PDA

View Full Version : Budallaqe - 2


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

turisti
15-02-08, 16:51
Forumistat e nderuar,:biggrin:

Jeta eshte e perbere nga -budallaqet- ,por ne shumicen e rasteve nuk jemi te vetdijshem se pse ndodhin disa gjera te cilat,ne mos gjetjes se pergjegjjes - i ja lojme -budallaqeve- .Jeni te ftuar per argetim te mire,pa keqkuptime dhe shpresoj se moderatore nuk do t'i fshijne postimet dhe ashtu te behen -kapaku- i -budallaqeve-.

Ju pershendes

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :smile:

Preshevar
15-02-08, 17:43
Mir se t'gjeta n'odŰn e budallaqŰve Turist,... ani qka po na kallxon ksajde ? :biggrin:

turisti
15-02-08, 18:00
Mir se t'gjeta n'odŰn e budallaqŰve Turist,... ani qka po na kallxon ksajde ? :biggrin:

Mire se erdhe i nderuar,neboten me te mire te ndjenjave prej :biggrin: femijŰrisŰ e deri tek pleqeria :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaahah.

Ta shofim kur te kthehen - te menšurit (:biggrin: ) se ška do te thojne,a mun e kan gjejte udhen tek pjesa e -2-,ajo,hahahahahahahahahahahahaahahah.

Te pershendes shume per stolisjen e ketij vendi aq atraktiv..........

uliksi31
15-02-08, 18:10
Hajde perhajr na kofshin budallaqet2.:biggrin: Budallaqet 2 permeniher me pavarsin po get. Ahahahahahaha

http://www.namethatvalue.com/images/pigeon%206.gif (http://mccaffertyspub.blogspot.com/2008/01/favorite-funny-videos-of-2007.html)

turisti
15-02-08, 18:18
Hajde perhajr na kofshin budallaqet2.:biggrin: Budallaqet 2 permeniher me pavarsin po get. Ahahahahahaha

http://www.namethatvalue.com/images/pigeon%206.gif (http://mccaffertyspub.blogspot.com/2008/01/favorite-funny-videos-of-2007.html)

Hajr paq,hajr paq,po qka eshte kjo pune,ai po e kethej une shponden- juve ju mbullen - budallaqe-,po a jeni te vetedijshem per vleren e tyre ?????????? :biggrin: :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaahahahahahahahaahaha.

Ashtu e ka pamvarsia - secili vendos - VET se ška han e ška pin !!!!!!!!!,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah aha.

selvija
15-02-08, 18:29
Ahh turist aga qka na ke bo ti..prit e prit diplome e ti kerkund hiq,,,,paskem ra prej povimit cncnnccnnc
hajde perjar e paqin jete te gjat budallaqet-2 per ate qe ka mshen kere rubrik...:biggrin:
http://zangygraphics.com/zimages/funny/pic103.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=funny&n=21)

turisti
15-02-08, 19:03
Ahh turist aga qka na ke bo ti..prit e prit diplome e ti kerkund hiq,,,,paskem ra prej povimit cncnnccnnc
hajde perjar e paqin jete te gjat budallaqet-2 per ate qe ka mshen kere rubrik...:biggrin:
http://zangygraphics.com/zimages/funny/pic103.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=funny&n=21)

hajr paq,heheheheheheheehehehehe.ju thojsha une se : :biggrin: postimet serioze nuk e kan vendin ketu :biggrin: ju dojshit me diplomue ne temen e -menšurisŰ-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha.

selvija
15-02-08, 19:10
hajr paq,heheheheheheheehehehehe.ju thojsha une se : :biggrin: postimet serioze nuk e kan vendin ketu :biggrin: ju dojshit me diplomue ne temen e -menšurisŰ-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha.Faji yte eshte pergjithsi se na hupe met tek pa cezurat e metem ne ato tema se qshy dhe qka po ban hahahah
hat tash e mas hiq mos ta nin kapim nje kenge dhe vallla sa per fillim..
bineqet e lovelyt kan fillue te vallzojne..:biggrin:

http://zangygraphics.com/zimages/funny/pic39.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=funny&n=99)

turisti
15-02-08, 19:17
Faji yte eshte pergjithsi se na hupe met tek pa cezurat e metem ne ato tema se qshy dhe qka po ban hahahah
hat tash e mas hiq mos ta nin kapim nje kenge dhe vallla sa per fillim..
bineqet e lovelyt kan fillue te vallzojne..:biggrin:

http://zangygraphics.com/zimages/funny/pic39.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=funny&n=99)

Qy une,po ku po mi len fajet mua,kur,a nuk e verrejte se u bllokuan te gjitha rruget ne forum qe shpijejne kah - budallaqet-,por shyqyr u rregullua,tash i kthehemi punes se perditshme dhe detyrave qe na presin ketu............:biggrin:

Ku i fitoj LOVELY binaqet,a tek - pacenzure-a ?????? :biggrin:

selvija
15-02-08, 19:28
Qy une,po ku po mi len fajet mua,kur,a nuk e verrejte se u bllokuan te gjitha rruget ne forum qe shpijejne kah - budallaqet-,por shyqyr u rregullua,tash i kthehemi punes se perditshme dhe detyrave qe na presin ketu............:biggrin:

Ku i fitoj LOVELY binaqet,a tek - pacenzure-a ?????? :biggrin:Hahahaha po bash qatu i kish pas ra te fiket 3 dit pa vedije ka qen hahahaha ka harru mu mbrojte,,,,shikoje se qysh i beba me gjith lovelyn ngat autobusit..ahahaha:biggrin:


http://zangygraphics.com/zimages/funny/pic11.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=funny&n=28)

lovely
15-02-08, 20:56
Hahahaha po bash qatu i kish pas ra te fiket 3 dit pa vedije ka qen hahahaha ka harru mu mbrojte,,,,shikoje se qysh i beba me gjith lovelyn ngat autobusit..ahahaha:biggrin:


http://zangygraphics.com/zimages/funny/pic11.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=funny&n=28)


ahahahahahahahahaha, a prap po me merrni per goje a?

turist qka eshte ma e keqja nuk po e di kush eshte baba i bineqeve... hahahahahahahahaahhaah, ka mundesi me kan ti.. hahahahahahahahahahaahahahahahahahah

Selvije, per hajr na kofshin budallaqet 2, turist edhe ty per hajr e paskum mu knaq kysmet ....

:tongue:

uliksi31
15-02-08, 23:46
Hajr paq,hajr paq,po qka eshte kjo pune,ai po e kethej une shponden- juve ju mbullen - budallaqe-,po a jeni te vetedijshem per vleren e tyre ?????????? :biggrin: :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaahahahahahahahaahaha.

Ashtu e ka pamvarsia - secili vendos - VET se ška han e ška pin !!!!!!!!!,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah aha.

E qashtu e ka kur i zoti i budallaqeve na len vetem.:biggrin: Me vjen keq qe nuk i plotsum kushtet per cmim nobel, se po u dufshin 10 mi shkrime per me fitu. Por tash ne budallaqe2 duhet me shtu kapacitetin e punes dhe me punu nate e dite. Na duhen kuadro te reja. Selvija dhe Lovely boll mire po e mbajn frontin. Pom doket Tomori kaloj ne taborrin e t'mecurve.AHahahahahahaha

hasanmehmeti
15-02-08, 23:57
A nuk ju mjaftoj nje vend juve simpatizuesve ("me simptoma") te Budallaqeve a:biggrin:
rrush edhe ju jeni ban veq po rriteni ma shume se antart te partis.
Hajder perkhajr ju kofte kjo strehimore e re , tani jo nuk po punon Departamenti i Ministris se Shendetsis per Budallenje, jo po t'doket veq po i shtohen antarte.

Me pavarsi po shtohen edhe Budalleqet , hap i mire ky.

ps/mos harroni te humori jeni.:smile:

Agolli
16-02-08, 00:00
E qashtu e ka kur i zoti i budallaqeve na len vetem.:biggrin: Me vjen keq qe nuk i plotsum kushtet per cmim nobel, se po u dufshin 10 mi shkrime per me fitu. Por tash ne budallaqe2 duhet me shtu kapacitetin e punes dhe me punu nate e dite. Na duhen kuadro te reja. Selvija dhe Lovely boll mire po e mbajn frontin. Pom doket Tomori kaloj ne taborrin e t'mecurve.AHahahahahahaha
Uliksi, kujdes se cfare shkruan, kemi investuar shume mund dhe te holla per serialin e dyte.
Pra, keto jan budallaqe cilsore dhe me episoda' :biggrin:
Mos thuaj se nuk ua terhjeka verejtjen..'
Me nderime... moderatori i budallaqeve, Agolli'
ps,tjera here te frry fshis.:biggrin:

SANTANA-29
16-02-08, 00:05
Hajde per hajr,urime per regjisorin e epizodit te dyt me titullin Budallaqe ishalla se leni me kaq se ivestimet e mdhaja po bahen edhe moderatioret jan lodh tu fshih ,,kat,,kat..prej fillimi...hahah:tongue:

uliksi31
16-02-08, 00:10
A nuk ju mjaftoj nje vend juve simpatizuesve ("me simptoma") te Budallaqeve a:biggrin:
rrush edhe ju jeni ban veq po rriteni ma shume se antart te partis.
Hajder perkhajr ju kofte kjo strehimore e re , tani jo nuk po punon Departamenti i Ministris se Shendetsis per Budallenje, jo po t'doket veq po i shtohen antarte.

Me pavarsi po shtohen edhe Budalleqet , hap i mire ky.

ps/mos harroni te humori jeni.:smile:

O Hasan age, kush te tha se budallaqet jane vec te humori.:biggrin: Ato kane depertu thedh ne jeten e perditshme, une edhe ne shpi po i praktikoj si shpesh. Por dallimi mes neve dhe te menurve eshte se na e pranojm dhe i admirojm Ahahahahahahaha

uliksi31
16-02-08, 00:13
Uliksi, kujdes se cfare shkruan, kemi investuar shume mund dhe te holla per serialin e dyte.
Pra, keto jan budallaqe cilsore dhe me episoda' :biggrin:
Mos thuaj se nuk ua terhjeka verejtjen..'
Me nderime... moderatori i budallaqeve, Agolli'
ps,tjera here te frry fshis.:biggrin:

Ahahaha E po moti ste paskam pa o Agoll, prej betejes se fundit qe i patem luftua miletin e ambel. As sot se mora vesh se kush fitoj luften.:biggrin: Mire ish kon me na vizitu si ma shpesh se jo vec ne Europe por edhe ne Amerike na u kish dal zani budallaqeve. Ahahahaha

uliksi31
16-02-08, 00:16
Hajde per hajr,urime per regjisorin e epizodit te dyt me titullin Budallaqe ishalla se leni me kaq se ivestimet e mdhaja po bahen edhe moderatioret jan lodh tu fshih ,,kat,,kat..prej fillimi...hahah:tongue:

Pac hajr se nikoqir eshte Turisti, por tash po e shoh sa veshtir e paska Turisti me qen zot shpiet. Ahahahahahahaha Te budallaqet ska fshis, ketu jane te mirese ardhur krejt, pa dallime.:wink:

Agolli
16-02-08, 00:47
Ahahaha E po moti ste paskam pa o Agoll, prej betejes se fundit qe i patem luftua miletin e ambel. As sot se mora vesh se kush fitoj luften.:biggrin: Mire ish kon me na vizitu si ma shpesh se jo vec ne Europe por edhe ne Amerike na u kish dal zani budallaqeve. Ahahahaha
Le ate beteje, miltei i ambel doli fitues, mu per kete u detyrova t'i nderpres sulmet dhe te mshifem ne TAVANIN e granimit,..jaaaaa mos te ish komandant Sherri kesh tuj mbete qaty :biggrin: M'erdh me do shkalla dhe me dy koburre......mos te lasht Zoti pa miqe dhe pa budallaqe ahahahah

uliksi31
16-02-08, 01:31
Le ate beteje, miltei i ambel doli fitues, mu per kete u detyrova t'i nderpres sulmet dhe te mshifem ne TAVANIN e granimit,..jaaaaa mos te ish komandant Sherri kesh tuj mbete qaty :biggrin: M'erdh me do shkalla dhe me dy koburre......mos te lasht Zoti pa miqe dhe pa budallaqe ahahahah

Ja po valla na paten fitu granimi. Ahahahahah Po shume e rrypin ta pata pru po badihava grat ishin kon rrapajka e skish kush qe i qet ne dyzen:biggrin: Sherri besa na pat shpetu krejtve e na pritshim Rafetin kot Aghahahahha Po pra budallaqet i kemi udhewrrefyse ne jete.:biggrin: Kurrgjo sish kon 1-shi i budallaqeve cka dashka me kon 2-shi Ahahahahaha

Agolli
16-02-08, 01:59
Ja po valla na paten fitu granimi. Ahahahahah Po shume e rrypin ta pata pru po badihava grat ishin kon rrapajka e skish kush qe i qet ne dyzen:biggrin: Sherri besa na pat shpetu krejtve e na pritshim Rafetin kot Aghahahahha Po pra budallaqet i kemi udhewrrefyse ne jete.:biggrin: Kurrgjo sish kon 1-shi i budallaqeve cka dashka me kon 2-shi Ahahahahaha
Ku mos me fitu, me hile mooo, a din pse!!? Kur ju thojsha per toke, miletit te ambel, thojshin, jo se dyshemeja e ftofte :biggrin: dhe ma vjedhshin rrypin kinse per suvenir :tongue:
Rafeti dhe kom Sherri ishin vezhgues....''neutral'' krejt betejen ma lejshin mua...
phaaa gadi e harrova kom. Pirunin ''Prishtinasin'' ai i sakatojke granimin me pirun ahahahahahahahah

turisti
16-02-08, 10:49
ahahahahahahahahaha, a prap po me merrni per goje a?

turist qka eshte ma e keqja nuk po e di kush eshte baba i bineqeve... hahahahahahahahaahhaah, ka mundesi me kan ti.. hahahahahahahahahahaahahahahahahahah

Selvije, per hajr na kofshin budallaqet 2, turist edhe ty per hajr e paskum mu knaq kysmet ....

:tongue:

Po a nuk eshte :biggrin: kondukteri a :biggrin: ??,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaha.

Hajr paq,hajr paq LOVELY,normal qe - budallaqet- jane mu knaq,hehehehehehehehe.........

turisti
16-02-08, 10:53
E qashtu e ka kur i zoti i budallaqeve na len vetem.:biggrin: Me vjen keq qe nuk i plotsum kushtet per cmim nobel, se po u dufshin 10 mi shkrime per me fitu. Por tash ne budallaqe2 duhet me shtu kapacitetin e punes dhe me punu nate e dite. Na duhen kuadro te reja. Selvija dhe Lovely boll mire po e mbajn frontin. Pom doket Tomori kaloj ne taborrin e t'mecurve.AHahahahahahaha

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haha,po de,po lehte eshte memi lone fajet mua derisa ju po shatiteni rreth botes...........a sa per kuadrot e reja- nuk e di se sa po i plotesojne kushtet,sepse u kputen prej punes e gje nuk zbuluan e as qe diplomuan,hahahahahahahahahahahaha.

Sa i perket TOMORIT,kam bindje se ndoshta ka shkue tek te menqurit :biggrin: me detyre :biggrin: si JEMAL BONDI,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaha.

turisti
16-02-08, 10:58
A nuk ju mjaftoj nje vend juve simpatizuesve ("me simptoma") te Budallaqeve a:biggrin:
rrush edhe ju jeni ban veq po rriteni ma shume se antart te partis.
Hajder perkhajr ju kofte kjo strehimore e re , tani jo nuk po punon Departamenti i Ministris se Shendetsis per Budallenje, jo po t'doket veq po i shtohen antarte.

Me pavarsi po shtohen edhe Budalleqet , hap i mire ky.

ps/mos harroni te humori jeni.:smile:

Hajr paq i nderuar.:smile:

Ministria e shendetit as qe ka naj domethenje,me rendesi eshte kryesorja >> -ministria e budallaqeve-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah.

Nuk ka pamvarsi e cila do t'i nderroje ,- budallaqet- nuk do te nderrohen,do te jesin thjeshte= - budallaqet-..........:smile:

turisti
16-02-08, 11:01
Uliksi, kujdes se cfare shkruan, kemi investuar shume mund dhe te holla per serialin e dyte.
Pra, keto jan budallaqe cilsore dhe me episoda' :biggrin:
Mos thuaj se nuk ua terhjeka verejtjen..'
Me nderime... moderatori i budallaqeve, Agolli'
ps,tjera here te frry fshis.:biggrin:

Mire tha MURGESHA e nderuara gjate :biggrin: ceremonise se mbylljes :biggrin: pjeses se pare qe jan bo shume - budalle ksajde,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaha.

Sa bukur me qene budall - gjithmone I PAMVARUN.

turisti
16-02-08, 11:06
Hajde per hajr,urime per regjisorin e epizodit te dyt me titullin Budallaqe ishalla se leni me kaq se ivestimet e mdhaja po bahen edhe moderatioret jan lodh tu fshih ,,kat,,kat..prej fillimi...hahah:tongue:

Hajr paq shoki.

Bohet mire,sepse - budallaqet- kane kapacitet te :biggrin: pakufizuar dhe imagjinate pa fund :biggrin: ,ashtu qe edhe moderatoret duhen qe te modernizohen me FSHISAT e KORRENTIT shkaku se ju kan thye bishtat ketyre te vjetrave,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaha.

turisti
16-02-08, 11:08
O Hasan age, kush te tha se budallaqet jane vec te humori.:biggrin: Ato kane depertu thedh ne jeten e perditshme, une edhe ne shpi po i praktikoj si shpesh. Por dallimi mes neve dhe te menurve eshte se na e pranojm dhe i admirojm Ahahahahahahaha

Po valla ULIKS,jo qe i praktikoj ne shtepi,po ne pune- paaaaaaaaaaaaaaaaaaa,ketu nuk jane asgje ška ndodh ku po punoj- shou i vertete me puntoret dhe drejtorat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

BE LK
16-02-08, 11:24
Po valla ULIKS,jo qe i praktikoj ne shtepi,po ne pune- paaaaaaaaaaaaaaaaaaa,ketu nuk jane asgje ška ndodh ku po punoj- shou i vertete me puntoret dhe drejtorat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
O turist, ti gezosh budalleqet....!

p.s. pse ma fshite postin pak me pare...!?

Diana007
16-02-08, 11:36
Nuk kam shum koh..... vetem se pash se qenka hapur nje ode e re e nuk mujta pa e uru ....
Ju pershendes shum:smile:

selvija
16-02-08, 12:44
Hahahahhaaha turisti dhe ulikasi ..trejnera e kush eshte ne ring ju gjene vet...ahahah:biggrin:
http://www.yourviewtube.com/videos/Sex_Doll_Fight

turisti
16-02-08, 16:56
Nuk kam shum koh..... vetem se pash se qenka hapur nje ode e re e nuk mujta pa e uru ....
Ju pershendes shum:smile:

Flm,pershendetje dhe ty dhe ty te qoft perhajr kjo odŰ e re ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha.

Agolli
16-02-08, 16:57
Turist!,,pershendetje. :biggrin:
Kam nje pyetje!!? Nje temperature, shume e larte i ka rrok budallaqet e mia, thash mos ke ndonje njohuri se ku duhet te drejtohem dhe cka duhet :biggrin: ndermarr :biggrin: .

vjeshta
16-02-08, 16:59
Hhahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....turist e di qe ti din ku me e drejtu ..hahahaaaPs: Me hajr e me budallaqe te shendetshme na qofte kjo ode .http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

uliksi31
16-02-08, 17:06
Hahahahhaaha turisti dhe ulikasi ..trejnera e kush eshte ne ring ju gjene vet...ahahah:biggrin:
http://www.yourviewtube.com/videos/Sex_Doll_Fight

Ahahahaha Vec une e di ckA heka me e mbajt Lovelyn, po e fort ish kon. A e pa qysh po merrke turr. Ahahahahahahaha

Agolli
16-02-08, 17:16
Ahahahaha Vec une e di ckA heka me e mbajt Lovelyn, po e fort ish kon. A e pa qysh po merrke turr. Ahahahahahahaha
Kujdes miletit te ambel hahahahahhaha, te shkarravitin per toke :tongue:

uliksi31
16-02-08, 17:28
Kujdes miletit te ambel hahahahahhaha, te shkarravitin per toke :tongue:

Me miletin e embel e kame humb luften me kohe... AHahahahahaha

Agolli
16-02-08, 17:32
Me miletin e embel e kame humb luften me kohe... AHahahahahaha
Jaaaaa, kur te shtin perfundi, s'ki qare pa u dorezu....shpirt o ky ahahahahahha

uliksi31
16-02-08, 17:41
Jaaaaa, kur te shtin perfundi, s'ki qare pa u dorezu....shpirt o ky ahahahahahha

A po kullesh hala si ktyne here, se koxha fort tu paten tut nifar vakti.Ahahahaha

Agolli
16-02-08, 17:48
A po kullesh hala si ktyne here, se koxha fort tu paten tut nifar vakti.Ahahahaha
Valla, Uliksi, m'ka rrok temperatura....ilaši s'po i gjindet,
.. per ate e pyeta Turistin :biggrin:

uliksi31
16-02-08, 18:13
Valla, Uliksi, m'ka rrok temperatura....ilaši s'po i gjindet,
.. per ate e pyeta Turistin :biggrin:

Vec me budallaqe ja gjon ilacin. AHahahahahaha Flas nga pervoja.:biggrin:

Agolli
16-02-08, 20:12
Vec me budallaqe ja gjon ilacin. AHahahahahaha Flas nga pervoja.:biggrin:

Po thu'a, euuu š'ma heke nje gajle, ishalla s'jam imun.edhe une po flas nga pervoja..:biggrin:
Nejse,, po ta trregoje nje budallaqe, k'tyneher kur kam qene i vocerrrr ahahahah kam pas marak ne gjimnastik, profi im i gjimnastikes ka qene problem, te sakatoske shpulla,
Nje dit me tha, sot kemi ushtrime ne kapercimin e KALIT pe din ti, ne sallen e gjimnastikes, euuuuuu qu gezova une.
M'u drejtua mua dhe me tha, Agoll! ti e ke rendin.....phaaaaaaaaaa ta kom msy profin, mem pas pa more Uliksi, e kaperceva profin pa preke...Kur t'ma ka rrase shpulle, m'piskati goxha si shume..i thash š'ka ki njeri...a the me kapercy KALIN..ahahahahahahahahha

lovely
16-02-08, 20:46
miremrama budalle..

qyh ini??

iu pershendes shume kejtve

e vi vi

Agolli
16-02-08, 21:05
miremrama budalle..

qyh ini??

iu pershendes shume kejtve

e vi vi
phaaa cfare budallice, pse moj s'ndejt, ta kisha kshyr :biggrin: filxhonin :biggrin: .

turisti
17-02-08, 11:06
Turist!,,pershendetje. :biggrin:
Kam nje pyetje!!? Nje temperature, shume e larte i ka rrok budallaqet e mia, thash mos ke ndonje njohuri se ku duhet te drejtohem dhe cka duhet :biggrin: ndermarr :biggrin: .

Tung shoki.

Normal qe kam njohuri :biggrin: : per temperaturat e tilla duhesh mu drejtue tek - pa cenzurŰ - ,aty kan mjete ftofese dhe relaksuese per šdo lloj temperature,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaah ahahahahahahahahahaha.

turisti
17-02-08, 11:08
Hhahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....turist e di qe ti din ku me e drejtu ..hahahaaaPs: Me hajr e me budallaqe te shendetshme na qofte kjo ode .http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif

Hajr paq,edhe ty te šofshin per hajr,hehehehehehehehehehehehehe.:biggrin: sa i perket drejtimit>>>>>>hahahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahahahaahah aha.........:biggrin:

turisti
17-02-08, 11:09
miremrama budalle..

qyh ini??

iu pershendes shume kejtve

e vi vi

Mire se erdhe :biggrin: e menšur :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

selvija
17-02-08, 11:19
turist hajt sot ku do ja nisim dhe ngjesim ja sot ja kurr...taze hahahaha..

http://www.kionos.com/stupidate/Chattisti.jpg

turisti
17-02-08, 11:23
turist hajt sot ku do ja nisim dhe ngjesim ja sot ja kurr...taze hahahaha..

http://www.kionos.com/stupidate/Chattisti.jpg

Valla nuk e di,diqka :biggrin: mu kan sos rrenat :biggrin: ,pa hajt trego ti naj budallaki,ti i ke te njofshmet ,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahah ahahahahahahahahaahaha.

selvija
17-02-08, 11:37
Valla nuk e di,diqka :biggrin: mu kan sos rrenat :biggrin: ,pa hajt trego ti naj budallaki,ti i ke te njofshmet ,hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahah ahahahahahahahahaahaha.HAHAHA je dorzu a qyre qysh koeke ra zabun po me dhimesh boll po ┤qka me te ba..hat se te dha gajret se ku me ja ngjite hahahha leshona pak vend qatn ulem bashke,,:biggrin:
http://hostdrjack.com/customcomments/samples/7541.gif (http://commentcafe.com/hdj/)

vjeshta
17-02-08, 11:38
Hajr paq,edhe ty te šofshin per hajr,hehehehehehehehehehehehehe.:biggrin: sa i perket drejtimit>>>>>>hahahahahahahahaahahahahahahahaahahahahahahahaahah aha.........:biggrin:


Hhahahahaaaaaaaaaaaaaa drejtimi nen ndikim te gripit,hahahahaaaaaaaaaaa:biggrin:

turisti
17-02-08, 11:40
Hhahahahaaaaaaaaaaaaaa drejtimi nen ndikim te gripit,hahahahaaaaaaaaaaa:biggrin:

Jo,drejtimi i duhur tek : :biggrin: Po mashkujt ška duan kur janŰ tŰ nxehtŰ? :biggrin: ,hahahahahahahahahaahahahahahahahaahahahaha- vetem per AGOLLIN............:biggrin:

turisti
17-02-08, 11:42
HAHAHA je dorzu a qyre qysh koeke ra zabun po me dhimesh boll po ┤qka me te ba..hat se te dha gajret se ku me ja ngjite hahahha leshona pak vend qatn ulem bashke,,
http://hostdrjack.com/customcomments/samples/7541.gif (http://commentcafe.com/hdj/)

Qy - leshoma vendin-,ti a nuk e shef se plazhi eshte i vogel :biggrin: dhe se nuk ka me :biggrin: vend ne foton :biggrin: ,po merre naj karrike dhe ulu qaty jashte fotos,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahaha.

vjeshta
17-02-08, 11:50
Jo,drejtimi i duhur tek : :biggrin: Po mashkujt ška duan kur janŰ tŰ nxehtŰ? :biggrin: ,hahahahahahahahahaahahahahahahahaahahahaha- vetem per AGOLLIN............:biggrin:

Hhahhahahaaaaaaaaaaaaaa mos e qo Agollin nder udhe se eshte i ri hala ....:tongue:


Ps.Te pershendes njehere,shkova .

Agolli
17-02-08, 12:12
[/color]

Tung shoki.

Normal qe kam njohuri :biggrin: : per temperaturat e tilla duhesh mu drejtue tek - pa cenzurŰ - ,aty kan mjete ftofese dhe relaksuese per šdo lloj temperature,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaah ahahahahahahahahahaha.
Relaksuese se jo mahi, edhe gishtatave po u delshin syte :biggrin: ahahahahahahhahahaha
Falemnderit shoki!

Agolli
17-02-08, 12:16
Hhahhahahaaaaaaaaaaaaaa mos e qo Agollin nder udhe se eshte i ri hala ....:tongue:


Ps.Te pershendes njehere,shkova .
hahahahahaaaaaahahahahha :tongue:

turisti
17-02-08, 12:30
Hhahhahahaaaaaaaaaaaaaa mos e qo Agollin nder udhe se eshte i ri hala ....:tongue:


Ps.Te pershendes njehere,shkova .

Duhet,udhet e :biggrin: turistave :biggrin: jane te veshtira,hahahahahahahahahahahaha.

turisti
17-02-08, 12:31
Relaksuese se jo mahi, edhe gishtatave po u delshin syte :biggrin: ahahahahahahhahahaha
Falemnderit shoki!

Te befte mire,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

vjeshta
17-02-08, 23:26
hahahahahaaaaaahahahahha :tongue:


Thuaj qe nuk ke ndi mire ....upssss....:tongue:

vjeshta
17-02-08, 23:36
Duhet,udhet e :biggrin: turistave :biggrin: jane te veshtira,hahahahahahahahahahahaha.

Vetem mos u anko kur lyp hise ...se ky eshte nje fare kopuki .....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

turisti
18-02-08, 02:52
Ahh turist aga qka na ke bo ti..prit e prit diplome e ti kerkund hiq,,,,paskem ra prej povimit cncnnccnnc
hajde perjar e paqin jete te gjat budallaqet-2 per ate qe ka mshen kere rubrik...:biggrin:
http://zangygraphics.com/zimages/funny/pic103.gif (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=funny&n=21)

http://www.peshkupauje.com/wp-content/uploads/2006/07/berishtons.jpg

uliksi31
18-02-08, 10:04
O Turist aga, ti Agollit ja gjete ilacin e temperatures, e jo valla mu me ka hyp shume nalt, 103.5. Vec mos ma permend akullin me u flladit se sot gati e pata honger keq, se shkova ice fishing. Ahahahahahahahahaha

http://www.videovat.com/videos/2781/funny-ice-fishing-ad.aspx

turisti
18-02-08, 13:26
O Turist aga, ti Agollit ja gjete ilacin e temperatures, e jo valla mu me ka hyp shume nalt, 103.5. Vec mos ma permend akullin me u flladit se sot gati e pata honger keq, se shkova ice fishing. Ahahahahahahahahaha

http://www.videovat.com/videos/2781/funny-ice-fishing-ad.aspx

Ti a ke shkue me peshku ake shkue :biggrin: mu VIKTIMIZU :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah a. TURISTI ta jep 1 kshille te mire :

Me mire kujdesu per SAFARI>>>>>:
http://www.0297-online.nl/kaarten/safaridieren/0297safari23.jpg...me i sigurt eshte.

selvija
19-02-08, 21:17
Ti a ke shkue me peshku ake shkue mu VIKTIMIZU :biggrin:,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha. TURISTI ta jep 1 kshille te mire :

Me mire kujdesu per SAFARI>>>>>:
http://www.0297-online.nl/kaarten/safaridieren/0297safari23.jpg...me i sigurt eshte.turis ta mfikove macen time sa qe futi koken ne thes me kete elafand me hynd te qut...:biggrin:
http://www.imagehousing.com/image/070913/4f83cd7113e470707674dbc00fdf23d1.jpg

selvija
19-02-08, 21:45
Uliksi per ku je msy pash neren deri mengjes ndoshta mbrrin ne budallqe hahahaha:biggrin:
http://www.imagehousing.com/image/080127/bd695483089a67aeea2fbfe8b4528846.gif

lovely
20-02-08, 00:03
http://i111.photobucket.com/albums/n155/nzdans/stupid_girl.gif

he selvi he, kuuuu ???????? :biggrin:

lovely
20-02-08, 00:06
http://i58.photobucket.com/albums/g251/mari-nela6/Myspace-Graphics-Fun-Animations-014.gif


kurr s do mu msu mori Budallice... hahahahahahahahahahahahahahahaha

lovely
20-02-08, 00:10
http://i87.photobucket.com/albums/k140/hedpegirl17/comments/i28364610_28413_2.gif

turisti
20-02-08, 01:12
turis ta mfikove macen time sa qe futi koken ne thes me kete elafand me hynd te qut...:biggrin:
http://www.imagehousing.com/image/070913/4f83cd7113e470707674dbc00fdf23d1.jpg

Elefanti po proteston,a -maca- jote i frikohet :biggrin: demonatratave :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
20-02-08, 01:16
Uliksi per ku je msy pash neren deri mengjes ndoshta mbrrin ne budallqe hahahaha:biggrin:
http://www.imagehousing.com/image/080127/bd695483089a67aeea2fbfe8b4528846.gif

Qy kjo :biggrin: deri mengjes :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah,si e para,ai eshte ne oborrin e - budallaqeve- ( šmendurise),si e dyta,ti a po e shef se po rrin me nje vend dhe se me shpinde dhe kembe po e shtin ne levizje kete - budallaqeMOBIL-,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
20-02-08, 01:45
http://i87.photobucket.com/albums/k140/hedpegirl17/comments/i28364610_28413_2.gif

Po i poshter ky :biggrin: ujŰ :biggrin: pse u largua aq shume,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha.

turisti
20-02-08, 02:07
http://www.worth1000.com/entries/196500/196892TyBX_w.jpg

turisti
20-02-08, 02:27
Ikniiiiiiiiiii,hahahahahahahahahahahaahahahahahaha hah :biggrin: :

http://www.bitrot.de/missile.jpg

turisti
20-02-08, 02:41
Rruga e veshtire deri tek - budallaqet-............:biggrin: :

http://img208.imageshack.us/img208/8615/turquiefeuvert3du.gif

lovely
20-02-08, 10:48
A JENI LODH BRE????? :biggrin:

turisti
20-02-08, 13:38
A JENI LODH BRE????? :biggrin:

http://images.google.nl/url?q=http://profilejewels.net/grafix/specialties/Welcome/cowgirls_welcome.jpg&usg=AFQjCNGb_s0qXax1UTNRVgcdUjn0U5tUtQ

Jo btre,ti a je lodh ?????????????? :biggrin:

turisti
20-02-08, 13:44
http://skins.hotbar.com/skins/mailskins/img/060103/060103LOVE005_prv.gif

Elina
20-02-08, 13:51
http://skins.hotbar.com/skins/mailskins/img/060103/060103LOVE005_prv.gif

Kuku,,,me kan ta disha a lodhet ky tipi najhare e jo....:tongue:

turisti
20-02-08, 14:10
Kuku,,,me kan ta disha a lodhet ky tipi najhare e jo....:tongue:

Lodhet TIPI kur lodhet dhe kemba e saj,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahah.

Arkza
20-02-08, 14:12
Hhahahahahhahahahahahahahahhaha Turisti me te Vertet a !
Pra te kisha me dit se Kush jan kete te dyt te Pa-lodhshum !? :biggrin: :tongue:

turisti
21-02-08, 00:44
Hhahahahahhahahahahahahahahhaha Turisti me te Vertet a !
Pra te kisha me dit se Kush jan kete te dyt te Pa-lodhshum !? :biggrin: :tongue:

A s'po i njef a?? Halil e Hajrija moj :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaha hahahahahahahahahahahahahaha.

selvija
21-02-08, 12:25
A s'po i njef a?? Halil e Hajrija moj :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaha hahahahahahahahahahahahahaha.O thuj qati Hlilit te xbret me poshte se spo muj qendroj me ate kembe ..e tash me lezet..:biggrin: vazhdo hiq mos u lodh:biggrin:

http://s263.photobucket.com/albums/ii135/imagehousing/73e1af69cbe1fdc72227a93e42b9d314.gif

turisti
21-02-08, 15:56
O thuj qati Hlilit te xbret me poshte se spo muj qendroj me ate kembe ..e tash me lezet..:biggrin: vazhdo hiq mos u lodh

http://s263.photobucket.com/albums/ii135/imagehousing/73e1af69cbe1fdc72227a93e42b9d314.gif

Mos po te :biggrin: lodhen SYTE :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahaha hahahahahahaha.

turisti
21-02-08, 15:59
O turist, ti gezosh budalleqet....!

p.s. pse ma fshite postin pak me pare...!?

Ndoshta moderatoret jane frikue se :biggrin: pjesa e dyte nuk funksionon dhe e shpall pamvarsien :biggrin: nga forumi e kan kontrollue,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha hahahahahahahahaha.

turisti
21-02-08, 16:35
http://www.umich.edu/~isa/leisure/poetry_files/poetry.gif

selvija
21-02-08, 17:17
Hmmm hija lugatse ka hy mes budallaqeve..turist merr masa sa me shpejt diqka..
http://s263.photobucket.com/albums/ii135/imagehousing/8af5849566cb49093805cf0a7586668f.gif

Tomori
21-02-08, 20:16
http://img149.imageshack.us/img149/2966/19283mq6.jpg

BE LK
21-02-08, 20:28
Ndoshta moderatoret jane frikue se :biggrin: pjesa e dyte nuk funksionon dhe e shpall pamvarsien :biggrin: nga forumi e kan kontrollue,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha hahahahahahahahaha.
hahahahhaahahahaha. O turist, oj inshallah nuk me fshine dhe mua :D hahahahahhaahaaaha

selvija
21-02-08, 22:52
turist maj gjitha atyre pershendetjeve te gjata qe bene je lodh je tesh veq po dihatt qe nje pije freskuse te vjen shpirti pak ,,
http://www.hotprofilegraphics.com/myspace-graphics/images/alcohol/animations/prod_344_16534.gif (http://www.hotprofilegraphics.com/)

lovely
21-02-08, 22:55
turist maj gjitha atyre pershendetjeve te gjata qe bene je lodh je tesh veq po dihatt qe nje pije freskuse te vjen shpirti pak ,,
http://www.hotprofilegraphics.com/myspace-graphics/images/alcohol/animations/prod_344_16534.gif (http://www.hotprofilegraphics.com/)


s pata qare pa kesh, hahahahahahahahahahahahaha

hajde atij po ty qka po t kcen ashtu oj selvooooo????

selvija
21-02-08, 23:09
s pata qare pa kesh, hahahahahahahahahahahahaha

hajde atij po ty qka po t kcen ashtu oj selvooooo????Moj kena pi shum a spo e shef qe xhabat po kcejn tash ne stomak ton hahahahha:biggrin:

turisti
21-02-08, 23:40
[quote=selvija]Hmmm hija lugatse ka hy mes budallaqeve..turist merr masa sa me shpejt diqka..

Qe , :biggrin: e eliminova :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha .

turisti
21-02-08, 23:41
http://img149.imageshack.us/img149/2966/19283mq6.jpg

Wowwwwwwwwwwwww,mire se erdhe shoki,po kush eshte kjo :biggrin: LULIJA :biggrin: ???????

turisti
22-02-08, 01:09
http://img424.imageshack.us/img424/2277/20paarden87608zf.gif

turisti
22-02-08, 01:25
http://lovelylotte.web-log.nl/mijn_weblog/images/calimero_4.jpg

turisti
22-02-08, 01:48
TOMORI duke punuar :biggrin: :biggrin: :

http://www.rondagates.com/images/exhausted.gif

turisti
22-02-08, 03:23
http://hellsinki.files.wordpress.com/2006/11/think-stupid.png

Tomori
22-02-08, 08:49
http://img487.imageshack.us/img487/8633/mbrainyw5.jpg

lovely
22-02-08, 12:09
http://img487.imageshack.us/img487/8633/mbrainyw5.jpghahahahaha, t mequm ata tybe

ahahahahahahahahahahahahttp://i201.photobucket.com/albums/aa259/rumbaqueen90/Mail%20Attachments/ee1e.jpg

turisti
22-02-08, 14:23
hahahahaha, t mequm ata tybe

ahahahahahahahahahahahahttp://i201.photobucket.com/albums/aa259/rumbaqueen90/Mail%20Attachments/ee1e.jpg

Qashtu,ku ka mendue Zoti per dembelat,paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

lovely
22-02-08, 18:00
Qashtu,ku ka mendue Zoti per dembelat,paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

hahahaha.. zoti tha; masi nuk te bera ty te menqur sa gruan, atehere ja nje gje te vogel qe te bej mendimet per ty...... hahahahahahahaha.. ka gabu aty (tybeistikfa stekfurullah)

turisti
22-02-08, 19:06
hahahaha.. zoti tha; masi nuk te bera ty te menqur sa gruan, atehere ja nje gje te vogel qe te bej mendimet per ty...... hahahahahahahaha.. ka gabu aty (tybeistikfa stekfurullah)

Jio,nuk ka gabue,por i ka qit pune: kur nuk punon= duhet me e bajt,kur punon = duhet me e shtye ne levizje dhe ashtu lodhet secili,paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.:biggrin:

uliksi31
23-02-08, 01:41
Turist, apo keni "guzhb" te budallaqet? A u lodhet? Ahahahahahaha Prej ketu na kontrollon ma kallajt.:biggrin:
http://media.damnfunnypictures.com/dfp/1_005.jpg

Agolli
23-02-08, 01:53
Turist, apo keni "guzhb" te budallaqet? A u lodhet? Ahahahahahaha Prej ketu na kontrollon ma kallajt.:biggrin:


Uliksi ky na qenka shtabi i budallaqeve..:eek:
Do e gezoni Turistin, nga aty mund ta vezhgoi, se nga cila bire del mi'u, kur ta ndjek mi'ucka...:tongue:

uliksi31
23-02-08, 01:59
Uliksi ky na qenka shtabi i budallaqeve..:eek:
Do e gezoni Turistin, nga aty mund ta vezhgoi, se nga cila bire del mi'u, kur ta ndjek mi'ucka...:tongue:

Po njana eshte per Turistin dhe eliten e budallaqeve. Tash kish vendos me i nda dipllomat se na kishin mundsu me e ndryshu-editu shkrimin e Turist i shlyn dipllomat kur t'don. ahahahaha

Agolli
23-02-08, 02:05
Po njana eshte per Turistin dhe eliten e budallaqeve. Tash kish vendos me i nda dipllomat se na kishin mundsu me e ndryshu-editu shkrimin e Turist i shlyn dipllomat kur t'don. ahahahaha
Qe de, jon rra gjinja ne halle duke pyet se šfare do te ndodh pas Pavaresis, une ju thash oooo ngadal mos merrni ygjim se do behet mire. Ky ishte fillimi dhe mundesia e editimit, k'jo mundesi erdhi pas Pavaresis, me kalimin e kohes do vin dhe tjerat, shnosh pantollat se rrypa ka sa te duash..:biggrin:

uliksi31
23-02-08, 02:10
Qe de, jon rra gjinja ne halle duke pyet se šfare do te ndodh pas Pavaresis, une ju thash oooo ngadal mos merrni ygjim se do behet mire. Ky ishte fillimi dhe mundesia e editimit, k'jo mundesi erdhi pas Pavaresis, me kalimin e kohes do vin dhe tjerat, shnosh pantollat se rrypa ka sa te duash..:biggrin:

Ahahahahaha Po pra rrypat na paten xbardh ftyren ne luft me gra.:biggrin: Hajt se kadal-kadal e kuptojm se stuff-i per t'mire ton eshte ketu. Vec na shqiptar skem vakt me menu se jemi te nxen tuj qit cunga njani tjetrit. er qata shyqyr qe i kemi budallaqe e kety bile po pushojm ashtu si duhet. Ahahahahaha

Agolli
23-02-08, 02:16
Ahahahahaha Po pra rrypat na paten xbardh ftyren ne luft me gra.:biggrin: Hajt se kadal-kadal e kuptojm se stuff-i per t'mire ton eshte ketu. Vec na shqiptar skem vakt me menu se jemi te nxen tuj qit cunga njani tjetrit. er qata shyqyr qe i kemi budallaqe e kety bile po pushojm ashtu si duhet. Ahahahahaha
Valla po, po ec e biri ne fije granimit, jon qu pesh mileti i embel.. jaaaa s'kam qare pa u'a mbat glokosen (sasin e sheqerit ne gjake) :biggrin: Jo, uliksi nga tani do i lejme punen dhe do shesim cunga neper virtualitet, nje trend i ri..phaaa cka kish fitim ne kete veprimtari...t'lumit na per vete :tongue:

uliksi31
23-02-08, 02:28
Valla po, po ec e biri ne fije granimit, jon qu pesh mileti i embel.. jaaaa s'kam qare pa u'a mbat glokosen (sasin e sheqerit ne gjake) :biggrin: Jo, uliksi nga tani do i lejme punen dhe do shesim cunga neper virtualitet, nje trend i ri..phaaa cka kish fitim ne kete veprimtari...t'lumit na per vete :tongue:

Per at e kemi temen e budallaqeve, per ti zberthye cungat me sarkazem. Tash letersia moderne i perfshin edhe budallaqet si dege te veten. Ahahahahaha Po me cka po jav mat sheqerin grave o Agoll? Po du me than a i ke mjetet perkatse.:biggrin:

Agolli
23-02-08, 02:41
Per at e kemi temen e budallaqeve, per ti zberthye cungat me sarkazem. Tash letersia moderne i perfshin edhe budallaqet si dege te veten. Ahahahahaha Po me cka po jav mat sheqerin grave o Agoll? Po du me than a i ke mjetet perkatse.:biggrin:
Letersia moderne c'do here bazohet nga vyrtyti i budallaqeve, mu nga aty nxirren sasit elementare..qofshin nga ato me permbajte sarkazme apo me nostalgji.
Sheqerin a, ja s'kallzoj :biggrin: qy ky mjeket, ata me pyesin mu'a ndersa une si kujdestar i budallaqeve i'u them, sa mmol, po'i nevojiten..:biggrin:

uliksi31
23-02-08, 03:01
Letersia moderne c'do here bazohet nga vyrtyti i budallaqeve, mu nga aty nxirren sasit elementare..qofshin nga ato me permbajte sarkazme apo me nostalgji.
Sheqerin a, ja s'kallzoj :biggrin: qy ky mjeket, ata me pyesin mu'a ndersa une si kujdestar i budallaqeve i'u them, sa mmol, po'i nevojiten..:biggrin:

Ashtu pra, kjo ishte e tera qe na nevoitet te budallaqet. Keni dhen nje definicion te persosur lidhje me rolin e budallaqeve ne letersin botrore.Ahahahahahahaha Bile, bile edhe Shakespeare ishte mburr me definicion te tille. Ban vaki edhe sot ishin gjall edhe Romeo e Xhulijeta sikur te kishin dijt shkencen e budallaqeve. Ahahahahaha

Njime ka sa unit po ju jep per person. :biggrin:

Agolli
23-02-08, 03:16
Ashtu pra, kjo ishte e tera qe na nevoitet te budallaqet. Keni dhen nje definicion te persosur lidhje me rolin e budallaqeve ne letersin botrore.Ahahahahahahaha Bile, bile edhe Shakespeare ishte mburr me definicion te tille. Ban vaki edhe sot ishin gjall edhe Romeo e Xhulijeta sikur te kishin dijt shkencen e budallaqeve. Ahahahahaha

Njime ka sa unit po ju jep per person. :biggrin:
Jo pet doket, u shpreha gjakovarqe :biggrin: sa i perkete Shakespearit, a nuk pask njohuri qe mu nag budallaqet nxorri iden ''per te qene dhe mos me u dok'' :tongue: ai e ka rregullu pakes, kodoshi. Ndersa Xhulieta nga ballkoni i saj, brohoriste..TURIST, TURIST te lutem bema qaren..ja pat jap te shkretes nje shigjet amori, phaaa cka mu dhimt Romeo ahahahah.
Sa, unit,a!? mvaret se ku ka mbrri sheqeri, qatu dikund 12/E :biggrin:

uliksi31
23-02-08, 03:25
Jo pet doket, u shpreha gjakovarqe :biggrin: sa i perkete Shakespearit, a nuk pask njohuri qe mu nag budallaqet nxorri iden ''per te qene dhe mos me u dok'' :tongue: ai e ka rregullu pakes, kodoshi. Ndersa Xhulieta nga ballkoni i saj, brohoriste..TURIST, TURIST te lutem bema qaren..ja pat jap te shkretes nje shigjet amori, phaaa cka mu dhimt Romeo ahahahah.
Sa, unit,a!? mvaret se ku ka mbrri sheqeri, qatu dikund 12/E :biggrin:

Jo gjakovart thojn, sha pat mer Luljeta, po edhe ai Sheksi u frymzu nga budallaqet; "Per te qen e mos me u dokt" por ai e quajti hamlet, kishe pak me u dokt ma hijshem. Ahahaha
Tybe mat mire e kish pas Turistin ton se at far hamamit qysh e pat emnin qe u vra rreth tij, bile me Turistin kish kesh qe skish pas kohe me menua me bo vetvrasje.:biggrin:
Jo ktu ne Amerike na e kemi masen ndryshe e kerkojm me gjuhe gjakun me dijt s eshte sheqeri.
P.S. Shyqyr qe u bo von e spo na lexo askush.....Ahahahaha

Agolli
23-02-08, 03:36
Jo gjakovart thojn, sha pat mer Luljeta, po edhe ai Sheksi u frymzu nga budallaqet; "Per te qen e mos me u dokt" por ai e quajti hamlet, kishe pak me u dokt ma hijshem. Ahahaha
Tybe mat mire e kish pas Turistin ton se at far hamamit qysh e pat emnin qe u vra rreth tij, bile me Turistin kish kesh qe skish pas kohe me menua me bo vetvrasje.:biggrin:
Jo ktu ne Amerike na e kemi masen ndryshe e kerkojm me gjuhe gjakun me dijt s eshte sheqeri.
P.S. Shyqyr qe u bo von e spo na lexo askush.....Ahahahaha
Hamlet, ahahahah, kodosh mo! Sa i perkat asaj, ashtu mendoi edhe une, por cfare ti besh dejuzkes''i pat kcy sheqeri ne zemer kopilices :biggrin:
Ja, ju andej paskeni arrit ne zbulime gjuhe_sore ahahaha, nje ide e mire, s'di a do aprovohet kendej nga ne, por shpresa*T, s'duhet, humbur kurre,,
Ajt mos u merakos per lexime, kujt sj'a konda le ta injoron testaturen, ja vodha lojetarit, kete ide :tongue:

lovely
23-02-08, 12:50
tybe une u knaqa tu lexu shkrimet e juve, veq qaty te shekspiri ma keni perzi pak, po nejse s eshte me rendesi... te budallaqet jem...:biggrin:


http://i254.photobucket.com/albums/hh108/amazing14711/COMEDY.gif http://i254.photobucket.com/albums/hh108/amazing14711/COMEDY.gif


kqyrni uliksin e agollin tu bisedu ne oret e vona kur po thote Oqeani hahahahahahahahahahahahaha

lovely
23-02-08, 12:52
Jio,nuk ka gabue,por i ka qit pune: kur nuk punon= duhet me e bajt,kur punon = duhet me e shtye ne levizje dhe ashtu lodhet secili,paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.:biggrin:


ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahah

ti 100% je budalle i diplomun!:biggrin:

a e kam si ngat bre me marr diplomen turist se po m duhet per ni pune diqqka?? :tongue:

turisti
23-02-08, 12:56
Turist, apo keni "guzhb" te budallaqet? A u lodhet? Ahahahahahaha Prej ketu na kontrollon ma kallajt.:biggrin:
http://media.damnfunnypictures.com/dfp/1_005.jpg

Hu,s'po mujshe me hy per :biggrin: nje jave :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaha.

uliksi31
23-02-08, 21:20
Hu,s'po mujshe me hy per :biggrin: nje jave :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaha.

Qe Turist, karroca eshte ne service, hazer e ke kur te zhdrypish posht. Krejt po tranohen per krytar te partinave te ndryshme edhe na ty te kemi te vecant. Ahahahahahahahaha

http://k41.pbase.com/o5/04/389604/1/64934456.QK6b97uv.j16060810003.jpg (http://www.pbase.com/hltam/starferry_central)

Por duhet me zgjedh dikon qe mundet me ngre karrocen.:biggrin:

uliksi31
23-02-08, 21:39
tybe une u knaqa tu lexu shkrimet e juve, veq qaty te shekspiri ma keni perzi pak, po nejse s eshte me rendesi... te budallaqet jem...:biggrin:


http://i254.photobucket.com/albums/hh108/amazing14711/COMEDY.gif http://i254.photobucket.com/albums/hh108/amazing14711/COMEDY.gif


kqyrni uliksin e agollin tu bisedu ne oret e vona kur po thote Oqeani hahahahahahahahahahahahaha

Jo mbrem me Agollin ishim kritik letrar. I studjum budallaqet e Shakespeare-it, qysh kish mujt me shpetu Juliet, bile e kish marr dikush ketu ne forum, krejt kta djem pa martu.Ahahahahaha
Si perfundim na dy konkluduam: Halili e Hajria ma attractive se Romeo e Juliet-a.:biggrin:

selvija
24-02-08, 13:12
Ulikasi si duket sot qenka ne teren Golf i urojm sukses ishalla shtyn golla sa me shum...:biggrin: e le tana pasuron sado pak budallaqet,,,kurse turisti arkatar ai e din veq se qka ka nevoj ketu,,,e lovely dhe selvija e bejne dizajnimin...:biggrin:
http://zangygraphics.com/zimages/funny/3.jpg (http://www.zangygraphics.com/picture.php?c=funny&n=3&h=1&l=)

turisti
24-02-08, 13:29
ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahah

ti 100% je budalle i diplomun!:biggrin:

a e kam si ngat bre me marr diplomen turist se po m duhet per ni pune diqqka?? :tongue:

Po,afer jeni,po s'eshte pune m'u kthye ky -postjeri im,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha:

http://www.geocities.com/vakantieinfo/cheops.jpg

turisti
24-02-08, 13:30
Hu,s'po mujshe me hy per :biggrin: nje jave :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaha.

A nuk ka :biggrin: lift :biggrin: a??,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha .

turisti
24-02-08, 13:33
Jo pet doket, u shpreha gjakovarqe :biggrin: sa i perkete Shakespearit, a nuk pask njohuri qe mu nag budallaqet nxorri iden ''per te qene dhe mos me u dok'' :tongue: ai e ka rregullu pakes, kodoshi. Ndersa Xhulieta nga ballkoni i saj, brohoriste..TURIST, TURIST te lutem bema qaren..ja pat jap te shkretes nje shigjet amori, phaaa cka mu dhimt Romeo ahahahah.
Sa, unit,a!? mvaret se ku ka mbrri sheqeri, qatu dikund 12/E :biggrin:

Leje -sheqerin-,po ku mbeti Xhulieta :biggrin: ???????,tja tregoj disa budallakina,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahaha.

turisti
24-02-08, 13:35
Qe Turist, karroca eshte ne service, hazer e ke kur te zhdrypish posht. Krejt po tranohen per krytar te partinave te ndryshme edhe na ty te kemi te vecant. Ahahahahahahahaha

http://k41.pbase.com/o5/04/389604/1/64934456.QK6b97uv.j16060810003.jpg (http://www.pbase.com/hltam/starferry_central)

Por duhet me zgjedh dikon qe mundet me ngre karrocen.:biggrin:

Ishalla nuk ka nevoje qe ta hypi ne shpinde karrocen,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

e_martumja
24-02-08, 13:39
Uliksi erdha me ta pa:biggrin:

turisti
24-02-08, 13:41
Uliksi erdha me ta pa:biggrin:

Tek -pa cenzura- e ka lone qatyre 4 grave..........,hahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaha.

e_martumja
24-02-08, 13:46
Tek -pa cenzura- e ka lone qatyre 4 grave..........,hahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaha.Mos eshte marre une me njek andej :biggrin: Kuku sa e marrshme jam une....Po e pres qetu me siguri kthehet ma vone, se andej ndoshta kam ma pak shansa ne midis 4 grave :biggrin:

Tomori
24-02-08, 15:08
Mos eshte marre une me njek andej :biggrin: Kuku sa e marrshme jam une....Po e pres qetu me siguri kthehet ma vone, se andej ndoshta kam ma pak shansa ne midis 4 grave :biggrin:

Po e vertete eshte se jam midis 4 grave.
Po ti mos u shqetseso per kte..te jesh e sigurte se kam me ardhe.."e_martumja Tomorit"

...

http://www.tributeproductions.com/harem%20girls1.JPG

Agolli
24-02-08, 17:19
Leje -sheqerin-,po ku mbeti Xhulieta :biggrin: ???????,tja tregoj disa budallakina,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahaha.
Xhulieta, a?, valla edhe ajo si vala 9-ime ''personin qe keni kerkuar ,,futja ni mesazh'' :eek: me siguri ka pengesa, vec mos u merakos, do e gjen ne shtabin e budallaqeve, šelsin e ka uliksi,,:biggrin:

uliksi31
25-02-08, 01:35
Selvije, kqyre Lovelyn cfar t'gjujtuni.:biggrin:
http://godsofsport.com/wp-content/uploads/2006/11/Michelle%20Wie.jpg

Une & Turisti hala po presim kur po del me luajt. Ahahahahahaha

http://godsofsport.com/wp-content/uploads/2006/11/Steve%20Williams.jpg

turisti
25-02-08, 01:37
Mos eshte marre une me njek andej :biggrin: Kuku sa e marrshme jam une....Po e pres qetu me siguri kthehet ma vone, se andej ndoshta kam ma pak shansa ne midis 4 grave :biggrin:

Qe bicikleta dhe ngutu pak si shpejt :biggrin: neper -pa cenzure-,hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaha ahahahaha:

http://www.youke.org/wp-content/photos/hart_wielrennen.jpg

turisti
25-02-08, 01:39
Xhulieta, a?, valla edhe ajo si vala 9-ime ''personin qe keni kerkuar ,,futja ni mesazh'' :eek: me siguri ka pengesa, vec mos u merakos, do e gjen ne shtabin e budallaqeve, šelsin e ka uliksi,,:biggrin:

Mos e gjejsh- :biggrin: futja nji mesazh :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
25-02-08, 01:41
Selvije, kqyre Lovelyn cfar t'gjujtuni.:biggrin:
http://godsofsport.com/wp-content/uploads/2006/11/Michelle%20Wie.jpg

Une & Turisti hala po presim kur po del me luajt. Ahahahahahaha

http://godsofsport.com/wp-content/uploads/2006/11/Steve%20Williams.jpg

Po valla,u lodhem tuj prit....................ulun..........:biggrin:

uliksi31
25-02-08, 01:43
Leje -sheqerin-,po ku mbeti Xhulieta :biggrin: ???????,tja tregoj disa budallakina,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahaha.

E kame dijt une se ajo t'kish ra ne duar tua kurr vet-vrasje skish bo, bile as vakt skish pas. Ahahahahahahaha

uliksi31
25-02-08, 01:50
Uliksi erdha me ta pa:biggrin:

Hajde mire se erdhe se duhet me ta sigurua nje vend ku rrijn elita e budallaqeve. Jo per tjeter por vec ti si e martume po na perfaqson krejt neve qe e kemi honger tungj. Ahahahahaa Qetu sun t'mrrin Tomori:biggrin:

http://www.baldeagles.org/IMAGES/Nest.gif

uliksi31
25-02-08, 01:52
Qe bicikleta dhe ngutu pak si shpejt :biggrin: neper -pa cenzure-,hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaha ahahahaha:

http://www.youke.org/wp-content/photos/hart_wielrennen.jpg

Kame frike se sherri pa cenzuret, do t'na dobsohen budallaqet. Ahahahahahahaha

uliksi31
25-02-08, 01:56
Mos e gjejsh- :biggrin: futja nji mesazh :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Po pres sa ti nxen gjumi antaret e budallaqeve, tani po ti dorzoj celsat me shku te Xhuljeta.Ahahahahahaaha

http://www.fotosearch.com/comp/BDX/BDX191/old-fashioned-keys-~-bxp35338.jpg

lovely
25-02-08, 09:38
http://i174.photobucket.com/albums/w85/miss_kiky_/Sans-titre26.jpg


oooo po ku po don mi pshtu ti selvijes bre? qe ajo gjithe rrin me aparat ne dore... hahahahaha

turist, mos e nguc qiken :tongue:


hajt shtinja guhen veq pak.. amo mos ia shti krejt se po e plas se eshte pa pervoje
hahahahahahahahahaahahahha

Tomori
25-02-08, 16:29
http://www.bbc.co.uk/slink/images/255x143/girl_banana.jpg

lovely
25-02-08, 18:14
http://i71.photobucket.com/albums/i129/katyerinj/S3010191.jpgTomori e honger bananen krejt :biggrin:

lovely
25-02-08, 19:23
:smile: http://i263.photobucket.com/albums/ii139/orchid200708/xmaspos3.jpg


uliks31jr

per ty....

uliksi31
25-02-08, 19:26
:smile: http://i263.photobucket.com/albums/ii139/orchid200708/xmaspos3.jpg


uliks31jr

per ty....

Cili zog kesh une, ai perfundit a ky permi.:biggrin:

lovely
25-02-08, 19:28
Cili zog kesh une, ai perfundit a ky permi.:biggrin:


mire se erdhe uliks

une kam qef me kan perfuni kshtu qe ti mbetesh ai permi.. hehe..

a mun fjete hiq? a ish kan dera qel? :biggrin:

uliksi31
25-02-08, 19:41
mire se erdhe uliks

une kam qef me kan perfuni kshtu qe ti mbetesh ai permi.. hehe..

a mun fjete hiq? a ish kan dera qel? :biggrin:

Ahahahahaha Jo tybe por mshel. I kame pas then une Turistit se budallaqet pom perciedhin edhe ne jeten e perditshime.:biggrin:

lovely
25-02-08, 19:46
Ahahahahaha Jo tybe por mshel. I kame pas then une Turistit se budallaqet pom perciedhin edhe ne jeten e perditshime.:biggrin:
hahahahahahahahahaahahahahahaahhahaha

http://i201.photobucket.com/albums/aa116/SirRuizJr/DSC01931.jpg(kur t eshte dera mshel Uliks, mos hezito me dal kah une me kerku konak) :biggrin:

uliksi31
25-02-08, 19:54
hahahahahahahahahaahahahahahaahhahaha

http://i201.photobucket.com/albums/aa116/SirRuizJr/DSC01931.jpg(kur t eshte dera mshel Uliks, mos hezito me dal kah une me kerku konak) :biggrin:

Ti hajde merrem me autobus, se ne at kohe ska linjat s'punojn. Ahahahahaha

Mat vogla fotot se ni na ardht Murgesha t'na fshin ty e mua.:biggrin:

lovely
25-02-08, 19:59
Ti hajde merrem me autobus, se ne at kohe ska linjat s'punojn. Ahahahahaha

Mat vogla fotot se ni na ardht Murgesha t'na fshin ty e mua.:biggrin:


nuk po di qysh me i zvoglu tybe o Uliks..

veq bzanum ti, une me autobus para dere t pres

http://i213.photobucket.com/albums/cc137/sofiekarin/bus.jpg:smile:

uliksi31
25-02-08, 20:21
nuk po di qysh me i zvoglu tybe o Uliks..

veq bzanum ti, une me autobus para dere t pres

http://i213.photobucket.com/albums/cc137/sofiekarin/bus.jpg:smile:

Po as smundesh me gjet noj minibus, pak mat vogel se krejt kojshit po cohen si vampira me pa busin ne gjys t'nats. Ahahahahaha

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/79/MHV_Lloyd_LT600.jpg/250px-MHV_Lloyd_LT600.jpg (http://en.wikipedia.org/wiki/Image:MHV_Lloyd_LT600.jpg)

lovely
25-02-08, 20:32
Po as smundesh me gjet noj minibus, pak mat vogel se krejt kojshit po cohen si vampira me pa busin ne gjys t'nats. Ahahahahaha

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/79/MHV_Lloyd_LT600.jpg/250px-MHV_Lloyd_LT600.jpg (http://en.wikipedia.org/wiki/Image:MHV_Lloyd_LT600.jpg)

po more qysh jo

bile bile edhe me njo ma t vogel ndash vi t marr

http://i223.photobucket.com/albums/dd194/Austin98_2007/174916677_img_small.jpg

ti bre veq qele gojen, une kam me kan "deshireplotsuesja jote" :biggrin:

uliksi31
25-02-08, 20:47
po more qysh jo

bile bile edhe me njo ma t vogel ndash vi t marr

http://i223.photobucket.com/albums/dd194/Austin98_2007/174916677_img_small.jpg

ti bre veq qele gojen, une kam me kan "deshireplotsuesja jote" :biggrin:

O mu marun budallaqet, pa me ardh Turisti skam inspirim. Ahahahahahahaha

lovely
25-02-08, 20:50
O mu marun budallaqet, pa me ardh Turisti skam inspirim. Ahahahahahahaha

po a
hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahaha

Turist, INSPIRIMI YNE, KU JE TI???:smile:

lovely
25-02-08, 21:04
uliksi, e gjeta nje bus shume te pershtatshem

http://i141.photobucket.com/albums/r72/jgriffith007/bus.jpg

a po t pelqen?? :biggrin:

uliksi31
25-02-08, 21:09
uliksi, e gjeta nje bus shume te pershtatshem

http://i141.photobucket.com/albums/r72/jgriffith007/bus.jpg

a po t pelqen?? :biggrin:

Ahahahahaha O cka pom pelqen, sta kisha ndrry qet buss as me...
http://www.wideworldferrari.com/images/index_02.jpg

lovely
25-02-08, 21:14
Ahahahahaha O cka pom pelqen, sta kisha ndrry qet buss as me...i forte vallahin eshte busi...

u can use it to a lot of things...:tongue:

uliksi31
25-02-08, 21:51
i forte vallahin eshte busi...

u can use it to a lot of things...:tongue:

Po qysh nuk eshte i fort busi, qyre cka mban. Ahahahahahahahaha

http://www.webind.nl/webhosting/roadmovie/rmt003.jpg

turisti
26-02-08, 01:18
Kame frike se sherri pa cenzuret, do t'na dobsohen budallaqet. Ahahahahahahaha

Nuk besoj,-pa cenzure- edhe egziston ne baze te :biggrin: - budallaqeve- :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaha.

turisti
26-02-08, 01:19
Po pres sa ti nxen gjumi antaret e budallaqeve, tani po ti dorzoj celsat me shku te Xhuljeta.Ahahahahahaaha

http://www.fotosearch.com/comp/BDX/BDX191/old-fashioned-keys-~-bxp35338.jpg

Pse kaq shume šelsa ???????? A ne burg eshte a???????????? :biggrin:

turisti
26-02-08, 01:21
http://i174.photobucket.com/albums/w85/miss_kiky_/Sans-titre26.jpg


oooo po ku po don mi pshtu ti selvijes bre? qe ajo gjithe rrin me aparat ne dore... hahahahaha

turist, mos e nguc qiken :tongue:


hajt shtinja guhen veq pak.. amo mos ia shti krejt se po e plas se eshte pa pervoje
hahahahahahahahahaahahahha

Nuk muj aspak, :biggrin: nuk e di alfabetin hiq :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
26-02-08, 01:23
http://www.bbc.co.uk/slink/images/255x143/girl_banana.jpg

Tomor,ška i bjen kjo ??????????????????

turisti
26-02-08, 01:25
http://i71.photobucket.com/albums/i129/katyerinj/S3010191.jpgTomori e honger bananen krejt :biggrin:

Uria ska skej,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :biggrin:

turisti
26-02-08, 01:27
Ahahahahaha Jo tybe por mshel. I kame pas then une Turistit se budallaqet pom perciedhin edhe ne jeten e perditshime.:biggrin:

Ku po e lakon temen kah une,hahahahahahahahahahahahahaha,por, Ku po te percjellin: :biggrin: poshte a nalte :biggrin: ???????????????

turisti
26-02-08, 01:30
O mu marun budallaqet, pa me ardh Turisti skam inspirim. Ahahahahahahaha

Qy skam inspirim,mire valla,besa edhe i menqur je : :biggrin: me mire me ma hargjue mua INSPIRIMIN e tendin ruaje per TURSHI :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaha.

uliksi31
26-02-08, 01:40
Qy skam inspirim,mire valla,besa edhe i menqur je : :biggrin: me mire me ma hargjue mua INSPIRIMIN e tendin ruaje per TURSHI :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaha.

Ahahahaha Jo py te kemi shembull, po din me i afru zogzat rreth budallaqeve.:biggrin:

uliksi31
26-02-08, 01:42
Pse kaq shume šelsa ???????? A ne burg eshte a???????????? :biggrin:

Duhet tri dyer me kalu deri me ardh te Xhuljeta. E ka msheh Shekspiri thedh ne budallaqe te veta. ahahahahahahahaha

uliksi31
26-02-08, 01:46
Tomori kish tentu me e gjet Xhuljeten por i kish marr celsat gabimisht e kish gjet kto zogza.:biggrin:


http://www.tributeproductions.com/harem%20girls1.JPG

turisti
26-02-08, 01:46
po a
hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahaha

Turist, INSPIRIMI YNE, KU JE TI???

Mhhhhhhhhh,tingellon bukur,bash kan nevoje - budallaqet- per mua,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha:

http://www.bus-idee.nl/TCT-LekkerKontjeVP.jpg
http://www.kerstinstaxi.nu/pictures/ScaniaIrizar.jpg
http://images.realtravel.com/media/lg/f7/aa/f7aa49ad74e19261ef988c23ada8e5c2.jpg
porrrrrr,mbi te gjithave me pelqen KY model...:

http://webzoom.freewebs.com/doingthe116/Plymouth%20Kapotte%20Bus.jpg

turisti
26-02-08, 01:48
uliksi, e gjeta nje bus shume te pershtatshem

http://i141.photobucket.com/albums/r72/jgriffith007/bus.jpg

a po t pelqen?? :biggrin:

Kqyrja :biggrin: TURREQKAT :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha.

turisti
26-02-08, 01:49
Ahahahaha Jo py te kemi shembull, po din me i afru zogzat rreth budallaqeve.:biggrin:

Hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahah aha,ku me dit,me šfare - hajmali- po punojne,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha .:biggrin:

turisti
26-02-08, 01:50
Duhet tri dyer me kalu deri me ardh te Xhuljeta. E ka msheh Shekspiri thedh ne budallaqe te veta. ahahahahahahahaha

Po a,e vet pale ku ka thy qafe me pi raki,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha hahaha.:biggrin:

turisti
26-02-08, 01:53
Tomori kish tentu me e gjet Xhuljeten por i kish marr celsat gabimisht e kish gjet kto zogza.:biggrin:


http://www.tributeproductions.com/harem%20girls1.JPG

Ev,inshallah nuk e :biggrin: sulmojne :biggrin: se duhet mi dal zot s'bashku me ty,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaha.

uliksi31
26-02-08, 01:55
Pasi na mungojn shofera te budallaqeve duhet me ja propozu Lovelyt disa sample. Ahahahahahahahah

http://www.bedtime-story.com/bedtime-story/anibus2.gif

uliksi31
26-02-08, 01:57
[/size][/i]

Hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahah aha,ku me dit,me šfare - hajmali- po punojne,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha .:biggrin:

Vec let jen hajmali t'forta se perndryshe spo ndikojshin. Ahahahahahahahaha

uliksi31
26-02-08, 01:58
Ev,inshallah nuk e :biggrin: sulmojne :biggrin: se duhet mi dal zot s'bashku me ty,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaha.

Po na duhet mos me lon vetem Tomorin. Po edhe nese shkojm ne shitore te Lovely me ble karamella.Ahahahahahahaha

lovely
26-02-08, 08:40
Po na duhet mos me lon vetem Tomorin. Po edhe nese shkojm ne shitore te Lovely me ble karamella.Ahahahahahahaha


Uliksi, po doket qe s ki jete pa mu :biggrin: edhe po t duhna me t vozit me t qu deri te zogzat e Tomorit (qe n bofte me iu ni Tomori ty e Turistit iu kallxon) tani plus po t duhen "karamelat" e mia.... hahahahahahahahahahahahaha
wondering if you need me to anything else as well :tongue:

lovely
26-02-08, 08:42
Pse kaq shume šelsa ???????? A ne burg eshte a???????????? :biggrin:


ahahahahahahahahaahahahahha'
Turist, njani qelc eshte i dimijave ... hahahahahahahahahahahaha

lovely
26-02-08, 08:44
Vec let jen hajmali t'forta se perndryshe spo ndikojshin. Ahahahahahahahaha


kur t vjen puna deri te hajmaliat, e pat puna mo.. veq shko bjer ne puss...................hahahahahahahahahahahahaha

lovely
26-02-08, 08:45
Mhhhhhhhhh,tingellon bukur,bash kan nevoje - budallaqet- per mua,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha:porrrrrr,mbi te gjithave me pelqen KY model...:

http://webzoom.freewebs.com/doingthe116/Plymouth%20Kapotte%20Bus.jpg


ky autobus i Kosoves eshte garant.. ku me dit qfare kujtime po te sjell ty Turist, masi po t pelqejka aq shume.. :tongue: :biggrin:

lovely
26-02-08, 08:47
Ku po e lakon temen kah une,hahahahahahahahahahahahahaha,por, Ku po te percjellin: :biggrin: poshte a nalte :biggrin: ???????????????

me doket qe :biggrin: poshte :biggrin:

uliksi31
26-02-08, 09:05
Uliksi, po doket qe s ki jete pa mu :biggrin: edhe po t duhna me t vozit me t qu deri te zogzat e Tomorit (qe n bofte me iu ni Tomori ty e Turistit iu kallxon) tani plus po t duhen "karamelat" e mia.... hahahahahahahahahahahahaha
wondering if you need me to anything else as well :tongue:

Yes indeed, pa tjeter me duhet me ta lidh nje kontrat me perqindje, jo me pagese javore/mujore. :biggrin: Duhet te merremi vesh sa % po kerkon nga business-i, por me kusht qe budallaqet te ngriten ne njevel nderkombetar. Ahahahahahahahahaha

Agolli
26-02-08, 09:30
Yes indeed, pa tjeter me duhet me ta lidh nje kontrat me perqindje, jo me pagese javore/mujore. :biggrin: Duhet te merremi vesh sa % po kerkon nga business-i, por me kusht qe budallaqet te ngriten ne njevel nderkombetar. Ahahahahahahahahaha
Budallaqet kurre nuk ngriten ne ate nivel, sepse ju mungon flamuri. :biggrin:

uliksi31
26-02-08, 09:52
Budallaqet kurre nuk ngriten ne ate nivel, sepse ju mungon flamuri. :biggrin:

Jo mos thuaj kurr, nese budallaqet tona arrijn ne njivel nderkombetar. Ku une besoj se i plotsojm kushtet, tani krejt flamujt e botes vlejn per budallaqe. Kame propozim por po pres Turistin me e miratua dhe nenshkrimin me ja qit. Ahahahahahaha

http://www.jibjab.com/view/228711

Agolli
26-02-08, 10:01
Jo mos thuaj kurr, nese budallaqet tona arrijn ne njivel nderkombetar. Ku une besoj se i plotsojm kushtet, tani krejt flamujt e botes vlejn per budallaqe. Kame propozim por po pres Turistin me e miratua dhe nenshkrimin me ja qit. Ahahahahahaha

http://www.jibjab.com/view/228711
hahahahahah, :biggrin: Propozim i mire, une mendoje qe budallaqet, duhet te mbesin ''Neutrale'' dhe natyrale, perndrryshe ato do behen :biggrin: SUPERFUQI :biggrin:

lovely
26-02-08, 10:48
Yes indeed, pa tjeter me duhet me ta lidh nje kontrat me perqindje, jo me pagese javore/mujore. :biggrin: Duhet te merremi vesh sa % po kerkon nga business-i, por me kusht qe budallaqet te ngriten ne njevel nderkombetar. Ahahahahahahahahaha


alright alright !! :biggrin: une pajtohem me ty ne gjithqka .. edhe kushtin e pranoj... e sa per perqindje, ku po zatetum me fol per ate pune???? :tongue:

uliksi31
26-02-08, 20:15
alright alright !! :biggrin: une pajtohem me ty ne gjithqka .. edhe kushtin e pranoj... e sa per perqindje, ku po zatetum me fol per ate pune???? :tongue:

Po zatetemi ne party, atje ku po na e organizon ti veres. Ahahahahahahaahah Ani se po vi me nja 3 a 4 qeso samba dancers.


http://tbn0.google.com/images?q=tbn:wECh4wTT-FecJM:english.people.com.cn/200502/08/images/0207_D02.jpg (http://images.google.com/imgres?imgurl=http://english.people.com.cn/200502/08/images/0207_D02.jpg&imgrefurl=http://english.peopledaily.com.cn/200502/08/eng20050208_173327.html&h=500&w=350&sz=85&tbnid=wECh4wTT-FecJM:&tbnh=130&tbnw=91&prev=/images%3Fq%3Dsamba%2Bdancers%26um%3D1&start=1&sa=X&oi=images&ct=image&cd=1)http://tbn0.google.com/images?q=tbn:Ugt65CYU76TgXM:english.people.com.cn/200502/08/images/0207_D06.jpg (http://images.google.com/imgres?imgurl=http://english.people.com.cn/200502/08/images/0207_D06.jpg&imgrefurl=http://english.peopledaily.com.cn/200502/08/eng20050208_173327.html&h=500&w=331&sz=65&tbnid=Ugt65CYU76TgXM:&tbnh=130&tbnw=86&prev=/images%3Fq%3Dsamba%2Bdancers%26um%3D1&start=2&sa=X&oi=images&ct=image&cd=2)

lovely
26-02-08, 20:20
Po zatetemi ne party, atje ku po na e organizon ti veres. Ahahahahahahaahah Ani se po vi me nja 3 a 4 qeso samba dancers.


http://tbn0.google.com/images?q=tbn:wECh4wTT-FecJM:english.people.com.cn/200502/08/images/0207_D02.jpg (http://images.google.com/imgres?imgurl=http://english.people.com.cn/200502/08/images/0207_D02.jpg&imgrefurl=http://english.peopledaily.com.cn/200502/08/eng20050208_173327.html&h=500&w=350&sz=85&tbnid=wECh4wTT-FecJM:&tbnh=130&tbnw=91&prev=/images%3Fq%3Dsamba%2Bdancers%26um%3D1&start=1&sa=X&oi=images&ct=image&cd=1)http://tbn0.google.com/images?q=tbn:Ugt65CYU76TgXM:english.people.com.cn/200502/08/images/0207_D06.jpg (http://images.google.com/imgres?imgurl=http://english.people.com.cn/200502/08/images/0207_D06.jpg&imgrefurl=http://english.peopledaily.com.cn/200502/08/eng20050208_173327.html&h=500&w=331&sz=65&tbnid=Ugt65CYU76TgXM:&tbnh=130&tbnw=86&prev=/images%3Fq%3Dsamba%2Bdancers%26um%3D1&start=2&sa=X&oi=images&ct=image&cd=2)

po ato po na tutkan bre.. me duhet me te thane jo uliksi, nashta s me idhnohesh.. ktu ne kete feste veq t forumit jane.. nuk i pranojme ato, se na i habitin meshqit tane tani :biggrin:

uliksi31
26-02-08, 20:38
po ato po na tutkan bre.. me duhet me te thane jo uliksi, nashta s me idhnohesh.. ktu ne kete feste veq t forumit jane.. nuk i pranojme ato, se na i habitin meshqit tane tani :biggrin:

Po a ke caktu vendin e posacim per ne antaret e budallaqeve. Na nuk ulemi cdo kund, kqyr far ballkonit per neve. Se ti e din, na shqiptaret ngajm pas budallaqeve. Ahahahahaha

http://www.polshek.com/images/t930609.jpg (http://www.polshek.com/perf_930609.htm)

lovely
26-02-08, 20:42
Po a ke caktu vendin e posacim per ne antaret e budallaqeve. Na nuk ulemi cdo kund, kqyr far ballkonit per neve. Se ti e din, na shqiptaret ngajm pas budallaqeve. Ahahahahaha

http://www.polshek.com/images/t930609.jpg (http://www.polshek.com/perf_930609.htm)


http://i155.photobucket.com/albums/s293/jldaly/audience.jpg

po po uliks, qysh dush bonja ti per vende, veq mu lema njo ngat teje dikun... ku muj me ta prek doren kapak...ose kamen me kam...:tongue: :biggrin:

uliksi31
26-02-08, 21:15
http://i155.photobucket.com/albums/s293/jldaly/audience.jpg

po po uliks, qysh dush bonja ti per vende, veq mu lema njo ngat teje dikun... ku muj me ta prek doren kapak...ose kamen me kam...:tongue: :biggrin:

Shyqyr qe jemi te budallaqet se dikush kish mendu se pernime e ki. Ahahahahahaha

lovely
26-02-08, 21:21
Shyqyr qe jemi te budallaqet se dikush kish mendu se pernime e ki. Ahahahahahaha:biggrin: :biggrin: :biggrin:

mu prishen shkronjat h edhe a.,... s po muj bre mo se u qkriva tu kesh.. hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahha haha hahahahahahahaahahahahahahahahahaha

a je per nje dance qitu te Stupidity Uliks???? :smile: po menoj para se me shku une me flejt ::-P

uliksi31
26-02-08, 21:33
:biggrin: :biggrin:

mu prishen shkronjat h edhe a.,... s po muj bre mo se u qkriva tu kesh.. hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahha haha hahahahahahahaahahahahahahahahahaha

a je per nje dance qitu te Stupidity Uliks???? :smile: po menoj para se me shku une me flejt ::-P

Ahahahahahaha Spo di cfar dance e ke fjalen, per ballet dance e kame pas profesion kur kame qen i ri 31 vjecar. Ishalla se pate fjalen per far belly dance. Ahahahahahahahaha

http://www.shomler.com/dance/p4/t010/963221t.jpg (http://www.shomler.com/dance/index2b.htm)

lovely
26-02-08, 21:36
Ahahahahahaha Spo di cfar dance e ke fjalen, per ballet dance e kame pas profesion kur kame qen i ri 31 vjecar. Ishalla se pate fjalen per far belly dance. Ahahahahahahahaha

http://www.shomler.com/dance/p4/t010/963221t.jpg (http://www.shomler.com/dance/index2b.htm)


http://i240.photobucket.com/albums/ff153/megashibs/weirddancepic.gifhttp://i232.photobucket.com/albums/ee253/johnnyg37/sexydance-sample.gif

uliksi31
26-02-08, 22:15
He a hala s'shkove me fjet a? isha nxonun me some paper work.:biggrin:

http://www.afunworld.com/content/20080226/pictures/19/cra046.jpg

lovely
26-02-08, 22:28
He a hala s'shkove me fjet a? isha nxonun me some paper work.:biggrin:po pres kishe po vjen ti te une e me bo nej "Budallaki" bashke :biggrin:

Agolli
26-02-08, 22:30
He a hala s'shkove me fjet a? isha nxonun me some paper work.:biggrin:Uliksi, puna pa budallaqe s'ka efekte, ja nji spot relaksues........:biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=L19e5kTkvGI&feature=related

lovely
26-02-08, 22:57
Uliksi, puna pa budallaqe s'ka efekte, ja nji spot relaksues........:biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=L19e5kTkvGI&feature=related

a relaxues po t doket a? a po t doket qe pak kam kesh sot a??
u paka bre :biggrin:

uliksi31
26-02-08, 23:07
po pres kishe po vjen ti te une e me bo nej "Budallaki" bashke :biggrin:

A pak pot doket se kemi ba sot a? ahahahahahahahahahaha

uliksi31
26-02-08, 23:10
Uliksi, puna pa budallaqe s'ka efekte, ja nji spot relaksues........:biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=L19e5kTkvGI&feature=related

Agahgagaahahahahaha O bre qajo kur ja fut me lopat pas krejet e arrin kulminacionin e budallaqeve, se nuk e kish prit erifi. Ahahahahahahahahahaha

Ti Agoll duhesh me hy si kontribus i rregull sikur Lovely e jo me korrespondenc. Ahahahaha se spo kemi buxhet te mjaftushen njihere.:biggrin:

lovely
26-02-08, 23:10
A pak pot doket se kemi ba sot a? ahahahahahahahahahaha

ku more? kur? qysh? :biggrin: :tongue:


i want it all baby :-D

lovely
26-02-08, 23:13
http://i144.photobucket.com/albums/r197/spilledperfume/Stupid.jpg

kqyre more Uliks qka bana tu ardhe te ti.. ncncncncncnc

tash s un vij te ti edhe qidisa :biggrin:

uliksi31
26-02-08, 23:18
ku more? kur? qysh? :biggrin: :tongue:


i want it all baby :-D

All what? Ahahahahahahahahahahya

uliksi31
26-02-08, 23:21
http://i144.photobucket.com/albums/r197/spilledperfume/Stupid.jpg

kqyre more Uliks qka bana tu ardhe te ti.. ncncncncncnc

tash s un vij te ti edhe qidisa :biggrin:

Ani se vi e te marr ne krah. Ahahahahahahaha

http://www.fotosearch.com/comp/PHD/PHD592/young-man-carrying-young-woman-over-his-shoulder-~-200138348-001.jpg

lovely
26-02-08, 23:22
All what? Ahahahahahahahahahahya


use ur imagination... be like turisti.. hahahahahahaha
a e din qka ka thane turisti bre? qe sa here m bjen n men pakna tu kesh.. po t kallxoj n pika t shkurta... me pa turisti driten ne deti, diten , ne bikini, nuk i doket interesant .. ndersa me pa turisti (the same) driten ne akshom me minifund, imaginon; a thu qfare kembe ka drita?? hahahahaha

une i thashe; o turist, qysh bre ia ke pa kamt njerit diten, e n akshom po imaginon qfare kamsh ka?! hahahahahahahahahahahahaahahahha
u paka

Tomori
26-02-08, 23:32
Turisti t'lumshin kembet be burri dheut...

http://www.peshkupauje.com/wp-content/uploads/2007/02/Perleshje2.jpg

uliksi31
26-02-08, 23:32
use ur imagination... be like turisti.. hahahahahahaha
a e din qka ka thane turisti bre? qe sa here m bjen n men pakna tu kesh.. po t kallxoj n pika t shkurta... me pa turisti driten ne deti, diten , ne bikini, nuk i doket interesant .. ndersa me pa turisti (the same) driten ne akshom me minifund, imaginon; a thu qfare kembe ka drita?? hahahahaha

une i thashe; o turist, qysh bre ia ke pa kamt njerit diten, e n akshom po imaginon qfare kamsh ka?! hahahahahahahahahahahahaahahahha
u paka

Turisti ka imagjinat; mahnitse, inspiruese, frytdhense si dhe progresive. Ahahahahahaha
Per qata eshte dekani yne me titull te perjetshem. Ahhahahahahahaha

lovely
26-02-08, 23:44
Turisti ka imagjinat; mahnitse, inspiruese, frytdhense si dhe progresive. Ahahahahahaha
Per qata eshte dekani yne me titull te perjetshem. Ahhahahahahahaha


po bre s di kah po na hup hiq diqka...... veq po e lshon toka...qfup... :smile:

uliksi31
26-02-08, 23:56
po bre s di kah po na hup hiq diqka...... veq po e lshon toka...qfup... :smile:

Jo qfup por qpuf. Keto quhen mini budallaqe. Ahhhahahahahahaha

lovely
26-02-08, 23:59
Jo qfup por qpuf. Keto quhen mini budallaqe. Ahhhahahahahahaha

qfup eshte kur te thith... kshtu kur te perbin.... a din..

e qpuf eshte rrshitje

hahahahahahahahahahahahahahahhaahhahahaha

teutaA
27-02-08, 00:00
me ne fund e gjeta vendin se jam myt tu lexu budallakina deri qitash qatje te politika e humor te feja e ketu tek "budallaqet" po u knaqeshe ja tash veq qutu kam me nejt

lovely
27-02-08, 00:05
me ne fund e gjeta vendin se jam myt tu lexu budallakina deri qitash qatje te politika e humor te feja e ketu tek "budallaqet" po u knaqeshe ja tash veq qutu kam me nejt


mire se erdhe Teuta..ketu jane bile budallaqet me dokumenta.. hahahahahahaha

a po m begenis moj per kunate?? hahahahahahahaha

(e di qe t kam vet nihere, po veq llaf po boj)

hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

teutaA
27-02-08, 00:10
ahhahah po de po ja ben edhe ti si nje plak te ne per gjdo dit na thojke per hajr bajrami

te pershendes oj ma e sinqerta e forumit

uliksi31
27-02-08, 00:12
me ne fund e gjeta vendin se jam myt tu lexu budallakina deri qitash qatje te politika e humor te feja e ketu tek "budallaqet" po u knaqeshe ja tash veq qutu kam me nejt

Ahahahahaha Hajde mire se na erdhe, se une at vendim e kame pru para sa vjetesh. Cu Lovely e prite ciken si na ka hije ne te budallaqeve. Krejt per njo e njo per krejt. Ahahahaha
Ani prit kur t'na vij i pari i budallaqeve qe ke me then; po qysh spaskam ardh ma heret. Ahahahahahaha

lovely
27-02-08, 00:12
ahhahah po de po ja ben edhe ti si nje plak te ne per gjdo dit na thojke per hajr bajrami

te pershendes oj ma e sinqerta e forumit

nga thellesia e zemres te falenderoj
kalo sa me mire :smile:

uliksi31
27-02-08, 00:14
qfup eshte kur te thith... kshtu kur te perbin.... a din..

e qpuf eshte rrshitje

hahahahahahahahahahahahahahahhaahhahahaha

Ahahahahahaha Mori opom duket se ty duhet me ta ngrit chinat e budallaqeve. Hajt se dot flas me Turistin per nje rang mat nalt. Ku me dijt nje dite mundesh me arrijt ne nivel tonin per budallaqe. Ajo quhet elit.Ahahahahahahahahahahaha

teutaA
27-02-08, 00:15
flm nje ashtu edhe ti

po qyky tomori qka po na kqyr shtremt e spo shkrun diqka se

lovely
27-02-08, 00:17
flm nje ashtu edhe ti

po qyky tomori qka po na kqyr shtremt e spo shkrun diqka se

a qiknej po sillet a? a e pe a?? ncncncnc shyqyr qe nuk e pasna pa une se i kisha kallxu atij... hahahahahahahahahahaahahah

o meta pa flejt o Zot nimom ti largoj budallaqet pej koke hahahahahahahahahhahaahahahahahahah

lovely
27-02-08, 00:18
Ahahahahahaha Mori opom duket se ty duhet me ta ngrit chinat e budallaqeve. Hajt se dot flas me Turistin per nje rang mat nalt. Ku me dijt nje dite mundesh me arrijt ne nivel tonin per budallaqe. Ajo quhet elit.Ahahahahahahahahahahaha

ahahahahahahahahahahahahahaah

kishi bo mire valla me m hyp pak ma nalt... jhahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Elit a ku po thu qatje :tongue:

teutaA
27-02-08, 00:20
a qiknej po sillet a? a e pe a?? ncncncnc shyqyr qe nuk e pasna pa une se i kisha kallxu atij... hahahahahahahahahahaahahah

o meta pa flejt o Zot nimom ti largoj budallaqet pej koke hahahahahahahahahhahaahahahahahahah

po e pash se kqyra kush eshte on e ish te budallaqet

e sa interesant nime kqyri ata anonim gjynahit krejt te tema qka dini per seksin ishin hahahahahh

uliksi31
27-02-08, 00:27
flm nje ashtu edhe ti

po qyky tomori qka po na kqyr shtremt e spo shkrun diqka se

Jo Tomori spo na kqyr neve por i pat pru keto 4 varza dje e po kujton se ja kemi fshe une dhe Turisti. Ahahahahahahahahahaha

http://www.tributeproductions.com/harem%20girls1.JPG

E ai tash po e kerkon celsat e ecelsat i ka marr Turisti.Ahahahahahaha

http://www.fotosearch.com/comp/BDX/BDX191/old-fashioned-keys-~-bxp35338.jpg

lovely
27-02-08, 00:28
po e pash se kqyra kush eshte on e ish te budallaqet

e sa interesant nime kqyri ata anonim gjynahit krejt te tema qka dini per seksin ishin hahahahahh

po po
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaah
ahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahhaahah
iu bertita une nihere.. iu thashe ; qka po i hapni syte??
hahahahahahahahahahaha

ahahahahahahahahahahahahahaah

diqa diqa...

lovely
27-02-08, 00:29
Jo Tomori spo na kqyr neve por i pat pru keto 4 varza dje e po kujton se ja kemi fshe une dhe Turisti. Ahahahahahahahahahaha

http://www.tributeproductions.com/harem%20girls1.JPG

E ai tash po e kerkon celsat e ecelsat i ka marr Turisti.Ahahahahahaha

http://www.fotosearch.com/comp/BDX/BDX191/old-fashioned-keys-~-bxp35338.jpg

po nime .... turisti i murr dje per me e qel xhulieten.. hahahahahahah... se nje qelc ke per uqkurin e dimive t xhulietes..

hahahahahahahahahahahahaahahahah

uliks, nje mpuq te madh ty :smile:

Tomori
27-02-08, 14:20
Tomori kish tentu me e gjet Xhuljeten por i kish marr celsat gabimisht e kish gjet kto zogza.:biggrin:


http://www.tributeproductions.com/harem%20girls1.JPG

hehehe....uliksi31-jr. Mos u merzit se Tomori ka tapi(license) per kta zogza..
..ja shiko tefterin..http://tbn0.google.com/images?q=tbn:emsH5BC2lND46M:http://upload.wikimedia.org/wikipedia/sq/thumb/6/60/Tomori.gif/115px-Tomori.gif (http://images.google.com/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/sq/thumb/6/60/Tomori.gif/115px-Tomori.gif&imgrefurl=http://sq.wikipedia.org/wiki/Category:Figura_p%25C3%25ABr_p%25C3%25ABrdorim_t%2 5C3%25AB_lir%25C3%25AB&h=120&w=115&sz=9&hl=en&start=3&tbnid=emsH5BC2lND46M:&tbnh=88&tbnw=84&prev=/images%3Fq%3Dlicense%2Btomori%26gbv%3D2%26ndsp%3D2 0%26hl%3Den%26sa%3DN)

A sa per celsat ja shiko se nga kerthyza po e hap Tomori kur te doj..posedoj celse me senzor...hahahahaha
http://www.rostuse.com.mk/forum/uploads/PinkLady/avatars/MVC-147F.jpg

turisti
27-02-08, 21:02
Vec let jen hajmali t'forta se perndryshe spo ndikojshin. Ahahahahahahahaha

Hajmali te forta,te forta - me :biggrin: patkoj :biggrin: se jo mahi e kur t'regoje :biggrin: kan mu šudit te gjithe = krejt YLLZIT ka mi njoft dhe me emer bile ai person,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaha.

turisti
27-02-08, 21:08
ahahahahahahahahaahahahahha'
Turist, njani qelc eshte i dimijave ... hahahahahahahahahahahaha

E dy tŰ tjere :biggrin: :biggrin: ???????????????????????????? Ishallah eshte njoni prej tyre i - pa cenzures-,hahahahahhahahahahahahahaahahahahahahahahaha.

turisti
27-02-08, 21:12
ky autobus i Kosoves eshte garant.. ku me dit qfare kujtime po te sjell ty Turist, masi po t pelqejka aq shume.. :tongue: :biggrin:

Prej atyre kujtimeve te flakta dhe ka :biggrin: shkumue & ka bllokue :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha.

selvija
27-02-08, 21:14
E dy tŰ tjere ???????????????????????????? Ishallah eshte njoni prej tyre i - pa cenzures-,hahahahahhahahahahahahahaahahahahahahahahaha.Po Valla turist shiko qysh koka palue lovely hahahahha qerpik nuk lun,,,
kush mundet tja nxjerr qelsin nga dimijat iqkuri...ate shperbim nga une keni ju garantoj hahahah:biggrin:
e qekjo tjetra kush koka spo e njof mir se koka ba kfalce...ahahahahaha
http://thumb0.webshots.com/s/thumb2/8/39/50/57083950DaPanr_th.jpg:biggrin:

turisti
27-02-08, 21:18
Budallaqet kurre nuk ngriten ne ate nivel, sepse ju mungon flamuri. :biggrin:

Eheeeeeeeeeeee AGOLLI,por me lehte eshte me i nderrue te gjithsa flamuret e OKB-s nga videospoti i ULIKSIT se me marue 1 flamur te - budallaqeve-,qka ta merr mendja ty, PSE ?????????????????????????:biggrin:

turisti
27-02-08, 21:19
hahahahahah, :biggrin: Propozim i mire, une mendoje qe budallaqet, duhet te mbesin ''Neutrale'' dhe natyrale, perndrryshe ato do behen :biggrin: SUPERFUQI :biggrin:

Edhe jane NEUTRALE,por i duhet dhe flamuri,hm,nashta naj here tjeter se ka pune aty.........:biggrin:

turisti
27-02-08, 21:21
Po zatetemi ne party, atje ku po na e organizon ti veres. Ahahahahahahaahah Ani se po vi me nja 3 a 4 qeso samba dancers.


http://tbn0.google.com/images?q=tbn:wECh4wTT-FecJM:english.people.com.cn/200502/08/images/0207_D02.jpg (http://images.google.com/imgres?imgurl=http://english.people.com.cn/200502/08/images/0207_D02.jpg&imgrefurl=http://english.peopledaily.com.cn/200502/08/eng20050208_173327.html&h=500&w=350&sz=85&tbnid=wECh4wTT-FecJM:&tbnh=130&tbnw=91&prev=/images%3Fq%3Dsamba%2Bdancers%26um%3D1&start=1&sa=X&oi=images&ct=image&cd=1)http://tbn0.google.com/images?q=tbn:Ugt65CYU76TgXM:english.people.com.cn/200502/08/images/0207_D06.jpg (http://images.google.com/imgres?imgurl=http://english.people.com.cn/200502/08/images/0207_D06.jpg&imgrefurl=http://english.peopledaily.com.cn/200502/08/eng20050208_173327.html&h=500&w=331&sz=65&tbnid=Ugt65CYU76TgXM:&tbnh=130&tbnw=86&prev=/images%3Fq%3Dsamba%2Bdancers%26um%3D1&start=2&sa=X&oi=images&ct=image&cd=2)

Qy ky PARTYjashi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahaahah.:biggrin:

lovely
27-02-08, 21:30
Qy ky PARTYjashi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahaahah.:biggrin:


hahahahahahahahahahahahaahahahahahaha

turist, tash e tutje qka t i thush Uliksit, dije qe edhe mu m thu :tongue: fort jena lidh :biggrin:

turisti
27-02-08, 21:30
Shyqyr qe jemi te budallaqet se dikush kish mendu se pernime e ki. Ahahahahahaha

Edhe pernjime e ka :biggrin: ,po vendi i pengon. Ja ku preferoj une......::biggrin:

http://nagelsalon-natascha.nl/Waxen/mooie-benen.jpg

turisti
27-02-08, 21:33
:biggrin: :biggrin: :biggrin:

mu prishen shkronjat h edhe a.,... s po muj bre mo se u qkriva tu kesh.. hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahha haha hahahahahahahaahahahahahahahahahaha

a je per nje dance qitu te Stupidity Uliks???? :smile: po menoj para se me shku une me flejt ::-P

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahaahahahahahahahahahahah. PERHAJR !!!!!!!!!!!!

lovely
27-02-08, 21:38
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahaahahahahahahahahahahah. PERHAJR !!!!!!!!!!!!

hajr paq hajr paq

po qka prune mori ti per per hajr se?? qato kame a??kamt i kem more na ....qy.... :biggrin:

turisti
27-02-08, 21:44
Uliksi, puna pa budallaqe s'ka efekte, ja nji spot relaksues........:biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=L19e5kTkvGI&feature=related

E bukur kjo bote e - budallaqeve-,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.:biggrin:

turisti
27-02-08, 21:46
Agahgagaahahahahaha O bre qajo kur ja fut me lopat pas krejet e arrin kulminacionin e budallaqeve, se nuk e kish prit erifi. Ahahahahahahahahahaha

Ti Agoll duhesh me hy si kontribus i rregull sikur Lovely e jo me korrespondenc. Ahahahaha se spo kemi buxhet te mjaftushen njihere.:biggrin:

Shko vete a i ban mŰ :biggrin: lopata :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaaha.

Agolli
27-02-08, 21:50
Eheeeeeeeeeeee AGOLLI,por me lehte eshte me i nderrue te gjithsa flamuret e OKB-s nga videospoti i ULIKSIT se me marue 1 flamur te - budallaqeve-,qka ta merr mendja ty, PSE ?????????????????????????:biggrin:

Valla bre shoki, Turist! Mua ma merre mendja se do lypin pune dhe inspirim....ku me'i marrŰ vlla 10,000 eurushka:biggrin:

turisti
27-02-08, 21:51
use ur imagination... be like turisti.. hahahahahahaha
a e din qka ka thane turisti bre? qe sa here m bjen n men pakna tu kesh.. po t kallxoj n pika t shkurta... me pa turisti driten ne deti, diten , ne bikini, nuk i doket interesant .. ndersa me pa turisti (the same) driten ne akshom me minifund, imaginon; a thu qfare kembe ka drita?? hahahahaha

une i thashe; o turist, qysh bre ia ke pa kamt njerit diten, e n akshom po imaginon qfare kamsh ka?! hahahahahahahahahahahahaahahahha
u paka

Ihaaaaaaaaa,ti u pake me fjalet e mia :biggrin: ,e une ne aksham me :biggrin: kembet e DRITES :biggrin: ,cila e pakmja eshte me veshtire ????????????????:biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
27-02-08, 21:52
Turisti t'lumshin kembet be burri dheut...

http://www.peshkupauje.com/wp-content/uploads/2007/02/Perleshje2.jpg

Flm shoki,per fat te keq :biggrin: nuk pata qepŰ :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahaha.

turisti
27-02-08, 21:55
Turisti ka imagjinat; mahnitse, inspiruese, frytdhense si dhe progresive. Ahahahahahaha
Per qata eshte dekani yne me titull te perjetshem. Ahhahahahahahaha

Mos more se thojne qe e kam :biggrin: privatizue postin me te TRALALAFT :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaha.

turisti
27-02-08, 21:58
po bre s di kah po na hup hiq diqka...... veq po e lshon toka...qfup... :smile:

Po,po,por :biggrin: ju po beni INVAZION aq shume,saqe me mire sa te :biggrin: DREJTOHENI JU :biggrin: mes veti - une te largohem,e kur te kaloje FORTUNA e budallaqeve= ja ku jam,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaha. Me ne fund,une dua qe ta ndegjoj dhe mendimin e juaj, sepse mendimin tim - E DI PERMENDESH,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha.

turisti
27-02-08, 22:00
qfup eshte kur te thith... kshtu kur te perbin.... a din..

e qpuf eshte rrshitje

hahahahahahahahahahahahahahahhaahhahahaha

Ku dult tek sporti :biggrin: dimeror ne VERE :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha.

turisti
27-02-08, 22:05
me ne fund e gjeta vendin se jam myt tu lexu budallakina deri qitash qatje te politika e humor te feja e ketu tek "budallaqet" po u knaqeshe ja tash veq qutu kam me nejt

Ke lexue budallakinat FALSO dhe ne vend te GABUAR :biggrin: .

Mire se erdhe ne boten e vertete te - budallaqeve- ku i vetmi preokupim jetesor jane : :biggrin: - budallaqet- e reja :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha.Mos gabo as mu largue ,se ketu ka shanca me mesue naj send,qe p.sh. ne te gjith qe sa po mesomi dhe asgje nuk mesuam,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaha.

turisti
27-02-08, 22:11
Ahahahahaha Hajde mire se na erdhe, se une at vendim e kame pru para sa vjetesh. Cu Lovely e prite ciken si na ka hije ne te budallaqeve. Krejt per njo e njo per krejt. Ahahahaha
Ani prit kur t'na vij i pari i budallaqeve qe ke me then; po qysh spaskam ardh ma heret. Ahahahahahaha

Ku mbet muhabeti ?????? A ka naj verejtje ajo ???????????????? :biggrin:

turisti
27-02-08, 22:16
Ahahahahahaha Mori opom duket se ty duhet me ta ngrit chinat e budallaqeve. Hajt se dot flas me Turistin per nje rang mat nalt. Ku me dijt nje dite mundesh me arrijt ne nivel tonin per budallaqe. Ajo quhet elit.Ahahahahahahahahahahaha

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahah,ku me knaqi :biggrin: ELITA :biggrin: e ardhshme e hajt.:smile:

turisti
27-02-08, 22:18
flm nje ashtu edhe ti

po qyky tomori qka po na kqyr shtremt e spo shkrun diqka se

Pse,ška prite prej :biggrin: budalleve :biggrin: ??,hahahahahahahahahahahahahahahaha DOKTORATIN a ???????????? :biggrin:

turisti
27-02-08, 22:44
Jo Tomori spo na kqyr neve por i pat pru keto 4 varza dje e po kujton se ja kemi fshe une dhe Turisti. Ahahahahahahahahahaha

http://www.tributeproductions.com/harem%20girls1.JPG

E ai tash po e kerkon celsat e ecelsat i ka marr Turisti.Ahahahahahaha

http://www.fotosearch.com/comp/BDX/BDX191/old-fashioned-keys-~-bxp35338.jpg

Normal,tash une komandoj me :biggrin: CELLCAT :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
27-02-08, 22:46
hehehe....uliksi31-jr. Mos u merzit se Tomori ka tapi(license) per kta zogza..
..ja shiko tefterin..http://tbn0.google.com/images?q=tbn:emsH5BC2lND46M:http://upload.wikimedia.org/wikipedia/sq/thumb/6/60/Tomori.gif/115px-Tomori.gif (http://images.google.com/imgres?imgurl=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/sq/thumb/6/60/Tomori.gif/115px-Tomori.gif&imgrefurl=http://sq.wikipedia.org/wiki/Category:Figura_p%25C3%25ABr_p%25C3%25ABrdorim_t%2 5C3%25AB_lir%25C3%25AB&h=120&w=115&sz=9&hl=en&start=3&tbnid=emsH5BC2lND46M:&tbnh=88&tbnw=84&prev=/images%3Fq%3Dlicense%2Btomori%26gbv%3D2%26ndsp%3D2 0%26hl%3Den%26sa%3DN)

A sa per celsat ja shiko se nga kerthyza po e hap Tomori kur te doj..posedoj celse me senzor...hahahahaha
http://www.rostuse.com.mk/forum/uploads/PinkLady/avatars/MVC-147F.jpg

SENZORAT e tu jane te rrezikshem,por shyqyr qe tjeret nuk i kuptojne,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahaha.

Tung UJKU i moqshem. :biggrin:

turisti
27-02-08, 22:48
Po Valla turist shiko qysh koka palue lovely hahahahha qerpik nuk lun,,,
kush mundet tja nxjerr qelsin nga dimijat iqkuri...ate shperbim nga une keni ju garantoj hahahah
e qekjo tjetra kush koka spo e njof mir se koka ba kfalce...ahahahahaha
http://thumb0.webshots.com/s/thumb2/8/39/50/57083950DaPanr_th.jpg:biggrin:

Hajt mos u merakos per - uqkurat- se kam :biggrin: teledirigjues :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
27-02-08, 22:50
hahahahahahahahahahahahaahahahahahaha

turist, tash e tutje qka t i thush Uliksit, dije qe edhe mu m thu :tongue: fort jena lidh :biggrin:

Po a? Me ška ? :biggrin: A doni dhe ju me ba familiarizŰm a ??????????????? :biggrin:

turisti
27-02-08, 22:51
hajr paq hajr paq

po qka prune mori ti per per hajr se?? qato kame a??kamt i kem more na ....qy.... :biggrin:

PERHAJR plazhin de ...........:biggrin: :biggrin:

turisti
27-02-08, 22:52
Valla bre shoki, Turist! Mua ma merre mendja se do lypin pune dhe inspirim....ku me'i marrŰ vlla 10,000 eurushka:biggrin:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha,kjo eshte pak pune: une e kam mainen,ti kujdesu per letra e TOMORI ja fillon punes sŰ shpejti,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.:bi ggrin:

selvija
27-02-08, 22:57
Turist veq kur te perbijne nje dit gjitha shkronjat,,,se veq qetu po rrin ke harrue pa Cezuart krejt diqka...:biggrin:
http://www.unibs.it/contents/instance21/files/photo/630_87_soldi.gif