PDA

View Full Version : Loja e Kenges


SheTa
28-05-08, 20:22
Loja qendron ketu.Une apo dikush tjeter do shkruaje nje fjali te nje kenge,dhe anetaret e tjere fjaline qe vazhdon.
Do preferoja qe te mos dilej nga tema e te mos permendej asnje lloj gjeje qe nuk ka te beje me lojen....
Red n' Black i dress eagle on my chest......:smile: vazhdojm....

Prishtinasja_
29-05-08, 10:12
It's goog to be an Albanian,
Keep my heed up high for that flag I die
I'm proud to be an Albanian ! :biggrin:

Prishtinasja_
29-05-08, 10:19
Zgjohem ne mengjes me afshin tende,
gjysma e vetes sime me mungon..................

°Avan_Turist°
29-05-08, 10:59
:rolleyes: "Pėr momentin nuk ndodhem nė shtėpi ju lutem lėni mesazhin tuaj pas sinjalit!":biggrin:

Mesazhi

°Avan_Turist°
29-05-08, 11:01
Zgjohem ne mengjes me afshin tende,
gjysma e vetes sime me mungon..................

S'dua tė pranoj por e pranoj......nuk jam nuk je nuk egzistoj!............

Prishtinasja_
29-05-08, 11:03
S'dua tė pranoj por e pranoj......nuk jam nuk je nuk egzistoj!............

Po e sakte ! Vazhdo !

°Avan_Turist°
29-05-08, 11:04
Po e sakte ! Vazhdo !

Ku jan prekjet tua tė mė ngrohin prap?!..........e vazhdova :D