PDA

View Full Version : Sunrise


Xuki
02-01-08, 21:57
Sunrise, mirė se erdhė nė kėtė forum shumė tė bukur.

Tė uroj qaste tė kėndshme.

Pėrshėndetje tė pėrzemėrta

Xuki http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

sunrise
02-01-08, 22:20
Xuki

flm shume per mirepritje te ngrohet... mire se ju gjeta tegjitheve ne kete forum...

pshnetje te sinqerta nga

Sunrise

Elina
02-01-08, 22:25
Pershendetje edhe nga ana ime Sunrise.

Te deshiroje caste te kendeshme me ne ketu ne Forum...


Elina!

mentor*
02-01-08, 22:44
Mire se ke ardh sunrise ne ket forum

sunrise kush te nguc veq kallzom ok. hahhah

pershendetje

mentori*

sunrise
02-01-08, 22:51
Elina flm per kete mirepritje te ngrohte.. edhe uen besoj qe do kaloj qaste te kendshme me ju

Mentor po ti a po me ndjek mu aa... kuku jaaa....( hajgare) flm per kete mirepritje dhe per kete sigurim


pshnetje te ngrohta nga
Sunrise

Cia-Ferizaj
02-01-08, 22:54
mirese erdhe sunrise........
a mun e gjete rrugen a .....
te pershendes veq mos i kallzo mentorit a ? hahahahha

Cia-Ferizaj
02-01-08, 22:55
Mire se ke ardh sunrise ne ket forum

sunrise kush te nguc veq kallzom ok. hahhah

pershendetje

mentori*

mentor* hej shko qatje te kafja e forumit te thirri xuki ........

Xuki
02-01-08, 22:56
Mentor*, kshyr ti mos e nguc...se unė dhe CIA jena truprojat e Sunrise! hihihihi

Edhe njė pėrshėndetje pėr ty Sunrise, dhe shoqninė e atjehit qė ka ardhė kėtu!

Respekt

Xuki

Cia-Ferizaj
02-01-08, 22:59
Mentor*, kshyr ti mos e nguc...se unė dhe CIA jena truprojat e Sunrise! hihihihi

Edhe njė pėrshėndetje pėr ty Sunrise, dhe shoqninė e atjehit qė ka ardhė kėtu!

Respekt

Xuki

hahahhaha

mentor* a po del a .....tu qova vallahi

mentor*
02-01-08, 23:03
hej oooooo quna ska nevoj me ru qiken ju ajo ruhet vet , se nuk eshte hajri juve qy

edhe nje pershendetje sunrise

sunrise
03-01-08, 20:41
ooo cka paskeni more ju.. mos u perlani... cia kallxoju qe vllau jem ka allti... hahahahhahahaaaaaaaa

Cia-Ferizaj
03-01-08, 20:43
ooo cka paskeni more ju.. mos u perlani... cia kallxoju qe vllau jem ka allti... hahahahhahahaaaaaaaa

vallahi rujuni se mos vet ...... vllau i kesaj me allti eshte ........ sunrise une kurgjo nuk te bana a ......... keta dy po haliten

Dardan Kastrati
03-01-08, 21:05
Sunrise pershendetje dhe mire se erdhe ne forumin e dardanise..

Arb
04-01-08, 00:12
Mre se ke ardh...................

LuLjaa
04-01-08, 00:27
http://s8.rimg.info/f5eb9168649429e589c61319eaa44ccc.gif

SANTANA-29
04-01-08, 00:30
Hellllllllllllloooooooooooo,,,,,,,Sunrise,,,,,,Mir se ke ardhe ne mesin e Agliatorve,,,,:tongue:

Cia-Ferizaj
04-01-08, 21:39
sunrise.......... ku je a je mire.......veq thash te kqyri qysh je

sunrise
06-01-08, 21:15
Dardan, Arb, Luljaa, Santana

flm per mirepritje shpresoj te kaloj qaste te kendshme me juve ketu.

Cia po po mire jam po ti qysh je se?

Cia-Ferizaj
10-01-08, 12:49
pershendetje


http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/hejshqipe2.gif

ninnela
14-01-08, 10:38
Sunrise po te pershendeti ktu se ne ate tjetrin forum se di a te kem pershendet :biggrin:

Caste te kendeshme te deshiroj

LaCoStA
14-01-08, 13:29
sunrise , me duket se nuk te kam pershendet hiq ... Ateher pershendetje per ty dhe uroj te kalosh mire ne FD

sunrise
15-01-08, 22:37
pershendetje


http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/hejshqipe2.gif

Cia flm mire si SHQIPE Moo hhaha ti a je a si je.. moti nuk kam hyre kesajde keshtu qe pranoj keto pershendetje edhe pse ndoshta ti kom vonu.... gjithe te mirat
SUNRISEEE

sunrise
15-01-08, 22:39
Sunrise po te pershendeti ktu se ne ate tjetrin forum se di a te kem pershendet :biggrin:

Caste te kendeshme te deshiroj

Ninnela

edhe une nuk e di nese jemi takuar ndonje here ne ate forumin tjeter... po sidoqofte po i pranoj pershendetjet e tua me shume dashamiresi dhe po ti kthej te dyfishurar

shpresoj qe do njihemi kendej mbase nuk e patem ate mundesi ne anen tjeter

gjithe te mira
Sunrise

sunrise
15-01-08, 22:42
sunrise , me duket se nuk te kam pershendet hiq ... Ateher pershendetje per ty dhe uroj te kalosh mire ne FD


LaCoStA..... flm per pershendetjet, edhe une shpresoj te kaloj qaste te kendshme ketu... por kete mundem veq nese kam miq te mire


mbetesh i pershendetur nga une dhe gjithe te mirat

mentor*
16-01-08, 00:05
miremrama sunrise apom lute per nje qaje apo eca menjeher

se edhe une kum qillu musafir i vone

te pershendes sunrrrrrrisee

BE LK
16-01-08, 15:59
Mire se ke ardh, qaste te kendeshme ne FD
Gjithe te mirat BE LK

http://hometown.aol.com/visassoc/Graphics/WELCOME.gif

LaCoStA
16-01-08, 17:59
LaCoStA..... flm per pershendetjet, edhe une shpresoj te kaloj qaste te kendshme ketu... por kete mundem veq nese kam miq te mire


mbetesh i pershendetur nga une dhe gjithe te mirat
Patjeter se do ti gjesh miqet . Ne FD , te gjith jane mire te mire

sunrise
21-01-08, 18:18
miremrama sunrise apom lute per nje qaje apo eca menjeher

se edhe une kum qillu musafir i vone

te pershendes sunrrrrrrisee


Mentor... a te ka mejt syni aaa... qe ta mshova do dite me heret me tabak hahahahahhahaha.... une qes kafe hiq pa problem po ti e kishe gjarpnin ne xhep se ... ncnc ti as ethe spo jepshe more... as nuk mi qove paret per me pagu rryme as per me ble nji kerr.... e po lyp kafe aa hahaahhahahahhaha

mbetesh i pershendetur edhe kafen po more kur dush.... mbas ti plotesojsht kushtet e sipershkruame...

te pershendet mentorrrrrrrrrrrrrrrr

sunrise
21-01-08, 18:19
Mire se ke ardh, qaste te kendeshme ne FD
Gjithe te mirat BE LK

http://hometown.aol.com/visassoc/Graphics/WELCOME.gifBE LK flm per mirepritje e per keto dekorata dhe gjithe te mirat edhe per juve


Sunrise

sunrise
21-01-08, 18:21
Patjeter se do ti gjesh miqet . Ne FD , te gjith jane mire te mire

Lacosta

edhe une mendoj qe miqet e mire ekzistojn veq se duhet me i lyp se


qaste te kendshme per juve dhe miqve tu


Sunrise

Cia-Ferizaj
21-01-08, 22:32
pranoni
pershendetje
nga une

Cia-Ferizaj

ninnela
27-01-08, 17:07
Sunrise Flm Per Pershendetjetet Tua

Uroj Te Kesh Nje Uikend Te Qete Sot

Ninnela

Diana007
31-01-08, 13:51
Te pershendes.

http://flowers.ua/goods_pics/405_b.jpg

sunrise
31-01-08, 15:09
pranoni
pershendetje
nga une

Cia-Ferizaj

Cia flm per pershendetjen edhe une ty po te pershndes dhe tona te mirat... flm qe kalove kah oda jem


tungiiiiiiiiiiii

sunrise
31-01-08, 15:14
Sunrise Flm Per Pershendetjetet Tua

Uroj Te Kesh Nje Uikend Te Qete Sot

Ninnela


Ninnela


flm per peshendetje edhe pse pak me vones po te tregoj qe e kom kalu vikend qysh eshte me se qeti as prej deres skom dal hahahahhaahaa

gjithe te mirat edhe per ty

sunrise

sunrise
31-01-08, 15:16
Te pershendes.

http://flowers.ua/goods_pics/405_b.jpgDianaa007

veq me ke prek ne piken e dobet ... favoritin time.... lulet..... flm shume per kete buket lulesh me mi pas pru te gjalla me shume nuk me kishin gezu.....gjitheashtu flm qe kalove kah oda jem me kete dhurat te omellllllllll......


P.S nima a tu kujtu ki e ki pa kete nofke moj hahahaahha?????

Cia-Ferizaj
03-02-08, 14:03
kuku te pasna harru mdoket krejt......... ku je a je mire

sunrise
03-02-08, 18:36
kuku te pasna harru mdoket krejt......... ku je a je mireev ev cia edhe une jom ka mendoj njejt per ty hahahha.... mire mire jam... po as une ty spo mundem me te taku .. te pershendes dhe flm qe ke shkru ne oden time .... gjithe te mirat

sunrise :)

Cia-Ferizaj
04-02-08, 00:47
npun more marum ....... nejse thash te kqyri qysh je

Diana007
06-02-08, 21:05
Dianaa007

veq me ke prek ne piken e dobet ... favoritin time.... lulet..... flm shume per kete buket lulesh me mi pas pru te gjalla me shume nuk me kishin gezu.....gjitheashtu flm qe kalove kah oda jem me kete dhurat te omellllllllll......


P.S nima a tu kujtu ki e ki pa kete nofke moj hahahaahha?????

AHahhahahahhah , po e gjeta kur po dergoj SMS nga Sunrise :biggrin:
Te pershendes ...

uck_aksh
07-02-08, 00:21
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif

LaCoStA
07-02-08, 10:14
Pėrshėndetje ty .... !!!!

Gjumashja
09-02-08, 09:25
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

LuLjaa
11-02-08, 01:01
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gif

sunrise
12-02-08, 00:09
npun more marum ....... nejse thash te kqyri qysh je

hajt more mos u lodh me punu se ti ki pare sa te duash qyy.. mos te kallxoj se tani ste hken qikat prej odes tonde hahahahahha.... gjithe te mirat per ty dhe familjen tonde

sunrise
12-02-08, 00:10
AHahhahahahhah , po e gjeta kur po dergoj SMS nga Sunrise :biggrin:
Te pershendes ...


Diana007 hhhaahahha a ne Zhvicer po jetojshe aa hahahhahaha.... gjithe te mirat per ty

sunrise pa mobil hahahhaa

sunrise
12-02-08, 00:12
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/mos-u-tut.gif


ncnc... qysh more po me dergon ksi sende a e din qe tutna naten une ..... nima mos je ti qyky ne foto se shume blluzen e mire e paske hahahhahhahahaha


gjithe te mirat sunrise

sunrise
12-02-08, 00:13
Pėrshėndetje ty .... !!!!


gjitheashtu pershendetje edhe per ty dhe gjithe te mirat


sunrise

sunrise
12-02-08, 00:15
[quote=Gjumashja]http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gifGjumashja

flm per kete dhurat kaq te bukur

gjithe te mirat dhe pranoj pershendetjet e sinqerta nga une

sunrise
12-02-08, 00:16
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/273.gifluljaa

flm qe kaluat nga oda ime me kete dote aq te bukur me leng derdhze... gjithe te mirat dhe qaste te kendshme

sunrise

mentor*
12-02-08, 23:41
o rrushi i prishtines qysh je ?

vallahi qe qitu kesh tuj nejt e thash hajt te shkoj te sunrise me nejt masdarke po ju kokni ra me fjet

nejse nejse

te pershendet

mentori

turisti
21-02-08, 22:15
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Diana007
23-02-08, 17:42
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:16
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

Diana007
08-03-08, 16:45
Urime 8 Marsi

http://www.feiertagsseiten.de/gedenktage/valentinstag/bilder/rote-rosen.jpg

ninnela
13-03-08, 14:26
Sunrise Te Pershendes Kudo Qe Je

Ninnela

sunrise
06-04-08, 12:15
Mentori, Turisit, Diana07 Dardan Kastrati dhe ninnela

flm shume qe keni kaluar nga oda ime me pershendetje te veqanta... moti nuk jam duke kesajde dhe si duket paskam dal jashte rrjedhave .. megjithe ate ju flmderoj shume per keto urime


gjithe te mirat
sunrise

Cia-Ferizaj
07-04-08, 08:52
hej dil ma shpesh ksajde ok.......... mos thuj qe jam kan

te pershendes

sunrise
16-04-08, 21:12
hej dil ma shpesh ksajde ok.......... mos thuj qe jam kan

te pershendes


ku je more ti ncnc... ani ku me dal knej kon spo e njoh hahahaha... nejse do po i njoh po spo me mungojn se po i shoh edhe ne kojshi... nima lum cia lej qato alltija se po em dhimesh durt nonstop perpjet tu i mbajt


gjithe te mirat per ty dhe ..... ferizajin

sunrise

Zero Cool
16-04-08, 21:20
http://i1.tagstat.com/images/user/27/50/20/5380275020-67558740.jpg

sunrise
20-04-08, 14:13
http://i1.tagstat.com/images/user/27/50/20/5380275020-67558740.jpg


hmmmm.... trendafile te kuqe dhe gjokollade ...... flm shume per kete.... gjithe te mirat dhe flm per keto.....

sunrise

uck_aksh
21-04-08, 00:30
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/tung-1.gif

sunrise
22-04-08, 15:28
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/tung-1.gif
pershendetje edhe per ty dhe gjithe te mirat ne te gjitha sferat e jetes

sunrise

vjeshta
23-04-08, 13:29
Nje pasdite te kendeshme ju uroj...


Vjeshta!

sunrise
24-04-08, 17:00
Nje pasdite te kendeshme ju uroj...


Vjeshta!

Vjeshta edhe per ty shume shume pasdite te kendshme


flm per pshnetjen
sunrise

LuLjaa
25-04-08, 17:07
Sunrise prano pershendes nga une..
... T`deshiroj argetim te lezetshume, doku ma shpesh .... :)

http://indiagiftsjunction.com/images/prodimg/large/FL040_1lg.jpg

SheTa
25-04-08, 17:14
Preshndetje per ty http://premiumsurf.sunrise.ch/wtop/web/images/logo_sunrise.gif shpresoj qe tkaloni sa ma bukur ket jav

Zero Cool
26-04-08, 15:13
http://i2.tagstat.com/images/user/21/39/90/5381213990-67884986.jpg

Sy_kaltra
27-04-08, 13:21
http://media.imeem.com/p/WoPxwr_Wap.jpg

gazi-de
28-04-08, 23:56
http://www.grassmyer.de/resources/anikamaus_26_blackmagic_140.jpg:smile:

sunrise
29-04-08, 13:28
Sunrise prano pershendes nga une..
... T`deshiroj argetim te lezetshume, doku ma shpesh .... :)

http://indiagiftsjunction.com/images/prodimg/large/FL040_1lg.jpg

luljaa flm shume per keto lule te bukura dhe per fjalet gjitheashtu ... po po dokem moj veq sa tem kalon gripi;) qaste te kendshme edhe per ty kudo qe je

sunrise
29-04-08, 13:33
Preshndetje per ty http://premiumsurf.sunrise.ch/wtop/web/images/logo_sunrise.gif shpresoj qe tkaloni sa ma bukur ket jav


S-h-e-t-a, pershendetje edhe per ty... flm per kete urim dhe shpresoj te kaloni edhe ju mire kudo qe te jeni

sunrise

sunrise
29-04-08, 13:36
http://i2.tagstat.com/images/user/21/39/90/5381213990-67884986.jpg

Zero_Cool flm per kete lule mahnitese... shpresoj te kaloni qaste te kendshme kudo qe jeni...

sunrise

sunrise
29-04-08, 13:37
http://media.imeem.com/p/WoPxwr_Wap.jpg


flm per kete urim dhe shpesoj dhe deshiroj te kaloni ehde ju shume dite te mrekullueshme
sunrise

sunrise
29-04-08, 13:39
http://www.grassmyer.de/resources/anikamaus_26_blackmagic_140.jpg:smile:

gaziiii flm pse kete trendafil te mrekullueshem tamon ne ngjyren qe admiroj ... flm flm shumeee... qaste te kendshme ne te gjitha sferat e jetes

sunrise

Adina-R.Ks
29-04-08, 20:54
Pershendetje...
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
30-04-08, 00:49
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

.. T`uroj nga zemra ti kesh gjithe te mirat ne jete.. :)

Dukagjinas_i
30-04-08, 08:00
http://www.ftd.com/pics/products/06-SW1_c.jpg


....kaloni nje dite t'qete,dhe suksese !

Diana007
01-05-08, 10:01
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/FD-Film/DianaBond.gif

sunrise
06-05-08, 13:12
Adina, Luljaa, Dukagjinasi dhe Diana flm per keto urime me keto mesazhe aq rekalsuese... ju flm shume per kohen qe kaluat per mua... gjithe te mirat dhe shume sukese ne jeten private dhe profesionale ju uroj

me ngrohtesi
sunrise

DEA
06-05-08, 13:16
sunrise, prano te lutem pershendetje miqesore.........DEA

sunrise
06-05-08, 13:19
sunrise, prano te lutem pershendetje miqesore.........DEA

Dea, nderi eshte per mua te pranoj pershendetjet tua.... uroj gjithe te mirat per ty ne te gjitha sferat e jetes.

me ngrohtesi
sunrise

Cia-Ferizaj
10-05-08, 21:06
pershendes

je e para " 1 "

egi
11-05-08, 11:14
Hola amiga..como estas..espero que bien..saludos para ti :biggrin:

http://i167.photobucket.com/albums/u136/anaymama/saludos.gif

Jana
12-05-08, 18:08
Pershendetje.....
http://i275.photobucket.com/albums/jj299/bashadow2/rose.jpg

Cia-Ferizaj
13-05-08, 16:38
pershendetje ................

sunrise
15-05-08, 20:48
pershendes

je e para " 1 "pshentje edhe per ty

hahahah numral qe jom e para eiii cka po flet edhe ti hahahahaha:tongue:

sunrise
15-05-08, 20:50
Hola amiga..como estas..espero que bien..saludos para ti :biggrin:

http://i167.photobucket.com/albums/u136/anaymama/saludos.gif


hola para ti tambien... soy bien hasta hora Gracias Adios.. esepro que con tigo tambien todo ba bien....

muchos saludos de tu amiga
sunrise

sunrise
15-05-08, 20:51
Pershendetje.....
http://i275.photobucket.com/albums/jj299/bashadow2/rose.jpg


lule perfekte me ngjyre perfekte... mu ashtu sikurse ti .. flm per kete knaqesi qe i ofrove syrit time...
te pshes ngrohtesisht
sunrise

ssara
17-05-08, 21:48
Pershendteje

http://galeri.islamiyet.gen.tr/data/521/kirmizi-gul-01.jpg

emine
18-05-08, 07:16
SHUM pershendetje nga Emine;
http://s179.photobucket.com/albums/w285/kimmychilds/fl/f1209.gif (http://www.satisfaction.com/codes/flowers-roses-comments-1.php)

LaCoStA
18-05-08, 09:48
Sunrise

http://nyhouses4sale.typepad.com/ny_houses_4_sale/images/2007/06/01/weekend.jpg

gazi-de
23-05-08, 19:59
http://www.forumivirtual.com/attachments/p_rsh_ndetje_dhe_urime/1933d1141896471-nje_lule_per-vir30.jpg:wink:

DritonPR
24-05-08, 07:09
hiq spe dishe kush jom be aaaah cka je ti cka je

Arkza
25-05-08, 16:21
Te Pershendes dhe gjithe te mirat ty........

egi
25-05-08, 19:17
http://i220.photobucket.com/albums/dd213/mirgulin/ABRAZO.gif

Estella
27-05-08, 10:56
http://www.postamt.tv/save/118.jpg

gazi-de
02-06-08, 11:11
http://www.valentins.de/shop/images/valentins/products/2230.jpg
pershendetje sunrise:wink:
te uroj te ja kalosh se me mire ketu ne ger.
"kemi lind per njeri tjetrin po"qe nje kenge qe e tregon me mire:wink: (pake shaka)
http://de.youtube.com/watch?v=Fs5xYOzwxug

xekrri
02-06-08, 13:44
sunrise kishe edhe une du mu ba ausllanderk

sunrise
03-06-08, 22:01
Ssara, Emin, Lacosta, Gazi, Driton, Arkeza, Estella, Egi dhe xekrri..... flm shume qe kaluat kah oda ime per te me pershendetur me keto dekoerime e shkrime kaq te bukura.... ju uroj gjithe te mirat per ju ne te gjitha sferat e jete .....

ju pershendet me shume ngrohtesi
Sunrise

LuLjaa
05-06-08, 01:53
http://www.mcgrathshillflorist.com.au/rose/rl5.jpg

.. Pershendetje t'fort per ty sunrise .. :)

Adrenalina
07-06-08, 12:42
Sunrise te pershendes dhe ju uroj gjithe te mirat nga ana ime.....kalofshi bukur!

Nirvana Band
07-06-08, 13:33
Pershendetje nga miku juaj N.Band.

Adina-R.Ks
11-06-08, 08:31
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

Zero Cool
11-06-08, 13:24
Njė ditė te bukur tė uroj tyhttp://i216.photobucket.com/albums/cc24/mrsorrell/mrsorrell3Tagged/angel-comments-1.gif

Adina-R.Ks
24-06-08, 13:18
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

LuLjaa
25-06-08, 00:24
http://img504.imageshack.us/img504/5942/pershendetjevl3.png

gazi-de
07-07-08, 15:38
Pershendetje sunrise:smile:
sot e mora rrogen e isha ne sheher e ti bleva ca lule,veq per ty:tongue: :biggrin:
http://img02.picoodle.com/img/img02/4/2/20/f_BlueRosem_3fd13ce.gif:wink:

gazi-de
10-07-08, 13:20
http://www.zajazi.com/pics/tedua.gif:rolleyes: :biggrin:

Dreni30
13-07-08, 09:03
Pershendetje Sunrise,
Shpresoj te jeni mire me shendet dhe njeashtu te kaloni dite te bukura verore.

Dreni.

sunrise
13-07-08, 15:03
Lulja. Adrenalina, Nirvana Band, Adina, ZeroCool Gazi e Dreni flm shume nga ju per momentet qe kaluat duke me pershendetur... gjithmon do lene mbres ne zemren time ashtu sikurse keto shkrime ketu.... flm dhe uroj gjithe te mirat per ju


p.s Gazi hahahhaahhaah-Pash Gjylen qe nuk gjuhesh mu myt hahahaahhaahah... shume monazhe interesante flm...

gazi-de
16-07-08, 11:55
http://www.parreson.net/ecards/images/bigs/0073.jpg:rolleyes: :tongue: :biggrin: :wink:

Rozafa
21-07-08, 22:39
Ti mjalta ime te pershendes dhe te deshiroj gjithe te mirat te jene me ty!!Je zonjushe e bukur dhe e embel,prandaj mos ndrysho fare!!

http://img141.imageshack.us/img141/9654/2bearshugra7.gif (http://imageshack.us)

gazi-de
29-07-08, 13:12
http://i168.photobucket.com/albums/u185/bellaz511/MJayne/DIVIDER-BLUROSE.gif

sunrise
22-08-08, 15:20
Gazi flmderit shume per keto postime te bukura.. uroj qe lumturia dhe harea te jane pjese e jetes sate pergjithemon.... gjithe te mirat per ty


rozafa... flm per kete fjale.... je nje mike shume e qmuar dhe mnedoj qe keto qe ke shkru per mua jane pak per te perkshruar ty... andaj te uroj shume te suksese dhe vazhdo te jeshe xhevarihe mu sikurse tani


me shume respekt per ju
sunrise

SANTANA-29
22-08-08, 15:22
http://studenti.forum-2007.com/users/43/28/74/smiles/736531.png

Pershendetje e nderuar,,,,,,,-------:smile:

Zogu_1
23-08-08, 17:43
Sunrise erdha me duar thate ,veq thash te pershendes edhe te them se je shuuume e mire......keto fjale po ti them nga zemra,pasha Xhavitin ,tjeter here vij me lule.......hahahahaha ,klm

Estella
23-08-08, 21:07
Pranoni Pershedetje Te Perzemerta...

gazi-de
30-08-08, 23:02
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/missyou2.gif
http://img208.imageshack.us/img208/668/rosebonheureinedesboisrsv7.gif


Pershendetje ke humb krejt moj......shpresoj qe je mire.............

egi
31-08-08, 19:55
http://www4.slikomat.com/08/0831/sv-ramaza.jpg (http://www.Slikomat.com/slika/3089856.htm)

LaCoStA
01-09-08, 05:08
http://www.klubikulturor.com/dposter/ramazani.jpg

Ju uroj nga thellesia e zemres nje muaj te begatshem dhe agjerim te lehte.

Lus Allahun qe te kalojme te gjith nje agjerim te leht, gjithashtu Ai te na e pranoj ate.

Adrenalina
01-09-08, 15:43
Pershendetje dhe shume urime per Ramazan!

Deshiroj qe ky muaj i begatshem te jet i let dhe i paqes per ju, dhe Allahu jav pranofte agjerimin tuaj.

Zero Cool
06-09-08, 09:45
http://www.coolfreeimages.net/images/good_morning/good_morning_03.gif

gazi-de
07-09-08, 16:28
http://www.foontastic.com/images/ramadan/ramadan001.jpg

Jana
30-09-08, 01:28
Urime Festa,,,

http://img227.imageshack.us/img227/2363/lulakuranioq0.gif

Trina_1
30-09-08, 13:34
http://img530.imageshack.us/img530/2773/urimexw2.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Prishtinasja_
30-09-08, 15:15
http://img215.imageshack.us/img215/1930/rosekoranpk3.jpg

ninnela
01-10-08, 00:36
Zoti leshon bekimin
mbi ata qe besojne
u dhuron dite
kur mund te festojne
ruaji keto festa
si ata dy sy
dhe dije se Bajrami
eshte dhurate per ty


ME FAT FITER BAJRAMI

vjeshta
18-10-08, 21:41
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Zogu_1
31-10-08, 22:33
Kalova kendej pari edhe nuk mundem pa te pershendet ,ndoshta nuk ma sheh per te madhe se nuk te solla asnje lule,por te them nga thellesia e zemres se kam nderin qe te pshnes Ty ,Mike e nderuar......:smile:

Zogu_1

Giovanni
05-11-08, 08:48
http://i266.photobucket.com/albums/ii261/funkbutter/graphics/Good_Day/8_good_day_purple_rose.gif

Dreni30
13-11-08, 16:23
http://i211.photobucket.com/albums/bb69/daku323/daku323%20forum/lule.jpg

Gjithe te mirat kudo qe jeni.

Dreni.

turisti
14-11-08, 15:30
Pershendetjet,shendet dhe momentet romantike deri ne thellesi te horizontit

ju deshiron,

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

http://www.brightcompany.nl/upload/image/menu/Blue%20Flower1.jpg

gazi-de
26-12-08, 17:31
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

Dreni30
27-12-08, 01:03
http://i7.tinypic.com/6x0yxld.gif

Uroj qe ky vit te jet vit i sukseseve, njeherit edhe plotesim i deshirave tuaja.

Urime.

Dreni.

ShEjToNkA
27-12-08, 01:27
http://img71.imageshack.us/img71/7835/getattachmentaspxhi3.jpg

lazdrani
27-12-08, 16:05
http://www.tobiaspfau.de/cms-gfx/media-i00001722w771h556q97.jpg (http://www.tobiaspfau.de/de/photo_list-00000001-3DEDB8E0.html)

MemphiSx
30-12-08, 01:05
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif