PDA

View Full Version : 3...2..1. Meins dhe Pėrvojat nė eBay


AuRoNi
15-01-08, 21:23
Shqiptarėt janė njė popull i gjindshėm, jemi pak, por jemi gjithėkah!
Sa jemi nė eBay prezent ?
Nuk kėrkoj tė dijė emrat, edhe pse atje poashtu me nofka, por ajo qė dua ta dijė ėshtė ēfar mendoni pėr kėtė web faqe biznesi.
Shumėkush nga Ebay ėshtė pasuruar, por shum kujt edhe i ka ndodhur tė mashtohet.
Thjesht pėr tė gjithė, eBay dhe shqiptarėt, sepse eBay ėshtė i shtrir nė gjithė botėn thujase.

Prishtinasja_
22-01-08, 15:06
Nuk jam antarsuar fare ne eBay ! Nuk e preferoj....!

^katunari^
22-01-08, 15:11
Po more qysh jo, krejt hajvanatin qaty e blej edhe e shes:biggrin:

Prishtinasja_
22-01-08, 15:17
Po more qysh jo, krejt hajvanatin qaty e blej edhe e shes:biggrin:

hhahhahaha...........:tongue:

DEA
22-01-08, 17:04
Po jam e antaresuar , 3 her kam ble ne e-bay dhe nga te 3 herat jam da “2 here e knaqne, njeher me ka ardhe vetem berllog po nejse ska qene edhe aq e shtrenjt, keshtu qe se kam ba te madhe!!