PDA

View Full Version : PĖRGĖZIMET Gjatė 24 orėve!


Naki
11-12-07, 21:08
Gjatė shfletimit tė forumit lexojmė postime,debatime ēė na lėjnė pėrshtypje tė mira dhe ndahemi tė knaqur pėr kohen ēė kaluam nė forumin dardania.de.

Qellimi i kėsaj teme ėshtė tju shprehim autorėve tė postimeve njė pėrgėzim simbolikė pėr punen dhe kohen ēė reflektojnė pėr tė miren e kėsaj shoqėrije.

Pra le tė jenė pėrgėzime tė postimeve -24 orėve te fundit.

Me nderime Naki

Naki
11-12-07, 21:12
Pėr 24 orėt e fundit pėrgėzimi imė shkonė nė adresė tė nikut Labi dhe Turistit.

e_martumja
11-12-07, 21:13
Pėr 24 orėt e fundit pėrgėzimi imė shkonė nė adresė tė nikut Labi dhe Turistit.A ka ndonje shperblim per keta dy persona :biggrin:

Naki
11-12-07, 21:26
A ka ndonje shperblim per keta dy persona :biggrin:

Mjaftonė tė jenė nė reputacionin e gjelbėrt ditor,kėta tė dytė meritojnė pėr mua njė respektė tė veqantė pėr postimet ēė dhuruan forumit gjatė kėtyre 24 orėve.
nuk do tė ndalem vetėm tek kėta dy nika sepse nuk e kamė shfletuar forumin ende.

Nėse ju keni ndonjė ide rreth shpėrblimit unė do ta kemė parasysh.veq mos kerko shperblime materiale.

selvija
11-12-07, 21:28
Pergezimi dhe falenderimi shkon ne hakerin tim qe ma ndreqi PC e s'me la jashte dardanise,,,veq enede nuk ja dhash shperblimin,,:smile:

e_martumja
11-12-07, 21:33
Mjaftonė tė jenė nė reputacionin e gjelbėrt ditor,kėta tė dytė meritojnė pėr mua njė respektė tė veqantė pėr postimet ēė dhuruan forumit gjatė kėtyre 24 orėve.
nuk do tė ndalem vetėm tek kėta dy nika sepse nuk e kamė shfletuar forumin ende.

Nėse ju keni ndonjė ide rreth shpėrblimit unė do ta kemė parasysh.veq mos kerko shperblime materiale.Pra masi nuk paska shperblime materiale, e bindur se do te ndahen te knaqur qe i qeke ketu dhe i shprehe disa fjale te mire per to.


Nje pergezime per kete person ________Kur te mendoj ty harroj veten,kur flas per ty e dua me teper jeten_______:biggrin:

LABI
11-12-07, 21:34
:rolleyes: Mjaftonė tė jenė nė reputacionin e gjelbėrt ditor,kėta tė dytė meritojnė pėr mua njė respektė tė veqantė pėr postimet ēė dhuruan forumit gjatė kėtyre 24 orėve.
nuk do tė ndalem vetėm tek kėta dy nika sepse nuk e kamė shfletuar forumin ende.

Nėse ju keni ndonjė ide rreth shpėrblimit unė do ta kemė parasysh.veq mos kerko shperblime materiale.

Se kam idene se a eshte fjala per PROJEKT IDEORE - PROPOZIM ... Apo eshte fjala per PROJEKT - i cili tani me eshte i APLIKUESHEM..

hahhaha ... Qysh po i jepni keto shperblime ne kesh apo me qeqee ... gagag:biggrin:

ne kete account mund t'i transferoni shumen 1501080000321289 hahah

Te pershndes i nderuari Naki !

turisti
11-12-07, 22:37
Pėr 24 orėt e fundit pėrgėzimi imė shkonė nė adresė tė nikut Labi dhe Turistit.

Faleminderit shume NAKI i nderuar.

Jeni te pershendetur 24 ore. :smile:

TURISTI.

Naki
13-12-07, 21:51
Sonte dua tė ju dergojė pėrgėzime tre autorėve qė na begatuan faqen e poezisė me shkrime artistike. kėta janė Adidu,Linka-Pz,dhe Kronisti.

Ndėrsa Supermoderatorės sė forumit-Znj.Murgesh njė Pėrgėzim dhe pėrkrahje pėr Projektin e ēėlluar Letrarė.

Naki

Ma-Origano
14-12-07, 13:42
Sonte dua tė ju dergojė pėrgėzime tre autorėve qė na begatuan faqen e poezisė me shkrime artistike. kėta janė Adidu,Linka-Pz,dhe Kronisti.

Ndėrsa Supermoderatorės sė forumit-Znj.Murgesh njė Pėrgėzim dhe pėrkrahje pėr Projektin e ēėlluar Letrarė.

Naki
ok naki shum bukur nga ti!

Buqja_ch
15-12-07, 15:25
... Turisti .........

Arkza
15-12-07, 15:30
Per Gezime qe Kisha SOT eshte per Luan_i qe e kishte Hapt nje Teme te re Lidhur per ata qe Ofendojne dhe Fyjne pa Ndonje Arsyje pra Te Flm shuem Luani qe e ke CEK Nickun tim aty se Pari !!!!

~AmaZonA~
15-12-07, 22:06
Si zakonisht pėrgėzime te sinqerta i shkojn LABI-t qe nga secili postim i tij ka diqka pėr te mėsuar :smile:

Pėrgėzime LABI vetėm vazhdo...

turisti
16-12-07, 21:29
... Turisti .........
Flm shume e nderuara. :smile:

http://www.veranderjewereld.nl/particulieren/images/tulp_geel_300x400.JPG

Naki
16-12-07, 21:34
Njė pėrgėzim dhe respektė pėr Linken-Pz,pėr sjelljen e shkrimeve mjaftė informuese nė dritaren e Shėndetsis.


Naki