PDA

View Full Version : MjAlTaA


Dardan Kastrati
08-12-07, 18:42
Pershendetje MjAlTaA dhe mire se erdhet ne forumin e dardanise.Uroj te ia kaloni sa me mire ne mesin tone :smile: :tongue:

MjAlTaA
08-12-07, 18:47
flm shummmmm shummmm :D

Nirvana Band
08-12-07, 23:59
Pershendetje dhe mire se ke ardheur ne mesin tone, shpresoj te ja kalosh sa me mire.

Dardan Kastrati
12-12-07, 12:55
http://img65.imageshack.us/img65/5834/251265pif8ukutqoib6.gif

suzii
14-12-07, 13:37
MjAlTaA Te Pershendes shum moter .... Te Uroi qaste te mira ne mesin tonnn mpuqqqqqqq Te dua shumm

Arkza
14-12-07, 13:39
Pershendetje dhe Mir se ke Ardhe ne Mesin Ton ! :smile:

Dardan Kastrati
14-12-07, 16:08
http://img258.imageshack.us/img258/8523/rose2tw4.jpg

Dardan Kastrati
18-12-07, 15:29
http://img57.imageshack.us/img57/2839/festaot3.gif

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:34
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Nirvana Band
31-12-07, 21:04
Urime Viti i Ri 2008


Uroj te jet ky vit me te mira e te mbara per ju dhe familjen tuaj.


Gezuar

ninnela
14-01-08, 10:53
Pershendetje per ty mjalta

Kalofsh bukur

Dardan Kastrati
24-02-08, 11:59
http://img89.imageshack.us/img89/2171/1kc1a9be97cdei6tk6.jpg