PDA

View Full Version : Lovely


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Zero Cool
24-12-07, 10:50
Nje mireseardhje te ngrohte dhe argetim te kendshem ne FD lovely
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/roos-rood-3.jpg

Zero Cool
24-12-07, 10:56
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/ZC/vitiiri1.jpg

lovely
24-12-07, 14:52
ooooooooooooooo Zero Cool!!shume shume faleminderit a!! s ta harroj per jete!!


<object width="425" height="355"><param name="movie" value="

Zero Cool
24-12-07, 14:57
ooooooooooooooo Zero Cool!!shume shume faleminderit a!! s ta harroj per jete!!


<object width="425" height="355"><param name="movie" value="


http://www.youtube.com/watch?v=e_uO7-t9K2U&feature=related

Zero Cool
24-12-07, 17:55
http://www.netdisaster.com/go.php?mode=manif&sound=on&url=http%3A//www.dardania.de/vb/upload/showthread.php%3Ft%3D23546

LABI
25-12-07, 17:13
Ja dhe une u perpiqa te jem ne kohe per te uruar , per t'i kthyer pergezimet me kohee ...:biggrin:

Me kete rast shfrytezoj rastin t'i uroj te gjitha festat e fundvitit qe ne menyre direkt apo indirekte solidarizohesh me to , apo e gjene dhe e ndjenje veten pjese e kremtimeve ne to .

turisti
25-12-07, 20:52
- lovely - e nderuara :smile: ,

Mire se erdhe ( zyrtarisht pasi qe ke tash oden e pershendetjeve ) dhe shpresoj se menquria jote do ti sjell forumit freski te duhur.Me shprese se je mire,une te deshiroj jete te gjate dhe te lumtur me me te dashurit e tu edhe njė thes me shendet.

Nga jeta e embel,
TURISTI.:biggrin:

http://ullasinnerplace.punt.nl/upload/bloemen/oranje_bloem.jpg

lovely
26-12-07, 22:41
[quote=turisti]- lovely - e nderuara :smile: ,

Mire se erdhe ( zyrtarisht pasi qe ke tash oden e pershendetjeve ) dhe shpresoj se menquria jote do ti sjell forumit freski te duhur.Me shprese se je mire,une te deshiroj jete te gjate dhe te lumtur me me te dashurit e tu edhe njė thes me shendet.

Nga jeta e embel,
TURISTI.:biggrin:
OOh turisti;:smile:

shume faleminderit per kompliment dhe per urimet!! shpresoj te jesh mire edhe ti!

nga jeta me emocione
LOVELY :biggrin:

lovely
26-12-07, 22:44
Ja dhe une u perpiqa te jem ne kohe per te uruar , per t'i kthyer pergezimet me kohee ...:biggrin:

Me kete rast shfrytezoj rastin t'i uroj te gjitha festat e fundvitit qe ne menyre direkt apo indirekte solidarizohesh me to , apo e gjene dhe e ndjenje veten pjese e kremtimeve ne to .
LABI, te falenderoj fort :biggrin:
nate te kendshme -lovely- te deshiroj

aLbaChiCk
26-12-07, 22:55
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

lovely
27-12-07, 00:05
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Gezuarvitineri.jpg

shume shume flm albachick

une ktu po metsha veq tu falenderu njerz bre... :smile:

turisti
27-12-07, 17:29
[quote=turisti]- lovely - e nderuara ,

Mire se erdhe ( zyrtarisht pasi qe ke tash oden e pershendetjeve ) dhe shpresoj se menquria jote do ti sjell forumit freski te duhur.Me shprese se je mire,une te deshiroj jete te gjate dhe te lumtur me me te dashurit e tu edhe njė thes me shendet.

Nga jeta e embel,
TURISTI.:biggrin:
OOh turisti;:smile:

shume faleminderit per kompliment dhe per urimet!! shpresoj te jesh mire edhe ti!

nga jeta me emocione
LOVELY :biggrin:

Jeta e embel & emocionet :

http://www.ballet.co.uk/albums/jr_enb_synergy_0906/jr_enb_emotions_oliveira_reimair_500.jpg

lovely
27-12-07, 17:58
[quote=lovely]

Jeta e embel & emocionet :

http://www.ballet.co.uk/albums/jr_enb_synergy_0906/jr_enb_emotions_oliveira_reimair_500.jpg


TURIST TURIST TURIST, KUR T MSOHNA ME POSTU QISI FOTO SI TUAT, KAM ME T MYT KREJT ;-)

turisti
28-12-07, 17:33
[quote=turisti]


TURIST TURIST TURIST, KUR T MSOHNA ME POSTU QISI FOTO SI TUAT, KAM ME T MYT KREJT ;-)

Mytem vetem me romantikė......:biggrin:

http://www.ballet.co.uk/albums/jr_enb_synergy_0906/jr_enb_emotions_celis_liotardo_orange_500.jpg

Linka_pz
28-12-07, 18:47
http://i173.photobucket.com/albums/w56/ToI-Et-MoI/0b19cf5d.gif

lovely
28-12-07, 23:32
[quote=lovely]

Mytem vetem me romantikė......:biggrin:

http://www.ballet.co.uk/albums/jr_enb_synergy_0906/jr_enb_emotions_celis_liotardo_orange_500.jpg


gjithsesi turist :biggrin:

lovely
28-12-07, 23:34
http://i173.photobucket.com/albums/w56/ToI-Et-MoI/0b19cf5d.gifshume shume faleminer Linka PZ

URIME EDHE TY VITI I RI 2008.. T GJITHA T MIRAT DESHIROHEN PER TY !!!

uck_aksh
29-12-07, 01:47
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardan1copy.jpg

lovely
29-12-07, 05:31
o gjithashtu oj UQK AKSH

SHUME FLM

Giovanni
29-12-07, 10:49
http://blog.sajithm.com/wp-content/uploads/2006/12/HappyNewYear.jpg

turisti
29-12-07, 17:47
[quote=turisti]


gjithsesi turist :biggrin:

Ok,faleminderit shume ::biggrin:

http://www.ballet.co.uk/albums/jr_enb_synergy_0906/jr_enb_emotions_oliveira_reimair_blue_500.jpg

lovely
30-12-07, 05:06
Giovanni, shume te falenderoj edhe ty te deshiroj nje Vit te Ri e pa asnje brenge !! :-)


Turist, sps bre...qy... :tongue:

Buqja_ch
30-12-07, 07:08
...... Urime vitin e ri 2008 ....

Diana007
30-12-07, 15:07
http://img80.imageshack.us/img80/841/ngadianatb2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

lovely
30-12-07, 23:47
Diana dhe Buqe

shume faleminderit, edhe une iu uroj Vitin e Ri 2008 me t gjitha t mirat!

Xuki
31-12-07, 00:05
http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmp

uck_aksh
31-12-07, 00:08
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardania-2.jpg

Zana_ch
31-12-07, 01:24
http://1.uploadmirror.com/uploaded/1/667/other-pimp_12_30_2007_17_47_26_79830.gif
http://1.uploadmirror.com/uploaded/7/596/other-trippy_12_30_2007_17_56_23_26464.gif


http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/new_year/033.gif

Domira
31-12-07, 01:30
lovely, dhurofsh si gjithmone dashuri edhe ne Vitin e Ri 2008.

http://i223.photobucket.com/albums/dd294/BLOODINGEYES/happynewyear.gif

GEZUAR

lovely
02-01-08, 21:31
[quote=Xuki]http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmpqfare tipi more ky dardaleci...ani qfare goje sExy...a bon ky sex "gojor" ??

Xuki, edhe ty shume shume urime vitin e ri...cdo t mire...:smile:

lovely
02-01-08, 21:33
Zana e Zvicres, edhe ti Domira, iu falenderoj shume shume nga zemra dhe njekohesisht ua uroj Vitin e Ri 2008.. plot shendet dhe lumturi per ju dhe ata qe u duan e i doni!! :smile:
mirembetshi

Xuki
02-01-08, 21:59
[quote=Xuki]http://photos1.hi5.com/0014/428/216/I4xGsq428216-02.bmpqfare tipi more ky dardaleci...ani qfare goje sExy...a bon ky sex "gojor" ??

Xuki, edhe ty shume shume urime vitin e ri...cdo t mire...:smile:


Hej, mos ma provoko dardalecin se po shkrihet palidhje! hahahahhahaha

Pėrshėndetjeee Lovely oooo Lovelyyyyy!

Xuki

selvija
02-01-08, 22:26
Lovely pershendtje dhe mir se ke ardhur ne mesin tone...q'do te mire..
http://i243.photobucket.com/albums/ff240/commentcherry/cherrytap/celebrity_graphics/male_celebrity_pictures/images/oliverjohnntdepp.gif

lovely
02-01-08, 22:51
[quote=lovely]


Hej, mos ma provoko dardalecin se po shkrihet palidhje! hahahahhahaha

Pėrshėndetjeee Lovely oooo Lovelyyyyy!

XukiPalidhje po t doket ty a? ahahahahaha.... o Xuki, qfare niku "xiglus" ... si po ta shoh nikun, po knaqna tu kesh...po dardalecin ??? IMAGJINO....:biggrin:

lovely
02-01-08, 22:54
[quote=selvija]Lovely pershendtje dhe mir se ke ardhur ne mesin tone...q'do te mire..


Selvije, shume faleminderit, jam ardh kogja moti po hala s iu kam ra n sy ...:rolleyes:
te pershendes edhe une ty edhe m duhet me t thane qe m pelqejne postimet e tua

kalo sa me mire

Xuki
02-01-08, 22:54
[quote=Xuki]Palidhje po t doket ty a? ahahahahaha.... o Xuki, qfare niku "xiglus" ... si po ta shoh nikun, po knaqna tu kesh...po dardalecin ??? IMAGJINO....:biggrin:


hahahahhahahahahhaha.....shuej se nuk po guxoj me imagjuni, se po shkrihna para dardalecit!!

lovely
02-01-08, 23:04
[quote=lovely]


hahahahhahahahahhaha.....shuej se nuk po guxoj me imagjuni, se po shkrihna para dardalecit!!


CUKURUK...CUKUCUK...CUKURUK.... hahahahahahaha...
mos u qkrij, s di qka bojm pa ty :biggrin:

ninnela
14-01-08, 10:47
LOVELY te pershendes dhe te deshiroj mireseardhje ne mesin tone

kalofsh bukur

NINNELA

turisti
14-01-08, 22:27
http://artfiles.art.com/images/-/Matthews/You-are-Loved-Print-C10058423.jpeg

lovely
14-01-08, 23:46
http://artfiles.art.com/images/-/Matthews/You-are-Loved-Print-C10058423.jpeg


gjithashtu Turisti .....................

uck_aksh
22-01-08, 12:34
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)

lovely
24-01-08, 09:38
Te uroj gjith te mirat ne jet
http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM (http://fr.youtube.com/watch?v=aIV320qADSM)


shume shume flm uqk

edhe une ty te deshiroj qdo t mire ....

turisti
24-01-08, 11:35
LOVELY,XHEVAHIRE E FORUMIT :smile: ,

Jete te gjate,plote shendet dhe lumturi ne kėtė dhe - 100- ditėlindje tjera,

nga zemra tė dėshiron:

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

http://ullasinnerplace.punt.nl/upload/bloemen/oranje_bloem.jpghttp://www.pl8s.org/pl8s/Europe/Latvia/lovely_lv.JPG

Naki
24-01-08, 13:14
http://img459.imageshack.us/img459/5780/32230087rx4.jpgDashuria,Gėzimet ,Shėndeti i mirė le tė jenė rrugėtimi i juajė edhe pėr shumė dekada!

Gėzuar Ditėlindja!!!

selvija
24-01-08, 13:51
Urime urime edhe shum shum vite dhe relizime deshirash ..nje kiss ne faqe per ditlindje,,,:smile:
http://s227.photobucket.com/albums/dd130/vejamensagens1/web/happy-birthday/11.gif (http://recadosdaweb.com/english/)

uck_aksh
24-01-08, 15:02
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/samp75ab662be401d449.jpg

Dardan Kastrati
24-01-08, 15:16
Te gjitha te mira dhe jete te lumture te uroi ...
http://img225.imageshack.us/img225/4894/62sd8.gif

gazi-de
24-01-08, 15:19
Urime ditelindja lovely,gezimi dhe lumturia te percjellshin ter jeten...........

Prishtinasja_
24-01-08, 15:25
Lovely....:smile:

Gjitha te mirat !

http://www.comments.zingerbugimages.com/HappyBirthday/happy_birthday_peach_rose.gif

Elina
24-01-08, 15:29
Urime ditelindjen Lovely...!!!

Ishalla i ben 100 vjet,,,paq fat dhe shendet gjethmone...

Elina!

http://www.flyinamber.com/images/Happy_Birthday.jpg

Preshevar
24-01-08, 15:39
( : ° ° ° * ° ° ° Urime ° ° ° * ° ° ° : )

SANTANA-29
24-01-08, 15:41
Urime urime lovely Ditlindja shendet dashuri paq gjithmon ,,,,,

LABI
24-01-08, 15:51
Pranoni pergezimet dhe urimet e mija lovely ...

Cofshi perhere lovely per dhe nga te tjeret ...:biggrin:


Shendet dhe jete te gjate !!

rilinda
24-01-08, 16:45
http://img230.imageshack.us/img230/7264/happybirthadysx5.png (http://imageshack.us)

lovely
24-01-08, 19:00
LOVELY,XHEVAHIRE E FORUMIT :smile: ,

Jete te gjate,plote shendet dhe lumturi ne kėtė dhe - 100- ditėlindje tjera,

nga zemra tė dėshiron:

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

http://ullasinnerplace.punt.nl/upload/bloemen/oranje_bloem.jpg


Turist, nuk gjej dot fjale per te t falenderuar!!!

http://i261.photobucket.com/albums/ii55/dreamchaser1234/Thank-You.gif

lovely
24-01-08, 19:01
Urime urime edhe shum shum vite dhe relizime deshirash ..nje kiss ne faqe per ditlindje,,,:smile:shume faleminer shoqe.... shume shume !!

http://i267.photobucket.com/albums/ii307/cheeryblossom1/thank-you.jpg

lovely
24-01-08, 19:03
Dashuria,Gėzimet ,Shėndeti i mirė le tė jenė rrugėtimi i juajė edhe pėr shumė dekada!

Gėzuar Ditėlindja!!!


Pranoni falenderimet e mia te sinqerta Naki!
te gjitha te mirat edhe Ju gjithashtu

http://i271.photobucket.com/albums/jj138/yangnana/Thank-You.gif

lovely
24-01-08, 19:05
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/samp75ab662be401d449.jpg


si gjithe UQK ma knaqe zemren... shume faleminderit per kete karte shume shume te thjeshte e me domethenie te madhe per mua!!

http://i63.photobucket.com/albums/h130/canadiangirl74/comments/thank%20you/thank.gif

lovely
24-01-08, 19:08
Dardan, Gazi, Prishtinasja, Elina, Preshevari, Santana.......

iu falenderoj nga thellesia e zemres....

http://i252.photobucket.com/albums/hh1/kb_kurly/heart.jpg


uroj qe qdo deshire e juaja te plotesohet!!!!

lovely
24-01-08, 19:10
Pranoni pergezimet dhe urimet e mija lovely ...

Cofshi perhere lovely per dhe nga te tjeret ...:biggrin:


Shendet dhe jete te gjate !!
http://i254.photobucket.com/albums/hh94/Snowboard19/heart.jpg

lovely
24-01-08, 19:11
http://img230.imageshack.us/img230/7264/happybirthadysx5.png (http://imageshack.us)


http://i253.photobucket.com/albums/hh73/dccballerina/girlfriend.jpg

rilinda
24-01-08, 19:19
http://i253.photobucket.com/albums/hh73/dccballerina/girlfriend.jpg
Wooow... :biggrin:
I'm glad to have you as a friend!

From your friend:

http://i214.photobucket.com/albums/cc166/commentsplanet//Images/birthdays/images/1128365732bd67ay.gif

Go and clean your face 'couse it's full with cake :biggrin:


Do not worry: It was just a gift for your birthday.

lovely
24-01-08, 19:24
Wooow... :biggrin:
I'm glad to have you as a friend!

From your friend:
Go and clean your face 'couse it's full with cake :biggrin:


Do not worry: It was just a gift for your birthday.shume shume thank u Rilinda!!!

Diana007
24-01-08, 19:35
http://img232.imageshack.us/img232/2860/077tz3.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Xuki
24-01-08, 21:52
Urime ditėlindja e ishalla i bon 100 vjet dhe njė katund bahet prej teje!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif


http://de.geocities.com/lakritz_katzi/SpongeBobBirthday.jpg


http://www.blume2000.de/images/produktbilder/products/99052_4.gif

lovely
24-01-08, 22:08
[quote=Xuki]Urime ditėlindja e ishalla i bon 100 vjet dhe njė katund bahet prej teje!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

flm shume Xuki.. menova me heret ku eshte ai njeri a thu qe s ma uroj hala... hihih...

po me met marak me dit qajo foto e pare qka ke..... po nejse


http://i269.photobucket.com/albums/jj58/gurly4life/HEART.gif

lovely
24-01-08, 22:09
shume faleminderit diana... te pershendes

Xuki
24-01-08, 22:15
[quote=Xuki]Urime ditėlindja e ishalla i bon 100 vjet dhe njė katund bahet prej teje!http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

flm shume Xuki.. menova me heret ku eshte ai njeri a thu qe s ma uroj hala... hihih...

po me met marak me dit qajo foto e pare qka ke..... po nejse


http://i269.photobucket.com/albums/jj58/gurly4life/HEART.gifVallah nuk kam pasė kohė sot as me marrė frymė, se tybe nuk e kisha lanė pa ta uru ditėlindjen ma heret. Edhe njėher URIIIIME.

Pėr cilėn foto e ke fjalėn? A nuk po doken dyat aaa?

lovely
24-01-08, 22:23
[quote=lovely]Vallah nuk kam pasė kohė sot as me marrė frymė, se tybe nuk e kisha lanė pa ta uru ditėlindjen ma heret. Edhe njėher URIIIIME.

Pėr cilėn foto e ke fjalėn? A nuk po doken dyat aaa?

jo po qitash me dul edhe tortja.. flm shume Xuki.. mpuq:tongue:

Cia-Ferizaj
25-01-08, 23:54
o urimeeeeeeeeee


http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/birthday10.gif

lovely
27-01-08, 02:11
o urimeeeeeeeeee


http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/birthday10.gif


shume flm CIA prej ferizaji..... qysh je ti??

ninnela
27-01-08, 16:55
Uroj T Ekesh Nje Uikend Te Qet Oj Lovely

Ninnela

Cia-Ferizaj
28-01-08, 11:09
lovelyyyyy ////////

kush o ma e forta ::::::

LOVELY hahaha

lovely
29-01-08, 17:35
lovelyyyyy ////////

kush o ma e forta ::::::

LOVELY hahaha


hahahaha po po ta kam marr krejt forcen ta kam marr ty... veq edhe qato alltija jam tu u munu me ti marr....:biggrin:

mentor*
29-01-08, 23:24
oj lovelyyyyy

po qysh je moj ?


qu moj demelic e lutum per naj kafe hahhahaha

te pershendes shum shume shumeeeeeeeeee

lovely
30-01-08, 22:19
oj lovelyyyyy

po qysh je moj ?


qu moj demelic e lutum per naj kafe hahhahaha

te pershendes shum shume shumeeeeeeeeee


Mentor, paaaaash Zotin po ta qes nje kafe qaty, hajt veq njo.. hajt de, pash zotin veq njo de... :biggrin:


jaaa, nrysh s di qysh lutet njeri... :tongue:

edhe une ty te pershendes shume njeri :smile:

Cia-Ferizaj
03-02-08, 00:20
ku je mori ti
pershendetje

http://i6.tagstat.com/images/user3/00/99/83/9983617-62100968.gif

lovely
03-02-08, 01:43
ku je mori ti
pershendetje

http://i6.tagstat.com/images/user3/00/99/83/9983617-62100968.gif


flm shume per kete flamur shqiptar :biggrin:

qe more ku jam qysh ku je? e deri qitash me ty tu nejt ...qy:tongue:

aLbaChiCk
03-02-08, 12:05
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/sunday-2.gif

selvija
03-02-08, 23:03
EE ty sdi qka te kofte qe me ke plas me nat santit,,hat hat kemi shum konkurrenc dije edhe ...jurin e patem se cila pe mujme haaaa hahahahahah :biggrin:
veq po kruhet keq e le....:biggrin:hahahahahahahahaah naten e mir gjum te mebel

Cia-Ferizaj
04-02-08, 10:16
ku jeni bre ...... a je mire a mos pot nguc najkush

lovely
04-02-08, 21:36
EE ty sdi qka te kofte qe me ke plas me nat santit,,hat hat kemi shum konkurrenc dije edhe ...jurin e patem se cila pe mujme haaaa hahahahahah :biggrin:
veq po kruhet keq e le....:biggrin:hahahahahahahahaah naten e mir gjum te mebel


qysh moj Selvo ma morre ftyren deri ne ate dite ashtu?? qysh moj e le burrin ton me ma pa mu gjinin?? :biggrin: nxcncncncncnc, une kishe je vetaty, tap maicen e hjeka, fak jelekat tu ti kallxu, veq kur o dal burii jyt n gaqica aty.. hahahahahahahahahahahahaahahha
jam shashtris... hahahahahahahhahahahahahaahahahahahahahahah

po me mungon Selvije :biggrin:

lovely
04-02-08, 21:37
ku jeni bre ...... a je mire a mos pot nguc najkushqe bre Ci qe... jam lodh sot pak...

mire jam, veq burri i selvijes me ka nguc se jo kerkush nihere pernihere... :tongue:

e ty ci?? a po ta prish kush? a niva qe ti po e nreq menihere si po e prish kush... :smile:

Cia-Ferizaj
04-02-08, 21:48
qe bre Ci qe... jam lodh sot pak...

mire jam, veq burri i selvijes me ka nguc se jo kerkush nihere pernihere... :tongue:

e ty ci?? a po ta prish kush? a niva qe ti po e nreq menihere si po e prish kush... :smile:

mir jam .me ma prish un e ndreqi meniher po keshtu pom dokesh diqysh si e lodht bre

selvija
04-02-08, 21:49
qysh moj Selvo ma morre ftyren deri ne ate dite ashtu?? qysh moj e le burrin ton me ma pa mu gjinin?? :biggrin: nxcncncncncnc, une kishe je vetaty, tap maicen e hjeka, fak jelekat tu ti kallxu, veq kur o dal burii jyt n gaqica aty.. hahahahahahahahahahahahaahahha
jam shashtris... hahahahahahahhahahahahahaahahahahahahahahah

po me mungon Selvije :biggrin:o ta hangt ty dreqi kryt pse qet ti ketu ti kqyr po qka ahahahahahhaa pi kallzoj se qka ke shkrue po qesh...thor rri pa gajle se gjo skam pa....po lovely pse 10 ai rrin ashtu ne boksera se me fllade hahahahahah plaq ti sante edhe tjera her pucitu pak para kameres...se syt na ke qite gagagaga

uck_aksh
07-02-08, 00:43
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif

LaCoStA
07-02-08, 09:51
Pėrshėndetje ty .... !!!!

Gjumashja
09-02-08, 09:43
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

SANTANA-29
09-02-08, 18:32
Nje pershendetje nga santana,,,
http://www.jellymuffin.com/images/thinking_of_you/images/9.gif

lovely
10-02-08, 13:52
Nje pershendetje nga santana,,,
http://www.jellymuffin.com/images/thinking_of_you/images/9.gif


flm shume o Santana qe ki mi bo shpejt 30 tani e hjek qat 29- shin se jena lodh prej tij, po tani jam kah ia baj gajle 30-shit... hahahahahahahah

shume flm per pershendetje, veq tjetren here kur t me pershendetsh, allahile mos me qo buze t femrave se boll po m del selvija, po qom buze t meshqiv mundsisht :biggrin: :biggrin:

lovely
10-02-08, 13:53
gjumashe, lacosta edhe uqk_aksh, shume faleminderit per pershendetje!!

kaloni mire

LuLjaa
11-02-08, 00:33
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/317.gif

lovely
11-02-08, 22:21
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/317.gif


shume flm Lule per kete lule shume te bukur !!! :smile:

uck_aksh
15-02-08, 01:23
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/URIME.gif

MemphiSx
15-02-08, 14:47
http://z.about.com/d/graphicssoft/1/0/m/O/1/azk14-valentine-heart1.gif

lovely
15-02-08, 22:17
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/URIME.gif
afrou qitu pak
afrou po t thom

MPUUUUUUUUUUUUUUQ


shume flm

lovely
15-02-08, 22:18
http://z.about.com/d/graphicssoft/1/0/m/O/1/azk14-valentine-heart1.gifmemphiSx, shume te falenderoj qe te ka ra ne mend per mu.... :tongue:


shpresoj te jesh mire kudo qe je :smile:

Prishtinasja_
19-02-08, 12:14
http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif

lovely
20-02-08, 22:43
http://userland.fotopic.net/logos/220649.gif
nga zemra te falenderoj Prishtinasja.... nuk kam bre une tulifare kojshike, qy....

turisti
21-02-08, 20:50
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

lovely
21-02-08, 23:06
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif


gjithashtu Turist edhe ty per hajr t kofte pavarsia

flm per viziten tende, e cmoj! :smile:

turisti
21-02-08, 23:14
gjithashtu Turist edhe ty per hajr t kofte pavarsia

flm per viziten tende, e cmoj! :smile:

Sps,ti e meriton e nderuara.:smile:

http://www.2dgraphics.biz/artwork/caricature/crazy_valentine.jpg

Cia-Ferizaj
22-02-08, 12:55
LOVELICA JEME

URIME PAVARESINE CDO TE MIRE NE JETE

mentor*
22-02-08, 15:07
urime pavarsin

dhe nje fundjave te kendshme

te pershendet mentori

turisti
22-02-08, 21:01
http://i2.photobucket.com/albums/y38/kaiyaseng/dreams.jpg

Arb
23-02-08, 11:54
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Diana007
23-02-08, 17:07
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:37
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

lovely
25-02-08, 18:47
LOVELICA JEME

URIME PAVARESINE CDO TE MIRE NE JETE


CIA-cica jeme

edhe ty shume shume urime pavarsia...

shume faleminderit CI :biggrin:

lovely
25-02-08, 18:49
urime pavarsin

dhe nje fundjave te kendshme

te pershendet mentori


Mentor, edhe ty shume urime Pavarsia

ku je bre moti s te kam pa???? mpuq :smile:

lovely
25-02-08, 18:51
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg


eu bre kjo harte,.,,, fort inati po m vjen kush jena kan e sa jena met.. po qka me bo... shume flm Dardan, edhe ty per hajr Pavarsia!


Arb, Diana007, iu falenderoj nga thellesia e zemres! e gezofshim te gjithe! :smile:

gjini
29-02-08, 21:21
Krejt kom mendu qe ty te kam uruar kete dite kaq te pritur dhe te dashur per te gjithe neve , por isha gabu e tash te pershendes dhe gezuar per jete te jetve
http://www.kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

lovely
29-02-08, 22:40
Krejt kom mendu qe ty te kam uruar kete dite kaq te pritur dhe te dashur per te gjithe neve , por isha gabu e tash te pershendes dhe gezuar per jete te jetve
http://www.kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg


shume Faleminerit Gjini ...edhe ty ta uroj Pavarsine gjithashtu.. edhe njehere :smile:

lovely
29-02-08, 22:42
http://i2.photobucket.com/albums/y38/kaiyaseng/dreams.jpghttp://i212.photobucket.com/albums/cc161/anggun_lady/friendship.jpg

mentor*
01-03-08, 01:03
lovely pershendetje te ngrohta nga mentori i keq ahahhahh


tung shifemi posht ahhahah

lovely
01-03-08, 10:38
lovely pershendetje te ngrohta nga mentori i keq ahahhahh


tung shifemi posht ahhahah


ani poshte

hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

o Mentori i keq, ty Zoti t rujt ... flm per pershendetjen e ngrohte!!

LABI
01-03-08, 18:03
pershendetje Lovely .

Te pershendes dhe te uroj pacenzurisht nje fundajve te mire.... :cool: :biggrin:

lovely
01-03-08, 23:35
pershendetje Lovely .

Te pershendes dhe te uroj pacenzurisht nje fundajve te mire.... :cool: :biggrin:


qkaa? lirisht terhjeke pershendetjen se une nuk qoj fundjave pa pacenzure...:biggrin:

flm shume Labi :smile:

MemphiSx
02-03-08, 16:43
lovely te pershendes dhe te uroj nje dit te lumtur kudo qe je :)

Naki
04-03-08, 18:15
Si do tė dukej Dardania pa Humor,dashuri dhe pa imagjinatė argėtuese,princesha do tė thoshte bajat.

Duke ju dėshiruar argėtim dhe ēaste tė mira nė dardania.de ju pėrshėndes kudo ēė tė jeni.

http://www.youtube.com/watch?v=XMnugnQZPqI

Naki kompozitori i kėngės!

lovely
04-03-08, 18:20
lovely te pershendes dhe te uroj nje dit te lumtur kudo qe je :)


te falenderoj sinqerisht Memphisx!!! te deshiroj cdo te mire ne jete!!

lovely
04-03-08, 18:23
Si do tė dukej Dardania pa Humor,dashuri dhe pa imagjinatė argėtuese,princesha do tė thoshte bajat.

Duke ju dėshiruar argėtim dhe ēaste tė mira nė dardania.de ju pėrshėndes kudo ēė tė jeni.

http://www.youtube.com/watch?v=XMnugnQZPqI

Naki kompozitori i kėngės!http://www.youtube.com/watch?v=aHIxhLzeFg4

edhe une te pershendes kudo qe je Naki... shume shume faleminderit!!

Diana007
08-03-08, 16:15
Urime 8 Marsi.

http://images.jupiterimages.com/common/detail/24/36/23043624.jpg

ninnela
13-03-08, 14:29
Lovely Te Pershendes Kudo Qe Je

Ninnela

Dardan Kastrati
13-03-08, 14:39
http://img99.imageshack.us/img99/5131/romancefinalxu2.jpg

Dardan Kastrati
15-03-08, 18:50
http://i271.photobucket.com/albums/jj154/bhasry/BEAUTIFUL.gif

lovely
15-03-08, 18:53
http://i271.photobucket.com/albums/jj154/bhasry/BEAUTIFUL.gif


molla se molla..... hahahahahahahahahahaha

shume flm qe ma ke ngjit kshtu.... :smile:

lovely
15-03-08, 18:54
Urime 8 Marsi.

http://images.jupiterimages.com/common/detail/24/36/23043624.jpg

oj ortake e buzeqeshur, shume flm per urimin,......

tash o bo vone me ta uru une.... veq po turoj bashkim sa me te shpejte me Uliksin :biggrin:

lovely
15-03-08, 18:55
Lovely Te Pershendes Kudo Qe Je

Ninnela


shume flm per pershendetjen ninnela... te pershendes edhe ty gjithashtu... :smile:

Dardan Kastrati
15-03-08, 19:01
molla se molla..... hahahahahahahahahahaha

shume flm qe ma ke ngjit kshtu.... :smile:

Qe merre sa te duash ahahahahhaah nje pjate per ty ) :smile:
http://atuleirus.weblog.com.pt/arquivo/prato%20de%20fruta.jpg

Dardan Kastrati
15-03-08, 19:24
http://img393.imageshack.us/img393/2121/love20you20wt20finaldd0.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=CQJswBOEca8

lovely
15-03-08, 19:28
Qe merre sa te duash ahahahahhaah nje pjate per ty ) :smile:
http://atuleirus.weblog.com.pt/arquivo/prato%20de%20fruta.jpg


a ke harru diqka jo??????? hahahahahahahahahahahahahaah

ku o shangarepi?? hahahahahahahaha

ishalla nuk i sheh selvija se t kallxon ty qysh bjen sene ktu e pa shangarep :tongue:

Dardan Kastrati
15-03-08, 19:32
a ke harru diqka jo??????? hahahahahahahahahahahahahaah

ku o shangarepi?? hahahahahahahaha

ishalla nuk i sheh selvija se t kallxon ty qysh bjen sene ktu e pa shangarep :tongue:
ahahahahahahahaah spo muj me gjete qasi qa po ly bre ti ahahaahahah hajt se kur te vjen selvija me tregon se ku ka ahahhaahhah

Adina-R.Ks
15-03-08, 19:39
Pershendetje lovely te uroj nje mbremje te qet (nqs eshte mbremje aty ku ti jeton) me gjithe ata qe ti shoqerohesh...

lovely
15-03-08, 19:55
Pershendetje lovely te uroj nje mbremje te qet (nqs eshte mbremje aty ku ti jeton) me gjithe ata qe ti shoqerohesh...


shume faleminderit Adina........ edhe ty gjithashtu te deshiroj mbremje te kendshme!!!

Dardan Kastrati
15-03-08, 20:01
http://www.youtube.com/watch?v=XyqDZ-0FVcU&feature=related

mentor*
18-03-08, 00:10
oj lovelush ty tkam llokum bre ...paja ktu te qafi mpuqqqqq


zaher sum paska pas njoft se une kesh ate dite me kapuq ........e ajo ska fiqiru qe jame une ahahhah

oj lovel menjeher kam shku te ajo ja qova do lule e sene ....e ajo u gzu shume kur um pa .....e ma ngjiti per qafe ......http://www.gif-bilder.de/img/smile/abknutsch.gif

te pershendes lovely shume te kam borgj diqka ty ahahahha

tung hej gjume te embel

lovely
18-03-08, 00:31
oj lovelush ty tkam llokum bre ...paja ktu te qafi mpuqqqqq


zaher sum paska pas njoft se une kesh ate dite me kapuq ........e ajo ska fiqiru qe jame une ahahhah

oj lovel menjeher kam shku te ajo ja qova do lule e sene ....e ajo u gzu shume kur um pa .....e ma ngjiti per qafe ......http://www.gif-bilder.de/img/smile/abknutsch.gif

te pershendes lovely shume te kam borgj diqka ty ahahahha

tung hej gjume te embel


ti llovelushin llokum e ki a?? sa mire :biggrin:

a e pe more qka kam bo une per ty???? hajt ishalla t pranon ajo tipka se per mu hiq mos u ni borgjli :biggrin:

ani qysh ta paska pa ngjit =) sa mire po dokni =)

mentor*
18-03-08, 00:40
ti llovelushin llokum e ki a?? sa mire :biggrin:

a e pe more qka kam bo une per ty???? hajt ishalla t pranon ajo tipka se per mu hiq mos u ni borgjli :biggrin:

ani qysh ta paska pa ngjit =) sa mire po dokni =)

popo ajo po thot hajde apo martohum po une nuk po di qka me bo.....,pom doket si heret diqysh ahahahha

hajt se te thirrum ne dark nje nate ok??

tung

lovely
18-03-08, 00:45
popo ajo po thot hajde apo martohum po une nuk po di qka me bo.....,pom doket si heret diqysh ahahahha

hajt se te thirrum ne dark nje nate ok??

tung


qysh qysh??? ajo po thote hajde martohum?? more ajo osht already e martume.. ncncncncnc

qishtu martohet dikush ka 3-4 here e dikush hiq :frown: :biggrin:

Estella
18-03-08, 00:52
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif

mentor*
18-03-08, 00:56
qysh qysh??? ajo po thote hajde martohum?? more ajo osht already e martume.. ncncncncnc

qishtu martohet dikush ka 3-4 here e dikush hiq :frown: :biggrin:


ani kishe spo nij qysh qysh ahahahah boll mire e more vesh ahahah

pse 3-4 her une anjeher nuk jame martu hera pare eshte ....

lovely
18-03-08, 01:10
ani kishe spo nij qysh qysh ahahahah boll mire e more vesh ahahah

pse 3-4 her une anjeher nuk jame martu hera pare eshte ....


pse kur po martohum na?? :tongue: :biggrin:

Nirvana Band
18-03-08, 14:25
Pershendetje.

Ju deshiroj ē'do te mire.

LuLjaa
19-03-08, 03:31
lovely Pershendetje shtrigg hahaha

http://www.giftstoindians.com/images/Loveyouforever.jpg

Linka_pz
19-03-08, 09:30
http://i190.photobucket.com/albums/z77/starrysparklegirl/hi-hello-14.gif

uck_aksh
20-03-08, 01:37
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/per.gif

egi
21-03-08, 22:17
http://xs3.xoospace.com/myspace/graphics/25667.gif

lovely
22-03-08, 00:14
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif

te pershendes edhe ty kudo qe je Estella!! :smile:

lovely
22-03-08, 00:15
Pershendetje.

Ju deshiroj ē'do te mire.


shume Faleminderit Nirvana Band!!

cdo t mire te deshirohet edhe Ty!

lovely
22-03-08, 00:16
lovely Pershendetje shtrigg hahaha

http://www.giftstoindians.com/images/Loveyouforever.jpg

qysh moj edhe po m pershendet edhe po m thu shtrige?? hahahahahahahahaha

flm shume per lule oj Lule

lovely
22-03-08, 00:18
http://i190.photobucket.com/albums/z77/starrysparklegirl/hi-hello-14.gif

Linka nga prizreni dhe pa komplekse.. shume shume faleminderit per pershendetjen tende!!

te pershendes duke te deshiruar cdo t mire ne jete!!

lovely
22-03-08, 00:19
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/per.gif


UQK, te pershendes edhe une ty shoki!! i mire je!! mirembetsh! shume flm per pershenedtjen!

lovely
22-03-08, 00:20
http://xs3.xoospace.com/myspace/graphics/25667.gif

oh Xinxilushe..shume faleminderit per pershendetjen tende!! t gjitha t mirat EGI!!

emine
22-03-08, 09:43
Pershendetje ,e kalofsh nje vikend sa ma te bukur.....:p

lovely
23-03-08, 01:30
Pershendetje ,e kalofsh nje vikend sa ma te bukur.....:p


edhe ti zemrushe...... kalo sa me mireeeee.............:biggrin: :tongue:

Dardan Kastrati
23-03-08, 15:20
http://img408.imageshack.us/img408/4210/hwbhvb082086022dm1.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=H2opDoHS6rA&feature=related

emine
23-03-08, 16:03
Te pershendes SWeety ja kalofsh ashtu si te do zemra ty!!!

lovely
23-03-08, 23:32
Te pershendes SWeety ja kalofsh ashtu si te do zemra ty!!!


edhe ty zemra t u gzofte!! jarabi!! :smile:

lovely
23-03-08, 23:35
http://img408.imageshack.us/img408/4210/hwbhvb082086022dm1.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=H2opDoHS6rA&feature=related

s guxoj me marr kete t dushne jo.... :biggrin:

flm Dardan!

Cia-Ferizaj
24-03-08, 10:54
ku je bre lovelice........
a je mire

SANTANA-29
25-03-08, 20:35
http://www.klodis-salon.com/galeria/albums/userpics/10001/normal_100_0977_resize.jpg
uRIME LOVELY ;;;;;;;;PER MARTESEN JU DESHIROJ JET TE GJAT DHE TE LUMTUR NDERMJET JU TE DYVE ;;;;;;;sANTANA FRANKFURT;;

lovely
25-03-08, 20:36
http://www.klodis-salon.com/galeria/albums/userpics/10001/normal_100_0977_resize.jpg
uRIME LOVELY ;;;;;;;;PER MARTESEN JU DESHIROJ JET TE GJAT DHE TE LUMTUR NDERMJET JU TE DYVE ;;;;;;;sANTANA FRANKFURT;;


shume Faleminderit Santana... a hala nuk i bone 30 vjet a? hahahahahahahahahahaahahaa

Naki
25-03-08, 22:53
http://www.yokki.de/images/Serviette_Baerchen_Herzen_Hochzeit_raining_hearts. jpg


Dashuria dhe te mirat le te jenė pėrcjellėse nė rrugėtimin e juajė jetėsor, Virtualiteti si urė lidhėse e dėshirave,pasioneve argėtimeve me pranin e juajė ka sjellė nė faqet argėtuese njė energji freskuese .Ideja pėr ftesė Virtuale nė festen e juajė Martesore me Dardanin ėshtė njė Dritėz e harmonis shoqėrore.
Ju faliminderit unė do tė jemė me simpatin time nėn ombrellė pėrcjellės tė festes suajė haaaaaaaaaaa

lovely
25-03-08, 22:57
http://www.yokki.de/images/Serviette_Baerchen_Herzen_Hochzeit_raining_hearts. jpg


Dashuria dhe te mirat le te jenė pėrcjellėse nė rrugėtimin e juajė jetėsor, Virtualiteti si urė lidhėse e dėshirave,pasioneve argėtimeve me pranin e juajė ka sjellė nė faqet argėtuese njė energji freskuese .Ideja pėr ftesė Virtuale nė festen e juajė Martesore me Dardanin ėshtė njė Dritėz e harmonis shoqėrore.
Ju faliminderit unė do tė jemė me simpatin time nėn ombrellė pėrcjellės tė festes suajė haaaaaaaaaaa


nuk po di qka me thane se m shtine me kajt :biggrin: :wink:


nga zemra te falenderojme!!! ty dhe simpatine tende te "trent" hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaaaa

Dardan Kastrati
25-03-08, 23:02
http://www.yokki.de/images/Serviette_Baerchen_Herzen_Hochzeit_raining_hearts. jpg


Dashuria dhe te mirat le te jenė pėrcjellėse nė rrugėtimin e juajė jetėsor, Virtualiteti si urė lidhėse e dėshirave,pasioneve argėtimeve me pranin e juajė ka sjellė nė faqet argėtuese njė energji freskuese .Ideja pėr ftesė Virtuale nė festen e juajė Martesore me Dardanin ėshtė njė Dritėz e harmonis shoqėrore.
Ju faliminderit unė do tė jemė me simpatin time nėn ombrellė pėrcjellės tė festes suajė haaaaaaaaaaa
Paske gabu adresen Naki se une te kam thirre ne dasem e jo lovely se ajo e ka thirre shoqerin e vet e une timen aahahahahahahaah

mentor*
27-03-08, 12:15
lovely falimendrit per ftesen


nuk edi qfare dhurate ......abon me te lane pare ..ahahhaahh ta shti nje 5-qinshe ne

duvakhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif ok

lovely
27-03-08, 12:17
lovely falimendrit per ftesen


nuk edi qfare dhurate ......abon me te lane pare ..ahahhaahh ta shti nje 5-qinshe ne

duvakhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif ok

po s kom duvak hiq une.. veq n ma shtifsh n gji :biggrin: :tongue:

mentor*
27-03-08, 13:21
po s kom duvak hiq une.. veq n ma shtifsh n gji :biggrin: :tongue:


ok sesht e thonja ne duvak ...dikun bile pamarrparasysh ku ngji a ............. ahhaha kryesorja pota boje perhajr

emine
28-03-08, 10:20
Motrushe pershendetje,te uroi nje vikend te kenshem(me siguri e ki em pas)tu martu mo kudo ma mir hahahhahahahha


EMINJA ME KULE:p

lovely
28-03-08, 18:15
Motrushe pershendetje,te uroi nje vikend te kenshem(me siguri e ki em pas)tu martu mo kudo ma mir hahahhahahahha


EMINJA ME KULE:p

flm loqkushe.. mpuq, edhe ty t deshiroj vikend t kendshem.. mos e le pa ardh n darsem se kuku hahahahahahahhahahaahhaa

egi
29-03-08, 22:22
http://www.compufield.net/cards/wedding/card1.jpg

emine
01-04-08, 14:06
http://off1.picsrc.net/images/chrglt/friendshipAndLove/dearestFriendGreenRose.gif (http://www.christianglitter.com/)

Adina-R.Ks
01-04-08, 17:27
Ju falendreoj te dyve per ftesen, dhe me vjen keq qe nuk kame qen e kyqush shume ketyre ditve ne forum dhe fatkeqsisht sot e lexova ftesen tuaj qe te pakten te ju dergoj uraten time per ju.
Ju uroj nga zemra qe kjo dashuri qe ju bashkoj te ju percjell tere jeten tuaj dhe te sjell frytet e saja.
Ju uroj edhe nje here qe ajo qe quhet fat ju percjellt gjate, ajo qe quhet dashuri gjithmon ēoft me ju...

Dardan Kastrati
03-04-08, 14:22
Nė heshtje rri nė njė errėsirė ,u fute ti mbrenda tė mė bėsh dritė mė mirė . I gjetur por jo i humbur,jetoj mė shumė ėndėrra...........Tė shikoj , por s'tė shoh ........
E dua qetsinė, por jo vetminė ...

lovely
03-04-08, 19:35
Nė heshtje rri nė njė errėsirė ,u fute ti mbrenda tė mė bėsh dritė mė mirė . I gjetur por jo i humbur,jetoj mė shumė ėndėrra...........Tė shikoj , por s'tė shoh ........
E dua qetsinė, por jo vetminė ...

he poeti jem he........

Flm Dardan!! mpuq t madh burre...............

rafet llapjani
04-04-08, 03:38
Lovic a ka ketu ne ode tende hozhgjelldon paaaaaaaaaa paaaaaaaaaa qfare ode veq zbukurime ere trandafilash ,Lovic me fal se nuk veta aduhet ktu mu dath apo bon mathun aaghaghaghghaghaghaghaghghaghaghaghaghagha


Te deshiroj tegjithat te mira ne jet dhe shum shum respekt per ty nga dili dreqi R.Llapjani.

lovely
04-04-08, 05:58
Lovic a ka ketu ne ode tende hozhgjelldon paaaaaaaaaa paaaaaaaaaa qfare ode veq zbukurime ere trandafilash ,Lovic me fal se nuk veta aduhet ktu mu dath apo bon mathun aaghaghaghghaghaghaghaghghaghaghaghaghagha


Te deshiroj tegjithat te mira ne jet dhe shum shum respekt per ty nga dili dreqi R.Llapjani.


oo mire se erdhe Rafet.. hozhbollden.... qe ni kafe qysh ki ti qef bile;

http://i246.photobucket.com/albums/gg111/baabigreeneyes/JOKES/coffee.jpg

me Minushin n to, he asaj zemren ia hangsha.... mpuqush:biggrin:


flmper vizite Rafet halal s jam pa me Minushin tybe :wink:

vjeshta
04-04-08, 16:05
http://img230.imageshack.us/img230/2488/kisseslu8.jpg

Me fal per vonesen ,por krejt prej xhelozie e kam pas :biggrin: .


Pershendetje dhe mire se na ke ardhe .

flutra
04-04-08, 16:20
lovely edhe prej meje pershendjetje edhe pse sem ke thirr ndasem te uroj qdo te mir u trashegofshi...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

lovely
05-04-08, 10:00
http://img230.imageshack.us/img230/2488/kisseslu8.jpg

Me fal per vonesen ,por krejt prej xhelozie e kam pas :biggrin: .


Pershendetje dhe mire se na ke ardhe .

Falemineres Vjeshta, krejt diten ma ke nreq!!
veshi dimijat e hajde ne darsem t ingjjes Karimon... edhe shtyhesh tani me Dianen cila osht ma e mire.... :biggrin:

shume Faleminderit edhe njehere Vjeshta!! :smile:

lovely
05-04-08, 10:02
lovely edhe prej meje pershendjetje edhe pse sem ke thirr ndasem te uroj qdo te mir u trashegofshi...http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif


oh me fal pash Zotin se as nuk te kam pa kurr deri mas darsmes.. po pse s vishe moj ti?? se na i kena pas dyrt qel per krejt??? valla shume keq po m vjen moj Flutra!!
me fal :smile:

te pershendes edhe une Ty perzemersisht!! :smile:

Naki
05-04-08, 15:55
http://mamiemiche.m.a.pic.centerblog.net/a1v5xexy.gif (http://mamiemiche.m.a.pic.centerblog.net/a1v5xexy.gif)


Njė pėrshėndetje Pranverore kudo ēė tė jeni!

emine
06-04-08, 07:21
http://media.imeem.com/p/_OJLiKGk2j.jpg (http://profile.imeem.com/iF09DQg/photo/_OJLiKGk2j/)TE UROI NJE TE DIEL TE BUKUR!!!! MHUAHHHHHHHHHHHHH*****MINUSHI

lovely
06-04-08, 09:28
http://media.imeem.com/p/_OJLiKGk2j.jpg (http://profile.imeem.com/iF09DQg/photo/_OJLiKGk2j/)TE UROI NJE TE DIEL TE BUKUR!!!! MHUAHHHHHHHHHHHHH*****MINUSHI


aj llov ju Minushi jem.. sa e bukur me je! :biggrin:

Dardan Kastrati
06-04-08, 15:34
http://www.youtube.com/watch?v=wDwIjh2HPVk
http://www.youtube.com/watch?v=1ahbeu3nq0Y

rafet llapjani
06-04-08, 16:09
te pershendes nga zemra veq qishtu nuk e kena baeeeeeeeee:frown:

Naki
06-04-08, 19:34
http://www.yokki.de/images/Serviette_Baerchen_Herzen_Hochzeit_raining_hearts. jpgPėr disa ditė e mbajte flamurin nė duar ,nė dritaret e faqeve argėtuese shpėrtheve si njė fushė magnetike duke tubuar adhurues tė dashurisė nėn ombrellen simbolike tė pikturuara me zemra ,tani kur projekti i lovelit muar vėrshimin e njė Dinastije me episoda pa Regjisor po nga pasioni tė shpėrndan fosile tė dashuris virtuale,po ikė me imagjinat duke lėnė vrragė nė shoqėrin qė ju preferuan.


kudo ēė tė jeni mirėmbetshi!

emine
07-04-08, 06:51
http://i0.tagstat.com/images/user3/53/86/88/5386884166-63191342.jpg

emine
07-04-08, 09:07
http://i141.photobucket.com/albums/r44/amsernat/mira.jpg (http://s141.photobucket.com/albums/r44/amsernat/?action=view&current=mira.jpg)

selvija
07-04-08, 18:53
Lovlushe pershendes kudo qe jesh na mungon shum motrushe ishalla je mir ajo eshte kryesorja se tjerta gjitha vin ne vendin e vet,,te gjith kemi nevoj nganjher nje pushim dhe te ndahemi nga disa gjera,,por ishalla kjo ne FD nuk na largohesh shum kohe ,,se per bes krahun na theve,,,te mpuqqqq http://www.qake1.com/images/smile/emo/001_icon16.gif (javascript:void(0);)shum loqkushe naten e mir,,,
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/night/night005.gif (http://www.glittergraphicsnow.com/)

Naki
08-04-08, 21:01
http://img483.imageshack.us/img483/4518/viooltjes7yv.jpgNė kopshtinė e dardanis dola te mbledhė lule,me shkronja qendisa kėtė ornament pėr dhomen tuajė.
Kur malli tė merrė pėr shoqėri eja kėtu tė akumuloshė energji,me dėshirė ēė njė ditė do tė shohim pėrseri!
Kudo ēė tė jeshė pėrshėndetje shoqėrore.

Naki

lovely
08-04-08, 21:19
http://img483.imageshack.us/img483/4518/viooltjes7yv.jpgNė kopshtinė e dardanis dola te mbledhė lule,me shkronja qendisa kėtė ornament pėr dhomen tuajė.
Kur malli tė merrė pėr shoqėri eja kėtu tė akumuloshė energji,me dėshirė ēė njė ditė do tė shohim pėrseri!
Kudo ēė tė jeshė pėrshėndetje shoqėrore.

Naki

Naki Naki Naki................

afromu afromu se s po di qka me t thane... mpuqqqqqq :smile:

shume shume Faleminderit :smile:

lovely
08-04-08, 21:19
Lovlushe pershendes kudo qe jesh na mungon shum motrushe ishalla je mir ajo eshte kryesorja se tjerta gjitha vin ne vendin e vet,,te gjith kemi nevoj nganjher nje pushim dhe te ndahemi nga disa gjera,,por ishalla kjo ne FD nuk na largohesh shum kohe ,,se per bes krahun na theve,,,te mpuqqqq http://www.qake1.com/images/smile/emo/001_icon16.gif (http://javascript<b></b>:void(0);)shum loqkushe naten e mir,,,
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/night/night005.gif (http://www.glittergraphicsnow.com/)

Selvoooo, kur menojsha qysh me t lan ty me gjithe kete burrnim t forte :tongue: veni ven s mu nxike.....:biggrin: t erdha.. n aksion bashke jem tash :)

lovely
08-04-08, 21:20
http://www.youtube.com/watch?v=wDwIjh2HPVk
http://www.youtube.com/watch?v=1ahbeu3nq0Y


i love you :smile:..................................

emine
09-04-08, 19:24
nje mbremje te kendshme!http://i153.photobucket.com/albums/s235/revmyspace2/graphics/love/marilyn/002ARALYN93.gif

emine
10-04-08, 09:31
http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/phonekut/Good%20Morning/5382162299-64075455.jpg

aLbaChiCk
13-04-08, 14:38
lovely te pershendes edhe te uroj martesen edhe pse me vones.Ju uroj ty dhe Dardanit gjith te mirat ne jet :smile:

e_martumja
14-04-08, 20:51
a po don ta gjoj une njo ej?? hiqu moj Mentorit se o feju djali....qy..... ncncncnc kurr s u ngine edhe ti :biggrin:Lovelic gjema nje por allaile qasishne si tenden ncuk se une du bash nje burre:biggrin:

lovely
14-04-08, 20:56
lovely te pershendes edhe te uroj martesen edhe pse me vones.Ju uroj ty dhe Dardanit gjith te mirat ne jet :smile:


shume faleminderit albachick.. po me mire vone se kurre......:biggrin: t pershenedes

lovely
14-04-08, 20:57
http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/phonekut/Good%20Morning/5382162299-64075455.jpg

mire ka thane selva ku i paske gjet krejt si kulet e tua :biggrin:

shume flm Minush

mpuq

lovely
14-04-08, 20:58
a po don ta gjoj une njo ej?? hiqu moj Mentorit se o feju djali....qy..... ncncncnc kurr s u ngine edhe ti :biggrin:Lovelic gjema nje por allaile qasishne si tenden ncuk se une du bash nje burre:biggrin:

jaaaaaaa, hiq s po e di per qfare e ki fjalen.. hahahahahahahahahaahahahah

oj zemer, ata me musteqe jan dek moti.. hahahahahahahahhahaha

Luana
14-04-08, 20:58
http://srv0110-04.oak1.imeem.com/g/p/5258deb24784af2b0f87fbe222cbe7d4_web.gif

e_martumja
14-04-08, 21:00
jaaaaaaa, hiq s po e di per qfare e ki fjalen.. hahahahahahahahahaahahahah

oj zemer, ata me musteqe jan dek moti.. hahahahahahahahhahahame musteqe spo du por qasi dy metra po du:biggrin:


Ta kthefsha per mire:biggrin:

Naki
14-04-08, 21:06
http://artfiles.art.com/images/-/Matthews/You-are-Loved-Print-C10058423.jpeg


Pėr ty ēė reflekton fotone ndriquese dhe ngrohtėsi shoqėrore!

Kudo ēė tė jeshė pėrshėndetje!!!

lovely
14-04-08, 22:37
http://artfiles.art.com/images/-/Matthews/You-are-Loved-Print-C10058423.jpeg


Pėr ty ēė reflekton fotone ndriquese dhe ngrohtėsi shoqėrore!

Kudo ēė tė jeshė pėrshėndetje!!!

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

sa i mire qe me je

veq per Ty Naki

http://uk.youtube.com/watch?v=telYGhZbLfU&feature=related

lovely
14-04-08, 22:38
http://srv0110-04.oak1.imeem.com/g/p/5258deb24784af2b0f87fbe222cbe7d4_web.gif


oh qika jeme.. ta hangsha baben hahahahahahahahahahaha

qe edhe per ty loqkushe;

http://uk.youtube.com/watch?v=wiRL4_u0IqA&feature=related

gazi-de
14-04-08, 22:56
http://www.kolumbien-blog.com/wp-content/uploads/2007/02/rosen.jpg
pershendetje per ty lovely.........:smile:

emine
16-04-08, 06:23
mire ka thane selva ku i paske gjet krejt si kulet e tua :biggrin:

shume flm Minush

mpuq


ani ani une e shkreta marova tu lype lule per ju(tesh si kulet si qorapt):p tjeter her vi me dure thate:(

lovely
16-04-08, 07:48
ani ani une e shkreta marova tu lype lule per ju(tesh si kulet si qorapt):p tjeter her vi me dure thate:(

qishtu a?? :rolleyes: :biggrin:


http://i7.photobucket.com/albums/y279/AmericanBabii022/mypics104.jpg

emine
16-04-08, 08:26
qishtu a?? :rolleyes: :biggrin:


http://i7.photobucket.com/albums/y279/AmericanBabii022/mypics104.jpg


JOOOO QESHTU!
http://i2.tagstat.com/images/user3/53/77/13/5377134538-66083253.jpg

Dardan Kastrati
17-04-08, 18:33
http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/I%20love%20you2/3392240112-65539598.jpg

lovely
17-04-08, 23:02
http://i233.photobucket.com/albums/ee293/mcsecoach/I%20love%20you2/3392240112-65539598.jpg


http://i251.photobucket.com/albums/gg296/LUVJUNEBUG/LOVE/I_LOVE_U.gif

selvija
18-04-08, 13:30
Pershendes Loqkushe kalo mir kudo qe jesh...
.............http://srv0106-07.oak1.imeem.com/g/p/5f6d5ea3d1b3b21b6346d57c2fe546a6_web.gif (http://www.imeem.com/people/atHcBMs/photo/4GMgORepT8/).........http://srv0106-07.oak1.imeem.com/g/p/e204e4be7af5461cc830344ac002c57a_web.jpg (http://www.imeem.com/people/atHcBMs/photo/KtbipS3BbN/)

lovely
18-04-08, 17:31
Pershendes Loqkushe kalo mir kudo qe jesh...
.............http://srv0106-07.oak1.imeem.com/g/p/5f6d5ea3d1b3b21b6346d57c2fe546a6_web.gif (http://www.imeem.com/people/atHcBMs/photo/4GMgORepT8/).........http://srv0106-07.oak1.imeem.com/g/p/e204e4be7af5461cc830344ac002c57a_web.jpg (http://www.imeem.com/people/atHcBMs/photo/KtbipS3BbN/)oo shume flm moter

http://i290.photobucket.com/albums/ll266/unicorn234_photo/Flowers-2.jpg

emine
18-04-08, 17:53
http://farm1.static.flickr.com/164/413078343_96696efece.jpg

lovely
18-04-08, 17:59
http://farm1.static.flickr.com/164/413078343_96696efece.jpg

http://i155.photobucket.com/albums/s290/StarOfSilence/Flowers/blume.jpg

LABI
20-04-08, 15:31
http://dl5.kortenaar.com/pub/140/140915ciwhvnls3n.jpg

Fundjave te rehatshme ju deshiron Labi

Honesty^uk.
20-04-08, 19:48
Duke u bazuar ne volumin,menyren dhe stilin e radhitjes se shkronjave nga ana juaj,
kam arritur te krijoj imazhin e nje personi alegro, te dashur dhe qe din mire te beje dallimin, pershtatjen dhe vleresimin e cdo lloj situate.
Per te gjitha keto vecori qe Ti posedon dhe jo cdo kush i gezon,perveteson ju gezoni respektin dhe simpatine time,
prandaj me lejoni qe ne oden tuaj fisnike dhe bujare te le pershtypjet dhe pershendetjet e mia me te mira dhe te sinqerta.

Sincerely
Honesty

lovely
20-04-08, 21:22
Duke u bazuar ne volumin,menyren dhe stilin e radhitjes se shkronjave nga ana juaj,

kam arritur te krijoj imazhin e nje personi alegro, te dashur dhe qe din mire te beje dallimin, pershtatjen dhe vleresimin e cdo lloj situate.
Per te gjitha keto vecori qe Ti posedon dhe jo cdo kush i gezon,perveteson ju gezoni respektin dhe simpatine time,
prandaj me lejoni qe ne oden tuaj fisnike dhe bujare te le pershtypjet dhe pershendetjet e mia me te mira dhe te sinqerta.

Sincerely
Honestyhttp://i270.photobucket.com/albums/jj82/honeyluv6/thank_you_friend.jpg

sunrise
20-04-08, 22:02
lovely

gjithe te mirat per ty.. po em doket te kom pa ne kojshi po mu keni perzi krejt e spo e di as cila sakte je hahahhaah

megjithate prano pershendetjet te ngrohta nga une

uck_aksh
21-04-08, 00:22
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/tung-1.gif

Naki
22-04-08, 11:19
Nė vend tė luleve dhe shkronjave ju dėrgojė pėrshėndetjet me kėtė videoklip.
http://de.youtube.com/watch?v=4YEO7_XLNqE
Kudo ēė tė jeni mirėmbetshi!

Naki

lovely
22-04-08, 15:36
http://dl5.kortenaar.com/pub/140/140915ciwhvnls3n.jpg

Fundjave te rehatshme ju deshiron Labi
shume faleminderit Labi

cdo t mire per ty

lovely
22-04-08, 15:36
lovely

gjithe te mirat per ty.. po em doket te kom pa ne kojshi po mu keni perzi krejt e spo e di as cila sakte je hahahhaah

megjithate prano pershendetjet te ngrohta nga une


qfare kojshie moj? hahahahahaha


faleminderit per pershendetje e t pershendes gjithashtu

pasdite t kenshme

lovely
22-04-08, 15:40
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/tung-1.gifshume Faleminderit UQK.....:smile:

mbetesh i pershendetur edhe nga ana ime :smile:

lovely
22-04-08, 15:41
Nė vend tė luleve dhe shkronjave ju dėrgojė pėrshėndetjet me kėtė videoklip.
http://de.youtube.com/watch?v=4YEO7_XLNqE
Kudo ēė tė jeni mirėmbetshi!

Naki
http://de.youtube.com/watch?v=hvPEtoDbNN0

turisti
22-04-08, 21:31
http://img03.picoodle.com/img/img03/7/3/28/f_mmmmsexykism_587d298.jpg

Murgesha
23-04-08, 14:54
Tak,tak,taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak.

Lovely moj ku je?

http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif Sa keq po ndihem qė pėr herė tė parė erdha nė odėn tėnde e nuk po tė gjej kėtu.

Sa pėr mos tė ardhė duar thatė priti qeto merr atė qė tė pėlqen e tė tjerat kthemi http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


[/URL]

[URL="http://www.pcworld.dk/modules/davinci/getfile.php?id=7991"]http://www.pcworld.dk/modules/davinci/getfile.php?id=7991&width=250 (http://www.pcworld.dk/modules/davinci/getfile.php?id=7991&width=250)

lovely
23-04-08, 15:02
Tak,tak,taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak.

Lovely moj ku je?

Sa keq po ndihem qė pėr herė tė parė erdha nė odėn tėnde e nuk po tė gjej kėtu.

Sa pėr mos tė ardhė duar thatė priti qeto merr atė qė tė pėlqen e tė tjerat kthemi
http://www.pcworld.dk/modules/davinci/getfile.php?id=7991&width=250 (http://www.pcworld.dk/modules/davinci/getfile.php?id=7991)


kadale moj mos nga se ktu jam... hajde urdhnoni hyni brenda, mire se vjen e Dashura Murgeshe!! paj kete viziten tende e kam prit me muaj te tere tybe treqin tybe :D:D

mas pari prit ti ngjes qito lule se po t bjen kush sysh :D:D

http://th253.photobucket.com/albums/hh53/TNT123456/th_flowers3.gif (http://photobucket.com/image/blue%20flowers/TNT123456/flowers3.gif?o=6)

e tash nje kafe edhe nje torte ;

http://th242.photobucket.com/albums/ff197/sandoutim2/th_CoffeeandcakeinSalzburg.jpg (http://photobucket.com/image/coffee%20and%20cake/sandoutim2/CoffeeandcakeinSalzburg.jpg?o=17)

kadale kadale se nuk t lshoj une ty kallaj.... qe edhe qet fustan per me bo kerret sudar ; hahahahah

http://i216.photobucket.com/albums/cc148/ChicaChilena_95/Blue-dress-fronts96.gif:D:D

Murgesha
23-04-08, 15:14
Tybe Lovely, mbrėmė kur u ktheva prej pune, vesha fustanin e natės, e mbasi skishke kush me mė pa se krejt nė gjumė http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif hina qetu tek oda e jote, e prit se po e gjej veten dku, e dikur me keqardhje konstatova se nuk kisha ardhė asnjėherė, dashta me tė shkru qė mbrėmė, po thash ma shef fustanin e natės e pastaj vjen menjėherė me ma marrė hahahahaahahahahahah.

Fustanin po e marr se tė Premten prap kam me shku nė njė mbledhim grash e shyqyr qė koke kujtu me ma pru tė mavit, e smė kap mo msyshi me i thy pastaj kerret krejt gropa.


Mė fal pėr vonesėn a??http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

lovely
23-04-08, 16:18
http://img03.picoodle.com/img/img03/7/3/28/f_mmmmsexykism_587d298.jpgPer nje cast me ndali zemra.......................:smile:

lovely
23-04-08, 16:18
Tybe Lovely, mbrėmė kur u ktheva prej pune, vesha fustanin e natės, e mbasi skishke kush me mė pa se krejt nė gjumė http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif hina qetu tek oda e jote, e prit se po e gjej veten dku, e dikur me keqardhje konstatova se nuk kisha ardhė asnjėherė, dashta me tė shkru qė mbrėmė, po thash ma shef fustanin e natės e pastaj vjen menjėherė me ma marrė hahahahaahahahahahah.

Fustanin po e marr se tė Premten prap kam me shku nė njė mbledhim grash e shyqyr qė koke kujtu me ma pru tė mavit, e smė kap mo msyshi me i thy pastaj kerret krejt gropa.


Mė fal pėr vonesėn a??http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif


cilen vonese moj? :wink: :smile:

lovely
24-04-08, 07:48
Tybe Lovely, mbrėmė kur u ktheva prej pune, vesha fustanin e natės, e mbasi skishke kush me mė pa se krejt nė gjumė http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif hina qetu tek oda e jote, e prit se po e gjej veten dku, e dikur me keqardhje konstatova se nuk kisha ardhė asnjėherė, dashta me tė shkru qė mbrėmė, po thash ma shef fustanin e natės e pastaj vjen menjėherė me ma marrė hahahahaahahahahahah.

Fustanin po e marr se tė Premten prap kam me shku nė njė mbledhim grash e shyqyr qė koke kujtu me ma pru tė mavit, e smė kap mo msyshi me i thy pastaj kerret krejt gropa.


Mė fal pėr vonesėn a??http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif

hajt moj fal t kofte se s je vanu shume jo, veq 6500 postime i paskam bo hahahahahahahahahahahaahahahahahahaa

u knaqe neper qato mledhi ti ...une marova kurr kush s po m bon zo me shku nejkun :biggrin:

rafet llapjani
24-04-08, 14:47
te pershendes nga zemra dhe te deshiroj shum shum te mira ne jet

http://i34.photobucket.com/albums/d109/lolacerku/Tagdashurie.jpg

lovely
24-04-08, 16:57
te pershendes nga zemra dhe te deshiroj shum shum te mira ne jet

http://i34.photobucket.com/albums/d109/lolacerku/Tagdashurie.jpg


ooooo Rafet aga koka kan ktu e une s jam qillu... ncncnc.. po nafake t keqe kam bre kajhere :frown:

shume shume Faleminderit Rafet

http://i201.photobucket.com/albums/aa317/quizgirl/hug1.gif

qika_pejes
24-04-08, 16:58
lovely te pershendes edhe une kalofsh ashtu siq ke deshire

lovely
24-04-08, 19:41
lovely te pershendes edhe une kalofsh ashtu siq ke deshire


shume Faleminderit qika e pejes e ishalla e gjen nje vjeherr t mire e t urt :biggrin:

rafet llapjani
25-04-08, 18:49
http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_justlikethat/1011-007-48-1042.gif

Zero Cool
26-04-08, 15:04
http://i2.tagstat.com/images/user/21/39/90/5381213990-67884986.jpg

lovely
26-04-08, 20:19
http://img.123greetings.com/eventsnew/flwr_justlikethat/1011-007-48-1042.gif


ooooooooooo Faleminderit per ket kroshne kaq t mireeeee hahahahahaah

http://th292.photobucket.com/albums/mm7/LBOU/th_c0743319.gif (http://photobucket.com/image/thank%20u/LBOU/c0743319.gif?o=8)

lovely
26-04-08, 20:21
http://i2.tagstat.com/images/user/21/39/90/5381213990-67884986.jpgShume Faleminderit Zero Cool

Nje vikend te kendshem te deshiroj!

http://i292.photobucket.com/albums/mm7/LBOU/thanku-1.gif

Diana007
27-04-08, 13:48
Te pershendes.
http://www.akiflower.com/images/buke19.jpg

Breshka
27-04-08, 14:36
oj e zonja e shpis a je ksajde...........................lovely mpuqqqqqqqqqqq ty tpershendes qummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

lovely
27-04-08, 14:38
oj e zonja e shpis a je ksajde...........................lovely mpuqqqqqqqqqqq ty tpershendes qummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

e zoja e shpise gjithmone ksajde osht ...mpuq edhe ty, merre ngoje kete kange pak :biggrin:


http://www.youtube.com/watch?v=cjuRVFMkf0I&feature=related

lovely
27-04-08, 14:40
Te pershendes.
http://www.akiflower.com/images/buke19.jpg


oooooo shume flm oj ortakja jeme.... mpuuuq mpuuqqqq

Breshka
27-04-08, 14:46
http://www.youtube.com/watch?v=-QuURQ3xPuo

lovely qe ngoje ket qe mpashe tu kcy mbram ahahahahahha o ta hangsha zemren :D

Estella
27-04-08, 14:55
http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/wuensche/achtung_grusskarte.gif

lovely
27-04-08, 15:27
[quote=Estel[/quoe]


shpejt ktheu ktu edhe perkthema kete sen fije e per pe :biggrin:

emine
27-04-08, 19:50
http://i6.tagstat.com/images/user/98/46/47/5394984647-68838752.jpg