PDA

View Full Version : Kronisti


Linka_pz
19-12-07, 12:49
Pershendetje Kronisti ,mire se erdhe ne FD ,te uroj caste dhe argetim te kendshem ne mesin tone !

Me fat Kurban Bajrami ,Fat dhe Lumturi ne Jete !

Linka_Pz

Arkza
19-12-07, 12:54
Pershndetje Kronisti Mire se ke Ardhe ne F/D IA Kalofsh mir dhe me Fat Kurban Bajramin, Le te Jet Vit i Mbar per te Gjithe !!

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:32
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif