PDA

View Full Version : Po & Jo


Faqet : [1] 2 3 4 5 6

LuLjaa
09-01-08, 04:10
Te kjo Teme dot beni pyetje dhe do pergjigjeni me Po ose Jo.

A punoni?

BE LK
09-01-08, 15:26
Te kjo Teme dot beni pyetje dhe do pergjigjeni me Po ose Jo.

A punoni?
PO!


A genjeni???

Gjumashja
09-01-08, 19:49
jo...a keni probleme me rryme..?

rilinda
09-01-08, 20:12
jo...a keni probleme me rryme..?
JO (prej qė e ka marr Thaēi pushtetin :tongue:, e di qė ta kom knaq loqkėn me kėtė pėrgjigje :biggrin:)

A t'pėlqej qeveria e re?

Gjumashja
10-01-08, 12:54
Po...
a ju pelqen qeveria e re...?

Dukagjinas_i
10-01-08, 12:57
Po...
a ju pelqen qeveria e re...?
Po....deri diku !

Cili Minister s'ka vend n'qeveri ?

BE LK
10-01-08, 12:57
Po...
a ju pelqen qeveria e re...?
Jo..............................

Mendoj se ketu duhet vetem po & jo. ok!

A ju erdhi inat qe thashe jo per qeverine ... ??

Cia-Ferizaj
10-01-08, 13:04
jo

pse po fol keq per qeverin tone ti ? hahahha

Linka_pz
10-01-08, 14:34
A keni ngrene dreke ?

Arkza
10-01-08, 14:38
A keni ngrene dreke ?Po !

Ajeni Merzit Kush per mua !? :biggrin:

Linka_pz
10-01-08, 14:49
Po !

Ajeni Merzit Kush per mua !? :biggrin:


Po ...sa s`ke qene ketu !

A me respektoni mua ?

Arkza
10-01-08, 14:52
Po ...sa s`ke qene ketu !

A me respektoni mua ?
Po ......... Shumeeeeeeeeeeeeeeeee !~!!!!

Ajeni I/E Dashuruar !?

BE LK
10-01-08, 14:52
Po............ Por pse nuk ju pergjigje pyetjes time a???


A keni shku oj here ne hene..,,:rolleyes: ??????

BE LK
10-01-08, 14:53
Po ......... Shumeeeeeeeeeeeeeeeee !~!!!!

Ajeni I/E Dashuruar !?
Pjo..................hahhahahhahaahahahahhaahahahh a


Vazhdon,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Linka_pz
10-01-08, 14:54
Po ......... Shumeeeeeeeeeeeeeeeee !~!!!!

Ajeni I/E Dashuruar !?


Jo ......


a PO SHIKONI EDHE tV ??

Dukagjinas_i
10-01-08, 14:58
Po ...sa s`ke qene ketu !

A me respektoni mua ?

Po.....max.

Ti mua ?

BE LK
10-01-08, 14:58
Jo ......


a PO SHIKONI EDHE tV ??


joooooooooooooooooooo


A eshte arkeza vajze e mire....... hahhaahahahah?????

Linka_pz
10-01-08, 15:01
Po.....max.

Ti mua ?


Po sigurisht ....respektoj te gjithe !


A keni rryme ?

Dukagjinas_i
10-01-08, 15:02
ej e beme lesh kinezi..................................hhahhahaha ahhahahahahahah
PO......

A mban ore dore ?

Dukagjinas_i
10-01-08, 15:03
Po sigurisht ....respektoj te gjithe !


A keni rryme ?

Po.............

Po ju ?

Linka_pz
10-01-08, 15:04
Po.............

Po ju ?Po .......

A mbani ore dore ???

uck_aksh
10-01-08, 15:10
Po .......

A mbani ore dore ???


JO.......... se me pengon

A e perdorni cigaren??

~AmaZonA~
10-01-08, 15:12
Jo...
A keni dal me rrėshit sot?

Linka_pz
10-01-08, 15:13
JO.......... se me pengon

A e perdorni cigaren??


Jo .......


A keni punu sot ?

uck_aksh
10-01-08, 15:18
Jo .......


A keni punu sot ?

Po,,,,,,,,

A jeni i/e martuar????????

Linka_pz
10-01-08, 15:20
Po,,,,,,,,

A jeni i/e martuar????????


Jo.....

A jeni i kenaqur me jeten qe beni ??

BE LK
10-01-08, 15:22
Po,,,,,,,,

A jeni i/e martuar????????
Jooooooooooooooooooooooo.

A jeni beqar.???

BE LK
10-01-08, 15:22
Jo.....

A jeni i kenaqur me jeten qe beni ??

Po


A jeni tullac......................hahhahahaahahah?

uck_aksh
10-01-08, 15:25
Jooooooooooooooooooooooo.

A jeni beqar.???

jo--------beqar jam kan para 13 vjete hahahahahahah


a keni respekt ndaj antarit te FD uck_aksh?? hahahahahhahaha

BE LK
10-01-08, 15:26
jo--------beqar jam kan para 13 vjete hahahahahahah


a keni respekt ndaj antarit te FD uck_aksh?? hahahahahhahaha
Po..................kam.......................sedi .......pse................por kam.A keni vizituar ndonjehere kinen.???

uck_aksh
10-01-08, 15:40
Po..................kam.......................sedi .......pse................por kam.A keni vizituar ndonjehere kinen.???

po me internet hahahahhahah


a e din ku i bje fshati Medvec ??????????????????

BE LK
10-01-08, 15:42
po me internet hahahahhahah


a e din ku i bje fshati Medvec ??????????????????
Po ................e kam degjuar ne TV. Presheva, medveca dhe bujanovci...... hahahahahahahahahhhahahahahahhahahahahahahahah


A e din ku bie Kamza???

uck_aksh
10-01-08, 15:45
Po ................e kam degjuar ne TV. Presheva, medveca dhe bujanovci...... hahahahahahahahahhhahahahahahhahahahahahahahah


A e din ku bie Kamza???
po Kamza ėshtė njė rrethinė e Tiranes me afėrisht 60'000 banorė


a esht e vertet????????????

BE LK
10-01-08, 15:56
po Kamza ėshtė njė rrethinė e Tiranes me afėrisht 60'000 banorė


a esht e vertet????????????
Po...................................hahahahhahhah ahahahahahahahahhaA perdorni Linux???

mentor*
12-01-08, 00:27
Po...................................hahahahhahhah ahahahahahahahahhaA perdorni Linux???

jo ....................sedi qka eshte linux

ake qen najhere ne puff?

Gjumashja
12-01-08, 08:23
jo...a keni fjet mjaft spt..?

selvija
12-01-08, 10:02
PO...

A dini cilin qytet gjindet ura e gurit..???

BE LK
12-01-08, 10:13
PO...

A dini cilin qytet gjindet ura e gurit..???
Po...............Ne tirane..........ura e tabakeve..............hahhahah......

Ps: PrizerenA e dini ku ndodhet Vorri i bomit...???

selvija
12-01-08, 10:18
Nejse paske edhe tjara ura ok..

JO

a Dini..cilin vend eshte tyrba e sulltan Muratit..??

BE LK
12-01-08, 10:22
Nejse paske edhe tjara ura ok..

JO

a Dini..cilin vend eshte tyrba e sulltan Muratit..??
Jo.......................Se sme duhet


A e dine ku ne cilin qytet banoj une...???

selvija
12-01-08, 10:33
Jo.......................Se sme duhet


A e dine ku ne cilin qytet banoj une...???JO

Ti qytetin tim..??

BE LK
12-01-08, 10:40
Pjo.......................:rolleyes:


A e dini kush eshte qyteti me i bukur shqipetar...??

rilinda
12-01-08, 12:01
POOOOO...

A ta "rrok" matematikėn?

BE LK
12-01-08, 12:05
POOOOO...

A ta "rrok" matematikėn?
Po.....


A keni vizituar ndonje here tiranen..??

rilinda
12-01-08, 12:10
Po.

E ti Prizrenin?

BE LK
12-01-08, 12:12
Po.

E ti Prizrenin?
Joooooooooo....!
A do shpallet pavaresia ne Shkurt.???

Cia-Ferizaj
12-01-08, 14:21
Joooooooooo....!
A do shpallet pavaresia ne Shkurt.???

joooooooo

a do te shpallet pavaresia ne mars ?

BE LK
12-01-08, 14:22
joooooooo

a do te shpallet pavaresia ne mars ?
Pjo.......................!!!


A keni deshire me shku njehere ne kine...............???!

Cia-Ferizaj
12-01-08, 14:23
joooooo

a ki qef me lu ftubolll ?

BE LK
12-01-08, 14:27
joooooo

a ki qef me lu ftubolll ?
Po............shume biles...!!


A e keni pare ndonjehere fatos lubonjen....??

Cia-Ferizaj
12-01-08, 14:29
jooooooo

a e njeh xhejms cameroon

BE LK
12-01-08, 14:33
jooooooo

a e njeh xhejms cameroon
Pjo........................!!!A e keni pare ndonjehere ne enderr moderatorin qe te ka fshi postet..........!!????

Cia-Ferizaj
12-01-08, 14:34
jooooo edhe boll merak pom jete

a ki qef me ti fshi postimet ?

BE LK
12-01-08, 14:36
jooooo edhe boll merak pom jete

a ki qef me ti fshi postimet ?
Jooooooooooo.........ker me fshijn postet qimet e flokeve me ngrihen perpjete..........hahhaahahahaha (shaka)A mendoni se ju si cia duhet te shkoni me FBI. se eshte me mire....??

Cia-Ferizaj
12-01-08, 14:41
jo se lacosten e kam ne FBi

a mendon se une jam ne CIA

ninnela
12-01-08, 15:30
JO MORE CFARTI SKA SHANSA :biggrin:

A ME NJEH MU ?......

Cia-Ferizaj
12-01-08, 15:34
jo vallaa

ti a me njeh mu

SANTANA-29
12-01-08, 15:38
Policin kush se nje

po ti mua....??????

ninnela
12-01-08, 15:39
ncuk asnjonin

a kallxomni a mdoni ju te dyt mu :biggrin:

SANTANA-29
12-01-08, 15:42
Vetem syrin tend,,,,hahahahahha:tongue:

po ti neve............??????

ninnela
12-01-08, 15:44
vetem avatarin tend ahahhahahaha

a me ki shoqe bre dreq :biggrin:

Cia-Ferizaj
12-01-08, 15:48
po ninnela se harrovaaaa hahahahah


ti a mdon mue ..?

SANTANA-29
12-01-08, 15:51
ty po shoki ,,:biggrin:

por ate nalt ma shum,,syrin qe pe livrit shum,:tongue:

Cia-Ferizaj
12-01-08, 15:52
a e don ninnelen ?....................

Gjumashja
12-01-08, 17:11
po....a shikon fimla vizatimor....?

Sy_kaltra
12-01-08, 19:16
Po gjdo mengjes tek Beng Beng tomi & jery hahahaha

A e pelqen Sibel Can-in ?:P

Gjumashja
13-01-08, 10:42
joa te pelqen gjuha frenge...?

Cia-Ferizaj
13-01-08, 10:49
po por sdi hiq

a te pelqeu kafeja ime ?

Gjumashja
13-01-08, 10:50
po.a do te punosh sot...?

Cia-Ferizaj
13-01-08, 10:51
jo

a ki qef me fjet hala ?

Gjumashja
13-01-08, 10:58
po.a te pelqejn prodhiemt vendore..?

Cia-Ferizaj
13-01-08, 10:59
jo fort .pak

pse ti rrin veq fjetun

selvija
13-01-08, 11:20
PO..pse jam pak edhe gjumashe,,,

A pe ndonje nederr..??

Cia-Ferizaj
13-01-08, 11:23
po e pash njo por te shkurt


ti a pushove hiq ?

selvija
13-01-08, 11:36
Jo kam nejte deri mengjes me nje film

Ti a po halitesh sot hiq..?

Cia-Ferizaj
13-01-08, 11:39
valla jo fort....


ti a je nform mu halit ? hahah

Arkza
13-01-08, 11:41
valla jo fort....


ti a je nform mu halit ? hahahPo & Jo !!! hahahahhahah

A eshte Kush mu Rreh me mua sot se Kokna pa Gjum e spo muj me njet hiq !!! :biggrin:

Cia-Ferizaj
13-01-08, 11:43
kuku........sguxoj me rreh me ty valla


pse pa gjum ?

Arkza
13-01-08, 11:45
kuku........sguxoj me rreh me ty valla


pse pa gjum ?Pse kemi past Manifestime Famljare kam Njet shume Phiiiiiiiiiiii jam Lodhe oooooooo :eek:A Keni Kry Punet qe Jeni hi kaq Hret ne F/D !?

Cia-Ferizaj
13-01-08, 12:58
smirrem une me kesi sene

a po shkon me tat (fjete) tash a

Dardan Kastrati
13-01-08, 13:18
JO more se nuk eshte koha me fjete tani ..

Pse ti ske fjet hiq naten a ?

Cia-Ferizaj
13-01-08, 13:26
valla une po

arkza ish pa gjum mdoket apo ?

Arkza
13-01-08, 14:49
Po Valla pa Gjum !!:mad:

A keni Qef tash me shku nja Darsum !?

Cia-Ferizaj
13-01-08, 14:53
jo se jam merzitshem diqka

ti a ki qef ?

Arkza
13-01-08, 15:05
Po me Pleqnjen tash Darsmat qe po bohen neper Lokale !

Qka u bone Nervoz !?

Gjumashja
13-01-08, 17:10
jo..a ju pelqen e diela...:tongue: ..?

LuLjaa
13-01-08, 17:57
Po

Ty a te pelqen dita e Xhuma ( E Premtja ) :P

Cia-Ferizaj
13-01-08, 17:59
po se nferizaj kersh shkon

ti a ki qef me nejt naten qut ?

LuLjaa
13-01-08, 18:19
Po

A t'pelqen gurbeti?

Cia-Ferizaj
13-01-08, 20:08
shummm po valla

a rrnon ti ne Ks ?

LuLjaa
14-01-08, 00:25
Po

Ti mos rrnon jasht Ks.. ?

Cia-Ferizaj
14-01-08, 10:11
jo mor cfarti

ti qe vjen a ki qef me vallezu ?

ninnela
14-01-08, 10:15
po tybe si teta gjyli n'kanaxheq :biggrin:

a ki qef ti me kcy bashke me mu ?........ heehehe

Cia-Ferizaj
14-01-08, 10:20
besoj se po

a mun dole oj ninnela ?

mentor*
16-01-08, 23:41
a edin ku gjindet Harilaqi?

ninnela
18-01-08, 13:54
ncuk

mos je ti prej qati hariulaqi a ? :biggrin:

selvija
18-01-08, 15:09
Jo...

mos te mundon diqka..??

Dardan Kastrati
18-01-08, 15:12
Po .... shpina po me kruhet ..

A doni kafe ????

Sy_kaltra
18-01-08, 15:13
Hhahahahhahahahahahahahahahhahahahhaaaaaa

Cia-Ferizaj
19-01-08, 16:14
a don me te ngjesh ?

mentor*
20-01-08, 01:09
po........................

eti...................

Gjumashja
20-01-08, 19:19
jo...a po shikon tv...?

Prishtinasja_
20-01-08, 23:44
JO ! ( deri pak pare shikova RTL) :biggrin:

Keni me punua neser ?

Gjumashja
21-01-08, 14:31
jo..a po ju pelqen dite sot...?

BE LK
21-01-08, 16:13
jo..a po ju pelqen dite sot...?
Po................

A keni shku ne pune dje................??

Prishtinasja_
21-01-08, 16:18
JO ! :biggrin:

A i hani shume cokollatat ? :biggrin:

BE LK
21-01-08, 16:20
JO ! :biggrin:

A i hani shume cokollatat ? :biggrin:
Po.........

S'te pyeta ty se e kuptova qe skidhe qene ne pune dje.... hhahahahah


A i hani shume Brumerat...??

Prishtinasja_
21-01-08, 16:25
Jo...shume :rolleyes:

(U pergjigja..ashtu si ke rradha de :biggrin:)

Ke takuar ndokend nga forumi LIVE ? :smile:

BE LK
21-01-08, 16:31
Jo...shume :rolleyes:

(U pergjigja..ashtu si ke rradha de :biggrin:)

Ke takuar ndokend nga forumi LIVE ? :smile:
Jo..........................Vetem koleget qe i kam takuar dhe jane anetarete ketij forumi... por te tjere jo.

A me keni pare ndonjehere mua......??? Ne TV, doja me thene..............???http://dardania.de/vb/upload/images/smilies/biggrin.gif

Prishtinasja_
21-01-08, 16:50
JO...:tongue: Vetem nje foto tenden ketu qe e ke pasur ne avatar..!

Punoni?

BE LK
21-01-08, 17:02
JO...:tongue: Vetem nje foto tenden ketu qe e ke pasur ne avatar..!

Punoni?
po........................shume biles

pse kush ta tha se nuk ka qene fotoja e komshise..........hahahahhhahahhaahahaha

A rrini ....:D ???

Prishtinasja_
21-01-08, 17:04
po........................shume biles

pse kush ta tha se nuk ka qene fotoja e komshise..........hahahahhhahahhaahahaha

A rrini ....:D ???

JO...:tongue: ( po besa mire ke...mos ndoshta..ashtu eshte hahhahah:tongue: Shaka!) :smile:

Jeton jasht shqiperis ?

BE LK
21-01-08, 19:17
JO...:tongue: ( po besa mire ke...mos ndoshta..ashtu eshte hahhahah:tongue: Shaka!) :smile:

Jeton jasht shqiperis ?
jo....................jetoj ne shqipni.................


Jetoni ne gjermani...??

luckyman
21-01-08, 20:16
JO!

a jeni dembel (pertac)!!!!!!!

ssara
21-01-08, 20:26
JO!

a jeni dembel (pertac)!!!!!!!

jo

...urreni dikend...

luckyman
21-01-08, 20:36
jo

...urreni dikend...JO!

a dini me qit flija :biggrin:

ssara
21-01-08, 20:37
JO!

a dini me qit flija :biggrin:

po


a keni ngrene ma frik fli...hahahah

lovely
21-01-08, 20:40
po


a keni ngrene ma frik fli...hahahah
jo..... moti valla...

a e doni vallezimin???

luckyman
21-01-08, 20:49
jo..... moti valla...

a e doni vallezimin???PO,sidomos ēa ēa ēa. :wink:

a jane te hollat (paret) gjithqka per ju?!

ssara
21-01-08, 20:51
PO,sidomos ēa ēa ēa. :wink:

a jane te hollat (paret) gjithqka per ju?!

jo


e per ju.....................

lovely
21-01-08, 20:52
jo


e per ju.....................jo...

a eshte suksesi me i rendesishmi ne jete per ju????

shpresaaaa
26-03-08, 17:03
A jetoniiiiiii per me vdek......????????

gertaa
28-03-08, 19:48
po

a asht mire pas pare a shoqni te mire

Albaner
07-04-08, 01:33
Po


a'te don aj/ajo ty..

rafet llapjani
07-04-08, 09:01
Jooooooo


Ke dashuriqk? hahahahah

Breshka
08-04-08, 19:33
Jo......:S

A e pin cigaren ??

ZeShKaNee
08-04-08, 19:41
Po........


Po ju a e pini ?

Prishtinasja_
08-04-08, 19:46
Jo !

A e konsumoni alkoholin ?

Breshka
08-04-08, 19:52
Jo................

ju e konsumoni alkoholin????

ZeShKaNee
08-04-08, 19:54
JO.........


A keni dal sot ne qender ?

Buqja_ch
09-04-08, 11:58
JO

bie shi sot te ju ........???

ssara
09-04-08, 12:00
JO

bie shi sot te ju ........???


jo

jeni ne disponim sot

Buqja_ch
09-04-08, 12:03
jo

jeni ne disponim sotJo

jeni duke ndégju muzik ....

ssara
09-04-08, 12:05
Jo

jeni duke ndégju muzik ....

jo per momentin

keni pi kafe sot ne forum..

Buqja_ch
09-04-08, 12:12
jo per momentin

keni pi kafe sot ne forum..JO ......... ahhahha

po ti ke pi ...........

ssara
09-04-08, 12:15
JO ......... ahhahha

po ti ke pi ...........


jo...pak me heret erdha

a po ma qet ni kafe apo ta qes....hahah

Buqja_ch
09-04-08, 12:17
jo...pak me heret erdha

a po ma qet ni kafe apo ta qes....hahahPo ...eja

je né shpi .........

ssara
09-04-08, 12:19
Po ...eja

je né shpi .........

po

e pin duhanin....

Buqja_ch
09-04-08, 12:27
po

e pin duhanin....JO

po ti ..............

BE LK
09-04-08, 14:11
JO

po ti ..............
JO......


A hani buk...!??!

Preshevar
09-04-08, 16:32
JO......


A hani buk...!??!

Jo,,,, :tongue: :A

A ju ndodhė te pini edhe ujė nga nje here ?? :frown:

Prishtinasja_
09-04-08, 17:30
Po !

E preferoni Latte Macchiatto ? :biggrin:

Preshevar
09-04-08, 18:43
Po, shum bile,:biggrin:


Jeni komsumues te drogave te lehta si duhani :tongue:

Prishtinasja_
09-04-08, 21:34
Jo ! :smile:

Keni femije ?:biggrin:

Breshka
09-04-08, 21:38
PO..........................NJI EKIP FUDBOLLI EDHE TRE REZERV AGAGAHHAHHAHAA

PO JU KENI MA SHUM FMI......................hehehhhehhhehe

Prishtinasja_
09-04-08, 21:46
JO ! (S'kam fare :biggrin:)

Jeni tip negativ.:::?:tongue:

Preshevar
10-04-08, 07:35
Jo, veqse Nga nje here mrrollem per pik qefit :biggrin:


A dini mu mrroll ? :redface: :tongue:

ZeShKaNee
10-04-08, 10:31
Po.....


Aju pelqen vetja?

Preshevar
10-04-08, 11:02
Po,... edhe vetja si mos t'me pelqeje :tongue:


A tentoni per t'fituar ?

Buqja_ch
10-04-08, 11:08
JO


qfar kohe keni ju sot

Preshevar
10-04-08, 11:12
Po dėgjo Buqe, :rolleyes: koha eshte me shi, si n'Basel ! :biggrin:

A keni provuar te luani neper shi sa po ishit femij ?

Buqja_ch
10-04-08, 11:22
Po dėgjo Buqe, :rolleyes: koha eshte me shi, si n'Basel ! :biggrin:

A keni provuar te luani neper shi sa po ishit femij ?


PO ..... ani mendonim na rrit shiu me shpejt ,,uné jam né ZH

jeni né pun tash .......

Preshevar
10-04-08, 11:24
Po,... :)


A Xuki qenka ne BS a ?

Buqja_ch
10-04-08, 12:15
PO .......... Xuki ahhaha

Ka mundsi se mun me bé gabime né vend té punes ????

BE LK
10-04-08, 15:00
PO .......... Xuki ahhaha

Ka mundsi se mun me bé gabime né vend té punes ????
PO (e madhe e shtypit ) Gabimet jane njerezore....!


A punoni diten e Shtune..!?

mentor*
13-04-08, 10:05
po ........

keni femij

LuLjaa
16-04-08, 01:19
Jo ... ( s'jam e martune )

Je i/e knaqur me shoqerin qe keni?

BE LK
16-04-08, 10:32
Jo ... ( s'jam e martune )

Je i/e knaqur me shoqerin qe keni?
Po, per derisa i mbaj shoke dhe shoqerohem me ta...!

A keni vizituar ndonjehere qytetin katastrofal te tiranes..!? ..hahahhahahhahahahahaha

°Avan_Turist°
16-04-08, 12:12
Po, per derisa i mbaj shoke dhe shoqerohem me ta...!

A keni vizituar ndonjehere qytetin katastrofal te tiranes..!? ..hahahhahahhahahahahaha
PO

Po Krujen keni vizituar?

LuLjaa
18-04-08, 00:07
Jo ...

Jeni i/e Dashuruar?

Atea
18-04-08, 07:54
joooooooo.................
keni qene ndonjehere ne Paris?

Diva
20-04-08, 09:52
Jo skam qen por e kam ne list te udhetimit .

a besoni shum ne shoqeri?

Adina-R.Ks
20-04-08, 09:59
Jo skam qen por e kam ne list te udhetimit .

a besoni shum ne shoqeri?

Jo ne tersi se shoqeria eshte e gjere!...

Do beni ndonje vizit sot?.

Prishtinasja_
20-04-08, 17:10
Po ! (Isha me heret te axha ) :biggrin:

Po juve, ju ka "gjujt" nena ndonjehere me papuqe...?:tongue:

jadore
20-04-08, 17:32
Po ! (Isha me heret te axha ) :biggrin:

Po juve, ju ka "gjujt" nena ndonjehere me papuqe...?:tongue:

jo kurr..
( nuk ishte deri ne ate shkall ofenduese , dhe injorante ,dinte qe krijesa te saj jemi , edhe pse shuplaka ne fetyre boll kam ''honger")

..do te dilni sonte ne mbremje ..!!

°Avan_Turist°
22-04-08, 11:08
jo kurr..
( nuk ishte deri ne ate shkall ofenduese , dhe injorante ,dinte qe krijesa te saj jemi , edhe pse shuplaka ne fetyre boll kam ''honger")

..do te dilni sonte ne mbremje ..!!

JO....diteve te punes eshte veshtire...te planifikohet per mbremje.


A jeni ne mardhenie pune?

Prishtinasja_
22-04-08, 11:41
PO !

Po ju ? .....................

°Avan_Turist°
22-04-08, 11:44
PO !

Po ju ? .....................

PO

Ju pelqen puna qe e punoni....?

jadore
22-04-08, 18:23
PO

Ju pelqen puna qe e punoni....?

..gjyhnah te ankohet per kohen .. sjell respekt te veqante ,njohje mes njerzve dhe fitim marremendes ..prap them per kohen ..

vazhdon pytja e njejte ...!!

°Avan_Turist°
22-04-08, 18:34
..gjyhnah te ankohet per kohen .. sjell respekt te veqante ,njohje mes njerzve dhe fitim marremendes ..prap them per kohen ..

vazhdon pytja e njejte ...!!

PO...... edhe une ankohem per orarin e kohes....se perndryshe gjith eshte OK...mjafton se jam cdo dite ne komunikim me njerez se shtresave te ndryshme......dhe rralle her me ndodh qe te urrej si profesion.

A do te kishe pas deshire te nderroje punen me ndonje pune (profesion) tjeter nese ju jepej mundesia?

jadore
22-04-08, 18:37
PO...... edhe une ankohem per orarin e kohes....se perndryshe gjith eshte OK...mjafton se jam cdo dite ne komunikim me njerez se shtresave te ndryshme......dhe rralle her me ndodh qe te urrej si profesion.

A do te kishe pas deshire te nderroje punen me ndonje pune (profesion) tjeter nese ju jepej mundesia?

.. ne rastin e pare qe do me ipej mundesija ...
.. nuk eshte branzhi i imi profesional ajo qe bej ..

pason pytja e njejte ..

°Avan_Turist°
22-04-08, 20:56
.. ne rastin e pare qe do me ipej mundesija ...
.. nuk eshte branzhi i imi profesional ajo qe bej ..

pason pytja e njejte ..

JO .... njeher pernjeher se kam ndermend...!

A e pritni kohen e pauzes gjat orarit te punes me padurim?:biggrin:

LuLjaa
23-04-08, 23:37
Po more qysh jo :D pauz kam gjithe une kur tum teket marr hihi

A pot rrihet allahile?

Jana
24-04-08, 00:25
Jo....

E ty a pet rrihet.....

LuLjaa
24-04-08, 00:28
Po ..

A pot pelqen FD?

Jana
24-04-08, 00:32
Po shuuum...

A po te merr gjumi....

LuLjaa
24-04-08, 00:33
Jo hiq ..

E ty a pot merr?

Jana
24-04-08, 00:37
Po pak...

A je vetem....

LuLjaa
24-04-08, 00:38
Per momentin po ne dhome po mendoj.

Jeton jasht Ks...

Jana
24-04-08, 00:44
Jo jo ne KS...edhe naj dit....
E ti....

LuLjaa
24-04-08, 00:52
Po, edhe une ne Ks.. edhe shume dit e gjithe um doket haha

A punon?

Jana
24-04-08, 00:58
Jo.....

E ti a punon...

°Avan_Turist°
24-04-08, 19:09
PO....!

A ju merzitet te punoni?

LuLjaa
26-04-08, 16:44
Jo ..

A jeni lodh sot?

°Avan_Turist°
26-04-08, 16:45
Jo ..

A jeni lodh sot?

PO.....duke shetit:tongue:

A lodheni duke shetit...........?

LuLjaa
26-04-08, 16:50
M'varet se qysh t'eci :D

Ani a pot rrihet pra?

°Avan_Turist°
26-04-08, 16:52
PO.....

A ju pihet diēka pėr momentin?

Gjumashja
26-04-08, 17:05
joA do te flesh neser deri vone..?

°Avan_Turist°
26-04-08, 17:06
Jo....


A do shetitni gjat ketij wikendi..?

Gjumashja
26-04-08, 17:08
po..jeni i martuar?

Jana
26-04-08, 17:12
Jo.....

Jeni stundent/te..........

°Avan_Turist°
26-04-08, 17:45
Jo

A ju mėrzitet tė shkruani?

Prishtinasja_
27-04-08, 17:43
Jo !

Keni ngrene darke ?

ssara
27-04-08, 17:50
Jo !

Keni ngrene darke ?

po....


punoni neser.......................

Prishtinasja_
27-04-08, 18:51
Po....:rolleyes:

A dini me vallezua Roch 'n' Roll ? :tongue::biggrin:

°Avan_Turist°
27-04-08, 19:29
Po....

A dini me vallezua Roch 'n' Roll ? :tongue::biggrin:
PO....:tongue: A luhet si SHOTA?:biggrin:hahahah

A ju pėlqen vallja SHOTA?

Prishtinasja_
27-04-08, 19:33
Po ! :smile:

Jeni i/e antarsuar edhe ne nje forum tjeter ?

°Avan_Turist°
27-04-08, 19:39
Po ! :smile:

Jeni i/e antarsuar edhe ne nje forum tjeter ?

PO.....de disa faqe...duhet patjetėr tė rregjistrohesh tė lexosh dicka:tongue:

A besoni se nė forum pėrveq argėtimit mund edhe tė diplomoj njeri ( Forumatologjinė):biggrin:?

Prishtinasja_
28-04-08, 19:18
:tongue: Ndoshta...ka edhe asi ! :tongue:

Nervozoheni shpejt ?

LuLjaa
04-05-08, 00:29
Joo ...

Ti a nervozohesh nimee shpejt ama?

°Avan_Turist°
04-05-08, 00:34
Joo ...

Ti a nervozohesh nimee shpejt ama?

Nėse e pyet Prishtinasen....PO e madhe:biggrin:...e unė jo..e vogėl!

E pyete Prishtinasen apo?

LuLjaa
04-05-08, 00:36
Jo .. Pyetja eshte kush t'vjen mas teje :)

A e morre vesh :D

°Avan_Turist°
04-05-08, 00:45
Po :D

A njihemi na dy?:biggrin:

LuLjaa
04-05-08, 00:50
Jo ..

Pse ti pom njeh mu a? :D

°Avan_Turist°
04-05-08, 01:01
Jo ..

Pse ti pom njeh mu a? :D

Jo....

A duhet tė njihemi? ;D

LuLjaa
04-05-08, 01:02
S'dii :D

A po ki qef mu njoft a? :D

°Avan_Turist°
04-05-08, 01:07
S'dii :D

A po ki qef mu njoft a? :D

Pse s'di.....thuaj si unė qė them PO :biggrin: jo..kėtu veq kėshtu mundesh...e jo (di...s'di ) hahahahahaA e kuptove pėrgjigjen?:D

LuLjaa
04-05-08, 01:12
aha .. :D ( qeshtu a ban me than hahahaha )

A e kupton ti kete fjalen " aha "? :D

°Avan_Turist°
04-05-08, 01:17
aha .. :D ( qeshtu a ban me than hahahaha )

A e kupton ti kete fjalen " aha "? :D


PO ;D

A e pėrdorni shprehjen ncuk? :)

LuLjaa
04-05-08, 01:18
Poee .. ma shume ncuk se sa Jo :D

O ti a pot merr gjumi ty mor?

°Avan_Turist°
04-05-08, 11:32
Poee .. ma shume ncuk se sa Jo :D

O ti a pot merr gjumi ty mor?


Jo- :D


A ėshtė dikush ksajde?

Arkza
04-05-08, 11:34
Po !
A te ka marre malli hiq per mue !? :redface:

°Avan_Turist°
04-05-08, 11:37
Po !
A te ka marre malli hiq per mue !? :redface:

Po. :D


A do tė shkruash edhe njėher me "Redface":rolleyes::biggrin:

Arkza
04-05-08, 11:39
Po. :D


A do tė shkruash edhe njėher me "Redface":rolleyes::biggrin: Qka eshte Redface !? e din ti s'kam aq Shkolle :tongue:

°Avan_Turist°
04-05-08, 11:40
Qka eshte Redface !? e din ti s'kam aq Shkolle :tongue:

PO...mė pate thėnė vet...se veq je me Univerzitet :D

(:redface:) - Redface........e kuptove tani? :biggrin:

Arkza
04-05-08, 12:05
PO...mė pate thėnė vet...se veq je me Univerzitet :D

(:redface:) - Redface........e kuptove tani? :biggrin:Jo Tyben tu ka perzi ty me Tjtre kon , ski faj se fort ti pshtjell me gjithekon e tu kan bo shume se nuckk kurr skam than une keshtu !!!!
Po poo tash e Kuptova se qka d.m.th !
Po Tyben apet te boj veq tash spo bojka sepse kjo faqe e mallkum spo mojka mir diqka !

A do me marre nje vendim te Sinqert me i kallxu Njanes te Verteten !?

P/S E din ti se qka o fjala !

°Avan_Turist°
04-05-08, 12:16
Jo Tyben tu ka perzi ty me Tjtre kon , ski faj se fort ti pshtjell me gjithekon e tu kan bo shume se nuckk kurr skam than une keshtu !!!!
Po poo tash e Kuptova se qka d.m.th !
Po Tyben apet te boj veq tash spo bojka sepse kjo faqe e mallkum spo mojka mir diqka !

A do me marre nje vendim te Sinqert me i kallxu Njanes te Verteten !?

P/S E din ti se qka o fjala !


Po...po ...hahahaha si nuk e di ku ėshtė fjala...!


Ju keni vendos tė bėheni ndėrmjetsuese.....!:biggrin:

Arkza
04-05-08, 13:22
Po...po ...hahahaha si nuk e di ku ėshtė fjala...!


Ju keni vendos tė bėheni ndėrmjetsuese.....!:biggrin:Po kam Vendos!
Sepse nuk ishti ju deri tani ketu dhe tani je duhet te folshe ose i qes Kopjet te gjitha se qfare ke than ti dhe ajo P.... Lidhje me S... shume mir e dini !

Pra a je i gatshum me ja than asaj te Verteten !?

°Avan_Turist°
04-05-08, 13:29
Po kam Vendos!
Sepse nuk ishti ju deri tani ketu dhe tani je duhet te folshe ose i qes Kopjet te gjitha se qfare ke than ti dhe ajo P.... Lidhje me S... shume mir e dini !

Pra a je i gatshum me ja than asaj te Verteten !?


Po...moj qysh jo....:biggrin:


A bon me e kshyr ti punėn tėnde....?:wink:

Arkza
04-05-08, 14:00
Po...moj qysh jo....:biggrin:


A bon me e kshyr ti punėn tėnde....?:wink:Jo !
A bon ti mos mu bo Dy-Ftyresh sikur ajo !? Ose thuje ose doti gjest te gjitha Kopjet !?

LuLjaa
07-05-08, 15:18
Jaa kurr s'bana mos ta nin :P

brrrrr ..

A i han pitet?

LABI
07-05-08, 15:39
Po

Nuk ju pelqejn intrigat ? :rolleyes:

°Avan_Turist°
07-05-08, 15:50
Jo !
A bon ti mos mu bo Dy-Ftyresh sikur ajo !? Ose thuje ose doti gjest te gjitha Kopjet !?


Ha hahah JO...moj..qy,,edhe muhalife paske filluar tė na tregosh kėtu a!!!:biggrin: ēfarė shtypje....(erpressung)!!!!! nc,,nc,,nc

A i mėsoni "LIBRAT" pėrmendsh apo ...?

LuLjaa
08-05-08, 14:30
Jo ... se s'kam tru shume :D ( erdha me lu pak ) hihi

A m'don? :D

Dukagjinas_i
08-05-08, 14:32
Jo ... se s'kam tru shume :D ( erdha me lu pak ) hihi

A m'don? :D

:confused: :biggrin: Po !

a kaluat mire sot ?

LuLjaa
08-05-08, 14:34
Hahaha lumja une :D Po mire kalum pe shtyj dyqysh..

A u merzite per mu? :D

Dukagjinas_i
08-05-08, 14:36
Po
A t'mori malli ?

LuLjaa
08-05-08, 14:40
Po .. :D a pe sheh s'mujta me nejt pa ardh prap

A t'pelqen Ferizaji?

Dukagjinas_i
08-05-08, 14:44
Po....se ka vajzat e hjeshme :))

A jeton n'Ferizaj ?

LuLjaa
08-05-08, 14:46
Po ...

Ti a jeton n'Peje bash?

Dukagjinas_i
08-05-08, 14:50
Jo , n'Prishtine jetoj :))

vendlindjen e don ?

LuLjaa
08-05-08, 14:53
Poo shume ...

Ti a e don, se e paske ndrru?

Dukagjinas_i
08-05-08, 14:56
Po shume ,,,,perkohsisht jam ketu !

A je qik e shpise ? :)))

LuLjaa
08-05-08, 15:00
Po ..

A ke kry fakultetin?

Dukagjinas_i
08-05-08, 15:03
Po,,,,,

Ake kry fakultet ?

LuLjaa
08-05-08, 15:05
Jo .. :S

A je i knaqur me shoqerin qe keni?

Dukagjinas_i
08-05-08, 15:08
Po.....Virtuale :)

Pranon pershendetjet e mija ?

LuLjaa
08-05-08, 15:10
Po,, pse jo gjithashtu edhe per ty.

A ke qef me fjet shume?

Jana
08-05-08, 18:53
PO valla edhe flej shum shum.........

Ke deshir me dal..............

°Avan_Turist°
08-05-08, 18:55
Po.....-jasht mendove:biggrin:


A keni vap?!:wink:

Jana
08-05-08, 19:04
Jo......

A je lodh sot.............

°Avan_Turist°
08-05-08, 19:08
PO....

A jeni nė mardhėnie pune?

Jana
08-05-08, 19:09
Jo...............

E ju a punoni.............

°Avan_Turist°
08-05-08, 19:11
Jo...............

E ju a punoni.............

Po.


A ju vjen mėrzi pa punė?

Jana
08-05-08, 19:12
Po.


A ju vjen mėrzi pa punė?

Po shum...........

Qka punoni............

°Avan_Turist°
08-05-08, 20:07
Po shum...........

Qka punoni............

Po... po punojm ēfarė tė na japin...veq punė:biggrin:


A mendoni se ka me u bo mirė?

LuLjaa
09-05-08, 14:42
Me emer t'zotit, qysh jo. :))

A je lodh bre?

Dukagjinas_i
09-05-08, 14:43
Jo

E ti a u lodhe ?

LuLjaa
09-05-08, 14:44
Po,, boll :(

Ani dmth edhe pot rrihet masi s'je lodh? hehe

Dukagjinas_i
09-05-08, 14:46
Jo,,,se spo kam kohe me u lodhe :))

A keni ngrene dreken ?