve ne qdo sfere te jetes ,duke te uruar te gjitha te mirat ashtu siq ju do zemra juve .......

gazi-de
19-12-07, 10:26
Dardan pershendetje dhe me Fat Kurban Bajrami..................................

Dardan Kastrati
19-12-07, 14:24
Dardan pershendetje dhe me Fat Kurban Bajrami..................................

http://img85.imageshack.us/img85/7398/11977417rm7cz4.gif

Paradox_13
19-12-07, 17:57
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

Gjumashja
19-12-07, 18:15
Me fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....

Dardan Kastrati
19-12-07, 20:21
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

Qofsh me Fat dhe lumturi dhe te flm shume nga ju....

Dardan Kastrati
19-12-07, 20:23
Me fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....
Qofsh me Fat e lumturi , urimit tende i bashkangjitem edhe une per festen tjetert te presim ne Kosoven e pamvarur........... Gezuar.....

LuLjaa
20-12-07, 03:57
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!

lazdrani
20-12-07, 11:58
Me fat festa e Bajramit

Dardan Kastrati
20-12-07, 15:37
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!
Paqja dhe lumturia le te mbretron edhe ne familjen e juaj ,, shume shume flm per kete urim te mrrekulleshem ...........

Dardan Kastrati
20-12-07, 15:39
Me fat festa e Bajramit
Qofsh me Fat dhe i Lumtur ne kete feste te Bajramit ,, te flm nga ju shume ..........

Prishtinasja_
20-12-07, 16:41
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_kurban.JPG

Dardan Kastrati
20-12-07, 16:51
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_kurban.JPG
Te flm shume, qofshi e lumtur dhe me gezime per kete Feste .........

~AmaZonA~
21-12-07, 20:12
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy124643946D31.gif

Dardan Kastrati
21-12-07, 20:14
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy124643946D31.gif
http://img81.imageshack.us/img81/2541/73527199vx8.png

egi
22-12-07, 14:36
Dardan, urime festa, ishalla don Zoti qe te kesh nje jete te lumtur dhe te gjat sebashku me familjen tende.

hasanmehmeti
23-12-07, 00:16
I Nderuar Dardan,

Te uroj festen e Kurban Bajramit dhe njekohesisht mireseardhje ne FD. Paqja dhe Meshira e Krijuesit qofte mbi ju.

http://img513.imageshack.us/img513/7173/urimza9.jpg (http://imageshack.us)

L~Nora
23-12-07, 18:36
Sot Bajrami me zemer ja uroj shendet dhe lumturi ju deshiroj drita e allahut rugen ja ndriqofte stacijoni gjenetit nga e keqja te shpetoft.http://img221.imageshack.us/my.php?i...ajram11qp9.gif (http://img221.imageshack.us/my.php?image=bajram11qp9.gif)Me fat e me hajr Kurban Bajrami pritshi edhe shum tjer bashk me familje paqja meshira sinqeriteti lumturija mbizotrofshin ne familjen e juaj
Nora

Dardan Kastrati
25-12-07, 12:23
Dardan, urime festa, ishalla don Zoti qe te kesh nje jete te lumtur dhe te gjat sebashku me familjen tende.
egi te flm shume nga ju per kete urim te sinqert.... cdo te mire ne jete edhe juve....

Dardan Kastrati
25-12-07, 12:25
I Nderuar Dardan,

Te uroj festen e Kurban Bajramit dhe njekohesisht mireseardhje ne FD. Paqja dhe Meshira e Krijuesit qofte mbi ju.

http://img513.imageshack.us/img513/7173/urimza9.jpg (http://imageshack.us)
Te flm shume nga ju per kete urim te mrekullueshem Paqja dhe Meshira le te mbretron edhe ne familjen e juaj......

Dardan Kastrati
25-12-07, 12:29
Sot Bajrami me zemer ja uroj shendet dhe lumturi ju deshiroj drita e allahut rugen ja ndriqofte stacijoni gjenetit nga e keqja te shpetoft.http://img221.imageshack.us/my.php?i...ajram11qp9.gif (http://img221.imageshack.us/my.php?image=bajram11qp9.gif)Me fat e me hajr Kurban Bajrami pritshi edhe shum tjer bashk me familje paqja meshira sinqeriteti lumturija mbizotrofshin ne familjen e juaj
Nora
Te flm nga zemra edhe une juve per kete urim te juaj ,lumturia le te mbretron edhe ne familjen e juaj.....
Me shume respekti dardani

aLbaChiCk
26-12-07, 23:02
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Dardan Kastrati
27-12-07, 12:19
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Per shume moti edhe juve ....http://img149.imageshack.us/img149/6566/mk201gezuar20vitinms4.jpg

Cia-Ferizaj
29-12-07, 17:49
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/newyear4.gif

Dardan Kastrati
29-12-07, 17:57
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/newyear4.gif
Gezuar per shume mot edhe juve ......te flm shumeeeee

Sy_kaltra
29-12-07, 21:05
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_Gezuar_vitin_e_ri16.jpg

Buqja_ch
30-12-07, 07:22
.... Urime vitin e ri 2008 ....

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:00
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_Gezuar_vitin_e_ri16.jpg
Flm shume nga ju ......
http://img80.imageshack.us/img80/7600/mk201gezuar20vitinsn2.jpg

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:01
.... Urime vitin e ri 2008 ....
Ju faleminderit shumeee .URIME per shume mot....
http://img80.imageshack.us/img80/7600/mk201gezuar20vitinsn2.jpg

Elina
30-12-07, 16:24
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

Dardan Kastrati
30-12-07, 16:30
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !
Te flm shume nga ju, te gjitha te mirat edhe juve per vitin qe vjen ...
http://img153.imageshack.us/img153/1073/mk201gezuar20vitinro8.jpg

Linka_pz
30-12-07, 17:19
http://i173.photobucket.com/albums/w56/ToI-Et-MoI/0b19cf5d.gif

Dardan Kastrati
30-12-07, 17:21
http://i173.photobucket.com/albums/w56/ToI-Et-MoI/0b19cf5d.gif

http://img153.imageshack.us/img153/1073/mk201gezuar20vitinro8.jpg

rilinda
30-12-07, 18:33
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

Dardan Kastrati
30-12-07, 18:43
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

Flm shume .....
http://img210.imageshack.us/img210/4966/mk201gezuar20vitinwy7.jpg

Xuki
30-12-07, 23:30
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 00:35
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Dardan Kastrati
31-12-07, 13:34
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp
http://img107.imageshack.us/img107/9527/mk201gezuar20vitinsk2.jpg

Dardan Kastrati
31-12-07, 13:35
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Te flm shume te gjitha te mirat ne vitin qe vjen ......
http://img107.imageshack.us/img107/9527/mk201gezuar20vitinsk2.jpg

Nirvana Band
31-12-07, 20:26
Urime Viti i Ri 2008


Uroj te jet ky vit me te mira e te mbara per ju dhe familjen tuaj.


Gezuar

Dardan Kastrati
01-01-08, 12:41
Urime Viti i Ri 2008


Uroj te jet ky vit me te mira e te mbara per ju dhe familjen tuaj.


Gezuar
Te flm shume nga ju....
G e Z u A r 2008

suzii
04-01-08, 22:06
http://www.locolobo.net/bluerosewater.gif

Cia-Ferizaj
05-01-08, 18:29
te pershendes njeriiiiii

Albonita
06-01-08, 16:28
Dardan Kastrati pershendetje i nderuar pak me vones po ja ... Gjithqka le te behet siq deshironi ju per te miren tuaj , le te jet nje vit i mbar dhe i sukseshem per ju VITI 2008 me shum rrespekt po shkran Albonita per Ty .

DritonPR
09-01-08, 18:06
Dardan te uroj nje jave te bukur

http://store.philadelphiaeagles.com/assets/items/large/46-703.jpg

Cia-Ferizaj
10-01-08, 12:36
pershendetje


http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/hejshqipe2.gif

Dardan Kastrati
12-01-08, 14:46
http://www.locolobo.net/bluerosewater.gif
http://img87.imageshack.us/img87/3994/g2bncthankyougv4.jpg

Dardan Kastrati
12-01-08, 14:51
Dardan Kastrati pershendetje i nderuar pak me vones po ja ... Gjithqka le te behet siq deshironi ju per te miren tuaj , le te jet nje vit i mbar dhe i sukseshem per ju VITI 2008 me shum rrespekt po shkran Albonita per Ty .
http://img88.imageshack.us/img88/559/thankyou01pu5.gif

Dardan Kastrati
12-01-08, 14:52
Dardan te uroj nje jave te bukur

http://store.philadelphiaeagles.com/assets/items/large/46-703.jpg
http://img88.imageshack.us/img88/559/thankyou01pu5.gif

Dardan Kastrati
12-01-08, 14:54
pershendetje


http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/hejshqipe2.gif
http://img88.imageshack.us/img88/559/thankyou01pu5.gifhttp://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/hejshqipe2.gif

Amina
12-01-08, 20:05
Nje te shtune te kendshme te uroje Dardan. Kalo sa me mire.

Sy_kaltra
19-01-08, 13:34
http://dingo.care-mail.com/photos/0/0750a.gif
http://www.riversongs.com/egreetings/webcam.html :biggrin:

uck_aksh
22-01-08, 12:24
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)

Dardan Kastrati
22-01-08, 14:08
http://dingo.care-mail.com/photos/0/0750a.gif
http://www.riversongs.com/egreetings/webcam.html :biggrin:
http://www.riversongs.com/cards/thank_you.html
http://img292.imageshack.us/img292/9889/thankyou01pu5ht7.gif

Dardan Kastrati
22-01-08, 14:10
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)
http://img292.imageshack.us/img292/9889/thankyou01pu5ht7.gif
Cdo te mire te uroj edhe une juve kudo qe jeni ...

ninnela
01-02-08, 01:44
Erdha Te Le Nj Epershendetje Miqesore Dardan

Respekt Ninnela

Prishtinasja_
01-02-08, 10:50
Dardan............:biggrin:

http://img.123greetings.com/eventsnew/gen_weekend_friends/1012-049-03-1069.gif

Dardan Kastrati
01-02-08, 13:47
Erdha Te Le Nj Epershendetje Miqesore Dardan

Respekt Ninnela
Nje falenderim te ngrohta nga thellesia e zemres , per kete pershendetje te sinqerte
http://img217.imageshack.us/img217/8822/000aevolutionperfectredes4.gif

Dardan Kastrati
01-02-08, 13:49
Dardan............:biggrin:

http://img.123greetings.com/eventsnew/gen_weekend_friends/1012-049-03-1069.gif
Te gjitha te mirat Prishtansja_
http://img217.imageshack.us/img217/8822/000aevolutionperfectredes4.gif

aLbaChiCk
03-02-08, 12:14
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday.jpg

Dardan Kastrati
03-02-08, 12:19
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday.jpg
http://img352.imageshack.us/img352/4027/61242585gp6.jpg

Cia-Ferizaj
04-02-08, 19:52
o dardan njeri ku je hup more

http://static.tagged.com/images/user3/02/94/77/29477521-60634632.jpg

Dardan Kastrati
04-02-08, 19:58
o dardan njeri ku je hup more

http://static.tagged.com/images/user3/02/94/77/29477521-60634632.jpg
http://img98.imageshack.us/img98/6248/61242585gp6jf2.jpg

Arkza
06-02-08, 13:08
Kudo te jesh te Pershendes Dardani ! :smile:

Dardan Kastrati
06-02-08, 14:31
Kudo te jesh te Pershendes Dardani ! :smile:
Qofsh e pershendetur dhe e respektuar e nderuar ,te flm per viziten e juaj ne dhomen time ... Te uroj te gjitha te mirat ....

lovely
06-02-08, 21:59
erdha edhe une i trohe qitu, qy
kurr s me thirre ne kafe, deri m shtine mu bo hor e me ta nxan deren vet.. hihihi..

veq dashta me t pershnet dardan!

veq vazhdo qashtu qysh je!! i mire je :smile:

uck_aksh
07-02-08, 00:20
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif

LaCoStA
07-02-08, 10:16
Pėrshėndetje ty o Dardan .... po a je najkun more ???!!!!

Dardan Kastrati
07-02-08, 15:12
erdha edhe une i trohe qitu, qy
kurr s me thirre ne kafe, deri m shtine mu bo hor e me ta nxan deren vet.. hihihi..

veq dashta me t pershnet dardan!

veq vazhdo qashtu qysh je!! i mire je :smile:
Mire se ke ardhur te flm shume per viziten e juaj ,Mysafiri qe vjen te une pa thirre eshte shume me mikpritur..... ta kthefsha per te mire ......
http://img212.imageshack.us/img212/5531/bdanke1qo3.gif

Dardan Kastrati
07-02-08, 15:26
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif

http://img229.imageshack.us/img229/5036/75122872ip7.gif

Dardan Kastrati
07-02-08, 15:27
Pėrshėndetje ty o Dardan .... po a je najkun more ???!!!!
Qofsh i pershendetur edhe nga ana ime .Te flm shume per viziten e juaj ...
Me te mira .....

Preshevar
08-02-08, 15:45
Pėrshėndetje edhe nga ana ime Dardan KASTRATI,... kaloja nje Week-End te Mirė !

http://mediaphoto.doctissimo.fr/dossiers/t/a/tartalacreme/Gifs-Bisous-Bonjours-Bonne-semaine-etc-/TN-12132-bon-week-end.gif


Preshevari,

Dardan Kastrati
08-02-08, 16:33
Pėrshėndetje edhe nga ana ime Dardan KASTRATI,... kaloja nje Week-End te Mirė !

http://mediaphoto.doctissimo.fr/dossiers/t/a/tartalacreme/Gifs-Bisous-Bonjours-Bonne-semaine-etc-/TN-12132-bon-week-end.gif


Preshevari,

http://img220.imageshack.us/img220/2334/75392067kp8.gif

Gjumashja
09-02-08, 09:09
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

Dardan Kastrati
09-02-08, 12:14
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

http://img91.imageshack.us/img91/4392/75392067kp8yn0.gif

lovely
10-02-08, 14:03
o Dardan, a je mire bre? qysh po kalon ne kete te diele??

une jam kah pres mysafire, e jam lodht boll... po qka me bo,,,

veq pata qef me qel gojn pak me ty.. :biggrin:

kalo mire

Dardan Kastrati
10-02-08, 14:53
o Dardan, a je mire bre? qysh po kalon ne kete te diele??

une jam kah pres mysafire, e jam lodht boll... po qka me bo,,,

veq pata qef me qel gojn pak me ty.. :biggrin:

kalo mire
Lovely te flm mire jam ... e diella per mua eshte me pune ....
Hajt se po vije edhe une qaty bile na qet qaj kretjve hahaaha ...
http://img208.imageshack.us/img208/1152/welcomeuq5.gif
http://img206.imageshack.us/img206/3574/imagesyq6.jpg

LuLjaa
11-02-08, 00:26
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/317.gif

Dardan Kastrati
11-02-08, 13:55
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/317.gif

http://img231.imageshack.us/img231/1245/75392067kp8yn0js2.gif

Albonita
16-02-08, 15:58
<<<<<<<<< Dardan >>>>>>>>>>

TE pershendes shum ,,deshiroj Nje fund jave te qet ..

Me shum Respekt Albonita.!!

Dardan Kastrati
16-02-08, 16:14
<<<<<<<<< Dardan >>>>>>>>>>

TE pershendes shum ,,deshiroj Nje fund jave te qet ..

Me shum Respekt Albonita.!!
http://img118.imageshack.us/img118/8341/58337231ee1.gif

rilinda
16-02-08, 16:18
Qe helikopterin
http://img216.imageshack.us/img216/1474/53946941eh2.png (http://imageshack.us)

mos m'thuj qė nuk i kom majt fjalt.... aaaaaa kemi mu knaq tuj shetit. Ani qysh po naj vjen pavarsia nesėr, krejt kemi me pa situatėn prej helikopterit na :D

Dardan Kastrati
16-02-08, 16:35
Qe helikopterin
http://img216.imageshack.us/img216/1474/53946941eh2.png (http://imageshack.us)

mos m'thuj qė nuk i kom majt fjalt.... aaaaaa kemi mu knaq tuj shetit. Ani qysh po naj vjen pavarsia nesėr, krejt kemi me pa situatėn prej helikopterit na :D
Ehh te lumte ty ,,, qysh jo bashke neser kur te hyp ne helikopter edhe te marrim kameren me veti edhe ta resgjistrojme kretj atmosferen qe bahet per pavaresi te KOsoves
http://img229.imageshack.us/img229/4400/20050914loresxlh1eh1.jpg

uck_aksh
17-02-08, 01:45
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/varrezat.gif

Dardan Kastrati
18-02-08, 12:26
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/varrezat.gif
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Prishtinasja_
19-02-08, 11:47
Dardan,

http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

Dardan Kastrati
19-02-08, 13:44
Dardan,

http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

Te flm shume per kete urim te perzemert ..
http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

DritonPR
20-02-08, 09:55
URIME PAVARSIA!!!!!!!!!!!!!!

Dardan Kastrati
20-02-08, 15:36
URIME PAVARSIA!!!!!!!!!!!!!!
Te Faleminderit shume,,,,,

turisti
21-02-08, 20:54
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Dardan Kastrati
21-02-08, 20:56
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif
Te flm per kete urim te juaj .. urime dhe juve ...

Arb
23-02-08, 12:44
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Dardan Kastrati
23-02-08, 12:49
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg
Te flm shume Arb .gezuar edhe juve ...

Cia-Ferizaj
23-02-08, 15:59
pavaresi pavaresi

gezuar njeri

Dardan Kastrati
23-02-08, 16:07
pavaresi pavaresi

gezuar njeri
Te faleminderit shume Gezaur edhe juve ...

Diana007
23-02-08, 16:36
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 16:49
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif
te flm shume
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Amina
24-02-08, 19:49
Te pershendes Dardan dhe gjithashtu te uroj pavaresin, te gjitha te mirat.

Dardan Kastrati
24-02-08, 19:52
Te pershendes Dardan dhe gjithashtu te uroj pavaresin, te gjitha te mirat.
te faleminderit per kete pershendetje te sinqerte dhe per urimin e juaj .....

rilinda
25-02-08, 23:29
Nashta nuk o vonė me ta qu edhe unė ni selom t'Pavarėsisė!

Urime Dardan, e ishalla po e gėzojmė!

Dardan Kastrati
27-02-08, 14:50
Nashta nuk o vonė me ta qu edhe unė ni selom t'Pavarėsisė!

Urime Dardan, e ishalla po e gėzojmė!
Selam paqesh ma mire vone se sa kurre apo .........
rilinda te flm shume qofsh me gezime .... patjeter se do e gezojme ...

lovely
29-02-08, 08:42
Urime Pavarsine edhe nga une Dardan.... pa dyshim se me mire vone se kurre


http://i226.photobucket.com/albums/dd184/lindsay102105/friendship.png


:smile:

Dardan Kastrati
29-02-08, 15:02
Urime Pavarsine edhe nga une Dardan.... pa dyshim se me mire vone se kurre


http://i226.photobucket.com/albums/dd184/lindsay102105/friendship.png


:smile:
Te flm shume lovely per urimin e juaj , po paske harru nje dhurate me sjell per pavaresi se .....

lovely
29-02-08, 15:35
Te flm shume lovely per urimin e juaj , po paske harru nje dhurate me sjell per pavaresi se .....


ishalla po ngihesh


http://i231.photobucket.com/albums/ee117/debra19561/gifts.jpg

kogja ni fare lypci je bo
pale qka lyp n tjetren here ti :biggrin:

Dardan Kastrati
29-02-08, 15:38
ishalla po ngihesh


http://i231.photobucket.com/albums/ee117/debra19561/gifts.jpg

kogja ni fare lypci je bo
pale qka lyp n tjetren here ti :biggrin:
hahahaahahahahahahaaha te flm shume , heren tjeter tregoj qa du ahahaahahahahahaaha

lovely
29-02-08, 16:34
hahahaahahahahahahaaha te flm shume , heren tjeter tregoj qa du ahahaahahahahahaaha


jaaa une me guxu me ardhe te ti kurr mo :tongue:

Dardan Kastrati
29-02-08, 16:37
jaaa une me guxu me ardhe te ti kurr mo :tongue:
Kuku pse more nuk guxon ahahahahahahahahaahah :tongue:

lovely
29-02-08, 16:40
Kuku pse more nuk guxon ahahahahahahahahaahah :tongue:


po tutna de mos po m lyp nejsen t pa pershtatshem :biggrin:

Dardan Kastrati
29-02-08, 16:44
po tutna de mos po m lyp nejsen t pa pershtatshem :biggrin:
hahahaahahah oo ty kah spo te shkojke ajo mendje ahahahaahahhaha .po ski kurgjo te pa pershtateshem ti more ahhahahahaha ooo diqaaaaaaaaaaaaaa

lovely
29-02-08, 16:47
hahahaahahah oo ty kah spo te shkojke ajo mendje ahahahaahahhaha .po ski kurgjo te pa pershtateshem ti more ahhahahahaha ooo diqaaaaaaaaaaaaaa


po ti vet more me the se mu s me shkoj mendja kerkah hiq..ti me the ne tjetren here te kallxoj qka lypi :tongue:

nuk thashe qe ai qe ma lyp ti eshte i papershtatshem se ai eshte shume i pershtatshem ...amo menyra e lypjes edhe koha e lypjes eshte e papershtatshme... hahahahahahahahahahahahahahahaha (une hala nuk diqa) :biggrin:

Dardan Kastrati
29-02-08, 16:50
po ti vet more me the se mu s me shkoj mendja kerkah hiq..ti me the ne tjetren here te kallxoj qka lypi :tongue:

nuk thashe qe ai qe ma lyp ti eshte i papershtatshem se ai eshte shume i pershtatshem ...amo menyra e lypjes edhe koha e lypjes eshte e papershtatshme... hahahahahahahahahahahahahahahaha (une hala nuk diqa) :biggrin:
ahahahaha cila eshte koha me e pershtatshme pra ahahaahahaahaahahaha ooo i gezofsh ti hooooooooo

lovely
29-02-08, 16:56
ahahahaha cila eshte koha me e pershtatshme pra ahahaahahaahaahahaha ooo i gezofsh ti hooooooooorri ti hazer se ta boj me dije une.. hahahahahahahahahahahahahaha

(qitash diqaaaaa)

ajajajaahahahahahahahahahahahahahahaahahahha

p.s. kon me i gezu une more??


prap p.s. a bon une me t nejt ty permas qitu n oden tane? nashta s na sheh kerkush =)

Dardan Kastrati
29-02-08, 16:58
rri ti hazer se ta boj me dije une.. hahahahahahahahahahahahahaha

(qitash diqaaaaa)

ajajajaahahahahahahahahahahahahahahaahahahha

p.s. kon me i gezu une more??


prap p.s. a bon une me t nejt ty permas qitu n oden tane? nashta s na sheh kerkush =)
Ehh mire qashtu pra me thuj kur ahahahahaahahaahaha , upssss kam dasht me te than u gezofsh ahhahaahahahaahahaah .. rrina sa dush kjo oda e jeme asht veq per mua bile po kam nevoje per shoqeri ahahahahhaahahaah

lovely
29-02-08, 17:05
Ehh mire qashtu pra me thuj kur ahahahahaahahaahaha , upssss kam dasht me te than u gezofsh ahhahaahahahaahahaah .. rrina sa dush kjo oda e jeme asht veq per mua bile po kam nevoje per shoqeri ahahahahhaahahaah


ani pra se po rri dardan....u knaqem e hajt :biggrin:

Dardan Kastrati
29-02-08, 17:07
ani pra se po rri dardan....u knaqem e hajt :biggrin:
Ehhh qeshtu duhet me kalu mire, me na marre lakmi kretj tani apo bre :smile:

lovely
29-02-08, 17:21
Ehhh qeshtu duhet me kalu mire, me na marre lakmi kretj tani apo bre :smile:

po bre yll po :biggrin:

Dardan, m bone budall m qove te pa cenzura e vet rrishe ktu n ode tanen... ncnc :tongue:

Dardan Kastrati
29-02-08, 17:25
po bre yll po :biggrin:

Dardan, m bone budall m qove te pa cenzura e vet rrishe ktu n ode tanen... ncnc :tongue:
ahaahahhahaahaha more ate thash mos shko atje para ores 22 ahahaahahaa po ma mire rri qetu qy se atje me shku vetem ahahahahaah , a ban me dhan naj koment ajo ahahahahaha

lovely
29-02-08, 17:27
ahaahahhahaahaha more ate thash mos shko atje para ores 22 ahahaahahaa po ma mire rri qetu qy se atje me shku vetem ahahahahaah , a ban me dhan naj koment ajo ahahahahaha


kam kesh ne zo dardan

hajt jepe veq njo (koment)
hahahahahahahahahahahahahahaha


more ti ma shtine tuten , thashe mos po nalet rryma

ahahahahahahahahahahahahahahahaha

Dardan Kastrati
29-02-08, 17:31
kam kesh ne zo dardan

hajt jepe veq njo (koment)
hahahahahahahahahahahahahahaha


more ti ma shtine tuten , thashe mos po nalet rryma

ahahahahahahahahahahahahahahahaha
Hahahahahahahaaha ani more mundem apet neser me hy qy ahahahaahaa , ncuk komentet i jap pas ores 22 une ahahahahahaha

lovely
29-02-08, 17:39
Hahahahahahahaaha ani more mundem apet neser me hy qy ahahahaahaa , ncuk komentet i jap pas ores 22 une ahahahahahaha


hey a ndodh diqka mas ores 22 a qka osht puna??? :biggrin:

po m doket qe du me ik qitash e me pushu pak se marova me kete forum..ncncncncnc

gjini
29-02-08, 21:12
Dardan edhe ty pakez me vones por nga zemra te uroj diten e pavarsis

Dardan Kastrati
29-02-08, 21:13
Dardan edhe ty pakez me vones por nga zemra te uroj diten e pavarsis
gjini te flm shume e qofsh me gezime e lumturi ne jeten tende .

Linka_pz
01-03-08, 20:03
Vikend te kendshem ......

http://i210.photobucket.com/albums/bb233/commentbaby/Images/Flowers/images/53007420.gif (http://www.commentbaby.com/)

egi
01-03-08, 22:11
Pershendetje..qaste te kendshme :biggrin: Ruju shpullave te rilindes hehe

Dardan Kastrati
02-03-08, 14:38
Vikend te kendshem ......

http://i210.photobucket.com/albums/bb233/commentbaby/Images/Flowers/images/53007420.gif (http://www.commentbaby.com/)


Linka te flm edhe juve sa me mire kaloja ne kete vikend

Dardan Kastrati
02-03-08, 14:40
Pershendetje..qaste te kendshme :biggrin: Ruju shpullave te rilindes hehe
Egi te flm shume , edhe me te kendeshme juve ... hahahaah ja um ka shkel edhe me traktor se shpullav halla po ju baj a ahahahaah

MemphiSx
02-03-08, 16:36
Dardan Kastrati te pershendes dhe te uroj nje dit te lumtur kudo qe je :)

Dardan Kastrati
02-03-08, 18:00
Dardan Kastrati te pershendes dhe te uroj nje dit te lumtur kudo qe je :)
Te flm shume nje urim thjeshte po shume i sinqerte ,, cdo te mire edhe juve ne cdo hap te jetes ...

lovely
04-03-08, 21:24
http://www.classic-poems.com/fun/fun4513.htm


enjoy........:smile:

Dardan Kastrati
04-03-08, 21:35
http://www.classic-poems.com/fun/fun4513.htm


enjoy........:smile:
http://www.jibjab.com/sendables/178/Thanks/Thank_you

rilinda
06-03-08, 16:39
http://www.allemoticons.com/Fingers/Finger_fing30.gif

Dardan Kastrati
06-03-08, 16:44
http://www.allemoticons.com/Fingers/Finger_fing30.gif


Te falenderoj per viziten tende qe me bere ne dhomen time ... per te mire ju kthefsha .....

ALbanisch_Chik
06-03-08, 16:46
edhe un po ju bashkangjitna qetyne urimeve
T'pershendes shum te uroj fat dhe lumturi ne jet

Dardan Kastrati
06-03-08, 16:55
edhe un po ju bashkangjitna qetyne urimeve
T'pershendes shum te uroj fat dhe lumturi ne jet
Te flm per pershendetjen tende dhe urimin e sinqerte ,, fati dhe lumturia qofshin prane jush nga do qe te jeni .....

ssara
06-03-08, 17:04
Te pershendes Dardan duke te uru nje mbremje te bukur..

Dardan Kastrati
06-03-08, 18:39
Te pershendes Dardan duke te uru nje mbremje te bukur..
Qofsh e pershendetur edhe nga ime , edhe me mire kaloja kete mbremje te bukur ...

lovely
06-03-08, 21:24
http://www.youtube.com/watch?v=AFFo1pu4q7Q:smile:

Dardan Kastrati
06-03-08, 21:43
http://www.youtube.com/watch?v=AFFo1pu4q7Q:smile:

http://img502.imageshack.us/img502/8266/11w92huggznkisses4uwj2.gif

lovely
13-03-08, 12:38
http://i271.photobucket.com/albums/jj154/bhasry/BEAUTIFUL.gif

ninnela
13-03-08, 14:00
Erdhe Te Le Nje Pershendetje Te Ngrohte Miqesore

Respekt Ninnela

Dardan Kastrati
13-03-08, 14:20
http://i271.photobucket.com/albums/jj154/bhasry/BEAUTIFUL.gif
http://img99.imageshack.us/img99/7743/thankyoubouquetlwjg4.jpg

Dardan Kastrati
13-03-08, 14:28
Erdhe Te Le Nje Pershendetje Te Ngrohte Miqesore

Respekt Ninnela
Te flm per pershendetjen tende , respekt per juve ...
http://img98.imageshack.us/img98/9637/bigredrosew3mi4.jpg

lovely
15-03-08, 18:45
http://i31.photobucket.com/albums/c352/lifes-fucked/love.jpg

lovely
15-03-08, 18:59
qe edhe ty nje dhurate se mos po idhnohesh tani thu qe veq teutes i ka ble diqka;

http://i254.photobucket.com/albums/hh118/theo151/5166.jpg

Dardan Kastrati
15-03-08, 19:04
qe edhe ty nje dhurate se mos po idhnohesh tani thu qe veq teutes i ka ble diqka;

http://i254.photobucket.com/albums/hh118/theo151/5166.jpg
Awwwwwwwwwww ma kesi dhurate se tash sdu ahahaahahaah a ka dhurate ma te mire se ty ....:biggrin:

lovely
15-03-08, 19:08
Awwwwwwwwwww ma kesi dhurate se tash sdu ahahaahahaah a ka dhurate ma te mire se ty ....:biggrin:


ooooooooooo....................................... ...........................................merrem pra mu krejt merrem................:smile:

Dardan Kastrati
15-03-08, 19:09
ooooooooooo....................................... ...........................................merrem pra mu krejt merrem................:smile:
Ahhhhhhhh pritem se erdha me te marre ty .....:smile:

lovely
15-03-08, 19:13
Ahhhhhhhh pritem se erdha me te marre ty .....:smile:


http://www.youtube.com/watch?v=TJjhTwmrARk

kengetari nuk eshte qe e adhuroj amo teksti i kenges u pershtat .....
http://i258.photobucket.com/albums/hh266/mizzjuicy_09/iloveuagain.jpg

Dardan Kastrati
15-03-08, 19:18
http://www.youtube.com/watch?v=TJjhTwmrARk

kengetari nuk eshte qe e adhuroj amo teksti i kenges u pershtat .....
http://i258.photobucket.com/albums/hh266/mizzjuicy_09/iloveuagain.jpg


Per ty ........
http://www.youtube.com/watch?v=CQJswBOEca8


http://tbn0.google.com/images?q=tbn:f-fUyyRPIWevBM:http://www.fantheflamedesigns.com/images/art/Love%2520You%2520Wt%2520Final.JPG (http://www.fantheflamedesigns.com/images/art/Love%20You%20Wt%20Final.JPG)

lovely
15-03-08, 19:32
http://www.youtube.com/watch?v=FST2TeYjVWQ&feature=related

Adina-R.Ks
15-03-08, 19:33
Dardan Kastrati pershendetje per ju, lutem te jeni mire dhe diten ta keni permbyllur mbar...

Dardan Kastrati
15-03-08, 19:37
Dardan Kastrati pershendetje per ju, lutem te jeni mire dhe diten ta keni permbyllur mbar...
Adina-R.Ks te flm per pershendetjen tende dhe per kete urim te sinqert ,,, gjitha te mirat ti uroj edhe ty ...

Nirvana Band
18-03-08, 14:57
Pershendetje.

Ju deshiroj ē'do te mire.

Dardan Kastrati
18-03-08, 15:00
Pershendetje.

Ju deshiroj ē'do te mire.
Nirvana te flm per pershendetjen tende ...cdo te mire edhe juve .

LuLjaa
19-03-08, 02:26
Dardan , t`pershendes ..

http://www.flowersallhours.com.au/images/flowers/4002.jpg

Linka_pz
19-03-08, 13:03
http://i190.photobucket.com/albums/z77/starrysparklegirl/hi-hello-14.gif

lovely
19-03-08, 14:35
i love u.............................!

uck_aksh
20-03-08, 01:24
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/per.gif

DritonPR
20-03-08, 17:34
Pershendetje o Dardan Dardani

http://www.palmbeachpost.com/entertain/content/entertainment/photo_popups/battle/images/094.jpg

Dardan Kastrati
21-03-08, 15:04
Dardan , t`pershendes ..

http://www.flowersallhours.com.au/images/flowers/4002.jpg
Luljaa te faleminerit per kete buqet me lula dhe per pershendetjen tende te sinqerte ..

Dardan Kastrati
21-03-08, 15:05
http://i190.photobucket.com/albums/z77/starrysparklegirl/hi-hello-14.gif

Linka me e bukura e qytetit historik te flm per viziten tende ne oden time ....

Dardan Kastrati
21-03-08, 19:00
i love u.............................!
http://z.about.com/d/manga/1/0/l/1/-/-/Deux_HateToLoveYou_500.jpg

Dardan Kastrati
21-03-08, 19:02
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/per.gif
uck_aksh te flm per kete pershendetje te sinqert .

Dardan Kastrati
21-03-08, 19:03
Pershendetje o Dardan Dardani

http://www.palmbeachpost.com/entertain/content/entertainment/photo_popups/battle/images/094.jpg
Dritoni te flm per kete bukuri ne plazhe ....

lovely
22-03-08, 09:41
Miremengjesi i dashur!!

a i nreqe ftesat more se duhet me ua qu njerzve ma heret..s munesh me ua qu ne momentin e fundit.....

qishtu qe...

ishalla je mire sot Dardan.... e klm

mpuq nga e fejunja jote L. (hoxhonica) =)

egi
29-03-08, 22:28
Urimeeee

http://img89.imageshack.us/img89/5100/congratulationsbluerainda3.gif

Dardan Kastrati
30-03-08, 13:42
Urimeeee

http://img89.imageshack.us/img89/5100/congratulationsbluerainda3.gif
http://wedding-planner.fimark.net/wedding-banner.jpg

lovely
30-03-08, 15:12
veq erdha me t kqyr qka po bon.... rri mire!!! :biggrin:

Dardan Kastrati
30-03-08, 15:20
veq erdha me t kqyr qka po bon.... rri mire!!! :biggrin:
hahahahahahaahah mire se erdhe ani , qy mire mire po rri veq selvija sa te vjen se tani edhe ma mire kam me nejt ahahahahaahahahah

Adina-R.Ks
01-04-08, 17:24
Ju falendreoj te dyve per ftesen, dhe me vjen keq qe nuk kame qen e kyqush shume ketyre ditve ne forum dhe fatkeqsisht sot e lexova ftesen tuaj qe te pakten te ju dergoj uraten time per ju.
Ju uroj nga zemra qe kjo dashuri qe ju bashkoj te ju percjell tere jeten tuaj dhe te sjell frytet e saja.
Ju uroj edhe nje here qe ajo qe quhet fat ju percjellt gjate, ajo qe quhet dashuri gjithmon ēoft me ju...

Dardan Kastrati
01-04-08, 17:37
Ju falendreoj te dyve per ftesen, dhe me vjen keq qe nuk kame qen e kyqush shume ketyre ditve ne forum dhe fatkeqsisht sot e lexova ftesen tuaj qe te pakten te ju dergoj uraten time per ju.
Ju uroj nga zemra qe kjo dashuri qe ju bashkoj te ju percjell tere jeten tuaj dhe te sjell frytet e saja.
Ju uroj edhe nje here qe ajo qe quhet fat ju percjellt gjate, ajo qe quhet dashuri gjithmon ēoft me ju...
http://wedding-planner.fimark.net/wedding-banner.jpg
Te flm per te gjitha ato qe ke shkruar per ne te dy..

lovely
01-04-08, 17:41
http://wedding-planner.fimark.net/wedding-banner.jpg
Te flm per te gjitha ato qe ke shkruar per ne te dy..


http://i256.photobucket.com/albums/hh169/la_guera_hermosa_photo/kissing.jpg

Dardan Kastrati
01-04-08, 17:45
http://i256.photobucket.com/albums/hh169/la_guera_hermosa_photo/kissing.jpg
Mjaftoi vetem nje cast per te te njohur
por nuk do te mjaftonte nje jete per te harruar kete cast......

lovely
02-04-08, 19:55
Mjaftoi vetem nje cast per te te njohur
por nuk do te mjaftonte nje jete per te harruar kete cast......


http://i304.photobucket.com/albums/nn189/adaane/heart.jpg

Dardan Kastrati
03-04-08, 13:40
http://i304.photobucket.com/albums/nn189/adaane/heart.jpg
http://img366.imageshack.us/img366/1370/u01008aaxd6.jpg

Linka_pz
03-04-08, 16:45
Nje mbremje te kendshme per mikun virtual nga Qyteti Historik...

lovely
03-04-08, 19:37
dardan , birma veshin t kallxoj diqka burre.... mesap jom met me bark.. mos i kallxo kuj nihere pa u kontrollu te daktorri....:biggrin:

Dardan Kastrati
03-04-08, 19:41
Nje mbremje te kendshme per mikun virtual nga Qyteti Historik...
Linka tė falenderoj pėr ketė urim tė sinqertė mike e nderuar .....Mbrėmje tė bukur tė ia kaloni buzė Lumit Bardhit nė qytetin e juaj Historik ....

Dardan Kastrati
03-04-08, 19:43
dardan , birma veshin t kallxoj diqka burre.... mesap jom met me bark.. mos i kallxo kuj nihere pa u kontrollu te daktorri....:biggrin:
http://srv0110-08.oak1.imeem.com/g/p/cb3df6fe09833db20df634e762d8db4c_web.jpg (http://taxi65.imeem.com/photo/J1MDazpv6F/)
Sa bukur nė rrinė kujtime, kur e kujton zemrėn time ...Engjujt qė ke mbi kokė ,tregojnė se e bukur ėshtė dashuria e jonė ......

lovely
05-04-08, 22:31
Dardan, po t kallxoj vet... masi je shku ti, une jam dal i kam puth ren burrat e forumit, per inati ton se ti ia ke puth selves gjinin :biggrin:

Kjo veq per Ty i dashtun;


http://img.photobucket.com/albums/v477/megara_christine/1.jpg

emine
06-04-08, 07:12
http://i7.tagstat.com/images/user/65/47/77/5392654777-67846260.gif

Dardan Kastrati
06-04-08, 12:50
Dardan, po t kallxoj vet... masi je shku ti, une jam dal i kam puth ren burrat e forumit, per inati ton se ti ia ke puth selves gjinin :biggrin:

Kjo veq per Ty i dashtun;


http://img.photobucket.com/albums/v477/megara_christine/1.jpg
Hahahahahaahaha ani pėr inat timin i ke puth :tongue: thnx pėrketė foto tė bukur ......

Dardan Kastrati
06-04-08, 12:53
http://i7.tagstat.com/images/user/65/47/77/5392654777-67846260.gif
http://www.zwani.com/graphics/thank_you/images/1.gif

emine
10-04-08, 09:37
http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/phonekut/Good%20Morning/5382162299-64075455.jpg

Dardan Kastrati
10-04-08, 13:34
http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/phonekut/Good%20Morning/5382162299-64075455.jpghttp://srv0110-08.oak1.imeem.com/g/p/adc37749fe59add180109d097eb707ae_web.gif (http://taxi65.imeem.com/photo/EyjgPeDICw/)

lovely
18-04-08, 17:37
http://i217.photobucket.com/albums/cc215/loly-amor/love.gif

emine
18-04-08, 19:22
http://media.imeem.com/p/vzhLC4zVd7.jpg (http://www.imeem.com/people/AdUnhUP/photo/vzhLC4zVd7/)

Dardan Kastrati
19-04-08, 12:23
http://i217.photobucket.com/albums/cc215/loly-amor/love.gif
http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/Thank%20you2/thinkingOfYou35.gif

Dardan Kastrati
19-04-08, 12:24
http://media.imeem.com/p/vzhLC4zVd7.jpg (http://www.imeem.com/people/AdUnhUP/photo/vzhLC4zVd7/)

http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/Thank%20you2/pic60.gif

uck_aksh
21-04-08, 00:37
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/tung-1.gif

vjeshta
23-04-08, 13:34
Nje mbasdite te kendeshme ju uroj ...


Vjeshta!

Dardan Kastrati
24-04-08, 13:26
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/tung-1.gif
http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/Thank%20you2/pic60.gif

Dardan Kastrati
24-04-08, 13:27
Nje mbasdite te kendeshme ju uroj ...


Vjeshta!
http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/Thank%20you2/pic60.gif

lovely
25-04-08, 11:23
http://i194.photobucket.com/albums/z255/Oneidaslf/Iamsorry.gif


http://th225.photobucket.com/albums/dd142/grvl2000/th_112315.gif (http://photobucket.com/image/i%20am%20sorry/grvl2000/112315.gif?o=26)


http://th114.photobucket.com/albums/n271/cuteies_2006/th_5152.jpg (http://photobucket.com/image/i%20am%20sorry/cuteies_2006/5152.jpg?o=34)

http://th195.photobucket.com/albums/z42/MoonStruck85/th_Sorrycopy.jpg (http://photobucket.com/image/i%20am%20sorry/MoonStruck85/Sorrycopy.jpg?o=28)

Dardan Kastrati
25-04-08, 20:33
http://i194.photobucket.com/albums/z255/Oneidaslf/Iamsorry.gif


http://th225.photobucket.com/albums/dd142/grvl2000/th_112315.gif (http://photobucket.com/image/i%20am%20sorry/grvl2000/112315.gif?o=26)


[/URL]

[URL="http://photobucket.com/image/i%20am%20sorry/MoonStruck85/Sorrycopy.jpg?o=28"]http://th195.photobucket.com/albums/z42/MoonStruck85/th_Sorrycopy.jpg (http://photobucket.com/image/i%20am%20sorry/cuteies_2006/5152.jpg?o=34)
http://srv0106-06.oak1.imeem.com/g/p/46c73bb7dfa8ed997fe0ae9c0c838f54_web.gif (http://www.imeem.com/people/bsgJKA/photo/9vZ4RPfONn/)
Shoqeria duhet respektohet .......

Breshka
27-04-08, 14:21
Erdha Dardan me te pershendet shum ku do qe je tja kalosh sa me mir suksese n'jet http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Dardan Kastrati
27-04-08, 14:33
Erdha Dardan me te pershendet shum ku do qe je tja kalosh sa me mir suksese n'jet http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif
http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/Thank%20you2/pic60.gif
Thjeshtėsia dhe bujaria e jote , qoftė e pėrjetėshme ....

Tė falenderoj shumė pėr ketė pėrshėndetje tė sinqertė dhe pėr urimin e juaj ... Tė uroj gjitha tė mirat edhe juve ngado qė tė jesh dhe ngado qė tė shkosh .....

Me respekt Dardani .

Estella
27-04-08, 15:30
http://www.magic-like.de/grusskarten/bild/gruss36_thumb.gif

Dardan Kastrati
27-04-08, 15:37
http://www.magic-like.de/grusskarten/bild/gruss36_thumb.gif
http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/Thank%20you2/pic60.gif

emine
27-04-08, 19:49
pershendetje ma i miri;););)


http://i1.tagstat.com/images/user3/53/85/93/5385932938-62849929.jpg

Dardan Kastrati
27-04-08, 20:03
pershendetje ma i miri;););)


http://i1.tagstat.com/images/user3/53/85/93/5385932938-62849929.jpg
http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/Thank%20you2/pic60.gif

gazi-de
28-04-08, 23:35
Pershendetje......................

Adina-R.Ks
29-04-08, 21:50
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
29-04-08, 23:18
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

Dardan Kastrati
30-04-08, 13:14
Pershendetje......................
http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/Thank%20you2/pic60.gif

Dardan Kastrati
30-04-08, 13:14
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg
http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/Thank%20you2/pic60.gif

Dardan Kastrati
30-04-08, 13:15
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif
http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/Thank%20you2/pic60.gif

Adrenalina
30-04-08, 15:02
http://i186.photobucket.com/albums/x302/Patty_90/have-a-nice-day-atoll-2.jpg

ssara
03-05-08, 17:05
http://www.wishafriend.com/graphics/images/weekend4.jpg

Dardan Kastrati
04-05-08, 18:11
http://i186.photobucket.com/albums/x302/Patty_90/have-a-nice-day-atoll-2.jpg
http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/Thank%20you2/pic60.gif

MemphiSx
05-05-08, 12:15
http://www.worth1000.com/entries/47000/47338VBEA_w.jpg

lovely
05-05-08, 19:36
Te pershendes Dardan duke te deshiruar cdo te mire!!!!http://de.youtube.com/watch?v=Be6jlCuMvVQ

Jana
09-05-08, 21:41
http://i3.photobucket.com/albums/y86/artidr/lule/renigezuarditelindjenyllipaharruar.jpg

Dardan Kastrati
10-05-08, 13:19
http://www.worth1000.com/entries/47000/47338VBEA_w.jpg
http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/Thank%20you2/pic60.gif

Dardan Kastrati
10-05-08, 13:20
Te pershendes Dardan duke te deshiruar cdo te mire!!!!http://de.youtube.com/watch?v=Be6jlCuMvVQ
http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/Thank%20you2/pic60.gif