PDA

View Full Version : Britaniket tė ēmendura pas kremit i cili i rrit gjinjtė


LABI
23-05-08, 16:58
Britaniket tė ēmendura pas kremit i cili i rrit gjinjtė

http://telegrafi.com/fo/lifestyle/f.0507022123823_m.jpg

Femrat britanike pėr njė kohė shumė tė shkurtė kanė blerė tė gjithė kremin e nxjerrė nė treg, pėr tė cilin pretendohet se shpejton rritjen e gjinjve. Kremin e ri pėr rritjen e gjinjve, tė quajtur “Boob Job”, e ka nxjerrė nė treg pronarja e e njė linje kozmetike pėr kujdesin ndaj lėkurės, Maria Hatzistefanis.

Produkti fillimisht kishte dalė nė njė dyqan tė specializuar pėr shitjen e produkteve tė reja, mirėpo pas shitjes sė shpejtė, drejtoria e firmės kishte porositur menjėherė dėrgesėn tjetėr.

Ky produkt revolucionar i kozmetikės, nė vendin ku vendoset nė mėnyrė tė dukshme e forcon lėkurėn dhe rrit vėllimin e gjinjve.

Duket se britaniket janė shumė tė mahnitura me kremin ēudibėrės dhe janė thellė tė bindura se me ndihmėn e preparatit kozmetik, i cili kushton 15 funta, do t’i rritin gjinjtė e tyre pa ndėrhyrje kirurgjike.


Huazuar nga Telegrafi

Amina
24-05-08, 08:26
Britaniket tė ēmendura pas kremit i cili i rrit gjinjtė

http://telegrafi.com/fo/lifestyle/f.0507022123823_m.jpg

Femrat britanike pėr njė kohė shumė tė shkurtė kanė blerė tė gjithė kremin e nxjerrė nė treg, pėr tė cilin pretendohet se shpejton rritjen e gjinjve. Kremin e ri pėr rritjen e gjinjve, tė quajtur “Boob Job”, e ka nxjerrė nė treg pronarja e e njė linje kozmetike pėr kujdesin ndaj lėkurės, Maria Hatzistefanis.

Produkti fillimisht kishte dalė nė njė dyqan tė specializuar pėr shitjen e produkteve tė reja, mirėpo pas shitjes sė shpejtė, drejtoria e firmės kishte porositur menjėherė dėrgesėn tjetėr.

Ky produkt revolucionar i kozmetikės, nė vendin ku vendoset nė mėnyrė tė dukshme e forcon lėkurėn dhe rrit vėllimin e gjinjve.

Duket se britaniket janė shumė tė mahnitura me kremin ēudibėrės dhe janė thellė tė bindura se me ndihmėn e preparatit kozmetik, i cili kushton 15 funta, do t’i rritin gjinjtė e tyre pa ndėrhyrje kirurgjike.


Huazuar nga Telegrafi

Eh po po "Wer es glaubt wird seelig!"- Kush e beson shpirterohet!

>>{SpOnGeBoB}<<
24-05-08, 20:38
Britaniket tė ēmendura pas kremit i cili i rrit gjinjtė

http://telegrafi.com/fo/lifestyle/f.0507022123823_m.jpg

Femrat britanike pėr njė kohė shumė tė shkurtė kanė blerė tė gjithė kremin e nxjerrė nė treg, pėr tė cilin pretendohet se shpejton rritjen e gjinjve. Kremin e ri pėr rritjen e gjinjve, tė quajtur “Boob Job”, e ka nxjerrė nė treg pronarja e e njė linje kozmetike pėr kujdesin ndaj lėkurės, Maria Hatzistefanis.

Produkti fillimisht kishte dalė nė njė dyqan tė specializuar pėr shitjen e produkteve tė reja, mirėpo pas shitjes sė shpejtė, drejtoria e firmės kishte porositur menjėherė dėrgesėn tjetėr.

Ky produkt revolucionar i kozmetikės, nė vendin ku vendoset nė mėnyrė tė dukshme e forcon lėkurėn dhe rrit vėllimin e gjinjve.

Duket se britaniket janė shumė tė mahnitura me kremin ēudibėrės dhe janė thellė tė bindura se me ndihmėn e preparatit kozmetik, i cili kushton 15 funta, do t’i rritin gjinjtė e tyre pa ndėrhyrje kirurgjike.


Huazuar nga Telegrafi

Ani qekjo qysh tekoka frye shoq hala pa e hargju kremen e par, por kur ta qelin kremen e dyte te ja nisin mu lye... vetum kur ti pash shoq tu fluturu permi Kosove ka me na u mushen qielli Inglize si ata ballonat e medhaj qe hypin ka kater - pese vehte ne ta mu shetiten.

Elina
04-06-08, 10:29
Kjo gjynahja leje gjinjet qe i paska aje...po edhe buzet po get!!!

Nuk e di cka ju duket qaq interesant me e be komplet veten fallse....palidhje... gerrdite me ti qu.

Bash po me intereson...kur te bjen me fjete a i nxanet fryma?!:biggrin: peshe e rende more :biggrin:

doGzona
04-06-08, 14:25
Elina, i ka preke edhe buzet pahiri sigurishte!:biggrin:

emine
04-06-08, 14:36
ja spasna qare pa e ble qate sen mi ly niher.........kumedite i mes najkuna n'der,,,pa eirbags spo ta ha kush sote:rolleyes:

LABI
05-06-08, 15:55
Eh po po "Wer es glaubt wird seelig!"- Kush e beson shpirterohet!

Eshte keq t'besosh (shpirterohesh) ?:rolleyes:

LABI
05-06-08, 15:57
ja spasna qare pa e ble qate sen mi ly niher.........kumedite i mes najkuna n'der,,,pa eirbags spo ta ha kush sote:rolleyes:


Kjo krem eshte per ato qe ju kryne pune , e jo mi nxerr vetit punee :biggrin: :tongue:

DritonPR
05-06-08, 17:40
ja spasna qare pa e ble qate sen mi ly niher.........kumedite i mes najkuna n'der,,,pa eirbags spo ta ha kush sote:rolleyes:


hahahahaha

ta hajn krejt hiq pa i pyet ti :D