PDA

View Full Version : Salloni i bukurisė


uck_aksh
07-01-08, 23:29
ajdeni kush don me ndryshu veten shum lir esht hahahahah

ja psh Arkza qfar dryshimi ka ber qe ka qen se sallonin e bukuris "TE UCK_AKSH"

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/arkza-2.jpg

Elina
07-01-08, 23:42
Une kisha pas qef me e pa veten me floke te zeza nje here !!!

Per pare mos ta nin Uck_aksh,,,sa te lypsh te paguaj :biggrin:

uck_aksh
07-01-08, 23:44
Une kisha pas qef me e pa veten me floke te zeza nje here !!!

Per pare mos ta nin Uck_aksh,,,sa te lypsh te paguaj :biggrin:

ajde ne sallonin e bukuris ose sille foton qfar dush ngjyra ti baj eshe jan origjinale ngjyrat hahahahaha

uck_aksh
07-01-08, 23:45
ja edhe luana ka qen sod ne sallonin tim

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/LUANA.jpg

uck_aksh
08-01-08, 17:42
aLbaChiCk ka qen sod ne sallonin tim

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/nbnbnb.jpg

BE LK
09-01-08, 15:49
Po ketij cfar mundesh me i ba o UCK-AKSH. hahahahahahahahahahahhahhahahaah

http://www.ahtung.lv/pics/colgate.jpgPs. ej nuk jam une aq i bukur sa ky mos u quditni.!! hahahahahahaha

legenda
10-01-08, 00:41
....me trishtove,ahahaaaa....Po ketij cfar mundesh me i ba o UCK-AKSH. hahahahahahahahahahahhahhahahaah

http://www.ahtung.lv/pics/colgate.jpgPs. ej nuk jam une aq i bukur sa ky mos u quditni.!! hahahahahahaha

uck_aksh
10-01-08, 01:43
Po ketij cfar mundesh me i ba o UCK-AKSH. hahahahahahahahahahahhahhahahaah

http://www.ahtung.lv/pics/colgate.jpgPs. ej nuk jam une aq i bukur sa ky mos u quditni.!! hahahahahahaha

edhe pse nuk kam koh shum po nje ndryshim te vogel ja bana hahahahahah besoj se te pelqen
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/blek.jpg

LuLjaa
10-01-08, 02:05
Hahahahahahahahahahaa o kukuuuu per gjynah ja paska hjek dhamt aty krejt :D :D

Preshevar
10-01-08, 07:37
Uck-Aksh... a s'mujshe me rrujt pak, e me ja kreh ato flok a ???' :biggrin::biggrin:

Arkza
10-01-08, 15:56
ajdeni kush don me ndryshu veten shum lir esht hahahahah

ja psh Arkza qfar dryshimi ka ber qe ka qen se sallonin e bukuris "TE UCK_AKSH"

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/arkza-2.jpgVajza ,Vajza Vini Re Ky Ndryshim Madheshtore dhe per Merkulli ka Ndryshim te madhe 80% !!!! Pra Mos Hupni Kohe Mulni te UQK-ja se te Bon per Marak dheee per Fund jam e Sigurt se Pas 10 Ditsh Dote keni Oferet Serioze per Martes keshtu me Ndodhi mua U Fejova !!! hahahahhahahahaha :biggrin:

BE LK
10-01-08, 16:02
Vajza ,Vajza Vini Re Ky Ndryshim Madheshtore dhe per Merkulli ka Ndryshim te madhe 80% !!!! Pra Mos Hupni Kohe Mulni te UQK-ja se te Bon per Marak dheee per Fund jam e Sigurt se Pas 10 Ditsh Dote keni Oferet Serioze per Martes keshtu me Ndodhi mua U Fejova !!! hahahahhahahahaha :biggrin:
Mos ja fut kot kur u fejove se ne mengjes ishe beqare. hahhahahhahaahhaahahhaha

Arkza
10-01-08, 16:14
Mos ja fut kot kur u fejove se ne mengjes ishe beqare. hahhahahhahaahhaahahhahaHmmmmmmmmmmmmm Be lk Kjo Dashli po te Saktojka bre Merna Sek.......... po ta Ndrrojke Mendjen hahahahahahahhahahahahaha :biggrin:

P/S UQK sa per paret as mos Prit jam e Para Ketu ne kete Sallon Mjafton qe po ta Boj Reklamen ose oseee Duhet me Pagu ti se Pari qe me ke qit ne Reklame pa Lejen time Ose te Padis qe ku e kemi Cia veq ja Boj Fiuuuuuuu Ciaaaa Ndihmeee !!! Hhahahahhahahahah :tongue:

BE LK
10-01-08, 16:20
Hmmmmmmmmmmmmm Be lk Kjo Dashli po te Saktojka bre Merna Sek.......... po ta Ndrrojke Mendjen hahahahahahahhahahahahaha :biggrin:

P/S UQK sa per paret as mos Prit jam e Para Ketu ne kete Sallon Mjafton qe po ta Boj Reklamen ose oseee Duhet me Pagu ti se Pari qe me ke qit ne Reklame pa Lejen time Ose te Padis qe ku e kemi Cia veq ja Boj Fiuuuuuuu Ciaaaa Ndihmeee !!! Hhahahahhahahahah :tongue:
Te lutem ma perkthe pak ate siper se nuk e kuptoj...ose te therras gjumashen se vetem ajo me kupton shqip-shqip dhe e kuptoj. hahahahhahahahahahhaaa

Diana007
11-01-08, 22:24
Te lutem ma perkthe pak ate siper se nuk e kuptoj...ose te therras gjumashen se vetem ajo me kupton shqip-shqip dhe e kuptoj. hahahahhahahahahahhaaa

:biggrin: Me siguri Gjumashja enderr eshte kur po shkrun me ty aahahaaahPsUĒK kur je i lir me ardh me i rregullu floket pak :biggrin:

Diana007
11-01-08, 22:27
Te lutem ma perkthe pak ate siper se nuk e kuptoj...ose te therras gjumashen se vetem ajo me kupton shqip-shqip dhe e kuptoj. hahahahhahahahahahhaaa
:biggrin: Me siguri Gjumashja enderr eshte kur po shkrun me ty aahahaaahPsUĒK kur je i lir me ardh me i rregullu floket pak

uck_aksh
12-01-08, 09:42
:biggrin: Me siguri Gjumashja enderr eshte kur po shkrun me ty aahahaaahPsUĒK kur je i lir me ardh me i rregullu floket pak :biggrin:


prej ores 15 deri ne oren 17 dhe pastaj prej ores 23 e deri ne mengjes

BE LK
12-01-08, 10:41
:biggrin: Me siguri Gjumashja enderr eshte kur po shkrun me ty aahahaaahPsUĒK kur je i lir me ardh me i rregullu floket pak
S'ja kam idene vallahi si eshte, por ship-shqip, te thane..........!!!

Gjumashja
12-01-08, 17:16
diana dhe be lk... keni nevoje per ndihme....:tongue:

uck... sedi sa mundesh te mi ndryshosh floket e mia..:biggrin:

aLbaChiCk
12-01-08, 18:43
aLbaChiCk ka qen sod ne sallonin tim

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/nbnbnb.jpg

uck_aksh kuku sa te mir me ke bo hunden pe preki ka po shkoj hahahahaahdu me ardh sonte prap se e shtune sonte e me u rregullu prap ashtu :smile:

Sy_kaltra
12-01-08, 19:21
Sa kushton bre ketu me ba nji ndryshim fund e kry,perveq syve ?:P

uck_aksh
12-01-08, 23:23
Sa kushton bre ketu me ba nji ndryshim fund e kry,perveq syve ?:P

Sy_kaltra muaji janar esht gratis hahahahaha

uck_aksh
12-01-08, 23:33
Sa kushton bre ketu me ba nji ndryshim fund e kry,perveq syve ?:P

vetem nje ndryshim te vogel te avantarit tend

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/sykaltra.jpg

rilinda
12-01-08, 23:35
Aaaaa... flokt nuk ja paske shatirat hiē :P:D

uck_aksh
14-01-08, 00:21
vetem nje ndryshim te vogel te avantarit tend

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/sykaltra.jpg jo e bana ma zeshkane

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hhhhhhhh.jpg

uck_aksh
14-01-08, 00:22
Giovani


http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/ggg.jpg

LuLjaa
14-01-08, 00:27
uck_aksh, ky pa ngjyra ma fac po doket :D

E mu ēka mundesh mem ba aaa hehe

uck_aksh
14-01-08, 00:35
uck_aksh, ky pa ngjyra ma fac po doket :D

E mu ēka mundesh mem ba aaa hehe


duhesh me sjell foton e shohim qka mundem met ba

LuLjaa
14-01-08, 00:42
duhesh me sjell foton e shohim qka mundem met ba

Qe de kjo foto eshte, kesaj s'mundesh mi ba kurgja a.. :D

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=22029&dateline=1199834450

uck_aksh
14-01-08, 00:53
Qe de kjo foto eshte, kesaj s'mundesh mi ba kurgja a.. :D

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=22029&dateline=1199834450

esht format shum i vogel

uck_aksh
14-01-08, 00:53
Qe de kjo foto eshte, kesaj s'mundesh mi ba kurgja a.. :D

http://www.dardania.de/vb/upload/image.php?u=22029&dateline=1199834450

emrin e ksaj ne avantar a ja din kush esht

Murgesha
14-01-08, 00:55
UĒK a ke mundėsi me ma rregullu pak ftyrėn se shum e vjetėr jam ka dukem??

uck_aksh
14-01-08, 01:03
UĒK a ke mundėsi me ma rregullu pak ftyrėn se shum e vjetėr jam ka dukem??

po qysh jo oj murgesha ani per ty pa prites hahah

LuLjaa
14-01-08, 01:04
esht format shum i vogel

Ahaa nejse, hajt Murgesha vitazote ta kqyri qysh po del aj femij :D

selvija
18-01-08, 15:23
Ehhh sa mir po te kiaha mo nje maske kunder puqrrave...:redface: :wink:
http://www.amicco.de/Maske.jpg

Sy_kaltra
18-01-08, 16:24
jo e bana ma zeshkane

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/hhhhhhhh.jpg

Durt te lumshin se spom njeh askush mė hahahahah po me shkojka edhe kja ngjyr e syve mire ahhahahah

Dardan Kastrati
18-01-08, 18:57
Durt te lumshin se spom njeh askush mė hahahahah po me shkojka edhe kja ngjyr e syve mire ahhahahah
Wowwwwwwwwwwww per pak me leshoj zemra ahahahaahahahahah

Sy_kaltra
18-01-08, 19:16
Wowwwwwwwwwwww per pak me leshoj zemra ahahahaahahahahah

A kujtove qe un jam kan ne kamer ne msn a ? Hallen ta kom qit ne kamer qy :P:P qyre sa e mir jom :P

Dardan Kastrati
18-01-08, 19:23
A kujtove qe un jam kan ne kamer ne msn a ? Hallen ta kom qit ne kamer qy :P:P qyre sa e mir jom :P
AAAAAAAAAAAaaaaaa edhe qeshtu din ti aaa hajt hajt se te nxa une ty , bukuloshe moj je edhe je kan :biggrin:

uck_aksh
19-01-08, 00:56
Dardan Kastrati ndrroje avantarin ja stema e re e tifozave te kuq e zive

ky avantar i yti ka qen kur u kan Alfredi me Nanon ne Shqipri dhe Ibrahimi me Ramushin ne Kosov
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1484.gif


e tash u ndrru Bamiri me Saliun ne Shqipri dhe Sejdiu me Hashimin ne Kosov
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardancopy.jpgky esht salloni i bukuris "Te uck_aksh"

Guri i madh
19-01-08, 01:16
Dardan Kastrati ndrroje avantarin ja stema e re e tifozave te kuq e zive

ky avantar i yti ka qen kur u kan Alfredi me Nanon ne Shqipri dhe Ibrahimi me Ramushin ne Kosov
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/1484.gif


e tash u ndrru Bamiri me Saliun ne Shqipri dhe Sejdiu me Hashimin ne Kosov
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/dardancopy.jpgky esht salloni i bukuris "Te uck_aksh"ooo uqk,aksh kqyr edhe te tema antaret e forumit dardania foto selvia e ka tregue fotografin time ndreqe pak ma mir e per qmim flasim ma von ndoshta edhe versi punoni

uck_aksh
24-01-08, 01:02
breshka kur te vje me pa veten edhe e ndrron avantarin tregoje veten qe je breshk Shqiptare
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/breshka.jpg

BE LK
24-01-08, 13:11
UCK-AKSH, Nese ke nevoje per ndihmes mos te vij turp, na thuaj...!

:biggrin:


BE LK

Diana007
25-01-08, 12:00
Per te dilen du me qen gati se kam me shku ne dasem te nje antar i FD UĒK a mudesh me me bo gati a jo ???

vjeshta
25-01-08, 12:13
Uqk ,une e du vetem nje gjysem frizure ........
http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Arkza
25-01-08, 12:20
Uqk ,une e du vetem nje gjysem frizure ........
http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifVjeshta qka me te bo ty pash Zotin !! Veq me ta bo Shiun Kokrriz !!! :biggrin:

Dreni30
25-01-08, 12:25
Erdha vetem me ju thene pune e mbare se valla flixulen e kam per qefi dhe nuk dua me ndrru. hahahahahaahahahaha

Uck hiq mos me shiko se nuk ka mundesi me ma rregullu me mire. Jam i knaqur me kete flixul.

Arkza
25-01-08, 12:28
Erdha vetem me ju thene pune e mbare se valla flixulen e kam per qefi dhe nuk dua me ndrru. hahahahahaahahahaha

Uck hiq mos me shiko se nuk ka mundesi me ma rregullu me mire. Jam i knaqur me kete flixul.Upsss Dreni me fal qe po Perzihem veq e ki Gabim valla !! Avatarin e ke shume te mir veq diqka me dukesh je Sarillav shume ! Zahere Dashnia i ka Fajt , te Kisha Propuzu me Ndrru pak Ngjuren me te jeop Shehren mete mir ahhahaahhahahah ! ( pak Hajgare ) :wink:

Diana007
25-01-08, 12:30
Erdha vetem me ju thene pune e mbare se valla flixulen e kam per qefi dhe nuk dua me ndrru. hahahahahaahahahaha

Uck hiq mos me shiko se nuk ka mundesi me ma rregullu me mire. Jam i knaqur me kete flixul.

:biggrin: po si ti kam rregullu un as mos i prish me se permerk po dukesh :tongue:

vjeshta
25-01-08, 12:30
Vjeshta qka me te bo ty pash Zotin !! Veq me ta bo Shiun Kokrriz !!! :biggrin:

Hhaahahaa ,qe de ku i pata mendet edhe une !!!

Dreni30
25-01-08, 12:35
Upsss Dreni me fal qe po Perzihem veq e ki Gabim valla !! Avatarin e ke shume te mir veq diqka me dukesh je Sarillav shume ! Zahere Dashnia i ka Fajt , te Kisha Propuzu me Ndrru pak Ngjuren me te jeop Shehren mete mir ahhahaahhahahah ! ( pak Hajgare ) :wink:

Jo moj shuj se e kam pase nje frizerke te mire qy. ani se tash per vjeshte e dimer me shkon me mire kjo ngjyre, hahahahahaahahahaahahahah
Edhe ti qiko cka perzihesh ne pune te huaja. hahahahahaah ( hajgare ejjjj).

Dreni30
25-01-08, 12:36
:biggrin: po si ti kam rregullu un as mos i prish me se permerk po dukesh :tongue:

po po une u mundova me te gjete kur ti thoshe se po punon, por kot, sa here erdha nuk te kam gjet aty, po mendoj ne pune. hahahahaah

Arkza
25-01-08, 13:38
Jo moj shuj se e kam pase nje frizerke te mire qy. ani se tash per vjeshte e dimer me shkon me mire kjo ngjyre, hahahahahaahahahaahahahah
Edhe ti qiko cka perzihesh ne pune te huaja. hahahahahaah ( hajgare ejjjj).Hhahahhahah po Ngadale bre Burr i Madh bre Ngadale se mir boll je keshtu Avatar qysh po e shoh veq diqka Sarit Kreejt sdi a te ka Ra Sarillaku apo Gruja spo te len rahat hahahahahahhahahah :biggrin: veq thash Bohesh ma i mir me jek Sarillakun qyh

uck_aksh
25-01-08, 17:21
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/portrait39copy.jpg

Arkza
25-01-08, 17:25
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/portrait39copy.jpgHhahahahhahahahahah UQK Hhahahahahahahah sa Bukur valla Nime Shkova ti Boj pernjemend Floket e Kuqe hahahahahahahha shume Bukur Besa po me rrika phaaa :biggrin:

Diana007
26-01-08, 15:36
Per te dilen du me qen gati se kam me shku ne dasem te nje antar i FD UĒK a mudesh me me bo gati a jo ???

Ende nuk me njoftun se a mudem ketu me u rregullu a me dal me njdone sallon tjeter :rolleyes:

uck_aksh
27-01-08, 00:38
Ende nuk me njoftun se a mudem ketu me u rregullu a me dal me njdone sallon tjeter :rolleyes:

diana me duhet foto qka dush me rregullu
se forumin dardania qe sa e rregullova
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/Antaret-e-forumit.gif

ninnela
27-01-08, 16:09
UCKA A TI KOKE BERBER I GRAVE KTU A .......... ASI FRIZER :biggrin:

Diana007
27-01-08, 16:29
U dasht me u rregullu vet , mirpo von mbeta pa shku ne dasem tash :rolleyes: :frown:


http://img229.imageshack.us/img229/4125/portrait39copy1vm1.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Arkza
27-01-08, 17:49
U dasht me u rregullu vet , mirpo von mbeta pa shku ne dasem tash :rolleyes: :frown:


http://img229.imageshack.us/img229/4125/portrait39copy1vm1.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)Hhahahahahahahhahahahahahahahahah Diana me mire mos Shko keshtu se per Ndryshe te gjithe Ikun nga ti hahahahahahahhahahahhahhaha :biggrin:
Lere moj se Boll mir ishe qka bone keshtu hahahahahah !!!

uck_aksh
02-02-08, 00:49
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/popo.jpg

LuLjaa
02-02-08, 01:43
uck_aksh veē mu sum ke ndrru hala.. :D

SANTANA-29
02-02-08, 01:58
uck-aksh mir e ka lulja se vetem ajo ka mbet edhe une,,rregullona pak ,hahahhaha:tongue:

LuLjaa
02-02-08, 02:01
SANTANA-29 mu s'mundet se boll e mire po dokna, e ty ban pak hahahahahaa

SANTANA-29
02-02-08, 02:05
SANTANA-29 mu s'mundet se boll e mire po dokna, e ty ban pak hahahahahaa

hahahahahahahahaha,,,,po thua jo qat kapuqin te ma nreq pak se smo me rrin mir,,,,hahahhahah,,,,:tongue:

LuLjaa
02-02-08, 02:08
Ja po s'ki faj se tu paska shtramu pak hahahaaa

SANTANA-29
02-02-08, 02:11
me kishte interesuar se si ishim dukur une e lulja ne nje fotografi,,uck,,,:smile:

LuLjaa
02-02-08, 02:15
hmmm.. hajt ishalla naj ban nja, se bash kisha pas qef me pa edhe une se qysh ishum dok aty .. :)

SANTANA-29
02-02-08, 02:25
Lulja po pajtohet uck-aksh nje fotografi me lulen pagesen e boj kur te vi ne cürich,,,,:tongue:

uck_aksh
03-02-08, 00:55
Lulja po pajtohet uck-aksh nje fotografi me lulen pagesen e boj kur te vi ne cürich,,,,:tongue:


hahahahahaahaaha Santana a po don mu afru afer lules aaaaaaa hahahahahahahaha

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/santana-dhe-lulja.gif

lovely
03-02-08, 01:06
hahahahahaahaaha Santana a po don mu afru afer lules aaaaaaa hahahahahahahaha

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/santana-dhe-lulja.gif


ncncncncncncncnc, po i mequm ky djali UQK-ja... dmth nese kam nej nej me ardhe mu hyjdis tu ti???


ok

LuLjaa
03-02-08, 02:09
hahahahahaahaaha Santana a po don mu afru afer lules aaaaaaa hahahahahahahaha

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/santana-dhe-lulja.gif

hahahahahahahahahahaaa ehh bre ucka_aksh hahahahaaaa krejt ndryshe kam mendu qe e nreq keta e krejt ndryshe um dul hahahaaa po e mire edhe kjo e mire ishalla i pelqen edhe Santanes :biggrin: flm.. ty se je lodh me siguri t'kena qit pune pak :D

LaCoStA
05-02-08, 00:32
hahahahahahahahahahaaa ehh bre ucka_aksh hahahahaaaa krejt ndryshe kam mendu qe e nreq keta e krejt ndryshe um dul hahahaaa po e mire edhe kjo e mire ishalla i pelqen edhe Santanes :biggrin: flm.. ty se je lodh me siguri t'kena qit pune pak :D
Kojshike mos ta ka prisj najkush hahaha

LuLjaa
05-02-08, 02:29
Kojshike mos ta ka prisj najkush hahaha

Jo, jo ēfarti a s'pe sheh ēfar seni ka nreq uck-ja aa ahahahaa a pot doket ty? :biggrin:

LaCoStA
05-02-08, 02:38
Jo, jo ēfarti a s'pe sheh ēfar seni ka nreq uck-ja aa ahahahaa a pot doket ty? :biggrin:
Qajo me rendesi , mos met nguc kerkush !!!

uck_aksh
05-02-08, 13:39
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/LEOlogo.jpg
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/LEOlogo-1.jpg

BE LK
05-02-08, 13:51
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/LEOlogo.jpg
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/LEOlogo-1.jpg
Mua sme pelqenka fare UCK-AKSH, ka mundesi me mire photoshopi.......hahahahahaha

SANTANA-29
05-02-08, 14:48
hahahahahaahaaha Santana a po don mu afru afer lules aaaaaaa hahahahahahahaha

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/santana-dhe-lulja.gif
Ma afer me afro se shum larg me ke lan ,,,hahahahaahahah,,,uaaaaaaaa.....

uck_aksh
29-02-08, 03:27
edhe kryeparlamentarja e Shqipris erdh ne ket sallon per tu rregulluar

http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/topallindryshim.jpg

uck_aksh
21-03-08, 01:30
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/president.jpg

emine
23-03-08, 19:05
a mos i hjekni vetllah pahiri.....

rilinda
23-03-08, 19:09
a mos i hjekni vetllah pahiri.....

Aaaaa sa t'doket ksajde UĒK_AKSH-ja se llutk t'bon :biggrin:

uck_aksh
26-03-08, 15:22
a mos i hjekni vetllah pahiri.....

popo te rregullojm qe edhe veten se nje hahahahahah

emine
28-02-12, 20:02
A kini qasoje,se ja kam harru emnin

emine
28-02-12, 20:03
Aaaaa sa t'doket ksajde UĒK_AKSH-ja se llutk t'bon :biggrin:

u qyqja une sjam per izlloge ,sun rri ni vend more as 15 minuta,

LuLjaa
01-03-12, 17:16
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/santana-dhe-lulja.gif


... khuu hala koka ky sen ketu aaa .. boll mire e kish pas hujdis uck_aksh :P

Se di ku ka met tash se i kisha than edhe dicka me ba hala ma t'mire hehe