PDA

View Full Version : Albonita


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Albonita
09-12-07, 14:45
Shperesoj se do ja kalojm mir ketu ne Dardania .de Me Respekt Albonita.!!!

LuLjaa
09-12-07, 15:02
Albonita Pershendetje dhe t'deshiroj argetim te kendeshem.

http://s.rimg.info/58f56f281ae538c71a0e2d49e61df996.gif

Albaner
09-12-07, 15:03
Mir se erdhe Albonita Shpresoj se do ja kalosh sa me mIR :)

DritonPR
09-12-07, 19:29
Mire se erdhe Albonita, dhe kalofsh sa me bukur

Albonita
10-12-07, 12:14
Lulja ,Albaner edhe DritonPR Ju falemnderoj shum per ket pritje te ngrohet, jeni edhe ju te pershendetur nga ana ime, me Rrespekt Albonita.!!

Arkza
10-12-07, 12:17
Albonita Mirse Erdhe ne Mesin ton Besoj qe Dote ja Kalofsh Mire me Neve ...........:smile:

Cia-Ferizaj
10-12-07, 12:21
hajt se edhe un te pershendes

Albonita
10-12-07, 20:44
Arkza edhe Cia-Ferizaj flm per pershendejten tuaj ,,, jeni edhe ju te pershendetur nga ana ime me Rrespekt Albonita.!!

Dardan Kastrati
10-12-07, 20:48
Albonita pershendetje ,uroj te ia kalosh sa me mire ne mesin tone ........

Albonita
10-12-07, 21:16
Dardan Kastrati flm per pershendetjen tende ,shpresoj se do kalojm mir te gjith sebashku ,,,nje pershendetje te ngrohet edhe per ty nga Albonita.

Dardan Kastrati
10-12-07, 21:21
Dardan Kastrati flm per pershendetjen tende ,shpresoj se do kalojm mir te gjith sebashku ,,,nje pershendetje te ngrohet edhe per ty nga Albonita.
te flm per pershendetjen tende, ngrohetesia dhe lumturia te ndjekte ne cso hap te jetes tende , suksese........

Albonita
11-12-07, 12:41
te flm per pershendetjen tende, ngrohetesia dhe lumturia te ndjekte ne cso hap te jetes tende , suksese........ Fl per Thenjen tende shum , me Rrespekt Albonita.!

Xuki
11-12-07, 15:00
Mirė se erdhe Albonita. Kalo qaste tė kėndshmė nė kėtė forum tė bukur.

Pėrshėndetje

Xuki

Pėr TY:

http://www.blume2000.de/images/produktbilder/98256_5.jpg

Ma-Origano
11-12-07, 15:45
gjithasthu Abonita edhe un shpresoj se do kaloni mire!

turisti
11-12-07, 15:56
Mire se erdhe e nderuara.

TURISTI.

http://noahendaniquesmam.web-log.nl/photos/uncategorized/roos_1.jpg

turisti
11-12-07, 18:19
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg

Albonita
12-12-07, 20:42
Mirė se erdhe Albonita. Kalo qaste tė kėndshmė nė kėtė forum tė bukur.

Pėrshėndetje

Xuki

Pėr TY:

http://www.blume2000.de/images/produktbilder/98256_5.jpg Uaooo Te falimenderoj shum edhe te pershendes shum na zemra ,,, met vertet nje tub lule te bukra me ki sjel,flm te uroj nje nat te qet ku do se gjundesh me Rrespekt Albonita.!!

Albonita
12-12-07, 20:58
gjithasthu Abonita edhe un shpresoj se do kaloni mire! FLM nga ti te pershendes shpresoj se je mir me Respekt Albonita.!!

Albonita
12-12-07, 21:02
Mire se erdhe e nderuara.

TURISTI.

http://noahendaniquesmam.web-log.nl/photos/uncategorized/roos_1.jpgUaooo met vertet me befasuat shum me knasi po lezoj kto fjal te bukra,,, Mir se te gjeta i Nderuar shpresoj qe je mir dhe te pershendes nga zemra nje nat te qet nga Albonita.

Albonita
12-12-07, 21:07
Lule shkon tek lulja.
http://www.orichas.com/espanha/reflexiones/perfect%20rose.jpg Flm shummm nga ju Met vertet ishte knaqsi nga kto dy pershendetje nga ana juaj sedi qka te ceki me shum veq nje rrespekt ngaana ime Albonita .

Dardan Kastrati
14-12-07, 16:40
http://img214.imageshack.us/img214/5336/rose2tk8.jpg

uck_aksh
17-12-07, 05:43
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Albonita
17-12-07, 12:37
http://img214.imageshack.us/img214/5336/rose2tk8.jpg Dardan Flm shum nga ju me Rrespekt Albonita !!

Cia-Ferizaj
17-12-07, 12:39
pershendetje

http://lc.fdots.com/cc/lc/9c/9c278eadd804f6a3ef0ff9bbce65bb9b.gif

Albonita
17-12-07, 12:42
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpgGjithashtu pershendejte i Nderuar flm nga ju shum deshiroj gjith te mirat ne familjen tende .. flm per viziten,, deshiroj nje dit te mir Me Respekt Albonita.!

Albonita
17-12-07, 12:48
pershendetje

http://lc.fdots.com/cc/lc/9c/9c278eadd804f6a3ef0ff9bbce65bb9b.gifCiaa Flm Gjithashtu pershendetje flm nga ju..

Nirvana Band
18-12-07, 14:14
Pershendetje per ty e shoqe e nderuar.

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:21
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Arkza
18-12-07, 14:32
Pershendetje Albonita , Me Fat Kurban Bajramin dhe Le te Jet Vit i mbare per te Gjithe !!

Lona
18-12-07, 15:54
Pershendetje , Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten.

Linka_pz
18-12-07, 23:02
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

gazi-de
19-12-07, 09:49
Pershendetje dhe me fat Kurban Bajrami......................

Albonita
20-12-07, 12:34
Pershendetje per ty e shoqe e nderuar. Gjithashtu te pershendes i Nderuar shpresoj qe je mir , flm nga ju me shum Respekt Albonita.!!!

Albonita
20-12-07, 12:39
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gifDardan Kastrati Te falemenderoj shum per ket pershendetje kaq te mir ,, Paqa e lumturija qofshin me ty , Gjithashtu te uroj festen e Bajramit, met vertet ndihem mir qe po lezoj kit shkrim kaq te mir edhe pse i takoj Fes Krishtere , Me shum rrespekt nga Albonita per ty .!!!

Albonita
20-12-07, 12:43
Pershendetje Albonita , Me Fat Kurban Bajramin dhe Le te Jet Vit i mbare per te Gjithe !!Arkeza flm shum ,, gjithashtu ....paq e lumtur ne familjen tuaj , shprsoj se je duke kalu mir ne kto momente nje dit te qet nga >>Albonita.

Albonita
20-12-07, 12:47
Pershendetje , Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten.Gjithashtu Te pershendes Lona, flm shum nga ju per ket urim per festen, Paq e bekim gjithahstu ne familjen tende qofshin gjith ,, shpresoj se je duke kalu mir ne keto mmomente nje dit te qet te uroj .!!!

Albonita
20-12-07, 12:52
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_PzGjithashtu Paqa e lumturija qofshin ne mesin tuaj ,, gjithahstu te uroj kit fest flm nga ju Linka_pz shpr4esoj se je duke kalu mir ne kto momente ,, nje dit te qet nga Albonita.!!

Albonita
20-12-07, 12:56
Pershendetje dhe me fat Kurban Bajrami......................Gjithashtu pershendetje i Nderuar , flm nga ju, po ashtu te uroj festen e Bajramit Paqa e lumturija qoft me ju shpresoj se je duke kalu mir sot ,, me shum Respekt Albonita.!!

LuLjaa
21-12-07, 02:00
Urime festa e Kurban Bajramit

Gėzim, harmoni dhe dashuri mbreterofte ne Familjen tuaj!

~AmaZonA~
21-12-07, 09:01
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy015837146D32.gif

Dukagjinas_i
21-12-07, 09:30
Urime Festa e Kurban Bajramit, Fati, Gezimi dhe Lumturia qofshin mbi Ju, dhe familjen Tuaj !

Albonita
24-12-07, 14:34
Urime festa e Kurban Bajramit

Gėzim, harmoni dhe dashuri mbreterofte ne Familjen tuaj!Flm shum gjithashtu paqa e lumturija qofshin me ju .!!

Albonita
24-12-07, 14:36
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy015837146D32.gif
AmaZona flm per viziten tende e nderuar,paqa e lumturije qoshin ne mesin e familjes tende me Rrespekt per ty Albonita.!!

Albonita
24-12-07, 14:39
Urime Festa e Kurban Bajramit, Fati, Gezimi dhe Lumturia qofshin mbi Ju, dhe familjen Tuaj !Flm nga ju i Nderuar, per viziten tende , paqa lumtuja qoft me ju ..Rrespekt .!!

Zero Cool
24-12-07, 14:41
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

Albonita
24-12-07, 14:48
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg
Uaoo flm shum per viziten tende met vertet nje AROM shum e mir po vije , deshiroj gjdo te mir ne jet me shum Rrespekt Albonita per ty Z&C

Zero Cool
24-12-07, 17:56
http://www.netdisaster.com/go.php?mode=manif&sound=on&url=http%3A//www.dardania.de/vb/upload/showthread.php%3Ft%3D23400

aLbaChiCk
26-12-07, 23:11
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Cia-Ferizaj
29-12-07, 17:46
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/newyear4.gif

Buqja_ch
30-12-07, 07:30
...... Urime vitin e ri 2008 ...

Diana007
30-12-07, 14:27
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:41
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Albonita
06-01-08, 16:44
http://www.netdisaster.com/go.php?mode=manif&sound=on&url=http%3A//www.dardania.de/vb/upload/showthread.php%3Ft%3D23400 Z&c flm per pershendetjet tuaj me shum rrespekt Albonia per ty .

Albonita
06-01-08, 16:45
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg flm shum e nderuar gjithashtu te uroj vitin 2008 me shur rrespekt Albonita .

Albonita
06-01-08, 16:46
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/newyear4.gif Cijaaa flm nga ju gjithahstu te uroj vitin 2008 me shum rrespekt ..

Albonita
06-01-08, 16:47
...... Urime vitin e ri 2008 ... Berbuq flm gjithahstu te uroj vitin 2008 suksese ne jet me shum rrespekt Albonita .

Albonita
06-01-08, 16:48
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/) Diana flm gjithahstu te uroj vitin 2008 me shum rrespekt per ty .

Albonita
06-01-08, 16:49
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif Dardan flm nga ju i nderuar gjithashtu te uroj vitin 2008 she shprs se te gjitha deshirat te realizonen ne ket vit... me shum rrespekt Albonita per ty .

gazi-de
06-01-08, 17:47
Pershendetje Albonita,te uroj vitin 2008,qe te jete viti i endrrave tua,dhe te uroj gjdo te mire ne jete..
pershendetje.......................

DritonPR
09-01-08, 18:02
Albonita ki pershendetje te ngrohta nga une, po deshe edhe perqafime sa dush :P

http://angeltalk.sslsecuredline.com/asccustompages/ProductImages/NBFHU-NrURJ-kjnlp-friendship.jpg

Cia-Ferizaj
10-01-08, 12:32
pershendetje


http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/hejshqipe2.gif

Albonita
13-01-08, 20:12
Albonita ki pershendetje te ngrohta nga une, po deshe edhe perqafime sa dush :P

http://angeltalk.sslsecuredline.com/asccustompages/ProductImages/NBFHU-NrURJ-kjnlp-friendship.jpg Flm per pershendtje te ngrohet gjithashtu je i pershendetur nga une ,, EDHE PER PERQAFIME FLM SHUM. nje mbremje te qet Nga Albonita.

Albonita
13-01-08, 20:13
pershendetje


http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/hejshqipe2.gif Mir flm Shqiptar po ti si je ??? pershendetje gjithahstu nga Shqiptarja ;)

uck_aksh
22-01-08, 12:44
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)

Albonita
23-01-08, 20:02
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM) Te uroj gjithashtu gjitha te mirat ne jet dhe ne familjen tende i Nderuari uck_aksh,,, met vertet me befasuat me kit pershendetje kaq te ngrohet e te mir,, se i jep hieshi kaq shum forumit DARDAN ,,, te Pershendes per zemersisht ku do se gjindesh te uroj nje mbramje te qet me shum Respekt Albonita.!

Diana007
25-01-08, 21:30
Te pershendes .
http://flowers.ua/goods_pics/490_b.jpg

Albonita
27-01-08, 16:39
Te pershendes .
http://flowers.ua/goods_pics/490_b.jpgGjithashtu te pershendes Dianaaa flm shum per kto lule kaq te bukra e me plot arom si ja kan dhen ktu sobes time ,,shprsoj se je duke kaluar mir kit dit Pushim nje dit te qet nga Albonia me shum Rrespekt..

ninnela
27-01-08, 16:49
Albonita Te Pershendes Sis Duke Ururar Qe Te Kesh Nje Uikend Te Qete

Respekt Ninnela

Peja-Boy
02-02-08, 16:54
Mirė se erdhe ne Forumin Dardania...Chaste tė Kėndshme..!

Albonita
02-02-08, 17:24
Albonita Te Pershendes Sis Duke Ururar Qe Te Kesh Nje Uikend Te Qete

Respekt NinnelaNinela flm per preshendetjen tende ne dhomen time , gjithashtu te uroj nje fund jave te mir si ty deshiron zemra ,me shum Rrespekt Albonita..

Albonita
02-02-08, 17:25
Mirė se erdhe ne Forumin Dardania...Chaste tė Kėndshme..! Flm per viziten tende ne kit dhom , Gjithashtu te uroj caste te kendshme .. me shum Rrespekt Albonita..

aLbaChiCk
03-02-08, 12:10
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/sunday-2.gif

LaCoStA
07-02-08, 10:21
Pėrshėndetje ty .... e nderuara Albonita !!!!

Gjumashja
09-02-08, 09:20
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

LuLjaa
11-02-08, 01:05
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

egi
19-02-08, 22:03
Pershendetje Albonita, kalo bukur dhe urime pavaresija e Kosoves :biggrin:
Te deshiroj te gjithat te mirat ne jete! :smile:

http://i212.photobucket.com/albums/cc275/cb7zq/butterfly/010.gif

DritonPR
20-02-08, 09:51
URIME PAVARSIA!!!!!!!!!!!!!!

turisti
21-02-08, 20:59
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
23-02-08, 12:43
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Diana007
23-02-08, 16:49
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Cia-Ferizaj
23-02-08, 21:22
Urime Pavaresine E Kosoves .................

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:25
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

Albonita
27-02-08, 13:59
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/sunday-2.gif ......... Flm nga ti shum gjithashtu te pershndes ku do se gjindesh ,,, me Respekt Albonita.........

Albonita
27-02-08, 14:00
Pėrshėndetje ty .... e nderuara Albonita !!!!

.......... Flm per viziten tende ne dhomen time ,, gjithashtu je i pershndetur nga une ,, me Respekt Albonita.................

Albonita
27-02-08, 14:02
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif flm per ket pershndetje kaq te ngrohet ,, gjithashtu te pershendes ...

........ Me Respekt Albonita .......

Albonita
27-02-08, 14:03
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif E Lulja flm shum nga ti Sis bash kesh,,, ber ket pije hmmm sa e fresket qenka me knaqi ...

........... Te pershendes shum ku do se gjindesh me Respekt Albonita...............

Albonita
27-02-08, 14:05
Pershendetje Albonita, kalo bukur dhe urime pavaresija e Kosoves :biggrin:
Te deshiroj te gjithat te mirat ne jete! :smile:

http://i212.photobucket.com/albums/cc275/cb7zq/butterfly/010.gif

Gjithashtu ta uroj Pavarsin e Kosoves..!!


......... deshiroj shum fat e suksese ne gjdo hap te jetes Egi ......

.......... me shum Respekt Albonita ..................

Albonita
27-02-08, 14:08
URIME PAVARSIA!!!!!!!!!!!!!!


.......... GJITHASHTU URIME EDHE TY PAVARSIN E KOSOVES .............

......... FLM shum deshiroj gjith te mirat ku do se gjindesh .....

...... Me Respekt Albonita ...............

Albonita
27-02-08, 14:09
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif


Gjithashtu ta uroj Pavarsin e kosoves i Nderuar ,, flm shum per ket urim nga ju ,,

deshiroj gjdo te mir ne jet ,,, , te pershendet me shum Respekt Albonita.!

Albonita
27-02-08, 14:11
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Gjithashtu Gezuar pavarsin e Kosoves,,,, flm shum nga ju i Nderuai Arb te pershendet ..

.... Me shum Respekt Albonita.!

Albonita
27-02-08, 14:13
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Flm shum Diana007 Gjithashtu Gezuar pavarsin e kosoves..

Te pershndet me shum Respekt Albonita.!

Albonita
27-02-08, 14:14
Urime Pavaresine E Kosoves .................

Flm shum Ciaa Gjithashtu urime Pavarsin e Kosoves .


Te pershndet me shum Rrespekt Albonita.!

LABI
27-02-08, 14:14
Pershendetje Albonita.


http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2755312/2/istockphoto_2755312_white_rose.jpg

Albonita
27-02-08, 14:16
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg


Flm shum Gjithashtu urime pavarsin e Kosoves.

Te pershendet me shum Respekt Albonita.!!

Albonita
27-02-08, 14:19
Pershendetje Albonita.


http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2755312/2/istockphoto_2755312_white_rose.jpg


Uaooo flm shum i Nderuari Labi , se i dha nje ngjyr te bardh e te kendshme dhomes time .. Gjithashtu je i pershndetur nga Une . Rrespekt Albonita.!

Diana007
08-03-08, 16:25
Uime 8 Marsi.
http://www.bloomeryweddings.com/blog/content/binary/lavendar_bouquet.jpg

Albonita
14-03-08, 14:15
Uime 8 Marsi.
http://www.bloomeryweddings.com/blog/content/binary/lavendar_bouquet.jpgFlm shum nga ti Diana007 , ku do se shkosh ku do se gjindesh ku do se je te sjelt zoti veq me Arom te luleve edhe lumturi e fat ne jet je vertet shum e mir .!

TE PERSHENDET ME SHUM Rrespekt >>>>Albonita.!

Nirvana Band
18-03-08, 14:52
Pershendetje.

Ju deshiroj ē'do te mire.

LuLjaa
19-03-08, 03:00
Albonita... Pershendetje shoqe :)

http://www.indiaonlineflorists.com/Images/9_300.jpg

Linka_pz
19-03-08, 12:54
http://i190.photobucket.com/albums/z77/starrysparklegirl/hi-hello-14.gif

uck_aksh
20-03-08, 01:29
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/per.gif

Albonita
21-03-08, 14:43
Pershendetje.

Ju deshiroj ē'do te mire.


Gjithashtu , Pershendetje i Nderuar.!

21-03-08, 14:44
Pershendetje te ngrohta e rrespektuar ...;)

Albonita
21-03-08, 14:44
Albonita... Pershendetje shoqe :)

http://www.indiaonlineflorists.com/Images/9_300.jpg


Flm nga ti Motushe vertet nje peshndetje e ngrohet ..

Gjithashtu te pershndes ku do se gjindesh me shum Respekt >>Albonita.

Albonita
21-03-08, 14:46
http://i190.photobucket.com/albums/z77/starrysparklegirl/hi-hello-14.gif


Flm Linka shum , Gjithashtu te pershndes shum Moter .

Deshiroj te kesh nje dit te mir e te Qet me Rrespekt >Albonita.!

Albonita
21-03-08, 14:48
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/per.gif

Kam shum Rrespekt per ty i nderuari Uck_aksh. flm shum per Pershndetjen tende.


Gjithashtu te pershendes ku do se gjindesh >>Me Rrespekt Albonita.!

Albonita
21-03-08, 14:51
Pershendetje te ngrohta e rrespektuar ...;)


Flm per vizten tende ne ket Dhom.


Gjithashtu te pershndes Kosovar Me shum Rrespekt >>Albonita.!

Dardan Kastrati
24-03-08, 13:37
http://img57.imageshack.us/img57/4276/pashkettb4.jpg

Per shume mott dhe te gjitha te miret ne jete ...

Albonita
25-03-08, 14:46
http://img57.imageshack.us/img57/4276/pashkettb4.jpg

Per shume mott dhe te gjitha te miret ne jete ...


Flm shum per ket urim kaq te mire .!

Te pershndes gjithashtu ku de se gjindesh Dardani.!

emine
25-03-08, 14:50
pershendetje Yll !!!!

lovely
25-03-08, 20:37
http://img119.imageshack.us/img119/131/00bkie22716784ql2.jpg

Albonita
26-03-08, 17:51
pershendetje Yll !!!!


Flm shum per ket pershndetje kaq te Embel...

Gjithashtu te pershndes ku do se gjindesh me shum Rrespekt>>Albonita

Albonita
26-03-08, 17:55
http://img119.imageshack.us/img119/131/00bkie22716784ql2.jpg

Uaooo flm shum per ftes,, me deshir do vija ne ket Dasem, se di si asht e lerume me ardh vetum? apo te marr doni shoqe me veti spse vetum nuk shkohet ne dasem ??


Aahahahha metvertet jeni ma te miret ju pershndes me shum Rrespekt >>AlBoNiTa.!

Prishtinasja_
27-03-08, 22:03
Me ne fund e gjeta edhe une rrugen per me ardh ketu e me "vizitua" ! :rolleyes:

Albonita te pershendes shume ! :smile:

http://www.marion-grade.de/images/grafik-rose.jpg

emine
28-03-08, 10:17
Vikend te clodhshem.....

te pershendes nga zemra!

Albonita
29-03-08, 17:00
Me ne fund e gjeta edhe une rrugen per me ardh ketu e me "vizitua" ! :rolleyes:

Albonita te pershendes shume ! :smile:

http://www.marion-grade.de/images/grafik-rose.jpg


Flm shum e Nderura Prishtinasja__


Deshiroj nje fund jave te qet ,, Gjithashtu te pershndes shum.

Me rrespekt per ty >>Albonita.!

Albonita
29-03-08, 17:02
Vikend te clodhshem.....

te pershendes nga zemra!


Gjithashtu deshiroj nje fund jave te qet E nderuara Emine.


Te pershndes me shum Rrespekt >>Albonita.!

Preshevar
09-04-08, 16:30
Pėrshėndetjet me te mira per te sjellshmėn Albonita,

Te uron paqe mirsi e lumturi, dhe njėkohesisht,

"Urime Oda"!

http://images.blog-24.com/650000/647000/647299.jpg
Miku virtual,

Preshevari,

Albonita
09-04-08, 16:59
Pėrshėndetjet me te mira per te sjellshmėn Albonita,


Te uron paqe mirsi e lumturi, dhe njėkohesisht,

"Urime Oda"!http://images.blog-24.com/650000/647000/647299.jpg
Miku virtual,

Preshevari,

Kam Nderin se nje Mik nga Presheva bani Vizit ne oden tim te flm shum I nderuari Preshevar.!


Te pershndes shum ku do se gjindesh flm per kto fjal te embla ..

Me rrespekt per ty >Albonita.!

emine
10-04-08, 09:35
http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/phonekut/Good%20Morning/5382162299-64075455.jpg

Zero Cool
15-04-08, 21:10
http://i1.tagstat.com/images/user/27/50/20/5380275020-67558740.jpg

Albonita
16-04-08, 11:57
http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/phonekut/Good%20Morning/5382162299-64075455.jpgEmine,, te flm shum per ket tub Lulesh vertet ja shtove nje hieshi Sobes time .. te Pershndes ku do se gjindesh me shum Rrespekt >Albonita.!

Albonita
16-04-08, 11:59
http://i1.tagstat.com/images/user/27/50/20/5380275020-67558740.jpgZ&C ...Flm shum per vizitne tende..shpresojj se je mire ku do se gjindesh...

Te pershndet me shum Rrespekt >>>Albonita.!

Linka_pz
16-04-08, 12:32
Per me te dashuren e forumit ,te pershendes shume .

http://i210.photobucket.com/albums/bb233/commentbaby/Images/Flowers/images/53007420.gif (http://www.commentbaby.com/)

Albonita
16-04-08, 12:35
Per me te dashuren e forumit ,te pershendes shume .

http://i210.photobucket.com/albums/bb233/commentbaby/Images/Flowers/images/53007420.gif (http://www.commentbaby.com/)Uaooooooo te flm shum Oj synesh edhe ti je ma e dashura per mua te kam Moter ty per bes.. Linka deshiroj nje dit te qet ku do se gjindesh me shum Rrespekt >>>Albonita.........NJE arom e pa par...........

Dardan Kastrati
18-04-08, 13:33
http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/choclate2/5388124589-65891908.jpg
PO ju lė ketė pėrshėndetje nė shenjė respekti qė keni pėr mua . duke tė uruar tė gjitha tė mirat nė jetė .......

selvija
18-04-08, 15:29
Pershendetje engjullesha,,kalofsh mir kudo qe jesh,,,
http://srv0106-07.oak1.imeem.com/g/p/e204e4be7af5461cc830344ac002c57a_web.jpg (http://www.imeem.com/people/atHcBMs/photo/KtbipS3BbN/)

Albonita
18-04-08, 16:08
http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/choclate2/5388124589-65891908.jpg
PO ju lė ketė pėrshėndetje nė shenjė respekti qė keni pėr mua . duke tė uruar tė gjitha tė mirat nė jetė .......


Dardan_Kastrati.. flm per Pershendetje, kaq te ngrohet po ashtu flm per ket dhurat kaq te bukur nga ju.. Gjithashtu je i pershndetur nga une ku do se gjindesh...me shum Rrespekt per ty >>>>Albonita.!!

Albonita
18-04-08, 16:15
Pershendetje engjulleshe,,kalofsh mir kudo qe jesh,,,
http://srv0106-07.oak1.imeem.com/g/p/e204e4be7af5461cc830344ac002c57a_web.jpg (http://www.imeem.com/people/atHcBMs/photo/KtbipS3BbN/)


Te flm e Nderura Selvija... per ket pershndetje kaq te Embel..po ashtu per ket Zemer te pa par.. po i pergjan zemres time pak..Selvija Gjithashtu te pershndes ku do se gjindesh paq e lumturi ne mes Familjes tende... me shum Rrespekt >>>Albonita.!!

ssara
18-04-08, 16:18
Pershendetje Albonita....te uroj nje pasdite sa me te mire

http://www.theflowerexpert.com/media/images/giftflowers/flowersasgift/mothersdayflowers/mothers-day-flowers.jpg

Albonita
18-04-08, 16:29
Pershendetje Albonita....te uroj nje pasdite sa me te mire

http://www.theflowerexpert.com/media/images/giftflowers/flowersasgift/mothersdayflowers/mothers-day-flowers.jpg


Uaoo po me mbushet dhoma me plot hieshi ...

Kam nderin se gjindem ne mes te mireve ketu gjdo dit po takoj motra shqiptare, te dashura siq je ti ,,Ssara te flm shum per viziten tende po ashtu per keto Lule kaq te mira uao beso far knaqsie ndjeva sot nga juve te gjith ju falemnderoj shum.....

Ssara gjithashtu je e pershndetur nga une deshiroj nje Mbremje te qet me shum Rrespekt


..........Albonita.!!!!

emine
18-04-08, 19:21
http://media.imeem.com/p/vzhLC4zVd7.jpg (http://www.imeem.com/people/AdUnhUP/photo/vzhLC4zVd7/)

Diana007
18-04-08, 20:26
Mpuq.

https://www.freshflowers.com/images/catalogue_images/978-1.jpg

Albonita
19-04-08, 12:02
http://media.imeem.com/p/vzhLC4zVd7.jpg (http://www.imeem.com/people/AdUnhUP/photo/vzhLC4zVd7/)


Ooj Ema te flm shum e nderuar per ket dhurat kaq te mire..te pershndes ku do se gjindesh me shum Rrespekt >>>Albonita

Albonita
19-04-08, 12:05
Mpuq.

https://www.freshflowers.com/images/catalogue_images/978-1.jpgMpuqqq edhe ty shum.. Kam nderin se edhe ty te njoha si shoqe shqiptare ishe nje Bukuri siq kish dit zoti met fal .. flm shum per keto lule kaq te mira me plot arom ki pershndetje te perzemrta nga une Diana.. te pershndes me shum Rrespekt >>Albomita

LABI
20-04-08, 15:11
http://dl5.kortenaar.com/pub/140/140915ciwhvnls3n.jpg

Fundjave te rehatshme ju deshiron labi

Albonita
20-04-08, 19:06
http://dl5.kortenaar.com/pub/140/140915ciwhvnls3n.jpg

Fundjave te rehatshme ju deshiron labi


Gjithashtu te uroj nje fund jave te qet ..
I Nderuari Labi ..te pershndet me shum Rrespekt >>Albonita.!!

uck_aksh
21-04-08, 00:27
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/tung-1.gif

°Avan_Turist°
22-04-08, 16:26
Nje pershendetje per ju e nderuar,,,,uroj fat dhe cdo te mire...ku do qe gjendeni.....!

sinqerisht
A.Turisti

vjeshta
23-04-08, 13:28
Te pershendes dhe te uroj nje pasdite te kendshme ...


Vjeshta!

Zero Cool
26-04-08, 15:46
http://i2.tagstat.com/images/user/21/39/90/5381213990-67884986.jpg

°Avan_Turist°
26-04-08, 17:23
http://www.grusskartenfreunde.de/images/cards/freundschaft/dose-freundschaft.gif

Diana007
26-04-08, 18:50
Pse humbe .....:biggrin:

http://www.akiflower.com/images/buke19.jpg

Sy_kaltra
27-04-08, 12:37
http://media.imeem.com/p/WoPxwr_Wap.jpg

Albonita
27-04-08, 14:12
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/tung-1.gif


Te flm i nderuar...Gjithashtu pershndetje nga >>Albonita..!

Albonita
27-04-08, 14:14
Nje pershendetje per ju e nderuar,,,,uroj fat dhe cdo te mire...ku do qe gjendeni.....!

sinqerisht
A.TuristiTe flm per viziten tende ne dhomen time..

Gjithashtu je i pershendetur nga une ku do se gjindesh..

Me shum Rrespekt >>>Albonita.!

Albonita
27-04-08, 14:15
Te pershendes dhe te uroj nje pasdite te kendshme ...


Vjeshta!


Gjithahstu te pershndes e nderuara Vjeshta flm shum per viziten tende.

Me shum Rrespekt >>Albonita.!

Albonita
27-04-08, 14:20
http://i2.tagstat.com/images/user/21/39/90/5381213990-67884986.jpg


Z&C flm shum per ket Lule kaq te bukur..

Te pershndes ku do se gjindesh me shum Rrespekt >Albonita.!

Albonita
27-04-08, 14:22
http://www.grusskartenfreunde.de/images/cards/freundschaft/dose-freundschaft.gif


Uaooo te flm per ket pershndetje...

DESHIROJ NJE DIT TE QET KU DO SE GJINDESH .....


TE PERSHNDET ME SHUM RRESPEKT >>>ALMONITA.!

Albonita
27-04-08, 14:24
Pse humbe .....:biggrin:

http://www.akiflower.com/images/buke19.jpg


Oj Motrushe nuk kam humbur te trgova edhe me par..

Diana te flm shum shoqe e dashur per ket tumb Lule kaq te bukra te pershndes shum ku do se gjindesh me shum Rrespekt >Albonita.!

Albonita
27-04-08, 14:27
http://media.imeem.com/p/WoPxwr_Wap.jpg


Sy__katra te flm shum per viziten tende ne dhomen time deshiroj nje fund jave te qet..

TE pershndes me shum Rrespekt >>Albonita.!

rilinda
27-04-08, 14:37
Albonitė, dje t'kom pėrmen diēka me dikon, mos t'ka nguc lemza?! :tongue:
Amooon, mos m'vet ēka se me bo me t'kallzu t'rritet mendja nashta :tongue::biggrin:

Ke shuuuuuumė pėrshėndetje nga ana ime.

Estella
27-04-08, 14:58
http://www.seniorkom.at/files/ecard/ecard1.jpg

Estella
27-04-08, 15:50
http://www.magic-like.de/grusskarten/bild/gruss26_thumb.jpg

Albonita
27-04-08, 18:05
Albonitė, dje t'kom pėrmen diēka me dikon, mos t'ka nguc lemza?! :tongue:
Amooon, mos m'vet ēka se me bo me t'kallzu t'rritet mendja nashta :tongue::biggrin:

Ke shuuuuuumė pėrshėndetje nga ana ime.


Gjithashtu te pershndes shummmm Bukrie nga Prizreni.!!

Lemza dje me ka nguce shum..po ku ta dija.. se ti me ki permend..Moj Rilinda..!

PO athua per qka me ki permend apo me kan me ki permend hmm kush qenka Ajo/ apo Ai?? se ti ke ber bised per mua?? :biggrin:

Oki Rilinda tani deshiroj nje mbremje te qet ..edhe te perqafoj nga larg..me shum Rrespekt per ty >>>Albonita.!

Albonita
27-04-08, 18:07
http://www.seniorkom.at/files/ecard/ecard1.jpg


Gjithashtu ke pershndetje te Perzemrta nga une Estella..flm shum per vizten tende ne dhomen time..deshiroj nje mbremje te qet ku do se gjindesh me shum Rrespekt >Albonita.!

emine
27-04-08, 19:43
pershendetje embelsir....

http://i1.tagstat.com/images/user3/53/85/93/5385932938-62849929.jpg

gazi-de
28-04-08, 23:41
http://www.grassmyer.de/resources/anikamaus_26_blackmagic_140.jpg:smile:

Adina-R.Ks
29-04-08, 21:46
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
29-04-08, 23:27
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

Dukagjinas_i
30-04-08, 08:34
http://www.ftd.com/pics/products/06-SW1_c.jpg

Albonita ,uroj te kaloni nje dite te qete !

Diana007
01-05-08, 09:54
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/FD-Film/DianaBond.gif

Albonita
03-05-08, 15:08
pershendetje embelsir....

http://i1.tagstat.com/images/user3/53/85/93/5385932938-62849929.jpg


Uaoo far engjullushe me ki sjell ne dhomen time..flm shum e nderuara Emine..

Te pershndes per zemresish ku do se gjindesh me shum Rrespekt >Albonita.!

Albonita
03-05-08, 15:10
http://www.grassmyer.de/resources/anikamaus_26_blackmagic_140.jpg:smile:


Te flm shum Gazi per ket arom kaq te bukur ..te pershndes ku do se gjindesh .

ME SHUM RRESPEKT >Albonita.!

Albonita
03-05-08, 15:11
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg


Adina flm shum per ket lule kaq te bukur..te pershndes shum deshiroj nje fund jave te qet me shum Rrespekt >Albonita.!

Albonita
03-05-08, 15:13
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif


Hai.. Lulja flm per pershndetje tende edhe per ket Lule te bukur siq je ti e bukur asht me ki sjell edhe mua ket hieshi ne dhomen time..te pershndes ku do se gjindesh me shum Rrespekt per ty >Albonita.!

Albonita
03-05-08, 15:15
http://www.ftd.com/pics/products/06-SW1_c.jpg

Albonita ,uroj te kaloni nje dite te qete !


Gjithashtu deshiroj ta kalosh nje fund jave te qet ..flm shum per keto lule kaq te bukra me plot arom ..te pershndes ku do se gjindesh me shum Rrespekt > Albonita.!

Albonita
03-05-08, 15:18
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/FD-Film/DianaBond.gif


Diana flm shum ndihem shum mire kur te takoj ty.. ehhh sidomos kur e takova kket pershndetje kaq te ngrohet ..Diana te pershndes per zemrsisht edhe te perqafoj shum .. me shum Rrespekt per ty Motrushe >>Albonita.!

MemphiSx
05-05-08, 12:26
http://www.worth1000.com/entries/47000/47338VBEA_w.jpg

Albonita
06-05-08, 18:19
http://www.worth1000.com/entries/47000/47338VBEA_w.jpgKam nderin se vendasi im,, me beri vizit ne dhomen time te flm shum..!


Te pershndes ku do se gjindesh i nderuar me shum Rrespekt per ty >>Albonita.!

Agolli
07-05-08, 12:58
Pershendetje ojjjjjjjjjjj ti ēika me av av av avatar! :biggrin:
Po qysh je, a je mire, ti e vet-eee.
Mes harro,,.. bonmi t'fala qasaj ēikes ne avatar :tongue:
T'pershendes euuuuuuuuu dem baba dem!

Albonita
07-05-08, 16:10
Pershendetje ojjjjjjjjjjj ti ēika me av av av avatar! :biggrin:
Po qysh je, a je mire, ti e vet-eee.
Mes harro,,.. bonmi t'fala qasaj ēikes ne avatar :tongue:
T'pershendes euuuuuuuuu dem baba dem!


Gjithashtu pershndetje i Nderuar...mire jam si gjith ... shpresoj se edhe ti je mire.!

Nuk do harroj ti baj te fal...besoj se do i pranon ..?


Kam nderin se ben vizit ,ne dhomen time i Nderuar, deshiroj nje dit te qet....

Me shum Rrespekt per ty >>Albonita.!

Jana
09-05-08, 21:22
Pershendetje......

http://i3.photobucket.com/albums/y86/artidr/lule/renigezuarditelindjenyllipaharruar.jpg

emine
12-05-08, 15:39
pershendetje Pellumbesh;)
http://i2.tagstat.com/images/user/49/84/34/5382498434-69461463.jpg

Albonita
12-05-08, 17:22
Pershendetje......

http://i3.photobucket.com/albums/y86/artidr/lule/renigezuarditelindjenyllipaharruar.jpg


Jana flm Rrushe gjithashtu pershendetje nga une ki shum ..flm per viziten ne dhomen time...deshiroj nje dit te qet ku do se gjindesh me shum Rrespekt per ty >>Albonita.!

Albonita
12-05-08, 17:27
pershendetje Pellumbesh;)
http://i2.tagstat.com/images/user/49/84/34/5382498434-69461463.jpg


Uaoo .Emine e dashur sa her po hy ketu ..po gjej kani engjullushe qe me sjell ti ketu

Kam knaqsi ku nje femer , shum talente e matur ne secilen pik ban vizit ne dhomen time..

Emine...Te pershendes shum..ku do se gjidesh te uroj nje dit te qet ..me shum Respekt..!

..............Albonita.........

Lendi1
14-05-08, 18:34
Nje pershendetje per ty Albonita me nje lule


http://i26.tinypic.com/35a7ngp.jpg

Giovanni
15-05-08, 08:55
http://www.wondercliparts.com/good_day/graphics/good_day_graphics_07.gif

°Avan_Turist°
17-05-08, 14:40
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/samstag/stress_ade.gif

LaCoStA
18-05-08, 10:31
Pershendetje Albonita

http://nyhouses4sale.typepad.com/ny_houses_4_sale/images/2007/06/01/weekend.jpg

rilinda
18-05-08, 14:44
Rrushe, ku je mori ti?!

http://www.zwani.com/graphics/days_of_the_week/sunday/images/weekday5.gif

Albonita
19-05-08, 11:42
Nje pershendetje per ty Albonita me nje lule


http://i26.tinypic.com/35a7ngp.jpg


Gjithashtu pershndetje i nderuar flm per viziten tende ...deshiroj nje fellim jave te qet..

ME RRESPEKT >>Albnita.!

Albonita
19-05-08, 11:43
http://www.wondercliparts.com/good_day/graphics/good_day_graphics_07.gif


Kam nderin se ki ber vizit ne dhomen time i Nderaur...

Te Pershndes ku do se gjidesh me shum Rresepkt >>Albonita.!

Albonita
19-05-08, 11:47
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/samstag/stress_ade.gif


Vertet e pres pa durim diten e shtunde..te largohem nga Stressi..po ja vjen prap dita e Hane edhe te njejten gje e perjetoj ...


Flm shum per ket pershndetje kaq te mire nga ju i Nderuar..

TE pershndes ku do se gjindesh me shum Rrespekt >>Albonita..!

Albonita
19-05-08, 11:48
Pershendetje Albonita

http://nyhouses4sale.typepad.com/ny_houses_4_sale/images/2007/06/01/weekend.jpgGjithashtu pershndetje i Nderuar ..te deshiroj nje fillm jave te qet..

me shum Rrespekt >>Albonita.!

Albonita
19-05-08, 11:51
Rrushe, ku je mori ti?!


http://www.zwani.com/graphics/days_of_the_week/sunday/images/weekday5.gif
Ooooo Bukurija nga Prizreni flm shum nga ju per ket pershndetje te Ngrohet..

Ja ku jam une...

Te pershndes ku do se gjidesh Bukirje nga prizreni..Me shum Rrespekt per ty>>Albonita.!

Diana007
19-05-08, 19:19
Mpuq .............

http://www.forumivirtual.com/attachments/p_rsh_ndetje_dhe_urime/4108d1145967231-nje_lule_per-blurose.jpg

emine
21-05-08, 07:44
http://i2.tagstat.com/image01/0/eec7/000A051AeX7.jpg

Peja-Boy
22-05-08, 18:54
http://de.youtube.com/watch?v=mMvccfRdbU0

Peja-Boy
22-05-08, 18:57
http://de.youtube.com/watch?v=LMvCr_uYlKY&NR=1 (http://de.youtube.com/watch?v=LMvCr_uYlKY&NR=1)

Dardan Kastrati
23-05-08, 16:28
http://i266.photobucket.com/albums/ii261/funkbutter/graphics/Flowers/flowers_wet.jpg (http://www.butterfunk.com/)
Kalojani sa mė bukur ketė fund javė ...

DritonPR
24-05-08, 07:13
Hallo Albonita :)

si je? si po kalon? hajt nje vikend seksi ty po ta urojm

Albonita
24-05-08, 16:36
Mpuq .............

http://www.forumivirtual.com/attachments/p_rsh_ndetje_dhe_urime/4108d1145967231-nje_lule_per-blurose.jpg


Te perqafoj shum Rrushe..flm shum per ket Lule kaq te bukur...

Te pershndes ku do se gjindesh me shum Rrespekt >>Albonita.!

Albonita
24-05-08, 16:38
http://i2.tagstat.com/image01/0/eec7/000A051AeX7.jpg

Emine..e Dashur gjithashtu te pershndes Zemersish ku do se gjindesh flm shum per ket pershndetje kaq te Ngrohet..!

Deshiroj nje fund jave te qet ..me shum Rrespekt per ty >>Albonita.!

Albonita
24-05-08, 16:46
http://de.youtube.com/watch?v=mMvccfRdbU0


Aahhaha hahaha sa buku po ja njek muzikes hahaha vdiqa..

Flm shum per ket voglush se ki sjell ne dhomen time..


TE pershndes shum ku do se gjindesh( po edhe e di ku gjindesh ) hahaha

Po Ashtu deshiroj nje fund jave te qet me shum Rrespekt per ty >>>Albonita.!....

Albonita
24-05-08, 16:49
:mad: http://de.youtube.com/watch?v=LMvCr_uYlKY&NR=1 (http://de.youtube.com/watch?v=LMvCr_uYlKY&NR=1)


Ne fellim si nje engjum sa ambel e kam shikua.. por nuk e prita se me Tut aq fort beso krejt trupi mu ka dridh nga tuta gjith ajo piskam:mad:


Flm shum per ket pershndetje....veq tjera her jo mem Tut ...


Deshiroj nje fund jave te qet me shum Rrespekt per ty >>Albonita.!

Albonita
24-05-08, 16:50
http://i266.photobucket.com/albums/ii261/funkbutter/graphics/Flowers/flowers_wet.jpg (http://www.butterfunk.com/)
Kalojani sa mė bukur ketė fund javė ...


Uaooo flm shum per ket Lule kaq te bukur se ike dhen Hieshi dhomes time..!!

Dardani ..po ashtu deshiroj nje fund jave te qet.. te pershndet me shum Rrespekt >>Albonita..!

Albonita
24-05-08, 16:52
Hallo Albonita :)

si je? si po kalon? hajt nje vikend seksi ty po ta urojm


Pershndetje DritonPr.!

Mir si gjith jam une..shpresoj se edhe ti je mir ku do se gjindesh..!

Te pershndet me shum Rrespekt >>Albonita.!

Arkza
25-05-08, 16:16
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........

egi
25-05-08, 19:21
Oh Gjilanase, prano nje pershendetje dhe nga une :biggrin: Me vjen mire qe u njoftuam pak me shum, qe nje poezi per ty

http://umarmemich.paxblu.de/umarmung.jpg

Agolli
26-05-08, 09:53
http://i.dmdentertainment.com/www_castlemountains_net/images/02_2007/friendship_tag88.jpg

Dreni30
26-05-08, 19:19
Pershendetje Albonita,
ju uroj shendet dhe te gjithe te mirat ne jete.
http://www.dahliahaven.dk/127-2701_IMG.JPG-for-web-NORMAL.jpg

Dreni.

Estella
27-05-08, 10:33
http://grusskarten.coart.de/i/c/3_grusskarte_vielglück.jpg

Albonita
28-05-08, 11:18
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........


Gjithashtu te pershndes e Nderuara Arkeza..deshiroj gjitha te mirat ne jet...

Deshiroj nje dit te qet me Rrespekt >>>Albonita.!

Albonita
28-05-08, 11:21
Oh Gjilanase, prano nje pershendetje dhe nga une :biggrin: Me vjen mire qe u njoftuam pak me shum, qe nje poezi per ty

http://umarmemich.paxblu.de/umarmung.jpg
Ahahah..XiNxIlUsHe...Faliminderit shum per Poezin...Po ashtu kam nderin se uh njofutm pak ..a.shum..vertet nje XinXiLuShE ..E EMBEL...Te pershndes.. ku do se gjindesh..me shummmmmmmmmmm..Rrespekt per ty >>>Albonita!. . .!

Albonita
28-05-08, 11:24
http://i.dmdentertainment.com/www_castlemountains_net/images/02_2007/friendship_tag88.jpg


Yöööö..Faliminderit i Nderuari...AGOLLI..Per ket pershndetje te ngrohet....!

Te pershndes ku do se gjindesh me shum RRESPEKT PER TY>>>ALBONITA!

Albonita
28-05-08, 11:26
Pershendetje Albonita,
ju uroj shendet dhe te gjithe te mirat ne jete.
http://www.dahliahaven.dk/127-2701_IMG.JPG-for-web-NORMAL.jpg

Dreni.


Gjithashtu pershndetje i Nderuari..DRENI30..te faliminderit shum per viziten tende ne dhomen time...deshiroj nje dit te qet ku do se gjindesh me shum Rrespekt >>Albonita.!

Albonita
28-05-08, 11:29
http://grusskarten.coart.de/i/c/3_grusskarte_vielglück.jpg


Estella...SiS..Flm per pershndetjen tende..edhe pse nuk e vrej qka esht !?

Une te pershndes ku do se gjindesh..fat ,lumturi,mes familje tende Rrushe..me shum Rrespekt >>ALBONITA.!

Melania
29-05-08, 19:44
tung tung zemrushe, veq thash ta lshoj i zo :wink:

promje tkendshme :)

SheTa
29-05-08, 22:35
Nje Preshndetje t'madhe per ty Vendase :) Kalo bukur ku do qe je ne kto momente :)

ninnela
30-05-08, 23:54
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0f/Flores.gif

Dardan Kastrati
03-06-08, 16:37
http://images.paraorkut.com/img/lide/kvetiny_967790590_001.gif

Pėrshėndetje Albonita ........kalo sa mė bukur ....

Breshka
05-06-08, 23:30
http://www.roze.co.uk/ekmps/shops/rozepetal/images/6-marked.jpghttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Nirvana Band
07-06-08, 13:46
Pershendetje nga miku juaj N.Band.

aLbaChiCk
07-06-08, 20:25
http://i57.photobucket.com/albums/g225/earthchild41759/Weekend/courtyard2.jpg

Breshka
08-06-08, 15:40
http://i111.photobucket.com/albums/n137/michael8021/2dvr52h.gif

emine
10-06-08, 07:22
http://i3.tagstat.com/image02/0/eec7/003S051AeX7.jpg

gjini
10-06-08, 12:25
Desha te falenderoj shum per ate viziten qe ma kishe ba tek oda ime dhe po te vij afer me nje lule qe ti marresh ere , nje lule qe i vjen ere e kandshme.

Alkimisti_ch
10-06-08, 12:43
Pershedentje Albonita

erdhe te te sjell nej buqet lulesh ne dhomen tende dhe me deshire ti kisha dhuruar por me qe nuk qenk ketu ateher po i vendos ketu.
Kalo bukur.

http://www.blej.com/Merchant2/graphics/00000001/trendafile%20me%20lule%20te%20bardha.jpg

Dardan Kastrati
10-06-08, 17:51
http://srv0106-09.oak1.imeem.com/g/p/35a5ed746c84392ff30f8614d85aa99b_web.bmp (http://www.imeem.com/susanna13/photo/scPWMaUHSy/)
http://www.youtube.com/watch?v=rrOWuDhR6Qk


Pėrshėndetje tė ngrohta shoqėrore pėr ju shumėė. Jam kėndej unė si ēdo herė me shkrime edhe pse mė pak po kėtu jam ,,, Kalo sa mė bukur ti nė ketė hapsirė dardane ...

selvija
10-06-08, 18:39
Albonita motrush shpesh me ben vizit ne oden time te pershendes shum dhe gjithat te mirat qofshin ne ty ..
http://srv0110-08.oak1.imeem.com/g/p/ccca3e0e2767941d8995de36de2f12b5_web.bmp (http://www.imeem.com/pajacerna/photo/2quFlvQos4/)

Adina-R.Ks
10-06-08, 20:50
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

LABI
10-06-08, 21:01
http://www.spiritone.com/~gdy52150/longwhrose112.gif

°Avan_Turist°
10-06-08, 21:46
http://www.clipart-kiste.de/archiv/Musik/Noten/note_24.gif

http://www.clipart-kiste.de/archiv/Musik/Noten/note_06.gif
http://de.youtube.com/watch?v=wDjbV8nu188

Ju uroj argėtim dhe disponim tė kėndshėm....!

A.turisti

Zero Cool
11-06-08, 13:36
Njė ditė te bukur tė uroj tyhttp://i216.photobucket.com/albums/cc24/mrsorrell/mrsorrell3Tagged/angel-comments-1.gif

Albonita
12-06-08, 22:09
tung tung zemrushe, veq thash ta lshoj i zo :wink:

promje tkendshme :)


Pershndetje Zemrushe flm shum per viziten tende ne dhomen time..!

Deshiroj nje mbremje te qet me Rrespekt Albonita.!

Albonita
12-06-08, 22:10
Nje Preshndetje t'madhe per ty Vendase :) Kalo bukur ku do qe je ne kto momente :)


Uaooo Gjithashtu pershndetje shummmmmmmmmm ki nga une Vendas flm shum per viziten tende ne dhomen time...!

Te pershndet me shum Rrespekt >Albonita.!

Albonita
12-06-08, 22:11
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0f/Flores.gif


Ninnela..Te faliminderit shum per keto Lule kaq te bukra me plot arom..

Te pershndet me shum Rrespekt >Albonita.!

Albonita
12-06-08, 22:13
http://images.paraorkut.com/img/lide/kvetiny_967790590_001.gif

Pėrshėndetje Albonita ........kalo sa mė bukur ....

Uaoo Flm shum Dardani per ket Lule kaq shendritse....te pershndes shummm ku do se gjindesh deshiroj nje mbremje te qet ..Me Rrespekt >Albonita.!

Albonita
12-06-08, 22:14
http://www.roze.co.uk/ekmps/shops/rozepetal/images/6-marked.jpghttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Te faliminderit shum per viziten tende ne dhomen time po ashtu per keto lule kaq te bukra se i ke dhan hieshi dhomes time te pershendet me shum Rrespekt >Albonita.!

Albonita
12-06-08, 22:15
Pershendetje nga miku juaj N.Band.


Gjithashtu pershndetje Mik i nderuar flm shum per vizit..deshiroj nje mbreje te qet..

Me Rrspekt >Albonita.!

Albonita
12-06-08, 22:17
http://i57.photobucket.com/albums/g225/earthchild41759/Weekend/courtyard2.jpg

Albachicca Te flm shum Gjithashtu deshiroj nje mbreje te qet ...te pershndet me shum Rrespekt >Albonita.!

Albonita
12-06-08, 22:19
http://i111.photobucket.com/albums/n137/michael8021/2dvr52h.gif


Uaooo Rrushe te flm shum per keto dy pershndetje kaq te ngrohta..ka te shkojsh gjith ne lule te shkoft jeta te faliminderit shum shum ..te pershndes shummm me Respekt >Albonita.!

Albonita
12-06-08, 22:20
http://i3.tagstat.com/image02/0/eec7/003S051AeX7.jpg


Emine e dashur dhe shum e Rrespektume pershndetjet tua jan shum te ngrhota faliminderit shum nga ju e Nderuar..te pershndet me shum Rrespket<Albonita.!

Albonita
12-06-08, 22:24
Desha te falenderoj shum per ate viziten qe ma kishe ba tek oda ime dhe po te vij afer me nje lule qe ti marresh ere , nje lule qe i vjen ere e kandshme.


Uao Gjini te faliminderit shum nga ju pershndetja ime ishte pak me vones te dhoma jote

Tani po ndihem pak keq :rolleyes: spse nje person ne nje mosh duhet te qendron Rrespekti po ashtu pershndetja..!

Une te pershndes shummm flm per at drondofil aq te bukur me plot arom Deshiroj nje mbremje te qet >>Me Rrspekt Albonita.!

Albonita
12-06-08, 22:27
Pershedentje Albonita

erdhe te te sjell nej buqet lulesh ne dhomen tende dhe me deshire ti kisha dhuruar por me qe nuk qenk ketu ateher po i vendos ketu.
Kalo bukur.

http://www.blej.com/Merchant2/graphics/00000001/trendafile%20me%20lule%20te%20bardha.jpg


Upss....Te faliminderit shum per gjitha keto fjal te ngrohta..!!

Une si Albonita uh befasova pak se nuk te kam par asnjehr....

Mire se pase ardh ne Mesin e te mirve i Nderuar shpresoj se do kalosh mire..

Edhe nje her flm shum per keto lule se i ke lan ne dhomen time....

Te pershndet me shum Rrespekt >Albonita..!

Albonita
12-06-08, 22:30
http://srv0106-09.oak1.imeem.com/g/p/35a5ed746c84392ff30f8614d85aa99b_web.bmp (http://www.imeem.com/susanna13/photo/scPWMaUHSy/)
http://www.youtube.com/watch?v=rrOWuDhR6Qk


Pėrshėndetje tė ngrohta shoqėrore pėr ju shumėė. Jam kėndej unė si ēdo herė me shkrime edhe pse mė pak po kėtu jam ,,, Kalo sa mė bukur ti nė ketė hapsirė dardane ...

Te faliminderit Dardani per pijen te fresket po ashtu per ket lule se qenka aty diq shum e mire......

Oki une i kuptova fjalet tua po une si Albonita kam ndi pak munges po si do qoft shpresoj se do kalosh mire siq ke kaluar deri sot je shum i mire....!

Po ashtu te flam per muziken se vertet asht nje kang shum e mire.. te pershndet me shum Rrespekt Albonitaaa.!

Albonita
12-06-08, 22:33
Albonita motrush shpesh me ben vizit ne oden time te pershendes shum dhe gjithat te mirat qofshin ne ty ..
http://srv0110-08.oak1.imeem.com/g/p/ccca3e0e2767941d8995de36de2f12b5_web.bmp (http://www.imeem.com/pajacerna/photo/2quFlvQos4/)


Uoaaa E nderuar Princess pershndetja jote me ka befasuar shumm me nje domethanje shum te madhe..te faliminderit shummmm........shummm

Te pershndes ku do se gjindesh deshiroj gjitha te mirat ne mes familjes tende...
Me shummmmmmm Rrespekt per tyyyyyyy >>>>Albonita.!!

............RRESPEKTTTT..........

Albonita
12-06-08, 22:35
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

Adina...Motrushe..te flm shum per keto fjal kaq te ngrohta e shum domethanse.!


Une te pershndes shum ku do se gjindesh me Rrespekt >Albonita.!

Albonita
12-06-08, 22:36
http://www.spiritone.com/~gdy52150/longwhrose112.gif

Uaoo Labi te flm shum per keqt Lule kaq te bukur se e beri drit dhomen time..

Te pershndet me shum Rrespekt >Albonita.!

Albonita
12-06-08, 22:37
http://www.clipart-kiste.de/archiv/Musik/Noten/note_24.gif

http://www.clipart-kiste.de/archiv/Musik/Noten/note_06.gif
http://de.youtube.com/watch?v=wDjbV8nu188

Ju uroj argėtim dhe disponim tė kėndshėm....!

A.turisti


Te faliminderit shum per ket pershndetje kat te ngrohet po ashtu per muziken nje keng shum e mire...Deshiroj nje mbremje te qet ku do se gjindesh me Rrespekt >Albonita.!

Albonita
12-06-08, 22:38
Njė ditė te bukur tė uroj tyhttp://i216.photobucket.com/albums/cc24/mrsorrell/mrsorrell3Tagged/angel-comments-1.gif


Gjithashtu deshiroj nje Mbremje te qet Z.c Te faliminderit shumm

Te pershndet me shum Rrespekt >>>Albonita.!

gazi-de
12-06-08, 22:42
Pershendetje e nderuara Albonita,te uroj nje nate te qete:smile:
http://www.power-surge.com/misc/wetnred.jpg

Alkimisti_ch
12-06-08, 22:43
Upss....Te faliminderit shum per gjitha keto fjal te ngrohta..!!

Une si Albonita uh befasova pak se nuk te kam par asnjehr....

Mire se pase ardh ne Mesin e te mirve i Nderuar shpresoj se do kalosh mire..

Edhe nje her flm shum per keto lule se i ke lan ne dhomen time....

Te pershndet me shum Rrespekt >Albonita..!

Ahahah Albonita as une ste kam pare kshtu akoma por ti kam lexuar shkrimet edhe thash e meriton nje buqet lule. Kurse se une tash sa i kam fitu zgjedhjet, krejt frik ...
Flmn per respektin kaloje bukur

Albonita
13-06-08, 14:04
Pershendetje e nderuara Albonita,te uroj nje nate te qete:smile:
http://www.power-surge.com/misc/wetnred.jpg

Uaooo te faliminderit shum per ket drandofil kaq te mire..

Gjithashtu deshiroj nje pasdite te qet.Me Rrespekt >Albonita.!

Albonita
13-06-08, 14:08
Ahahah Albonita as une ste kam pare kshtu akoma por ti kam lexuar shkrimet edhe thash e meriton nje buqet lule. Kurse se une tash sa i kam fitu zgjedhjet, krejt frik ...
Flmn per respektin kaloje bukurPo aa...hahahahhha Une kam mnduar se me ki par more.!? se Ch asht shum e vogel ahhahahahhahha

Flm shum nga ti... se une pasna Meritura at buqet lule ......edhe mos te harroj te them ..

Me vjen mire se i pase fitua ZHGJEDHJET....te pershndes shumm deshiroj ne pazdite te qet.!!


....Me Rrespekt Albonita.!

>>{SpOnGeBoB}<<
14-06-08, 19:00
Albonite, a je ksajde tu shpija moj ?

te pershendes shume a lule nuk mund gjeta se i kishin mshele tana dugojat e kishin shkrujte fyrabig te dera edhe tu kapercy qatu kam hy te nji Purre qetu ne appenzell ja kom vjedh do lule, halo osht tu shajten po me doket hahahahahaha

http://www.ibb-verlag.de/images/blumen%20bahr/test-seite-blume.jpg

MemphiSx
15-06-08, 22:17
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje2.gif

Albonita
19-06-08, 20:03
Albonite, a je ksajde tu shpija moj ?

te pershendes shume a lule nuk mund gjeta se i kishin mshele tana dugojat e kishin shkrujte fyrabig te dera edhe tu kapercy qatu kam hy te nji Purre qetu ne appenzell ja kom vjedh do lule, halo osht tu shajten po me doket hahahahahaha

http://www.ibb-verlag.de/images/blumen%20bahr/test-seite-blume.jpg


Po more ketu jom une ..te falimnderit shum per keto fjal te mira po ashtu per ket Lule se te pasn lan mi marre hahaahaha se ketu asht veshti mi hy dikuj ne kopsht mi jav damtu lulet veq shpresoj se ki kalu mire pa marr donje Bokss ahhahahhahha apo donje fjal te keqe hahhaa je shum i mire edhe me shkrime te mira Rrespkt Shoki..!

Albonita
19-06-08, 20:05
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje2.gif


Gjithashtu Pershndetje Vendas..deshiroj nje mbremje te qet..Me rrespekt >Albonita.....!