PDA

View Full Version : Cilin lloj tė veshjeve preferoni mė shumė ?!


Faqet : 1 [2]

doGzona
12-07-05, 13:26
Krejt Victoria's Secret


Cka jan ato ? :roll: :P

te mrenshme i ka dogzona.Top sekret. :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
12-07-05, 20:33
vishem sa me pak , se spo mundem me i duruar rrobat vesh :wink:

LEDHATIMI
14-07-05, 09:09
Ne pergjithesi veshje sportive, me perjashtim kur jam ne pune

Kercovari
14-07-05, 09:39
Akoma sjam vesh, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
14-07-05, 09:44
preferoj jeans,, po momentalisht ON BOXERS

Gjumashja
14-07-05, 09:44
Akoma sjam vesh, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


po kallxon mire a

Kercovari
14-07-05, 09:48
Akoma sjam vesh, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


po kallxon mire a

Culak moj,une nuk di me mire me kallzu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
14-07-05, 09:49
Akoma sjam vesh, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


po kallxon mire a

Culak moj,une nuk di me mire me kallzu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hehehe e kuptova ruju se po e tut rjetin :P


une me kmish t'nates jom hala

Diana007
14-07-05, 09:51
Akoma sjam vesh, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


po kallxon mire a

Culak moj,une nuk di me mire me kallzu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hehehe e kuptova ruju se po e tut rjetin :P


une me kmish t'nates jom hala

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
14-07-05, 09:52
kercovari ma more ashtu,, vesh bile j-strings,,(mercedeska ) se merdhihesh ashtu

Kercovari
14-07-05, 09:54
Akoma sjam vesh, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


po kallxon mire a

Culak moj,une nuk di me mire me kallzu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hehehe e kuptova ruju se po e tut rjetin :P


une me kmish t'nates jom hala

hahahahahah,qenken nje lloj veshur, :lol: :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
14-07-05, 09:56
Akoma sjam vesh, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


po kallxon mire a

Culak moj,une nuk di me mire me kallzu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hehehe e kuptova ruju se po e tut rjetin :P


une me kmish t'nates jom hala
hahahahahah,qenken nje lloj veshur, :lol: :lol: :lol: :lol:


po po s'rri une sikur ti me mar t'ftoft

Kercovari
14-07-05, 09:57
:lol: :lol: :lol: :lol: Ne korrik ftohet a?hajt s ete ngrohe une . :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
14-07-05, 10:12
:lol: :lol: :lol: :lol: Ne korrik ftohet a?hajt s ete ngrohe une . :lol: :lol: :lol:
po ti me rrym je apo hahahaha

Kercovari
14-07-05, 10:15
:lol: :lol: :lol: :lol: Ne korrik ftohet a?hajt s ete ngrohe une . :lol: :lol: :lol:
po ti me rrym je apo hahahaha

Po transformator 380 v lenear. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
14-07-05, 12:50
Si mbas stilit tim.

Dreni30
03-08-05, 23:13
Phaaaaaaaaaaa edhe ju ckas po pyetni po ku di une te vishem mire, valla si eshte me se keqi vishem dhe nuk e di pse. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
03-08-05, 23:36
Phaaaaaaaaaaa edhe ju ckas po pyetni po ku di une te vishem mire, valla si eshte me se keqi vishem dhe nuk e di pse. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mos ke dert dreni tani Genta do ta zgjedh garderoben e do te te bej kuller :lol: :lol:

Dreni30
03-08-05, 23:42
Phaaaaaaaaaaa edhe ju ckas po pyetni po ku di une te vishem mire, valla si eshte me se keqi vishem dhe nuk e di pse. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mos ke dert dreni tani Genta do ta zgjedh garderoben e do te te bej kuller :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
flm. lali.

LEDHATIMI
04-08-05, 03:28
nuk jam zgjedhez, me pelqen boemqe ku di une :roll:

Urata
09-09-05, 06:53
Shiki gjithemon...!

Urata
09-09-05, 06:54
Shiki gjithemon...!

Bile mos besofshit pytni Luana!

Sy_kaltra
09-09-05, 09:37
Sportski :wink:

GURI SYLAJ
09-09-05, 09:51
M'u vesha? Vet valla!!!!!!!!!!!!!!!

LEDHATIMI
09-09-05, 11:15
me tuta :wink:

vjeshta
09-09-05, 14:35
Me rroba more :lol:

Diana007
09-09-05, 15:00
Me kule koheve te fundit :P

Sy_kaltra
09-09-05, 15:23
Me kule koheve te fundit :P

Pse moj po thu me kule :roll: a tu djegen :P

Diana007
09-09-05, 15:26
Me kule koheve te fundit :P

Pse moj po thu me kule :roll: a tu djegen :P

Oj Tipe deri tash kesh moj me kulet , edhe a mi dhe moj kulet e tua mi vesh :lol: :lol:

Dreni30
09-09-05, 15:27
Me kule koheve te fundit :P

Pse moj po thu me kule :roll: a tu djegen :P

po de mire i tha Sy_kaltra se paska harru krejt qyyyyyy. :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
09-09-05, 15:29
Diana ti dhash veq sa mos met pa dreni :roll: a ti mora kur shkoi dreni me qit kaffe :P
Dreni po haron more kja o ba matuf krejt :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
09-09-05, 15:34
AHhahhahaahhaahahhahahhahahhaahhaaahahahhh

:evil:

Sy_kaltra
09-09-05, 15:36
Tybe drejt kallzova qy :twisted: :twisted:

Diana007
09-09-05, 15:39
Tybe drejt kallzova qy :twisted: :twisted:

Po de po mu tash me ra zhitoni moj :P

Dreni30
09-09-05, 15:39
Tybe drejt kallzova qy :twisted: :twisted:

Hajt bre suk ka ni kush jooooooooo qy, por kjo Diana shume bre po harron.

Sy_kaltra
09-09-05, 15:45
ahhahahahahah po de me vones pot bjen zhetoni ty :P

Po o Dreni se di qka o ba shum po haron Diana :roll: :lol: :lol: :lol:

Diana007
09-09-05, 15:47
Po ku mos me harru moj sa gajlet permi kry i kam :P :P :P

Dreni30
09-09-05, 15:50
Po ku mos me harru moj sa gajlet permi kry i kam :P :P :P

po valla shume gajle ke Diana e di-

Diana007
09-09-05, 15:53
Po ku mos me harru moj sa gajlet permi kry i kam :P :P :P

po valla shume gajle ke Diana e di-

Po valla Dreni shum se boll millin s e po e siti :P , s e di si po i gjoj teshat me vesh se :lol: :lol: :lol:

Dreni30
09-09-05, 15:55
Po ku mos me harru moj sa gajlet permi kry i kam :P :P :P

po valla shume gajle ke Diana e di-

Po valla Dreni shum se boll millin s e po e siti :P , s e di si po i gjoj teshat me vesh se :lol: :lol: :lol:

O vetem qe je e zoja shume se kushdo nuk mundet si ti. :lol: :lol: :wink:

Diana007
09-09-05, 15:57
Po normal se nuk mundet , se vetem un po harroj :lol:

schütze
11-09-05, 15:17
ashtu si me pelqen :lol:

turisti
11-09-05, 23:29
Thjeshtė. :P

rafet llapjani
19-09-05, 15:01
Me tierqi mahram plis edhe gjemedon tani e qes setren krahve :lol: :lol: :lol:

M_u_k_i
19-09-05, 15:03
kom qef ne tesha te bardha i adhuroj shum

rilinda
19-09-05, 15:19
Me tierqi mahram plis edhe gjemedon tani e qes setren krahve :lol: :lol: :lol:

taman shqiptar :lol: .... qashtu duhet bre e jo si tash qe jon dal fare gati krejt popullata :P :lol:

rafet llapjani
19-09-05, 15:22
:wink: :wink: :wink: :wink: :lol:

Vetima
19-09-05, 22:21
Me tierqi mahram plis edhe gjemedon tani e qes setren krahve :lol: :lol: :lol:


UNE SI NUSE E JOTJA ME KULE ZAFJAQIN KUQ PSHTJELLE PER KULE ME NI GJAKET LAHUR DHE MAFESIN ME OJA :lol: :lol:

Dreni30
19-09-05, 22:25
Vetima lumja ti qe po dishe me u vesh se valla une gazepin e shof kur te vishem. :lol: :lol:

Vetima
19-09-05, 22:27
JA MU VESH DI QYSH MOS ME DIT MU VESH MORE :roll: EDHE ATAN BILE NIMOZO SI TQONA PREJ SYNGJERI DREJT VESHNA :lol: :lol: :lol:

Dreni30
19-09-05, 22:30
JA MU VESH DI QYSH MOS ME DIT MU VESH MORE :roll: EDHE ATAN BILE NIMOZO SI TQONA PREJ SYNGJERI DREJT VESHNA :lol: :lol: :lol:

Valla mire koke ti me veshje se une dal shpesh edhe nje kam math e nje dathe ose te ndryshme kepuce e patike apo pa njeren qerape.

rafet llapjani
19-09-05, 22:31
Oj Vetim ku ike nallnet breeeeeee a dhathuna e mer sullukun :lol: :lol: :lol: :lol:

Vetima
19-09-05, 22:31
JA ASHTU SUM KA NODHE SE UN ME APANGA GJITHE E SPOM BJEN RENI ME I PIRNDRRU :lol: :lol: :lol:

Vetima
19-09-05, 22:33
Oj Vetim ku ike nallnet breeeeeee a dhathuna e mer sullukun :lol: :lol: :lol: :lol:

O NALLET I KAM NDALLAP SE ATO VEQ KUR DAL NREN I VESHI QY :lol: :lol:

rafet llapjani
20-09-05, 17:58
Qy nallnet ne dallap pse ane fd nuk pote doket ky renaaaa :lol: :lol: :lol:

vjeshta
20-09-05, 19:53
Valla une gjith perngut,e gjith ma te kqijat i veshi.
:lol:

Artisti
20-09-05, 20:13
Valla une gjith perngut,e gjith ma te kqijat i veshi.
:lol:


valla spo t besoj hahahahaahaArtisti

vjeshta
20-09-05, 20:27
Valla une gjith perngut,e gjith ma te kqijat i veshi.
:lol:


valla spo t besoj hahahahaahaArtisti
Valla une nuk jam artiste, qeshtukjo bota ime :lol:

Artisti
20-09-05, 20:28
Valla une gjith perngut,e gjith ma te kqijat i veshi.
:lol:


valla spo t besoj hahahahaahaArtisti
Valla une nuk jam artiste, qeshtukjo bota ime :lol:boll mir valla :lol: :lol:

se kaniher mos mu ngut te ik treniArtisti

vjeshta
20-09-05, 20:35
Treni. :roll:

Artisti
20-09-05, 20:42
Treni. :roll:vjeshta moj,shnosh bileten e ke pagu se edhe me ik treni ti bileten n xhep hahahahahaha
Artisti

vjeshta
20-09-05, 20:45
Treni. :roll:vjeshta moj,shnosh bileten e ke pagu se edhe me ik treni ti bileten n xhep hahahahahaha
Artisti
hahahahahaha e kam mujoren :lol:

Artisti
20-09-05, 20:47
Treni. :roll:vjeshta moj,shnosh bileten e ke pagu se edhe me ik treni ti bileten n xhep hahahahahaha
Artisti
hahahahahaha e kam mujoren :lol:


ma ke ftoffffffffffffffffffffffffffffff :lol: :lol:
Artisti

vjeshta
20-09-05, 20:49
O koha ftoft more :lol:

Artisti
20-09-05, 20:53
O koha ftoft more :lol:Valla n mengjes shum ftoft ani kaniher tane naten tu xhirue gishtat po m pihen :lol: :lol:.

vjeshta
20-09-05, 20:54
O koha ftoft more :lol:Valla n mengjes shum ftoft ani kaniher tane naten tu xhirue gishtat po m pihen :lol: :lol:.
hahahahahhaa a me gishta po xhiron :?: :roll:

Artisti
20-09-05, 20:56
O koha ftoft more :lol:Valla n mengjes shum ftoft ani kaniher tane naten tu xhirue gishtat po m pihen :lol: :lol:.
hahahahahhaa a me gishta po xhiron :?: :roll:hahahahahhahaa o gishtat te pihen tu e majt filgjanin e kafes.

rafet llapjani
20-09-05, 20:56
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Artisti
20-09-05, 21:02
un gjithqysh veshna,kaniher bile rri .......
:oops:

hahahahhaa


Artisti

dr1ta
21-09-05, 00:30
Jeans,kaubojka dhe lekure falc :D

rafet llapjani
21-09-05, 00:37
Oj drita a bon me dit qfar marke jeans se kaubojka jan te kaubojve :lol: :wink:

dr1ta
21-09-05, 00:43
Oj drita a bon me dit qfar marke jeans se kaubojka jan te kaubojve :lol: :wink:


Jeans si gum dicka :D A ke kaubojka ty ? :lol:

rafet llapjani
21-09-05, 00:45
Jo do llapqin te ramizsadikut :lol: :lol:

dr1ta
21-09-05, 00:45
Jo do llapqin te ramizsadikut :lol: :lol:


sexy :lol:

rafet llapjani
21-09-05, 00:48
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
21-09-05, 07:00
Tani po duket rroba te trashe me vesh se u bo ftoht :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
22-09-05, 14:35
Jeans,kaubojka dhe lekure falc :D

:shock: :shock: :o :lol: NUK DO TE KOMENTOJ ASGJE :shock: :lol:

MUNDESISHT NUK VISHEM FARE,,, VETEM ZORI,..
VERES JEANS ME MAIC,, NO UNDERWEAR AT ALL (I HATE IT)

anna
22-09-05, 15:47
elegante si gjithmone preferoj funda deri te gjuri ... :wink:

Urata
22-09-05, 17:02
Conservatory, sot...

Tomori
22-09-05, 17:06
Conservatory, sot...
hahahaha moj KONZERVE.....perse KONZERVE loqki

Luana
22-09-05, 17:09
Une nuk veshna hiq , se tybe jan bo shtrenjt rrobet :lol: :lol:

Tomori
22-09-05, 17:10
Une nuk veshna hiq , se tybe jan bo shtrenjt rrobet :lol: :lol:
hahahahahaaha loqki.....ashtu te kendet...
....sa per dblejte te blen Tomori :wink:

Luana
22-09-05, 17:13
Une nuk veshna hiq , se tybe jan bo shtrenjt rrobet :lol: :lol:
hahahahahaaha loqki.....ashtu te kendet...
....sa per dblejte te blen Tomori :wink:

uhhhhhhh lum dada per ty hoooooooooooooo :lol: :lol: :lol:

Tomori
22-09-05, 17:15
Une nuk veshna hiq , se tybe jan bo shtrenjt rrobet :lol: :lol:
hahahahahaaha loqki.....ashtu te kendet...
....sa per dblejte te blen Tomori :wink:

uhhhhhhh lum dada per ty hoooooooooooooo :lol: :lol: :lol:
hahahaha loqki jem ....nuk te kam haruar :wink: :lol: :lol:

rafet llapjani
22-09-05, 18:51
Sot pasi e pata ter diten e lire PRITOVA TE VISHNA, TLINA-KMISH EDHE PLISIN NE KRYE TER DITEN TU PIQAJ :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
23-09-05, 06:41
Sot pasi e pata ter diten e lire PRITOVA TE VISHNA, TLINA-KMISH EDHE PLISIN NE KRYE TER DITEN TU PIQAJ :lol: :lol: :lol:

HAHA paske harru edhe nje pal qizme te gomes (llastikut),, pershtaten me tlina me kmish e me Plis,, edhe cigare (duhan te pshtjellun) se shkon me qaj.

rafet llapjani
23-09-05, 09:12
:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

spirl_girls
23-09-05, 09:45
Hala sjam vesh ne pigjama jam

Murgesha
23-09-05, 10:15
Hala sjam vesh ne pigjama jam

Krejt si unė.
Pigjame tė shkurtra apo tė gjata moj?? :lol: :lol:

Diana007
23-09-05, 10:17
Hala sjam vesh ne pigjama jam

Krejt si unė.
Pigjame tė shkurtra apo tė gjata moj?? :lol: :lol:
Ahahahahahhahhahhahahah te shkurtra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
23-09-05, 10:18
Hala sjam vesh ne pigjama jam

Krejt si unė.
Pigjame tė shkurtra apo tė gjata moj?? :lol: :lol:
Ahahahahahhahhahhahahah te shkurtra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Valla unė tė gjatat i preferoj mė shumė. :wink:

spirl_girls
23-09-05, 10:20
Hala sjam vesh ne pigjama jam

Krejt si unė.
Pigjame tė shkurtra apo tė gjata moj?? :lol: :lol:
Ahahahahahhahhahhahahah te shkurtra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Valla unė tė gjatat i preferoj mė shumė. :wink:

Valla te shkurta tybee :oops:

Zana_ch
01-10-05, 12:17
oh mein gott......kjo veshje ma tranon shpirtin....ngjyre shum e bukur :roll: :roll: :roll: :roll:

http://www.chelseasofnewyork.com/i/2371MLroma.JPG

Zana_ch
04-10-05, 18:51
Zana ngjite kete foto:
http://www.smartgespart.de/go/bilder/57/51/5751483.JPG

LEDHATIMI
05-10-05, 04:42
http://img.costumecraze.com/images/vendors/rubies/56042-thumb2.jpg

rafet llapjani
26-10-05, 11:42
Mu keshtu qysh na ka hije
http://members.aol.com/_ht_a/hakiffefa/hashimshala/1409p01.jpg

LEDHATIMI
26-10-05, 14:52
Mu keshtu qysh na ka hije
http://members.aol.com/_ht_a/hakiffefa/hashimshala/1409p01.jpg

:shock: a ti ma paske marr qifteline :shock: :?:

turisti
26-10-05, 15:20
Gjithmone vetem thjesht. Ajo me ban te lumtur.

rafet llapjani
26-10-05, 15:33
Kjo foto eshte kur kam ba koncert per turistin pa shikus hahahahahahahahahahahahahahahahahahahhttp://members.aol.com/_ht_a/hakiffefa/hashimshala/1409p01.jpg

turisti
26-10-05, 15:58
Kjo foto eshte kur kam ba koncert per turistin pa shikus hahahahahahahahahahahahahahahahahahahhttp://members.aol.com/_ht_a/hakiffefa/hashimshala/1409p01.jpg

Faleminderit gjithashtu pa shikues.

Kercovari
26-10-05, 16:19
Po e shihni ket me qifteli :lol: :lol: :lol: :wink:

laliloli
26-10-05, 17:00
Xhinsat i preferoj ēdo here

Sy_kaltra
26-10-05, 17:10
90% sport se mu vesh elegantski rrezik :P

Arb
26-10-05, 17:11
90% sport se mu vesh elegantski rrezik :P

Syzet t'ndihmojne shume prej rreziqeve...

Sy_kaltra
26-10-05, 17:13
rrall i perdori se syt e mi kan nevoj per Drit :wink:

Arb
26-10-05, 17:13
E me sportive, cka perfshieht?

Sy_kaltra
26-10-05, 17:17
E me sportive, cka perfshieht?veq Trinerka Patika
edhe nje bistek :wink:

Arb
26-10-05, 17:18
E me sportive, cka perfshieht?veq Trinerka Patika
edhe nje bistek :wink:

Ani edhe bistekun a...

E ne elegance?

laliloli
26-10-05, 17:19
90% sport se mu vesh elegantski rrezik :P

Nga kush moj sykalterta rrezik

Sy_kaltra
26-10-05, 17:22
Arb diqka extra i kam idet e smuta nga kombinimet prandaj asht e pa spjegueshme ...

lali rrezik per shendet :twisted:

Kercovari
26-10-05, 17:25
Per syt a per shendetin. :lol: :lol: :lol: :wink:

Arb
26-10-05, 17:25
Arb diqka extra i kam idet e smuta nga kombinimet prandaj asht e pa spjegueshme ...

lali rrezik per shendet :twisted:

Une vec u mpiva, nga fjalet.... Mire bone qe s'shpjegove ma shume...

Sy_kaltra
26-10-05, 17:25
Arb :wink:

Arb
26-10-05, 17:27
Arb :wink:

SyKaltra :wink:

laliloli
26-10-05, 17:29
lali rrezik per shendet :twisted:

Me vensd valla se qikat qeshtu po ftofen tuj vesh ngusht e shkurt.p o e marrin hasallekun

Arb
26-10-05, 17:30
lali rrezik per shendet :twisted:

Me vensd valla se qikat qeshtu po ftofen tuj vesh ngusht e shkurt.p o e marrin hasallekun

Perkundrazi, vec po pertrihen...

Sy_kaltra
26-10-05, 17:34
oo permaja jau qkoqi brit :P

Arb
26-10-05, 17:36
oo permaja jau qkoqi brit :P

pej qefit e kane... S'ju ban gja... Vec diete po iu jep...

laliloli
26-10-05, 17:37
Perkundrazi, vec po pertrihen...

Gradualisht e ndine

ninnela
26-10-05, 18:13
M'varet nga rasti dhe vendi

rafet llapjani
26-10-05, 18:26
Ninnela si psh ne katund qysh veshesh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

ninnela
26-10-05, 18:28
Ninnela si psh ne katund qysh veshesh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


ahahhahahhaaaa o dreq po ku je more ti se mka marr malli valla, e ne katund loqki veshna me kule ahahhahahhahhaaaaaaaa :wink:

Arb
26-10-05, 18:29
Ninnela si psh ne katund qysh veshesh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


ahahhahahhaaaa o dreq po ku je more ti se mka marr malli valla, e ne katund loqki veshna me kule ahahhahahhahhaaaaaaaa :wink:

Spaska permaje, as te ftohte per kete qite. Po ja dika hallin vetit...

rafet e Ninnela...

Pershnetje!

rafet llapjani
26-10-05, 18:32
E mos harrove ato apandat vizllore kuku qka shkojshin me kule krejt vizllim ahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaa

ninnela
26-10-05, 18:35
Ninnela si psh ne katund qysh veshesh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


ahahhahahhaaaa o dreq po ku je more ti se mka marr malli valla, e ne katund loqki veshna me kule ahahhahahhahhaaaaaaaa :wink:

Spaska permaje, as te ftohte per kete qite. Po ja dika hallin vetit...

rafet e Ninnela...

Pershnetje!

Flm i nderuar je i pershendetur edhe nga une :lol:

ninnela
26-10-05, 18:36
E mos harrove ato apandat vizllore kuku qka shkojshin me kule krejt vizllim ahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaa

ahahhahhaaaaaa cilat,ato me maje a ?ahhahahhaaaaaaaaaaaaaaa

rafet llapjani
26-10-05, 18:40
po kuku kur dilshin te dyrt me kule e djelli jav soske kamt se apangat t"llasikut maaa ,e jav boshi qobanve hejjj o djal mos e nguc qiken se me te ra me kto apanga vizllore te sakatoj ajo ka qen reklama kryesor qe i ka ba apangave vizlluar gahaghaghaghaghaghaghagaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ninnela
26-10-05, 18:42
po kuku kur dilshin te dyrt me kule e djelli jav soske kamt se apangat t"llasikut maaa ,e jav boshi qobanve hejjj o djal mos e nguc qiken se me te ra me kto apanga vizllore te sakatoj ajo ka qen reklama kryesor qe i ka ba apangave vizlluar gahaghaghaghaghaghaghagaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ahahahahaaaaaaaaaaaaaa edhe kishe po i rujme dhent hehehheeeeeee :wink:

rafet llapjani
26-10-05, 18:47
kuku kur jurrokshin kulet per therra kris kjamet per qobanin hahahahahahahahaha

ninnela
26-10-05, 18:51
kuku kur jurrokshin kulet per therra kris kjamet per qobanin hahahahahahahahaha

po de,po edhe ma kijamet per qobaneshen se qa me vesh tani me shku te shpija ahahhahahhaaaaaaaaaaaaaa :wink:

rafet llapjani
26-10-05, 18:57
oj ninnel o dreq jo nuk shkojke hiq te shpija tani ,po ibike ne opqin me shku ahahahahahgagagagagagagag :wink:

ninnela
26-10-05, 18:58
oj ninnel o dreq jo nuk shkojke hiq te shpija tani ,po ibike ne opqin me shku ahahahahahgagagagagagagag :wink:

ahahhahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

rafet llapjani
26-10-05, 19:06
oj ninnela pasha kuranin jena dal nga tema ishalla nuk vjen mesa me qat nanshe se kuku :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ninnela
26-10-05, 19:14
oj ninnela pasha kuranin jena dal nga tema ishalla nuk vjen mesa me qat nanshe se kuku :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ahahahhahaaaaaaaa a po tutesh a pthu bre edhe ti kishe llapjan :wink:

rafet llapjani
26-10-05, 19:16
llapjon po, tuta eshte rrespekt moj :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

ninnela
26-10-05, 19:49
llapjon po, tuta eshte rrespekt moj :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

hehehehheeeeeeee po shume i ndershem je bre zoti te rujt prej anxave ahahhahahahhahahhaha

rafet llapjani
26-10-05, 19:55
amin e milshoft grajzit aaa hahahahahahahahahahahaha

GURI SYLAJ
26-10-05, 21:23
Tuta ashte rrespekt, po ma shume ashte ilaqe...........

spirl_girls
26-10-05, 21:24
Tuta ashte rrespekt, po ma shume ashte ilaqe...........

Kush po ka tutė sod moree po qfare tutee :(

DEA
26-10-05, 21:29
Katastrof hahahahahhahaa

schütze
26-10-05, 21:32
valla qysh du vet :lol:

GURI SYLAJ
26-10-05, 21:51
Plis e Mitan ,
dy shoka e nje jatagan
e tirqi me gajtan.
Veq per Ty me kan taman......

LABI
28-10-05, 21:52
Nuk jam prej atyre tipave qe blejn firmen per te veshur ,per shkak prestigjit te modes , apo pa mare parasysh pershkak qe eshte ne trend (pasi qe shijet nuk jane gjithe te njejta per gjera te ndryshme , pa mare parasysh cfaredo cofte ajo :mode , art – film , muzike :
( vetem qe te tjeret veshin diq , apo degjojn diq , patjeter qe duhet ta veshi nje rrobe , apo ta degjoj nje muzike pasi qe eshte ne trend ! Pa marre parasysh vlerat artistike!! )
Mirepo nuk do te thote shija ime per diq duhet t’ju pelqej te tjereve .

Veshi dhe blej ate qe ndihem komod dhe rehat … ate qe ju pershtatet konstruktit trupor ( pasi qe trupat nga personi ne person varirojn , per nga pesha , forma etj.

Nuk do te thote qe nje femere me kemb te bukur i rrin minifundi mire patjeter ti rri edhe shoqes saj (femres tjeter) ,pasi qe predispozitat e konstruktit trupor nuk jan te njejt dhe nuk do te thote qe patjeter pasi qe shoqes po i rrin mire mini fundi duhet dhe mua .
Apo nje mashkulli me trup atleti i rri bukur nje badii , patjeter ti rri edhe nje mashkulli qe eshte shume i dobet apo ne pesh te madhe ( qe ka barkun kace ).
Pra ti pershtatim veshjen trupi ....celulitet e teperta t'i kamuflojm e jo ta qesum barkun rrath rrath ne fushh :lol: :lol:
Keshtu qe duhet t’i pershtatim veshjen formes trupore , t’i pershtatemi rrethanave , ambienteve ne te cilat ndodhemi , stineve te vitit … (pershtatja e natyres me ngjyra , varesisht nga shija personale , ngjyra te mbyllura , te qelura , te ndezura )..

Personalisht gjate sezones pranver vere me pelqen me shume ekstravaganca , vjesht dimrit me shume klasikaa .... Me perjashtime nuk do te thote qe cdo here ju permbahem keti rregulli ,rutine …

BEKIi
10-11-05, 04:37
I prefere :

Club Monaco , GAP , Roots , Pierre Cardin , CK , Diesel , DKNY and everything what coast more than $100

:oops:

Kercovari
11-11-05, 20:26
Une keshtu vishem.

http://www.empirewire.com/images/boss.jpg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
11-11-05, 20:33
O Kercovari,sikur cili mendove?? :?

Kercovari
11-11-05, 20:40
O Kercovari,sikur cili mendove?? :?

Po i nderojme me shokun de,ai te miat une te ati. :lol: :lol: :lol: :lol:
Mos m,endojne se kemi vetem ka nje pale tesha. :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
11-11-05, 20:46
O Kercovari,sikur cili mendove?? :?

Po i nderojme me shokun de,ai te miat une te ati. :lol: :lol: :lol: :lol:
Mos m,endojne se kemi vetem ka nje pale tesha. :lol: :lol: :lol: :wink:

Shiko po hutohesh e del ne sheti me rrobet e shokut! :lol: :lol:

Kercovari
11-11-05, 20:49
Pse nuk i kan hije a? :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:Lepotan gomare si uen. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
11-11-05, 20:52
Pse nuk i kan hije a? :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:Lepotan gomare si uen. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Hahahahahahahahaahhahahahahahaahahahahhahahahaaa! :wink:

A qesha mire bre? :?

Kercovari
11-11-05, 20:54
Pse nuk i kan hije a? :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:Lepotan gomare si uen. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Hahahahahahahahaahhahahahahahaahahahahhahahahaaa! :wink:

A qesha mire bre? :?

I ke rexu edhe tarabat. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
11-11-05, 20:59
Po de i kam rrezu,edhe Katrina si kish rrezu sikur une. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
11-11-05, 21:01
Po de i kam rrezu,edhe Katrina si kish rrezu sikur une. :lol: :lol: :lol:

Le katrina se me gjvesh shokin per marre. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Dreni30
13-11-05, 01:09
Hiq mos vete, bile eshte veshtire me gjet edhe nje si une. Sot dola me nje kepuce e ne tjetren as qerap nuk kisha dhe kur shkova ne shitore verejta se po me shikojne. Se ma per te tjera mos me vetni se kurr nuk mund ti gjej e veshi si duhet. :lol: :lol: :lol:

Flaka_1
13-11-05, 03:14
Me pelqejne veshjet elegante!

Barbaroza
13-11-05, 16:10
Hiq mos vete, bile eshte veshtire me gjet edhe nje si une. Sot dola me nje kepuce e ne tjetren as qerap nuk kisha dhe kur shkova ne shitore verejta se po me shikojne. Se ma per te tjera mos me vetni se kurr nuk mund ti gjej e veshi si duhet. :lol: :lol: :lol:

A mos deshe te thuash:"eh nuset e sotit"? :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
13-11-05, 16:11
Me pelqejne veshjet elegante!

Gjithashtu edhe mua!

Flaka_1
13-11-05, 21:43
Me pelqejne veshjet elegante!

Gjithashtu edhe mua!

Vendase paskemi 1 shije sa me vjen mire! :wink:

Dea IS
11-02-06, 21:24
Me pelqejne me shume veshjet elegante keto me pershtaten me shume mirepo edhe veshjet sportive nuk jan keq. Sidomos ne pune gjithmone jam me rroba elegante

Lona
14-02-06, 14:02
Punen e kam qe duhet te vishem sa me elegante.. andaj tani me pelqen eleganca.. :wink:

Tomori
15-02-06, 00:34
Punen e kam qe duhet te vishem sa me elegante.. andaj tani me pelqen eleganca.. :wink:
hahahahaha,,, moj sekretaresha Tomorit shum bukur the :lol: :lol: :lol:

Lona
15-02-06, 10:58
Punen e kam qe duhet te vishem sa me elegante.. andaj tani me pelqen eleganca.. :wink:
hahahahaha,,, moj sekretaresha Tomorit shum bukur the :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: Mor Tomor a sekretaresh po te dukem a ani de se ti percjell lidhjet e vend takimet .... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tomori
15-02-06, 11:32
hahahahahaha,,,,,te mpuqiiiiii loqki :lol: :lol: :lol:

dr1ta
15-02-06, 17:51
http://www.elle.no/elle/mars06/minimalisme/2.jpg

Mundohem me u vesh dicka kesht , vetem me kaubojka ne vend te atynve plato sandalleve. :lol: :P

Tomori
17-02-06, 00:30
http://www.elle.no/elle/mars06/minimalisme/2.jpg

Mundohem me u vesh dicka kesht , vetem me kaubojka ne vend te atynve plato sandalleve. :lol: :P
:shock: Drita perse e nxore ket foton tende...si ka qen fjala mos me e publikuar ket foto :arrow:

jadore
05-03-06, 01:37
--si vishem?-veshi ato rroba qe me bejne te ndihem mire ( rahat)
-qka veshi ?-veshi ato rroba qe ne momentet e caktuar mendoi qe i pershtaten aktivitetit
(gjitheqka ne kohen dhe menyren e duhur -(kjo me bene te ndihem mire )
cilen shije kam --mendoi -shume te komplikuar ..duhet te jete gjithqka perfekte ne veshje stil(edhe kjo luan rol tek une ,se si ndihem ne te veshur)
si e arsyetoi kete !-nese nje rrobe me bene te ndihem mire -nuk shikoi qmim (se sa jap per te -kushton shume lire apo shume shtrenjet .ajo eshte imetesi shume e vogel)

BlertaB
08-03-06, 20:31
SI vishem?!
Vishem ashtu siq me pershtaten per figur te trupit rrobat.
Kam deshire vetem sa me ngusht qe te jete rroba ahtu preferoj une.

E|iza
12-06-06, 00:43
sportlich,elegant dhe sprtlich-elegant mvaret

lule_2005
13-07-06, 13:24
Pse nuk po behet pyetja si zvishemi sot qe te jemi modern.
Kjo vlen per vajzat.
Sot sa me e zveshur aq ma moderne.Ani disa, kukukuk medet!!!!!
Tunggggggggg
Vishem simbas vendit dhe kuvendit.

ARI_03
08-01-07, 12:10
Mbrenda javes elegancen preferoj, kurse gjat weekendit mvaret sport,thjesht,( kuvendit:rolleyes: :tongue: )

Preshevar
19-03-07, 17:12
Un vishem si taliban :biggrin: aaaah sa kan qef do po, JO.. (shaka)

Vishem elegant sipas vendit, kohės dhe situatės..,

Linka_pz
23-03-08, 13:35
Cilen lloje veshje preferoni me shume ....

Elegante ,
Sportive,
Ekstravagante etj....

Pra cila eshte veshja apo stili juaj qe preferoni me shume ,kur dilni .

Une per vete ,kur jam ne shtepi preferoj veshje sportive ,ndersa kur dal diku kam deshire te vesh rroba elegante .,mirepo ne pergjithesi jam me shume tip Sportiv dhe pelqej kete lloj veshje .....
...kurse prej rrobave preferencat e mia jane me shume Jeans-et ...

Po ju ,jepni mendimin tuaj ?

Prishtinasja_
25-03-08, 08:44
Per vete kur dal diku dhe kur jam ne pune e preferoj me shume elegancen ! :biggrin:

Kurse kur jam ne shtepi....sa ma thjesht ! :smile:

DritonPR
25-03-08, 19:56
allahile pash gramatiken, a zor e keni me shkru "farmerka, miniqa, qorapa" sesa me fjale elegante, ekstravaganze, seksi...elegante munet me kan krejt veshjet qy, sqaroni pak cka po shkruni se si speca te djegjt jeni bo

SANTANA-29
25-03-08, 20:02
Ti djali i prishtines na jemi rrit ne nje vend te cilivizum e jo ne afrik me ja fut qerapa e speca te djegzt po folim nje gjuh letraro gramatikore se thot cima,,mos u ngut shum,,,,se qka nuk ka ne deti,,:tongue: ,,,hahahahahahahhahaha,,Mos harro letraro gramatikore,,,,:biggrin:

Prishtinasja_
26-03-08, 18:22
allahile pash gramatiken, a zor e keni me shkru "farmerka, miniqa, qorapa" sesa me fjale elegante, ekstravaganze, seksi...elegante munet me kan krejt veshjet qy, sqaroni pak cka po shkruni se si speca te djegjt jeni bo

Na i marrsh ti neve te ligat qy...:tongue:

Pantolla elegant, bluza elegante, ndonjehere edhe Jeans, Kepuca elegante me take(shtiklla),etj etj !

A po ta rrok tash...?:tongue:

DritonPR
28-03-08, 16:29
Santana tybe te koke kan student i urte ti, paske kon skllav i arsimtares gjuhes shqipe, une shpulla kom honger edhe su kon keq.

Prishtinasja allahile a anglisht po mundohesh me me fol aaaa.. "pantolla elegante" "blluzha elegante" mujn me kan cfare dush, keshtu se jeans qe ki thon kuptohet ajo

hasanmehmeti
29-03-08, 21:49
Un vishem si taliban :biggrin: aaaah sa kan qef do po, JO.. (shaka)

Vishem elegant sipas vendit, kohės dhe situatės..,

hahaha talibani i msheft sa kesh tu u gezue:tongue: .Hajt se veshem une ashtu ne vend tendin.I kom ban Koleksion teshat e talibaneve te shpija:biggrin:,nese te duhen ndoj pare me trego ;)

Perndryshe gjithe me Trenerka me gjeni (perveq gjumit dhe punes).

Preshevar
30-03-08, 01:34
hahaha talibani i msheft sa kesh tu u gezue .Hajt se veshem une ashtu ne vend tendin.I kom ban Koleksion teshat e talibaneve te shpija:biggrin:,nese te duhen ndoj pare me trego ;)

Perndryshe gjithe me Trenerka me gjeni (perveq gjumit dhe punes).

Hahahahaa, ho de saber e salamet se si t'shkoj ne KS vishem me tesha kombtare ala talibane hahahahaa! :biggrin: Un i kam te gjitha vetem turban spo kam, se di, m'doket qe kryt e madh pak e hala sun gjeta hahahahahaaa,

Perkundrazi talibansit ma nalt, trenerka s'veshi kurr, sidomos asine Adidas me vija t'bardha si jazbaci qe eshte bo gati "Veshje Kombtare" :tongue:

Perndryshe qashtu si postimi i me parshem prap vishem, Elegant & Classic, e n'shpi, si n'shpi mo :tongue:

barbarella
30-03-08, 02:51
casual,casual dhe prape casual