PDA

View Full Version : Ma-Origano


Ma-Origano
15-12-07, 22:37
Pershendetje per te gjithe forumistat qe kane kaluar 1000 postime!

uck_aksh
17-12-07, 05:17
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

LuLjaa
21-12-07, 02:17
Urime festa e Kurban Bajramit

Gėzim, harmoni dhe dashuri mbreterofte ne Familjen tuaj!

Ma-Origano
21-12-07, 18:16
Luljaa gezuar bajramin ty!

~AmaZonA~
21-12-07, 19:47
http://img17.glitterfy.com/355/glitterfy124643946D31.gif

Buqja_ch
30-12-07, 08:15
..... Urime vitin e ri 2008 .....

Diana007
30-12-07, 13:05
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Elina
30-12-07, 13:07
Me shprese qe viti i ardheshem te jete edhe me i sukseseshem ne te gjitha sferat e jetes,,, te pershendes...


GEZUAR!


Elina !

Dardan Kastrati
30-12-07, 14:47
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif