PDA

View Full Version : adidu


legenda
12-12-07, 12:55
adidu
----------


lexues te nderuar,,,iu prezentoj mysafirin tim -ADIDU,,,
i cili vjen nga TIRANA,ku atje eshte nje emer i njohur,...

shpresoj se do te kemi kenaqesine qe sa me shume te lexojme nga ADIDU - i cili moto te jetes e ka ta ruaj dhe ta kultivoj FISNIKERINE ( si thesarin me te shtrenjet),qe sipas TIJ dita e dites po zbehet...

pra,mire se erdhe Zoteri ne mesin e DARDANEVE,,,shpresoj se do te kaloni mire ne kete hapsire virtuale,,,

fillimisht pranoni pershendetjet e mia

respekt te veqante per TY

Legenda

Dardan Kastrati
12-12-07, 13:08
http://img84.imageshack.us/img84/4462/22923shomrwztz9kp8.gif
Mire se erdhe uroj te ia kaloni sa me mire ne mesin tone ....

Paradox_13
12-12-07, 17:41
adidu
----------


lexues te nderuar,,,iu prezentoj mysafirin tim -ADIDU,,,
i cili vjen nga TIRANA,ku atje eshte nje emer i njohur,...

shpresoj se do te kemi kenaqesine qe sa me shume te lexojme nga ADIDU - i cili moto te jetes e ka ta ruaj dhe ta kultivoj FISNIKERINE ( si thesarin me te shtrenjet),qe sipas TIJ dita e dites po zbehet...


Legenda


Nė kanun zoti dhe miku(mysafiri) para shtėpisė barazohen.
Nuk mundė tė ketė hyjnizim mė tė madh se ky pėr mikun.sidomos kurė kulti i mikut, shprehet edhe nė formulime si: “shtėpia e shqiptarit - e mikut dhe e shtegtarit”, “dera e shpisė i hapet kujdo qė ia msyen, ...

Mirė se na vjen i nderuari ADIDU ėshtė nder dhe privilegjė tė kemi mes nesh sidomos duke patur parasyshė ardhjen tuaj si mikė(mysafir) i mikes sone tė madhe (Legendes) presim shumė nga ju.
Me fat.....

Paradoxi..

adidu
12-12-07, 18:43
,,,iu prezentoj mysafirin tim -ADIDU,,

Te falenderoj nga zemra e nderuar legenda per menyren e ngrohte te prezantimit tim dhe ndjehem i obliguar shpirterisht ne kete forum, jo vetem si mik i shtepise tuaj te madhe dhe fisnike, por si i barabarte me shtepine(sic shprehet edhe paradoxi dhe gjej rast ta falenderoj perzemersisht). Kjo nuk eshte pak, madje po e perseris(me vjen ne menyre organike) ndjej obligim te madh shpirteror ndaj shtepise time fisnikerisht mikpritese
Ju pershendes me pellumbin e paqes te dardan kastratit( gjithashtu e falenderoj) dhe ju uroj nga zemra gjithe te mirat e Shqiperise dhe Kosoves, te cilat per mua jane sa te gjithe te mirat e botes.

Linka_pz
13-12-07, 11:01
Mire se erdhet i nderuar ,caste te kendshme ne Fd.!

Me respekt Linka_Pz

Amina
13-12-07, 12:28
Mire se vini zoteri, prania juaj do te jet me siguri pasuri e madhe per FD.

Murgesha
13-12-07, 13:35
Po e pėrshėndes edhe unė mikun e Legendės Adidu-nė

Mirėseardhje Adidu shpalosje fisnikėrie e krahas saj edhe argėtim e shkrime tė larmishme nga ana yte tė dėshrion Murgesha!

Lona
13-12-07, 14:36
Pershendetje per mikun e Legendes.
Deshiroje qe edhe ne - ai te ndjehemi te lumtur ne kete Forum.

Arkza
13-12-07, 14:39
Pershendetje Adidu dhe Mir se ke Ardhe ne Mesin Ton !!!

BE LK
13-12-07, 14:42
MIre se vjen TIRANS. me ne fund dhe nje tiranas tjeter ne FD. se shume pak po me hasin syte.

Te uroj mireseardhjen ne FD dhe kalofsh qaste te bukura ne lundrimin tend virtual ne arenen e ketij forumi.

Ja kalofsh mire

BE LK

adidu
13-12-07, 17:47
Mire se erdhet i nderuar ,caste te kendshme ne Fd.!

Me respekt Linka_Pz

Mire se vini zoteri, prania juaj do te jet me siguri pasuri e madhe per FD.

Po e pėrshėndes edhe unė mikun e Legendės Adidu-nė

Mirėseardhje Adidu shpalosje fisnikėrie e krahas saj edhe argėtim e shkrime tė larmishme nga ana yte tė dėshrion Murgesha!


Pershendetje per mikun e Legendes.
Deshiroje qe edhe ne - ai te ndjehemi te lumtur ne kete Forum.

Pershendetje Adidu dhe Mir se ke Ardhe ne Mesin Ton !!!


MIre se vjen TIRANS. me ne fund dhe nje tiranas tjeter ne FD. se shume pak po me hasin syte.

Te uroj mireseardhjen ne FD dhe kalofsh qaste te bukura ne lundrimin tend virtual ne arenen e ketij forumi.

Ja kalofsh mire


Ju falenderoj te gjitheve nga zemra per mireseardhjen qe me rezervoni dhe ju pergezoj nxehtesisht per kete forum kaq te bukur.

Dardan Kastrati
14-12-07, 16:27
http://img212.imageshack.us/img212/2254/greatweekend1ud5.gif

adidu
15-12-07, 17:27
Sh.e bukur kjo foto dardan aq me teper qe po kaloj vertet nje weekend te kendshem. Po e shperblej urimin dhe foton me pak vargje.

Sy fsheharak femeror,
goten heshtazi kundrojne,
e buzet nuk kane kurajo,
te mbeshteten ne buzet gotes,
trishtueshem presin...
buzet e nxehta mashkullore.

Ma-Origano
15-12-07, 17:51
edhe un e pershendes adidu klm!

uck_aksh
17-12-07, 05:22
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Dardan Kastrati
18-12-07, 15:22
http://img57.imageshack.us/img57/2839/festaot3.gif

Dukagjinas_i
18-12-07, 15:27
Mireseardhje t'uroj edhe une,,,Pershendetje !!!

Linka_pz
19-12-07, 09:48
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

Buqja_ch
30-12-07, 06:44
.. Urime viti i ri 2008 ......

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:24
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Alfred
19-01-08, 04:08
Pershendetjeve nga une.

Buqja_ch
17-02-08, 11:07
http://www.youtube.com/watch?v=71zneo-wHNg

BE LK
17-02-08, 21:13
O tirons, Urime kete dite te madhe per te gjithe shqipetaret....!

Se keta te kosoes kujtojne se kane feste vetem ata e nuk ta paskan uruar hiq...!

Por ne ja urojme dhe njeri tjetrit....hahhaahahahahahahh

Me te mira BE LK

Naki
21-02-08, 00:13
Vlerat dhe komunikimi,transmetimi dhe refleksioni
Janė Artė tredimensional nė Kohė,Hapsirė dhe Nė indentitet,kėtė artė tė shtruarė nė lėgura tė shkronjave tė arta celulat e ndritura artistike i pėrqafojė sikurse hemoglobina ēė transportonė gjakė tė freskėt nė aortė dhe mbanė trupin Vitalė duke ushqyer ēdo neuronė.

Ju faliminderit ēė po dhuroni Dardanisė shumė dritė!

Ju nderonė Naki

Dilaver
21-02-08, 00:42
I nderuar z. Adrian!
Rrugėtimit dhe procesit tė Pavarėsisė sė Kosovės i erdhi dita. Vullkan i fuqishėm shpėrtheu nė Prishtinė lava e tė cilit me shpejtėsi tė madhe vėrshoi tė gjitha anėt e botės, preku nė secilin vend ku frymon shpirt shqiptari. Vullkani i quajtur gėzim kombėtar ngrohi zemrat tona, na dha fuqi e vullnet pėr tė ecur pėrpara pa u ndalur kurr derisa tė qojmė nė vend tė destinuar amanetin e rilindasve.
Me ndjenjė tė vecantė dhe shum i emocionuar qė patėm fatin tė jetojmė kėtė ditė tė madhe, ju uroj GĖZUAR PAVARĖSINĖ.

turisti
21-02-08, 20:49
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
23-02-08, 12:45
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Diana007
23-02-08, 16:48
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

legenda
23-02-08, 17:40
http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:18
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

Artisti
27-12-09, 10:55
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png2010

Kaqanikasja
14-02-11, 16:02
http://www.featurepics.com/FI/Thumb300/20070123/Roses-Woman-199182.jpg


Urime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone:wink:

Artisti
13-08-11, 10:29
Duke kėrkuar tė mėdhenjė tė gjeta edhe ty!


I nderuari adidu, kam lexuar me ėndje shkrimet tua por si duket u largove pa ose me shkak.

Do tė dėshiroja qė tė lexoja edhe shkrime tjera nga ti.


Tė pėrshėndet


Artisti

uck_aksh
15-08-11, 09:07
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Korab-3.gif