PDA

View Full Version : Mal-sori


Diana007
16-12-07, 02:36
Pershendetje , te uroj vikend te kendeshem.
Te fala Diana.
http://www.blej.com/Merchant2/graphics/00000001/trendafile%20me%20lule%20te%20bardha.jpg

Ma-Origano
16-12-07, 08:58
edhe une te pershendese malsori

Linka_pz
16-12-07, 09:16
Pershendetje Mal-sor , te uroj caste te kendshme ne Forumin Dardan !

Me respekt Linka_Pz

uck_aksh
17-12-07, 05:14
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pershendetje-2.jpg

Dardan Kastrati
18-12-07, 15:26
http://img57.imageshack.us/img57/2839/festaot3.gif

Arkza
18-12-07, 16:08
Pershendetje Mal-Sori, Me Fat Kurban Bajramin, Le te jet Vit i Mbare per te Gjithe !!!

Linka_pz
18-12-07, 20:50
Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

Paradox_13
19-12-07, 12:44
http://ourworld.cs.com/fei%20hun%2018/Disejne_Mia/Eid.gif

Gjumashja
19-12-07, 18:47
Me fat Kurban Bajramin... me shpresen qe bajramin e ardhshem ta presim ne Kosoven e Pavarur....

LuLjaa
20-12-07, 04:03
Ne Keto ēaste te Bajramit
Buzeqesh ftyra e Muslimanit
Ndriēon Hena dhe Dielli
Feston Toka edhe Qielli

Me Fat festa e Kurban Bajramit

Zoti sjellte paqe e lumturi ne mesin e Juaj!

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:30
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Sy_kaltra
30-12-07, 15:32
http://www.postribe.com/album/albums/userpics/10001/normal_Gezuar_vitin_e_ri16.jpg

Diana007
30-12-07, 15:35
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Zana_ch
31-12-07, 01:48
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif