PDA

View Full Version : >>{SpOnGeBoB}<<


Faqet : [1] 2

>>{SpOnGeBoB}<<
09-06-07, 00:15
i pershendes gjithe antaret e dardanis edhe mire se ju gjeta. Kam deshire si antare i ri me kalu mire me te gjithe userat ketu.

turisti
09-06-07, 00:18
i pershendes gjithe antaret e dardanis edhe mire se ju gjeta. Kam deshire si antare i ri me kalu mire me te gjithe userat ketu.

Mire se erdhe i/e nderuari/a nga BOBI dhe selam te gjithve qe pijne tek Rrapi...

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

DEA
09-06-07, 00:20
SpongeBob (schwamkopf:biggrin: ) mire se erdhe

SANTANA-29
09-06-07, 00:20
MIR SE KE ARDHUR INDERUAR PO SI LECOHET KY EMRI.....YT;;:tongue:

>>{SpOnGeBoB}<<
09-06-07, 00:31
Mire se erdhe i/e nderuari/a nga BOBI dhe selam te gjithve qe pijne tek Rrapi...

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. faleminderit turist i nderuar per pritjen edhe pershendetjen. T`pershendes e te fala ke edhe prej tanve nga RrApI

>>{SpOnGeBoB}<<
09-06-07, 00:32
SpongeBob (schwamkopf:biggrin: ) mire se erdhe
DEA faleminderit, mire se te gjeta hahahaha

turisti
09-06-07, 00:33
faleminderit turist i nderuar per pritjen edhe pershendetjen. T`pershendes e te fala ke edhe prej tanve nga RrApI

Faleminderit i nderuar.

Selam te gjithve nga thellesia me e thelle te zemres. :smile: :smile: :smile: :smile:

Nga -aga- TURISTI.

>>{SpOnGeBoB}<<
09-06-07, 00:34
MIR SE KE ARDHUR INDERUAR PO SI LECOHET KY EMRI.....YT;;:tongue:

Santana t`pershendes edhe ty e nderuar, emri lexohet njashtu si shkruhet.

LuLjaa
09-06-07, 02:34
>>{SpOnGeBoB}<<

http://s.rimg.info/00b5915e42d1d138b6a45d3c2177db27.gif

T'deshiroj argetim te kendeshum ne vezhdim!

Elina
09-06-07, 14:36
i pershendes gjithe antaret e dardanis edhe mire se ju gjeta. Kam deshire si antare i ri me kalu mire me te gjithe userat ketu.


Ju pershendes dhe ju deshiroje caste te kendeshme...:smile:


http://m3.pimpmyspace.org/cursors/glitter/350cfcee4e0e3b592ce63264a824c8f0.gif

aLbaChiCk
09-06-07, 14:58
>>{SpOnGeBoB}<<

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/thWelcome1.gif Qaste te kendshme ne Dardania

http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/Esmerja/spongebob.gif

rilinda
09-06-07, 15:02
http://emoticons4u.com/happy/042.gifhttp://emoticons4u.com/happy/1356.gif

BaNu Ne JeT I sInQeRt
09-06-07, 15:11
Selam, dhe mir se ke ardh ne Dardani....Te uroj qastet te mira ne mesin ton.

Mir Mbetesh ...me respect e SInqerta..!!

>>{SpOnGeBoB}<<
10-06-07, 02:25
http://www.giantrobeast.com/cs_tags/spongebob.jpg

LuLjaa, Elina, aLbaChiCk, rilinda, BaNu Ne JeT I sInQeRt ju faleminderit shume, m`keni befasue me pritjen madheshtore ju pershendes prej zemres edhe ju deshiroj gjitha te mirat.

http://www.superweb.de/stina4ka/img/b1-r_p_4496_1_songi.jpg

Me respekt !!!
>>{SpOnGeBoB}<<

luckyman
10-06-07, 14:28
Tung...............

aLbaChiCk
10-06-07, 18:19
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/spongebob.gif

Pershendetje

turisti
21-02-08, 23:31
Vendas i nderuar,TY,Bobēorrve,sheherlive,kah Rrapi e deri tek Rrojtorja e NEHAT TAFILIT :

http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

Arb
23-02-08, 12:05
http://kosova.com/up/gezuar_pavaresine.jpg

Diana007
23-02-08, 17:59
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Dardan Kastrati
23-02-08, 21:06
http://img229.imageshack.us/img229/2580/1kc1a9be97cdei6.jpg

>>{SpOnGeBoB}<<
25-02-08, 18:51
Vendas i nderuar,TY,Bobēorrve,sheherlive,kah Rrapi e deri tek Rrojtorja e NEHAT TAFILIT :

http://www.rtv21.tv/site/img/images/content/marketing/pavaresine.gif

ahahahah vendas turist edh ty shume te fala prej malit te Jakupi e te livadhi i Isufit, masnej te Guri shpum e kthehesh te sokaki i Tahiq Qakes edhe prej aty shifet Rrapi.. matutje nuk e kapercen kush hahahahahaha. Falemiderit edhe Urime Pavarsia vendas.

>>{SpOnGeBoB}<<
25-02-08, 18:55
http://www.shefdomi.com/graphics/glitterdollz/created/N5h5Ll5bZk5Utwf.gif

Tungjatjeta ARB, DIANA, DARDAN KASTRATI.

Falemniderit shume. Ndihem i rrespektum me pershendetjet e juve. Nuk ju harroj per keto simbole te forta qe mi keni pru te shtepia ketu.

Guri i madh
30-03-08, 21:23
pershendetje per antarin e ri SpOnGeBoB i nderuar ju pershendes dhe ju deshiroj mir se ardhje nė mesin e dardanasve

turisti
31-03-08, 13:11
>>{SpOnGeBoB}<< i nderuar :smile: ,

Mire se erdhe si tek >> Rrapi << me qene. Momentet e mira dhe relaksuese ne kete shtepi te madhe DARDANE ku secili mundet me gjejt vend per vetin dhe shpirtin e vet,

te deshiron

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.:smile:

jadore
25-04-08, 16:08
i pershendes gjithe antaret e dardanis edhe mire se ju gjeta. Kam deshire si antare i ri me kalu mire me te gjithe userat ketu.

e ku mete tash , po done me thone qe nuk te pritem mir-a..???

hajt merri shkrumsat e dil, dil-a, se valla boll muhabet po te bojme ..

>>{SpOnGeBoB}<<
25-04-08, 16:47
e ku mete tash , po done me thone qe nuk te pritem mir-a..???

hajt merri shkrumsat e dil, dil-a, se valla boll muhabet po te bojme ..

shife tash ku tekoka ardhen "zhadja" me shkrujten :biggrin:

shume faleminderit qe paske ardhen dyqysh si neper enderr nuk po me besohet qe me ke pershendet edhe diqka krejt po ikin e nuk po dojne me ba muhabet, qka kan nuk e di hiq valla.

Jo ku meta po jam tu prite sa pare pe shesin qete forum jam i interesum me ble :biggrin::biggrin:

Shkumsat i kam gati veq po priti kur te vijne me hy ne klase edhe me zhvillue lenden mesimore qe kam me shpjegue qysh e kam ne planprogram edhe ne konceptin qe e kam pregaditen.

Urata
27-04-08, 14:24
Pershendetje >>{SpOnGeBoB}<<, hallall ta bėftė zoti tere ate 'thithje' kuptimi te te gjithe antareve te forumit dardania.de...!

dhashte zoti e te i kesh disponimin,shendetin,harmonin,dashurin dhe buxhetin xhepor te bollshme ne kete pranvere te ngrohte...!

Agolli
28-04-08, 17:48
OOOOOOO ku t'kam t'i djali i pikave, mos ja spikat piken ēuditse me ēekiēin buum e baaam-eeee :tongue:
T'a pruna kongen euuuuu prej nje shpati, ooohohooooooooo kur t'i leshova syte!
mos ma vono asi mos harro t'ma kthesh!!
T'pershendes!!

http://de.youtube.com/watch?v=bE3KcxUW3a0 :tongue: :tongue:

gazi-de
28-04-08, 23:12
Pershendetje.................

Adina-R.Ks
29-04-08, 22:32
http://www.nur-im-vest.de/Blume100.jpg

LuLjaa
29-04-08, 22:57
http://i121.photobucket.com/albums/o207/bicfomh/gg01/hello/hllo005.gif

uck_aksh
06-05-08, 23:31
nje pershendetje speciale per ty i nderuar kliko (http://fr.youtube.com/watch?v=EJq3nMo8w1A)

egi
25-05-08, 19:43
Bezi bezi da ti ne bo avtobus pobegu :biggrin:
Veq po te citoj ty..tash kupto nese mundesh ahhahaha

Prishtinasja_
29-05-08, 10:53
Tungat....shpuze....:tongue:

>>{SpOnGeBoB}<<
30-05-08, 12:20
Ev une tu nejt qaty te gardhi hiq nuk pasna pa sa mysafiri e mysafirja tekokan ardhen me me pershendeten te shpija shoq.

http://img15.glitterfy.com/151/glitterfy060014415D38.gif (http://www.glitterfy.com/)


Urato faleminder shume ishalla tana i bani edhe ju, Agolli ta kom kthye kangen shoq,qetash o dal prej shpatit tjeter me ja lshue syt, masnej vjen gazi-de, tana Adina-R.Ks, LuLjaa me lulen e sajna qe e paska pru, uck_aksh e kom gjeten shoq, faleminderit per kangen, egi ja ne rafte avtobusi qatje ku jam e ka hanger me qata qe jane tu udhetue, une moti ja kom ba pobegel edhe qekjo Prishtinasja_, po e urte more osht qekjo qike, belivallha Tungat edhe ty, qka i kishe fjalet nuk e kisha kujtue hiq qe shkrun qeshtu.

Albonita
10-06-08, 07:35
Pershndetje nga Albonita..deshiroj nje dit te qet..!

Adina-R.Ks
10-06-08, 21:16
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!

>>{SpOnGeBoB}<<
12-06-08, 20:40
Pershndetje nga Albonita..deshiroj nje dit te qet..!

O shume faleminderit Albonita, qe nuk ma ka marr mendja qe vjen dikush me me pershendet a ketu tekoka ardhen Albonita.

Shume shume faleminderit Albonita, qesaj here ma ke ftofte krejt. Kam kujtu qe mu ka pas idhnue Albonita.

Te pershendet shume >>{SpOnGeBoB}<<

Guri i madh
12-06-08, 20:42
pershendetje per juve SPONGEBOB

>>{SpOnGeBoB}<<
12-06-08, 20:43
Miqt janė engjujt tė cilėt na ngrisin nė kėmbėt tona atėhere kur Krahėt tonė kanė problem tė kujtojnė si tė fluturojnė!


Adina-R.Ks shume faleminder per qeto fjale te bukra qe mi ke shkrue. Te pershendes edhe te uroj tana te mirat!!!

>>{SpOnGeBoB}<<
12-06-08, 20:45
pershendetje per juve SPONGEBOB

O tu rrit nera e muhabeti o Guri i madh, po mire qe te ka pru rruga qetu.

Te pershendes shume shoq.

Adina-R.Ks
24-06-08, 13:11
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

LuLjaa
24-06-08, 23:55
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

egi
28-06-08, 22:36
Qe nje portret tendin..nejse maska jote...=)

http://i294.photobucket.com/albums/mm81/SAM-you-L/TV%20and%20People/spongebob1.gif

>>{SpOnGeBoB}<<
29-06-08, 18:57
Pranoni pershendetje e mija me te sinqerta, per nje dite te mbar dhe te qet.

E prshnes shume Adina e Republikes tu Kosoves edhe e faleminderoj shume per qet viziten qe na e ka ba. Shume flaminderit Adina, n`daq beso e n`daq mos beso se edhe hasha me pas ardhen me tane sklepcat e tina ne qeveri nuk isha gzue sa qekjo vizita e jote.

Te pershendes shume edhe te uroj vere te kendshme tu Kosova a ka don me ja msye.

>>{SpOnGeBoB}<<
29-06-08, 18:59
http://img337.imageshack.us/img337/815/hoiiiics1.png

LuLjaa, shume faleminderit per qete pershendetjen qe e paske qendis edhe ma shume te pershendes qe nuk po harron me m`pershendeten, se une u korita belivalla nuk osht pune me dalen me pi nji qaj qaty te mahalla jote.

>>{SpOnGeBoB}<<
29-06-08, 19:02
Qe nje portret tendin..nejse maska jote...=)

http://i294.photobucket.com/albums/mm81/SAM-you-L/TV%20and%20People/spongebob1.gifshife qetash ku tekoka ardhen edhe egi, a falemniderit qe tekoke ardhen egi. Edhe maska e kostuma ia kam ble edhe nja 4 -5 pare tjera, vetum kallezo si te doken ti jap hua nji pare hahahahaha

Thnx very shume!!!!!!!

Prishtinasja_
29-06-08, 23:07
Shpuze....na humben "Schwabat" bre.....:mad:

Kurse ty po ta le nje pershendetje dhe po iki ! :biggrin:

rilinda
30-06-08, 13:44
Shpuzė asiiii spongi :tongue: veē u doka me kqyr a je ka kan mais hupi Gjumunia?!
Meeej, meej mos kaj hajt shnosh vitin tjeter fitoni :smile:

>>{SpOnGeBoB}<<
01-07-08, 16:11
Shpuze....na humben "Schwabat" bre.....:mad:

Kurse ty po ta le nje pershendetje dhe po iki ! :biggrin:

Po be humben schwabat, e kan meritue me fitue po nuk ju heci ate dite hiq. E vetmja loje qe e kam percjelle komplete qekjo u kan.

Faleminderit shuuuuuuuuuuume per pershnetjen Prishtinasja_ , shnosh se Schwabat jan te forte nuk e marrin vesh qka u kan qekjo humbje.

>>{SpOnGeBoB}<<
01-07-08, 16:22
Shpuzė asiiii spongi :tongue: veē u doka me kqyr a je ka kan mais hupi Gjumunia?!
Meeej, meej mos kaj hajt shnosh vitin tjeter fitoni :smile:

Shihe ti tash, qekjo Jalldyzi i ka garant ma shum se nji vjet qe nuk ka ardhen me pershendeten a qetash prej se ja ka nis me mi fshi shkrimet edhe per inati kishe po vjen me ngushllue. Po ja shof shkrolat qysh i ka shkrujt niher, krejt sikur shkrun a po t`vjen inati :tongue:

Perzete ti Jalldyze u mytem tu kajte edhe ata me zemer te pervluar qysh me votu per ekipen e gabuar.

lovely
01-07-08, 20:04
pershendetje o Spongebob


nje mbremje te qete e cdo t mire per ty


lovely :smile:

Alkimisti_ch
01-07-08, 20:12
Pershendetje Spongebob

Erdha te vizitoj dhe po te le pershendetjet me te sinqerta...Ke nje stil te vqante ne shprehje gje qe e pasuron dhe e ben shume me interesant kte lloj komunikimi.. Shpresoj edhe ne te ardhmen te kemi rastin te bashkekomunikojme..
Uroj te kalosh mire keto dite korriku kudo e me kedo qe te jesh ..!

Agolli
01-07-08, 21:12
Miremrama SpongeboB, a je ksajde ??
Paja qetu ndaqe met qaros me do birra te Pejes,.qe sa i bleva n'qarshi t'vogel.. :biggrin:
A skoke ketu a, valla s'kam ēa met ba, mend per tjera here. :biggrin:

T'pershendes :)

rilinda
02-07-08, 00:16
Shihe ti tash, qekjo Jalldyzi i ka garant ma shum se nji vjet qe nuk ka ardhen me pershendeten a qetash prej se ja ka nis me mi fshi shkrimet edhe per inati kishe po vjen me ngushllue. Po ja shof shkrolat qysh i ka shkrujt niher, krejt sikur shkrun a po t`vjen inati :tongue:

Perzete ti Jalldyze u mytem tu kajte edhe ata me zemer te pervluar qysh me votu per ekipen e gabuar.

Uuuuuuh m'faaaaal!
Kom desht me t'pyt se a po mėrzitesh pėr shkronjat e humbura?! :tongue:

Guri i madh
02-07-08, 00:25
Uuuuuuh m'faaaaal!
Kom desht me t'pyt se a po mėrzitesh pėr shkronjat e humbura?! :tongue:jo shkronjat po shkrolat qishtu thuhet ne kafulltet

rilinda
02-07-08, 00:48
jo shkronjat po shkrolat qishtu thuhet ne kafulltet

Une shkruj qashtu qysh di vet... nuk diktohna as prej teje e as prej kerkujt tjeter pos librit.

Guri i madh
02-07-08, 00:50
Une shkruj qashtu qysh di vet... nuk diktohna as prej teje e as prej kerkujt tjeter pos librit.


a paskan ndryshe librat ooo mos shih kusur oj rilindje se neve daskalli na ka mse qashtu

teutaA
04-07-08, 22:24
erdha me ta kthy borgjin dhe me te then se vertet je i veqant me shkrimet e tua taman shqip dhe pa komplekse:smile:

qdo te mir per ty
me respekt Teuta

>>{SpOnGeBoB}<<
06-07-08, 18:10
pershendetje o Spongebob


nje mbremje te qete e cdo t mire per ty


lovely :smile:

shume faleminderit lovely edhe une te deshiroj me ja kalue sa ma bukur kete stine vere

>>{SpOnGeBoB}<<
06-07-08, 18:14
Pershendetje Spongebob

Erdha te vizitoj dhe po te le pershendetjet me te sinqerta...Ke nje stil te vqante ne shprehje gje qe e pasuron dhe e ben shume me interesant kte lloj komunikimi.. Shpresoj edhe ne te ardhmen te kemi rastin te bashkekomunikojme..
Uroj te kalosh mire keto dite korriku kudo e me kedo qe te jesh ..!


O tungjatjeta o Alkimisti_ch

shume falemnderit qe ke gjeten kohen e edhe ma shume te falmnderit per vlersimin qe ke japen. Edhe une besoj qe kena me komunikue edhe ne te ardhmen e bon vaki qe shifmi edhe qatje ku kan pas ardhen oranjet me lujten po nuk ju punoj falli. Te pershnes edhe ta kalosh mire qete stine te veres.

>>{SpOnGeBoB}<<
06-07-08, 18:19
Miremrama SpongeboB, a je ksajde ??
Paja qetu ndaqe met qaros me do birra te Pejes,.qe sa i bleva n'qarshi t'vogel.. :biggrin:
A skoke ketu a, valla s'kam ēa met ba, mend per tjera here. :biggrin:

T'pershendes :)Hahahahaha ku je mare ti Pejan......... hahahahahaha marova e krejt here nji shpat e her tjetrin shpat. Sa po ja lshoj syt ne ket shpat e deri sa po ngjitna ku e pava kur kqyr o dalen ne tjetrin shpat. Nuk e ki keq njihere duhet me pushu edhe nja dy gajbe birra peje mu mushen kondicion edhe me ju fluken masnej pulbardhave jo mo nuk te ka mujten me iken shpat um shpat se pa e nxane me dijte qe shkoj deri ne bjeshket e nemuna nuk kam me lane.

Shume faleminderit qe je kujtue, me gjithe qef valla isha ulen amo nuk te pasna qillue heren tjeter kismet :tongue:

>>{SpOnGeBoB}<<
06-07-08, 18:20
Uuuuuuh m'faaaaal!
Kom desht me t'pyt se a po mėrzitesh pėr shkronjat e humbura?! :tongue:

jo une hiq, a mos po bjen edhe ktu prej sistemi kanihere dardania A,B edhe C edhe qe nuk po muni me kqyren hiq qka ne lajme :tongue:

>>{SpOnGeBoB}<<
06-07-08, 18:22
jo shkronjat po shkrolat qishtu thuhet ne kafulltet

hahahaha leje o Guri i madh se qeshtu i kan msue tu shkolla :tongue:

>>{SpOnGeBoB}<<
06-07-08, 18:27
erdha me ta kthy borgjin dhe me te then se vertet je i veqant me shkrimet e tua taman shqip dhe pa komplekse:smile:

qdo te mir per ty
me respekt Teuta


shume faleminderit TeutA, une boll valla po mundona me shkrujt shqip amo qetu i kan edhe do moderatora multietnika qe po mi hjekin shkrimet :tongue::tongue:

Te pershendes po urdhnoni dilni kur te mundi e ku keni mundsi a ju del rruga me kapercy qetupari deren e kam te hapun.

egi
17-07-08, 18:06
Nje pershendetje me nje muzik nga repertoari im :biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=WYH_m8OQSwM

Veq mos ma kesh ti muziken :biggrin: hahahhahahaha

Domira
18-07-08, 08:48
OFITUES...:smile: ...prano nje pershendetje te perzemert nga une.
Shume kenaqesi te uroj keto dite verore...demek...tu gezofte zemra:wink::biggrin:

lyra2
18-07-08, 09:25
..oj shpuze,te pershendes edhe une ,veq jo kurr si fitues ,por te ngushlloj si HUPS,eiiii muji i gate eshte,ka vakt me hup ti ka,mos u gzo para vakti se Lyra gjalle e me fitu shpuza jo kurr.

Hajt mos u merzit shume :):)

lovely
18-07-08, 09:30
qka o kah bohet qitu bre?? sa njeri po sillet e po pshtillet :biggrin:

selvija
18-07-08, 11:24
Boll keq po me vjen qe po don me hup,,veq qka me bo postimet vazhdojne,,
mos u merzit ,,se fiton ndoshta here tjera hahhahahahaha:biggrin:
pershendes...

>>{SpOnGeBoB}<<
18-07-08, 18:54
Nje pershendetje me nje muzik nga repertoari im :biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=WYH_m8OQSwM

Veq mos ma kesh ti muziken :biggrin: hahahhahahaha

Ku i gjete moj ti qeto muzika :biggrin: jo be se qesina belly dance nuk e besoj hiq qe i kqyre as ti :biggrin::biggrin:

Thnx qka je ka thue masi e ke prue shkoj e kqyri bile edhe reprize ja boj :biggrin:

LaCoStA
18-07-08, 18:58
Pershendetje per ty.

>>{SpOnGeBoB}<<
18-07-08, 19:03
OFITUES...:smile: ...prano nje pershendetje te perzemert nga une.
Shume kenaqesi te uroj keto dite verore...demek...tu gezofte zemra:wink::biggrin:

O Domira shume faleminderit qe je ardhen per vizite edhe t`pershendes shume shume edhe per qat perkrahjen qe ma keni japen edhe me 31 korrik kena me bo nji Party te madhe ne dardani :biggrin::biggrin:


Bile qetu po t`pershendes me nji kange qe e kom vendosen per fushaten e Fitores :biggrin:


http://youtube.com/watch?v=KVA572sJjKg&feature=related

>>{SpOnGeBoB}<<
18-07-08, 19:08
..oj shpuze,te pershendes edhe une ,veq jo kurr si fitues ,por te ngushlloj si HUPS,eiiii muji i gate eshte,ka vakt me hup ti ka,mos u gzo para vakti se Lyra gjalle e me fitu shpuza jo kurr.

Hajt mos u merzit shume :):)

Ku je mori lyra2? une kujtova qe je ardh me shkrue qysh me bo koalicion. Po muji i gjate amo po shkurtohet dite per dite :biggrin: Hiq mos e zgjat po bon koalicion qaty edhe ki shansa me nxan vendin e dyte

>>{SpOnGeBoB}<<
18-07-08, 19:10
qka o kah bohet qitu bre?? sa njeri po sillet e po pshtillet :biggrin:

ahahahahah lovelyje shuj se qeta e kan pa qe po vjen era FITORE edhe qysh u kom premtu kena me nda bashke me tane sikur torten :biggrin:

Tinky-Winky
18-07-08, 19:11
Ev spongebob shoqi po shume koke popullarizue e edhe ka 2 tema t njojta po i disponoshe e pirolla tqoeft , mua askush sma hapi halo e ti po kie edhe rezerva haj vakt o vakt .... mire se ke ardhen ketu spongebob ia kalofsh mire ne kete sistem virtual se une sa pi shopf se pasna gat . une per tye erdha e ma ktheve per tkeq me the baksuz e tash krejt teletabisat kom mi shtie me votue per lyren e pa t dryedh si puqer skam me lonen .

>>{SpOnGeBoB}<<
18-07-08, 19:13
Boll keq po me vjen qe po don me hup,,veq qka me bo postimet vazhdojne,,
mos u merzit ,,se fiton ndoshta here tjera hahhahahahaha:biggrin:
pershendes...

jo po valla e dij qe shum keq te vjen qe nuk ki votue per mue, amo me pas fitue sikur tane qeta tjeret ka pas shansa me maren edhe ujvarin kur ta kishin bo Party tu festue e ti kallim fishekzjarrat me 31 korrik :biggrin:

>>{SpOnGeBoB}<<
18-07-08, 19:13
Pershendetje per ty.

LaCoStA faleminderit edhe une te pershendes qe ki gjeten kohe me dalen per vizite

Gjumashja
18-07-08, 19:14
o Guri i madh mos e ke pas fjalen per kete tinky winky... edhe gabim teknik ke shkru apo eshte i njejti person...:biggrin: ... nuk te ve ne faj sonte jo...:tongue:

>>{SpOnGeBoB}<<
18-07-08, 19:31
o Guri i madh mos e ke pas fjalen per kete tinky winky... edhe gabim teknik ke shkru apo eshte i njejti person...:biggrin: ... nuk te ve ne faj sonte jo...:tongue:

oj ti gjumashe qka ja ka lyp ti qetu te posllomi , n`daq me ardhen ktheu ne tjetren ane se natane e kom shpijen une.

O guri i madh, turist e Tinky_Winky a qetu tekokit a. Une e pash qet gjumashen qe shkoj sokakit ka shpija jeme te nalte se jo per ta dijten qe edhe nji shpi ma paskan ndreqen qetu :tongue:

Hahahahahahahaha o valla ti gjumashe thirrna naj dite me hanger pite e shef sa persona dalin :tongue:

Prit pak ta thirri qetu majstorin asine moderatorin me ma zidu edhe qeto dy dhoma me shpijen teme. Moderator a bon me ndreqen edhe qeto dy dhoma mi ngjiten me shpijen ku e kam. Lene edhe gjumashen aty mrena se ka vend edhe per gjumashen :tongue::biggrin:

lovely
18-07-08, 20:24
ahahahahah lovelyje shuj se qeta e kan pa qe po vjen era FITORE edhe qysh u kom premtu kena me nda bashke me tane sikur torten :biggrin:


ja spongebob s di qka u bo kshtu, tash edhe ni ode qatje ta kishin maru :biggrin: dikush hiq e ti ka dy s bon hiq :biggrin:

po gzohna per torte valla pra une :biggrin:

selvija
18-07-08, 21:49
jo po valla e dij qe shum keq te vjen qe nuk ki votue per mue, amo me pas fitue sikur tane qeta tjeret ka pas shansa me maren edhe ujvarin kur ta kishin bo Party tu festue e ti kallim fishekzjarrat me 31 korrik :biggrin:Jaa fitove nuk fitove 31 korrikun me doket se do festoj me..Ujvare du me ja leshu me ja vadit arat ,,,e ata qe humbin nje pik uj sa per ilaqe,,,hahaha:biggrin:
po me doket se do jet nje pik uj fund bakallit,,,:biggrin:

Dardan Kastrati
20-07-08, 15:58
http://i3.tagstat.com/image02/0/eec7/003S051AeX7.jpg

Dardan Kastrati
20-07-08, 16:00
http://i3.tagstat.com/image02/0/eec7/003S051AeX7.jpg

Tinky-Winky
20-07-08, 16:13
valla spongebob ni shpi qitma n emer temin se ska kuptim ti mi paten 2 e dikush tjeter astenjo edhe gjelbroma mire oborrin , puna qe kut vjen winki e lala e poja ne nejten let kane kah mu shetiten . shnetje

hasanmehmeti
22-07-08, 13:32
Hajde mire se paske ardhe Certon, se mos me kan ti fmija dojn me na tranu e hajt:biggrin:

http://img390.imageshack.us/img390/3325/spongebobjh5.jpg (http://imageshack.us)

lovely
24-07-08, 20:33
Hajde mire se paske ardhe Certon, se mos me kan ti fmija dojn me na tranu e hajt:biggrin:

http://img390.imageshack.us/img390/3325/spongebobjh5.jpg (http://imageshack.us)


a qitash t ka ra n men o Hasan a? njeri o ardh moti ky thote mire se erdhe hahahahahahahahahahahahaa

tybe t pashe ty qitu e erdha thashe hajt qka paska thane Hasani, edhe deshta me t thirr me pi ka i kafe qatje te kafja ....


Spongebob, nashta s prish pune qe po boj llaf me gjin t huj n ode tane :biggrin:


http://th42.photobucket.com/albums/e339/mthatch/th_Spongebob.gif (http://media.photobucket.com/image/spongebob/mthatch/Spongebob.gif?o=2):biggrin:

me t mira

hasanmehmeti
25-07-08, 21:59
a qitash t ka ra n men o Hasan a? njeri o ardh moti ky thote mire se erdhe hahahahahahahahahahahahaa

tybe t pashe ty qitu e erdha thashe hajt qka paska thane Hasani, edhe deshta me t thirr me pi ka i kafe qatje te kafja ....Ma mire vone se kurr :tongue: mi than keti Certoni mire qe ka ardhe.Edhe erdha puna e fmijeve se jo tybe me hupe kohen me Certona une hahahahaha spong:biggrin:
Bone hazer 1 Flije e lej kafet bile vjen edhe Spongi e han pak Rreshka hahahaha.

lovely
26-07-08, 11:21
Ma mire vone se kurr :tongue: mi than keti Certoni mire qe ka ardhe.Edhe erdha puna e fmijeve se jo tybe me hupe kohen me Certona une hahahahaha spong:biggrin:
Bone hazer 1 Flije e lej kafet bile vjen edhe Spongi e han pak Rreshka hahahaha.


ev qe m nxjerre pune bre Hasan, ani s fol veq per veti, po edhe per Spongin po menojka hahahahahahahahahahaaha

qe me menxi dola e mledha krane edhe e pjeka n ket zheg :biggrin:


http://img232.imageshack.us/img232/3161/19582278640fda8ff3b2hn3.jpg


a i keni la durt?? :biggrin:

>>{SpOnGeBoB}<<
28-07-08, 14:15
ev qe m nxjerre pune bre Hasan, ani s fol veq per veti, po edhe per Spongin po menojka hahahahahahahahahahaaha

qe me menxi dola e mledha krane edhe e pjeka n ket zheg :biggrin:


http://img232.imageshack.us/img232/3161/19582278640fda8ff3b2hn3.jpg


a i keni la durt?? :biggrin:

A lovely t`lumshin durte po e paske gatu flijen per marak, shume faleminderit! o hajde Hasan bujrum qetu. Jo valla Hasan hiq rreshka po tul qetu kismete.

Belivalla tekoki shpijanik mare ju.

Rizuana
29-07-08, 00:10
http://i102.photobucket.com/albums/m89/Kandyman__1/HELLO__.jpg

Krejt te mirat ardhshin te ti.

Rizuana

gazi-de
29-07-08, 12:38
Pershendetje.

hasanmehmeti
30-07-08, 10:54
Ani qfare Flije e ka qiten po e mire ohaaaaa po veq saqin qe po e shof u C'malla.
Te lumshin durte Lovushk se ia ke diten rendin.
Hajd o Spong se une i ha hala Rreshkat :biggrin: ,bile bile ushqimi jem i preferum te flija eshte me i hanger rreshkat, ani keto qe i ka bon lovushka hahaha, veq mire me befte.

flm se boll e gjymert je.:tongue:

lovely
30-07-08, 11:15
Ani qfare Flije e ka qiten po e mire ohaaaaa po veq saqin qe po e shof u C'malla.
Te lumshin durte Lovushk se ia ke diten rendin.
Hajd o Spong se une i ha hala Rreshkat :biggrin: ,bile bile ushqimi jem i preferum te flija eshte me i hanger rreshkat, ani keto qe i ka bon lovushka hahaha, veq mire me befte.

flm se boll e gjymert je.:tongue:

po ja per ty ja per kon bre Hasan? :tongue:
ani tash qe edhe Spongi po na shkon kah fitorja, ku me dit qka duhet me qarros:rolleyes: ... edhe e ke meritu ti tybe se m ke ngu mu e ia ke dhane kokrren Spongit :wink:

Arkza
31-07-08, 15:15
Pershendetje ty Shpuzooooo dhe Ngushllime valla po me vjen shuem keq o Hupsooo , e kam dite tybe e kam dite se ki me dal ne fund te fundit veq mos u Merzit qe tan Naten kam njet qut me ta maru nje Torte sado pak me te Ngushllu me Torte !
Hajte e hangshe me te mir e ishalla po Plase asiiii Po pshton prej Xhelozieee .... :biggrin: :tongue:
http://i17.ebayimg.com/03/i/001/00/61/ae66_1.JPG

Fiuuuuuuuuuuuuuuuu

>>{SpOnGeBoB}<<
31-07-08, 15:24
Pershendetje ty Shpuzooooo dhe Ngushllime valla po me vjen shuem keq o Hupsooo , e kam dite tybe e kam dite se ki me dal ne fund te fundit veq mos u Merzit qe tan Naten kam njet qut me ta maru nje Torte sado pak me te Ngushllu me Torte !
Hajte e hangshe me te mir e ishalla po Plase asiiii Po pshton prej Xhelozieee .... :biggrin: :tongue:
http://i17.ebayimg.com/03/i/001/00/61/ae66_1.JPG

Fiuuuuuuuuuuuuuuuu

ahahahaha halo nuk jan sosen ti Arkzo se une qetash kom me ja shkrujten ankesen edhe nihere mu perseriten zgjedhjet se qajo jalldyzja e ka shkelen rregulloren i ka mshelen 5 sahat para kohe vendvotimet.

Ah ju hupt fara e fshatundarave :tongue::tongue:

Arkza
31-07-08, 15:29
ahahahaha halo nuk jan sosen ti Arkzo se une qetash kom me ja shkrujten ankesen edhe nihere mu perseriten zgjedhjet se qajo jalldyzja e ka shkelen rregulloren i ka mshelen 5 sahat para kohe vendvotimet.

Ah ju hupt fara e fshatundarave :tongue::tongue:Huahauhauhauahuahuahuahuahuahuahua huahuahuahuahuahuahuahuahhauhauha Mo moo se Von eshte per qdo Gje Ngushllime tyyyeeee Ishalla po kerceteee Ishalla po te lan Mendeeeeee Fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Te hupt ty Fara e Shpuzave te kam than se Shpuzat tek une e kan Vendin veq ne Kante te Borllogut e tash aty rrieee syt s'du me ti paeeeee hahahahahhahahahahahhahahahhahahaha :biggrin: :tongue: :tongue:

>>{SpOnGeBoB}<<
31-07-08, 15:36
Huahauhauhauahuahuahuahuahuahuahuahuahuahuahuahuah uahuahuahhauhauha Mo moo se Von eshte per qdo Gje Ngushllime tyyyeeee Ishalla po kerceteee Ishalla po te lan Mendeeeeee Fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Te hupt ty Fara e Shpuzave te kam than se Shpuzat tek une e kan Vendin veq ne Kante te Borllogut e tash aty rrieee syt s'du me ti paeeeee hahahahahhahahahahahhahahahhahahaha :biggrin: :tongue: :tongue:

jekmu qafesh Arkzo, se ti qetash nuk di hiq mu ndalen :tongue::tongue::biggrin::biggrin::biggrin:

teutaA
31-07-08, 23:49
je i veqant ne f/d :smile:

Prishtinasja_
02-08-08, 18:25
Shpuze ,:tongue:

http://www.trickfilmwelt.de/Spongebob.gif

I ke shkrimet shume te mira dhe qesharake...:biggrin:

Te pershendes shume shpuzoooo ! :wink:

Naki
02-08-08, 21:46
Prej pushimit Verorė po trokas sė pari tek porta e juajė,erdha tė ju pėrgėzojė dhe tė ju shprehė admirimin timė pėr mendimet e shprehura qė reflektoni me njė shkathėtėsi dhe menquri.
I nderuari SpOnGeBoB me stilin e juajė komunikues/debatues Dardania .de ka fituar binarė te ri ku udhėtarėt virtualė ndjehen me tė sigurtė,mė ta pasur dhe me reflektues nė shtjellimin dhe kanalizimin e mendimeve.

Ju pėrshėndes kudo qė tė jeni!

Naki

lovely
12-08-08, 10:38
oooo qu Spongebob se erdh Lulja e Malsise vallahin :biggrin:

ia lshova zanin kasetofonit veq per argetim tanin :wink:

http://de.youtube.com/watch?v=mCfSpPYkx24

Urata
12-08-08, 12:48
Prej pushimit Verorė po trokas sė pari tek porta e juajė,erdha tė ju pėrgėzojė dhe tė ju shprehė admirimin timė pėr mendimet e shprehura qė reflektoni me njė shkathėtėsi dhe menquri.
I nderuari SpOnGeBoB me stilin e juajė komunikues/debatues Dardania .de ka fituar binarė te ri ku udhėtarėt virtualė ndjehen me tė sigurtė,mė ta pasur dhe me reflektues nė shtjellimin dhe kanalizimin e mendimeve.

Ju pėrshėndes kudo qė tė jeni!

Naki

...edhe une i bashkangjitem pershendetjes se Nakit...!

>>{SpOnGeBoB}<<
13-08-08, 13:06
je i veqant ne f/d :smile:

jo be qfare teutaA, a faliminderit qe je dalen per vizite edhe per ata nji pare patika i ki dhurate prej kompanijes teme hahahahaha

http://www.hoopsvibe.com/IMG/crop-580x580/spongebob_jordan_2w.jpg

>>{SpOnGeBoB}<<
13-08-08, 13:09
Shpuze ,:tongue:

http://www.trickfilmwelt.de/Spongebob.gif

I ke shkrimet shume te mira dhe qesharake...:biggrin:

Te pershendes shume shpuzoooo ! :wink:

O Prishtinasja_

Donke, Donkeeeeeeeee viele vieeeeeeeleeeeeeeee Dankehttp://imagecache2.allposters.com/images/pic/ADVG/612~SpongeBob-SquarePants-Posters.jpg

>>{SpOnGeBoB}<<
13-08-08, 13:12
Prej pushimit Verorė po trokas sė pari tek porta e juajė,erdha tė ju pėrgėzojė dhe tė ju shprehė admirimin timė pėr mendimet e shprehura qė reflektoni me njė shkathėtėsi dhe menquri.
I nderuari SpOnGeBoB me stilin e juajė komunikues/debatues Dardania .de ka fituar binarė te ri ku udhėtarėt virtualė ndjehen me tė sigurtė,mė ta pasur dhe me reflektues nė shtjellimin dhe kanalizimin e mendimeve.

Ju pėrshėndes kudo qė tė jeni!

Naki

O faleminderes NAKI per viziten edhe mundin qe e ki mare me ardhen. Jo be qfare shkathsi qeshtu me shkrue. Valla po me doket qe vetum qashtu po me livdon ti NAki se voten ja kishe japen atina Fshatunarit a hahahahahahah

Te pershendes edhe faleminder shume NAKI e ishalla keni kalu bukur ne pushime. A ti ishe djal i urte a nuk ishe si do llaskuca qesajde ne forum hahahahaha

>>{SpOnGeBoB}<<
13-08-08, 13:15
oooo qu Spongebob se erdh Lulja e Malsise vallahin :biggrin:

ia lshova zanin kasetofonit veq per argetim tanin :wink:

http://de.youtube.com/watch?v=mCfSpPYkx24


O falemineres prej teje lovely shume per tane qat organizim. Po bre e pava qajo lulja e malsis shume po lypke merre me mend halo pa e marren, po kur ta marrin njeri taksirat me te qit prej shpije :biggrin:

O lshoe lshoe zanin kasetofonin le ta digjojne edhe lulja qatje nelte ne malsi :biggrin:

>>{SpOnGeBoB}<<
13-08-08, 13:16
...edhe une i bashkangjitem pershendetjes se Nakit...!

Ku je mori ti Urat qe nuk erdhe qatje me pas qiten nji vote sa per adet :biggrin:

Te pershendes shume edhe faleminderit

Adina-R.Ks
14-08-08, 14:37
Pershendetje te perzemerta nga ana ime, lutem te jeni mire me shendet dhe koha te jete duke ju ecur mbar sipas planeve tuaja.

Prishtinasja_
23-08-08, 08:53
http://img222.imageshack.us/img222/3361/spongebob011sr5.gif te deshiroje nje fundjave te rehatshme:biggrin:

http://i253.photobucket.com/albums/hh66/Blutengel_32/spongebob/spongebob_01-2-2.jpg

>>{SpOnGeBoB}<<
23-08-08, 14:26
Pershendetje te perzemerta nga ana ime, lutem te jeni mire me shendet dhe koha te jete duke ju ecur mbar sipas planeve tuaja.

shume faleminderit Adina-R.Ks edhe qashtu osht ka me shkon per momentin qysh me ke deshirue. Shume faleminder

>>{SpOnGeBoB}<<
23-08-08, 14:27
http://img222.imageshack.us/img222/3361/spongebob011sr5.gif te deshiroje nje fundjave te rehatshme:biggrin:

http://i253.photobucket.com/albums/hh66/Blutengel_32/spongebob/spongebob_01-2-2.jpg

Danke, danke Prishtinasja_ edhe tye schone Wochenende edhe ata very nice po te deshiroj prej Disney_landit

Amina
23-08-08, 14:39
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje1.gif

Spongebob, qetutne erdha me te lan hahahahaa

Estella
23-08-08, 21:03
Pranoni Pershedetje Te Perzemerta...

Shpat
24-08-08, 20:22
Pėrshėndetje.,,,,,,,,,,,,,,

>>{SpOnGeBoB}<<
25-08-08, 08:09
Ev shoq menihere qe japa lajmin qe mu ka hagjue karta e postimave kur ka ardhen nji afarist i kish que do njerz edhe menihere cash kane pagujten 150000 Evra edhe u kish thane thuni >>{SpOnGeBoB}<< mos nij per ate pune vetum kallezo edhe sa jan ka te vyjn edhe at vyn fare perkrahje tjeter shoq. JU thash qatyne njerzve faleminder bile edhe qetash e falenderoj per tane qat perkrahje.

A ne ora 16.00 sot osht parapa nji konferenc per shtyp edhe media qatje nelte te pallati i muhabeteve a tane ata e ato qe jane te interesum me marren pjese duhet mu akreditue edhe pregaditni pytjet qka keni me vehten najsend.

>>{SpOnGeBoB}<<
25-08-08, 08:10
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje1.gif

Spongebob, qetutne erdha me te lan hahahahaa


Danke und viele Danke Amina per qeto pershnetje

>>{SpOnGeBoB}<<
25-08-08, 08:13
Pranoni Pershedetje Te Perzemerta...

kishe pernime, hajt hajt se e merr vesh sot ne ora 16.00 ne konference shtypi se edhe emni jot qatje ka me dalen per media. A qetu prej meje edhe nji faleminder ja bashkangjiti qetyne pershendetjeve te perzemerta tuja.

>>{SpOnGeBoB}<<
25-08-08, 08:14
Pėrshėndetje.,,,,,,,,,,,,,,

faleminderit edhe pershnetje edhe tye Shpat

Elina
25-08-08, 15:22
Ani Spongji i Bobajve ---> Born to be Fighter a? :biggrin: po edhe qashtu duhet me kane se :tongue:

Erdha edhe une tek kapingjiku yt,vec me ta lene nje pershendetje edhe me ike :tongue:
Nuk e pata veshtire me ta gjete vendin ku jeton...se ke shtepi karakteristike :biggrin: Ananas hesapi ... shtepi unikate :biggrin:

http://files.turbosquid.com/Preview/Content_on_1_18_2006_03_01_01/Sponge%20home2.jpgb2cf79bc-76ad-48e8-aa4b-86ee1f5edc48Large.jpg

Thash ti beje nje udhe e dy pune sic thot populli...ta lo selamin...edhe pata qef me qene edhe une prezente ne kete konference...po po get qe ose une qenkam vonu ...ose ti :biggrin:Te deshiroj nje pasdite te kendeshme!

>>{SpOnGeBoB}<<
25-08-08, 17:22
Po mire qe na paski ardhen mori ti Eline. Ah vetum me dijten qe sa jam tu te priten bile dilsha shpesh qetu ne sokak ho menojsha qetash je tu ardhen amo ma ne fund heeeeeeeeuuuuuuuu, heuuuuuuuuuu erdh kjo dite ... erdh kjo dite per me ardhen Elina ne vizite erdh qikjo dite... erdh qikjo e qe njiqind vjet jam tuj e prit. :tongue:


Qka vetum me lane qete pershendetje e dhe me ike. Sha zotin hiq tane ate rruge e kie ba edhe qashtu me ike. Jo valla sonte se ki qare pa bujten se qashtu nuk i lshoj une mysafirt me tane ate rruge qe e kan marren me ardhen me me vizitue :biggrin::biggrin::tongue: Belivalla me korit edhe qetahen si t`ma bash.


Shume, shume faleminder qe je ardhen amo masi e ki msue shpijen dil ma shpesh edhe qysh e pave osht e omel si ananas shpija nihere me hy qetu mbrenda ma nuk te dilet perjashta prej shpije :biggrin::biggrin:


A konferencen per shtyp mu duft me shtye per neser se nuk pe leshojn me kast press qendren kishe osht e rezervune e thate ish kane. Amo masi tekoke ardhen me me vizitue sa mi pas japen 100 konferenca per shtyp mu ka doken :tongue::tongue:

egi
25-08-08, 18:07
Oh BOdyguard :biggrin:
Qysh te kom...a je shnosh e mire dhe i gaqem per aksjon ...hahahhahha

http://www.richardcleaver.com/images/spongebob.jpg

Erdha me te pershendeten pak se qishtutne duhet met falenderu qe pranove mem mbrojten mu :tongue: U msovaaaaaaaa me fol si ti hahahahhahahahah


Tash pernime..pershendetje per ty Spongie, po na shtin me kesh te gjithve, dhe deshta me te than veq vazhdo "keshtutne" se po te pershtatet.

P.S: Zugi niset ka 22.00 ora ..ruju se po te pobegel hahaha :tongue:

rilinda
25-08-08, 21:11
Eh nime qe erdha edhe une me t'pėrshėndeten masi po ma mbron binaken... mue s'ki nevoj me m'mbrojt tybe se boll e fortė jom vet... bileee qajo fuqi qė ka pas me shku te Egi, u ardh te une...
Qeshtu Spongi... uh nime se kesh ka harroj pėr pak... tezja jem nuk nalet me bujt te gjithkush dmth pa ja kavėrdisen :p
Edhe... edhe... edheee... hajt kurgja veē ruju mos po t'pobegel treni :P

ShEjToNkA
25-08-08, 21:48
Sponge, mirė qė qenke kthyer.... Pėrderisa mendoja tė shkoj e tė tė fshij postimin qė mė kishe kthyer tek rubrika e dashurisė, e thash t'i jap edhe njė shkrim nė dispozicion e tė shkruaj, kur ja diktova rikthimin tėndė ghaghaghagaghaghaghaghagh dhe shpėtova pa e marrė fshesėn :d


Kalova kėndej dhe u ndala edhe nė odėn tėnde pėr tė tė dėrguar ca fjale dhe pėrshendetje tė mia nė adrėsn tėnde. Vėrtetė je shkelqesi nė vehte qė e ndriqon kėtė forum. Unė, pėrsonalisht, vlersoj dhe cmoj cdo shkronjė tėnde qė formon fjalėn. Nga anėtarėt e rinjė je edhe ti njėri ndėr ata qė bėn pjesė nė elitėn dardane ( qė unė e quaj)
Vazhdo keshtu sic je, sepse i jep shkelqesi kėtij forumi.

Pėrshendetjet e mia mė tė sinqerta me dėshirat mė tė mira pėr ty ku do qofsh!

>>{SpOnGeBoB}<<
27-08-08, 08:54
Oh BOdyguard :biggrin:
Qysh te kom...a je shnosh e mire dhe i gaqem per aksjon ...hahahhahha

http://www.richardcleaver.com/images/spongebob.jpg

Erdha me te pershendeten pak se qishtutne duhet met falenderu qe pranove mem mbrojten mu :tongue: U msovaaaaaaaa me fol si ti hahahahhahahahah


Tash pernime..pershendetje per ty Spongie, po na shtin me kesh te gjithve, dhe deshta me te than veq vazhdo "keshtutne" se po te pershtatet.

P.S: Zugi niset ka 22.00 ora ..ruju se po te pobegel hahaha :tongue:

ku je mori ti menemadhe, tana une mu rrehen per ty qisajde a :tongue: Une i gatshum jam qka ta thom nihere nuk i bij pishmon amo kqyre se me tane valla nuk mund bije bela ahahahaha sherri jot qe ki qillue menemadhe :tongue:

E kom nxanen zugin e 23.00 edhe ne bus mi pobegel :tongue::tongue:

>>{SpOnGeBoB}<<
27-08-08, 09:00
Eh nime qe erdha edhe une me t'pėrshėndeten masi po ma mbron binaken... mue s'ki nevoj me m'mbrojt tybe se boll e fortė jom vet... bileee qajo fuqi qė ka pas me shku te Egi, u ardh te une...
Qeshtu Spongi... uh nime se kesh ka harroj pėr pak... tezja jem nuk nalet me bujt te gjithkush dmth pa ja kavėrdisen :p
Edhe... edhe... edheee... hajt kurgja veē ruju mos po t'pobegel treni :P

shume shume faleminerit, ani kishe je ardhen me pershendet e kom diten si te kom pa qetu qe je ardhen me pune demek per qat binaken tonde me intervenue.

Tezja jote nuk ndalet me bujten te gjithkush amo te qaj dikush po valla, po edhe une jam dikushi e jo gjithkushi. Me pa ndejten ku pe din tin nashta edhe kishmi kaverdisen najsend :tongue::tongue:

O valla qetash te qikjo tezja jote tana shpresat i kom edhe tana kur jom shkue te shpija i pata thanen nanes time qe kom me ta prue nusen, nusen prej prishtine :tongue:

Belivalla si te ja nisin edhe qikjo tezja Eline me qiten kajde si qajo lulja e malsise, le te bahet gati lyra edhe se ka qare pa ardhen me mue se une nuk kthena tu shpija pa e maren nusen prej prishtine. :tongue:

hajt hajt se kom nxanen trenin belivalla me kohe :tongue:

>>{SpOnGeBoB}<<
27-08-08, 09:10
Sponge, mirė qė qenke kthyer.... Pėrderisa mendoja tė shkoj e tė tė fshij postimin qė mė kishe kthyer tek rubrika e dashurisė, e thash t'i jap edhe njė shkrim nė dispozicion e tė shkruaj, kur ja diktova rikthimin tėndė ghaghaghagaghaghaghaghagh dhe shpėtova pa e marrė fshesėn :d


Kalova kėndej dhe u ndala edhe nė odėn tėnde pėr tė tė dėrguar ca fjale dhe pėrshendetje tė mia nė adrėsn tėnde. Vėrtetė je shkelqesi nė vehte qė e ndriqon kėtė forum. Unė, pėrsonalisht, vlersoj dhe cmoj cdo shkronjė tėnde qė formon fjalėn. Nga anėtarėt e rinjė je edhe ti njėri ndėr ata qė bėn pjesė nė elitėn dardane ( qė unė e quaj)
Vazhdo keshtu sic je, sepse i jep shkelqesi kėtij forumi.

Pėrshendetjet e mia mė tė sinqerta me dėshirat mė tė mira pėr ty ku do qofsh!

ShEjToNkA shume faleminderit per tane rrespektin se belivalla do tjere qka ishin qisajde jan ka kupin tane. Shume faleminderit edhe nihere nuk e harroj edhe atje te fushata e korrikit qe me ki pas perkrahen amo kurqysh nuk po bahet puna me dalen qatje me te pershendeten te oda jote, amo valla nuk ju kam harrue kom me dalen tane qata qe me kane perkrahen me ja kthye amo nuk po due me dlan durthate.

A te ajo tema atje nelte a. Leje be se qajo lulja e malsise nuk ish ne vehti bija. Jo valla priti me luten edhe me ja pas shkrujten edhe nja dy here ish ardhen garant me mue. Amo tane kohen jo duhet me pyten familjen thojke se qashtu e kena na ne malsi. Tana tu e bo mend, ev thash po ata me que te shpija send nuk mund ban njeri me ta se fill te thote duhet me shkue me pyten familjen qka po thojne. Jo valla shtek qe rrij une tu u zhavit nelte e poshte jo. A qetash me qete elinen ta kqyrim qysh po na del falli. Deri qetash mire. Bile ke nji dite qetu amo hera e pare u ngushtue me ardhen tu shpija me pi ni kafe. Valla boll e luta rrijna be rrijna se kena vend sa me dashten e nuk um ngushton amo katije nuk nejti.

jadore
27-08-08, 09:37
ShEjToNkA shume faleminderit per tane rrespektin se belivalla do tjere qka ishin qisajde jan ka kupin tane. Shume faleminderit edhe nihere nuk e harroj edhe atje te fushata e korrikit qe me ki pas perkrahen amo kurqysh nuk po bahet puna me dalen qatje me te pershendeten te oda jote, amo valla nuk ju kam harrue kom me dalen tane qata qe me kane perkrahen me ja kthye amo nuk po due me dlan durthate.

A te ajo tema atje nelte a. Leje be se qajo lulja e malsise nuk ish ne vehti bija. Jo valla priti me luten edhe me ja pas shkrujten edhe nja dy here ish ardhen garant me mue. Amo tane kohen jo duhet me pyten familjen thojke se qashtu e kena na ne malsi. Tana tu e bo mend, ev thash po ata me que te shpija send nuk mund ban njeri me ta se fill te thote duhet me shkue me pyten familjen qka po thojne. Jo valla shtek qe rrij une tu u zhavit nelte e poshte jo. A qetash me qete elinen ta kqyrim qysh po na del falli. Deri qetash mire. Bile ke nji dite qetu amo hera e pare u ngushtue me ardhen tu shpija me pi ni kafe. Valla boll e luta rrijna be rrijna se kena vend sa me dashten e nuk um ngushton amo katije nuk nejti.

mu gjyku, e mejta pa fryme e dysh diqa tu kesh..

nuk jam ardhen me te pershenet jo spongi i bobajve ,
jam ardhen me te thonen qe kadal beg se ka heneg , se me elinen nuk ka ketu jo katra jo gjashte , luleja e malcise e pat qika u djeg tu ja ndrru ti llafet here keshtu e here ashtu ..e tu shku lule me lule ka te shkojke djelli edhe ti ..
ama po te thome qe me qite elinen nuk e ke qaq lehte jo , nuk e japim na qiken per gjitheshka ,paradite me nje menje masdite me nje pare tjera .. po mbledhi mant ..
phaaaaa, tash e pash qe kokem ne konak tondin edhe hiq pa mu dridh syni ti thash demek tu kercenova , hatri e elines valla ,
mendo mire-a...
p.s.
eline ti flej rehat ..
hajt me shnet

>>{SpOnGeBoB}<<
27-08-08, 10:38
mu gjyku, e mejta pa fryme e dysh diqa tu kesh..

nuk jam ardhen me te pershenet jo spongi i bobajve ,
jam ardhen me te thonen qe kadal beg se ka heneg , se me elinen nuk ka ketu jo katra jo gjashte , luleja e malcise e pat qika u djeg tu ja ndrru ti llafet here keshtu e here ashtu ..e tu shku lule me lule ka te shkojke djelli edhe ti ..
ama po te thome qe me qite elinen nuk e ke qaq lehte jo , nuk e japim na qiken per gjitheshka ,paradite me nje menje masdite me nje pare tjera .. po mbledhi mant ..
phaaaaa, tash e pash qe kokem ne konak tondin edhe hiq pa mu dridh syni ti thash demek tu kercenova , hatri e elines valla ,
mendo mire-a...
p.s.
eline ti flej rehat ..
hajt me shnet

Jo be hiqju sajna se boll menemadhe valla ish kanen qajo lulja edhe i kallezova o hajde se ki mi ra pishman e bija kujtojke qe pernime qe fill ajo eshte ne kete dynje. E qka duhet be me ba ma shume vetum mi hypen ne kry tu e luten :tongue: Normal qe duhet edhe tjera ka me kqyren pse a kujtofte qe duhet 10 vjet mi ju piken njanes deri sa te thote po a :tongue:

Po edhe une i thash me flejten Elines rahat sa te dush tybe nuk ish ardhen kush me que heret ne natje amo nuk deshti bija vehte me bujten :tongue::tongue:

Prishtinasja_
31-08-08, 19:00
http://img254.imageshack.us/img254/1458/urimibl4.jpg

egi
31-08-08, 19:43
http://www4.slikomat.com/08/0831/sv-ramaza.jpg (http://www.Slikomat.com/slika/3089856.htm)

Zero Cool
06-09-08, 09:59
http://www.coolfreeimages.net/images/good_morning/good_morning_03.gif

teutaA
06-09-08, 19:37
e spongebob un jam kah protestoj me te shti edhe ty ne ket list

http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1465853#post1465853

>>{SpOnGeBoB}<<
06-09-08, 19:48
e spongebob un jam kah protestoj me te shti edhe ty ne ket list

http://dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1465853#post1465853

Shihe ti qetash ev teutaA be, po mire bane qe tekoke ardhen qetu se valla nuk i pasna pa edhe do tjere qe paskan shkrue qisajde.

Jo be te qajo liste jo me me shkrujten mue, qajo lista garant osht e shkrume moce me bablokin tem edhe halo nuk e paskan mshelen.

Kqyre mos harro me me shkrue te Cili djalė i forumit ju pėlqen (-III-)? qaty

>>{SpOnGeBoB}<<
06-09-08, 19:51
http://img254.imageshack.us/img254/1458/urimibl4.jpg

Ev balldyze Prishtinasja_ shume faliminderit. Belivalla te kom balldyze te kujdeshme e te sjellshme e shtire osht me ta gjeten shoqen. Urime dhe ty e ishalla qatehere mas Bajramit po bahet me ju thirren ne dasem ahahahahah

>>{SpOnGeBoB}<<
06-09-08, 19:53
http://www4.slikomat.com/08/0831/sv-ramaza.jpg (http://www.Slikomat.com/slika/3089856.htm)

Egi faleminderit shum prej teje edhe ty per hajr Ramazani. Valla me kallezue drejte s`ka me neve beqarusat tane Powerus jena ahahahaha

>>{SpOnGeBoB}<<
06-09-08, 19:54
http://www.coolfreeimages.net/images/good_morning/good_morning_03.gifThanks Zero Cool shoqi, halo nuk tekoka ftofen qekjo kafja edhe shume falminder qe tekoke ardhen ne ode.

aLbaChiCk
12-09-08, 11:32
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/1c352c-1204644498.jpg

Elina
12-09-08, 12:57
Hey Spongji i Bobajve...erdha me kshyre a je knej pari :tongue:
Po e shoh qe ja paske therre dikah :biggrin:
Ok,te pershendes dhe te deshiroj nje dite te mbare!

>>{SpOnGeBoB}<<
12-09-08, 13:16
Hey Spongji i Bobajve...erdha me kshyre a je knej pari :tongue:
Po e shoh qe ja paske therre dikah :biggrin:
Ok,te pershendes dhe te deshiroj nje dite te mbare!

Ev Elina be bujrum e ardhesh e bardhe si Luleborja, une qetash erdha amo shlire e ki se qikjo shpi qetu oshte edhe e jotja :tongue: une ta kom japen qelsin sa here dush munesh me ardhen :biggrin:Edhe me te kallezu se ska send valla qena na ndan, Qajo lovlyja kopi e hajt amo kur i ke kallezue at dite me ate kangen veq i imi Spongi osht imi edhe qe nuk kane gjasa http://www.youtube.com/watch?v=8ApSgfRtb6o&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=8ApSgfRtb6o&feature=related), o garant jo vetum qate lovlyjen po shume e do qisajde me autoambulance i kane que ne bollnice e ishalla po kopin e hajt. ahahahahah

Te pershndes shume edhe nji kallabllak mpuqa ti kom lane ne trandofile qaty permi tavoline

http://www.agrotropic.ch/images/rose.jpg

>>{SpOnGeBoB}<<
12-09-08, 13:21
http://i190.photobucket.com/albums/z184/EsmerJa/1c352c-1204644498.jpg

Danke , danke schön aLbaChiCk gleiches wünsche ich dir auch. Danke für die Aufmerksamkeit du bist aber wirklich nette albaqikita valla ahahaha

Amina
13-09-08, 20:33
http://i201.photobucket.com/albums/aa150/weekendcomments/weekend309.gif
:smile:

LuLjaa
14-09-08, 14:14
SpOnGeBoB Merhaba , a je qysh je, qysh po kalon a ka najsen t're a ncuk :D
Hey njeri t'pershendes e kalo qysh t'kish qef vet, po nime edhe mos dysho shume .... hehehe
... Gjithe t'mirat.

http://www.indiafloristsgifts.com/upload/7842152_New-IFGO-10043.jpg

egi
14-09-08, 15:24
Egi faleminderit shum prej teje edhe ty per hajr Ramazani. Valla me kallezue drejte s`ka me neve beqarusat tane Powerus jena ahahahaha

Oh te lumt goja more..ksi gishtat po mendoj ehhehe...

Edhe qe nje pershendetje per beqarus powerus forc :biggrin: sa te jem te ri..mundem me vallzu keshtu qka po thu ti ahhahaha

http://www.youtube.com/watch?v=OC5MzQuF_8U&feature=related

selvija
18-09-08, 11:36
Selam keni prej Babes plak dhe inxhes karimane ju ftojn ne Dasem...tek kaffja e forumit
]http://img529.imageshack.us/img529/415/41406342cd4.jpg (http://imageshack.us/)

Prishtinasja_
30-09-08, 15:39
http://img215.imageshack.us/img215/1930/rosekoranpk3.jpg

vjeshta
18-10-08, 21:58
http://img221.imageshack.us/img221/7366/vjeshtaod8.jpg (http://www.dardania.de/vb/upload/)

Elina
26-10-08, 11:39
Nje pershendetje te madhe per ty Spongji i Bobajve :smile:

lovely
27-10-08, 09:21
Spongi, nuk je kah me mungon ti, po qai dreqi Bushi n syret tanin po mungon n forum hahahahahahahaa

http://i298.photobucket.com/albums/mm267/punkgirl_034/spongebob.jpg

Me shprese se je mire ku do qe je te pershedes shume

lovely

Albonita
13-12-08, 10:30
http://img266.imageshack.us/img266/9095/173323a1d13d2b66552a852eq2.jpg (http://imageshack.us)


Deshiroj nje Fund jave te Mrekullushme...!


( SHNETJE )

Aahahhahahaaaaa

gazi-de
26-12-08, 17:11
http://img187.imageshack.us/img187/4574/2009in4.gif

lovely
28-12-08, 12:16
http://i234.photobucket.com/albums/ee165/leapschin/NEWYEAR12.gif

Linka_pz
28-12-08, 18:46
Gezuar, Gezuar, Gezuar ,per shume mote!

http://i19.photobucket.com/albums/b199/PAGANHEART22/ANIMATED/HappyNewYear_MD.gif

Prishtinasja_
28-12-08, 21:44
Shpuzo....kudo qe gjindesh:biggrin:

http://img140.imageshack.us/img140/5910/vitiirivf1.jpg

>>{SpOnGeBoB}<<
29-12-08, 12:30
O ju rrit ndera e muhabeti tanve qetu qe nuk me paskni harrue.

Edhe une qetu per shpejti po ja uroj tanve senen e re 2009 se shifmi apet qisajde se pe dini ju : edhe une shkruj, po mare kena me shkrujten edhe zharave kena me ba qisajden krejt zhagas vitin e ri kena me prit.

A deri atehere po ju pershnes me nji kenge qe e kom komponue :biggrin::biggrin:


http://www.youtube.com/watch?v=VSqik_W9ONo

ritta
29-12-08, 14:02
http://i140.photobucket.com/albums/r17/madmd23/Happy-new-year-2.jpg

MemphiSx
30-12-08, 01:33
http://i166.photobucket.com/albums/u92/sueyoderson/ny/ny0904.gif

Domira
30-12-08, 10:21
Uroj qė ky vit pėr ju tė jetė njė vit i mbarė, me shėndet, dashuri dhe begati.


http://i550.photobucket.com/albums/ii437/brandojacinto2008/merry.gif (http://javascript<b></b>:void(0);)

Amina
30-12-08, 23:54
GEZUAR; FAT DHE SUKSESE:smile:

http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/6149793/2/istockphoto_6149793-happy-new-year-2009.jpg

Jana
31-12-08, 11:40
URIME VITI I RI...
http://img452.imageshack.us/img452/3663/gezuar6pz.png

>>{SpOnGeBoB}<<
02-01-09, 10:31
ritta, MemphiSx, Domira, Amina edhe Jana

shume falminderit per qeto Urimet. Ju pershnes dhe jav uroj vitin e ri 2009 e dashte zoti tane qeta qe me kane pershendeten e edhe qata qe kane me ardhen me me pershneten e pritin edhe vitin 3009 te gezushem edhe gjitha te mirat qe ua don zemra per juve dhe ata qe i doni.

Tinky-Winky
09-01-09, 19:23
O spongibob kry shpuza shka hamamin erdhe opet me shkrujten qetuqene ... qysh i kena paten fjolt he ty dreqi kryet ta hongt ... edhe per mue snjeva fjol t mira hiq se po flitet kishe mile ma kane bo mu zabranen po kush mare guxon mi ja prishen tinkyt timin e duhoni se ja ha kryet si laknen pismileta bre...
ika prej qetuhit traitore ... spaska atmosfere , deri sa t qelet ujvara e selvise sma mer menja qe dokna .. shnetje

>>{SpOnGeBoB}<<
09-01-09, 19:31
O spongibob kry shpuza shka hamamin erdhe opet me shkrujten qetuqene ... qysh i kena paten fjolt he ty dreqi kryet ta hongt ... edhe per mue snjeva fjol t mira hiq se po flitet kishe mile ma kane bo mu zabranen po kush mare guxon mi ja prishen tinkyt timin e duhoni se ja ha kryet si laknen pismileta bre...
ika prej qetuhit traitore ... spaska atmosfere , deri sa t qelet ujvara e selvise sma mer menja qe dokna .. shnetje

Ev shoq, ku je mara ti tinky qe je hupen krejt shoq. Mire qe dole mare Tinky-Winky, ta qova ni selom para senjes re hajde dil qisajde se ju kishin bo shoq ne dardanine trandofillat me gjemba ne tana anet therra sikur te ajo perralla qe na kalluzojke msusja, edhe aa me morren nji sakice te madhe me traskiten hiq pa u ndal.

Po be do qesine zabrana jo mos i bjer qisajde, qo qiknena osht e jemja. A po valla qetash osht vakti mu qelen sezona te ujvari i Selvijes, ani qe osht ngrite krejt akull, bile kena mu zhaviten ne to.

selvija
09-01-09, 19:34
Ev shoq, ku je mara ti tinky qe je hupen krejt shoq. Mire qe dole mare Tinky-Winky, ta qova ni selom para senjes re hajde dil qisajde se ju kishin bo shoq ne dardanine trandofillat me gjemba ne tana anet therra sikur te ajo perralla qe na kalluzojke msusja, edhe aa me morren nji sakice te madhe me traskiten hiq pa u ndal.

Po be do qesine zabrana jo mos i bjer qisajde, qo qiknena osht e jemja. A po valla qetash osht vakti mu qelen sezona te ujvari i Selvijes, ani qe osht ngrite krejt akull, bile kena mu zhaviten ne to.u zhavitsh ti ne akull e kryngull ne ne ne,,,:biggrin: sakatovsh qka po flet vetemveti gaggagaga:biggrin:

valla ju gjetsha sivjet aty t'ju kam perbi dyve veten hajrin me skeni me pa..:biggrin:

tutzanat na i lan femit me gishta ne goj qe sa koh.

>>{SpOnGeBoB}<<
09-01-09, 19:47
u zhavitsh ti ne akull e kryngull ne ne ne,,,:biggrin: sakatovsh qka po flet vetemveti gaggagaga:biggrin:

valla ju gjetsha sivjet aty t'ju kam perbi dyve veten hajrin me skeni me pa..:biggrin:

tutzanat na i lan femit me gishta ne goj qe sa koh.

O Selvushe, kadale be se i kallezova qatina Tinkyt ma heret se e kish shkrujten qe deri sa te bohet vakti me shkue te ujvara kishe nuk mund vjen. Jo hiq vetmeveti po qaty ta dish se prej qitashit po dojna me rezervue per veren qe osht tu ardh.

Valla qka ish po qisajde u tuta edhe une me hy krejt trandofilla me gjemba tej um tej dardanise prej kapingjikit e deri te ogjaki nelte.

Shnetje edhe per hajr senja e re Selvushke :smile:

Elina
10-01-09, 12:40
Hey Spongji i Bobajve,
erdha me ta lon nje selam qituqene :tongue::biggrin:

Besa po me vjen mire qe po te shof perseri ksajde!

Edhe mos gabo me u largu ma keshtu,,,ose me mire me thene me pauzu qekaq shume se pa filma te vizatuar tybe nuk po rrihet :biggrin:

Kalofsh nice :cool:

>>{SpOnGeBoB}<<
10-01-09, 17:52
Ev Eline be mireardhsh ho hajde bujrum, se per ty per here deren hapun e la :tongue:

O qishtu be jezitat ne moren ne qaf nuk na lane qaren e u desht me u largue he mos pafshin qata hajr kurre per jete.

Ah mu pas kane dynjeja qysh osht dasht mu kane :cool:

Te pershnes shume edhe ta uroj senjen e re me nji konge

http://www.youtube.com/watch?v=86L8PUQk9E8 :biggrin:

Prishtinasja_
11-01-09, 23:54
Shpuzo te pershendes ! :biggrin:

Urata
12-01-09, 06:15
Hey Spongji i Bobajve,
erdha me ta lon nje selam qituqene :tongue::biggrin:

Besa po me vjen mire qe po te shof perseri ksajde!

Edhe mos gabo me u largu ma keshtu,,,ose me mire me thene me pauzu qekaq shume se pa filma te vizatuar tybe nuk po rrihet :biggrin:

Kalofsh nice :cool:


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...>>{SpOnGeBoB}<<, viti 2009 ta ndrrofte titullin Beqarus Powerus ne Martuarus Powerus ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaa...!


Vit i mbare ishalla e parasegjithash shendet...!

Guri i madh
14-01-09, 13:33
PERSHENDETJE spoko urime ky viti i ri 2009

Arb
14-01-09, 13:36
Kah na ka met ky mashkull nime? Pershendetje o SB!

Gjumashja
29-01-09, 13:19
cpuzoooo.. tpershnes ty edhe krejt anej...:biggrin:

Albonita
09-02-09, 18:08
http://img266.imageshack.us/img266/6947/998hz6.jpg (http://imageshack.us)


Oh Fshatundar... ahhahhahahahhaa ..


Edha ta le nje pershndetje te sinqert...kam nderi se tash e tutja te njoh pak a shum sipas shkrimeve..
Kam nderin se lexoj postimet e tua....te nje personi shum Talent...Rrespekt per tyy.!

Deshiroj nje fellim jave te Mbare..e pa Lodhjee..!


Si gjithmon Te pershndet >>>Albonita me shum Rrespekt...!!!!

Zana_ch
13-02-09, 21:37
http://img34.glitterfy.com/44/glitterfy134800764D30.gif

Albonita
26-02-09, 09:08
Rrespekt..!http://img21.imageshack.us/img21/4161/rpalebyorizablumen1.gif (http://imageshack.us)

Prishtinasja_
01-03-09, 12:36
Oj Shpuzė urime ditelindjen ! :biggrin:

Gjitha te mirat per ty ! :biggrin:

Uroj qe edhe ne forum te vazhdosh keshtu...me plote humor dhe hare !:wink:

http://i62.photobucket.com/albums/h85/Di_in_Detroit/SpongeBobBirthday.jpg

Arkza
01-03-09, 12:43
Urime urime Dajko :P
Gjithe te mirat ty dhe Familjes tane dhe i bofsh 101 vj :D

http://4.bp.blogspot.com/_3jxKr7BlqzE/SXZxauBlGKI/AAAAAAAAEqc/2EuBxE6IssY/s320/sponge_bob_cake.jpg

>>{SpOnGeBoB}<<
03-03-09, 14:08
Ev menzi u bo me ardhen qitu me ju falenderue tane juve qe me keni pershneten se sha zoten na kallen me termina bile do edhe pa termina. Bile ni dite qishtu tu shkrue fill kur u rrasen njani pa termin edhe ma la shkrimin ne gjysem qysh kesh tu e shkrue qitu. Sha zoten o shkue edhe dy sahat masnej ja kom shilue qe ma hupi postimin pisi. :tongue:

Ju falemnderit taneve per pershnetjet shume, nuk ja harroj une ani qe nuk ja kom kthye fill amo shkon, shkon amo me harrue nuk harroj.

Faleminderit edhe nihere te gjithve a edhe ty Prishtinase bile edhe Arkza, qe ma keni urue ditelindjen. Shihe qita tjeret qfare pisa jon as ne ditelindje nuk vijne me urue.

Elina
04-03-09, 20:04
Ev shoq :biggrin: qitash me kuptu une qe ti e paske pas ditelindjen ni dit nermjet me ditelindjen teme...kuku qe kokna korit qe nuk ta paskem uru :rolleyes:

Edhe pse na ke cka na ke... u ndam e u bam pik e pese...kjo nuk po me ndale me ta uru ditelindjen, pak si me vonese...po thojne me mire vone sesa hic :biggrin: (pak hajgare) :smile:


I befsh edhe 100 vjet tjera (duke i llogarite edhe keto qe i ke kuptohet):tongue: me gjitha te mirat!

http://msp41.photobucket.com/albums/e298/Slave2Placebo/SpongebobBirthday.jpg

Fshatari
05-03-09, 19:40
Sgong,

Denjoni te pranoni pershendetjet e mia te sinqerta e miqesore!

I juaji, lisi

Giovanni
06-03-09, 16:14
http://www.meine-handarbeitsecke.de/images/kunde/Rippenschneider%20Wochenende/wochenende_rotwein.gif

lovely
10-03-09, 14:02
http://i483.photobucket.com/albums/rr191/april_rose2009/9cad2ecd869bd4c4dcf261awp9.jpg:biggrin: http://www.youtube.com/watch?v=7kOu_RAvapk&feature=related

lovely
10-03-09, 14:50
http://www.youtube.com/watch?v=sHF9NHjmJ7g&feature=related

Urata
10-03-09, 15:20
http://i483.photobucket.com/albums/rr191/april_rose2009/9cad2ecd869bd4c4dcf261awp9.jpg:biggrin: http://www.youtube.com/watch?v=7kOu_RAvapk&feature=related


qy,qyyy.....
bijo, ki met e mos u trano" me u cill rreth SpongeBobit...
Hasani, i bjen pishman saora'.....
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....

lovely
10-03-09, 15:50
qy,qyyy.....
bijo, ki met e mos u trano" me u cill rreth SpongeBobit...
Hasani, i bjen pishman saora'.....
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....

hahahahahahahahaha

une a? kurren e kurrews ajo mene sum ka shku :biggrin:

Urata
10-03-09, 16:03
jo, jo t'pashe...!


ps: SpngeBobi, eshte beqarus powerus...!


BobSpong, perhajer.....dita e sotit!

lovely
10-03-09, 16:05
jo, jo t'pashe...!


ps: SpngeBobi, eshte beqarus powerus...!


BobSpong, perhajer.....dita e sotit!

nime a? ishalla i del nafaka ma shpejt oj Urate :biggrin:

a per mu as menja mos t shkon se une veq Hasanin e due :biggrin: :wink:

Bob, edhe une po ta boj perhajr diten e sodit masi ta boni Urata, e hiq s po di per qka ke fjala veq nejse :biggrin:

Qika^Me^Kule
10-03-09, 17:31
Pershendetje ty , me shpres se jeni duke kaluar si me se miri!!

>>{SpOnGeBoB}<<
10-03-09, 22:14
shife mare qitash, ja qishtu me te japen femnat lula halo ne jete teme nuk e kom priten qite dite. Hej po une nuk e festoj mara 8 marsin ahahahahaha

Loveljo shume faleminderes per qito Lula edhe qatje e niva mas dere ja bojke njona a me do a s`me don per qka hiq nuk po ma thua. Amo nuk e pava mire cila qashtu folke qashtu qajo greta a qikjo lovelja :biggrin: Sha zoten edhe une pi kallezoj ooooh pooooooooo be pooooooooo edhe ata 100 pooooooooooo e niher jo :tongue:


Loveljo t`pershnes shume edhe falemineres per kangen, amo sha zoten nigoe edhe qite mesazhin teme mire a. Amo ti e din shume mire se qka po du me thane :biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=_b9hs2P_FeM&feature=related

Sa here qisajde ne forum kam me shkrue ty kam me te kujtue :tongue:


Urato t`pershnes shume , pernime une jam beqarus hala, amo jo be hiqju qisajna loveljes se tana me bo mu martu me qita sha zoten i merr me vehti me djem e me qika sa i ka qisajde qe be po te boj mi pasen edhe paret e baknave te amerikes me tane qato pare qe i ka jepen Obama kredi apet osht dro qe del njeri ne konkurs.


Oj ti qika me kule, falemnderit shume edhe prej teje qe paske ardhen qitu ne vizite, hahahaha sha zoten krej po dokesh si mu kane fare qike e qisajna loveljes :tongue:

>>{SpOnGeBoB}<<
10-03-09, 22:16
Falemineres edhe prej teje Elino qe tekoke ardhen qitu, po bre e pash ish ardhen edhe qajo lovelja qisajde, amo hiqju sejna se ka ardhen kastile me kqyre se qka po bohet :biggrin:

>>{SpOnGeBoB}<<
10-03-09, 22:24
Sgong,

Denjoni te pranoni pershendetjet e mia te sinqerta e miqesore!

I juaji, lisi

Shife mara edhe fshatari tekoka ardhen qitu. Shume faleminderit edhe e pershnes edhe ma shume Lisin, qe tekoka ardhen enkas prej natane Kuksit thelle nga zemra e Shqiprise Nane, sha zoten na e kane ndreqen autostraden higway durres - kukes - prishtine nuk ka ma si ktyne herave qe pashim gazepin tuj kapercy arat :tongue:

>>{SpOnGeBoB}<<
10-03-09, 22:26
Giovanni,
t`pershndes edhe falemneres per viziten :smile:

lovely
11-03-09, 15:07
shife mare qitash, ja qishtu me te japen femnat lula halo ne jete teme nuk e kom priten qite dite. Hej po une nuk e festoj mara 8 marsin ahahahahaha

Loveljo shume faleminderes per qito Lula edhe qatje e niva mas dere ja bojke njona a me do a s`me don per qka hiq nuk po ma thua. Amo nuk e pava mire cila qashtu folke qashtu qajo greta a qikjo lovelja :biggrin: Sha zoten edhe une pi kallezoj ooooh pooooooooo be pooooooooo edhe ata 100 pooooooooooo e niher jo :tongue:


Loveljo t`pershnes shume edhe falemineres per kangen, amo sha zoten nigoe edhe qite mesazhin teme mire a. Amo ti e din shume mire se qka po du me thane :biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=_b9hs2P_FeM&feature=related

Sa here qisajde ne forum kam me shkrue ty kam me te kujtue :tongue:


Urato t`pershnes shume , pernime une jam beqarus hala, amo jo be hiqju qisajna loveljes se tana me bo mu martu me qita sha zoten i merr me vehti me djem e me qika sa i ka qisajde qe be po te boj mi pasen edhe paret e baknave te amerikes me tane qato pare qe i ka jepen Obama kredi apet osht dro qe del njeri ne konkurs.


Oj ti qika me kule, falemnderit shume edhe prej teje qe paske ardhen qitu ne vizite, hahahaha sha zoten krej po dokesh si mu kane fare qike e qisajna loveljes :tongue:


oooo kjo kangaaa e Spongiiit ooooo :biggrin:
qysh bre nuk po din a me ia nis kangen per me knu? nuk je kah e din a munet ajo me t degju a?? oo kush te la e kush te lendoi eeee? hahahahahahahahaha:biggrin:

sha Zotin knaq jam tuj kesh me ty :biggrin: ev shoq....:biggrin:

djalo djalo more djale, don me met djalo beqar :biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=7MAKur3vESM&feature=related

LuLjaa
16-03-09, 02:25
https://www.buyflower.com.sg/main/images/atyuio.JPG

Spong ... pershendetjee
a je qysh je mare ti, s'po dokesh hiq ka je hup keshtu :D

>>{SpOnGeBoB}<<
16-03-09, 11:42
Po sha zoten po me doket se qashtu tek koka shkrue me jeten beqare mori lovelje. Qfare te dada me zane vendin. Jo, jaaaaaaa hiq qitu as shoqe nuk po me bahen se le

Nji dite qishtu tu e shetiten me velispic qisajde e zateta njanen, amo kur mo hiq tak nuk ja pava syte e as shkrolat :tongue:

http://www.youtube.com/watch?v=rrOWuDhR6Qk&feature=related

Jo ja hiq kerkush ne llafe e dert nuk mu rrok :biggrin: Amo une kom priten vjet per vjet e mot per mot deri sa tum vijne nji dite per mue, amo kurr hiq tak lot :biggrin: :biggrin:

Sa ti baj edhe nja dy-tre kruga qisajde ne dardani se pa nxanen diqka nuk o qare :biggrin::biggrin::tongue:

>>{SpOnGeBoB}<<
16-03-09, 11:47
https://www.buyflower.com.sg/main/images/atyuio.JPG

Spong ... pershendetjee
a je qysh je mare ti, s'po dokesh hiq ka je hup keshtu :D


Hej ku je mori ti LuLjaa, kush be o hupen? sha zoten qitash nuk i ka dy jave dite jam kanen ne Talinovc edhe ata te dyte kom nejten e here dilshum te dugoja e here kena shkue ne Tasjan amo kon hiq nuk e pava se me zateten nuk ke aj llaf. :tongue: Po me doket qe krejt ishin dalen qatje nelte ne Lyboten me habiten edhe mue se nuk osht dita e Alygjynit :biggrin:


Ahahahah t`pershnes shume edhe falemineres qe te paske ardhen per vizite, amo heren tjeter kur te vi kah Tasjani sha zoten kam me te kallezue ma heret.

Qika^Me^Kule
19-03-09, 20:18
I nderuar,,,,, te pershendes , me shpres qe keni kaluar nje dit te palodhshme,,,, najshtu te uroj je mbremje te qet,,,,

Me RespekT Qika^Me^Kule

Prishtinasja_
20-03-09, 09:37
:smile:

http://www.ein-kleiner-blick.de/2x42.jpg

Shqiptare_ne_Turqi
20-03-09, 21:46
Sha zotin u munova e ta shkruva nje leter,me te kallxu qat meselen e kthimit té Shqiptareve po me shkoj huq ore bur !!

Té pérshéndes adhuruesi i rikthimit té Shqiptaréve té Turkijes :biggrin: paj vallha mire e kie,por ??? zorr esht ....

>>{SpOnGeBoB}<<
21-03-09, 10:46
I nderuar,,,,, te pershendes , me shpres qe keni kaluar nje dit te palodhshme,,,, najshtu te uroj je mbremje te qet,,,,

Me RespekT Qika^Me^Kule


Oj ti Qika^Me^Kule shume falemineres per vizitat qe mi ke japen qeto kohet e fundit edhe ta kthefsha me te mire. Doku, doku dil. A kur te vish heren tjeter kom me ta kepen qata shamadanin qe tu kish qkyje se nuk ban qishtu me hecen se tana gjindja i qkyejne syte mus po shofin najsen :biggrin:

Pershnetje :tongue:

>>{SpOnGeBoB}<<
21-03-09, 10:49
:smile:

http://www.ein-kleiner-blick.de/2x42.jpg

Ah tu Prishtinasja_ vielen be vielen Dank! Sha zoten ti je dukat qike nuk peshohet me diamantat e dynjese. Shume faleminerit edhe tana te mirat ti deshiroj ka te shkosh e ka te hecesh se ti e meriton.

Zhaneta
21-03-09, 10:57
http://i92.photobucket.com/albums/l23/dazzlejunction/greetings/goodmorning/good-morning_0-9-6228.gif

>>{SpOnGeBoB}<<
21-03-09, 11:04
Sha zotin u munova e ta shkruva nje leter,me te kallxu qat meselen e kthimit té Shqiptareve po me shkoj huq ore bur !!

Té pérshéndes adhuruesi i rikthimit té Shqiptaréve té Turkijes :biggrin: paj vallha mire e kie,por ??? zorr esht ....

Oj ti Shqiptarja ne Turshi, ani be qe nuk osht ardhen letra amo mos harroni mu kthye qajo osht me rendesi. Une qatje nelte shkruva te ajo tema per mu kthye qataa Shqipet, amo erdh njani qasajde, kishe nuk e paska pas pa qat emisjonin. e qka oshte be me randesi edhe kujna i han leshi a ke pa a nuk e ka pa edhe naj hjeki shkrimat se o tut qe pe lexojne qata shqiptarat qatje edhe po kthehen fill. Edhe garant qaj qe naj hjeki shkrimat o kane njani prej qatyne qe ja kan ble shpijat edhe tokat e kojshive tyne per 20 dinare edhe jan gezue ma shume se shkijet qe po shkojne ne Turshi shqiptaret e pi jetet tana toka edhe shpija badihava. Plot ka qasina pisa, une mu pyten qata i kisha perplasen ne Mongoli :tongue:

Nuk osht hiq shtire, se kur jeni shkue jo me kual jo ne kambe e qetash vetum duhet me vendosen kur po ktheni te shpijat edhe tokat e juve, se qato jane tujat edhe nuk jeni jabangji.

Sha zoteb veres edhe pak sa te nxhet moti se kam mi hypen balloni per Turshi edhe prej qatina pazarit te madh e deri ne hudut te Irakut a Iranit ka ti zateti qata shqipet kam me ju thane kthenu tu shpija, qka po pritni ma.

Shnetje oj ti Shqiptare :tongue:

>>{SpOnGeBoB}<<
21-03-09, 11:07
http://i92.photobucket.com/albums/l23/dazzlejunction/greetings/goodmorning/good-morning_0-9-6228.gif


Oj Zhanete Guten Morgen, e mire se erdhe e te pruni Zoti qitu. A kishe pushue a flejten hiq.

T`pershnes edhe wikend te gzushem te deshiroj :smile:

valiii
21-03-09, 11:26
I nderuar spongedinginbinbob erdha qetu me ta lshu ni tube pershendetje... Je xhevahiri i dardanise "mpuq motrushe" :D

e-uritura
21-03-09, 15:18
************************

>>{SpOnGeBoB}<<
21-03-09, 19:30
I nderuar spongedinginbinbob erdha qetu me ta lshu ni tube pershendetje... Je xhevahiri i dardanise "mpuq motrushe" :D

shife mara e kush je be ti qishtu ? edhe a din ti me shkrue mire qysh shkruhet edhe me lakue qishtu dallash nikanamet e ki banned 30 dite :redface:

edhe une ty t`pershnes shume ti "motrushe" :tongue:

>>{SpOnGeBoB}<<
21-03-09, 19:32
************************

oj ti e - uritura, kallezo pash buken qka tu ka honger qe tekoke kane sot qisajde. Mos te vjen marre kallezo shlire se fill e qelin Magjen edhe vetum kallezo per qka je e uritun ? :tongue: :smile:

Shqiptare_ne_Turqi
21-03-09, 21:43
Oj ti Shqiptarja ne Turshi, ani be qe nuk osht ardhen letra amo mos harroni mu kthye qajo osht me rendesi. Une qatje nelte shkruva te ajo tema per mu kthye qataa Shqipet, amo erdh njani qasajde, kishe nuk e paska pas pa qat emisjonin. e qka oshte be me randesi edhe kujna i han leshi a ke pa a nuk e ka pa edhe naj hjeki shkrimat se o tut qe pe lexojne qata shqiptarat qatje edhe po kthehen fill. Edhe garant qaj qe naj hjeki shkrimat o kane njani prej qatyne qe ja kan ble shpijat edhe tokat e kojshive tyne per 20 dinare edhe jan gezue ma shume se shkijet qe po shkojne ne Turshi shqiptaret e pi jetet tana toka edhe shpija badihava. Plot ka qasina pisa, une mu pyten qata i kisha perplasen ne Mongoli :tongue:

Nuk osht hiq shtire, se kur jeni shkue jo me kual jo ne kambe e qetash vetum duhet me vendosen kur po ktheni te shpijat edhe tokat e juve, se qato jane tujat edhe nuk jeni jabangji.

Sha zoteb veres edhe pak sa te nxhet moti se kam mi hypen balloni per Turshi edhe prej qatina pazarit te madh e deri ne hudut te Irakut a Iranit ka ti zateti qata shqipet kam me ju thane kthenu tu shpija, qka po pritni ma.

Shnetje oj ti Shqiptare :tongue:

Qyre qasajde ku e kam s'kuq nalt separi, sha zoten na pavshin qata,qe jakan ble babes tem e migjes teme shpin me 1 ari oborr,midis vushtrrisé e token ma pjellore qe o kan ne "Vushtrri" afer sitnices et.et. per badihava,siqe thua ti ,o n'short me na bo shkanalla tyben,qe mos me guxoften me permend na,...

Spongi,esht veshtirr dhe shkaku se ketu ne Turqi siqe edim te gjith ka familje Shqiptar qe nga viti 12 e tej, tani qe jan ne jete pas ardhésit e tyre,jan martuar ketu ,donese me Shqiptar,buri esht per me u kthy e gruaja jo ,ose gruaja don e burri jo,jan rrit femija ka prej tyre qé jan martuar me Turqeli,apo me popuj tjer, et. et.
Realitetet e jetes qe vlejn per te gjith Shqiptarét ne diaspore vlejn dhe per Shqiptaret e Turqis,prandaj thém qé nuk ésht leht,edhe per ata qé vértet jan té diegun me jetuar ne Kosové ...

Sipas menimit tim,kthehet naj njo qé ban martese me naj bur ose grua ne Kosové ose preferon té studjon ne Kosové, ose me njé lidhje té punes dhe té biznesit ...

Pra,me iniciativen dhe punen e dy qeverive Shqiptar,Shqiperi e Kosové duhej té krijohej nje lidhje mes shteteve amé dhe tér diaspores e sidomos asaj Turqis té pa shképutéshéme ...

Pér két duhej té punohej seriozisht e pastaj me kohe munden me filluar dhe rikthime naj njé ...

ps.njéme aty rendin e dyt ku e s'kuqa ,qe po thu me shku deri ne kufi Iran e Irak,po shkon naj plumb te Turkve a Kurdve o vella, :)) mos shko aq afer tynve hahahahah

Té pérshéndes Spongi ...

>>{SpOnGeBoB}<<
22-03-09, 15:50
Qyre qasajde ku e kam s'kuq nalt separi, sha zoten na pavshin qata,qe jakan ble babes tem e migjes teme shpin me 1 ari oborr,midis vushtrrisé e token ma pjellore qe o kan ne "Vushtrri" afer sitnices et.et. per badihava,siqe thua ti ,o n'short me na bo shkanalla tyben,qe mos me guxoften me permend na,...

Spongi,esht veshtirr dhe shkaku se ketu ne Turqi siqe edim te gjith ka familje Shqiptar qe nga viti 12 e tej, tani qe jan ne jete pas ardhésit e tyre,jan martuar ketu ,donese me Shqiptar,buri esht per me u kthy e gruaja jo ,ose gruaja don e burri jo,jan rrit femija ka prej tyre qé jan martuar me Turqeli,apo me popuj tjer, et. et.
Realitetet e jetes qe vlejn per te gjith Shqiptarét ne diaspore vlejn dhe per Shqiptaret e Turqis,prandaj thém qé nuk ésht leht,edhe per ata qé vértet jan té diegun me jetuar ne Kosové ...

Sipas menimit tim,kthehet naj njo qé ban martese me naj bur ose grua ne Kosové ose preferon té studjon ne Kosové, ose me njé lidhje té punes dhe té biznesit ...

Pra,me iniciativen dhe punen e dy qeverive Shqiptar,Shqiperi e Kosové duhej té krijohej nje lidhje mes shteteve amé dhe tér diaspores e sidomos asaj Turqis té pa shképutéshéme ...

Pér két duhej té punohej seriozisht e pastaj me kohe munden me filluar dhe rikthime naj njé ...

ps.njéme aty rendin e dyt ku e s'kuqa ,qe po thu me shku deri ne kufi Iran e Irak,po shkon naj plumb te Turkve a Kurdve o vella, :)) mos shko aq afer tynve hahahahah

Té pérshéndes Spongi ...

Shqiptare, mire qe tekoke ardhen qitu se qata pisat send nuk po lajne me diskutu as me bo llaf, o duhet me shkue qatje posht te qajo dhomave e pis muhabetave o qitu se send nuk o jeten me ndrrue llafa me do qe po shkrujn qasajde ka po mujne.

O qashtu be ti Shqiptare jo vetum babes tand po sha zoten garant edhe sahi ja kan bo nja 80 % te qatyne qe jan dalen. A e din qysh osh pune e shqiptarit, sha zoten vetum le di dalin mire atina ku nin per tjeret se qka bajne. Edhe me kqyren holle ate menen e budalles te shqiptari sha zotin me munden edhe diqysh me pas pare per 50 evra ja kishin ble tane shqiptareve me shpi e me toka edhe nuk ish merziten kush per ate pune a shkojna per Turshi a per Afrike kryesore mu kane e tina, ani qe send nuk i vyen.

Po, po de shqiptarit, vllaut te tina e kojshise ja ka ble badihava se e ka dijten qe aj po shkon e edhe ja ka gjeten dakiken. A qatyne shkijeve sha zoten ja kan ble edhe 10 here ma shtrenjte qe e kan pasen pazarin edhe hala e kane pronen ne hava te habitatit. E edhe mi degjue qato shtazet e gjalla proletare hala kallezojne demek se qka kane ba. A pe shef qe tane qata kallezojne edhe une e kom nji daje, jo ni teze e qishtu, leje qe nuk i thirrin mu kthye po as nuk e dijne ne cillin vend jane, qe merre me mend sa ju intereson per qato ilaket e tyne.

Ani qe jan shkue e qka po jeten masnej me qata qe jan shkue, Hajt, hajt e folen shqipen edhe qajo gjenerata e qatyne qe po folin te qaj emisjoni e masnej grahja shoq türkie muhabet bizbitivi. Jan kthye jahud mas 2000 vjeteve nuk kane harrue as gjuhe e as tradite, e qita te paskan shkue njiqind vjet edhe i paskan lshue rranjet.


Qy nuk kthehet gruja po thua a, po leje gruejen e burrin, sha zotin gra e burra gjen sa te duash :tongue: amo Vatan nuk mund gjen ku te shkosh.

Po jo be, une menova thash mos ka edhe deri ne hudut te Irakut a Iranit qashtu qysh jane qkepen se masi nuk ka shqiptare qatje pse me shkue a pak po shof qiko ku jam qasine kurda e tuqit qe sha zotin kur po ja shof surratin me teshlice ja kisha ndreqen ma mire se qashtu qysh jane :tongue:

Po qfare qeveri te mutit( se qitu nuk t`kan guxue sha zoten me preken shkrolat) jane be qito, sa per qito qeveri edhe qita shqiptaret qe i kane mbrenda nji zot e din ka kishin shkue, se qito po bajne send. A i ke pa shkon nji delegacion i qatyne surratave te dhjere me kravata, qishtu i kom pa une ne televizjon tu hanger qaty fare llokumi a tu pi fare kafe, masnej edhe keta pak muten hajen ne qato takima edhe qe qikjo osht alfa edhe omega e tane dipllomacise tyne.


Sha zoten mori ti Shqiptare, masi nuk po mundkan mu kthye ndryshe qysh po thue, pa kqyre be naj msitni qatje ne Turshi edhe per mue, jo une me ardhen atje po me prue naj nja knena ne Vatan :tongue:

Te pershnes edhe falemnderit per shkrimin Shqiptare :smile:

lovely
22-03-09, 21:48
miredita :biggrin:

lovely
24-03-09, 00:30
i pershendes gjithe antaret e dardanis edhe mire se ju gjeta. Kam deshire si antare i ri me kalu mire me te gjithe userat ketu.

kqyr pash Zotin edhe Spongi koka kan normal nihere hahahahahahahahahaha

ps. po menoj paska fol normalitikisht:biggrin:

shnetje t masdarkes Spongoooo :D

Tinky-Winky
24-03-09, 01:08
kqyr pash Zotin edhe Spongi koka kan normal nihere hahahahahahahahahaha

ps. po menoj paska fol normalitikisht:biggrin:

shnetje t masdarkes Spongoooo :D
tyben e tybs ne paqt shkru vet ky kryshpuza edhe nshkolle e ka paten shkrimin sikur me shkrue me kom, bilem gjithmon msusja e shtike me fshie tabelen e prej aqthershit i ka jeten emri shpuze. po kshtu e ka kryt e mire se kur asht kan i vogel ja kan rujt n beshik, das mashkell osht tybe veq ka merak me rejten se qat shkrimen qe ja paske citue sigurt ja ka shkrue qeterkush,mos t vjen inati tash shpuzo se po ti qes duqat .shnetje

lovely
24-03-09, 10:47
tyben e tybs ne paqt shkru vet ky kryshpuza edhe nshkolle e ka paten shkrimin sikur me shkrue me kom, bilem gjithmon msusja e shtike me fshie tabelen e prej aqthershit i ka jeten emri shpuze. po kshtu e ka kryt e mire se kur asht kan i vogel ja kan rujt n beshik, das mashkell osht tybe veq ka merak me rejten se qat shkrimen qe ja paske citue sigurt ja ka shkrue qeterkush,mos t vjen inati tash shpuzo se po ti qes duqat .shnetje

mara ti Tinki i Vinkave une hiq nuk po muj me t kuptunen ty, qysh ia qet motra motres duqat qishtuqene? :biggrin:

tyben e tybs me pa kan une n ven t kryshpuzes po me tu idhnunen e mos me t folen deri ti shkojsh n shitore t tij, a e man n men aty ku kcejke maca pej kulmi? eh qatyqene me shkunen edhe mi kerkunen falje :P:D

shnetje

>>{SpOnGeBoB}<<
24-03-09, 19:38
kqyr pash Zotin edhe Spongi koka kan normal nihere hahahahahahahahahaha

ps. po menoj paska fol normalitikisht:biggrin:

shnetje t masdarkes Spongoooo :D

shife mara ku tekoka ardhen qajo flagjela e Hasanit qitu :biggrin:

Bile masi tekoka ardhen mos me kthye thate te natane pe pershnes edhe ni kajke o Moj Flagjel o Flagjele, po me doket qishtu pe kandon qikjo libahowka

http://www.youtube.com/watch?v=n2V6CYKSMK4&feature=related :biggrin:E ku je nise be ti qishtu eeeee a po vjen me mu shkrue. Po une normall shkruj pse qysh kujtofte ti llovellje me shkruen une qishtu sikur do qitu qe nuk shkruni normallitikisht a

Qka kije mara ti Tinki Winka, ani de qe une te pasna shkrujten si me kame amo qasajna msuses shoq ja kom pas fshi mire :tongue: drrasen be, a pum doket qe edhe qisajana llovelljes qysh pom cillet kom me ja drrasue shpuzen :tongue:

E qka osht be problemi qitu kush ma ka shkrue qajo osht qeshtje private bile i thojne qysh i kom nie qita gjermont privatsache.

Hajt shnetje se qitash fill vijne edhe pytin s te menqum qe jane edhe shkrolat ku i kam marren :tongue:

Arkza
26-03-09, 14:03
Me Vjen keq qe ju kam kam lan pas Dore , Shkaku ishte Puna dhe mos premtimi i kohes se lir !
Ju Pershedes shume Dajko :D !

http://i241.photobucket.com/albums/ff5/WitchyWoman_0000/A%20Starters/Flowers/flowers3002wwg.gif (http://witchyswikkedgraphix.com/)

Zhaneta
27-03-09, 11:25
http://i170.photobucket.com/albums/u253/albanianglitters/pershendetje2.gif

emine
27-03-09, 12:24
pershendetje per ty:)

Isinqerti25
27-03-09, 13:00
Pershendetje per juve

Albonita
29-04-09, 09:25
SpOnGeBoB.


Te pershndes shumee ku do s gjindesh ..deshiroj nje dite pa lodhje..!

P/s...nese te ankohem diq... ti e din si mi Kall...hahahhhahaha


http://www.youtube.com/watch?v=kTc3PtnVSlc:biggrin:

LuLjaa
06-05-09, 00:48
http://i283.photobucket.com/albums/kk292/kathys_comments/Comments/Hello/hello888.gif

... nip a gjete nuse, a hala jo :)

GURI SYLAJ
17-05-09, 17:17
http://www.youtube.com/watch?v=Ub_jY7p2gsM

Jana
19-05-09, 09:59
Popi te pershendes shum...
http://www.ladypradaconsultants.net/scruples/100%20red%20roses.bmp

LuLjaa
22-05-09, 00:16
Ky hashimi s'paska ardh hala ketu mi pa se ēka i kan shkru gjinja :P

http://www.germes-online.com/direct/dbimage/50074739/Valentine_s_Day_Flowers_baenie.jpg

Albonita
22-05-09, 08:24
http://img195.imageshack.us/img195/2154/6csezy8.jpg (http://img195.imageshack.us/my.php?image=6csezy8.jpg)

Qika^Me^Kule
23-05-09, 09:31
http://img129.imageshack.us/img129/3089/weekendmu2.gif

e-uritura
23-05-09, 13:49
oj ti e - uritura, kallezo pash buken qka tu ka honger qe tekoke kane sot qisajde. Mos te vjen marre kallezo shlire se fill e qelin Magjen edhe vetum kallezo per qka je e uritun ? :tongue: :smile:

pasna harru :biggrin:

>>{SpOnGeBoB}<<
23-05-09, 16:05
pasna harru :biggrin:

le be se mire te paske ba qe tek je ardhen qitu, ani qka kur te bjen mend fill kallezo

Shnetje shume per viziten qe ma ke ba

>>{SpOnGeBoB}<<
23-05-09, 16:08
http://img129.imageshack.us/img129/3089/weekendmu2.gif

ev ti qika me kule, e kush ashta mara qikjo nelte qitu me taka ? Sha zoten pu doka si me kanen qajo Leunorja, masnej edhe qiky fustani hiq nuk pi rrijka mire :tongue: ka mujten me hjeken edhe sha zoten ma mire isht dalen plus edhe ja kishna kendu kajken hajt, hajt leunore, leunore qumeshtore:biggrin:

Amo shnetje shume per viziten edhe mire qe tekoke ardhen edhe ti ja kalofsh mire wikendin :smile:

>>{SpOnGeBoB}<<
23-05-09, 16:09
http://img195.imageshack.us/img195/2154/6csezy8.jpg (http://img195.imageshack.us/my.php?image=6csezy8.jpg)

oh danke, danke Albonite edhe ja kalofsh mire qete Wuchenende :tongue:

>>{SpOnGeBoB}<<
23-05-09, 16:11
Ky hashimi s'paska ardh hala ketu mi pa se ēka i kan shkru gjinja :Pshife mara pernime qe 300 vjete nuk tekokna kanen qitu une :tongue:

shnetje taneve natane te Tasjani :tongue: :smile:

>>{SpOnGeBoB}<<
23-05-09, 16:15
Shife mara, o shnetje edhe ju rrite ndera Guris Syles, tana eminja mara tekoka kane qitu edhe une hiq me dijten. O sha zoten nuk kam qillue qitu se nuk mund kishe dalen bash qishtu kollaj prej qitushit pa ba muhabet deri ne fyt :tongue: . Tana Zhaneta koka kanen, shfletusi, tana Arkza nuk e dij a pat mara hala qitu a vetum qita. Hej shume flemneres se shifmi apet na qitu ja te odat e juve se sha zoten une kurkujna mara nuk jes borgj qishtu.

Shnetje edhe falemneres :smile:

Dallandyshja_718
24-05-09, 16:32
Shnetje Spongebobooo, uroj te te shkoj mbare puna e msitnise, ishalla po "rahatohesh" edhe TI, se u bo koha mo:biggrin: P.S. m'trego kur t'bejsh darsmen se m'duhet me hazrua xhubleten e ajo merr kohe, sa rruzat e punen e ka...

Ruoje vetin Spongooo, se k'to e kane "t'shkelmen" e ran'e:tongue: :biggrin:


http://www.brainshavings.com/images/spongebob2.png

uck_aksh
29-05-09, 18:52
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/PPP.gif

Peja-Boy
29-05-09, 21:18
kr_2ChhY6_I

Peja-Boy
29-05-09, 21:19
dNEJdI4WJ8k&feature=related

Elina
30-06-09, 22:29
http://i.mynicespace.com/199/19983.gif

Albonita
03-07-09, 07:48
http://img22.imageshack.us/img22/4360/008dat.jpg (http://img22.imageshack.us/i/008dat.jpg/)
http://img6.imageshack.us/img6/4241/b0wbof4wvg.gif (http://img6.imageshack.us/i/b0wbof4wvg.gif/)

Jana
05-07-09, 01:30
Te pershendes shum..uroj te jesh mir kudo qe je...
http://i190.photobucket.com/albums/z230/izalvess07_bucket/BLOGS/913365qjnrmtwiem.gif

Shqiptare_ne_Turqi
18-07-09, 23:40
http://cdn-img1.imagechef.com/w/090718/samp05787e7db00214ae.jpg

doGzona
29-07-09, 19:30
Shnetje Spongi....:tongue: Te pershendes!


nN2C6L9v2XM

instruktori
31-07-09, 08:28
Duke ju deshirue shume te mira ne jete

Ju pershendes me shume respekt

Dallandyshja_718
02-08-09, 16:18
Te pershendes dhe uroj gjith t'mirat. Me duhet te pranoj se ne fillim kisha problem t'i kuptoj postimet tuaja, tani i lexoj dhe kenaqem duke qeshur, por gjithhere mesazhet jane me te forta se sa duken n'shiqim t'pare...pra ai humori yt eshte perplot sarkazem...:biggrin:

T'fala krejtve n'Rahovec, kush t'dves e kush mos t'dves...


http://www.leserre.it/img/rosa2.jpg

Agolli
13-08-09, 20:47
SPONGEBOB :smile:
E shkrova me shkrola te m'dha, pasi qe rrespketi im per ty, dhe realiteti eshte i tille. E mira te shoqerofte ngado dhe kudo qe t'ja msyn!
Me nderime dhe rrespekt Agolli.

ps, SPONGI, qysh mara s'um thirret ne gjueti: nejse, nejse.. me siguri ai pismileti TINKY i ka fajet. :biggrin:

Rozafa
16-08-09, 14:04
Spongi,pershendetje nga arushat e bardha...po deshe e s'ke frik eja te pime kafe...ani si jam lodh tu be lasange,edhe dy i kisha pi.Ani sa djal i mire je tii edhe enet me ndihmon ti laj.

Mbetesh i pershendetur nga Rozafa!

yK0wSgaSoQA&feature

>>{SpOnGeBoB}<<
17-08-09, 18:46
Po jo mara ti Rozafa nu tutna une me pi kafe edhe qato enat sha zoten i kisha la e shperla, vetum me ba qato arushat e bardha mos mu largue prej qaty para deres sha zoten nuk mund dal prej qatyshit edhe shkon me muaj tu la umne qaty ene e filgjana se shume tutna prej qatyne edhe prej qateherit kur e patem zateten me Tinkyn nji qasishne tu u zdjergen pej Rugoves en Peje :tongue:

shnetje shume


O Agolli mara, pernime ishim kusheri na qishtu a. Ev shoq sha zoten ke tu marue mare qatje nelte belaja e jo per ta dijten ahahahah Kopuk, te pershnes shoki, amo qato kavbojkat nuk i shite e nuk shite :tongue:


Dallandyshja_718, te pershnes shume, se sha zoten pernime malsore kralice mara je. Edhe shme falimneres per pershnetjet e drejtume Rahavecit, e edhe Rahaveci mara ju pershnet shume mara juve tanve qe jeni ne malsi me malsore e malsorka :tongue:


instruktor, shnetje edhe falemneres qe te paska qillue udhkryqi me lakue qisajde.


DoGzona, pershnetje edhe qka u ba mara me qate msitnijen qe tha qishtu, se sha zoten boll qishtu llafa tu livdue qita jo ta kom gjeten nji nuse qitu jo qatje :tongue:


Shqiptarja e Turshise, shume falemderit edhe pershnetje doku mara dil qiknenaj se u przhite mara kreje tu nejten ne diell te Antalise :tongue:


ani shife Janen, edhe ajo tekoka kanen qiknenaj amo pa u fejue qishtu :tongue:


Edhe qikjo Albonita sha zoten po me doket qe krejt qat krypen e detit ja ka sosen qatje Splicave, e pse mara nuk um thirre edhe mue qishtu me ti ra qatyne splicankave :tongue:


Elina, shnetje shume edhe kah ja kishe msye mara me qat vaporin qishtu me shkue ahahaha :tongue:


Peja Boy, shnetje edhe a pave mara rroka mandolinen e qishtu i rash sharkise


Edhe ne fund e kom sosen me ju pershneten me Crazhyyyyyyy for ju mara, sha zoten e kishin kallen mara qito flaken ne have ja kishin pas qiten, ani edhe ishin pas veshen kuq e zi, :tongue: Nejse de kuq po shifet, amo qajo zi pak te vija... e flokve mara :biggrin:


-8gr5GS2Sno

Tinky-Winky
17-08-09, 22:07
motrushe kiss ju ar namber van here of kors after mi as mas t shkon menja me diskutue se tyben e tybs spo kam nge se pa ta mar primatin qeknejnaj se kom lonen po qe qeshtu me pun t shpis jo mer pluhna jo maqinen po duhet me lishue per qdo dit se shum pom bohen t bardhat e spo mbohet me dalen fort po hajt se edhe tyneherit qajo jadorka ma ka bonen se ka mum simpatirat e e nese ja nis qajo kto qerat kapen vet e kejt qita shka tkan shkrue qituqene mule te soba jeme e ki me jeten si kukuban pismilet bre.shnetje

>>{SpOnGeBoB}<<
18-08-09, 08:45
motrushe kiss ju ar namber van here of kors after mi as mas t shkon menja me diskutue se tyben e tybs spo kam nge se pa ta mar primatin qeknejnaj se kom lonen po qe qeshtu me pun t shpis jo mer pluhna jo maqinen po duhet me lishue per qdo dit se shum pom bohen t bardhat e spo mbohet me dalen fort po hajt se edhe tyneherit qajo jadorka ma ka bonen se ka mum simpatirat e e nese ja nis qajo kto qerat kapen vet e kejt qita shka tkan shkrue qituqene mule te soba jeme e ki me jeten si kukuban pismilet bre.shnetje


Ku je mara ti motrushe Tinky :tongue: a sha zoten nese nuk shkojne qita prej qitushit me pershneten edhe motushen Tnky, sha zoten nuk munda ma me kanen me qito shoqe :tongue:

Po be vetum kujto ti qe qajo zhadja ka me te simpatiraten qishtu. Sha zoten qajo Zhadorja vetum fjele mara i ka pasen se qitash ja kish nisen me simpatiraten qat pupin tana pirron edhe qat gllumcin - artistin, qetina po me doket ju kane qkye pantollat a din qysh i bajke zhagas edhe thane qe ju kishin marue 3/4 furrtalka.

Shnetje motrushe edhe kiss motrushe qitu per qito llafa qe i ke shkrue :biggrin:

Jerry
18-08-09, 10:05
mpuq ju motrushet e mia. qysh jini mara ju a qka i kini punt a. qe sa tu ju lypen beso tu Zoti nuk ish pun me ju gjeten mara juve. sha Zoten be po t baj n qat tomin e qkukurdhavt qu sa tu u baravaten mju gjetun, shnetje motrushet e mija e vi mare une vi apet qitu qishtuqene

Elina
18-08-09, 11:40
Spongji i Bobajve,

me mpuqe hic fort zane nuk ja kam,,,vec sot po bej perjashtime del ku te del :tongue:

Pra motrushe kiss per ty se e ke hape temen shume te qellume,,,mysafir sa te don bile bile krejt crrtanulat po te mbledhen kadaldale... edhe une jam nje prej tyre mos harro:biggrin:

Nje dite te hjeshme te deshiron Elina nga Fayrutopia :tongue:


http://www.youtube.com/watch?v=kbtheuQjyr0