PDA

View Full Version : Cilin lloj tė veshjeve preferoni mė shumė ?!


Faqet : [1] 2

Filomena
07-10-03, 09:46
Te shohim se sa e ndjekni moden :lol:

jehona
07-10-03, 16:44
te pershendes filomena, o valla veshembathjen ELEGANTE shum e preferoj, sepse me at veshe taman dukesh zonje!!

LIBERO_78
08-10-03, 14:00
:arrow: ME FAL JEHONA QE PO TE DREJTOHEM TY POR TI PO E KERKON BOREN NE VERE.........QE TE VISHESH NE GARDEROBE ELEGANTE DUHET PATJETER TE JESH EDHE VETE TIP ELEGANT DHE PATJETER DUHESH QE TE KESH ECJEN DHE QENDRIMIN ELEGANT ZONJUSHA E RENDOMT QE TA PASKA HUMBUR MAMI CUCLLEN... :lol:EDHE E MENQUR DUHET TE JESH ZEMER SEPSE TE QESHIN NJEREZIA :arrow: ME FAL DESHTA QE TE NGACMOI PAK SE ME INAT NUK E PATA POR MU DUKE E NJOHUR :wink:

jehona
08-10-03, 15:12
te pershendes libero. po pse a nuk po te dukna mjaft elegante ta perdori veshmadhjen ELEGANTE a?? valla pra shoki me vjen keq se fare nuk po me njofshe!

dhe sa i perket cuclles, mama cucllen nuk ma ka hup, po nuk di hiq ku me ka mbet, mos ma ke gjet ti pa hiri?? nese po tu kisha lut lajm sa ma shpejt, sepse deri edhe cucllen e kisha shum elegante dhe po me mungon shum, shoki!!

rowenna
10-10-03, 09:24
hej djema dhe vajza une preferoj veshmbathjen komike edhe ekstravagante dhe te thjeshte

jeta
17-10-03, 13:44
veshmbathja mvaret kryesisht prej rastit dhe vendit . une preferoj me shume veshen sportive ne perditshmeri.

:lol:

jehona
17-10-03, 23:01
te pershendes jeta, mos je ti nje njeri qe sipas rastit dhe vendit edhe personalitetin, karakterin, moralin etj i ndrron??

Mbretėresha
18-10-03, 09:45
Jeta shume bukur e ke thene.Te pershendes.

adam
10-11-03, 23:09
tung tug filomenAHey filomena ,, hiq mos i ndegjo keta qa po te thojn rredh veshes se te kan kritikuar ,,,,,e per mu dok ti sa me elegante duehesh mos mu vesh hiq....po menoj me nejt thjesht si e Newyork ma ..me patika ..hahaha pak Cirkuz....

Drejtėsia
11-11-03, 22:05
Duhet pasur kujdes ne veshje ashtu si duhet pasur edhe ne gjera tjera.

nuk eshte e moralshme dhe e mirefillte te vishen femrat sikur burrat apo anasjelltas, dhe poashtu nuk eshte e moralshme te vishen femrat me tesha qe i lejn te shpluara pjeset e trupit te saj te cilat nuk guxojn te duken.Sepse Muhamedi a.s. na ka paralajmeruar :Jan 2 grupe prej nerezve qe une nuk i kam pare ata nuk do te hyn ne xhenet, nje grup njerezish qe mbajn dishka sikur bishtat e lopeve dhe me to i rrahin njerezit dhe perkrahin qeveri tiranike dhe diktatoriale(policia bashkohore), dhe nje grup prej grave te veshura por te zhveshura dhe me floket e tyre sikur gungat e deves keto nuk kan per te hyre ne xhenet dhe nuk do ta ndiejn aromen e tij edhe se aroma e tij deperton ne largesi (kaq e kaq).Prandaj o ju motra te nderuara vishuni mire e mbulohuni mire.we-selam alejkum.

XHEKI
13-11-03, 03:41
Po qysh vishet njeri bre qashtu vishna edhe une 8)

jehona
14-11-03, 23:11
XHEKI te pershendes, valla bash mir ki thon, se kur ta kqyrish ne krejt njejt vishemi, heheheh, a edhe ti i qet kembet ne pantolla e kraht ne jumper a....... :lol:

Donika
17-11-03, 15:01
tungiune e preferoj veshen sportive, por ndodh se njeriu ka nje mbremje diqka maextra edhe ne mremje kam deshir edhe vishem pak ma provukuese , apo fjesh por elegante. nvaret krejt prej vendit edhe disponimit tim. ( ka ndodhur se jam kan ne mremje dasmore me sylig HIP HOP, qe te gjith mysafiret kan pas diqka te folind ate nate) por per mua duhet te pershtatet edhe nese mua me pelqen atehere e ndiej veten shum mir pa marr parasyesh se ku jam.

sexybrikenda
18-03-04, 23:08
sexy vishem se kam trupin kapital,dhurat nga zoti

lazdrani
19-03-04, 11:05
Mundohem ti kombinoje ngjyrat te jem elegant :wink:

mickoja
20-03-04, 04:35
ja un veshna me kule nčpčr shpi dhe kur dal me u shčtit e veshi mantillin mbi dimijat e holla ha ha ha...

Barbaroza
20-03-04, 09:38
A edhe ti me kule Mickoja sikur une e Genta a hahahahahaaa,qe besa i kemi ra ne fije veshjes se bukur :D

lazdrani
20-03-04, 11:20
:D :D :D :D :D Si Gentes qe ikane hije Kulet askujt tjeter :wink:

anna
20-03-04, 11:27
ani shka jan te shlirta oho po knaqshe krejt lumi na qikat qe kemi kule se qka kishim ba ohoho :lol: :lol:

Murgesha
20-03-04, 12:22
Valla Mickoja une kur dal ne qytet e veshi minifundin mbi kule.
Interesant sa te interesuar jan te gjithe ata qe me kalojne prane.
O krejt me shikojn dhe me buzeqeshin. E une po ndihem e lumtur ato momente :lol: :wink:

Gentiana
20-03-04, 13:37
Murgesha sis ma merr mendja se te shikojn, dhe se ndjehesh mir. un jo qe veshi minifund,po pantolla te shkurt,ani qka shkojn mbi kule :wink: :wink: edhe Mua me shikojn dhe vajzat shikojn me inat,po qka me ba, te veshin edhe ato ashtu :wink:

timi9875
21-03-04, 14:38
Mund te vishemi si te duam, pse virgjiniteti dhe veshja ka shume rendesi per ne Shqiptaret, kur e dim se jane me shume ves, se sa ndonje vlere.

PlaY^_^BoY
21-03-04, 20:58
Fhuuuuuuuuuu oooooo popull a e dini more qka me ka ba vaki ni femer qe e kam dasht me se shumti ne bot qe er kam dasht edhe em shum se veten e kam taku sot ne chat edhe i kam fol 30 min ne privat edhe te pakten ni pergjigje sma ka ba a e dini more se plasa ooooo njerz :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Play Boy nuk e di qka ka lidhje kjo me veshjen,dhe ma merr mendja se nje mesazh e marrim vesh,pa shkru shum her. Keshtu qe tu kisha lut,qka ke me ate qiken ta kryesh ne PV e jo ketu,duke shkruar dhe duke u perseritur.

Genta

nitushe
12-09-04, 16:20
ma shume kam qef sportive edhe veshi qka e ndij veten ma mire

turisti
12-09-04, 21:52
Ne butikun - ARMANI - ( ketu ne forum ). :wink:

Loloku
12-09-04, 22:18
Mua do te me pelqente me shume zhveshja se per me u vesh nuk i kushtoj shume rendesi!

ShEjToNkA
14-09-04, 01:35
Si visheni?????????

Tybe me ju thėnė tė drejtėn zakonisht nė dimija,kėshtu qė kaniher kur tė shkoj mysafir veshi kule kinse mu duk pakma mirė :lol: :wink:

anna
17-09-04, 17:04
klasike me se shumti ... :wink: i pelqej shume fustanet dhe fundet si dhe kepucet me taka me se shumti spicka :wink:

turisti
18-09-04, 13:38
Per mashkuj nuk ka problem- farmerka.kemishen dhe hajt... :wink:

lazdrani
02-01-05, 12:39
klasike me se shumti ... :wink: i pelqej shume fustanet dhe fundet si dhe kepucet me taka me se shumti spicka :wink:

Cool :wink:

turisti
02-01-05, 12:57
Une veshna thjesht.Ajo me gezon. :wink:

Murgesha
02-01-05, 13:49
Thjeshtėsia mė pėlqen mė tepėr. :lol:

Gjumashja
02-01-05, 14:00
si e shek.XVIII hahahahahhahahaa po tash mvaret se ka e thej qafen :lol:

Mafiozi
02-01-05, 17:06
8) :D 8) :D 8) :lol:

Gentiana
02-01-05, 18:32
Per momentin jam super e veshur, si njeriu se shkon ne darsem me... :lol: :wink:

Mafiozi
02-01-05, 18:36
Per momentin jam super e veshur, si njeriu se shkon ne darsem me... :lol: :wink:Mir qenke e veshur sot :D :D

Gentiana
02-01-05, 18:56
si e shek.XVIII hahahahahhahahaa po tash mvaret se ka e thej qafen :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiana
02-01-05, 18:56
Mir qenke e veshur sot :D :D

8) 8) 8) 8) :wink:

Drenicaki
02-01-05, 18:58
UnĖ PO VISHEM ME TIRQI TE ZI SEPSE JAM DRENICALI§ :lol: :lol: :idea:

Drenicaki
02-01-05, 19:10
Une ma qef pata me ditė si disheni!hahahahahahahaaaaaaaaa

Drenicaki
02-01-05, 19:10
Une ma qef pata me ditė si disheni!hahahahahahahaaaaaaaaa

***************************************
Tema esht me titull:Sii visheni,dhe nuk jemi te rubrika: pa cenzure,prandaj ju lutem,te mbesim ne tem...

Me nderime
Genta

lazdrani
03-01-05, 11:07
Une ma qef pata me ditė si disheni!hahahahahahahaaaaaaaaa


Ah Drenicak po shume kurreshtar qenke :wink:

Dilingjia
16-05-05, 12:40
me HIRAMtej n'fund t'kameve

schütze
16-05-05, 14:58
si mas kohes :wink:

Murgesha
16-05-05, 15:38
Tani nė verė, vishem lehtė krejt. :wink:

Daja POLIC
16-05-05, 15:59
jo valla une ku jan teshat me te shtrejta i blej

vishem shum mir sport me pelqen em shum edhe me leht per trupin :wink:

Gjumashja
16-05-05, 16:02
pizhamma ma shume

Honesty^uk.
16-05-05, 18:12
Si Pellazket

turisti
16-05-05, 18:21
Si TURIST.... :P

Kercovari
16-05-05, 18:24
Me pantulla te shkurtra dhe me sandale ne dimer.ahahahahahah!

Domira
16-05-05, 19:13
Normal more qy :P

schütze
16-05-05, 19:27
perdallim nga Domira un vishem me tesha :D

Domira
16-05-05, 19:35
perdallim nga Domira un vishem me tesha :D

edhe une me tesha more qy :evil:

schütze
16-05-05, 19:38
perdallim nga Domira un vishem me tesha :D

edhe une me tesha more qy :evil:
po nuk edita de qyyyyyyyyyy
ti the vishesh normal :lol: :lol: :lol:

Domira
16-05-05, 19:42
perdallim nga Domira un vishem me tesha :D

edhe une me tesha more qy :evil:
po nuk edita de qyyyyyyyyyy
ti the vishesh normal :lol: :lol: :lol:

normal de e me tesha qy :lol: :lol: :lol:

schütze
16-05-05, 19:46
normal de e me tesha qy :lol: :lol: :lol:
:roll: po me duket se tash e kuptova,veres vishesh normal e dimrit asht ma ftoht vishesh normalmetesha :lol: :lol: :lol:

Domira
16-05-05, 19:48
normal de e me tesha qy :lol: :lol: :lol:
:roll: po me duket se tash e kuptova,veres vishesh normal e dimrit asht ma ftoht vishesh normalmetesha :lol: :lol: :lol:

ma ne fund :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
16-05-05, 20:03
Per merak. :lol: :lol: :wink:

Murgesha
16-05-05, 20:54
Per merak. :lol: :lol: :wink:

Rrobet a? :roll: :roll: :roll:

schütze
16-05-05, 20:59
Per merak. :lol: :lol: :wink:
e per merak te kujt :roll: :roll:

Gentiana
16-05-05, 21:06
Per merak. :lol: :lol: :wink:

Rrobet a? :roll: :roll: :roll:

Jo moj, kulet,qy. :twisted: :twisted:

Psikologu
16-05-05, 21:10
Per merak. :lol: :lol: :wink:

Rrobet a? :roll: :roll: :roll:

Jo moj, kulet,qy. :twisted: :twisted:

Shallvare....!!!

Gentiana
16-05-05, 21:12
Shallvare....!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Psikologu
16-05-05, 21:13
Shallvare....!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Murgesha
16-05-05, 21:18
Shallvare....!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tani nė Verė a??
Nncncncncnncncncncnc, ma moj qikė se je e re e tė shkrihet dhjami prej vape. :lol: :lol:

DEA
16-05-05, 22:00
Si te zgjohna prej gjumit, me bismilah me se pari vishem :lol: :lol: :lol:

schütze
16-05-05, 22:03
Si te zgjohna prej gjumit, me bismilah me se pari vishem :lol: :lol: :lol:
qy qy un valla si te zgjohem prej gjumi me bismilah i qeli syt ma se pari :lol:

DEA
16-05-05, 22:05
Si te zgjohna prej gjumit, me bismilah me se pari vishem :lol: :lol: :lol:
qy qy un valla si te zgjohem prej gjumi me bismilah i qeli syt ma se pari :lol:

Une syt i qeli pa u qu ende :lol: :lol: :lol: :lol: ti qenke i vonshem bre njeri

schütze
16-05-05, 23:15
Si te zgjohna prej gjumit, me bismilah me se pari vishem :lol: :lol: :lol:
qy qy un valla si te zgjohem prej gjumi me bismilah i qeli syt ma se pari :lol:

Une syt i qeli pa u qu ende :lol: :lol: :lol: :lol: ti qenke i vonshem bre njeri
boll mir valla se un kaniher qohna e harroj mej qel syt krejt :lol: :lol: :lol:

Diana007
17-05-05, 10:49
Valla sa me thjesh aq me mir me duket :lol: :lol: :lol:

PS: Sot qenkem vesh pak elegante :oops: :P :P :P :P

halla e madhe
17-05-05, 13:42
Si visheni???_Me shkoi jeta me rroba pune :cry:

schütze
17-05-05, 18:18
valla her vishna kshtu e her ashtu :roll:

Domira
17-05-05, 18:24
Kam kujdes ne veshje mvaresisht prej rastit, here ndjehem me komode e veshur me sportive e here me elegante si ta lype puna de :P

dr1ta
18-05-05, 13:42
Ne rrobdishan gjith :lol: :lol: :lol: :roll: :P

dr1ta
18-05-05, 13:42
Ne rrobdishan gjith :lol: :lol: :lol: :roll: :P

anna
18-05-05, 20:32
me kulee 8) 8)

anna
18-05-05, 20:32
me kulee 8) 8)

Naki
18-05-05, 21:30
Sipas motit,rastit ,rrethit shoqerore me nje fjale qysh eshte vendi ashtu edhe kuvendi-Veshmbathja.
Preferoje Veshje Komode duke ju pershtatur ngjyrave .

Naki
18-05-05, 21:30
Sipas motit,rastit ,rrethit shoqerore me nje fjale qysh eshte vendi ashtu edhe kuvendi-Veshmbathja.
Preferoje Veshje Komode duke ju pershtatur ngjyrave .

Dreni30
19-05-05, 16:57
Hiq kurqysh, nje pulle e parthakoj e tri jo, nje rap e mathi e dy jooo,
her e mathi je patike e nje kepuce, xhemperin; nje krah e marr mire e tjetrin e qes perpara e keshtu pa lidhje se nuk di hiq te vishem mireeeeee.

Dreni30
19-05-05, 16:57
Hiq kurqysh, nje pulle e parthakoj e tri jo, nje rap e mathi e dy jooo,
her e mathi je patike e nje kepuce, xhemperin; nje krah e marr mire e tjetrin e qes perpara e keshtu pa lidhje se nuk di hiq te vishem mireeeeee.

Djali i keq
19-05-05, 17:01
NAj her keq e naj her sipas rastit.

Djali i keq
19-05-05, 17:01
NAj her keq e naj her sipas rastit.

Dreni30
19-05-05, 21:06
se harrova edhe dicka bile floket sun po i za kerkund hiq me i la se ma tjeter kuku hiq as parfum, nime kush po me tregon qeta fare parfuma cka jan????

DEA
19-05-05, 21:08
se harrova edhe dicka bile floket sun po i za kerkund hiq me i la se ma tjeter kuku hiq as parfum, nime kush po me tregon qeta fare parfuma cka jan????
Tybe ne disha :shock: mos me shtin per se ngushti me kesi fare pyetjesh te ronda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
19-05-05, 21:11
Hiq kurqysh, nje pulle e parthakoj e tri jo, nje qerap e mathi e dy jooo,
her e mathi je patike e nje kepuce, xhemperin; nje krah e marr mire e tjetrin e qes perpara e keshtu pa lidhje se nuk di hiq te vishem mireeeeee.

Nime Dea cka kishe me ndihmu ti ketu.

DEA
19-05-05, 21:12
Hiq kurqysh, nje pulle e parthakoj e tri jo, nje qerap e mathi e dy jooo,
her e mathi je patike e nje kepuce, xhemperin; nje krah e marr mire e tjetrin e qes perpara e keshtu pa lidhje se nuk di hiq te vishem mireeeeee.

Nime Dea cka kishe me ndihmu ti ketu.
Spasna qka me te ndihmu, se perfect qenke njeri :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
19-05-05, 21:17
Hiq kurqysh, nje pulle e parthakoj e tri jo, nje qerap e mathi e dy jooo,
her e mathi je patike e nje kepuce, xhemperin; nje krah e marr mire e tjetrin e qes perpara e keshtu pa lidhje se nuk di hiq te vishem mireeeeee.

Nime Dea cka kishe me ndihmu ti ketu.
Spasna qka me te ndihmu, se perfect qenke njeri :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: te flm. per mirekuptim

DEA
19-05-05, 21:21
Hiq kurqysh, nje pulle e parthakoj e tri jo, nje qerap e mathi e dy jooo,
her e mathi je patike e nje kepuce, xhemperin; nje krah e marr mire e tjetrin e qes perpara e keshtu pa lidhje se nuk di hiq te vishem mireeeeee.

Nime Dea cka kishe me ndihmu ti ketu.
Spasna qka me te ndihmu, se perfect qenke njeri :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: te flm. per mirekuptim
nese ulesh dikund ne qoshe me pushu, veq kur ja nisin me te gjujt pare te metalta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
19-05-05, 21:23
Hiq kurqysh, nje pulle e parthakoj e tri jo, nje qerap e mathi e dy jooo,
her e mathi je patike e nje kepuce, xhemperin; nje krah e marr mire e tjetrin e qes perpara e keshtu pa lidhje se nuk di hiq te vishem mireeeeee.

Nime Dea cka kishe me ndihmu ti ketu.
Spasna qka me te ndihmu, se perfect qenke njeri :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: te flm. per mirekuptim
nese ulesh dikund ne qoshe me pushu, veq kur ja nisin me te gjujt pare te metalta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
19-05-05, 21:24
no-coment :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
19-05-05, 21:25
no-coment :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: oh pasha zotin plasa tu kesh me kete dreq Dea hohhhhhhhhhh.

DEA
19-05-05, 21:26
no-coment :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: oh pasha zotin plasa tu kesh me kete dreq Dea hohhhhhhhhhh.

Ruju ,se shume ishin kone dek tuj kesh :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: 8)

Dreni30
19-05-05, 21:28
no-coment :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: oh pasha zotin plasa tu kesh me kete dreq Dea hohhhhhhhhhh.

Ruju ,se shume ishin kone dek tuj kesh :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: 8)

jo moj Dea se une prej msyshit shkoj keshtu.

DEA
19-05-05, 21:30
Garant, ne qaf e paske synin e kaltert te mesyshit :lol: :lol: :lol:

Dreni30
19-05-05, 21:32
Garant, ne qaf e paske synin e kaltert te mesyshit :lol: :lol: :lol:

Po de edhe vishem si vishem ma e nuk me merr msyshi.

Dali!Keq
19-05-05, 21:50
qysh kam mu vesh!
ni her i shti kamt ne pantolla e i ngrehi per pjet dhe u vesha qy.hahah

schütze
19-05-05, 21:56
valla nuk e di, veq tash e mas du me kqyr qysh qysh veshna :roll:

dr1ta
20-05-05, 22:58
se harrova edhe dicka bile floket sun po i za kerkund hiq me i la se ma tjeter kuku hiq as parfum, nime kush po me tregon qeta fare parfuma cka jan????


PARFYMI JA BEN PUFF PUFF :lol: :lol: :lol:

Dreni30
20-05-05, 23:00
se harrova edhe dicka bile floket sun po i za kerkund hiq me i la se ma tjeter kuku hiq as parfum, nime kush po me tregon qeta fare parfuma cka jan????


PARFYMI JA BEN PUFF PUFF :lol: :lol: :lol:


Po moj Drita ama si puf, puf, ja kurr nuk paskena pa e as ni valla.

dr1ta
20-05-05, 23:02
se harrova edhe dicka bile floket sun po i za kerkund hiq me i la se ma tjeter kuku hiq as parfum, nime kush po me tregon qeta fare parfuma cka jan????


PARFYMI JA BEN PUFF PUFF :lol: :lol: :lol:


Po moj Drita ama si puf, puf, ja kurr nuk paskena pa e as ni valla.

hahaha lagesh ne qaf pak e ashtu

Domira
20-05-05, 23:06
dicka hiq skam shije mu vesh :P :wink: :lol:

dr1ta
20-05-05, 23:08
dicka hiq skam shije mu vesh :P :wink: :lol:


valla qikjo kmish mire po te rin shume klasik dicka :P 8)

Dreni30
20-05-05, 23:10
dicka hiq skam shije mu vesh :P :wink: :lol:

Qy qy, ani shko ma nalt e lexo se si duhet mu vesh

e_martumja
20-05-05, 23:10
klasik dhe modern :wink:

Domira
20-05-05, 23:13
dicka hiq skam shije mu vesh :P :wink: :lol:


valla qikjo kmish mire po te rin shume klasik dicka :P 8)

e sa koleget ma kan kopju phaaaa :P :lol: :lol: :lol:

Domira
20-05-05, 23:15
dicka hiq skam shije mu vesh :P :wink: :lol:

Qy qy, ani shko ma nalt e lexo se si duhet mu vesh

Kush po jepka kurs per veshje Dreni :roll: :roll: :roll:

Dreni30
20-05-05, 23:16
dicka hiq skam shije mu vesh :P :wink: :lol:

Qy qy, ani shko ma nalt e lexo se si duhet mu vesh

Kush po jepka kurs per veshje Dreni :roll: :roll: :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

dr1ta
20-05-05, 23:16
Hiq kurqysh, nje pulle e parthakoj e tri jo, nje rap e mathi e dy jooo,
her e mathi je patike e nje kepuce, xhemperin; nje krah e marr mire e tjetrin e qes perpara e keshtu pa lidhje se nuk di hiq te vishem mireeeeee.


Kuku nona jeme :shock: :roll: :lol:

schütze
20-05-05, 23:17
dicka hiq skam shije mu vesh :P :wink: :lol:


valla qikjo kmish mire po te rin shume klasik dicka :P 8)
ket mendim e kam edhe un drita,se Domira ka nje shije te pa pershkruar me ket veshje(ne foto)

dr1ta
20-05-05, 23:19
dicka hiq skam shije mu vesh :P :wink: :lol:


valla qikjo kmish mire po te rin shume klasik dicka :P 8)
ket mendim e kam edhe un drita,se Domira ka nje shije te pa pershkruar me ket veshje(ne foto)


Kam me kopju edhe une :oops: :roll: :lol:

schütze
20-05-05, 23:21
dicka hiq skam shije mu vesh :P :wink: :lol:


valla qikjo kmish mire po te rin shume klasik dicka :P 8)
ket mendim e kam edhe un drita,se Domira ka nje shije te pa pershkruar me ket veshje(ne foto)


Kam me kopju edhe une :oops: :roll: :lol:
jo drita, se edhe ty te ka hije shum qekjo vesh si e ke :wink:

Domira
20-05-05, 23:21
dicka hiq skam shije mu vesh :P :wink: :lol:


valla qikjo kmish mire po te rin shume klasik dicka :P 8)
ket mendim e kam edhe un drita,se Domira ka nje shije te pa pershkruar me ket veshje(ne foto)

faleminderit Schütze shyqyr qe su livdova po fotoja po tregon vete :P :wink: :lol: :lol:

dr1ta
20-05-05, 23:26
dicka hiq skam shije mu vesh :P :wink: :lol:


valla qikjo kmish mire po te rin shume klasik dicka :P 8)
ket mendim e kam edhe un drita,se Domira ka nje shije te pa pershkruar me ket veshje(ne foto)


Kam me kopju edhe une :oops: :roll: :lol:
jo drita, se edhe ty te ka hije shum qekjo vesh si e ke :wink:


Flm krejt mundash jan :D

edhe ty po u veshe mire krejt bardh :wink:

Dreni30
20-05-05, 23:30
Mashalla, mashalla, more keta sa mire po veshkan e une kukukuuuuuuuuuuuuu.

dr1ta
20-05-05, 23:33
Mashalla, mashalla, more keta sa mire po veshkan e une kukukuuuuuuuuuuuuu.


Te paska ra nje pull :shock:

Dreni30
20-05-05, 23:36
Mashalla, mashalla, more keta sa mire po veshkan e une kukukuuuuuuuuuuuuu.


Te paska ra nje pull :shock:

qy qy nje pulle, jo mos ke dert se kam boll edhe dy i kam, por nuk me duhen. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dr1ta
20-05-05, 23:43
Mashalla, mashalla, more keta sa mire po veshkan e une kukukuuuuuuuuuuuuu.


Te paska ra nje pull :shock:

qy qy nje pulle, jo mos ke dert se kam boll edhe dy i kam, por nuk me duhen. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol:

Murgesha
20-05-05, 23:44
Momentalisht ne rrobe tė holla. :lol:
Nime jam ka bahem me shku te jastėku. :wink:

DEA
20-05-05, 23:46
Momentalisht ne rrobe tė holla. :lol:
Nime jam ka bahem me shku te jastėku. :wink:
po te paramendoj, xix krejt :wink:

Murgesha
20-05-05, 23:48
Momentalisht ne rrobe tė holla. :lol:
Nime jam ka bahem me shku te jastėku. :wink:
po te paramendoj, xix krejt :wink:

:wink: E ngjita edhe do tė bardh zhive, o veq me mė pa. :wink:

DEA
20-05-05, 23:57
Momentalisht ne rrobe tė holla. :lol:
Nime jam ka bahem me shku te jastėku. :wink:
po te paramendoj, xix krejt :wink:

:wink: E ngjita edhe do tė bardh zhive, o veq me mė pa. :wink:
O pasha nanen mos ki dert moj se po te shoh ne kamer, ani qfare fanelle tyl kuku, mos gabo me shku ne ode keshtu se atje eshte mush burrnim :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
21-05-05, 00:00
O pasha nanen mos ki dert moj se po te shoh ne kamer, ani qfare fanelle tyl kuku, mos gabo me shku ne ode keshtu se atje eshte mush burrnim :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

A jo zemra mos ke dert, se unė po du me shku me e zėnė jastėkun pėrfundi. :lol: :lol: :wink:

Honesty^uk.
21-05-05, 00:17
deri para nje jave vishesha me rroba , kurse tash me kan grabitur disa gra dhe me kan detyruar te mbulohem me gjethe, se po ankohen qe po lodhen :lol: :lol: :lol:

DEA
21-05-05, 00:19
deri para nje jave vishesha me rroba , kurse tash me kan grabitur disa gra dhe me kan detyruar te mbulohem me gjethe, se po ankohen qe po lodhen :lol: :lol: :lol:
uh uh www.na-shurdhofsh-ti.de :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
21-05-05, 00:22
deri para nje jave vishesha me rroba , kurse tash me kan grabitur disa gra dhe me kan detyruar te mbulohem me gjethe, se po ankohen qe po lodhen :lol: :lol: :lol:
uh uh www.na-shurdhofsh-ti.de :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


www.me-gjith-duagji.com

hhahahahahahhahaha

Domira
21-05-05, 00:34
deri para nje jave vishesha me rroba , kurse tash me kan grabitur disa gra dhe me kan detyruar te mbulohem me gjethe, se po ankohen qe po lodhen :lol: :lol: :lol:

o ti je gentelmen e menon per gjinine e bukur mos mi lodhe :lol: :lol: :lol:

Dreni30
21-05-05, 08:58
Kukuuuuu qysh jam vesh sot mos vet. :lol: :arrow:

Diana007
21-05-05, 09:00
Kukuuuuu qysh jam vesh sot mos vet. :lol: :arrow:

HA qysh :roll: :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
21-05-05, 09:03
sot jam kah rri CIPRI a?,veq me plaken teme qitu :lol: :lol: :lol:

dr1ta
21-05-05, 10:35
Kukuuuuu qysh jam vesh sot mos vet. :lol: :arrow:


Shume mire po dukesh wow :D :lol:

Dreni30
21-05-05, 10:39
Kukuuuuu qysh jam vesh sot mos vet. :lol: :arrow:


Shume mire po dukesh wow :D :lol:


Shuj Drita se kur dola ne qytet krejt mu duk se po me kshyrin mua.

dr1ta
21-05-05, 10:42
Kukuuuuu qysh jam vesh sot mos vet. :lol: :arrow:


Shume mire po dukesh wow :D :lol:


Shuj Drita se kur dola ne qytet krejt mu duk se po me kshyrin mua.


Mos me te shiku keq se kur te shikojn dihet qe dicka ka mire aty :)

Diana007
21-05-05, 10:44
:oops: :oops: :oops: :oops:

dr1ta
21-05-05, 10:45
:oops: :oops: :oops: :oops:


:shock: :shock: :shock: :shock: ku i ke?????

Diana007
21-05-05, 10:46
:oops: :oops: :oops: :oops:


:shock: :shock: :shock: :shock: ku i ke?????

:cry: :cry: :cry: ME esht keputur pulla Drita :oops: :oops: :oops:

Dreni30
21-05-05, 10:47
Kukuuuuu qysh jam vesh sot mos vet. :lol: :arrow:


Shume mire po dukesh wow :D :lol:


Shuj Drita se kur dola ne qytet krejt mu duk se po me kshyrin mua.


Mos me te shiku keq se kur te shikojn dihet qe dicka ka mire aty :)

po ku mos me me shiku moj Drita, kur dola ne kostume te zeza edhe kepucet e zeza, kmish te bardhe me kravat.
Dhe jam keshtu tip (bukurosh) vetem e pash se syt nuk mi shkoqeshin duke me kshyr. Dhe thash me vete se ma nuk dale keshtu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

dr1ta
21-05-05, 10:50
po ku mos me me shiku moj Drita, kur dola ne kostume te zeza edhe kepucet e zeza, kmish te bardhe me kravat.
Dhe jam keshtu tip (bukurosh) vetem e pash se syt nuk mi shkoqeshin duke me kshyr. Dhe thash me vete se ma nuk dale keshtu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


A vnove bile naj gur te kalter ? :? :lol:

dr1ta
21-05-05, 10:52
:oops: :oops: :oops: :oops:


:shock: :shock: :shock: :shock: ku i ke?????

:cry: :cry: :cry: ME esht keputur pulla Drita :oops: :oops: :oops:

kishe cullak je :lol: pullen me sakuz e ngjite prap :lol:

Dreni30
21-05-05, 10:53
po ku mos me me shiku moj Drita, kur dola ne kostume te zeza edhe kepucet e zeza, kmish te bardhe me kravat.
Dhe jam keshtu tip (bukurosh) vetem e pash se syt nuk mi shkoqeshin duke me kshyr. Dhe thash me vete se ma nuk dale keshtu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


A vnove bile naj gur te kalter ? :? :lol:

Jo nuk me duhet se me ndrron ngjyra e syve ne baze te stineve te vitit, prandaj nuk me duhet.

Diana007
21-05-05, 10:54
:oops: :oops: :oops: :oops:


:shock: :shock: :shock: :shock: ku i ke?????

:cry: :cry: :cry: ME esht keputur pulla Drita :oops: :oops: :oops:

kishe cullak je :lol: pullen me sakuz e ngjite prap :lol:

:D :D :D BEsa bash ide e mir , shkova me ble sakuz :lol: :lol: :lol: :lol:

experti_lu
23-05-05, 06:56
vendosa me ju pergjegj kesaj teme:
une zakonisht vishem sezioz,e palqej ngjyren e zeze te gardorobes.

Dilingjia
23-05-05, 07:29
sportive :lol:

Domira
23-05-05, 07:39
sot do vishem larum :lol:

Dilingjia
23-05-05, 07:42
sot do vishem larum :lol:
po perzihesh me lule najkah,sehiret bile nuk pot zejkan sot :wink:

Domira
23-05-05, 07:45
sot do vishem larum :lol:
po perzihesh me lule najkah,sehiret bile nuk pot zejkan sot :wink:

:P :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
23-05-05, 08:00
Sot jam vesh sikur zhelan,ma s'mut po dokna :lol:

Domira
23-05-05, 08:05
po dojkan me tu lajmru nami i infermjereve me t'sheru :wink: :lol: :lol:

Dilingjia
23-05-05, 08:09
po dojkan me tu lajmru nami i infermjereve me t'sheru :wink: :lol: :lol:

opaaaaaaaaa ishalla,
me infermiere kom qef de,ma se u shtrina pernime

Domira
23-05-05, 08:16
po dojkan me tu lajmru nami i infermjereve me t'sheru :wink: :lol: :lol:

opaaaaaaaaa ishalla,
me infermiere kom qef de,ma se u shtrina pernime
ishalla te "sherojne" si ke qejf ti :wink: :lol:

dr1ta
23-05-05, 11:17
Koheve fundit veshem me rrobe etnike dhe jeans kombinim :)

Murgesha
23-05-05, 18:41
Sot jam rreyitė nė diell.
Mė duket se po e dini se si kam qenė e veshur. :lol:

halla e madhe
23-05-05, 18:54
Sote kame vesh corape te leshta ,spo dalim ne vere si duket :wink:

Dilingjia
24-05-05, 07:16
Sote kame vesh corape te leshta ,spo dalim ne vere si duket :wink:
a me lesh t'lnuren a pa l'nur?

Dreni30
24-05-05, 08:56
Jam veshur per bukuri sot. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

yllka
24-05-05, 11:01
Gjithmone thjeshte por modeste :wink:

Arbėri
24-05-05, 12:51
Pyetja ishte: si visheni?

Une, per vehten time, me duar valla , kam mbet PAK mbrapa ne kete aspekt :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
24-05-05, 17:30
NE KETE KOHE QE PO BIE SHI QKA KISH MBARUAR PUNE NJE PELERINE

Dreni30
24-05-05, 20:26
Gjithemone dicka me mungon, se kurr nuk vishem sikur duhet :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
24-05-05, 20:47
Pėr momentin jam nė pigjama. :lol:

DEA
24-05-05, 20:50
Pėr momentin jam nė pigjama. :lol:

Me pula edhe ti po i vesheshe pigjamat :lol: :lol: :lol:

Murgesha
24-05-05, 20:53
O e kam Zakon tė zgjohem me Knojsi e pėr atė i veshi pigjamat me Pula. :wink: :lol: :lol:

laliloli
24-05-05, 20:53
Pėr momentin jam nė pigjama. :lol:

Me pula edhe ti po i vesheshe pigjamat :lol: :lol: :lol:

TEK JU A EDHE PULAVE IU VISHNI PIXHAMA A? :roll: :roll:

DEA
24-05-05, 20:54
Tek ne, gjithqka eshte i mundur lalioli uh me Laliloli :lol: :lol:

laliloli
24-05-05, 20:57
Tek ne, gjithqka eshte i mundur lalioli uh me Laliloli :lol: :lol:

PASI ESHTE GJITHQKA E MUNDUR NDOSHTA EDHE GJINSA IU VISHNI ,UH QKA I RRIN GJELIT HAHAHAH

DEA
24-05-05, 20:59
Po more e kane koleksionin e vet edhe ata, po ti keshtu si vishesh sa mos me dal prej teme :lol:

Dali!Keq
24-05-05, 21:02
yllkaAnėtarėsuar: 26 Apr 2004
Mesazhe: 391
Vendodhja: Australien-Vicktoria
Postuar: 24.05.2005 11:01 Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------
yllka shkruajti ;

Gjithmone thjeshte por modeste
Nuk te besoj se kurr nuk te kam pa Live tu u vesh.

Un per veti hiq nuk vishna :lol:

Dreni30
30-05-05, 11:26
Fantazi dicka, si gjithemone.

Gjumashja
30-05-05, 11:33
si gjumashet mo

Vera
30-05-05, 12:37
valla tash eshte edh estin e veres vishem ne te bardha ashtu kam merak dhe rrobat te jen te shkurta :wink:

schütze
30-05-05, 20:29
me tesha more qyyyyyyyyyy,nejse kur flej me jargan :P :P :P

titi
31-05-05, 03:06
VISHEM NORMAL VETEM SE I MBAJ TE PASTERTA

turisti
31-05-05, 12:24
Thjesht gjithmone....

mjellma
05-06-05, 16:12
vishem thjesht amo amo ndodhin raste ker vesh pak ma me eleganc i preferoj xhins edhe bady ndihem me rehat

prishtinasja_ch
05-06-05, 16:35
elegante me pelqen shume por mvarret sipas vendit e pershtati edhe garderoben

Syri_blu
05-06-05, 20:17
une vishem kshtu

trenerka adidas, mbathi kaopubojka (me trenerka paramendoje) edhe kur eci kembet i mbaj si hark ( ) gjoksin kuptohet nja 2 metra i jap perpara ( kuku shka jam i zhvillum) edhe kush t mshef ne rrugė veshtirė e ka mem dallu sejam shyptar ahahahahah!

Syri_blu
05-06-05, 20:18
une vishem kshtu

trenerka adidas, mbathi kaubojka (me trenerka paramendoje) edhe kur eci kembet i mbaj si hark ( ) gjoksin kuptohet nja 2 metra i jap perpara ( kuku shka jam i zhvillum) edhe kush t mshef ne rrugė veshtirė e ka mem dallu sejam shyptar ahahahahah!

schütze
05-06-05, 22:23
si te jet nevoja

Domira
06-06-05, 00:26
qito dit bash buker :lol:

dr1ta
07-06-05, 13:17
Fustan te shkurte mbi jeans :D

Dreni30
07-06-05, 13:59
Me u ba zog e te fluturoj.............

Kercovari
08-06-05, 10:35
Me u ba zog e te fluturoj.............

Q`ke ndermend te behesh?.Trumcak,Harabel apo Shkabe! :lol: :lol: :lol:

Dreni30
08-06-05, 11:19
Me u ba zog e te fluturoj.............

Q`ke ndermend te behesh?.Trumcak,Harabel apo Shkabe! :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: valla nuk e di Kercovari, por pata mendjen te fluturoj larg e te shikoj veshjen se si. :lol: :lol: :wink:

Kaltrushi
08-06-05, 11:25
si vishem une a?????

vetem per sod mund te foli se harroj qfar veshi gjdo dite qyy :lol: :lol:


sod jam e veshur me Jeans (blue jeans Levis) dhe me nje bluze ngjyre kafje. mix nga Eleganca dhe Sporti...... 8)

Dreni30
08-06-05, 11:29
si vishem une a?????

vetem per sod mund te foli se harroj qfar veshi gjdo dite qyy :lol: :lol:


sod jam e veshur me Jeans (blue jeans Levis) dhe me nje bluze ngjyre kafje. mix nga Eleganca dhe Sporti...... 8)

Mashalla, mashalla se mos po marr msysh najkah. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kercovari
08-06-05, 11:54
si vishem une a?????

vetem per sod mund te foli se harroj qfar veshi gjdo dite qyy :lol: :lol:


sod jam e veshur me Jeans (blue jeans Levis) dhe me nje bluze ngjyre kafje. mix nga Eleganca dhe Sporti...... 8)

Ububuuu,Cfare kombinimi!
Ngjyra qe te marin menden.hahahahahahahahahahah!

Kercovari
08-06-05, 11:56
Me u ba zog e te fluturoj.............

Q`ke ndermend te behesh?.Trumcak,Harabel apo Shkabe! :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: valla nuk e di Kercovari, por pata mendjen te fluturoj larg e te shikoj veshjen se si. :lol: :lol: :wink:
Ani shoki,fluturo ne ndonje butik nudo e bejne e te veshin shiteset,ose te zhveshin.hahahahahahahahahah!

Dreni30
08-06-05, 13:16
Me u ba zog e te fluturoj.............

Q`ke ndermend te behesh?.Trumcak,Harabel apo Shkabe! :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: valla nuk e di Kercovari, por pata mendjen te fluturoj larg e te shikoj veshjen se si. :lol: :lol: :wink:
Ani shoki,fluturo ne ndonje butik nudo e bejne e te veshin shiteset,ose te zhveshin.hahahahahahahahahah!

Qy qy edhe kan cka bileeeeeeeeee. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Dreni30
08-06-05, 13:21
Por jo Kercovari se i la pa tekst shiteset e mbetem pa u veshur. :lol: :lol: :lol: :wink:

Kaltrushi
08-06-05, 14:03
si vishem une a?????

vetem per sod mund te foli se harroj qfar veshi gjdo dite qyy :lol: :lol:


sod jam e veshur me Jeans (blue jeans Levis) dhe me nje bluze ngjyre kafje. mix nga Eleganca dhe Sporti...... 8)

Mashalla, mashalla se mos po marr msysh najkah. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


jo tybe se ta preki une ty hunden para se te me biesh msysh......ha haaaaa :lol: :lol: :lol:

Kaltrushi
08-06-05, 14:05
si vishem une a?????

vetem per sod mund te foli se harroj qfar veshi gjdo dite qyy :lol: :lol:


sod jam e veshur me Jeans (blue jeans Levis) dhe me nje bluze ngjyre kafje. mix nga Eleganca dhe Sporti...... 8)

Ububuuu,Cfare kombinimi!
Ngjyra qe te marin menden.hahahahahahahahahahah!


kam edhe diqka kunder marrjes se mendjes gjithnje me veti...... hahhahahahah

:lol: :lol: :wink:

Dreni30
08-06-05, 14:22
si vishem une a?????

vetem per sod mund te foli se harroj qfar veshi gjdo dite qyy :lol: :lol:


sod jam e veshur me Jeans (blue jeans Levis) dhe me nje bluze ngjyre kafje. mix nga Eleganca dhe Sporti...... 8)

Mashalla, mashalla se mos po marr msysh najkah. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


jo tybe se ta preki une ty hunden para se te me biesh msysh......ha haaaaa :lol: :lol: :lol:

Po i rrishe vetit gati :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kaltrushi
08-06-05, 14:30
si vishem une a?????

vetem per sod mund te foli se harroj qfar veshi gjdo dite qyy :lol: :lol:


sod jam e veshur me Jeans (blue jeans Levis) dhe me nje bluze ngjyre kafje. mix nga Eleganca dhe Sporti...... 8)

Mashalla, mashalla se mos po marr msysh najkah. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


jo tybe se ta preki une ty hunden para se te me biesh msysh......ha haaaaa :lol: :lol: :lol:

Po i rrishe vetit gati :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


ma mire keshtu sesi me shkruajtur hajmelija... ha haaaaaaa hahhaha

Dreni30
08-06-05, 14:33
Jo valla une hajmalijave nuk ju besoj hiqqqq
e me prek hunden e di se dicka kam ba. :lol: :lol: :wink:

Reana
09-06-05, 01:45
veshem me duar :lol: :lol: :lol:
cfare pyetje interesante :twisted:

Dreni30
09-06-05, 01:46
veshem me duar :lol: :lol: :lol:
cfare pyetje interesante :twisted:

Po moj Reana me duar sigurisht ama cfare vishni. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Reana
09-06-05, 01:49
veshem me duar :lol: :lol: :lol:
cfare pyetje interesante :twisted:

Po moj Reana me duar sigurisht ama cfare vishni. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

:twisted: ncuk ncuk....pyetja po thote "si visheni" valla :lol: :lol: :lol:

cka veshi a??? kule, dimija, dane te gjata etj, etj :lol:
e ti cka vesh???
(ishalla te pengojne brinat si dren qe je me u vesh :lol:)

Dreni30
09-06-05, 02:03
veshem me duar :lol: :lol: :lol:
cfare pyetje interesante :twisted:

Po moj Reana me duar sigurisht ama cfare vishni. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

:twisted: ncuk ncuk....pyetja po thote "si visheni" valla :lol: :lol: :lol:

cka veshi a??? kule, dimija, dane te gjata etj, etj :lol:
e ti cka vesh???
(ishalla te pengojne brinat si dren qe je me u vesh :lol:):lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Reana
09-06-05, 02:08
qy :evil:
nuk te pyeta qysh kesh, po qysh veshesh o djal :lol:

Dreni30
09-06-05, 02:10
qy :evil:
nuk te pyeta qysh kesh, po qysh veshesh o djal :lol:

O me duar edhe tash jam ne pixhama se koha e gjumit por nuk po me merr edhe pak.

Reana
09-06-05, 02:13
qy :evil:
nuk te pyeta qysh kesh, po qysh veshesh o djal :lol:

O me duar edhe tash jam ne pixhama se koha e gjumit por nuk po me merr edhe pak.

:lol: :lol: :lol: :lol:
po ta paska ngjit virusi i FDs edhe ty :lol: :lol: :lol:
asi pyetja e lidhun me cka vesh de, qy :lol:

Dreni30
09-06-05, 02:16
qy :evil:
nuk te pyeta qysh kesh, po qysh veshesh o djal :lol:

O me duar edhe tash jam ne pixhama se koha e gjumit por nuk po me merr edhe pak.

:lol: :lol: :lol: :lol:
po ta paska ngjit virusi i FDs edhe ty :lol: :lol: :lol:
asi pyetja e lidhun me cka vesh de, qy :lol:

Pak pak o valla vishem si eshte me se keqi beter veq nasihat me me paaaaaa. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Reana
09-06-05, 02:20
qy :evil:
nuk te pyeta qysh kesh, po qysh veshesh o djal :lol:

O me duar edhe tash jam ne pixhama se koha e gjumit por nuk po me merr edhe pak.

:lol: :lol: :lol: :lol:
po ta paska ngjit virusi i FDs edhe ty :lol: :lol: :lol:
asi pyetja e lidhun me cka vesh de, qy :lol:

Pak pak o valla vishem si eshte me se keqi beter veq nasihat me me paaaaaa. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

ma murr mendja qe per beter, edhe Dren edhe me brina, edhe pa nasihat....tybe keshtu nuk shkon :lol: :lol: :lol:

Dreni30
09-06-05, 02:23
O kur te vishem une shume gjana i harroj nje pulle parthakoj e nje jo nje kepuce e nje patik e mathi edhe kur e veshi xhemperin nje krah e marr mire e tjetrin mbi pallt e qese e keshtu jam une te thash nasihat me me pa.

Reana
09-06-05, 02:31
O kur te vishem une shume gjana i harroj nje pulle parthakoj e nje jo nje kepuce e nje patik e mathi edhe kur e veshi xhemperin nje krah e marr mire e tjetrin mbi pallt e qese e keshtu jam une te thash nasihat me me pa.


:lol: :lol: :lol: kuku....mos dil ne rruge se pe tut najkon

Dreni30
09-06-05, 02:38
O kur te vishem une shume gjana i harroj nje pulle parthakoj e nje jo nje kepuce e nje patik e mathi edhe kur e veshi xhemperin nje krah e marr mire e tjetrin mbi pallt e qese e keshtu jam une te thash nasihat me me pa.


:lol: :lol: :lol: kuku....mos dil ne rruge se pe tut najkon

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Reana
09-06-05, 02:41
o djal a don me flejte ti sante a cka i ki renet???
sa e keni oren more ju ne Britani :lol:

Dreni30
09-06-05, 02:42
une jam ne skandinavi e per ore hiq nuk ni, kur te me flihet shkoj e fli.

Reana
09-06-05, 02:58
oooops...sdi pse paskam mendu se je ne Britani :lol: :lol: :lol:

Dreni30
09-06-05, 03:00
oooops...sdi pse paskam mendu se je ne Britani :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

lazdrani
13-06-05, 21:49
Zakonisht Konservativ :wink:

Kercovari
14-06-05, 20:53
Zakonisht Konservativ :wink:
Po ti nuk je peshk sardine more Lazdran.hahahahahahaah!

halla e madhe
14-06-05, 20:56
Zakonisht Konservativ :wink:
Po ti nuk je peshk sardine more Lazdran.hahahahahahaah! :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

titi
14-06-05, 21:21
dimnit vishem me rroba te trasha e veres me roba te holla keshtu e do moda

Dreni30
14-06-05, 21:30
vishem kuuuuuuuuu kuuu mos vet, nganjehere dy kepuce mundohem me i fut ne nje kambe edhe xhemper e kmishe i beje bashke, mos me pytni me shume seeeeeeeeeee............

Honesty^uk.
14-06-05, 22:51
ne kete kohe vetem 50 centimeter bez :lol:

halla e madhe
14-06-05, 22:54
Te halla jane 150 cm :wink:

Honesty^uk.
14-06-05, 22:56
Te halla jane 150 cm :wink:

ishalla bore po bjen
a mos po perdor zhgun :lol: :lol: :lol:

Domira
15-06-05, 11:11
momentalisht i kam pixhamet kalterta se hala s'jam vesh :lol:

Dilingjia
15-06-05, 11:12
momentalisht i kam pixhamet kalterta se hala s'jam vesh :lol:

aaaaaa te ruajn prej sehireve

Domira
15-06-05, 11:14
momentalisht i kam pixhamet kalterta se hala s'jam vesh :lol:

aaaaaa te ruajn prej sehireve

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P

Dilingjia
15-06-05, 11:20
momentalisht i kam pixhamet kalterta se hala s'jam vesh :lol:

aaaaaa te ruajn prej sehireve

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P

pasha Teqen e madhe n'Gjakove po qy :wink:

Domira
15-06-05, 11:22
momentalisht i kam pixhamet kalterta se hala s'jam vesh :lol:

aaaaaa te ruajn prej sehireve

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P

pasha Teqen e madhe n'Gjakove po qy :wink:

pash baballart nima de :wink: :lol: ....sha ma ki bo qefin :lol:

Dilingjia
15-06-05, 11:24
momentalisht i kam pixhamet kalterta se hala s'jam vesh :lol:

aaaaaa te ruajn prej sehireve

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P

pasha Teqen e madhe n'Gjakove po qy :wink:

pash baballart nima de :wink: :lol: ....sha ma ki bo qefin :lol:

eeee qefin di me ba edhe ndryshe une qy :lol:

Domira
15-06-05, 11:25
momentalisht i kam pixhamet kalterta se hala s'jam vesh :lol:

aaaaaa te ruajn prej sehireve

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P

pasha Teqen e madhe n'Gjakove po qy :wink:

pash baballart nima de :wink: :lol: ....sha ma ki bo qefin :lol:

eeee qefin di me ba edhe ndryshe une qy :lol:

a po a :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
15-06-05, 11:52
Kohėve tė fundit kyrrqysh sun po vishem.
Vapė e madhe e veq pak tesha po mbaj vesh. :wink:

MemphiSx
15-06-05, 11:54
Kohėve tė fundit kyrrqysh sun po vishem.
Vapė e madhe e veq pak tesha po mbaj vesh. :wink:

Po bre shyqyr zotit veq 500 Gram tesha spo mbajm ma shum ;)

Murgesha
15-06-05, 11:56
Kohėve tė fundit kyrrqysh sun po vishem.
Vapė e madhe e veq pak tesha po mbaj vesh. :wink:

Po bre shyqyr zotit veq 500 Gram tesha spo mbajm ma shum ;)


Valla unė po mjaftohem me 200 gram. :lol: :lol: :wink:

Dilingjia
15-06-05, 11:58
Kohėve tė fundit kyrrqysh sun po vishem.
Vapė e madhe e veq pak tesha po mbaj vesh. :wink:

Po bre shyqyr zotit veq 500 Gram tesha spo mbajm ma shum ;)


Valla unė po mjaftohem me 200 gram. :lol: :lol: :wink:

Murgeshe,
edhe ti e kallt a?
phaaaaaaaaaa desh po rrika e hajt :lol:

MemphiSx
15-06-05, 11:58
Kohėve tė fundit kyrrqysh sun po vishem.
Vapė e madhe e veq pak tesha po mbaj vesh. :wink:

Po bre shyqyr zotit veq 500 Gram tesha spo mbajm ma shum ;)


Valla unė po mjaftohem me 200 gram. :lol: :lol: :wink::oops: :oops: :oops: Spo me kujtohet san se qka mundet me pas 200 gram tesha hahaahahahah :D

Murgesha
15-06-05, 11:59
Murgeshe,
edhe ti e kallt a?
phaaaaaaaaaa desh po rrika e hajt :lol:


Vapa i ka fajet o Dilingji. :lol: :lol:

Murgesha
15-06-05, 12:00
:oops: :oops: :oops: Spo me kujtohet san se qka mundet me pas 200 gram tesha hahaahahahah :D


Si duket spaske qenė nė Deti qė nga vjet.
Kanė dalė njėpalė kostume tė lehta krejt. :wink:

MemphiSx
15-06-05, 12:03
:oops: :oops: :oops: Spo me kujtohet san se qka mundet me pas 200 gram tesha hahaahahahah :D


Si duket spaske qenė nė Deti qė nga vjet.
Kanė dalė njėpalė kostume tė lehta krejt. :wink:


Ahhhhhhh nuk me the qe je ne BregDetit :D :D :D :D

Murgesha
15-06-05, 12:05
Ahhhhhhh nuk me the qe je ne BregDetit :D :D :D :D

O Memphisx Danimarka krejt Deti ėshtė. :wink:

Dilingjia
15-06-05, 12:06
Murgeshe,
edhe ti e kallt a?
phaaaaaaaaaa desh po rrika e hajt :lol:


Vapa i ka fajet o Dilingji. :lol: :lol:

Vapa e mbrendshme edhe vapa e jashtme,qe kur t'bashkohen kataklizme bahet,tsunami a? :wink:

Murgesha
15-06-05, 12:08
Murgeshe,
edhe ti e kallt a?
phaaaaaaaaaa desh po rrika e hajt :lol:


Vapa i ka fajet o Dilingji. :lol: :lol:

Vapa e mbrendshme edhe vapa e jashtme,qe kur t'bashkohen kataklizme bahet,tsunami a? :wink:


Ashtu diēka o Dilingji.
Shyqyr ėshtė vetėm njė Tsunam i vogėl se me qenė si ai mė Azi na kish qu tė gjithėve. :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
15-06-05, 12:08
Ahhhhhhh nuk me the qe je ne BregDetit :D :D :D :D

O Memphisx Danimarka krejt Deti ėshtė. :wink:


Oooo U mytsha n'te une Hoooooo :D :D

Murgesha
15-06-05, 12:09
Oooo U mytsha n'te une Hoooooo :D :D


Jo more ishalla nuk mytesh, por ishalla bjen nė te. :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
15-06-05, 12:11
Murgeshe,
edhe ti e kallt a?
phaaaaaaaaaa desh po rrika e hajt :lol:


Vapa i ka fajet o Dilingji. :lol: :lol:

Vapa e mbrendshme edhe vapa e jashtme,qe kur t'bashkohen kataklizme bahet,tsunami a? :wink:


Ashtu diēka o Dilingji.
Shyqyr ėshtė vetėm njė Tsunam i vogėl se me qenė si ai mė Azi na kish qu tė gjithėve. :lol: :lol: :lol:

Zot bone hajr pra :wink:

MemphiSx
15-06-05, 14:09
Oooo U mytsha n'te une Hoooooo :D :D


Jo more ishalla nuk mytesh, por ishalla bjen nė te. :lol: :lol: :lol:


Ani pra rafsha e kurr mos dalsha haahhahah :D

Bleta
15-06-05, 15:59
Une per momentin i kam vesh teshat e katundit

Dreni30
16-06-05, 08:18
Tash po vishem sipas nevojes valla dhe u knaqa.

titi
17-06-05, 23:30
ne pranver vishem tamon ,ne ver holl ne vjesht gjithashtu taman ,ne dimer vishem trash se ftoht pobahet

doGzona
22-06-05, 20:46
Krejt Victoria's Secret

doGzona
22-06-05, 20:46
Krejt Victoria's Secret

:lol: :lol: :lol:

Dreni30
22-06-05, 21:12
kuku shyqyr qe nuk me shifni. :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
12-07-05, 11:17
Thjeshte,ashtu me pelqen. :P

dr1ta
12-07-05, 11:36
Krejt Victoria's Secret


Cka jan ato ? :roll: :P

Kercovari
12-07-05, 12:12
Krejt Victoria's Secret


Cka jan ato ? :roll: :P

te mrenshme i ka dogzona.Top sekret. :lol: :lol: :lol: :lol:

dr1ta
12-07-05, 12:17
Krejt Victoria's Secret


Cka jan ato ? :roll: :P

te mrenshme i ka dogzona.Top sekret. :lol: :lol: :lol: :lol:

Punon besa kjo per swat :lol: :P