PDA

View Full Version : Si i gjeti mengjesi i 1 janarit 2008 antaret e FD


uck_aksh
01-01-08, 17:55
disa antar qe i kam fotografu ne mengjesin e hershem te dites se par te vitit 2008ja kjo esht selvija
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/selvja.jpg

uck_aksh
01-01-08, 17:57
Kam mundur edhe Arkzen ta fotografoj mbase e ka zen gjumi ne dardani

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/arkza-1.jpg

uck_aksh
01-01-08, 17:58
Murgeshen dhe rilinden kam shkuar ne spital i kam fotografuar se kishin pir shum mbrem

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Utila-Community-Clinic-infusion-01.jpg

uck_aksh
01-01-08, 18:01
Cia_Ferizaj ish kan ne gjendje ma kritike me ka ardh keq kur e kam pa
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hanging-around-drunk.jpg

selvija
01-01-08, 20:20
disa antar qe i kam fotografu ne mengjesin e hershem te dites se par te vitit 2008ja kjo esht selvija
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/selvja.jpgKukuuu skaj pishave me paska nxan paparazi ahahaahahahahaha ahahaha:biggrin:

Cia-Ferizaj
01-01-08, 22:03
Cia_Ferizaj ish kan ne gjendje ma kritike me ka ardh keq kur e kam pa
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hanging-around-drunk.jpg

hahaahhahah qysh me gjete bre......... mos harro se sje kan vetem kur me ke fotografu
vete i dyti ishe kan ........ hahahhha

Murgesha
01-01-08, 22:35
Murgeshen dhe rilinden kam shkuar ne spital i kam fotografuar se kishin pir shum mbrem

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Utila-Community-Clinic-infusion-01.jpg

Ahahhahahahahahahahahahahah po keq na paska kap syri i kameres http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

uck_aksh
02-01-08, 01:37
A moj rilinda a ti me ke fotografu mu keshtu a nuk jam kan i dehur jam kan tuj be roje ne FD po diqka merzitshem kesh e nuk te pasna pa kur paske ardh atypari

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/uck_aksh.jpg

LuLjaa
02-01-08, 03:29
Hahahahahahahahahahahaaa oooooooo far syreta dekaaa hahahahahahahaaa
po keq ju paska pas nxan ky uk-ja bre :D :D

legenda
03-01-08, 14:17
....ahahaaaa,,,

keshtu perfundojne AGENTAT E CIA-se!!!!...

Cia_Ferizaj ish kan ne gjendje ma kritike me ka ardh keq kur e kam pa
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hanging-around-drunk.jpg

Arkza
03-01-08, 14:37
Te Lumt UQK hahahahahhahahahahha Ter Ter jam tu kesh me keto Fotot hahahahahhaha :biggrin:

Cia-Ferizaj
03-01-08, 19:03
....ahahaaaa,,,

keshtu perfundojne AGENTAT E CIA-se!!!!...sa pata dal mu ter ne vig........hahahahaha

legenda ti po u gezojshe une me deke a !!!! ncncncnc

legenda
04-01-08, 13:28
....ncuuuk,,,uhhhh larg asaj,ahaha
teru more njehere,se je ba qull nga djerset,duke u mundu me zbulu sekrete per CIA-ahahaaa...


...tregom me ze te ulte,a
per kend po punon,ahaha....e ruaj diskrecionin UNE.

sa pata dal mu ter ne vig........hahahahaha

legenda ti po u gezojshe une me deke a !!!! ncncncnc

Cia-Ferizaj
04-01-08, 16:09
....ncuuuk,,,uhhhh larg asaj,ahaha
teru more njehere,se je ba qull nga djerset,duke u mundu me zbulu sekrete per CIA-ahahaaa...


...tregom me ze te ulte,a
per kend po punon,ahaha....e ruaj diskrecionin UNE.

qyqy ti e din qe une ty te besoj .......... por kisha pas deshire me te tregu ne vesh e jo ketu me ndegju krejt
hahahahhaa

rilinda
04-01-08, 16:54
A moj rilinda a ti me ke fotografu mu keshtu a nuk jam kan i dehur jam kan tuj be roje ne FD po diqka merzitshem kesh e nuk te pasna pa kur paske ardh atypari

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/uck_aksh.jpg

Sa mir ta kom bo q t'zuna e t'qita qeshtu n'foto... se ve ti po menon me na zan t'papregatitun n'foto a? :biggrin:

SANTANA-29
04-01-08, 17:47
I lodhur dhe i dehur ne mes kater murve,,,jam i gzuar qe sme paska pa uck_aksh me kamer,,,hahahahhahahhah:tongue:

rilinda
04-01-08, 18:12
I lodhur dhe i dehur ne mes kater murve,,,jam i gzuar qe sme paska pa uck_aksh me kamer,,,hahahahhahahhah:tongue:

Kush po t'thot q nuk t'ka pa... ka shku mi nreq fotot e kur t'vjen e bjen edhe foton tane :biggrin:

SANTANA-29
04-01-08, 18:18
Kush po t'thot q nuk t'ka pa... ka shku mi nreq fotot e kur t'vjen e bjen edhe foton tane :biggrin:
hahahahhahahahahaha,,,jo jo ,,mas ja qit ndermend se qetash vjen ,,,,

Arb
04-01-08, 21:58
n'gjume...................

uck_aksh
08-01-08, 12:44
Kush po t'thot q nuk t'ka pa... ka shku mi nreq fotot e kur t'vjen e bjen edhe foton tane :biggrin:

hahahahah oj rilinda mu me ka ardh keq me ja qit foton e SANTANES-29 se ish kan ne gjendje te keqe po mbase aj po don qe net ta shikon veten hahahahhahaha
http://i107.photobucket.com/albums/m294/karlyjae/drunk.jpg

rilinda
08-01-08, 16:47
hahahahah oj rilinda mu me ka ardh keq me ja qit foton e SANTANES-29 se ish kan ne gjendje te keqe po mbase aj po don qe net ta shikon veten hahahahhahaha
http://i107.photobucket.com/albums/m294/karlyjae/drunk.jpg

hahahahhahah... i thojsha une po ky nuk besojke.
Pr foto edhe 5 euro merja bile.