PDA

View Full Version : nje tem e re


DritonPR
28-12-07, 18:33
me erdh nje ide qe te hapni nje nen forum "personat e humbur" qe te postojn kush do qe do te kerkoj ndonjeherin ne kosov apo ne mergim.

Kerkuesi poston emrin e mbiemrin e personit qe kerkon, ndoshta dikush e gjen. Si mendoni?

BE LK
29-12-07, 22:31
me erdh nje ide qe te hapni nje nen forum "personat e humbur" qe te postojn kush do qe do te kerkoj ndonjeherin ne kosov apo ne mergim.

Kerkuesi poston emrin e mbiemrin e personit qe kerkon, ndoshta dikush e gjen. Si mendoni?
Une mendoj se kjo eshte ide e mire de se duhet te beht.

Une mendoj se duhen shtuar disa nenforume te tjera nja dy apo tre por sedi se cfar ideje ka stafi i FD.

Zero Cool
30-12-07, 10:46
me erdh nje ide qe te hapni nje nen forum "personat e humbur" qe te postojn kush do qe do te kerkoj ndonjeherin ne kosov apo ne mergim.

Kerkuesi poston emrin e mbiemrin e personit qe kerkon, ndoshta dikush e gjen. Si mendoni?
Paj nashta osht mir bre veq sa per fillim qeta dy qe i ke qit ne avatar ti pom doket qe i kam pa dikund "WANTED" :biggrin:_______________
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/ZeroCoolpb.gif

DritonPR
30-12-07, 17:25
Po ku jan administratoret dhe moderatoret??? Nuk bejn pune dot hiq!

Zero cool, po normal se jam wanted nga vajzat :D

lovely
30-12-07, 17:40
Po ku jan administratoret dhe moderatoret??? Nuk bejn pune dot hiq!

Zero cool, po normal se jam wanted nga vajzat :D


hahahahahaa...

ide shume e mire vallahin , bile bile mu me ka hup njani qe 9 vjet (seriozisht e kam), mbiemrin ia kam harru as nuk ia kam dit kurr m doket, hahaha, veq emrin e ka Bekim, edhe eshte i Terrstenikut te Pejes!
pata ni qe eshte ne Zvicer, amo nuk e di sa eshte e vertete: kush ma gjen bre s di qka i kofte (t mira) :-)

lyra2
30-12-07, 17:42
hahahahahaa...

ide shume e mire vallahin , bile bile mu me ka hup njani qe 9 vjet (seriozisht e kam), mbiemrin ia kam harru as nuk ia kam dit kurr m doket, hahaha, veq emrin e ka Bekim, edhe eshte i Terrstenikut te Pejes!
pata ni qe eshte ne Zvicer, amo nuk e di sa eshte e vertete: kush ma gjen bre s di qka i kofte (t mira) :-)
hahahaha me doket ta ka mare Saranda Bikimin ,veq hajt se cka hupte mos u gjete kane then hhahahah

lovely
30-12-07, 22:57
hahahaha me doket ta ka mare Saranda Bikimin ,veq hajt se cka hupte mos u gjete kane then hhahahah


hahahahahahaha, qashtu kane thane vallahin, veq mire i bofte nese e ka marr Saranda!! s po di qka me thane tjeter :smile:

Zero Cool
31-12-07, 01:10
Po ku jan administratoret dhe moderatoret??? Nuk bejn pune dot hiq!

Zero cool, po normal se jam wanted nga vajzat :D

More sdi nga kush je wanted veq qeto dy gjenazet qe i ke qit ne avatar si te njofshme pom doken ;)
________________
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/ZeroCoolpb.gif

uck_aksh
31-12-07, 02:19
hahahahahaa...

ide shume e mire vallahin , bile bile mu me ka hup njani qe 9 vjet (seriozisht e kam), mbiemrin ia kam harru as nuk ia kam dit kurr m doket, hahaha, veq emrin e ka Bekim, edhe eshte i Terrstenikut te Pejes!
pata ni qe eshte ne Zvicer, amo nuk e di sa eshte e vertete: kush ma gjen bre s di qka i kofte (t mira) :-)

lovely nese esht ne zvicerr tregona si duket se e gjejm hahahahahaha
a ke naj foto

Artisti
31-12-07, 06:36
Po ku jan administratoret dhe moderatoret??? Nuk bejn pune dot hiq!

Zero cool, po normal se jam wanted nga vajzat :D


Driton, me ngadale he burre, me ngadale se as ti vete nuk kercen posa te bertitesh vete.Pra mos fillo me admin e Moderatore, a ke pi kafe hiq, dheze nje cigare edhe rri ulur njehere e mos u ngrit se po ta ngreh dikush veshin hhhhaahahahahaha.

Saaaa interesant eshte kjo pune!!!!!!

Ehhhh Zot o Zot, po se te pelqen ty kjo teme ndoshta dikujt tjeter nuk i pelqen.

Ah po nime, ti qenke " Wanted", per ate po paske per nguti.


Rri ulur !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!.

DritonPR
31-12-07, 11:43
Driton, me ngadale he burre, me ngadale se as ti vete nuk kercen posa te bertitesh vete.Pra mos fillo me admin e Moderatore, a ke pi kafe hiq, dheze nje cigare edhe rri ulur njehere e mos u ngrit se po ta ngreh dikush veshin hhhhaahahahahaha.

Saaaa interesant eshte kjo pune!!!!!!

Ehhhh Zot o Zot, po se te pelqen ty kjo teme ndoshta dikujt tjeter nuk i pelqen.

Ah po nime, ti qenke " Wanted", per ate po paske per nguti.


Rri ulur !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!.


o tarak kush je ti me me thon rri ulur???
ty spo te pelqen kjo se ki qejf dhimbjet ndaj personave qe kerkojn personat e humbur a po?

a din pse po gutna? se me me te kidnapu une ty, tani kjo tema te gjon ty :biggrin:

lovely
31-12-07, 14:55
lovely nese esht ne zvicerr tregona si duket se e gjejm hahahahahaha
a ke naj foto


uqk_aksh, pata ni qe eshte ne Zvicer, sa eshte e vertete s di.
duket keshtu; i gjate 170, bjond i mshelt :biggrin: , pak ma zeshkan de amo jo krejt zeshkan, syte e shkruar, simpatik, shume humor te mire... emrin Bekim! haha... nese e gjen, lajmrou ketu! :-)

Artisti
31-12-07, 16:28
o tarak kush je ti me me thon rri ulur???
ty spo te pelqen kjo se ki qejf dhimbjet ndaj personave qe kerkojn personat e humbur a po?

a din pse po gutna? se me me te kidnapu une ty, tani kjo tema te gjon ty :biggrin:


Driton, je i ri e nuk ke fuqi,
po te ishe i vjeter,
kishe me pa nje tjeter
Rri ulur e mos livrit
po mos u ndal, bertit
nese don, deri sa te shterret zani
"Wanted" je, nuk behet nami

Kush ngutet perm.....

thojshin ktyne her๋ hhhhhhhhahahahahhahaaa

Rri ulur se edhe te ti ndrrohen motmotet,vjen Viti i Ri.

.

DritonPR
02-01-08, 05:53
edhe ty urime vitin e ri :biggrin: