PDA

View Full Version : Fjala, apo Thėnia e muajit


Pupi
25-02-08, 22:29
U kujtova edhe ashtu pėrveq ca shkrimėve aty kėtu, nuk paska thon kush kushedi se ēka, e thash hajt t'ia shkrepi veq sa pėr tė thon, mos del dikush e thot diēka....

gertaa
25-02-08, 22:31
"Shqiptarėt merren kurdoherė me hollėsirat dhe kurrė me ēėshtje tė pėrgjithėshme, pėr ta ēdo ndryshim ėshtė pėrparim" Faik Konica, 1924

Pupi
25-02-08, 22:36
"Shqiptarėt merren kurdoherė me hollėsirat dhe kurrė me ēėshtje tė pėrgjithėshme, pėr ta ēdo ndryshim ėshtė pėrparim" Faik Konica, 1924
Mori ti the kogja diēka tė madhe, e tashė mė bėre pishman pse e hapa kėtu te humori kėtė Temė.
Nėse dalin tė interesuar qė vėrtet tė thon gjėra serioze kėtu at'her do ti thom dikujt ta zhvendosin dikah tjetėr.

gertaa
25-02-08, 22:40
Mori ti the kogja diēka tė madhe, e tashė mė bėre pishman pse e hapa kėtu te humori kėtė Temė.
Nėse dalin tė interesuar qė vėrtet tė thon gjėra serioze kėtu at'her do ti thom dikujt ta zhvendosin dikah tjetėr.
haaaaaahaahaaaaaa a humor me ba me kit teme a,ani pe gjaj pra ni te asishte.


Viagra ma e forte asht GRUJA E HUAJ,

a koka e asisht boll kjo:biggrin:

Marco
26-02-08, 00:23
Viagra ma e forte asht GRUJA E HUAJ,
Gertaa Viagra ma e fort osht gruja e huaj po nuk oshte qualitative se ta then en rrojt ,,

Abetare
26-02-08, 08:48
A ka mundėsi me ma mundėsu njė Mundėsi , nėse mundėsia mundėsohet atėherė mundėsoma .... Thėnja e muajit pėr mua ..

lovely
26-02-08, 08:49
Gertaa Viagra ma e fort osht gruja e huaj po nuk oshte qualitative se ta then en rrojt ,,Gertaa, shume e forte kjo thenia jote....

amo kete thenien tjeter, "ta then en rrojt" kurre nuk kam mujt me kuptu qka don me thane.....:biggrin: (seriozisht)

lovely
26-02-08, 15:58
karikaturisti karikaturoi nje karikature me karakter karakteristik!!! :biggrin:

DEA
26-02-08, 19:27
Qu qike qitja i qaj qati qatje n`qosh!

uliksi31
26-02-08, 20:43
karikaturisti karikaturoi nje karikature me karakter karakteristik!!! :biggrin:

Do ta keme ne konsiderat kete fjali kaq famoze, ndoshta kualifikohet atje te na. Ahhahahahahahaha

lovely
26-02-08, 20:48
Do ta keme ne konsiderat kete fjali kaq famoze, ndoshta kualifikohet atje te na. Ahhahahahahahaha

diqysh edhe ti ia ke nis si permas po m rrin.. :biggrin: mos je kah menon per ajo te pacenzura?? hahahahahahahahahahaahahahahah

http://i250.photobucket.com/albums/gg277/SuagrShimmerBomb/HoldingCouple.jpg

LABI
27-02-08, 00:19
BAC, U KRY !.................

lovely
27-02-08, 09:13
BAC, U KRY !.................


edhe une kam shtet...................