PDA

View Full Version : Denis


Nirvana Band
29-12-07, 17:29
Pershendetje shoki, mire se ke ardhe, shpresoj te ja kalosh mire me ne.

Buqja_ch
30-12-07, 07:32
.. Miré se paske ardh ..Urime vitin e ri 2008 .....

Dardan Kastrati
30-12-07, 15:08
http://img247.imageshack.us/img247/2464/shtepianedimerdv3.gif

Nirvana Band
31-12-07, 21:01
Urime Viti i Ri 2008


Uroj te jet ky vit me te mira e te mbara per ju dhe familjen tuaj.


Gezuar

ninnela
14-01-08, 10:50
Pershendetje per ty Denis

Mire se erdhe ne mesin tone

Caste te kendeshme

Respekt NINNELA