PDA

View Full Version : Cia-Ferizaj


Faqet : [1] 2

Cia-Ferizaj
10-12-07, 12:12
pershendetje per te gjithe nga une

kaloni mire

Arkza
10-12-07, 12:38
Cia Ferizaj Mir se Ke Ardhe ! Besoj se dote ja Kalojsh Bukur ketu me Neve ! :smile:

LuLjaa
11-12-07, 01:38
Cia-Ferizaj
Pershendetje t'deshiroj ēaste te kendeshme ne FD.


http://s.rimg.info/0bd8277e33c0bd43b0d4d4f1c1fa0850.gif

ninnela
11-12-07, 02:39
pershendetje per te gjithe nga une

kaloni mire


Flm Cia gjithashtu

Mire se na paske ardh o i gzum :biggrin:


Caste te kendeshme


NINNELA :wink:

Cia-Ferizaj
11-12-07, 11:03
flm per pershendetje....... kaloni mir

Gjumashja
11-12-07, 11:07
mire se ke ardh ja kalofsh per bukuri kendej... melihaten a mos e pate dicka...?:rolleyes:

Cia-Ferizaj
11-12-07, 11:29
mire se ke ardh ja kalofsh per bukuri kendej... melihaten a mos e pate dicka...?:rolleyes:

jo bre se une moti jam ..........ai eshte puntor i jemi se tash ka hy ne cia ..... ai meli

flm per pershendetje

Paradox_13
11-12-07, 11:37
pershendetje per te gjithe nga une

kaloni mire

Mire se na vje Cia-Ferizajli
Me deshiren qe te kaloni sa me mire ne ket mes ju pershendet..
Paradoxi..

Albonita
11-12-07, 12:44
Te pershendes shpresoj se do kalosh mir ne vazhdim ... Me Rrespekt Albonita.

Xuki
11-12-07, 12:52
CIA-Ferizaj tė pėrshėnde dhe tė uroj mirėseardhje nė Dardania.de.

Shpresoj qė kalon si e ma mirė.

PS: A pe sheh Alboniten....pa.pa.pa.pa

e_martumja
11-12-07, 12:55
pershendetje per te gjithe nga une

kaloni mirePhaaaaaaaaaaa prezentim te fort paske bere bre :biggrin:
Ajt nje pershendetje edhe nga une dhe argetime te kendsheme ne mesin tone te deshiron e_martumja.

Cia-Ferizaj
11-12-07, 13:05
flm te gjitheve ......... spo di qysh me jav kthy bre
haj naj kafe jav qes nashti

turisti
11-12-07, 15:06
CIA-FERIZAJ, mire se erdhe.

TURISTI.

http://www.udel.edu/global/agenda/2003/Gallery-Thumbnails/cia.jpg

Cia-Ferizaj
11-12-07, 15:13
CIA-FERIZAJ, mire se erdhe.

TURISTI.

http://www.udel.edu/global/agenda/2003/Gallery-Thumbnails/cia.jpg

turisti..........flm njeri shuuummmm

Ma-Origano
11-12-07, 15:43
gjithasthu pershendetje!

Cia-Ferizaj
11-12-07, 16:13
gjithasthu pershendetje!

flm shum ..... gjithashtu mbetesh prape i pershendetur nga une

kaloni mir te gjithe

SANTANA-29
13-12-07, 21:37
Pershendetje shoki kudo qe je,,,rri urte,,,hahahahahahahahaa:tongue:http://www.tifozatkuqezi.com/foto/img/050209ukraina-flamuri/ukraina-203.jpg

Sy_kaltra
13-12-07, 21:39
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/810v.jpg

Dardan Kastrati
14-12-07, 16:19
http://img212.imageshack.us/img212/2254/greatweekend1ud5.gif

uck_aksh
17-12-07, 05:46
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Cia-Ferizaj
17-12-07, 12:43
Pershendetje shoki kudo qe je,,,rri urte,,,hahahahahahahahaa:tongue:

http://www.tifozatkuqezi.com/foto/img/050209ukraina-flamuri/ukraina-203.jpg
pershendetje edhe ti e flm

http://i6.tagstat.com/images/user3/16/18/25/1618252841-63376805.jpg

mentor*
17-12-07, 23:20
o cia ake mujt shokit mire se ke ardh
dhe mire se na gjen

te pershendes

mentori

Cia-Ferizaj
18-12-07, 00:36
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/810v.jpg faleminderit shum ...je e pershendetur nga une

http://i1.tagstat.com/images/user3/02/40/10/24010235-62388756.jpg

Cia-Ferizaj
18-12-07, 00:38
http://img212.imageshack.us/img212/2254/greatweekend1ud5.gif


flm edhe ty te pershendes

http://i1.tagstat.com/images/user3/53/80/87/5380872657-61964217.gif

Cia-Ferizaj
18-12-07, 00:38
o cia ake mujt shokit mire se ke ardh
dhe mire se na gjen

te pershendes

mentori

flm mentor.....me ne fund te takova edhe ty ne forum.mirembetsh

Nirvana Band
18-12-07, 14:04
Pershendetje per ty shoki...

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:33
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Lona
18-12-07, 15:53
Pershendetje , Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten.

Cia-Ferizaj
18-12-07, 18:43
Pershendetje per ty shoki...

faleminderit gjithashtu te pershendes edhe ty

Cia-Ferizaj
18-12-07, 18:44
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

faleminderit gjithashtu te pershendes edhe ty dhe me fat festen e Kurban Bajramit

Cia-Ferizaj
18-12-07, 18:45
Pershendetje , Urime Festa e Kurban Bajramit,, Gezimi, Lumturia qofshin mbi Ju dhe familjen Tuaj gjithe jeten.

flm gjithashtu edhe ty e familjes tende dhe gjithe forumit i deshiroj cdo te mirat per festen te kurban bajramit

Linka_pz
18-12-07, 20:41
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

Cia-Ferizaj
18-12-07, 21:56
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz
gjithashtu edhe ty e familjes tende te gjitha te mirat per festen te kurban bajramit

gazi-de
19-12-07, 10:19
Pershendetje Cia,Me Fat Kurban Bajrami..............................

Cia-Ferizaj
19-12-07, 12:52
Pershendetje Cia,Me Fat Kurban Bajrami..............................

danke mann....... gruss dich auch

pershendetje

Paradox_13
19-12-07, 17:56
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

Gjumashja
19-12-07, 18:16
Me fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....

Cia-Ferizaj
19-12-07, 21:08
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

flm ede ty me fat bajramin.......

Cia-Ferizaj
19-12-07, 21:09
Me fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....

shpresojme e ishalla te plotesohet deshira
gjithashtu edhe ty me fat bajramin

mentor*
19-12-07, 21:41
o cia hej spo di ameta pru nje kurban bre

te pershendes e neser ta roj bajramin

Cia-Ferizaj
19-12-07, 21:43
o cia hej spo di ameta pru nje kurban bre

te pershendes e neser ta roj bajramin

ncuk ski nevoje flm

tung tung

RiannA
20-12-07, 00:26
halloooooooooooo...a mun erdhe bre

tshnes pe din ti

Rianna vet

LuLjaa
20-12-07, 03:36
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!

Cia-Ferizaj
20-12-07, 17:16
halloooooooooooo...a mun erdhe bre

tshnes pe din ti

Rianna vet

oj mic sokolesha e vockel............flm per pershendetje gjithashtu mbetesh e pershendetur nga une

kalofsh mir

Cia-Ferizaj
20-12-07, 17:17
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!

lulja flm edhe ty e familjes tende me fat bajramin

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram8.gif

Dukagjinas_i
21-12-07, 09:42
Urime Festa e Kurban Bajramit, Fati, Gezimi dhe Lumturia qofshin mbi Ju, dhe familjen Tuaj !

Cia-Ferizaj
21-12-07, 11:28
Urime Festa e Kurban Bajramit, Fati, Gezimi dhe Lumturia qofshin mbi Ju, dhe familjen Tuaj !

dukagjinas ......... flm shum njashtu edhe ty me fat festen

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/bajram8.gif

~AmaZonA~
21-12-07, 19:51
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy124643946D31.gif

Cia-Ferizaj
21-12-07, 21:20
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy124643946D31.gif

flm Amazona edhe ty me fat bajramin

DritonPR
21-12-07, 22:12
Mafi (CIA),

Me fat Bajramin ty dhe familjes me qdo te mirat ne jete :biggrin:

Cia-Ferizaj
21-12-07, 22:31
Mafi (CIA),

Me fat Bajramin ty dhe familjes me qdo te mirat ne jete :biggrin:

hahahhah CIA seshte mafi por e lufton mafian more

pershedetje edhe ty me fat bajramin

egi
22-12-07, 14:28
Cia, urime festa, ishalla don Zoti qe te kesh nje jete te lumtur dhe te gjat sebashku me familjen tende.

Cia-Ferizaj
22-12-07, 17:11
Cia, urime festa, ishalla don Zoti qe te kesh nje jete te lumtur dhe te gjat sebashku me familjen tende.

flm shum e nderuara Eggii .gjithashtu edhe ty e familjes tende cdo te mire ne jete dhe tu plotesofshin te gjitha deshirat ......

aLbaChiCk
26-12-07, 23:42
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

Cia-Ferizaj
27-12-07, 11:51
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

thanks ......edhe ty happy new year 2008

Buqja_ch
30-12-07, 07:48
..... Urime vitin e ri 2008 ...

Diana007
30-12-07, 13:46
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Gjumashja
30-12-07, 13:53
cia...

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3945837/2/istockphoto_3945837_bottle_champagne_saying_happy_ new_year_2008.jpg

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:22
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Elina
30-12-07, 16:25
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

Linka_pz
30-12-07, 17:21
http://i173.photobucket.com/albums/w56/ToI-Et-MoI/0b19cf5d.gif

rilinda
30-12-07, 18:33
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

Cia-Ferizaj
30-12-07, 21:02
http://i173.photobucket.com/albums/w56/ToI-Et-MoI/0b19cf5d.gif

gjithashtu edhe ty linka_pz
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/flm2.gif

Cia-Ferizaj
30-12-07, 21:02
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

poashtu edhe juve gezuar vitin e ri

[/img]http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/flm2.gif[/img]

Cia-Ferizaj
30-12-07, 21:03
[quote=Cia-Ferizaj]poashtu edhe juve gezuar vitin e ri

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/flm2.gif

Cia-Ferizaj
30-12-07, 21:06
BUQJA.
DIANA_007
GJUMASHJA
DARDAN KASTRATI
ELINA

URIME EDHE JUVE VITIN E RI

http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/flm2.gif

Xuki
30-12-07, 22:59
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 01:11
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Zana_ch
31-12-07, 01:12
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

Domira
31-12-07, 01:16
Cia-Ferizaj uroj qe Viti i Ri 2008 te jet vit i realizimit te deshirave tua. Paqi shendet e lumturi ti dhe te dashurit tu.

http://i223.photobucket.com/albums/dd294/BLOODINGEYES/happynewyear.gif

Cia-Ferizaj
31-12-07, 17:02
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

kuku xuko koke merdhi tu ma maru dordolecin ...... hahahaha

gjithashtu edhe ty gezuar vitin e ri 2008 me pavaresi e me polici ?? hahahhahaha

Cia-Ferizaj
31-12-07, 17:03
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

te pershendes njeri shume....... gjithashtu gezuar vitin e ri e cdo te mire ne jete

Cia-Ferizaj
31-12-07, 17:05
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gifhttp://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif


flm shume gjithashtu je e pershendetur nga une si dhe urime vitin e ri 2008

Cia-Ferizaj
31-12-07, 17:06
Cia-Ferizaj uroj qe Viti i Ri 2008 te jet vit i realizimit te deshirave tua. Paqi shendet e lumturi ti dhe te dashurit tu.

http://i223.photobucket.com/albums/dd294/BLOODINGEYES/happynewyear.gif

domira...domira...domira

flm shume gjithashtu gezuar vitin e ri e ishalla knaqesh per ket vit 2008

LaCoStA
31-12-07, 17:57
Ej serisozisht si Cia je a hahah

Cia-Ferizaj
31-12-07, 20:23
Ej serisozisht si Cia je a hahah

aiiiiiiiiiiiiiiiiii

kishe me ke pershendet qy
pena niher,,,,,,,,,,,,, hahahahaha

Nirvana Band
31-12-07, 20:25
Urime Viti i Ri 2008


Uroj te jet ky vit me te mira e te mbara per ju dhe familjen tuaj.


Gezuar

LaCoStA
01-01-08, 19:06
aiiiiiiiiiiiiiiiiii

kishe me ke pershendet qy
pena niher,,,,,,,,,,,,, hahahahaha
Ku je bre njeri allahile ...
Ej te premten ne 22:30 te banesa a

Cia-Ferizaj
01-01-08, 19:15
Urime Viti i Ri 2008


Uroj te jet ky vit me te mira e te mbara per ju dhe familjen tuaj.


Gezuar

flm edhe ty njashtu .kalofsh mire

Cia-Ferizaj
01-01-08, 19:16
Ku je bre njeri allahile ...
Ej te premten ne 22:30 te banesa a

hahahah nashta svij ......qe vij ta congrroj e tel.

LaCoStA
01-01-08, 19:32
hahahah nashta svij ......qe vij ta congrroj e tel.
Ok ti e div , veq dije qe munges ne pune ta shenoj a hahaha

Cia-Ferizaj
01-01-08, 22:08
Ok ti e div , veq dije qe munges ne pune ta shenoj a hahaha

jo more ......... shkruma pushim mjeksor se pot kallzoj qyyyyyy

sunrise
02-01-08, 22:42
Cia_Tasjon.. te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat per vitin qe hym.. realizim te deshirave dhe planeve tua...


me respekt
sunrise

Cia-Ferizaj
02-01-08, 22:57
Cia_Tasjon.. te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat per vitin qe hym.. realizim te deshirave dhe planeve tua...


me respekt
sunrise


oooooooooo

kush na paska ardh....... a mun erdhe mori

ishalla kalon ma mire se une ......hahahhaa

mentor*
02-01-08, 23:00
o cia po qysh je bre shokit

te deshiroj qdo deshir te paaritshme te realizohet,qdo dite qe vjen te jet me e lumtur

te pershendet

mentor

Cia-Ferizaj
02-01-08, 23:28
o cia po qysh je bre shokit

te deshiroj qdo deshir te paaritshme te realizohet,qdo dite qe vjen te jet me e lumtur

te pershendet

mentor

flm mentor*

herzlich willkommen ........

sunrise
03-01-08, 20:59
Cia_ Ferizaj

kallxoj mentorit qysh se len ti oden kurr vet po i pret musafirt gjithe me zemer hapur

cka po sherben ti nima... a din em bo hyzmet ti nima seee hahahahahha

mbetesh i pershendetur nga une Sunrise

Cia-Ferizaj
03-01-08, 21:00
Cia_ Ferizaj

kallxoj mentorit qysh se len ti oden kurr vet po i pret musafirt gjithe me zemer hapur

cka po sherben ti nima... a din em bo hyzmet ti nima seee hahahahahha

mbetesh i pershendetur nga une Sunrise

per fillim disa lule

http://i6.tagstat.com/images/user3/53/79/39/5379399625-62558488.jpg

Cia-Ferizaj
03-01-08, 21:02
sunrise merre ni kafe


http://img54.imageshack.us/img54/1977/capuccinonv7.jpg

sunrise
03-01-08, 21:08
Cia... e kom dite qe ja din rendin ti edhe flm shume per lule te kendshme edhe per kafe mo spo flas hiq se shume shume te shijshme i paske bo hallall aaa

pshnetje

Cia-Ferizaj
03-01-08, 21:10
Cia... e kom dite qe ja din rendin ti edhe flm shume per lule te kendshme edhe per kafe mo spo flas hiq se shume shume te shijshme i paske bo hallall aaa

pshnetje

o te befshin mire ..............

Arb
04-01-08, 00:11
Mire se ke ardh.......

Cia-Ferizaj
04-01-08, 16:04
Mire se ke ardh.......

flm .....mire se ju gjeta

BE LK
04-01-08, 16:23
O cia-ferizaj mire se ke ardh dhe mire ja kalofsh. Me fal se me vonese por me mire vone se heret thone. hahahaha


gjithe te mirat BE LK

Cia-Ferizaj
04-01-08, 21:36
O cia-ferizaj mire se ke ardh dhe mire ja kalofsh. Me fal se me vonese por me mire vone se heret thone. hahahaha


gjithe te mirat BE LK

hehehhe .....njeri un u plaka ne forum e ti tash mire se erdhe

hej mirese te gjeta BELK.......edhe pse sun po te shoh mo online

BE LK
05-01-08, 10:51
hehehhe .....njeri un u plaka ne forum e ti tash mire se erdhe

hej mirese te gjeta BELK.......edhe pse sun po te shoh mo online
U plake shume shpejt bre burre. hhahahahah
Anėtarėsuar: 10-12-07
Vendndodhja: Selia e CIA-s
Postime: 1,612

Ke kohe mos u plak kaq shpejt. Tung

BE LK

selvija
05-01-08, 12:42
Cia nje vikend te kendshem dhe sa me pak pune keshe se marove me ato alltija ahahaha..
http://cap05.caption.it/3/captionit035341I694D30.jpgedhe pse je cia,,je nen hetime.http://picrip2.com/images/butterfly/th__butterfly-1.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=dAHfDhTbjaM

Cia-Ferizaj
05-01-08, 18:22
Cia nje vikend te kendshem dhe sa me pak pune keshe se marove me ato alltija ahahaha..
http://cap05.caption.it/3/captionit035341I694D30.jpgedhe pse je cia,,je nen hetime.http://picrip2.com/images/butterfly/th__butterfly-1.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=dAHfDhTbjaM

aahahahahahha flm flm ....... skam wekend vallahii ...kam me shku npun naten sun pom ndal mu as wikendi e as ftofti
alltijat pi maj tash ne trup se mu lodhen durt .......

mbetesh e pershendetur edhe nga une

Albonita
06-01-08, 16:00
Gjithqka le te jet siq deshironi ju per te miren tuaj , le te jet nje vit i mbar dhe i suksesshem per ju viti 2008.. me shum rrespekt te pershendet Albonita me pak me vones po ja..

Cia-Ferizaj
06-01-08, 19:25
Gjithqka le te jet siq deshironi ju per te miren tuaj , le te jet nje vit i mbar dhe i suksesshem per ju viti 2008.. me shum rrespekt te pershendet Albonita me pak me vones po ja..

albonita flm shum ........ska lidhje per vonesen se e di qe je e angazhume ne sfera tjera

te pershendes edhe une

turisti
11-01-08, 01:04
Pershendetje per ty i nderuar. :smile:

http://www.kosovamail.com/Walls/I-Love-Ferizaj.jpg

LuLjaa
11-01-08, 01:35
Cia-Ferizaj Pershendetje per ty ..

http://www.flowersandjoyskauai.com/images/Funeral-tropical1bg.jpg

Cia-Ferizaj
11-01-08, 19:06
turisti
lulja

hahhahaah flm edhe juve njashtu kalofshit mire

ninnela
14-01-08, 10:25
CIA je gjalle bre nalet ehehhehee qysh pot shkojne punt ne hulumtime e siper ,,,,,,,


te pershendes

kalofsh si ta don shpirti :smile:

Cia-Ferizaj
14-01-08, 18:28
CIA je gjalle bre nalet ehehhehee qysh pot shkojne punt ne hulumtime e siper ,,,,,,,


te pershendes

kalofsh si ta don shpirti :smile:

ja ti thash nashta te grabiti najkush ..u hupe krejt ..nejse flm edhe une te pershendes

sunrise
15-01-08, 22:54
oooo ciaaaaaaaaaaaaa a je gjalle a si je... ckemi nga Ferizaji... a ka far bereqeti andej..... mbetesh shume i pershendetur nga une dhe gjithe te mirat

mentor*
15-01-08, 23:55
hej o kush te pershendes

Cia-Ferizaj
17-01-08, 10:32
sunrise valla nferizaj qka mos ka .....u knaqa hahahaa ti qysh je a je najkun qa je hup a

mentor flm edhe un ty pershendetje

egi
19-01-08, 23:28
Pershendetjeeeeee =) mos gjuj shum me ate allti se po na plagos pahiri qyh niher :biggrin:
dhe flm per vizita te shpeshta qe po mi ben te oda ime =)

Cia-Ferizaj
20-01-08, 00:03
Pershendetjeeeeee =) mos gjuj shum me ate allti se po na plagos pahiri qyh niher :biggrin:
dhe flm per vizita te shpeshta qe po mi ben te oda ime =)

heheh oki nuk gjuj mo mfal a ........
gjithashtu flm edhe ty e besoj se mir je ?

mentor*
20-01-08, 01:17
Schönes Wochenende shoki i nderuar

te pershendes se moti sjem taku

Cia-Ferizaj
20-01-08, 16:06
Schönes Wochenende shoki i nderuar

te pershendes se moti sjem taku
mentor minga ,,,grazie flm edhe ty pershendetje

uck_aksh
22-01-08, 12:17
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)

Cia-Ferizaj
22-01-08, 15:29
o uwk_aksh flm shum njeri ...... te pershendes

ninnela
27-01-08, 16:41
cia sot me siguri je nepushim andaj uikend te qete te deshiroj

NINNELA

Cia-Ferizaj
28-01-08, 00:55
cia sot me siguri je nepushim andaj uikend te qete te deshiroj

NINNELA
po edhe neser npushim.........hajde doku rrime

flm e klm ninnela

lovely
28-01-08, 08:56
oooooo ky CIA ma i mire se krejt eeeeee,
eeee oj ti grue moj qysh ia morre met eeeeeee....


CI, qysh ini? veq pata qef me t knu pak :biggrin: .. te deshiroj nje "lovely" dite !! :smile:

Cia-Ferizaj
28-01-08, 11:16
oooooo ky CIA ma i mire se krejt eeeeee,
eeee oj ti grue moj qysh ia morre met eeeeeee....


CI, qysh ini? veq pata qef me t knu pak :biggrin: .. te deshiroj nje "lovely" dite !! :smile:
hahahhaha mo bre se zemren ma kalle edhe me mbyti lemza prej teje tum permend
flm edhe un ty te pershendes me kengen.......moj e mira nga FDardanise

mentor*
29-01-08, 23:25
hej minga ku je more

te pershendes

sunrise
30-01-08, 19:51
ooooooooooo ciaaaaaaa a je gjalleeeeeeeeeeee tak tak tak ..... qile more deren se kom ardh me pij nje kafe ne oden tonde....... ja vet e paske lon oden aaa auuuuuu... shkova pra

te pshnes gjithe te mirat per ty

Cia-Ferizaj
30-01-08, 23:13
hej minga ku je more

te pershendes

o mingaaaaaaaa ku je more njeri.......fl per pershendetje

sunrise une qetu pari valla.....po ti je humb krejt se

rilinda
31-01-08, 00:16
Adet osht me t'pėrshėndet....... mos kujto qė najsen, ama veē deshta me t'pėrshėndet. :D

Gjumashja
31-01-08, 00:56
http://419.bittenus.com/englesenita4realluv/sweet%20dreams.gif

lovely
31-01-08, 07:11
Adet osht me t'pėrshėndet....... mos kujto qė najsen, ama veē deshta me t'pėrshėndet. :D


ahahahahhahaha
hajt masi te koka adet edhe une po e pershendeti veq pak :biggrin: ... mos meno qe shume...

edhe erdha ne oden tane me ti pru do viagra tinxa atyne tjerve, se tani qohen krejt n kam pse atij po ia jep pa pare. qata ti pruna ktu.. qe merri e hajrin jau pafsh :tongue:

Prishtinasja_
01-02-08, 11:17
http://i109.photobucket.com/albums/n51/missjennifer77/my%20comments/good%20weekend/weekend4.jpg

Cia-Ferizaj
02-02-08, 00:34
gjumashja
prishtinasja
flm edhe un ju pershendes shum

Cia-Ferizaj
02-02-08, 00:35
ahahahahhahaha
hajt masi te koka adet edhe une po e pershendeti veq pak :biggrin: ... mos meno qe shume...

edhe erdha ne oden tane me ti pru do viagra tinxa atyne tjerve, se tani qohen krejt n kam pse atij po ia jep pa pare. qata ti pruna ktu.. qe merri e hajrin jau pafsh :tongue:

hej flm shum...... por spom vyn more mo

lovely
02-02-08, 15:48
hej flm shum...... por spom vyn more mo


qinro he burre i fort se gra po din me lyp atje me shumice :tongue: :biggrin:

Cia-Ferizaj
03-02-08, 00:15
qinro he burre i fort se gra po din me lyp atje me shumice :tongue: :biggrin:

mi perdor ne te thate a qka.......kurkush sum murr prej grave qy :biggrin:

rilinda
03-02-08, 00:56
hello CIA....veē erdha me t'vet:
-How are you bre? :D

Cia-Ferizaj
03-02-08, 01:03
hello CIA....veē erdha me t'vet:
-How are you bre? :D

mir jam shum .......good its only to say that im good... se hiq kurqysh sjam !!!!

aLbaChiCk
03-02-08, 12:06
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday.jpg

Cia-Ferizaj
03-02-08, 14:06
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Sunday.jpg

flm and thanks......

sunrise
03-02-08, 18:29
kuuku te paskna harru krejt more ...... a gjalle koke aaa...... veq desha me te pershendet se krejt ke hup ehde ti si opatija e kroacise.... hahaha tung e doku doku....

Cia-Ferizaj
04-02-08, 00:45
kuuku te paskna harru krejt more ...... a gjalle koke aaa...... veq desha me te pershendet se krejt ke hup ehde ti si opatija e kroacise.... hahaha tung e doku doku....

hahha ma merr mendja se po e din per qka jam hup..tuj prit more qy

Amina
04-02-08, 19:49
Pershendetje edhe ty Cia, kalo sa me mire.

Elina
04-02-08, 22:29
Cia erdha per nje vizite ne oden tende...

As une nuk erdha me duar thate ,,,sikur ti ne oden time :biggrin:

http://www.presentsinabasket.com.au/shop/images/jc_ernhill_lge_04.jpg


Te deshiroj gjitha te mirat...

Elina!

Cia-Ferizaj
04-02-08, 22:31
Pershendetje edhe ty Cia, kalo sa me mire.

flm shuuuuuuumm amina

Cia-Ferizaj
04-02-08, 22:32
Cia erdha per nje vizite ne oden tende...

As une nuk erdha me duar thate ,,,sikur ti ne oden time :biggrin:

http://www.presentsinabasket.com.au/shop/images/jc_ernhill_lge_04.jpg


Te deshiroj gjitha te mirat...

Elina!

flm shum e respektuara Elina...... gjithashtu klmire

mentor*
06-02-08, 00:09
o cia deshta met pru diqka po dugajat mshel ishin kane

e hajt qelnaj ti qate sektin e elines qe ta pruni


te pershnedes shoki

LaCoStA
06-02-08, 03:50
Pershendetje njeri .... si CIA je

Arkza
06-02-08, 12:54
Kudo te jesh te Pershendes! :smile:

uck_aksh
07-02-08, 00:36
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif

LaCoStA
07-02-08, 09:58
Pėrshėndetje ty .... !!!! Gjum te mire ne kete moment !!!

Gjumashja
09-02-08, 09:36
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

LuLjaa
11-02-08, 00:52
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

sunrise
12-02-08, 00:29
ku je more ti qysh je hahahaaha.... qy mos kesh tash se veq po te pershendeti edhe po iku... nima cka ke pi more qe po kesh kaq shume hahahaahahahahha


hajt se ma ki borxh nje kafe per qet te keshne hahahhahah

pshnetje
sunrise

mentor*
12-02-08, 23:33
miremrama ku je cia aje gjalle more ti se ka kohe skame degju per ty

hej mos i qite kaffe sunrise se se merr gjumi kshyre gjysa nates uba e ajo hala qute eshte

te pershndes zotri

Cia-Ferizaj
14-02-08, 00:57
hej ju pershendes te gjitheve dhe ju dua shum .....fatkeqesisht nuk po me hapet faqja e FD sdi qe 1 jav skam mundur te hyj ........

ju pershendes te gjitheve e kalofshit mire

Buqja_ch
17-02-08, 21:24
http://www.youtube.com/watch?v=71zneo-wHNg

Prishtinasja_
19-02-08, 11:53
Oo Cia i Ferizajit....:biggrin:

http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

turisti
21-02-08, 21:45
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
22-02-08, 03:49
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Cia-Ferizaj
22-02-08, 12:49
o ju falemenderit shume.........

Urime edhe juve te gjitheve Pavaresin e Republikes se Kosoves

pershendetje edhe juve

mentor*
22-02-08, 15:11
urime pavarsin

dhe nje fundjave te kendshme

te pershendet mentori

Cia-Ferizaj
23-02-08, 15:57
urime pavarsin

dhe nje fundjave te kendshme

te pershendet mentori
mentor flm gjithashtu edhe ty nje weekend te bukur

Diana007
23-02-08, 16:39
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Cia-Ferizaj
25-02-08, 16:59
flm diana edhe juve njashtu e cdo te mire ne jete

Amina
26-02-08, 12:31
Pershendetje cia, edhe tash me ardhjen e Pavaresise, ti i duhesh KS heheheh
Urime Pavaresia

Cia-Ferizaj
27-02-08, 12:57
Pershendetje cia, edhe tash me ardhjen e Pavaresise, ti i duhesh KS heheheh
Urime Pavaresia

qyqy a pak po thu qe bana deri para ardhjes se pavaresise ....a hala po doni a

nejse flm edhe ty njashtu urime Pavaresin dhe cdo te mire ne jete

rilinda
06-03-08, 16:47
http://www.allemoticons.com/Fingers/Finger_fing30.gif

rilinda
07-03-08, 20:31
http://www.allemoticons.com/Fingers/Finger_fing30.gif

http://emoticons4u.com/fingers/fing30.gif

Cia-Ferizaj
08-03-08, 10:14
http://www.allemoticons.com/Fingers/Finger_fing30.gif

hmm qa eshte more kjo .......

rilinda
08-03-08, 10:42
hmm qa eshte more kjo .......

Qe bre ta kom qit ma nalt.

Cia-Ferizaj
08-03-08, 10:45
Qe bre ta kom qit ma nalt.

ok flm shume.......... e morra vesh qa eshte thanks

mentor*
11-03-08, 11:10
ok flm shume.......... e morra vesh qa eshte thanks


miredita cia po kah po gjindesh njeri qe ke hupe krejt

te pershendes

Cia-Ferizaj
11-03-08, 23:45
miredita cia po kah po gjindesh njeri qe ke hupe krejt

te pershendes

qe bre njeri neper Kosove tu nga neper mjek ti qysh je

egi
12-03-08, 22:43
http://www.photoshopbuddy.net/images/card_design_16.jpg

ninnela
13-03-08, 14:17
O CIA A HALA TU HULUMTU A :biggrin: A JE LODH HIC A POT EC PUNA A JO ........

TE PERSHENDES KUDO QE JE

E SUKESE NE PUNE :tongue:

Cia-Ferizaj
13-03-08, 14:59
http://www.photoshopbuddy.net/images/card_design_16.jpg

qyre xhinxhilusha ...........ku je more a je mire e flm per shnetjen

Cia-Ferizaj
13-03-08, 15:01
O CIA A HALA TU HULUMTU A :biggrin: A JE LODH HIC A POT EC PUNA A JO ........

TE PERSHENDES KUDO QE JE

E SUKESE NE PUNE :tongue:

jo i kam ndeprere hulumtimet per shkaqe mjekesore

ti nime qysh je qka je hup more keshtu a

lovely
13-03-08, 21:45
a e gjete more laura chikin???

qe qe ku koka mshef:
http://i39.photobucket.com/albums/e164/becuzofyou/flower.png:biggrin:

mentor*
18-03-08, 00:13
qysh je atka mejt fyti ??? ahaha gjith ky djale mu dorzu prej

nje gripi leje allahile qy

te pershendes cdo te mire

tung http://www.gif-bilder.de/img/smile/hallo.gif


cdo te mire

Nirvana Band
18-03-08, 14:37
Pershendetje.

Ju deshiroj ē'do te mire.

Cia-Ferizaj
18-03-08, 19:03
Pershendetje.

Ju deshiroj ē'do te mire.

flm edhe ty te pershendes

mentor & lovely ........ flm edhe juve ju pershendes

LuLjaa
19-03-08, 02:21
Cia Pershendetje, gjithe t'mirat per ty..

http://www.flowerpetals.com.au/images/products/C3-1_G.jpg

Cia-Ferizaj
19-03-08, 16:53
Cia Pershendetje, gjithe t'mirat per ty..

http://www.flowerpetals.com.au/images/products/C3-1_G.jpg

o flm shume te pershendes edhe une shuuum

uck_aksh
20-03-08, 01:23
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/per.gif

DritonPR
20-03-08, 17:32
Cia te pershendes

hajde hajna fara:
http://pictures.exploitz.com/cuenca-sunflowers-landscape-photo-Cuenca-_smgpx10001x14390x1659a047d.jpg

Cia-Ferizaj
20-03-08, 22:20
uqk flm edh un te pershendes

driton pritem se erdha ...po thu qe jan pjek a

LuLjaa
23-03-08, 12:45
Cia, kete e ka than Arkza per ty ...

Qyree qyreee Ciaaaaaaaaaa me dy Allatiaa a po rrin Urt
a erdha edhe une me dy Thika nje si sharr e nje si shpat hahahahahahahhaha

Cia-Ferizaj
23-03-08, 21:36
Cia, kete e ka than Arkza per ty ...

Qyree qyreee Ciaaaaaaaaaa me dy Allatiaa a po rrin Urt
a erdha edhe une me dy Thika nje si sharr e nje si shpat hahahahahahahhaha

po bre luljaa......po e shoh se eshte idhnu se spo vjen mo ne DF
nese e sheh bani tfala prej meje

edhe ty te pershendes Luljaa ...klm

LaCoStA
24-03-08, 00:49
Ku je bre CIA me dy alltia.

Pasha ropt Arkza eshte e asaj anes t'rrezikshme a hahaha, ruju po thom

Cia-Ferizaj
24-03-08, 00:52
Ku je bre CIA me dy alltia.

Pasha ropt Arkza eshte e asaj anes t'rrezikshme a hahaha, ruju po thom

more jam bo merak mos ka shku nveri...... se ja kum dhon ni allti

LaCoStA
24-03-08, 01:08
more jam bo merak mos ka shku nveri...... se ja kum dhon ni allti
N'cuk, ka than qe pa shku na, nuk shkon as ajo hahahahaha

Cia-Ferizaj
24-03-08, 10:56
N'cuk, ka than qe pa shku na, nuk shkon as ajo hahahahaha

a je i sigurte ./............ sigurohu mire a

Dardan Kastrati
25-03-08, 22:11
http://img119.imageshack.us/img119/131/00bkie22716784ql2.jpg

Cia-Ferizaj
29-03-08, 01:27
dardan
me ne fund a >
urime e ishalla keni fat pa ardh skam me lon

egi
29-03-08, 22:24
http://zangygraphics.com/hifunny/f04d251b795d8c57f23bd2b4001a118811.jpg

Cia-Ferizaj
30-03-08, 01:55
http://zangygraphics.com/hifunny/f04d251b795d8c57f23bd2b4001a118811.jpg

hellooooooo

kqyre cfar bukuroshe ?

Elina
31-03-08, 16:51
Cia,
Erdha ta le nje pershendetje ty...

Shpresoj se po kalon mire :smile:


Elina!

LuLjaa
31-03-08, 17:05
Cia , shume pershendetje per ty ..
se ti marove tu na pershendet neve e na sun po ta kthejm
sa duhet .. Argetim te kendeshem t'deshiroj ...

http://pin.petals.com.au/pinimages/common/C3-2.jpg

Cia-Ferizaj
31-03-08, 17:38
elina
luljaa

kurre sjav harroj qet te mire qe ma bete ne oden time

ju pershended edhe une juve

Xuki
31-03-08, 20:16
CIA tė pėrshėndes shumė shoki......shpresoj qė je shėndosh e mirė.


Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Cia-Ferizaj
01-04-08, 09:59
CIA tė pėrshėndes shumė shoki......shpresoj qė je shėndosh e mirė.


Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

po po mire jam ...flm qe u kujdese per mua

xuk besoj se edhe ti je mire

mentor*
13-04-08, 01:26
ku je more ti qe ke hupe krejt ?

e more knenaj ma shpesh

tung

Cia-Ferizaj
13-04-08, 15:54
mentor....qe bre njeri qeshtu ti pe din qa boj une......tu e ruajt njerezimin hahahahha

sunrise
20-04-08, 22:12
ku je more ti ke hup krejt hahaahhahahah mos je martu more hahhaah... po jo tybe se ktu edhe te martum po hyjn keshtu qe kjo nuk eshte arsyeja... nima cka je ka bon more ...... po te perjashtojn more prej forumit se ja ke nis me i tradhtu hahahhaaha..... nejse me hy kendej e pa te pshent nuk mundem edhe pse me kqyr ma se shumti une ketu shkruj por nese te bezdis kallxo more qyyyyyyyyyyy


hajt me te mira
sunrise

uck_aksh
21-04-08, 00:20
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/tung-1.gif

vjeshta
23-04-08, 13:39
Ju uroj nje pasdite te kemdeshme ...Vjeshta!

LuLjaa
25-04-08, 17:14
O Cia, ku je djal se hupe keshtu.

T`pershendes dhe shpresoj qe je mire.. :)

http://www.nrigreetings.com/products/flowers/rosebunchred.jpg

gazi-de
29-04-08, 00:09
Cia pershendetje,ke humb krejt mos te ka ra puna he burr,ahhahahahahah

Adina-R.Ks
29-04-08, 21:18
pershendetje...
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
30-04-08, 00:35
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

sunrise
03-05-08, 20:22
pershendetje per ty shoki
http://img169.imageshack.us/img169/8756/valentinepp4.jpg (http://imageshack.us)
sunrise

MemphiSx
05-05-08, 11:51
http://www.worth1000.com/entries/47000/47338VBEA_w.jpg

Cia-Ferizaj
10-05-08, 20:36
njerez ju pershendes shume....... me keni munguar shume qe te gjithe......

respekt per te gjithe e pershendetje nga une

emine
12-05-08, 15:32
cia me dy llatija,,,ju pershendes...
http://i2.tagstat.com/images/user/49/84/34/5382498434-69461463.jpg

Cia-Ferizaj
12-05-08, 15:51
cia me dy llatija,,,ju pershendes...
http://i2.tagstat.com/images/user/49/84/34/5382498434-69461463.jpg
flm shume emine

a mos deshte najsen a ( te pershendes edhe une)

emine
12-05-08, 15:53
flm shume emine

a mos deshte najsen a ( te pershendes edhe une)


mi kan vjedh nja dy pula breh mrome,,,,a mun i qesish njerzt e tu me mi gjet:P

Cia-Ferizaj
12-05-08, 15:59
mi kan vjedh nja dy pula breh mrome,,,,a mun i qesish njerzt e tu me mi gjet:P
nrregull me kallzon ato pulat e tua :
cfar ngjyre
sa vjeqe
qa kan pas veshur

Adina-R.Ks
12-05-08, 16:05
http://www.zamazing.org/imaj/delihayat/3guns01.jpg
Pershendetje, mbase i ke qef revolet te tjera nuk guxova te te sjell, hahaha

Cia-Ferizaj
12-05-08, 16:08
http://www.zamazing.org/imaj/delihayat/3guns01.jpg
Pershendetje, mbase i ke qef revolet te tjera nuk guxova te te sjell, hahaha

hahahah o sa te bukura ..... hala skum pa kesi alltija te bardha flm edhe u te pershendes

Adina-R.Ks
12-05-08, 16:39
hahahah o sa te bukura ..... hala skum pa kesi alltija te bardha flm edhe u te pershendes

jane te bardha se jane me leje, se keto tuat qe po i mban ne te zezen jane te zeza hahah

emine
12-05-08, 16:39
nrregull me kallzon ato pulat e tua :
cfar ngjyre
sa vjeqe
qa kan pas veshur


jan kan me miniqa ,,,ka 25 vjeqe jane,,ngjyre boje uflle jan:p te pershendes cia me dy llatija:D

Cia-Ferizaj
13-05-08, 16:40
jane te bardha se jane me leje, se keto tuat qe po i mban ne te zezen jane te zeza hahah

a po a .......ani de mire skokan te kqija

emine hajt se kam me ti gjet pulat hiq mos ta nin

LaCoStA
18-05-08, 10:44
Ku je bre Cia, veq pa alltia hiq !

http://nyhouses4sale.typepad.com/ny_houses_4_sale/images/2007/06/01/weekend.jpg

Cia-Ferizaj
19-05-08, 18:42
lacostaaaaaa hej mos um asish mue o krokodill

emine
21-05-08, 08:40
http://i2.tagstat.com/image01/0/eec7/000A051AeX7.jpg

Cia-Ferizaj
22-05-08, 19:10
http://i2.tagstat.com/image01/0/eec7/000A051AeX7.jpg

flm shume oj emine....... pom pelqejka citati yt qe e paske shkru gjermanisht a mundesh me ma perkthy

rilinda
22-05-08, 21:18
Hello!
How are ti?
Anything tre?
:biggrin:

Arkza
26-05-08, 15:18
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........

Estella
27-05-08, 11:02
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/freundschaft/band_der_freundschaft.jpg

Cia-Ferizaj
29-05-08, 20:37
Hello!
How are ti?
Anything tre?
:biggrin:

hello edhe to you
une fine
kurgjo new vallaarkza :

edhe une te pershendes

estella :

very und sehr gut von dir ........ ich grusse dich

LuLjaa
05-06-08, 02:14
http://my.telegraph.co.uk/VirtualContent/100625/20080107183943.jpg

Pershendetje oo komshoo, a je qysh je allahile
eeej more a ma ke pa Selimin ti ma frik :S

Cia-Ferizaj
07-06-08, 19:01
http://my.telegraph.co.uk/VirtualContent/100625/20080107183943.jpg

Pershendetje oo komshoo, a je qysh je allahile
eeej more a ma ke pa Selimin ti ma frik :S

ooo kojshike .,,,qe valla mir mir e kum pa selimin qysh jo ...mir eshte e ti nime qysh je

aLbaChiCk
07-06-08, 19:49
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/H-Saturday1.gif

Albonita
10-06-08, 07:19
Pershndetje nga Albonita..deshiroj nje dit te qet..!

selvija
10-06-08, 19:25
O cia me dy alltija po hup si shpesh ti more,,
te pershendes shum....
http://srv0110-08.oak1.imeem.com/g/p/90766e24b259b390143578e2e88107a4_web.jpg (http://www.imeem.com/pajacerna/photo/HOxPh-5IuZ/)

Adina-R.Ks
10-06-08, 19:42
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

Cia-Ferizaj
13-06-08, 20:36
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/H-Saturday1.gif

thank you shum

te pershendes edhe une

Cia-Ferizaj
13-06-08, 20:37
O cia me dy alltija po hup si shpesh ti more,,
te pershendes shum....
http://srv0110-08.oak1.imeem.com/g/p/90766e24b259b390143578e2e88107a4_web.jpg (http://www.imeem.com/pajacerna/photo/HOxPh-5IuZ/)

selvije qka me bo qeshtu eshte bo jeta ne kosove...... po duhet kaniher me hup hahahaha
pershendetje

Cia-Ferizaj
13-06-08, 20:38
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

flm qe me shtine ne mesin tuaj te miqeve .....te pershendes mike

MemphiSx
15-06-08, 22:08
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif

Adina-R.Ks
24-06-08, 13:09
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

LuLjaa
25-06-08, 00:27
http://img504.imageshack.us/img504/5942/pershendetjevl3.png

Cia-Ferizaj
26-06-08, 12:57
memphis
lulja
adina ks

flm shum prej juve ,,,, pershendetje edhe nga une

egi
28-06-08, 22:17
Pershendetje...polic..a kriminel a qka je..
Kalo mire =)

gazi-de
29-07-08, 13:21
Pershendetje Cia.........................

Cia-Ferizaj
01-08-08, 00:26
Pershendetje...polic..a kriminel a qka je..
Kalo mire =)
hahaha nese te intereson hajde te kallzoj

Cia-Ferizaj
01-08-08, 00:27
Pershendetje Cia.........................

flm gazi shpresoj se mire je

egi
25-08-08, 18:31
O ti agjent sekret,
diqysh po me doket je met i msheft.
Ja bre forumi u ba shkret shkret shkret
pa alltija ksajde pa kerkon qe man ren
kerkush s'po rrin urt ne ven :tongue:

Te purshundes hahah

http://blogs.kansascity.com/photos/uncategorized/2008/01/07/gun.jpg

Nashta te vyn si rezerv hehehe

LaCoStA
01-09-08, 05:14
http://www.klubikulturor.com/dposter/ramazani.jpg

Ju uroj nga thellesia e zemres nje muaj te begatshem dhe agjerim te lehte.

Lus Allahun qe te kalojme te gjith nje agjerim te leht, gjithashtu Ai te na e pranoj ate.

Cia-Ferizaj
09-09-08, 17:20
egi + lacosta

flm si jeni ju dy a jeni mire a po ju nguc kush a

aLbaChiCk
12-09-08, 10:58
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/happyweekend-1.jpg

Cia-Ferizaj
06-10-08, 22:37
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/happyweekend-1.jpg

flm shum kalofsh edhe ti mir

Adina-R.Ks
07-10-08, 12:51
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif

vjeshta
18-10-08, 21:20
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

gazi-de
26-12-08, 17:43
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

MemphiSx
30-12-08, 00:53
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif