PDA

View Full Version : Lona,


SANTANA-29
12-12-07, 15:59
Pershendetje nga santana-29 franfurt


Deshira ime e madhe per te ju pershendetur, beri qe te hapi nje ode per ju, duke shpresuar se do jete gjithenje e hapur per miqt tuaj.

Me respekt santana...

Lona
13-12-07, 10:44
Pershendetje nga santana-29 franfurt


Deshira ime e madhe per te ju pershendetur, beri qe te hapi nje ode per ju, duke shpresuar se do jete gjithenje e hapur per miqt tuaj.

Me respekt santana...


Njeherit te falenderoj shume meqe deshira juaj e beri qe te kujtoni edhe per mua dhe njekohesisht te pershendes edhe une i nderuar...

Lona

gazi-de
13-12-07, 10:49
Lona pranoj edhe pershendetjet e mia,te uroj gjdo te mire..
me respeket gazi-de....

Dardan Kastrati
13-12-07, 14:41
Lona, pershendetjet te perzemerta edhe nga ana ime , utoj te ia kaloni sa me mire ne forumin e dardanise

Murgesha
13-12-07, 15:23
Lona pėrshėndetje.

Nėse deri mė tani nuk paske pas odėn tėnde nė odėn e madhe tė pėrshėndetjeve nė Dardani nuk do tė thot se ti je e pavėrejtur kėtu.

Shkrimet dhe pjesėmarrja e juaj nė kėtė forum ėshtė pėr ēdo lavdėratė.

Me rrespekt pėr Ty.

Murgesha!

Sy_kaltra
13-12-07, 20:58
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/810v.jpg

Dardan Kastrati
14-12-07, 16:38
http://img214.imageshack.us/img214/5336/rose2tk8.jpg

Amina
14-12-07, 16:48
Pershendetje Lona, te uroje nje mbremje te kendshme.

selvija
14-12-07, 23:45
http://cap04.caption.it/348/captionit163836I733D35.jpg

uck_aksh
17-12-07, 05:41
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Lona
17-12-07, 14:44
Ju falenderoje per pjesemarjen Tuaj ne oden time, pranoni edhe pershendetjet e mia te sinqerta dhe nga zemra per te gjithe anetaret e forumit ne veqenti per :

Gazi_de, Dardan Kastrati, Murgesha, Selvija, Sy-kaltra, Amina, uck-aksh..

Lona,

Nirvana Band
18-12-07, 14:13
Pershendetje per ty e nderuara shoqe.

Dardan Kastrati
18-12-07, 14:22
http://img84.imageshack.us/img84/8723/festayw3.gif

Arkza
18-12-07, 14:30
Pershendetje Lona Me Fat Kurban Bajramin , Le te Jet Vit i Mbare per te Gjithe !!

gazi-de
19-12-07, 10:51
Me Fat Kurban Bajrami Lona e nderuar,pershendetje me plot respeket................

Zero Cool
19-12-07, 11:29
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Merry_Christmas_1024.jpg

Paradox_13
19-12-07, 19:22
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

LuLjaa
20-12-07, 04:03
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!

lazdrani
20-12-07, 11:57
Me fat festa e Bajramit Lona

Prishtinasja_
20-12-07, 17:02
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_kurban.JPG

Dukagjinas_i
21-12-07, 09:46
Urime Festa e Kurban Bajramit, Fati, Gezimi dhe Lumturia qofshin mbi Ju, dhe familjen Tuaj !

~AmaZonA~
21-12-07, 19:26
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy015837146D32.gif

egi
22-12-07, 14:53
Lona, urime festa, ishalla don Zoti qe te kesh nje jete te lumtur dhe te gjat sebashku me familjen tende.

hasanmehmeti
23-12-07, 00:15
E nderuara Lona,

Prano Urimet e mija me rastin e festes se Kurban Bajramit , suksesi , shendeti dhe harmonia familjare te perciellshin ne qdo hap te jetes.Paqja dhe Meshira e Krijuesit qofte me ju.

http://img513.imageshack.us/img513/7173/urimza9.jpg (http://imageshack.us)

L~Nora
23-12-07, 18:46
Sot Bajrami me zemer ja uroj shendet dhe lumturi ju deshiroj drita e allahut rugen ja ndriqofte stacijoni gjenetit nga e keqja te shpetoft.http://img221.imageshack.us/my.php?i...ajram11qp9.gif (http://img221.imageshack.us/my.php?image=bajram11qp9.gif)Me fat e me hajr Kurban Bajrami pritshi edhe shum tjer bashk me familje paqja meshira sinqeriteti lumturija mbizotrofshin ne familjen e juaj
Nora

Cia-Ferizaj
24-12-07, 10:21
http://i190.photobucket.com/albums/z77/starrysparklegirl/hi-hello-14.gif

aLbaChiCk
26-12-07, 23:13
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

SANTANA-29
28-12-07, 15:06
http://www.mitteninderwelt.at/home1/inhalt/fotos/santaclaus.jpgGĖZUAR VITI I RI 2008 (http://www.bashkimikombetar.com/shoqeria-f25/gezuar-viti-i-ri-2008-t474.htm#27220)

Buqja_ch
30-12-07, 07:38
... Urime vitin e ri 2008 .....

Diana007
30-12-07, 14:14
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:15
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Gjumashja
30-12-07, 14:27
http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3945837/2/istockphoto_3945837_bottle_champagne_saying_happy_ new_year_2008.jpg

rilinda
30-12-07, 19:08
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/12817.gif
http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/new-years/images/20.gif

Xuki
30-12-07, 23:08
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 01:04
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Zana_ch
31-12-07, 01:07
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

Albonita
06-01-08, 16:21
Gjithqka le te behet siq deshironi ju per te miren tuaj , le te jet nje vit i mbar dhe i suksesshem per ju viti 2008 me shum rrespekt te pershendet Albonita..

Lona
08-01-08, 12:29
Ndjej shume respekt nga ana e juaj per urimet, njekohesisht edhe une Ju Uroje qe ne kete vite te jeni sa me te Lumtur, me te Gezuar, m me Fat e Suksese, gjithashtu Cdo Deshire e Juaja ne kete Vite le te Behet Realitet.

Me Respekt
' Lona

Cia-Ferizaj
10-01-08, 12:31
pershendetje


http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/hejshqipe2.gif

ninnela
14-01-08, 11:01
Te pershendes lona kudo qe je

uck_aksh
22-01-08, 12:35
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)

Arkza
06-02-08, 13:34
Kudo te jesh Lona te Pershendes shume ! :smile:

uck_aksh
07-02-08, 00:24
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif

LaCoStA
07-02-08, 10:12
Pėrshėndetje ty .... !!!!

Gjumashja
09-02-08, 09:26
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

turisti
21-02-08, 22:27
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
22-02-08, 02:54
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Diana007
23-02-08, 18:05
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:02
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

Diana007
08-03-08, 16:57
urime 8 marsi
http://www.newarkflowersonline.com/images/miami_birthday_flowers_florist_beautiful_day.jpg

ninnela
13-03-08, 14:42
Eddha Te Le Nje Pershendetje Per Ty Lona

Ninnela

turisti
20-03-08, 14:00
:smile: http://i164.photobucket.com/albums/u13/paulline_xxx/134902408_fec90e36b9_o.jpg

Lona
20-03-08, 15:24
Pershendetje per gjithe keta me larte te cilet kane ndajte kohe per tme derguar urimet e tyre.

'Lona

Dardan Kastrati
25-03-08, 22:24
http://img119.imageshack.us/img119/131/00bkie22716784ql2.jpg

Zero Cool
16-04-08, 17:10
http://i1.tagstat.com/images/user/27/50/20/5380275020-67558740.jpg

uck_aksh
21-04-08, 00:48
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/tung-1.gif

Zero Cool
26-04-08, 16:00
http://i2.tagstat.com/images/user/21/39/90/5381213990-67884986.jpg

gazi-de
29-04-08, 00:06
http://www.grassmyer.de/resources/anikamaus_26_blackmagic_140.jpg

Adina-R.Ks
29-04-08, 21:21
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
30-04-08, 00:33
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

Dukagjinas_i
30-04-08, 08:07
http://www.ftd.com/pics/products/06-SW1_c.jpg

...Lona ,per ju,,,kaloni nje dite t'mire !

Lona
23-05-08, 15:24
http://www.ftd.com/pics/products/06-SW1_c.jpg

...Lona ,per ju,,,kaloni nje dite t'mire !

Shume shume falenderit i nderuar per lulet..

Gjitha te mirat

Lona
23-05-08, 15:26
http://i2.tagstat.com/images/user/21/39/90/5381213990-67884986.jpg

Falenderit i nderuar per dhuraten.

DritonPR
24-05-08, 07:12
pasi qenke Tetovare, po te marr ne pllazh ty, cka thu?

Arkza
25-05-08, 16:19
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........

Adina-R.Ks
11-06-08, 08:50
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

Zero Cool
11-06-08, 13:16
Njė ditė te bukur tė uroj tyhttp://i216.photobucket.com/albums/cc24/mrsorrell/mrsorrell3Tagged/angel-comments-1.gif

Adina-R.Ks
24-06-08, 13:21
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

LuLjaa
24-06-08, 23:51
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

Dreni30
14-07-08, 09:50
Pershendetje Lona,
Shpresoj te jeni mire me shendet dhe njeashtu te kaloni mire keto dite te bukura verore.

Dreni.

Lona
14-07-08, 11:02
Pershendetje Lona,
Shpresoj te jeni mire me shendet dhe njeashtu te kaloni mire keto dite te bukura verore.

Dreni.
Po Dreni mire jame falenderit, pushimin e shfrytezova, tani ne pune...

SANTANA-29
15-07-08, 14:46
Te pershendes shume Lona dhe te deshiroj jete te qete dhe te lumtur,ashtu siq e don zemra jote dhe realizimin e te gjitha deshirave.,,

LaCoStA
18-07-08, 21:53
Pershendetje per ty Lona.

Dardan Kastrati
20-07-08, 15:54
http://i3.tagstat.com/image02/0/eec7/003S051AeX7.jpg

Jana
27-08-08, 14:31
Duke te Falenderuar nga zemra te pershendes shum dhe te deshiroj vetem te mira ne jet...

http://commune.wilmina.ac.jp/weblog/ky304064/images/Blue%20Rose.jpg

Lona
27-08-08, 14:44
Ju falenderoje te gjithve per respektin qe keni ndaj meje Ju falenderoj me nje tufe lule per gjithe ju ...

http://www.bigfoto.com/themes/nature/flowers/red-white-flowers-4s4.jpg

gjini
29-08-08, 10:34
Lona , erdha ne oden tzende por siq duket qenke ne pune apo je ende fjete se deshta me ti dhurue personalisht kete tufe me lule e me te urua mire mengjesi por po i le ketu te dritarja qe kur te zgjohesh ti hapesh syt e i shef keto lula qe i kom marr te fresketa.

Oqeani
29-08-08, 21:55
Per ty bukuroshe...
http://i109.photobucket.com/albums/n52/ultra4ver/img/flowers/055.gif

Prishtinasja_
31-08-08, 18:35
http://img254.imageshack.us/img254/1458/urimibl4.jpg

LaCoStA
01-09-08, 05:13
http://www.klubikulturor.com/dposter/ramazani.jpg

Ju uroj nga thellesia e zemres nje muaj te begatshem dhe agjerim te lehte.

Lus Allahun qe te kalojme te gjith nje agjerim te leht, gjithashtu Ai te na e pranoj ate.

Lona
01-09-08, 11:56
http://burimi.net/images/kopesht%20me%20lule.gif

Ndjehem shume e respektuar nga ju gjithe me larte qe me keni shkruar,,

Besimtarėt, burra dhe gra, janė mbrojtės pėr njėri-tjetrin; urdhėrojnė pėr tė mirė, dhe ndalojnė tė keqen; ata e falin namazin dhe japin zekatin, i binden Allahut dhe tė dėrguarit tė Tij. Tė tillėt do t’i mėshirojė Allahu; me tė vėrtetė Allahu ėshtė i Fuqishėm, i Urtė. (Kur'an, Sure Teube, 9:71)

Zero Cool
06-09-08, 10:01
http://www.coolfreeimages.net/images/good_morning/good_morning_03.gif

DetiJon
16-09-08, 19:06
http://i80.photobucket.com/albums/j165/chamo_01/wwhylj1.jpg

lirik
17-09-08, 19:40
Tue kėrkue nder viset tona
---------------------------
Autori xhelal ferizi
----------------------
tue kerkue nder viset tona
kahdo shtrihen bukuritė
kur qe i vajzė me emrin lona
nder lulkuqe ish tu u rritė
-------------
thonė se lulet me erė magjike
e ushqenin kėt bujare
thonė se dritat qiellorike
e shpirtzuan kėt vashė shqiptare
------------
thonė lakmi ja ka ylberi
e ngjyra e tij e estetika
edhe i ėmbli shend sheqeri
edhe yjt e galaktika
-----------
ajo thonė ka lindė si era
qė del hapur karajfilit
i shtrin shpresat kah pranvera
porsi kraht e larm t' bilbilit
-------------
porsi mjalta e qelė si ari
ma kish qehren magjistare
si ma e bukura lulė mbi bari
me shum fletė mbi tokė shqiptare
------------
thonė kjo vashė me emrin lona
rrallė ka pa kshtu hana e ylli
karajfile nė viset tona
nuk e ka kshtu fusha as pylli
-------------
art ma kishte bukurinė
nuk kish sharm askund mbi dhe
si kjo qehre n'shpirtė qė t'shkrinė
qė s' len shoqe n kombe e fe
--------------
autori xhelal ferizi
liriku shqiptarė
kėngė kushtuar vashave shqiptare shkruan poeti
i mallengjyer
nga mergimi
kėngė shqiptare
--------------------

lirik
17-09-08, 21:26
Lona ka kohė qė nuk jemi pershendetur
te pershendes me vargje te bukura dhe te uroj jetė te lumtur e me knaqsi te kendshme jete kalofsh mir ė te deshiroj te kesh gaz e mirsi e suksese besoj se vargjet e mia do te gzojn dhe do te ndkojn mir ne disponimin tend
kam deshir ti disponoj njerzit me vargje ndikuese qe ndikojn mir ne gjendje shpirtrore dhe krijojn knaqsi

selvija
18-09-08, 11:09
Selam keni prej Babes plak dhe inxhes karimane ju ftojn ne Dasem...
]http://img529.imageshack.us/img529/415/41406342cd4.jpg (http://imageshack.us/)

ninnela
27-09-08, 01:40
Pershndetje Per Ty Lona

Uroj T Ekesh Nje Uikend Te Rehatshem

Jana
29-09-08, 17:29
Urime Festa....

http://img227.imageshack.us/img227/2363/lulakuranioq0.gif

Prishtinasja_
30-09-08, 15:26
http://img215.imageshack.us/img215/1930/rosekoranpk3.jpg

MemphiSx
30-09-08, 15:36
http://www.galeriashqiptare.net/albums/Kartolina/kartolin_Urime_Fiter-Bajrami.JPG

ninnela
01-10-08, 00:25
Zoti leshon bekimin
mbi ata qe besojne
u dhuron dite
kur mund te festojne
ruaji keto festa
si ata dy sy
dhe dije se Bajrami
eshte dhurate per ty


ME FAT FITER BAJRAMI

vjeshta
18-10-08, 21:46
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

turisti
14-11-08, 16:07
Pershendetjet,shendet dhe momentet romantike deri ne thellesi te horizontit

ju deshiron,

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

http://www.brightcompany.nl/upload/image/menu/Blue%20Flower1.jpg

SANTANA-29
20-11-08, 16:00
http://www.beepworld.de/memberdateien/members67/icq_mausi/danke.rose.jpg

Giovanni
21-11-08, 15:01
http://i307.photobucket.com/albums/nn320/ninika_2008/buonadomenicaunbacioxy0.gif

ritta
30-11-08, 22:54
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif

gjini
22-12-08, 12:00
OJ Lona je e ftuar ne darsem dhe ate me gjith shoqerin tende se dojm me e kall sonte ne darsem time. Pra shiqoje se qka me kan ba ma kan nderue gruen .....!
shko e shiqoj te dera e hymjes fotografin e kesaj te rese qe ma kishin qite ne vend te asaj qe e kom pas caktue
http://www.roswithasquiltshop.de/category_images/1177325856_rose.gif

gazi-de
26-12-08, 16:53
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

ShEjToNkA
27-12-08, 01:51
http://img71.imageshack.us/img71/7835/getattachmentaspxhi3.jpg

lazdrani
27-12-08, 15:56
http://www.tobiaspfau.de/cms-gfx/media-i00001722w771h556q97.jpg (http://www.tobiaspfau.de/de/photo_list-00000001-3DEDB8E0.html)

MemphiSx
30-12-08, 01:02
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

gjini
30-12-08, 11:28
Nga zemra te uroj, Gezuar Vitin e Ri 2009

Shqiptare_ne_Turqi
30-12-08, 12:17
Iken ditet,netet
muajt,stinét
mbyllet njé vit fillon tjetri
késhtu qapitemi né pafundsi


Lona e dashur,me déshirat ma té mira dhe té sinqerta,ua uroj vitin e ri ...

Dallandyshja_718
30-12-08, 17:58
Te uroj nga zemra, Gezuar Vitin e Ri!

http://z.about.com/d/collectibles/1/0/u/T/3/happynewyear.jpg (http://z.about.com/d/collectibles/1/0/u/T/3/happynewyear.jpg)

selvija
30-12-08, 18:06
http://img76.imageshack.us/img76/1369/natajw4.gif

Arkza
26-03-09, 16:10
Me Vjen keq qe ju kam kam lan pas Dore , Shkaku ishte Puna dhe mos premtimi i kohes se lir !
Ju Pershedes shume Lona , Me mungon shumeee Motrushe !

http://i241.photobucket.com/albums/ff5/WitchyWoman_0000/A%20Starters/Flowers/flowers3002wwg.gif (http://witchyswikkedgraphix.com/)

gjini
29-03-09, 20:32
http://www.youtube.com/watch?v=Mub0fk91aks&feature=related