PDA

View Full Version : Loja e ciftave


Estella
17-03-08, 20:37
eshte shume loje e thjesht:
dhe do zhvillohet ne kete menyre
fillojme me keshtu

1-emer femre(duhet te jete emri i nje femre ne forum)

2-emer mashkulli (poashtu te forumit)
3-ku ishin
4 -cfare po benin
5-kush i pa
6-cfare ju tha ai qe i pa
7-sija kthyen ata
8-me qka iken ata dy

une tani them nje emer femre ai qe vjen mbas meje thote te mashkullit e pastaj loja fillon me gjitha pyetjet tjera

secili qe shenon duhet te te pergjigjet pytjet qe ka ber antari siper kur tmbarojn pytjet per dy personat e pare fillojm me ciftin tjter

oki ;)


ja po filloj me emrin e pare rilinda

DritonPR
17-03-08, 20:50
edit: sjom i lejune me shkru ktu :D

Estella
18-03-08, 00:03
vazhdojmm................................ :)

teutaA
18-03-08, 05:12
DritonPR (masi koka kan ksajde)

Estella
18-03-08, 14:38
Ku ishin rilinda & dritoniPR ?

Dallandyshja_718
08-11-08, 04:55
Ishin ne diskotek :biggrin:

4. Chfare po benin?

teutaA
08-11-08, 05:40
Ishin ne diskotek :biggrin:

4. Chfare po benin?

nuk i pash se terr:smile:

Lovely,,,,,

Dallandyshja_718
08-11-08, 06:00
Uuuu kokan tranu edhe qikta, tane naten n'disko:biggrin:

si ia kthyen ata?

Llapjani_HH
09-11-08, 14:39
Uuuu kokan tranu edhe qikta, tane naten n'disko:biggrin:

si ia kthyen ata?

Mos kallxo n'Dardani se na qesin n'gazetė :biggrin:

Me qka iken ata dy?

Estella
09-11-08, 16:04
ata iken me aeorplan dhe shkuan shume lar su kthyen me

tash Lulja edhe selimi kishin nje plan......vazhdon

~AnnA~
11-12-08, 19:29
**nuk e di nese e kuptova mire lojen,ama gjithesesi,po vazhdoj:smile:
lulja dhe selimi ishin ne banke...
cfare po benin ata?

ritta
11-12-08, 19:32
**nuk e di nese e kuptova mire lojen,ama gjithesesi,po vazhdoj:smile:
lulja dhe selimi ishin ne banke...
cfare po benin ata?


PO BISEDONIN


kush i pa?

~AnnA~
11-12-08, 19:35
i pa estella
c'fare ju tha?

ritta
11-12-08, 19:36
sa mir qe ju pash


Si ja kthyen ata?

Dushku
11-12-08, 19:37
i pa estella
c'fare ju tha?


Nuk e paskeni gjet vendin e pėrshtatshėm pėr atė bisedė... :biggrin:

Si reaguan ata?

Bubulina
11-12-08, 21:51
..nuk u erdhi mire!

Pse reaguan ashtu??

uliksi31
16-12-08, 01:42
Sepse nuk gjeten pare t'mjaftueshme ne account.:biggrin:

Ku po dojshin me shkue?

Rozafa
16-12-08, 14:04
Te pine kafe se bashku?


Perse nuk kishin te holla?

Dallandyshja_718
16-12-08, 16:27
Sepse i kishin shpenzue "n'casino", tuj men'ue se po pasurohen por kishin mbet "gisht".:biggrin:

Kush do t'kujdeset per t'a?

Elina
16-12-08, 18:24
Sepse i kishin shpenzue "n'casino", tuj men'ue se po pasurohen por kishin mbet "gisht".:biggrin:

Kush do t'kujdeset per t'a?

Malesorja perjete :biggrin:

A do te lejoje Uliksi se? :biggrin:

Dallandyshja_718
16-12-08, 19:09
Malesorja perjete :biggrin:

A do te lejoje Uliksi se? :biggrin:

Shpirt gjerė ėshtė ai, sidomos kur ėshtė fjala pėr bėmirėsi, :biggrin: jo vetėm qė lėjon, por edhe urdhėron, ani kush j'u bjen fjalėve t'Tij aman, une tybe jo:biggrin:

Cili "e grabiti" ShEjToNkEn?:biggrin:

lovely
17-12-08, 08:58
Shpirt gjerė ėshtė ai, sidomos kur ėshtė fjala pėr bėmirėsi, :biggrin: jo vetėm qė lėjon, por edhe urdhėron, ani kush j'u bjen fjalėve t'Tij aman, une tybe jo:biggrin:

Cili "e grabiti" ShEjToNkEn?:biggrin:

e grabiti Shejtani :biggrin:

Shejtonka e Shejtani tavanaj a thu qfare plane paten per fundjave?:D

GURI SYLAJ
17-12-08, 09:34
Me shku musafir ne Odene e Halles e te Gurit!
Ai gjeten more?

lovely
17-12-08, 10:18
Me shku musafir ne Odene e Halles e te Gurit!
Ai gjeten more?


Kurr nuk besoj se ata dy kurr nuk rrijne n shpi, ihh :biggrin:

udhes e kishin zatet nje cift tjeter, kon a thu?

GURI SYLAJ
17-12-08, 10:40
Uliksin me Uliksicen me doket!

Cka kishin fole more??

lovely
17-12-08, 10:48
Uliksin me Uliksicen me doket!

Cka kishin fole more??

zi e terr per mu e ty :biggrin:

a po ta merr menja qka kan mujt me thane? :mad: :biggrin:

GURI SYLAJ
17-12-08, 11:24
menja nuk po ma merr se as menja nuk ta merr cka din ata zi me fol per neve!

A thu asht qashtu se??

lovely
17-12-08, 18:42
menja nuk po ma merr se as menja nuk ta merr cka din ata zi me fol per neve!

A thu asht qashtu se??

jaaaa, kurr s besoj :biggrin:

masanej a i pa kush kah shkun?

GURI SYLAJ
19-12-08, 08:46
Kush ? Ata a kta?

N'i pafsh kallxom!!

Daglasi
25-02-11, 00:08
I kam pa,

Santana-TeutaA...?