PDA

View Full Version : Intuita


Murgesha
12-01-05, 14:14
E nderuar shpresoj se do tė gjeni mė tepėr kohė tė jeni nė mesin tonė.
E unė tė pėrshėndes shumė. :lol: :lol:

Arbėri
12-01-05, 19:19
E nderuar shpresoj se do tė gjeni mė tepėr kohė tė jeni nė mesin tonė.
E unė tė pėrshėndes shumė. :lol: :lol:


Edhe une e pershendes Intuiten, nga mesi i zemres apo me pershendetje SPECIALE :lol: :lol: :lol: :lol:

Jame i bindur se do ja kalojme bukur :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
12-01-05, 21:39
Pershendetje edhe nga une per Intuitėn,shpresoj te ja kaloni sa me mire ketu me nevet.

ShEjToNkA
12-01-05, 22:26
Ojj Intuitaaa ,pasi tė paskan pėrshėndet kėta dhe kėto edhe unė tė pėrshėndeti shuuuuuumė. :lol:
Ku do qė je kalofsh caste tė bukuraaaaaaaaaaaaaa

Intuita
13-01-05, 08:43
O te nderuar faleminderit per pershnetjet shume shumeeee :D

Murgesha shpresoj se do te gjej kohe te jem me ju sa me shpesh :D

Pershendetjet speciale nga zemra prano edhe nga une o Arberi, je i kendshem dhe besoj edhe t'ja kalojme bukur se bashku :D

Gentiana faleminderit per pershendetjet shpresoj edhe une t'ja kaloj bukur me juve :)

O Shejtonka faleminder shumeeeee kalo edhe ti sa me bukur si zakonisht :D

Kaloni sa ma bukurrr

Barbaroza
13-01-05, 10:23
Intuita,prano edhe nje pershendetje universale nga une.Kalo sa me bukur ne mesin tone. :wink:

Intuita
13-01-05, 13:13
Faleminderit e Barbaroza shpresoj se bashku t'ja kalojme bukur :)

Arbėri
13-01-05, 16:23
Intuita, edhe nje pershendetje nga MIDISI I MJEDISIT TE MESIT TE LOQKES SE ZEMRES :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P :P


Phaaaaaaa, kesi pershendetje, veshtir eshte te gjesh diku, hahahahahahahahahahahahahahahahahaha :wink: :P :oops:

Intuita
13-01-05, 16:42
Edhe ty pershendetje nga loqka e zemres sime Arberi :D

Jaa hiq kure s'me ka pershendete keshtu e pranoj :D

...edhe me pelqen :D hahhahahahah

blina
13-01-05, 17:12
Edhe nga une ke nje pershendetje speciale dhe shpresoj se do tja kalosh mire

Arbėri
13-01-05, 18:17
Edhe ty pershendetje nga loqka e zemres sime Arberi :D

Jaa hiq kure s'me ka pershendete keshtu e pranoj :D

...edhe me pelqen :D hahhahahahahOooooooooo nuk ka gjasa, as teorike, qe mos ti pelqejne dikujte pershendetjet e mija, sepse jane shume te sinqerta dhe te ngrohta :lol: :lol:


Per te tjeret, ishalla nuk ndegjon Intuita: Qekjo ra n'grrep, e honger :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :lol: :wink:

Honesty^uk.
13-01-05, 19:28
E nderuar shpresoj se do tė gjeni mė tepėr kohė tė jeni nė mesin tonė.
E unė tė pėrshėndes shumė. :lol: :lol:


Kesaj pershendetje i bashkohem edhe une, duke shtuar se Intuita juaj do te jete frytdhenese per FD :lol: :lol:

Caste sa me te kendshme te uron
Honesty

Intuita
13-01-05, 22:31
Blina dhe Honesty ju pershendes perzemersish. Honesty spe di per intuiten time ta shohim :D

Nalu bre Arberi ta shohum se a po na pilqen muhabeti nihere, ndoshta une ste pelqej tye ku me dite :lol: :wink: :P Pershendetjet i ke hmmm....t'mira valla :lol: :lol:

Arbėri
14-01-05, 00:00
Nalu bre Arberi ta shohum se a po na pilqen muhabeti nihere, ndoshta une ste pelqej tye ku me dite :lol: :wink: :P Pershendetjet i ke hmmm....t'mira valla :lol: :lol:Heheheh, vallha nuk po nalem hiqqqqqqq se e di qe ke mem pelqye, qyyyyy :lol: :lol:

Lehte per ju femrave: shkon ne sallonin e zbukurimit dhe me 40-50 Euro e nderron tersishte fizionomine :P Poe qka te bejme ne te gjoret meshkuj se :oops: Per dite lufte per ta ruajtur identitetin njerezor, duke u rrua per mos me u be majmuna, hahahahahahahahahaha :cry: :x :P

Ooooooooooo me sheqer i kame pershendetjet, pasha krejt :wink: :lol: :P :)

turisti
14-01-05, 00:08
Pershendetjet e mia.


Me respekt,

TURISTI.

Intuita
14-01-05, 00:41
Faleminderit dhe prano pershendetje edhe nga une i nderuar Turisti.

turisti
14-01-05, 10:18
Faleminderit dhe prano pershendetje edhe nga une i nderuar Turisti.

Me nder qofsh " intuita" dhe faleminderit.

Me respekt,

TURISTI.

halla e madhe
14-01-05, 14:02
Intuita_pershendetje te perzemerta edhe prej halles...kalo sa me mire :!:

Intuita
14-01-05, 14:31
Falemnderit Halla e madhe per pershendetje te pershendes edhe une ty perzemersisht :)

Arbėri
14-01-05, 15:21
Nje pershendetje speciale per Intuitenhttp://www.zauberbrauts-welt.de/Gifs/kiss5.gif

Intuita
16-01-05, 13:19
Te pershendes embelsisht edhe une ty Arberi :wink: :D

Arbėri
18-01-05, 23:54
Nje pershendetje nga mesi i zemres, vetem per Intuiten :lol: :lol:

http://by15fd.bay15.hotmail.msn.com/cgi-bin/getmsg?

ShEjToNkA
18-01-05, 23:58
Pėrshėndet Arbėri ,pėrshėndet pasi kan qėllu urimet gratis se tybe s'kishe pėrhsėndet kaqq shpeshhhh :lol: :lol: :lol:

Edhe unė pasi hyra kėtu e pėrshėndes Intuiten shuuumė :lol:
PO ashtu shfrytėzoi rastin ta pėrshėndes edhe Arbėrin ,se pėrtova tė kaloi tek konaku i tij! :lol: :lol:

Keni pėrshėndetje specialee nga unė, kalofshi xxiixxxxx

Arbėri
19-01-05, 00:01
Nje pershendetje nga mesi i zemres, vetem per Intuiten :lol: :lol:

http://by15fd.bay15.hotmail.msn.com/cgi-bin/getmsg?


E nderuara dhe shume e rrespektuara Intuita!
Me fal qe nuk te paska arrite "posta" e plote, si e kam nise une, e per kete nuk jame fajtore une :cry: :oops:
Te dergova vertet diqka te bukur, qka ti besh :cry: :oops: :lol:


Pershendetjet mbesin, edhe pse te zbeheta, por jane te sinqerta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te gjitha te mirat dhe: rrofte 23 Janari :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dita e bashkimit Kombetar dhe nderkombetar, hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :wink: :P :P :P

Arbėri
19-01-05, 00:07
Pėrshėndet Arbėri ,pėrshėndet pasi kan qėllu urimet gratis se tybe s'kishe pėrhsėndet kaqq shpeshhhh :lol: :lol: :lol:

Edhe unė pasi hyra kėtu e pėrshėndes Intuiten shuuumė :lol:
PO ashtu shfrytėzoi rastin ta pėrshėndes edhe Arbėrin ,se pėrtova tė kaloi tek konaku i tij! :lol: :lol:

Keni pėrshėndetje specialee nga unė, kalofshi xxiixxxxxHeheheh, jo joooooo, e meēme ishe tiiiiiiiiiiiiiiiii :P :P

Me ardhe ne "konakun" time, kurre nuk i dihet si kishe kalue e ketu, ne bes te mikes sime Intuites, shume lehte e ke :cry: :oops: :x :wink:

Pavaresisht, edhe une te pershendes dhe te deshiroj te gjitha te mirat :wink: :lol:

Intuita
19-01-05, 03:03
O ShEjToNkA faleminderit te pershendes shume edhe une :D Ani si te une si te Arberi me pershendet nisoj eshte :D :P

Hiq s'jane pershendetjet e zbehta Arberi, perkundrazi shume shume te ngrohta :D
Te pershendes edhe une ty shume i nderuar e te lumte goja per urimet haahhaahahahaa

Arbėri
19-01-05, 15:21
Hiq s'jane pershendetjet e zbehta Arberi, perkundrazi shume shume te ngrohta :D
Te pershendes edhe une ty shume i nderuar e te lumte goja per urimet haahhaahahahaa:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Intuita, jane lotet e gezimit, ti pe din ma! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Te gjitha te mirat e kesaj bote qofshin me ty dhe PER TY :lol: :P :D

Arbėri
19-01-05, 18:04
Intuitaaaaaaaaaaaaaaa, vetem PER TYYYYYYYYYYYYYYYYY :lol:


http://digilander.libero.it/Silvana_80/love-rose.gif

progoni
19-01-05, 19:32
Intuita tė pėrshendes dhe qė tė kalosh mirė,

Meq edhe Arbėri po u gėzoka pėrshendetjes pėr Ju,

jeni qė tė dy
tė pėrshendetur

kalovėshi bukur

Arbėri
19-01-05, 23:09
Intuita tė pėrshendes dhe qė tė kalosh mirė,

Meq edhe Arbėri po u gėzoka pėrshendetjes pėr Ju,

jeni qė tė dy
tė pėrshendetur

kalovėshi bukur


Ne emer te te dyve, :wink: Intuites :wink: dhe timin, te falenderoj per pershendetje, i nderuari Progoni :lol: :lol: :lol: :lol:


Po HAJT mos pritofsh, pershendete edhe ti Zanen, allahile, dhe ia uron festen e Bajramit :lol: :lol: :lol:

Rrnofsh sa malet e Malesise :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
29-01-05, 23:24
Intuita, zemer, ku me mbete :x :oops: :cry:

Ju ka hy puneve te shtepise dhe ka harrua krejt qe, nganjehere, duhet edhe te pushoj dhe te argetohet :x :? :o

Ja edhe lule te fresketa, pasi qe ato kishin zene te veshken dhe nje MPUQQQQQQQQQQ nga Arbėri yt :lol: :P http://www.zauberbrauts-welt.de/Gifs/kiss5.gif
http://digilander.libero.it/Silvana_80/love-rose.gif[/quote]

Intuita
30-01-05, 00:07
Arberi besa i kam hy pastrimit gjenaral e tash i kam kry 8) Falemnderit per lulet e fresketa, sa i kujdesshem qe je :)

Mpuuqq edhe prej meje dhe kalo sa me bukur

Arbėri
30-01-05, 00:36
Arberi besa i kam hy pastrimit gjenaral e tash i kam kry 8) Falemnderit per lulet e fresketa, sa i kujdesshem qe je :)

Mpuuqq edhe prej meje dhe kalo sa me bukurOoooooo e di bre e di, te kam zonje se jo mahi :lol: :P

Me te gjitha, pasha krejt :P :P :P :P :P :P

Qeky Mpuuqq-i yt, disi mbeti ne gjysme te rruges breeeeeeeeee :wink: :cry: :P :lol:

Intuita
30-01-05, 11:23
Faleminderit Arberi per komplimentet mos me shtin mu :oops: , veē ti qe din kshtu :)

Ēfar gjyse zemer qe nji MPUUUUQQQQQQQQQQQQQ te amel per ty :D

Arbėri
30-01-05, 14:39
Faleminderit Arberi per komplimentet mos me shtin mu :oops: , veē ti qe din kshtu :)

Ēfar gjyse zemer qe nji MPUUUUQQQQQQQQQQQQQ te amel per ty :D
:P :P :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vetem PER TYYYYYYYYhttp://www.zauberbrauts-welt.de/Gifs/kiss5.gif

Gjumashja
31-01-08, 01:21
Kam nderin qe ne keto ore te vona per disa... apo per dikend ore te hershme te hapi kete teme per antaren tone Intuiten qe ti uroj mirese ardhje dhe poashtu uroj te behet aktive ketu ne mesin tone....

Intuita
31-01-08, 01:39
Shume te faleminderit Gjumashja per pershendetjen dhe temen te cilen e ke hapur per mua. Me ju shpresoj te jem ne shoqeri te perhershme dhe te kaloj qaste te bukura.

Gjumashja
31-01-08, 12:51
Shume te faleminderit Gjumashja per pershendetjen dhe temen te cilen e ke hapur per mua. Me ju shpresoj te jem ne shoqeri te perhershme dhe te kaloj qaste te bukura.

flmm dhe nga ty qe je kycyr ketu... mbetesh e pershendetur edhe njeher nga une...:wink: ...

Preshevar
31-01-08, 12:54
Mir se vjen Intuita, kalo qaste te kendshme !

Dardan Kastrati
31-01-08, 13:32
Intuita nje pershendetje te ngrohte dhe uroj te ia kaloni sa me mire ne mesin e anetareve te ketij forumi ...

Dukagjinas_i
31-01-08, 13:37
Intuita ,aftesia e njeriut per te njohur e kuptuar realitetin, drejtperdrejt e pa ndermjetesin e arsyetimit ,,,Pershendetje dhe mireserdhe, nga ana ime....

Diana007
31-01-08, 13:41
Pershendetje , mir se u ktheve prap ne Fd , te uroj te ja kalojsh sa me mir ketu ne mesin ton .
Te fala nga Diana.

Linka_pz
31-01-08, 13:44
Shume te faleminderit Gjumashja per pershendetjen dhe temen te cilen e ke hapur per mua. Me ju shpresoj te jem ne shoqeri te perhershme dhe te kaloj qaste te bukura.


Mire se Ri erdhe ,,,se po e shoh se kahere paske qene e antaresuar ketu .....

Caste te kendshme ne FD !

natyra
31-01-08, 13:46
Mirseerdhe Intuita ne forumin Dardania,qaste te mrekullueshme...
te deshiron,
natyra

sunrise
31-01-08, 15:19
Intuita

hyra ketu te oda jote me te pershendet edhe... kaperceva shtate kojshi veq nje kafe me pi me ty ;)


mbetesh e pershendetur

Intuita
01-02-08, 00:02
Gjumashja, Dardan Kastrati, Dukagjinas_i, Diana, Linka, Natyra dhe Sunrise ju pershendes nga zemra ju falemnderoj per pershendetje. Uroj te keni caste te kendshme ne DF.

LuLjaa
01-02-08, 00:49
Intuita pershendetje t'deshiroj argetim te kendeshem ne vazhdim..

http://www.flowerduet.com/large_flower_pictures/purple-orange_lg.jpg

ninnela
01-02-08, 01:13
Erdha Per Te Lene Edhe Ketu Nje Pershendetje Te Ngrohte

Kalofsh Sa Me Bukur

Respekt Ninnela

Intuita
01-02-08, 01:22
Intuita pershendetje t'deshiroj argetim te kendeshem ne vazhdim..

http://www.flowerduet.com/large_flower_pictures/purple-orange_lg.jpg

O moti se kam pase dhomen kaq te zbukuruar:smile:

Te faleminderit e dashur per kete freski dhe kenaqesi qe ma krijove.

Te pershendes edhe une ty kudo qe je.

Intuita
01-02-08, 01:24
Erdha Per Te Lene Edhe Ketu Nje Pershendetje Te Ngrohte

Kalofsh Sa Me Bukur

Respekt Ninnela

Ma ngrohe zemren me pershendetjen tende te faleminderit shume.

Nje nate te qete dhe gjum te embel ne keto ore te vona te deshiroj.

LaCoStA
07-02-08, 10:25
Pėrshėndetje ty .... Intutia !!!!

Gjumashja
09-02-08, 09:16
http://www.xoospace.com/myspace/graphics/21575.gif

SANTANA-29
09-02-08, 18:36
Pershendetje e nderuar kudo nga je me respekt santana-frankfurt,,
http://is.freefoto.com/images_d/12/01/12_01_2_web.jpg

LuLjaa
11-02-08, 00:38
http://i131.photobucket.com/albums/p315/ovivip/hello/296.gif

turisti
21-02-08, 22:23
http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
22-02-08, 02:55
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Diana007
23-02-08, 18:05
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:01
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

Diana007
08-03-08, 17:00
urime 8 marsi


http://www.victorianrose.org/images/red_rose2.jpg

Estella
18-03-08, 01:02
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje3.gif

Nirvana Band
18-03-08, 14:28
Pershendetje.

Ju deshiroj ē'do te mire.

LuLjaa
19-03-08, 03:17
Intuita Pershendetje...

http://shopping.bhaskar.com/images/prodimg/large/FDD218_1lg.jpg

Linka_pz
19-03-08, 12:34
http://i190.photobucket.com/albums/z77/starrysparklegirl/hi-hello-14.gif

uck_aksh
20-03-08, 01:31
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/per.gif

Dardan Kastrati
25-03-08, 22:30
http://img119.imageshack.us/img119/131/00bkie22716784ql2.jpg

vjeshta
23-04-08, 13:43
Ju uroj nje pasdite te kendeshme ...


Vjeshta!

Estella
27-04-08, 15:31
http://www.magic-like.de/grusskarten/bild/gruss25_thumb.gif

gazi-de
28-04-08, 23:50
http://www.grassmyer.de/resources/anikamaus_26_blackmagic_140.jpg

Adina-R.Ks
29-04-08, 21:38
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
30-04-08, 00:14
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif